Toggle navigation
HOME
TEAMS
DISTRICTS/REGIONS
RESULTS
RANKINGS
FHSAA All-Florida
FHSAA 4A
FHSAA 3A
FHSAA 2A
FHSAA 1A
FHSAA Independent
FHSAA Wheelchair
FHSAA Ambulatory
Conferences/County
2023 Archives
2022 Archives
2021 Archives
2020 Archives
2019 Archives
FHSAA STATE SERIES
2024 State Series
2023 State Series
2022 State Series
2021 State Series
2019 State Series
MEET RESULTS
FHSAA All-Florida Rankings
FHSAA 4A Rankings
FHSAA 3A Rankings
FHSAA 2A Rankings
FHSAA 1A Rankings
FHSAA Independent
FHSAA Wheelchair
FHSAA Ambulatory
Conferences/County
2024 FHSAA STATE SERIES
2023 FHSAA STATE SERIES
2022 FHSAA STATE SERIES
2021 FHSAA STATE SERIES
2019 FHSAA STATE SERIES
FHSAA Class 2A Performance List
FHSAA 2A Official Performance List (2024)
FHSAA 2A Official Performance List (2023)
FHSAA 2A Official Performance List (2022)
FHSAA 2A Official Performance List (2021)
FHSAA 2A Official Performance List (2020)
FHSAA Class 2A Performance List (2019)
FHSAA 2A State Qualifying List (2019)
FHSAA 2A State Qualifying List (2018)
DISPLAYING
Top 5
Top 10
Top 20
Top 25
Top 30
Top 50
Top 100
Top 200
Top 500
All Events
100 Meters
200 Meters
400 Meters
800 Meters
1600 Meters
3200 Meters
100 Hurdles
110 Hurdles
300 Hurdles
4 x 100 Relay
4 x 400 Relay
4 x 800 Relay
High Jump
Pole Vault
Long Jump
Triple Jump
Shot Put
Discus
Javelin
All Years
SR
JR
SO
FR
8
7
6
Men & Women
Men
Women
FILTER BY TEAM(S)
American Heritage
American Heritage (DB)
Anclote
Andrew Jackson
Archbishop McCarthy
Arnold
Astronaut
Atlantic (PO)
Avon Park
Baker County
Baldwin
Bay
Bayshore
Berkeley Prep
Bishop Kenny
Bishop Moore
Bishop Verot
Bolles
Booker
Bradford
Calvary Christian (FtL)
Cardinal Gibbons
Cardinal Newman
Carrollton
Central (Brooksville)
Chaminade-Madonna
Chipley
Citrus
Clay
Clearwater Central Catholic
Clewiston
Cocoa
Cocoa Beach
Coconut Creek
Coral Shores
Coral Springs Charter
Crescent City
Crystal River
Cypress Creek (Wesley Chapel)
DeSoto County
Dreyfoos
Dunbar
Dunnellon
Eastside
Edgewood
Episcopal
Eustis
Fernandina Beach
Fivay
Florida High
Fort Pierce Westwood
Fort White
Frostproof
Gadsden County
Gateway Charter
Gibbs
Glades Central
Godby
Gulf
Gulliver Prep
Hallandale
Hardee
Hernando
Holy Names
Hudson
Immaculata-LaSalle
Immokalee
Inlet Grove
Interlachen
Jefferson
Jones
Key West
Keystone Heights
LaBelle
Lake Highland Prep
Lake Placid
Lake Wales
Lakewood
Lely
Lemon Bay
Lincoln Park
Marianna
McKeel
Melbourne Central Catholic
Menendez
Miami Edison
Miami Jackson
Miami Washington
Middleton
Monsignor Pace
Montverde Academy
Mount Dora
Mulberry
Nature Coast
Newberry
North Bay Haven
North Broward Prep
North Marion
NSU University
Oasis
Oxbridge Academy
Palatka
Pensacola Catholic
Pine Crest
Pompano Beach
Raines
Ransom Everglades
Ribault
Rickards
Ridgeview (OP)
Rockledge
Rutherford
Santa Fe
Satellite
Somerset Academy (PP)
Somerset Canyons
South Sumter
South Walton
Southeast
Space Coast
Spoto
St. Andrew's
St. Brendan
Stranahan
Suncoast
Suwannee
Tampa Catholic
Tarpon Springs
Tavares
Taylor County
Tenoroc
Titusville
Trinity Catholic
Trinity Prep
Umatilla
Union County
Villages
Wakulla
Walton
Weeki Wachee
West Florida
West Nassau
Westside
Williston
Wolfson
Yulee
Zephyrhills
FILTER BY ATHLETE(S)
Abaka, James (M) - Lakewood
Abate, Daijhae (M) - Crystal River
Abbott, Josh (M) - Pine Crest
Abcug, Julia (F) - American Heritage (DB)
Abedon, Adrian (M) - Pine Crest
Abel, Elizabeth (F) - Dreyfoos
Abernathy, Kaylen (F) - Bolles
Abinsay, Shelby (F) - Bishop Kenny
Abraham, Jessica (F) - Lincoln Park
Abraham, Sofia (F) - Lincoln Park
Abram , Nathan (M) - McKeel
Abrams, Lucas (M) - Pine Crest
Abreu, Kiarah (F) - Avon Park
Abu-Haniyi , Dolama (F) - Arnold
Abugattas, Tarek (M) - Calvary Christian (FtL)
Abuhamda, Salma (F) - Pine Crest
Accardi, Ava (F) - Holy Names
Accardi, Lola (F) - Holy Names
Acevedo, Aaron (M) - LaBelle
Ackerman, Bryce (M) - South Sumter
Acosta, Ivan (M) - Frostproof
Adam, Andres (M) - Lake Highland Prep
Adamovich, Kate (F) - Bolles
Adams, Aaron (M) - Suncoast
Adams, Alex (M) - Walton
Adams, Brock (M) - Tampa Catholic
Adams, David (M) - Villages
Adams, Leeasia (F) - Key West
Adams, Lutarus (M) - Lakewood
Adams, Maya (F) - Andrew Jackson
Adams, Natalie (F) - Zephyrhills
Adams, Orien (M) - Nature Coast
Adams, Parker (M) - Bolles
Adams, Seth (M) - South Sumter
Adams, Seth (M) - Villages
Adams, Trinity (F) - Dunbar
Adcock, Ty (M) - Baker County
Adderley, Makiya (F) - Clewiston
Adderly, Alvin (M) - Rockledge
Addison, Dominique (F) - American Heritage (DB)
Adesso, Dieago (M) - Chaminade-Madonna
Adkinson, Jhacobe (M) - Walton
Adler, Bryan (M) - Hardee
Adler, Manuel (M) - Hardee
Adlrich, Adam (M) - Atlantic (PO)
Aghbar, Rumzi (M) - St. Andrew's
Agledor, Bob (M) - Atlantic (PO)
Aguedo, Erick (M) - Bishop Verot
Aguilar , Isabel (F) - Frostproof
Aguilar, Bryan (M) - LaBelle
Aguiler, Vidal (M) - Villages
AGUIRRE, EDUARDO (M) - LaBelle
Aguirre, Gabriella (F) - Lely
Ahl, Matthew (M) - Trinity Prep
Ahmad, Taha (M) - Lake Highland Prep
Aime, Emile (M) - NSU University School
Airheart, Samuel (M) - Bishop Kenny
Akar, Jon (M) - Ransom Everglades
Akins, Macy (F) - Lake Highland Prep
Al-Shaer, Noah (M) - McKeel
Alamanza, Kate (F) - LaBelle
Alarcon, Hector (M) - Lely
Albanese, Jimmy (M) - Menendez
Albert, De'Ana (F) - Wakulla
Albert, Devin (M) - Gibbs
Albert, Kianna (F) - Wakulla
Albert, Kyshore (F) - Gibbs
Albert, Ruby (F) - Lake Highland Prep
Albert, Shakaila (F) - Clewiston
Albertelli, Anna (F) - Bishop Kenny
Albertelli, Marie (F) - Bishop Kenny
Albertie, Deontae (M) - Yulee
Alberto, Julian (M) - Bishop Kenny
Albinder, Jolie (F) - Pine Crest
Albrecht, Hailey (F) - Bishop Verot
Albright, Lucy (F) - Trinity Prep
Albro, Michael (M) - Astronaut
Alcantara, Marian (F) - Carrollton
Aldana, Carissa (F) - Bolles
Aldrich , Greer (M) - Frostproof
Aldrich, Kenneth (M) - Yulee
Alegria, Ana (F) - Dunbar
Aleman-Dubon, Jakelin (F) - Bayshore
Alewine, Breanna (F) - Santa Fe
Alexander, Charle (F) - Rockledge
Alexander, Charles (M) - Rockledge
Alexander, Olivia (F) - McKeel
Alexander, Onaejah (F) - Miami Washington
Alexander, Reggina (F) - Fernandina Beach
Alexander, Sean (M) - Coral Springs Charter
Alexandre, Ethan (M) - Nature Coast
Alexandre, Stacy (F) - Jones
Alford, Clara (F) - Wakulla
Alford, Michael (M) - Inlet Grove
Alford, Sarah (F) - Crystal River
Alfreus, Venessa (F) - Eustis
Aliancin, Giselle (F) - Somerset Canyons
Alicea, Janyah (F) - Suwannee
Alkon, David (M) - Pine Crest
Allen, Aaron (Roo) (M) - Bolles
Allen, Del'Kendrick (M) - Gadsden County
Allen, Devani (F) - Suncoast
Allen, Eddie (M) - Pensacola Catholic
Allen, Franklin (M) - South Sumter
Allen, Isaiah (M) - South Sumter
Allen, Jarien (M) - Wakulla
Allen, Justin (M) - Coral Springs Charter
Allen, Michael (M) - Nature Coast
Allen, Nigel (M) - Raines
Allen, Nylah (F) - Jefferson
Allen, Olivia (F) - Lake Highland Prep
Allen, Owen (M) - Key West
Allen, Raleigh (M) - Zephyrhills
Allen, Sasha (F) - Wolfson
Allen, Shy'auna (F) - Wakulla
Allen, Sophie (F) - Dreyfoos
Allen, Sophie (F) - Hardee
Allen, Tico (M) - Middleton
Alligood, Madison (F) - Bishop Kenny
Almeida, Isaiah (M) - Ridgeview
Alomia, Asia (F) - McKeel
Alonso, Albert (M) - Monsignor Pace
Alonso, Deiby (M) - Coconut Creek
Alonso, Eva (F) - North Broward Prep
Althouse, Caroline (F) - Coral Shores
Altschuler, Benjamin (M) - North Broward Prep
Altschuler, Graham (M) - North Broward Prep
Alvarado , Cipriano (M) - Frostproof
Alvarado, D'Angela (F) - Archbishop McCarthy
Alvarado-Dudley, Margarita (F) - Mount Dora
Alvarado-Perez, Jimena (F) - Bayshore
Alvare, Taylor (F) - Fernandina Beach
Alvarez, Alejandro (M) - Immaculata-LaSalle
Alvarez, Anthony (M) - Lely
Alvarez, Camila (F) - St. Brendan
Alvarez, esteban (M) - Lemon Bay
Alvarez, Fernanda (F) - Ransom Everglades
Alvarez, Roberto (M) - Mount Dora
Alvarez-Cruz, Solymar (F) - Lake Placid
Alvarez-Stratton, Annie (F) - Episcopal
Amat, Pablo (M) - Immaculata-LaSalle
Amaya, Julien (M) - Somerset Canyons
Amayo, Alexa (F) - Carrollton
Ambrose, Kyle (M) - Baker County
Ambrose, Maddie (M) - Bolles
Ambrose, Maddie (F) - Bolles
Amerson, Dequan (M) - Baldwin
Amicar, Gilbert (M) - Glades Central
Amous, Jayln (M) - Zephyrhills
Anders, Derien (M) - Bayshore
Anderson, Abigail (F) - Rutherford
Anderson, Ariel (F) - Santa Fe
Anderson, Austin (M) - Clay
Anderson, Brezae (F) - Bayshore
Anderson, Brooke (F) - Weeki Wachee
Anderson, Ethan (M) - Eastside
Anderson, Jarmaria (F) - Interlachen
Anderson, Jayden (M) - Coconut Creek
Anderson, Justin (M) - Florida High
Anderson, Kayden (M) - Coconut Creek
Anderson, Keondre (F) - Williston
Anderson, Lillian (F) - NSU University School
Anderson, Luke (M) - American Heritage
Anderson, Myia (F) - Booker
Anderson, Noah (M) - Atlantic (PO)
Anderson, Omnay (F) - Villages
Anderson, Preston (M) - Keystone Heights
Anderson, Quentavian (M) - Lake Wales
Anderson, Raymond (M) - Keystone Heights
Anderson, Scott (M) - Walton
Anderson, Terri (F) - Rickards
Anderson, Torrin (F) - Newberry
Andino, Andrea (F) - St. Brendan
Andre, Alexander (M) - Bishop Moore
Andreassen, Katrina (F) - Cardinal Gibbons
Andris, Kemline (F) - Lely
Andris, Parmelie (F) - Lely
Andrle, Austin (M) - Lemon Bay
Anferova, Katy (F) - Ridgeview
Angell, Zoe (F) - Satellite
Anselma, Nick (M) - Calvary Christian (FtL)
Ansley, Lazaria (F) - Suwannee
Antezana, Matthew (M) - Ransom Everglades
Anthony, Gonzalas (M) - Crystal River
Antoine, Michal (M) - Cardinal Gibbons
Antoine, Ritchard (M) - Stranahan
Antoniou, Rocco (M) - NSU University School
Antunez, Alex (M) - Lake Placid
Anweiler, Isaiah (M) - Taylor County
Anyaehie, Keneth (M) - Lely
Aponte, Maria (F) - Bishop Kenny
Aponte- Lovvorn, Aleja (F) - Space Coast
Applegate, Emma (F) - Suncoast
Appleton, Morgan (F) - Frostproof
Arana, Misael (M) - Hardee
Arango, Christian (M) - Dreyfoos
Araya-Wolff, Aidan (M) - Bishop Kenny
Arcaro, Juli (F) - Berkeley Prep
Arce, Aaron (M) - Key West
Arce, Aiden (M) - Key West
Arce, Christopher (M) - Immaculata-LaSalle
Archer, Celsey (F) - Tarpon Springs
Arcidiacono, Laurel (F) - Nature Coast
Ardesia, Erin (F) - Bishop Verot
Areola, Maria (F) - West Florida
Arevena, Kai (M) - Rockledge
Arilez, Deren (M) - Somerset Academy (PP)
Aristhomene, Anaya (F) - Somerset Academy (PP)
Arizmendi, Amaia (F) - St. Andrew's
Armentrout, Savannah (F) - Holy Names
Armstrong, Abby (F) - Berkeley Prep
Armstrong, Christopher (M) - Miami Jackson
Armstrong, Claire (F) - Berkeley Prep
arneaud, alyssa (F) - Somerset Academy (PP)
arneaud, cielo (F) - Somerset Academy (PP)
Arney, Cecilia (F) - Trinity Prep
Arney, Charlie (M) - Trinity Prep
Arnold , Zinaya (F) - Godby
Arnold, Joshua (M) - Satellite
Arnold, Louis (M) - Astronaut
Arnold, Wakia (F) - Astronaut
Arnold, Zachariah (M) - Zephyrhills
Aronsky, Sofia (F) - American Heritage
Arrington, Jasenia (F) - Weeki Wachee
Arrington, Leonard (M) - Godby
Arrington, Maleke (M) - Southeast
Arrington, Raja (F) - Booker
Arriola, Grace (F) - Ransom Everglades
Arroyo , Joshua (M) - Villages
Arroyo, Diego (M) - Cocoa
Arroyo, Nicole (F) - Yulee
Arroyo, Savannah (F) - Cocoa
Artero, Emma (F) - Dreyfoos
Artley , Samuel (M) - Melbourne Central Catholic
Arun, Ashvatha (F) - Bolles
Asare, Rachel (F) - Spoto
Asbury, Katherine (F) - Bolles
Asch, Julian (M) - American Heritage (DB)
Ashby, Jeffrey (M) - Bolles
Ashley, Alexys (F) - Space Coast
Ashley, Marisa (F) - Arnold
Ashman, Teeya (F) - North Bay Haven
Asseraf, Sebastion (M) - St. Andrew's
Atabaki, Natalia (F) - Ransom Everglades
Atcherson, Nia (F) - Episcopal
Aten-Re, Imstey (M) - Raines
Atkinson, Landon (M) - Villages
Atkinson, Terrell (M) - Suwannee
Atwaters, Derek (M) - Cardinal Gibbons
Aube, Sara (F) - Lincoln Park
Audette, Henry (M) - Key West
Auguste, Lorashabbie (F) - Somerset Canyons
Auguste, Lorentz (M) - Somerset Canyons
Augustin , Johanna (F) - Stranahan
Augustin, Ann (F) - Stranahan
Augustin, Kasy (F) - American Heritage
Ausset, Elena (F) - Bishop Verot
Austin, Alexandria (F) - McKeel
Austin, Anaje (F) - Bishop Kenny
Austin, Dienasia (F) - Clay
Austin, Dominic (M) - Coral Shores
Austin, Hezekiah (M) - Hardee
Austin, Jayla (F) - West Florida
Austin, Juleona (F) - Rickards
Austin, Sydney (F) - North Broward Prep
Austin, Trayvion (M) - Astronaut
Austion, Zachary (M) - West Nassau
Autman, Briana (F) - Marianna
Avery, Caroline (F) - Trinity Prep
Avery, Paris (F) - Clearwater Central Catholic
Avery, Sydney (F) - Berkeley Prep
Avery, Zachary (M) - Bishop Verot
Avery-Young, Hunter (M) - Baldwin
Aves, Ally (F) - Berkeley Prep
Aviles, Angel (M) - Hardee
Aviles, Gabriel (M) - Calvary Christian (FtL)
Axelrod, Lorrie (F) - Pine Crest
Axon, Chad (M) - Ribault
Ayala, Luis (M) - Bayshore
Aybar, Yolanda (F) - Melbourne Central Catholic
Ayers, James (M) - Crystal River
Ayers, Lindsay (F) - Holy Names
Azel, Alejandra (F) - St. Brendan
Aziz, Andrew (M) - Montverde Academy
Aziz, Layla (F) - Montverde Academy
Azizi, Jacob (M) - Bishop Verot
Babb, David (M) - Chaminade-Madonna
Babington, Jackson (M) - Tavares
Badgamia, Aashay (M) - Pine Crest
Badgers, Enya (F) - Andrew Jackson
Badillo, Daisy (F) - Hardee
Badillo, Mariela (F) - Hardee
Baez, Sarai (F) - Gulf
Baez, Shelimar (F) - Gulf
Bagley, Brandon (M) - Weeki Wachee
bagocious, macy (F) - West Nassau
Bahr, Gabriella (F) - Holy Names
Baiano, Carina (F) - American Heritage (DB)
Bailey, Jamel (M) - Eustis
Bailey, Jermaine (M) - Eustis
Bailey, Sean (M) - Wolfson
Baily, Carina (F) - St. Brendan
Baird, Jonathon (M) - Tavares
Baker , Dandre (M) - McKeel
Baker Kural, Ayla (F) - Melbourne Central Catholic
Baker, Arielye (F) - Frostproof
Baker, Bentley (M) - Titusville
Baker, Brandi (F) - Rutherford
Baker, Donovan (M) - Clewiston
Baker, Sheridan (M) - Pensacola Catholic
Baker, Tyler (M) - Atlantic (PO)
Baker, Zarea (F) - Rockledge
Baldwin, Ge'Kelvion (M) - Godby
Balestreri , Logen (M) - Mulberry
Baleto, Rachel (F) - Cocoa Beach
Balfour, Adontae (M) - Bradford
Ball, Drenesha (F) - Bayshore
Ballard, Richard (M) - Atlantic (PO)
Ballard-Witherspoon, Jadelyn (F) - Menendez
Balmer, Naomi (F) - Rockledge
Bamaca, Caty (F) - LaBelle
Bamaca, Kimberly (F) - LaBelle
Bamberger, Ashley (F) - Fivay
Ban, Jonathan (M) - Hudson
Bane, Samauri (M) - Booker
Banks , Shanai (F) - Rockledge
Banks, Ja’Niah (F) - Santa Fe
Bannon, Anne (F) - Gulliver Prep
Bannon, Victoria (F) - Keystone Heights
Banull, Nick (M) - Berkeley Prep
Baptist , Lincoln (M) - Montverde Academy
Baptista, Nicholas (M) - Episcopal
Baptiste, Axel (M) - Coral Springs Charter
Baptiste, Weston (M) - Montverde Academy
Barajas, Natalya (F) - Lake Placid
Barajas-Jasso, David (M) - Lake Placid
baranoski, alivia (F) - Williston
Barbaza , Zarrah (F) - Montverde Academy
Barber, Hauken (M) - Mount Dora
Barber, Jarvis (M) - North Marion
Barber, Mike (M) - Zephyrhills
Barber, Quinn (M) - Lemon Bay
Barberi, Jenna (F) - Satellite
Barbon, Ana (F) - Miami Edison
Barbon, Inaru (F) - Miami Edison
Barbour, Tyler (M) - Titusville
Barclay, Nyesuah (M) - Ridgeview
Barella, Sabrina (F) - Melbourne Central Catholic
Barger, Rachel (F) - McKeel
Barker, Timmy (M) - Crystal River
Barkley, Azurea (F) - Satellite
Barkley, Rahkevious (M) - Jefferson
Barnes, Cornelius (M) - Godby
Barnes, Destiny (F) - Nature Coast
Barnes, Kamari (M) - Key West
Barnes, Kara (F) - Santa Fe
Barnes, Khayman (M) - Godby
Barnes, Taelor (F) - Rickards
Barnes, Travin (M) - Taylor County
Barnett, Jalyn (F) - Wakulla
Barnett, Patrick (M) - Key West
Barnhart, Madeline (F) - Keystone Heights
Barquin, Alessandra (F) - St. Brendan
Barr White, Brooklyn (F) - Hernando
Barr, Dalnesha (F) - Clewiston
Barr, Jonathan (M) - Coral Springs Charter
Barr, Zacaria (F) - Miami Edison
Barrera, Isiah (M) - Immokalee
Barrett, Chase (M) - NSU University School
Barrett, Grace (F) - Berkeley Prep
Barrett, Hayley (F) - Rockledge
Barrett, Jadae (F) - American Heritage
Barrett, Katherine (F) - Astronaut
Barrett, Luke (M) - Trinity Prep
Barrett, Shyann (F) - Frostproof
Barrett, Steve (M) - American Heritage (DB)
Barrial, Brianna (F) - Edgewood
Barrington, Mykel (M) - Bayshore
Barrington, Ricondra (F) - Florida High
Barron, Brie (F) - Episcopal
Barros, Isabel (F) - Somerset Academy (PP)
Barros, Sofia (F) - Somerset Academy (PP)
Barry, Bridget (F) - Pine Crest
Barter, Megan (F) - Key West
Bartley, Avani (F) - Wolfson
Bartolome, Ogler (M) - Dunbar
Basford, Nathaniel (M) - Satellite
Bass, Conner (M) - McKeel
Bata, Leila (F) - Bolles
Bata, Soraya (F) - Bolles
Batancourt, Fabian (M) - Gateway Charter
Bates, Adam (M) - Somerset Canyons
Bates, Amanda (F) - Hernando
Bates, Jaden (M) - Rickards
Bator, Gergeley (M) - Lely
Batten, Elias (M) - Bolles
Batten, Mac (M) - Bolles
Battie, Taylor (F) - Lake Highland Prep
Battle , Shuaib (M) - Raines
Battle, Alexander (M) - Cardinal Gibbons
Battle, Zavion (M) - Dunbar
Baugh, Victoria (F) - Calvary Christian (FtL)
Baumann, Max (M) - Ransom Everglades
Baumgardner, Laura (F) - Bishop Verot
Baumgarten, Robert (M) - Lincoln Park
Baumhover, Karianna (F) - Edgewood
Baur, Josiah (M) - Walton
Bautista, Leesley (F) - Pompano Beach
Bayot, Peyton (F) - Fernandina Beach
Bazo, Julian (M) - Pine Crest
Bean, Brody (M) - Central (Brooksville)
Bean, Kendall (M) - Atlantic (PO)
Beard, Kavon (M) - Booker
Beard, Nick (M) - Titusville
Beauregard, Ashley (F) - Bishop Moore
Beausejour-Joseph, Yaiden (M) - Lincoln Park
Beausejour-Joseph, Yasmine (F) - Lincoln Park
Beauzile, Harry-Cliff (M) - Lely
Beauzile, Harry-Cliff (M) - Lely
Beckett, Brandon (M) - North Marion
Beckham, Neveah (F) - Rickards
Beckwith, Davon (M) - Fort Pierce Westwood
Bedoya, Jessica (F) - Bishop Verot
Beecroft, Daniel (M) - St. Andrew's
Begin, Isaac (M) - Melbourne Central Catholic
Beharry, Emma (F) - Carrollton
Behrens, Nathan (M) - Wakulla
Belcher, Selena (F) - Fivay
Beleznay, Maya (F) - Pine Crest
Beljic, Sofia (F) - Berkeley Prep
Bell, A'Sunay (F) - Gulf
Bell, Jamarives (M) - Gibbs
Bell, Jeron (M) - Nature Coast
Bell, Mackenzie (F) - Nature Coast
Bell, Mitchell (M) - Villages
Bellamy, James (M) - Palatka
Bellamy, Shavonne (F) - Yulee
Bellevue, Rosaline (F) - Dunbar
Bellinger, Darrell (M) - Miami Washington
Belot, Gardy (M) - Coral Springs Charter
Belton , Kyron (M) - Bay
Belton, Anthony (M) - Florida High
Beltran-lopez, Dayliana (F) - Glades Central
Beltran-Reyes, Brayan (M) - LaBelle
Bender, Melanie (F) - St. Andrew's
Benedict, jackson (M) - Lemon Bay
Benedict, Terese (F) - St. Brendan
Benejam, Mariangle (F) - Archbishop McCarthy
Benjamin, Semira (F) - American Heritage (DB)
Bennett, Adam (M) - Berkeley Prep
Bennett, Austin (M) - American Heritage
Bennett, coleman (M) - Cardinal Gibbons
Bennett, Darby (F) - Rutherford
Bennett, Darrion (M) - South Sumter
Bennett, Darrius (M) - South Sumter
Bennett, Grace (F) - Cocoa Beach
Bennett, Ian (M) - Trinity Catholic
Bennett, Jacob (M) - American Heritage
Bennett, Lydia (F) - West Nassau
Bennett, Mason (M) - Arnold
Bennett, Rachel (F) - Booker
Bennett, Robert (M) - Southeast
Bennett, Savannah (F) - South Sumter
Bennett-Woon, Errol (M) - Monsignor Pace
Benoit, Kayla (F) - Citrus
Benson, Annabella (F) - American Heritage (DB)
Bentayou, James (M) - North Broward Prep
Bentil, Kaiya (F) - Archbishop McCarthy
Benzant , Kate (F) - Crystal River
Bequer, Madison (F) - Ransom Everglades
Bercaw, Logan (M) - Cypress Creek (Wesley Chapel)
Berger, Camryn (F) - North Broward Prep
Bergman, Xoe (F) - Satellite
Berkwich, Jordan (M) - American Heritage (DB)
Bermudez, Loren (F) - Clearwater Central Catholic
Bernal, Lucas (M) - NSU University School
Berne, Connor (M) - Pine Crest
Berri, Camari (M) - Lakewood
Berry, Jared (M) - Lake Highland Prep
Berry, Kamari (M) - Lakewood
Berry, Kellie (F) - Lake Highland Prep
Berry, Matthew (M) - Bolles
Bertram, Tiffany (F) - Lakewood
Bertram, Valarie (F) - Lakewood
Bertrand, Eli (M) - Hardee
Berube-Gray, Charlotte (F) - Key West
Besnard, Brooke (F) - Berkeley Prep
Bess, Danielle (F) - American Heritage
Best, Allen (M) - South Sumter
Best, Cole (M) - Trinity Prep
Betancourt , Sean (M) - Immaculata-LaSalle
Betancourt, Maximus (M) - Immaculata-LaSalle
Betancourt, Sergio (M) - Cypress Creek (Wesley Chapel)
Bethea, Thomas (M) - Taylor County
Betts, Gabrel (M) - Satellite
Beuerle, Joshua (M) - Oasis
Bhatia, Esha (F) - Berkeley Prep
Bhatia, Shraddha (F) - Trinity Prep
Bhattacharya, Anant (M) - Gulf
Bialczak, Jack (M) - Archbishop McCarthy
bice, taylor (M) - Williston
Bien-Aime, Richard (M) - North Broward Prep
Bienamie, Anneline (F) - Calvary Christian (FtL)
Bierman, Brooke (F) - Satellite
Biggham, Dwayne (M) - Jones
Bigney, Jaiden (F) - Trinity Prep
Bigney, Justin (M) - Trinity Prep
Bille, Keegan (M) - Fernandina Beach
Bilski , Sofia (F) - Montverde Academy
Bines, Carly (F) - Lake Highland Prep
Bingham, Jayden (M) - Gibbs
Bingham, Shawn (M) - Hernando
Birle, Alex (M) - Trinity Prep
Bishir, Cody (M) - Citrus
Bishop, Logan (M) - Citrus
Bishop, Nathan (M) - Berkeley Prep
Bisson, Gabrielle (F) - Pensacola Catholic
Bisson, Kyle (M) - Ridgeview
Bisson, Lucas (M) - Ridgeview
Bixby, Noah (M) - Titusville
Black, Dillon (M) - Key West
Black, Dylan (M) - Edgewood
Black, Jabin (M) - Citrus
Black, Katie (F) - Coral Shores
Black, Krista (F) - Coral Shores
Blackburn, Madison (F) - Clay
Blackburn, Nick (M) - Gulliver Prep
Blackmon, John (M) - Coconut Creek
Blackwelder, Zachary (M) - South Sumter
Blackwell, Kinitty (F) - North Marion
Blake, Caleb (M) - Bishop Moore
Blake, David (M) - Astronaut
Blake, Joseph (M) - Pensacola Catholic
Blake, Tre (M) - Melbourne Central Catholic
Blakely, Ashanti (F) - Rockledge
Blakely, Byari (M) - Lakewood
Blanc, Kayle (F) - Monsignor Pace
Blanco, Elizabeth (F) - Walton
Blanco, Ivianna (F) - Clewiston
Blandon , Michael (M) - Mulberry
Blanford, Austin (M) - Fivay
Blaquiere, Matthew (M) - Bishop Kenny
Blayney, Rebecca (F) - Yulee
Blazer, Cooper (M) - South Walton
Blem, Thomas (M) - Lemon Bay
Blitch, Elizabeth (F) - Wakulla
Blocker, Patrick (M) - Middleton
Blondheim, Alexander (M) - Mount Dora
Bloom, Jackson (M) - St. Andrew's
Blue, James (M) - Pensacola Catholic
Blue, Kearra (F) - Williston
Blue, Kelton (M) - Arnold
Blumenfeld, Sofia (F) - Trinity Prep
Blunt, Aaron (M) - Ribault
Bohhomme, Tyrik (M) - Coconut Creek
Bohm, Amanda (F) - Fivay
Bolden, Jordan (M) - Wakulla
Boley, Tanner (M) - Lake Placid
Boley, Zach (M) - Lake Placid
Boling, Anna (F) - Berkeley Prep
Bolivar, Jonathan (M) - Lake Highland Prep
Bollomo, Gabriella (F) - Clay
Bond, Kevin (M) - Cocoa
Bonds, Cameron (M) - Umatilla
Bonell, Caleb (M) - Cocoa Beach
Bonilla, Santiago (M) - Somerset Canyons
Bookhardt, Zarryia (F) - Titusville
Boon, Bernard (M) - NSU University School
Boon, Estelle (F) - NSU University School
Boone, Tim (M) - Berkeley Prep
Booth, Robert (M) - Melbourne Central Catholic
Boothe, Denae (F) - Pine Crest
Borden, Nick (M) - Astronaut
Borders, Katy (F) - Coral Shores
Bordin, Ann (F) - Holy Names
Boshell, Hannah (F) - Montverde Academy
Bossenberry, Gabe (M) - Satellite
BOSTIC, CALVIN (M) - North Marion
Bostic, Kashane (M) - Miami Edison
Bostick, Faith (F) - Rockledge
Boston, Dario (M) - Hernando
Boswell, Lauren-Marie (F) - Bolles
Botero, Nati (F) - Ransom Everglades
Bottom, Isaiah (M) - Hernando
Bouie, Shayla (F) - Ribault
Boutin, Matthew (M) - Weeki Wachee
Bovenzi, Giovani (M) - American Heritage (DB)
Bowe, Aniyah (F) - Spoto
Bowen, Clay (M) - Fivay
Bowens, Calvin (M) - Lincoln Park
Bowens, Donovan (M) - Miami Jackson
Bower, Matthew (M) - Anclote
Bowermaster, Joseph (M) - Weeki Wachee
Bowers, Antonio (M) - Newberry
Bowers, Chardonnay (F) - Central (Brooksville)
Bowers, Dominic (M) - Hernando
Bowers, Sania (F) - Central (Brooksville)
Bowers, Waylon (M) - Clewiston
Bowling, Gianna (F) - Weeki Wachee
Bowser, Brooke (F) - Archbishop McCarthy
Boyd, Ainsley (F) - Cardinal Newman
Boyd, Antwan (M) - Southeast
Boyd, Avery (M) - Godby
Boyd, Brent (M) - Astronaut
Boyd, Kori (M) - Southeast
Boyd, Samuel (M) - Bolles
Boykin, Queondric (M) - Santa Fe
Boykins, Tyler (M) - Crystal River
Bozard, Gage (M) - Key West
Braclet, Christina (F) - Wolfson
Bradham, Montrell (M) - Baldwin
Bradley, Da'Shanti (F) - Southeast
Bradley, Israel (M) - Fort Pierce Westwood
Bradley, Jordan (M) - Dunbar
Bradley, Kylie (F) - Bradford
Bradt, Tonia (F) - Satellite
Bradwell, Aria (F) - Rickards
Brady, Alyson (F) - St. Andrew's
Brady, Michael (M) - Bishop Kenny
Brady, Will (M) - Bolles
Brady, William (M) - Bolles
Brady, Zacari (M) - Andrew Jackson
Bragg, Mason (M) - Zephyrhills
Branch, Dylan (M) - Avon Park
Branch, Jason (M) - LaBelle
Brandeberry, Kaitlynn (F) - Hardee
Branden, Hernandez (M) - St. Brendan
Brandt, Benjamin (M) - Anclote
Brandt, Benjamin (M) - Anclote
Brannon, Callenn (M) - Walton
Brannon, Samantha (F) - North Bay Haven
Brasko, Brianna (F) - Bishop Moore
Braswell, Kaitlin (F) - Rockledge
Bratcher, Lily (F) - Chipley
Brauman , Jayci (F) - Montverde Academy
Brauman, Breadan (M) - Palatka
Braun, Dain (M) - Villages
Brawley, Alexander (M) - Cardinal Newman
Brazil, Marcus (M) - Ribault
Breckenridge, Donovan (M) - Titusville
Breit, Savanna (F) - Lemon Bay
Bremer, Nicole (F) - Ransom Everglades
Breuer, Cole (M) - Bolles
Brevil, Jiovanni (M) - Key West
Brewer, Cam'ryn (M) - Booker
Brewington, Dantia (F) - Jefferson
Brewster, Michaela (F) - Jefferson
Brewton, Khalisha (F) - Clewiston
Brezin, Jacob (M) - North Broward Prep
Brezin, Lola (F) - North Broward Prep
Brigandi , Amanda (F) - McKeel
Brigandi , Anthony (M) - McKeel
Bright, Cade (M) - Clearwater Central Catholic
Brinkman, Renee (F) - Nature Coast
Brinson, Antwan (M) - Miami Jackson
Brinson, Nadrian (M) - Monsignor Pace
Bristol, Asia (F) - Middleton
Brito, Jaydyn (M) - Space Coast
Britt, Chaneshia (F) - Taylor County
Brock , Caleb (M) - Villages
Brockman, Anthony (M) - Glades Central
Brodksy, William (M) - Ransom Everglades
Brodsky, Ben (M) - Pine Crest
Broga, Summer (F) - Florida High
Brogli, Ray (M) - Key West
Brookins, Kei-von (M) - Atlantic (PO)
Brookins-Gilley, Amaya (F) - Archbishop McCarthy
Brooks, Antonio (M) - Fort White
Brooks, Caleb (M) - Eustis
Brooks, Jacorey (M) - Miami Washington
Brooks, Marlon (M) - Raines
Brophy, Jack (M) - Bishop Kenny
Brosnan, Karissa (F) - Fivay
Broughton, Jalisa (F) - Zephyrhills
Brousseau, Bryan (M) - Cardinal Newman
Brower, Cody (M) - Coral Shores
Brown , Lauren (F) - Frostproof
Brown, Akoi (F) - Ribault
Brown, Alex (M) - Umatilla
Brown, Alijah (M) - West Florida
Brown, Allison (F) - Citrus
Brown, Anaya (F) - Ribault
Brown, Anchalee (F) - Mount Dora
Brown, Anya (F) - Clewiston
Brown, Branlon (M) - Chaminade-Madonna
Brown, Camden (M) - American Heritage (DB)
Brown, Caroline (F) - Lake Highland Prep
Brown, Chloe (F) - Bolles
Brown, Cody (M) - Palatka
Brown, D'avion (M) - DeSoto County
Brown, Dajanae (F) - Wolfson
Brown, Dalton (M) - Tavares
Brown, Damani (M) - Pompano Beach
Brown, Davonte (M) - American Heritage
Brown, Dejah (F) - Middleton
Brown, Elizabeth (F) - Pine Crest
Brown, Heaven (M) - Hallandale
Brown, Jada (F) - Monsignor Pace
Brown, Jaidin (M) - Bishop Verot
Brown, Jamarri (M) - Cardinal Newman
Brown, Jayvant (M) - NSU University School
Brown, Ja’Mia (F) - Gadsden County
Brown, Jeremiah (M) - Glades Central
Brown, Joe (M) - Hudson
Brown, Joshawna (F) - Ribault
Brown, Ka'Dashia (F) - Dunbar
Brown, Kolin (M) - Rickards
Brown, Kymberly (F) - Eustis
Brown, Laila (F) - Frostproof
Brown, Makayla (F) - Yulee
Brown, Malcom (M) - Suncoast
Brown, Malik (M) - Yulee
Brown, Marcus (M) - Lake Wales
Brown, Mekhi (M) - Hardee
Brown, Michael (M) - Godby
Brown, Mya (F) - Pompano Beach
Brown, Nalani (F) - Gulliver Prep
Brown, Nigel (M) - Tampa Catholic
Brown, Nyona (F) - Jefferson
Brown, Paris (F) - Eastside
Brown, Ranecia (F) - Jones
Brown, Rejea (F) - Spoto
Brown, Rileigh (F) - Bolles
Brown, Ronnie (M) - Dunbar
Brown, Sadia (F) - Clay
Brown, Takelia (F) - Andrew Jackson
Brown, Tameria (F) - Southeast
Brown, Tecora (F) - Ribault
Brown, Torionna (F) - Dunbar
Brown, Tramel (M) - Pompano Beach
Brown, Travis (M) - Cardinal Gibbons
Brown, Trenton (M) - Oasis
Brown, Tyler (M) - North Broward Prep
Brown, TyShawn (M) - Cocoa
Brown, William (M) - Clay
Brown, Yulkeith (M) - Gulliver Prep
Brown, Zaki (M) - Rickards
Browne, Alexander (M) - South Sumter
Browning, Eliana (F) - Astronaut
Brownlee, Jalen (M) - Rickards
Brugger, Filipe (M) - Satellite
Bruinsma, Candice (F) - Tavares
Brunell, Luke (M) - Episcopal
Brutus, Herntz (M) - Mount Dora
Bryan, Anthony (M) - South Walton
Bryan, Patasha (F) - South Walton
Bryant, Andre (M) - Glades Central
Bryant, Brent (M) - Villages
Bryant, Brookette (F) - Villages
Bryant, Davian (M) - Clewiston
Bryant, Jabari (M) - Rickards
Bryant, Keyanna (F) - Central (Brooksville)
Bryant, Mykell (M) - West Florida
Buatu, Jacob (M) - Arnold
Buchanan, Gabe (M) - Keystone Heights
Buchanon, Asia (F) - Newberry
Buckhorn, Grace (F) - Holy Names
Buckingham, Ian (M) - Crystal River
Buckmaster, Neikerson (M) - Rockledge
Buckmaster, Tamara (F) - Rockledge
Budd, Joleigh (F) - South Sumter
Budoff-Corujo, Jacobo (M) - North Marion
Buero, Angel (M) - Lely
Buhrle, Shyloe (F) - Tavares
Buie, Alaijah (F) - Tavares
Buitrago, Andrea (F) - Gulliver Prep
Buitrago, David (M) - Gulliver Prep
Bullard, Quardric (M) - Chaminade-Madonna
Bullard, TJ (M) - Berkeley Prep
Bunch, Amaya (F) - Bolles
Bunn, Jordan (F) - Bolles
Bunting, Amelia (F) - Hernando
Burden, Heidi (F) - Somerset Canyons
Burdin, Bailey (F) - Hernando
Burgess, Bethany (F) - Keystone Heights
Burgess, Dylan (M) - Weeki Wachee
Burgess, Matthew (M) - Bishop Kenny
Burgstiner , Suki (F) - Bolles
Burke , Davaine (M) - Mulberry
Burke, Bryce (M) - Calvary Christian (FtL)
Burke, Kareem (M) - Raines
Burke, Simeal (M) - Coconut Creek
Burkes, Tyler (M) - Tampa Catholic
burley, clarence (M) - American Heritage
Burnett, Jerimiah (M) - Jefferson
Burney-Williams, Kourtney (F) - Jefferson
Burns, Graeme (M) - Satellite
Burns, Jenna (F) - North Broward Prep
Burns, Khyle (F) - American Heritage (DB)
Burns, Rachel (F) - Melbourne Central Catholic
Burns, Ryan (M) - North Broward Prep
Burr, Ditavious (M) - Fort Pierce Westwood
Burrell, Brie (F) - North Marion
Burrell, Keion (M) - West Florida
Burrell, Ricardo (M) - Lincoln Park
Burroughs, Quincy (M) - Raines
Burroughs, Zakaria (F) - DeSoto County
Burrows, Grier (F) - Ridgeview
Burrus, Syler (M) - American Heritage (DB)
Burse, Ayanna (F) - Stranahan
Burst, Erika (F) - Coral Springs Charter
Burton, Jenyia (F) - Jones
Busbee, Kate (F) - Bishop Moore
Busch, Maxwell (M) - Bishop Kenny
Busen, Hunter (M) - Wakulla
Bush, Shadell (F) - Glades Central
Bustos, Miranda (F) - Avon Park
Butler, Grant (M) - Bishop Kenny
Butler, Ian (M) - Eustis
Butler, Justice (F) - Gadsden County
Butler, Mia (F) - DeSoto County
Butler, Timothy (M) - American Heritage
Butler, Tyaina (F) - Astronaut
Butler- Moore, Briyaun (M) - Wakulla
Butto, Nicholas (M) - Zephyrhills
Bybee, Luke (M) - Clay
Byer, Maddie (F) - Satellite
Byerley, Alyssa (F) - Hernando
Bynum, Markus (M) - Berkeley Prep
Byrd, Ashlyn (F) - Crystal River
Byrd, Britton (F) - Holy Names
Byrd, Kaylah (F) - Calvary Christian (FtL)
Byrd, Kiara (F) - Godby
Caballero, Emanuel (M) - Dunnellon
Cable, Taylor (F) - North Marion
Cabral, Jacob (M) - Titusville
Cachon, Eduardo (M) - Gulliver Prep
Cachon, Ernesto (M) - Gulliver Prep
Cacioppo, James (M) - St. Andrew's
Cadavid, Nicole (F) - American Heritage
Cadet, Carol (F) - Miami Edison
Cadet, Hermanson (M) - Gateway Charter
Cadet, Myrka (F) - American Heritage
Cadet, Vamir (M) - Cardinal Gibbons
Cady, Payton (F) - Fort White
Cage, Frederick (M) - American Heritage (DB)
Cage, Taiyanna (F) - American Heritage (DB)
Caicedo, Adriana (F) - Yulee
Cain, Daisha (F) - Suwannee
Cain, Mitchell (M) - Lake Wales
Caines, Kevin (M) - Coral Springs Charter
Caito, Antonio (M) - Astronaut
Calanca, Grace (F) - Coral Springs Charter
Calder, Sydnee (F) - Fernandina Beach
Calderon, Victor (M) - Coral Shores
Caldi, Hannah (F) - Nature Coast
Caldwell, Joshua (M) - Lincoln Park
Caldwell, Kendra (F) - Marianna
Caldwell, Kevante (M) - Atlantic (PO)
Caldwell, Tylen (M) - Citrus
Calhoun , Jamal (M) - Rickards
Calhoun, Finley (F) - Astronaut
Calixte, Bradley (M) - Inlet Grove
Calixte, Daren (M) - Suncoast
Calixte, Jacques (M) - Immaculata-LaSalle
Calixte, Natalie (F) - Chaminade-Madonna
Calixte, Saadja (F) - Bishop Moore
Callahan, John (M) - American Heritage
Calle, Katherine (F) - Coral Springs Charter
Callens, Jon-Pierre (M) - North Broward Prep
Callum, Travis (M) - Baldwin
Calonge, Sebastian (M) - Immaculata-LaSalle
Camacho, Daniel (M) - Archbishop McCarthy
Camacho, Gage (M) - Hardee
Camacho, Isabel (F) - Ransom Everglades
Camacho, Katie (F) - Hardee
Camacho, Logan (M) - Southeast
Camacho, Mia (F) - Trinity Prep
Camacho, Nicholas (M) - Eastside
Camaret, Merileigh (F) - South Walton
Camarillo, Elizabeth (F) - Hardee
Camick, Esther-Ann (F) - Space Coast
Camp, Jack (M) - Bolles
Camp, William (M) - Bolles
Campbell , Mark (M) - Gateway Charter
Campbell, Bo (M) - LaBelle
Campbell, Dammon (M) - Frostproof
Campbell, Davena (F) - Frostproof
Campbell, Jadakist (F) - Taylor County
Campbell, Levi (M) - Clewiston
Campbell, Maddy (F) - Arnold
Campbell, Maximus (M) - Atlantic (PO)
Campbell, Tierre (F) - Spoto
Campbell, Tyron (M) - Andrew Jackson
Campos, Minaal (F) - Zephyrhills
Campos, Sean (M) - Space Coast
Campos, Sophia (F) - Ransom Everglades
Camuzzi, Max (M) - Berkeley Prep
Canada, Corien (M) - Central (Brooksville)
Canal, Madeline (F) - Trinity Prep
Canavan, Amber (F) - Bishop Kenny
Canavan, Andrew (M) - Bishop Kenny
Candelino , Jillian (F) - Bolles
Candib, Ava (F) - Carrollton
Canion, Elijah (M) - Chaminade-Madonna
Cannada, Annalise (F) - Bolles
Cannedy, Donavon (M) - Wakulla
Cannon, Haileigh (F) - Weeki Wachee
Cannon, John (M) - NSU University School
Cannon, Joshua (M) - Ribault
Cano, Sam (M) - Gulliver Prep
Canoura, Alexander (M) - Menendez
Canova, Jaelyn (F) - Bradford
Cantania, Amanda (F) - Avon Park
Cantave, Lovinsky (M) - Immokalee
Canterberry, Cody (M) - North Marion
Canterberry, Nathan (M) - North Marion
Canto, Gianna (F) - Carrollton
Cantor, Alex (M) - Berkeley Prep
Capelo, Adriana (F) - Ransom Everglades
Capone, Anthony (M) - Archbishop McCarthy
Capote, Elizabeth (F) - Avon Park
Capps, Haley (F) - Lake Placid
Caputo, Gabriella (F) - Immaculata-LaSalle
Caranante, Caroline (F) - Holy Names
Carbone, John (M) - Central (Brooksville)
Carbone, John (M) - Central (Brooksville)
Carbone, Victoria (F) - St. Andrew's
Cardona, Delilah (F) - Coconut Creek
Cardwell, Colton (M) - Montverde Academy
Cardwell, Kendyl (F) - Montverde Academy
Carey, Tyron (M) - Key West
Cargill, Thomas (M) - Somerset Canyons
Carley, Megan (F) - Lemon Bay
Carlson, Caroline (F) - Carrollton
Carlson, Skyler (F) - Clearwater Central Catholic
Carlson, Valerie (F) - Eustis
Carlsson, Damien (M) - St. Andrew's
Carmody, Rory (M) - West Florida
Carneglia, Zachary (M) - South Sumter
Carney, James (M) - Bishop Kenny
Caro, Alina (F) - Pompano Beach
Caro, Nick (M) - Calvary Christian (FtL)
Carpenter, Nick (M) - Trinity Prep
Carr, Jacqueline (F) - Fernandina Beach
Carrasquille, Jomani (M) - Newberry
Carreiro, Tristan (M) - Nature Coast
Carreno, Mari (F) - Hardee
Carrera, Caloe (M) - Astronaut
Carreras, Raffaellie (F) - Fort White
Carroll, Bella (F) - Carrollton
Carroll, William (M) - West Nassau
Carson, Jashar (M) - Jones
Carson, Jordan (M) - Ribault
Carswell, Amari (M) - Chipley
carter, cameron (M) - West Nassau
Carter, Daniel (M) - Clay
Carter, Elise (F) - Westside
Carter, Gabi (F) - Episcopal
Carter, Lexy (F) - Satellite
Carter, Mason (M) - Baker County
Carter, Tyler (M) - Citrus
Cartwright, McKynzee (F) - Stranahan
Cartwright, Nick (M) - Ransom Everglades
Caruso, Christian (M) - South Sumter
Carvajal-Romeu, Mercedes (F) - Archbishop McCarthy
Carvajal-Romeu, Victoria (F) - Archbishop McCarthy
Cary, Jason (M) - Godby
Casacci, Lucca (M) - North Broward Prep
casado Mendez, Sophia (F) - Lely
Casale, Juliana (F) - Hudson
Case, James (M) - Nature Coast
Cash, Jordan (M) - Chaminade-Madonna
Cashi-Orsini, Lorenzo (M) - Southeast
Cashin, Kelsey (F) - Lely
Cason, Clarence (M) - Central (Brooksville)
Cason, Contae (M) - Central (Brooksville)
Cassamajor-Paul, Christian (M) - NSU University School
Casseus, Bradelune (F) - Immokalee
Cassidy, Catarina (F) - Key West
Castano, Alexis (F) - Florida High
Castano, Morgan (M) - Florida High
Castelo-Galliano, Alejandro (M) - Bishop Kenny
Castillo, Billie (F) - Titusville
Castillo, Destiny (F) - Hallandale
Castillo, Gabriel (M) - North Broward Prep
Castinado, Christian (M) - Weeki Wachee
Castrillo, Hayden (M) - Walton
Castro, Eder (M) - North Marion
Castro, Jairus (M) - Key West
Castro, Joaquin (M) - Ridgeview
Catalano, Salvatore (M) - Fivay
Cathey, Jatayja (F) - Bradford
Cathey, Lucas (M) - Ridgeview
Catlin , Cauthen (F) - Bolles
Catoni, Juan (M) - Pompano Beach
Cauley, Kristian (M) - Godby
Cauley, Kristian (M) - Godby
Cauley, Kristopher (M) - Godby
Causey, Cody (M) - Astronaut
Causey, John (M) - Astronaut
Caviston, Olivia (F) - Lemon Bay
Cayton, Jayne (F) - West Florida
Ceant, Guerna (F) - Coconut Creek
Cedeno, Yamil (M) - Westside
Celestin, Sarah (F) - Monsignor Pace
Celestin, Sarah (F) - Monsignor Pace
Cembruch, Kamryn (F) - Fort White
Ceme, David (M) - Calvary Christian (FtL)
Cesar, Dariusha (F) - Lincoln Park
Chambers, Raynell (M) - Chaminade-Madonna
Champagne, Matthew (M) - Astronaut
Champagne, Trenten (M) - Astronaut
Champagnie, Jonathan (M) - West Florida
Champion, Lilly (F) - Calvary Christian (FtL)
Chamy, Sydni (F) - Eustis
Chancey, Peyton (M) - Central (Brooksville)
Chandler, Brooklyn (F) - Tavares
Chandler, La'Tavian (M) - Rickards
Chandler, Lydia (F) - Tavares
Chaney, Darika (F) - Lincoln Park
Chang, An (M) - North Bay Haven
Chang, Kai (M) - Gulliver Prep
Chapman, Logan (M) - Space Coast
Chapman, Mary (F) - Rockledge
Chargeishvili, Rusudan (F) - Arnold
Charistil, Raphael (M) - Hallandale
Charlemagne, Marc (M) - Gulliver Prep
Charlemagne, Marquis (M) - Gulliver Prep
Charles, Destiny (F) - Cocoa
Charles, Joohly (F) - Somerset Canyons
Charleston, Deqavious (M) - Gadsden County
Charlton, Anyia (F) - Marianna
Chastain, Will (M) - Wakulla
Chatman, Brandon (M) - Chaminade-Madonna
Chatman, Tequon (M) - Bishop Verot
Chau, Austin (M) - Mulberry
Chau, Katelyn (F) - Holy Names
Chauncey, Kierra (F) - Interlachen
Chavavvaria, Julianna (F) - Crystal River
Chavez, Carson (M) - Melbourne Central Catholic
Chavez, Lily (F) - St. Andrew's
Cheatham, Kai (M) - Cocoa Beach
Chen, Jenny (F) - Bolles
Chen, Katherine (F) - Montverde Academy
Chen, Rokson (M) - Bolles
Cheng , Ava (F) - Bolles
Cherrington, Chamar (M) - Lake Wales
Chery, Creflo (M) - Pompano Beach
Chery, Willis (M) - Somerset Canyons
Chestnut, Nyseem (M) - Arnold
Chichester, Devin (M) - Hernando
Chickonski, Mattison (F) - Eustis
Chillemi, Daniella (F) - Lake Placid
Chiotasso, Brett (M) - Space Coast
Chisolm, Samoney (F) - Bayshore
Cholerton, Evan (M) - Pine Crest
Chomka, Sadie (F) - Cypress Creek (Wesley Chapel)
Choppolla, Kane (M) - Tampa Catholic
Chorney, Bryce (M) - Somerset Canyons
Choute, Rayvaugn (M) - Monsignor Pace
Christian, Jose (M) - Hudson
Christie, Jacob (M) - Bolles
Christie, Kali (F) - Hernando
Christie, Marc (M) - Chaminade-Madonna
Christy, Hailey (F) - Bolles
Chu, Sumetha (F) - Gulf
Chukwu, Toni (F) - Suncoast
Cicchetti, Madisin (F) - Rockledge
Cielo, Nina (F) - Gulliver Prep
Cingolani, Matilde (F) - Carrollton
Cisneros, Alexandra (F) - Lake Highland Prep
Cisneros, Osbaldo (M) - Frostproof
Clark , Rebecca (F) - Villages
Clark , Steve (M) - Bradford
Clark, Amber (F) - Lincoln Park
Clark, Ashleigh (F) - Pine Crest
Clark, Brent (M) - Eastside
Clark, Candace (F) - Gulf
Clark, Corey (M) - West Florida
Clark, Eden (F) - Menendez
Clark, Kaiman (M) - Episcopal
Clark, Kayla (F) - Hudson
Clark, Kayn (M) - Gulf
CLark, Kimberely (F) - Palatka
Clark, Rese (F) - Rockledge
Clark, Rylan (F) - Rockledge
Clark, William (M) - Menendez
Clark-Wiley, D'Jarius (M) - Bishop Kenny
Clarke, Brandon (M) - Nature Coast
Clarke, Elijah (M) - Cypress Creek (Wesley Chapel)
Clarke, Madison (F) - West Florida
Clarke, Romaine (M) - Dunbar
Clarke, Shanise (F) - Mulberry
Clarkston, Kyle (M) - Mount Dora
Clary, Caleb (M) - Atlantic (PO)
Clary, Emma (F) - Fort White
Clay, Annalee (F) - Clay
Clay, Austin (M) - Edgewood
Clay, Michaela (F) - Rockledge
Clayborn, Isaiah (M) - Cocoa
Claybrook, Vashti (F) - Ransom Everglades
Clayton, Chrisdiana (F) - Yulee
Clayton, Terran (F) - Coral Shores
Clegg, Jake (M) - Key West
Clemmons, Danecia (F) - Eastside
Clemons, Emory (M) - American Heritage
Clenney, Jonathon (M) - Walton
Clercira, Larry (M) - Lely
Clermont, Sabrina (F) - Dunbar
Click, Charles (M) - Ridgeview
Clovius, Godson (M) - Pompano Beach
Clower, Natalia (F) - Nature Coast
Clyatt, Connor (M) - North Broward Prep
Coates, Tysen (M) - Tavares
Cobb, A'ceon (M) - Jones
Cobb, Javion (M) - Jones
Cobb, Jharetta (F) - Williston
Cobb, Ma'Kayla (F) - Frostproof
Cobbs, Hessten (M) - Dunnellon
Coble, Kai (F) - Calvary Christian (FtL)
Cobles, Caleb (M) - Calvary Christian (FtL)
Cochan, Tydarius (M) - Jefferson
Cochran, Gabby (F) - Trinity Prep
Cockerell, Tristan (M) - Lake Highland Prep
Cocose, Cameron (M) - St. Andrew's
Cocose, Chris (M) - St. Andrew's
Coddington, Macy (F) - Wakulla
Coen , Lucas (M) - Montverde Academy
Coeuranord, Lovenson (M) - Stranahan
Coffey, Kayla (F) - Trinity Catholic
Coffey, Richard (M) - Baldwin
Cohen, Alicia (F) - Ransom Everglades
Cohen, Nathaniel (M) - Trinity Prep
Cohen-Pinsky, Brooke (F) - Satellite
Cohens, Camren (M) - Newberry
Cohens, Cedric (M) - Newberry
Cohens, Kamari (M) - Palatka
Cohoon, Artavious (M) - Fort Pierce Westwood
Cola, Ja'Von (M) - Santa Fe
Colak, Ronan (M) - Gulliver Prep
Colangelo, Logan (M) - Cocoa Beach
Colas, Jessica (F) - Lely
Colby, Daniel (M) - Satellite
Cole, Abigail (F) - Tarpon Springs
Cole, Jessica (F) - North Broward Prep
Cole, Khailil (M) - Space Coast
Cole, Lacey (F) - Anclote
Cole, Simon (M) - Wakulla
Coleman, Alicia (F) - Suncoast
Coleman, Curtis (M) - Andrew Jackson
Coleman, Damian (M) - Lely
Coleman, Gabriel (M) - Bolles
Coleman, Lavontre (M) - Williston
Coleman, Nilah (F) - Lakewood
Coleman, Niya (F) - Florida High
Coleman, Tyler (M) - Lely
Coley, Shawn (M) - Andrew Jackson
Colin, Kolehma (M) - Archbishop McCarthy
Collazo, Sean (M) - Tavares
Collazo-Heaton, Nevaeh (F) - Westside
Collier, Shakyra (F) - Middleton
Collignon, Kenan (M) - Tavares
Collindres, Dheyber (M) - Williston
Collindres, Dheyber (M) - Williston
Collins, Charity (F) - Ribault
Collins, Jack (M) - Dreyfoos
Collins, Jylah (F) - Williston
Collins, Kobe (M) - American Heritage
Collins, Luke (M) - North Broward Prep
Collins, Malik (M) - Lincoln Park
COLLYER, MAYA (F) - Titusville
Colman, Adrianna (F) - Zephyrhills
Colodney, Jakob (M) - Somerset Canyons
Colon-Gotwalt, Elijah (M) - Fivay
Colston, Alvin (M) - West Florida
Colton, Connor (M) - Pine Crest
Colver, Caden (M) - Tarpon Springs
Comar, Krish (M) - Bolles
Comesanna, Manny (M) - Fort White
Comino, Shaun (M) - Edgewood
Commander, Helen (F) - Bolles
Commander, Tom (M) - Episcopal
Comolli, Sarah (F) - Anclote
Compere, Ander (M) - Miami Edison
Comperr, Zamuel (M) - Bay
Concha, Marley (F) - Menendez
Conci, Gianluca (M) - Immaculata-LaSalle
Conerly, Brennan (M) - Hardee
Conley, Noah (M) - Astronaut
Conlon, craig (M) - Lemon Bay
Connelly, Daniel (M) - Fort White
Conner, Darian (M) - Ribault
Connolly, Caitlin (F) - Bolles
Connolly, Caldwell (F) - Bolles
Connolly, Zachary (M) - Bishop Moore
Conserve, Blondine (F) - Key West
Constant, Cyril (M) - Archbishop McCarthy
Contaldi, Daniel (M) - Trinity Prep
Contigua, Kesha (F) - Mount Dora
Conyers, Mia (F) - Titusville
Cook , Jameria (F) - Booker
Cook, Aaron (M) - Hardee
Cook, Isaac (M) - Bradford
Cook, Jack (M) - Episcopal
Cook, William (M) - Montverde Academy
Cook, Zareale (F) - Mulberry
Cook, Zion (M) - Rutherford
Cook-Martin, Charles (M) - Gibbs
Cooks, Malachi (M) - Citrus
Cooley, Sidney (M) - Archbishop McCarthy
Coomes, Anessa (F) - Episcopal
Coon, Jack (M) - Pine Crest
Coone, Gavin (M) - Walton
Cooper, Ally (F) - Coral Shores
Cooper, Cadee (F) - Episcopal
Cooper, Charkeria (F) - Miami Edison
Cooper, Diamond (F) - Wakulla
Cooper, Essence (F) - Hallandale
Cooper, Jalen (M) - Anclote
Cooper, Taniyah (F) - Coral Shores
Cooper, tori (F) - Gateway Charter
Cooper, Trai (M) - Ridgeview
Cooper, Travis (M) - Godby
Copeland, Khyra (F) - Anclote
Copley, Elainena (F) - Eustis
Corban, Jarvis (M) - Godby
Corbin, Peyton (F) - Edgewood
Corddry, Will (M) - Trinity Prep
Cordero, Carmen (F) - DeSoto County
Cordero, Danny (M) - St. Brendan
Cordero, Jedrek (M) - Anclote
Cordero, Jedrek (M) - Anclote
Cordova, Adrian (M) - Clewiston
Cordova, Manuel (M) - LaBelle
Corey, VonderVaar (M) - Crystal River
Corgelas, Shawn (M) - Dunbar
Corlew, Matthew (M) - North Broward Prep
Cornelius, Clayton (M) - Zephyrhills
Cornelius, Kaiya (F) - North Bay Haven
Corner, Armanni (F) - Rutherford
Cornett, Lahela (F) - Lincoln Park
Cornish-Rogers, Ramonn (M) - West Florida
Coronado, Francis (M) - Immaculata-LaSalle
Coronado, Marco (M) - South Sumter
Coronado, Melissa (F) - South Sumter
Coronado, Noah (M) - Immaculata-LaSalle
Correa, Jan (M) - Central (Brooksville)
Correa, Javier (M) - Coral Shores
Cortez, Allijah (F) - Yulee
Cortez, Gabe (M) - Atlantic (PO)
Cosby, Zykeria (F) - Southeast
Cosgray, David (M) - Clearwater Central Catholic
Cosio, Aurora (F) - Carrollton
Costa, Anthony (M) - Citrus
Costa, Lily (F) - Coral Shores
Costanza, Vada (F) - Bishop Kenny
Costello, Everett (M) - Suncoast
Coston, Emily (F) - Clearwater Central Catholic
Cotcrell, Hayden (M) - Yulee
Cote, Sarah (F) - Lemon Bay
Cotto, Joseph (M) - Lake Wales
Cotton, Ashanti (F) - Rickards
Cotton, Christopher (M) - Florida High
Cottrell, Aniya (F) - Santa Fe
Couch, Te'Cory (M) - Chaminade-Madonna
Council, MQuandre (M) - North Marion
Coure, Elyssa (F) - Zephyrhills
Court, Tyler (M) - Coral Shores
Courter, Sam (M) - Menendez
Covarrubias, Briana (F) - Tavares
Covington, Rashawn (M) - Ribault
Cowan, Christopher (M) - Key West
Cowart, Abigail (F) - Satellite
Cowhey, Cannon (M) - Florida High
Cox, Janasia (F) - Gadsden County
Cox, Kendall (F) - Lake Highland Prep
Cox, Nyssa (F) - Atlantic (PO)
Cox, Seth (M) - Crystal River
Cox, Theo (M) - Edgewood
Cox, Torrie (M) - Chaminade-Madonna
Coyle, Cody (M) - Trinity Prep
Coyle, Patrick (M) - Bishop Kenny
Cozad, Hanna (F) - Arnold
Cozart, Marquette (M) - Calvary Christian (FtL)
Crabb, Casey (M) - South Sumter
Craig, Anna (F) - Satellite
Craig, Evan (M) - Lincoln Park
Craig, Jeron (M) - Hallandale
crandell, caleb (M) - West Nassau
Crankfield, Janiero (M) - Bishop Moore
Cratem, Isabella (F) - Bishop Kenny
Cratem, John (M) - Bishop Kenny
Crawford, Bobby (M) - Nature Coast
Crawford, Kyle (M) - Bolles
Crawford, Lilian (F) - Lincoln Park
Crawley, Brock (M) - Citrus
Cray, Deondre (M) - Fort White
Cray, Jamiel (M) - Fort White
Creager, Ziana (F) - Somerset Canyons
Creed, Alice (F) - Bolles
Crespo, Antonio (M) - Trinity Prep
Crimbley, Michael (M) - Rickards
Crisci, Emma (F) - Nature Coast
Crisco, Max (M) - Bolles
Croitoru, Sean (M) - Key West
Croker, Kemarly (M) - Titusville
Cromer, Kimberly (F) - Bishop Kenny
Crooks, Jeffrey (M) - Weeki Wachee
Crooks, Rashon (M) - Cardinal Gibbons
Crosby, Haley (F) - Space Coast
Cross, Mia (F) - Bishop Verot
Crouch, Alexander (M) - Bishop Verot
Crowder, Bryce (M) - Walton
Crowdus, Nolan (M) - Pensacola Catholic
Crowe, Ashley (F) - Bolles
Crowe, Will (M) - Bolles
Crowley, Dayven (M) - Mount Dora
Crowley, Sy (F) - Weeki Wachee
Crumbly, Jumiracle (F) - Dunbar
Crump, Symone (F) - Godby
Cruz, Alex (M) - Umatilla
Cruz, Armando (M) - Immokalee
Cruz, Christian (M) - Immokalee
Cruz, Cristal (F) - Walton
Cruz, Daniel (M) - Dunnellon
Cruz, Gerardo (M) - DeSoto County
Cruz, Luis (M) - Clewiston
Cruz, Marcos (M) - LaBelle
Cruz, Nancy (F) - Pensacola Catholic
Cruz, Nikolaos (M) - Pensacola Catholic
Cruz, Pedro (M) - Satellite
Cruz-Cerrito, Daily (F) - Gulf
Cruz-Marcelo, Ricardo (M) - Suwannee
Crye, Alexis (F) - McKeel
Csikai, Anna (F) - Bolles
Csikai, Elizabeth (F) - Bolles
Cuan, Stephanie (F) - Immaculata-LaSalle
Cubarubbia, Blake (M) - Calvary Christian (FtL)
Cuesta, Daniel (M) - Calvary Christian (FtL)
Cullen, Claire (F) - Edgewood
Cullen, Lillian (F) - Carrollton
Culley, Karah (F) - Fernandina Beach
Cullinan, Hitoshi (M) - Satellite
Cumbus, Tyler (M) - Keystone Heights
Cummings, Eric (M) - Calvary Christian (FtL)
Cummings, Heaven (F) - Immokalee
Cummings, Matthew (M) - Cocoa Beach
Cummings, Reaiah (F) - Calvary Christian (FtL)
Cummins, Hunter (M) - Lake Placid
Cunado, David (M) - Gulliver Prep
Cunningham, Shea (F) - Oasis
Cunningham, Trevontae (M) - Stranahan
Cunningham, Trevontae (M) - Stranahan
Curci, Frankie (M) - Berkeley Prep
Curry, Ana (F) - American Heritage (DB)
Curry, Charlie (M) - Marianna
Curry, Gabriel (M) - American Heritage (DB)
Curry, Justus (M) - Palatka
Curtis, Lauren (F) - Holy Names
Curtis, Shakhia (F) - Wolfson
Cusack, James (M) - Ransom Everglades
Cusick, Casey (F) - Bishop Kenny
Cutbirth, Joshua (M) - Rockledge
Cutts, Raymond (M) - Jones
Cyriac, Janito (M) - Coconut Creek
Cyrille, Kitchner (M) - Miami Edison
Cywes, Alexander (M) - Bolles
Cywes, Claire (F) - Bolles
Czajkowski, Emily (F) - Astronaut
D'Adesky, Grant (M) - St. Andrew's
D'Angelo, Anthony (M) - Weeki Wachee
Da Silva, Victoria (F) - Somerset Canyons
Da Silva, Zachary (M) - Somerset Canyons
Da Vitoria Lobo, Prescott (M) - Trinity Prep
Dabni, Kevan (M) - Ridgeview
Daggetl, Imanuella (F) - American Heritage
Dagrin, Loubert (M) - Miami Washington
Dahmer, Isabel (F) - Nature Coast
Dahneke, Raven (M) - Chipley
Dailey, Clinton (M) - Eastside
Daily, Wyatt (M) - Keystone Heights
Dal Bosco, Valentina (F) - Immaculata-LaSalle
Daleo, Jacob (M) - South Walton
Daley , Ella Kate (F) - Villages
Daley, Daniel (M) - Ransom Everglades
Daley, Katie (F) - Lake Highland Prep
Daley, Maisha (F) - Pompano Beach
Daley, Tiandre (M) - Avon Park
Dalmace, Jadsen (M) - Coconut Creek
Dalrymple, Damyka (F) - Lakewood
Daly, Christal (F) - Coral Springs Charter
Daly, Gavin (M) - St. Andrew's
Damme, Ulyane (F) - Clay
Dancy, Nehemiah (M) - NSU University School
Dane, Isaiah (M) - Baldwin
Danger, Levenson (M) - Hardee
Daniels, Da'mon (M) - Raines
Daniels, David (M) - Andrew Jackson
Daniels, Eli (M) - Southeast
Daniels, Emily (F) - Yulee
Daniels, Tyreek (M) - Titusville
Daniels, Zhuri (M) - Cocoa Beach
Danner, Jacob (M) - Weeki Wachee
Danner, Jonviay (F) - Wakulla
Danvers, Jasmine (F) - Stranahan
Danzy, Micahi (M) - Florida High
Daphinis, Chrysteyne (F) - Archbishop McCarthy
Daphnis, Joanina (F) - Monsignor Pace
Darden, Dorothy (F) - Carrollton
Dareus, Jackinse (M) - Immokalee
Dareus, Medjina (F) - Pompano Beach
Darga, Skyler (M) - Wakulla
Darmalingum, Sheanna (F) - Tavares
Darosa, Nicholas (M) - American Heritage
Darr, Aidan (M) - Episcopal
Darwood, Elizabeth (F) - Melbourne Central Catholic
Dauderis, Isabel (F) - Villages
Daugherty, Gunnar (M) - Santa Fe
Daughtry, Chase (M) - Fort White
Daveport-Harris, Isaiah (M) - Atlantic (PO)
Davey, Emma (F) - Trinity Prep
David, Paulin (M) - Crystal River
David, Ramon (M) - Spoto
David, Worth (M) - Lemon Bay
Davidson, Estee (F) - Pensacola Catholic
Davidson, Ian (M) - North Broward Prep
Davidson, Jacob (M) - Hardee
Davidson, Jacob (M) - Lake Placid
Davies, Bradley (M) - Tavares
Davilmar, Pier (M) - Somerset Canyons
Davis , Dejohn (M) - Raines
Davis, Alyssa (F) - Calvary Christian (FtL)
Davis, Antwan (M) - Interlachen
Davis, Berniiyah (F) - Fort Pierce Westwood
Davis, Brianna (F) - Baker County
Davis, Chloe (F) - Berkeley Prep
Davis, Destiny (F) - Suwannee
davis, dominique (F) - Somerset Academy (PP)
Davis, Dylan (M) - Hardee
Davis, Esric (M) - Central (Brooksville)
Davis, Giovanni (M) - Dunbar
Davis, Hunter (M) - Titusville
Davis, Jaydon (M) - Suncoast
Davis, Jeremiah (M) - Booker
Davis, Joshua (M) - Titusville
Davis, Kali (F) - Ribault
Davis, Lane (M) - Eustis
Davis, Logan (M) - Fernandina Beach
Davis, Marvin (M) - Baldwin
Davis, Morgan (F) - Dreyfoos
Davis, Nahila (F) - Menendez
Davis, Nathaniel (M) - Atlantic (PO)
Davis, Nick (M) - Avon Park
Davis, Sarah (F) - Trinity Catholic
Davis, Stephen (M) - Space Coast
Davis, Travis (M) - Space Coast
Davis, Tywarren (M) - Southeast
Davis, Vincent (M) - Cardinal Gibbons
Davis, Vinson (M) - American Heritage
Davis, Zaire (M) - McKeel
Davis, Zamari (M) - Atlantic (PO)
Davy, Exdol (M) - Pompano Beach
Dawkins, Daniel (M) - Lincoln Park
Dawkins, Darrell (M) - Atlantic (PO)
Dawkins, Hannah (F) - Walton
Dawkins, Jabaree (M) - Eustis
Dawn, Kamari (F) - Rockledge
Dawson, Kayla (F) - Central (Brooksville)
Day, Olivia (F) - Edgewood
Day, Sage (F) - Wakulla
Days, Jamirya (F) - Williston
Da’Costa, Santiago (M) - American Heritage
De Allende Silva, Isabel (F) - American Heritage
de Almeida, Christine (F) - Pompano Beach
De Clercq, Maria (F) - Lely
Dean, Arden (F) - Trinity Prep
Dean, Austin (M) - Berkeley Prep
Dean, Olivia (F) - Florida High
Dean, Riley (M) - Fernandina Beach
Deceus, Ashley (F) - Immokalee
Decker, Emelia (F) - Ransom Everglades
Decker, James (M) - North Broward Prep
Decker, Jean Pierre (M) - Ransom Everglades
Decossas, Olivia (F) - Berkeley Prep
DeCoursey, Dimitic (M) - Santa Fe
DeCoursey, Jarvis (M) - Santa Fe
Dedman, Jimmy (M) - Bolles
Dedmon, Jamila (F) - Lakewood
Deetjen, Marlon (M) - Somerset Canyons
DeFalco, Dominick (M) - Lincoln Park
DeFazio, Siena (F) - Suncoast
DeGrove, Brianna (F) - Fernandina Beach
Dejesus, Anthony (M) - Lake Wales
del Busto, Bella (F) - Calvary Christian (FtL)
Del Cid, Danna (F) - Spoto
Del Mundo, Jared (M) - Eustis
Delaney, Julia (F) - Bishop Kenny
DeLarosa, Adrian (M) - Archbishop McCarthy
Delarosa, Christian (M) - Nature Coast
Delarosa, Christopher (M) - Miami Jackson
Delassandeo, Alex (M) - Gateway Charter
Deleon, Alexis (F) - Hardee
Delfs, Ariana (F) - Fernandina Beach
Delgado, Jamil (M) - Fivay
Delgado, Jesus (M) - Rockledge
Delgado, Nilda (F) - Anclote
Delhomme, Acheline (F) - Hardee
Deligiannis, Dean (M) - St. Andrew's
Delima, Kobe (M) - Newberry
Delius, Delcy (M) - Eustis
Deluge, Zane (M) - Space Coast
DeLuna, Joseph (M) - North Bay Haven
Delus, Kancy (F) - Lely
Demarco, Haven (F) - Southeast
DeMaria, Charlee (F) - Archbishop McCarthy
Demarinis, Nadia (F) - North Broward Prep
Demetriades, Olivia (F) - Trinity Prep
Demo, John (M) - Trinity Prep
Demps, Donovan (M) - Eustis
Demps, Jayshawn (M) - Godby
Demps, Louis (M) - Eustis
Dempsey, Javarious (M) - Bay
Dempsey, Morgan (F) - Lemon Bay
Deng, Lynn (F) - Suncoast
Denmark, Dion (M) - Fivay
Denney, Sean (M) - Bishop Moore
Dennis, Bobby (M) - Dunbar
Dennis, Breanna (F) - Raines
Dennis, Julia (F) - Yulee
Dennis, Mallory (F) - Keystone Heights
Denny, Dominick (M) - North Broward Prep
Denson, Cayla (F) - Florida High
Denson, Knia (F) - Miami Edison
Denson, Lajada (F) - Miami Edison
Denson, Reggie (M) - Dunbar
Denson, Taylor (M) - Titusville
Denton, Anderson (M) - Lake Wales
Denton, TySheem (M) - North Marion
Depauw, Coral (F) - Coral Shores
DePeri, Nick (M) - Episcopal
Deputy, Cade (M) - Clearwater Central Catholic
DeQuintana-Dugarte, Ander (M) - North Broward Prep
Deras Lopez, Isabella (F) - Key West
Dericks, Sofie (F) - Clearwater Central Catholic
Derico, Tamohri (M) - Suwannee
DeRienzo, Isabella (F) - Bishop Kenny
Deronda, Mia (F) - Nature Coast
Derosa, Jaiden (M) - North Marion
Dervil, Horens (M) - Key West
Desando, Tyler (M) - Rockledge
Deschenes, Leah (F) - Tavares
Desigornia, Victravious (M) - Astronaut
Desir, Beegaelle (F) - Lely
Desir, Oberde (M) - Monsignor Pace
Desir, Xavier (M) - Monsignor Pace
desmangles, amelie (F) - Somerset Academy (PP)
Desronvil, Jebby (M) - Dunbar
Dessauer, Ava (F) - Edgewood
Desty, Abenadai (M) - Dunnellon
Deswardt, Danielle (F) - Eustis
Devaughn, Jaliyah (F) - Crystal River
Deveer, Summer (F) - Cocoa
Devito, Mateo (M) - Bishop Verot
Devose, Erskine (M) - Citrus
Devoss, Simon (M) - Astronaut
Dexter, Gervon (M) - Lake Wales
Diamond, Annabel (F) - North Broward Prep
Diamond, Kyle (M) - Titusville
Dianna, Jacob (M) - Crystal River
Diaz, Adrianna (F) - Carrollton
Diaz, Christian (M) - Umatilla
Diaz, Genesis (F) - Lincoln Park
Diaz, Gerardo (M) - Lincoln Park
Diaz, Jacob (M) - Archbishop McCarthy
Diaz, Trae (F) - Cypress Creek (Wesley Chapel)
Diaz-Nieto, Juan (M) - McKeel
Dibartolomeo, Giana (F) - Nature Coast
Dickens, Adrian (M) - North Bay Haven
Dickerson, Asya (F) - Gibbs
Dickinson, Alexa (F) - Carrollton
Dickinson, Luke (M) - Satellite
Diebenow, Atlantic (F) - Bolles
Diebenow, Raleigh (F) - Bolles
Dieck, Greta (F) - Holy Names
DiEgidio, Ethan (M) - North Broward Prep
Diemer, Nicholas (M) - Archbishop McCarthy
Dietz, Wyatt (M) - South Sumter
Dieudonne, Jamera (F) - Lely
Dieudonne, Jonis (M) - Lely
Dieudonne, Thompson (M) - Jones
Difrank, Sherrie (F) - Weeki Wachee
Diggs, Caleb (M) - Tavares
Diggs, Kobe (M) - Tavares
DiMasi, John (M) - Lake Highland Prep
Dimauro, Lana (F) - Fort White
Dimauro, Matt (M) - Fort White
Dimech, Lewis (M) - Citrus
Diniz, Amanda (F) - North Broward Prep
Dinsbeer, Aiden (M) - Bolles
Dipalma, Aliyah (F) - Nature Coast
Dirksen, Drew (M) - St. Andrew's
Disabb, Samuel (M) - Eastside
Distan, Jaylon (M) - Union County
Ditheridge, Alexandra (F) - Lely
Dixon, Darielle (F) - Jefferson
Dixon, Jacquline (F) - Dunbar
Dixon, Jeshaiah (M) - Marianna
Dixon, Marcus (M) - Clay
Dixon, Savannah (F) - Gateway Charter
Dixson, Sophia (F) - Immaculata-LaSalle
Dobson, Hadley (F) - Coral Shores
Dobson, Riley (F) - Coral Shores
Dodd, Ian (M) - Cardinal Gibbons
Dogan, Zeynep (F) - Anclote
Dohler, Christian (M) - North Broward Prep
Doig, Amanda (F) - Weeki Wachee
Dolce, Kesly (M) - Lely
Doles, Justin (M) - North Broward Prep
Domenech, Jenna (F) - Key West
Domingo, Malia (F) - Yulee
Dominguez, Ian (M) - Lake Placid
Donahoo, Anna (F) - Episcopal
Donahue, Nick (M) - North Broward Prep
donald, jayveon (M) - Williston
Donaldson, Andrew (M) - Hardee
Donaldson, Ivan (M) - Rickards
Donaldson, John (M) - Rickards
Donaldson, Shanya (F) - Wakulla
Donath, Grace (F) - Cardinal Newman
Donley, Blaize (M) - Crystal River
Dor, David (M) - Middleton
Dorcely, Sagie-May (F) - Bishop Moore
Dorcinville, Dema (F) - Miami Edison
Doria, Jacqueline (F) - American Heritage (DB)
Dornevil, Kwensky (M) - Somerset Canyons
Dorsey, Marlon (M) - Jefferson
Dort, Kenderlin (M) - Glades Central
Dossett, Mykayla (F) - Fivay
Doucette, Jack (M) - Somerset Canyons
Dougherty, Taylor (F) - Weeki Wachee
Douglas, Shanae (F) - Jones
Douglas, Siona (F) - Palatka
Douglas, Tyrone (M) - Monsignor Pace
Douglass, Caleb (M) - Rickards
Dove, Ricky (M) - Andrew Jackson
Dowdy, Christopher (M) - Lake Highland Prep
Dowdy, Clara (F) - Trinity Prep
Downer , Alexiya (F) - Bolles
Downer, Donald (M) - Bolles
Doyle, Colin (M) - Citrus
Doyle, Luke (M) - Berkeley Prep
Doyle, Mason (M) - Berkeley Prep
Dozier, Deondre (M) - Immaculata-LaSalle
Drac, Emma (F) - American Heritage (DB)
Dragon, Kyle (M) - Lemon Bay
Drake, Anthony (M) - Hudson
Drake-Jackson, Jaliah (F) - North Bay Haven
Drawdy, Morgan (F) - Lincoln Park
Dray, Alex (M) - Ransom Everglades
Drennan, Ephraim (M) - Tavares
Drennan, Miles (M) - Tavares
Drew, Nate (M) - Bolles
Driggers, Madison (F) - Zephyrhills
Driggers, Thomas (M) - Bishop Kenny
Drinkwater, Anthony (M) - NSU University School
Drinkwater, Caetano (M) - NSU University School
Driscoll, Elizabeth (F) - Trinity Prep
Driscoll, Xavier (M) - Trinity Prep
Driver, Payden (M) - Suwannee
Drummond, Carson (M) - Trinity Prep
Drummond, Taylor (F) - Weeki Wachee
Dubon, Quiriat (F) - North Marion
dubose, Armale (M) - Baldwin
DuBose, Ethan (M) - Pompano Beach
Dubose, Makayla (F) - Fernandina Beach
Dubuisson, Gemika (F) - Monsignor Pace
Duchene, Blythe (F) - Ridgeview
Duchene, Kyslen (F) - Ridgeview
Dudak, Ryan (F) - Pine Crest
Dudgeon, Anthony (M) - Lake Wales
Dudley, Jala (F) - Villages
Dudley, Maia (F) - Key West
Dudley, Oliver (M) - Key West
Duenas, Alejandro (M) - St. Brendan
Duffey, Niko (M) - Jefferson
Duffy, George (M) - Bolles
Duffy, Rebecca (F) - Bolles
Duggins, Marshay (F) - Baldwin
Duhnoski, Colin (M) - Bolles
Duhnoski, Madeline (F) - Bolles
Dujon, Hailey (F) - Jones
Dujon, Hiliy (F) - Jones
Dulay, Madison (F) - West Florida
Dumar, Lauren (F) - Berkeley Prep
Dumas, Erin (F) - Montverde Academy
Dumond, Benjamin (M) - Lely
Dunbar, Olivia (F) - North Bay Haven
Dunbar, Sa'Maria (F) - Gibbs
Duncan, Cheyenne (F) - Walton
Duncan, Destiny (F) - Calvary Christian (FtL)
Duncan, LeAysha (F) - Lincoln Park
Duncan, Sebastian (M) - Astronaut
Duncan, Shanaya (F) - Lakewood
Dunlap, Caden (M) - Hardee
Dunmore, John (M) - Chaminade-Madonna
Dunn, Abigail (F) - Fivay
Dunn, Nathaniel (M) - Key West
Dunn, Preston (M) - Oasis
Dunning, Diego (M) - Key West
Dunseath, Jedidiah (M) - Villages
Dupee, Isabell (F) - Yulee
Duplessy, Giancarlo (M) - Bishop Verot
Dupont, Lindsey (F) - Wakulla
Duran, Luis (M) - Clay
Duran, Maria Antonia (F) - Lely
DuRant, Ronnie (M) - Mount Dora
Durastanti, Zack (M) - Hardee
Durden, Christopher (M) - West Nassau
Durden, Shannon (F) - West Nassau
Durham, Aliyonna (F) - Raines
Durias, Sidney (F) - Mount Dora
Durnko, Janet (F) - South Walton
Durr, Steven (M) - Fernandina Beach
Durso, Dominic (M) - Coral Springs Charter
Duyos, Sophie (F) - Ransom Everglades
Dwyer, Catherine (F) - Carrollton
Dyer, Thalia (F) - American Heritage
Dysart, Ashley (F) - Southeast
Ealey, Danielle (F) - Clay
Earl, Brock (M) - Pompano Beach
EASON, DAVEON (M) - North Marion
Eason, Jasmine (F) - Monsignor Pace
Eason, Sheldon (M) - Monsignor Pace
Eaton, Emma (F) - Holy Names
Ebaugh-Santos, Isabella (F) - Titusville
Echavarria, Jorgelina (F) - Trinity Prep
Echenique, Abigail (F) - Holy Names
Echols, Audrey (F) - Baker County
Echols, Jacob (M) - Baker County
Eddie, Demtrious (M) - Jefferson
Edgar, Sara (F) - Bishop Kenny
Edgecomb, Ivory (F) - Coral Springs Charter
Edgecombe, Ahmariah (F) - Cocoa
Edgecombe, Jaden (M) - Cocoa
edgerton, Maya (F) - Citrus
Edmond, Gilber (M) - Fort Pierce Westwood
Edosada, Kylie (F) - Ridgeview
Edouard, Lens (M) - Lely
Edwards , Justin (M) - Frostproof
Edwards, Anthony (M) - Bayshore
Edwards, Elias (M) - South Walton
Edwards, Ella (F) - Bolles
Edwards, Isaac (M) - Nature Coast
Edwards, James (M) - Clewiston
Edwards, Jan'Juan (M) - Mount Dora
Edwards, Livi (F) - Bolles
Edwards, Logan (M) - Nature Coast
Edwards, Payton (M) - Godby
Edwards, Teagan (F) - Eustis
Effron, Matthew (M) - St. Andrew's
Egan, Lewanna (F) - Avon Park
Egan, Preston (M) - Pensacola Catholic
Egbert, Matthew (M) - St. Andrew's
Eggleston, Leland (M) - Bishop Moore
Ehiemua, Kamal (M) - Satellite
Eicholtz, Rebekah (F) - Holy Names
Eisenfeld, Ryon (M) - Mulberry
Eisenhardt, Kai (F) - Montverde Academy
Ekhaguere, Carissa (F) - Cocoa Beach
Ekhaguere, Lana (F) - Cocoa Beach
Elam, Abraiya (F) - Cardinal Newman
Elbana, Sarah (F) - Arnold
Elbaz, Tea (F) - Ransom Everglades
Eldridge, Trenton (M) - Citrus
Elhajj, Teressa (F) - Bishop Kenny
Elhajoui, Nawal (F) - Booker
Eliacin, Allen (M) - Gulf
Eliassaint, Ariel (F) - Bayshore
Elijah, Carr (M) - Gulf
Eliscu, Elizabeth (F) - Trinity Prep
Eliscu, Leo (M) - Trinity Prep
Ellenberger, Michael (M) - West Florida
Ellerbe, Carlee (F) - Santa Fe
Ellis, Andrew (M) - Jefferson
Ellis, Arden (M) - Dunnellon
Ellis, Gillian (F) - Lincoln Park
Ellis, Jamarian (M) - Palatka
Ellis, Nephe (F) - Lakewood
Ellsley, Nathan (M) - NSU University School
Elmaadary, Gabriel (M) - Coral Springs Charter
Eloi, Simone (F) - Calvary Christian (FtL)
Emanuel, Bryce (M) - Pine Crest
Emerson, Hanna (F) - Suncoast
Emery, Eliana (F) - Bolles
Emilcar, Laura (F) - Montverde Academy
Emmanuel, Sebastien (M) - Monsignor Pace
Emmert, Zoie (F) - Pensacola Catholic
Engel, Zachary (M) - Lincoln Park
Engelmann, Blake (M) - Archbishop McCarthy
Engle, Ashley (F) - Lake Placid
English-Brown, Samir (M) - Cardinal Gibbons
Eppinger, Taylor (F) - American Heritage
Epps, Corey (M) - Atlantic (PO)
Epps, Demount (M) - North Bay Haven
Epps, MIchael (M) - Avon Park
Epps, Wanya (M) - Dunnellon
Epstein, Avery (M) - Bolles
Erb, kaylin (F) - Nature Coast
Erbaio, Austin (M) - Oasis
Erikson, Thor (M) - Key West
Ernsperger, Michael (M) - Hudson
Ervin, Ja'kari (M) - Wakulla
Ervin, Nicole (F) - Citrus
Esber, Tomas (M) - Ransom Everglades
Escalante, Nancy (F) - LaBelle
Escamilla, Ian (M) - Nature Coast
Esparza, Stephani (F) - Titusville
Espina-Luke , Raphael (M) - Mulberry
Espina-Luke, Madeline (F) - Mulberry
Espinosa, Melissa (F) - Eustis
Espinoza, Dayanara (F) - Frostproof
Espinoza, Enrique (M) - Crescent City
Espinoza, Tia (F) - West Florida
Esposito, Emily (F) - Berkeley Prep
Esposito, Julian (M) - Pompano Beach
Esquilina, Kennette (M) - Avon Park
Esquivias, Michael (M) - North Bay Haven
Essig, Alexander (M) - St. Andrew's
Esteban III, Marco (M) - Somerset Canyons
Estep, Bryce (M) - Wakulla
Estime, Anderson (M) - Somerset Canyons
Estinvil, Belony (M) - Ridgeview
Etheridge, Gabrielle (F) - Clay
Ethridge, Andre (M) - Coral Springs Charter
Ethridge, Brayden (F) - Coral Springs Charter
etienne, elizabeth (F) - Somerset Academy (PP)
Eugene, Noah (M) - American Heritage
Eugene, Ronika (F) - Key West
Eugenio-Hernandez, Jessica (F) - Avon Park
Eury, Taylor (F) - Tavares
Evalina, Anthony (M) - Eustis
Evans Dunn, Faye-Bella (F) - North Broward Prep
Evans, Catharine (F) - Bishop Kenny
Evans, Cortavis (M) - Santa Fe
Evans, Jalay (F) - Fernandina Beach
Evans, Keyon (M) - Gibbs
Evans, Laila (F) - DeSoto County
Evans, Luke (M) - North Broward Prep
Evans, Maison (F) - Umatilla
Evans, Natalie (F) - Weeki Wachee
Evans, Ronald (M) - Menendez
Evans, Troy (M) - Clewiston
Evans, Tylonda (F) - DeSoto County
Evanson, Max (M) - Episcopal
Evariste, Jamirah (F) - Monsignor Pace
Eveleth, Sarah (F) - Eustis
Evenson, Saheli (F) - Oasis
Everhart, Javon (M) - Gibbs
Everhart, Yessenia (F) - Gibbs
Evetts, Trevor (M) - Cocoa Beach
Evina, Alexis (M) - Middleton
Evora, Philippa (F) - Florida High
Ewan, Joshua (M) - Clewiston
Eximon, Loodinica (F) - Glades Central
Exius , Juhmayne (M) - Dunbar
Exume, Jeff (M) - Southeast
Eyma, Jadalee (F) - Archbishop McCarthy
Eyma, Jasmine (F) - Archbishop McCarthy
Ezzell , Adeline (F) - Bolles
Ezzell, Cory (M) - North Bay Haven
Fabela, Justin (M) - Hernando
Fadool, Jacob (M) - Lake Highland Prep
Fagan, Daemon (M) - American Heritage
Fahnbulleh, Aries (M) - Wolfson
Fahnenmann, Victoria (F) - Oasis
Fairman, Gunnar (M) - Bolles
Fajardo, Jose (M) - Clewiston
Falk, Lathen (M) - Cypress Creek (Wesley Chapel)
Falker, Harrison (M) - Clearwater Central Catholic
Falla, Andres (M) - Calvary Christian (FtL)
Fallaw, Rebecca (F) - McKeel
Familia, Roberto (M) - Coral Springs Charter
FanFan, Karl (M) - Somerset Canyons
Farah, Olivia (F) - Bishop Kenny
Farland, Xerlilyn (F) - Godby
Farmer, Eden (F) - Baker County
Farmer, Jacob (M) - Gulf
Farmer, Jayden (M) - Florida High
Farmer, Joseph (M) - Baker County
Farr, Emma (F) - Lincoln Park
Farrell, Connor (M) - Suncoast
Farrell, Dylin (M) - Titusville
Farrell, Kathryn (F) - Fernandina Beach
Farris, Karmyn (F) - Jefferson
Farris, Zachary (M) - Cardinal Gibbons
Fashaw, Christiaan (M) - Dunnellon
Fast, Lyla (F) - Crystal River
Fatone, Anthony (M) - Somerset Canyons
Fatovic, Luke (M) - Pine Crest
Faulhaber, Emily (F) - Pine Crest
Faulkner, Jennifer (F) - Oasis
Fawcett, Bailey (F) - North Broward Prep
Fawcett, Grant (M) - North Broward Prep
Fawcett, Payton (F) - North Broward Prep
Faygia , Alexmary (F) - St. Brendan
Fazler, Hunter (M) - Lemon Bay
Fazler, Victor (M) - Lemon Bay
Feagin, Samya (F) - Lake Wales
Febles, Dominic (M) - Bishop Verot
Fedd, Takayka (F) - Andrew Jackson
Feenstra, Amanda (F) - Trinity Prep
Feenstra, Andrew (M) - Trinity Prep
Fegali, Camila (F) - American Heritage (DB)
Feilds, Madison (F) - Nature Coast
Feinberg, Max (M) - Ransom Everglades
Feitsma, Lillian (F) - Walton
Felder, Daequerickus (M) - Palatka
Feldman, Alex (M) - Somerset Canyons
Feldman, Maxwell (M) - St. Andrew's
Feliciano, Elliot (M) - Baldwin
Feliciano, Emmalise (F) - Zephyrhills
Felix, Christopher (M) - Trinity Catholic
Felix, Eric (M) - Hardee
Fells, Diovinne (F) - Palatka
Felton, Gerrit (M) - Dreyfoos
Felton, Kamari (M) - Dunbar
Felton, Shannon (M) - Lakewood
Felton, Shannon (F) - Lakewood
Ferese, Natalie (F) - St. Andrew's
Ferguson, Alana (F) - Suncoast
Ferguson, Caleb (M) - Stranahan
Ferguson, Day'Von (M) - Marianna
Ferguson, Jack (M) - Bolles
Ferguson, Jayla (F) - Santa Fe
Ferguson, John (M) - Hallandale
Ferguson, Phoenix (F) - North Marion
Ferjiani, Izabella (F) - Lemon Bay
Fernandes, Cawa (M) - Chaminade-Madonna
Fernandez , Jordan (M) - Mulberry
Fernandez, Daniela (F) - Archbishop McCarthy
Fernandez, Loren (F) - Lely
Fernandez, Samuel (M) - Lely
Fernandez, Valeria (F) - Carrollton
FernandezScheinowitz, Maximo (M) - North Broward Prep
Ferrantelli, Vincenzo (M) - Spoto
Ferrara, Luc (M) - Pine Crest
Ferreira, Caleb (M) - Clay
Ferrell , Desmond (M) - Rockledge
Ferrell, Destine (F) - Rockledge
Ferrer, Lucas (M) - Ransom Everglades
Ferrie, Isabella (F) - Holy Names
Ferris, Riley (F) - Bishop Kenny
Ferro, Alexander (M) - Immaculata-LaSalle
Fetchero, Kara (F) - Bishop Kenny
Fetchero, Vincent (M) - Bishop Kenny
Fetterman, Dylan (M) - North Broward Prep
Fewell, Dan (M) - Bolles
Fiedler, Destiny (F) - Zephyrhills
Field, Tyler (M) - North Broward Prep
Fields , Tyler (M) - Montverde Academy
Fields, Caleb (M) - Bay
Fields, Fred (M) - DeSoto County
Fields, Israel (M) - Hernando
Fields, Summer (F) - Mount Dora
Figgers, Jireh (F) - Gadsden County
Figueroa, Angelia (F) - Fivay
Figueroa, Katie (F) - Coral Shores
Figueroa, Miguel (M) - Clewiston
Filiaggi, Tino (M) - Dunbar
Filiaggi-Watson, Kahri (F) - Gateway Charter
Filippini, Andrew (M) - Eustis
Fils-Aime, Biennedie (F) - Key West
Finch, Seth (M) - Menendez
Fincheltub, Noah (M) - NSU University School
Finck, Matthew (M) - Lemon Bay
Fink, Jonah (M) - Clearwater Central Catholic
Finkelman, Leah (F) - Coral Springs Charter
Finley, Carly (F) - Holy Names
Finley, Elizabeth (F) - Interlachen
Finney, Clayton (M) - Pine Crest
Fischer, Nicholas (M) - Trinity Catholic
Fischer, Nicholas (M) - Trinity Catholic
Fiser, Lauren (F) - Baker County
Fisher, Ariana (F) - Rockledge
Fisher, Bryan (M) - Citrus
Fisher, Daniel (M) - Ransom Everglades
Fisher-Primm, De'Aveon (F) - Pensacola Catholic
Fitzgerald, Allison (F) - Montverde Academy
Fitzgerald, Ashley (F) - American Heritage
Fitzpatrick, Cornelius (M) - Glades Central
Flatch, Daniel (M) - Bishop Moore
Flegeance, Vincent (M) - Cardinal Gibbons
Flemming, Xavier (M) - Walton
Flemmings, Jahir (M) - Eustis
Fletcher, Derek (M) - St. Andrew's
Fletcher, Julia (F) - Bishop Kenny
Fleurancin, Michael (M) - Pompano Beach
Fleurival, Reynald (M) - Coral Springs Charter
Flint, Zachary (M) - Tavares
Flook, Mary (F) - Cypress Creek (Wesley Chapel)
Flook, Samuel (M) - Cypress Creek (Wesley Chapel)
Florek, Annamarie (F) - Crystal River
Flores, Elijah (M) - Hudson
Flores, John (M) - Clewiston
Flores, Justin (M) - Fivay
Flores, Pablo (M) - Clay
Florkowski, Adrea (F) - Nature Coast
Florkowski, Alex (F) - Nature Coast
Flowers, Annamay (F) - Santa Fe
Flowers, Emma (F) - Berkeley Prep
Floyd, Katelyn (F) - Suwannee
Floyd, Robert (M) - NSU University School
Flynn, Hailey (F) - Interlachen
Flynn, Seairra (F) - Anclote
Foley, Catlin (F) - Mount Dora
Folic, Ryan (M) - North Broward Prep
Folic, Shoshana (F) - North Broward Prep
Folorsuno, Azeez (M) - Hallandale
Folson, Charmaine (F) - Rickards
Folston, Jatana (F) - Cocoa
Foltyn, Kaesen (M) - Titusville
Foltz, Ben (M) - Bolles
Fonseca, Dominic (M) - Cypress Creek (Wesley Chapel)
Font, Lucia (F) - Ransom Everglades
Fontalvo, Christian (M) - Monsignor Pace
Fontanez, Angelina (F) - Crystal River
Fontano, Abigail (F) - Nature Coast
Fontus, Alix (M) - Eustis
Footman, Sha'Rissa (F) - Clewiston
Footman, Shar'Nae (F) - Clewiston
Forbes, Destiny (F) - Godby
Forbes, Jaida (F) - Montverde Academy
Forbes, Kayla (F) - Monsignor Pace
Ford III, John (M) - Hardee
Ford, Howard (M) - Raines
Ford, Keira (F) - Suwannee
Ford, Quinmero (M) - Arnold
Ford, Quinmero (M) - Arnold
Ford, Siara (F) - Zephyrhills
Ford, Thomas (M) - Hudson
Ford, Xavier (M) - Zephyrhills
Forde, Omari (M) - Weeki Wachee
Forde, Yohance (M) - Immaculata-LaSalle
Foreman, Elias (M) - South Walton
Forrester, Logan (M) - Booker
Forsmans, Bryson (M) - Berkeley Prep
Forsythe, Kamicah (F) - Eustis
Fortenberry, Mason (M) - Fernandina Beach
Fortmayer, Aubrey (F) - Satellite
Foster, Abigail (F) - Coral Springs Charter
Foster, Aniyah (F) - Menendez
Foster, Devone (M) - Fivay
Foster, Jonah (M) - Umatilla
Foster, Landon (M) - Tampa Catholic
Foster, Logan (M) - Tampa Catholic
Foster, Madison (F) - Ridgeview
Foster, Reginald (M) - American Heritage
Foster, Sara (F) - Bradford
Foster-Lueallen, Sydney (F) - Tavares
Fountain, Emily (F) - Fernandina Beach
Fountain, Jerimiah (M) - Jefferson
Foust, Jerrell (M) - Yulee
Foutch , Berry (F) - Bolles
Fowler, Anthony (M) - Atlantic (PO)
Fowler, Deyante (M) - Fivay
Fowler, Grayson (M) - Fernandina Beach
Fox, Austin (M) - Citrus
Fox, Macey (F) - Baker County
Fraga, Gabriela (F) - Carrollton
Fraga, Sabrina (F) - St. Brendan
Fraifer, Thalia (F) - Berkeley Prep
Frails, Kanvis (F) - Coral Shores
France, Andrew (M) - Calvary Christian (FtL)
Francis, Deandre (M) - Rickards
Francis, Jyrhen (M) - Anclote
Francis, Michael (M) - Godby
Francois, Henderson (M) - Lely
Francois, Isabel (F) - Archbishop McCarthy
Francois, Julia (F) - Archbishop McCarthy
Franklin , Jaheim (M) - Inlet Grove
Franklin, Amari (F) - West Florida
Franklin, Anabel (F) - Ransom Everglades
Franklin, Cameron (M) - Ransom Everglades
Franklin, Emily (F) - Zephyrhills
Franklin, Praya (F) - Mulberry
Franklyn, Amani (F) - Wolfson
Fraser, Giovanni (M) - American Heritage (DB)
Fraser, Tre'Vioun (M) - Central (Brooksville)
Frazier, ja'niya (F) - Baldwin
Fred, Camila (F) - Dreyfoos
Frederick, Madysin (F) - Citrus
Fredericks, Alexa (F) - Holy Names
Freeman, Charles (M) - Lake Highland Prep
Freeman, D Adrian (M) - Rockledge
Freeman, Da' Keviuos (M) - Glades Central
Freeman, Danae (F) - Southeast
Freeman, Darian (M) - Rockledge
Freeman, Elizabeth (F) - North Bay Haven
Freeman, Jacob (M) - Bayshore
Freeman, John Michael (M) - North Bay Haven
Freeman, Marquise (M) - Cocoa
Freeney, Aleia (F) - Santa Fe
Frey, Thomas (M) - Edgewood
Freyman, Luke (M) - Bishop Moore
Freyre, Alejandra (F) - Carrollton
Frietze, Dominik (M) - Ridgeview
Friscia, Patrick (M) - Tampa Catholic
Frisco, Anna (F) - Holy Names
Fronk , Abigail (F) - Melbourne Central Catholic
Frost, Alexis (F) - Gadsden County
Frost, Kierra (F) - Rickards
Frost, Naveyh (F) - Godby
Fry, Jack (M) - Suwannee
Frye, Abby (F) - Villages
Fryer, Ashanti (F) - Crescent City
Frymire, Sheri (F) - Pensacola Catholic
Fryson, Amilliyon (F) - Rickards
Fuentes, Maximus (M) - North Broward Prep
Fuentes-Diaz, Fernando (M) - Mount Dora
Fuller, Andre (M) - Hernando
Fuller, Cornelius (M) - Cardinal Gibbons
Fulton, Antwan (M) - Crescent City
Funk, Jordan (M) - Bishop Verot
Furyk, Caleigh (F) - Bolles
Fyne, Jonathan (M) - Gulliver Prep
Gabriel, Katherine (F) - Episcopal
Gadsden, Felicity (F) - Dunbar
Gadsden, Oronde (M) - American Heritage
Gaffney, Clare (F) - Clearwater Central Catholic
Gaffney, Isabel (F) - Clearwater Central Catholic
Gahres, Jeffery (M) - Space Coast
Gainer, Henri (M) - Arnold
Gainer, Marshall (M) - Bolles
Gaines, Amarion (M) - Cocoa
Gaines, Japrince (M) - Cardinal Gibbons
Gaines, Kaitlyn (F) - Cardinal Gibbons
Gaines, Quanteris (M) - West Florida
Gaines, Torrey (M) - Atlantic (PO)
Gainey, Destiny (F) - Santa Fe
Gainey, Loreal (F) - Wolfson
Gale, Jacob (M) - Suncoast
Gale, Melissa (F) - Lincoln Park
Galeano, Daniella (F) - Bishop Moore
Gallagher, Emily (F) - Lake Highland Prep
Gallagher, Eric (M) - Clearwater Central Catholic
Gallagher, Sara (F) - Lake Highland Prep
Gallegos, Jesus (M) - DeSoto County
Gallimore, Elijah (M) - Nature Coast
Galloway, Colin (M) - Bishop Moore
Galvan, Evan (M) - North Marion
Galvan, Jesus (M) - Immokalee
Galvan-Santos, Carlos (M) - Bishop Moore
Galvez, Daniel (M) - Trinity Prep
Galvis, Sara (F) - Montverde Academy
Gamble, Gray (M) - Menendez
Gamble, Za'Quarious (M) - Atlantic (PO)
Gans, Alyssa (F) - Nature Coast
Gant , Sawyer (F) - Montverde Academy
Gant, Camiren (M) - North Bay Haven
Gantt, Carlton (M) - Ribault
Gantt, Desiron (M) - Clay
Garces, Dylan (M) - Calvary Christian (FtL)
Garcia , Anthony (M) - Frostproof
Garcia , Fernando (M) - Frostproof
Garcia , Margarito (M) - Frostproof
Garcia Moreno, Fernanda (F) - Ransom Everglades
Garcia, Alicia (F) - Hudson
Garcia, Almarelis (F) - Mulberry
Garcia, Ana (F) - Edgewood
Garcia, Andres (M) - Coral Springs Charter
Garcia, Carlos (M) - Yulee
Garcia, Christopher (M) - Lely
Garcia, Cody (M) - Astronaut
Garcia, Edgar (M) - Bayshore
Garcia, Feliciano (M) - Frostproof
Garcia, Frank (M) - Mount Dora
Garcia, Gabriel (M) - St. Brendan
Garcia, Jashly (F) - Spoto
Garcia, Jose Paolo Miguel (M) - Ridgeview
Garcia, Josefina (F) - Suwannee
Garcia, Juan (M) - Arnold
Garcia, Manuela (F) - American Heritage (DB)
Garcia, Mariana (F) - American Heritage (DB)
Garcia, Michael (M) - St. Brendan
Garcia, Pilar (F) - Glades Central
Garcia, Valentina (F) - St. Brendan
Garcia-Mazzarri, Luis (M) - Lincoln Park
Garcia-Romaguera, Carolina (F) - Carrollton
Gardner, Austin (M) - Titusville
Gardner, Elijah (M) - Somerset Canyons
Gardner, Jack (M) - Citrus
Gardner, James (M) - Fort Pierce Westwood
Gardner, Jaylan (F) - Suwannee
Gardner, Kyra (F) - Gulliver Prep
Gardner, Leia (F) - Satellite
Gardner, Levi (M) - Fivay
Gardner, Michael (M) - Nature Coast
Gardner, Parklyn (F) - Episcopal
Gardner, Peri (F) - North Broward Prep
Gardner, Triston (M) - Fort Pierce Westwood
Garey, Hana (F) - Calvary Christian (FtL)
Garey, Jack (M) - Calvary Christian (FtL)
Garms-Rivers, Jakayla (F) - Cypress Creek (Wesley Chapel)
Garnett, Evi Jane (F) - Trinity Prep
Garrett, Quantavia (F) - Jones
Garrido, Diego (M) - Lake Placid
Garton, Owen (M) - Bishop Verot
Garvey, Danielle (F) - Keystone Heights
Garvin, Jade (F) - Chipley
Garvin, James (M) - Satellite
Garvin, Judson (M) - Crystal River
Gaskin, Tyler (M) - American Heritage (DB)
Gaskins, Sadie (F) - LaBelle
Gassett, Jabari (M) - Jefferson
Gates, Alex (M) - Southeast
Gates, Ariel (F) - Southeast
Gates, Kyle (M) - Central (Brooksville)
Gates, Natesia (F) - Santa Fe
Gatford, Joseph (M) - Umatilla
Gauthier, Shana (F) - Anclote
Gay, Zachary (M) - Cocoa
Gaynor, Alana (F) - West Florida
Gaynor, Tahira (F) - Jones
Gazda, Nikodem (M) - Gulf
Gearhart, Tyler (M) - Crystal River
Geathers, Jayden (M) - American Heritage
Geddes , Taylor (F) - Stranahan
Gelin, Derek (M) - Somerset Canyons
Gellatly , Grace (F) - Bolles
Geller, William (M) - Ridgeview
Gellman, Joshua (M) - Pine Crest
Gentile, Chandler (F) - Coral Springs Charter
Gentile, Nicla (F) - Weeki Wachee
George, Ashley (F) - Lake Highland Prep
George, Katherine (F) - St. Andrew's
George, Kelly (F) - Lake Highland Prep
Georgiev, Alex (M) - Montverde Academy
Geraci, Glenn (M) - Bishop Kenny
Geraci, Vito (M) - North Broward Prep
Gerber, Sebastian (M) - Somerset Canyons
German, Julious (M) - Jefferson
Germeus, Nardo (M) - Cardinal Gibbons
Gervilus, Marcus (M) - Coconut Creek
Getant, James (M) - Cardinal Newman
Gettinger, Dennis (M) - Dreyfoos
Gheesling, Bella (F) - Tarpon Springs
Ghiloni, Leo (M) - Pine Crest
Ghosh, Shaurnav (M) - Pine Crest
Gianulis, Mariana (F) - Carrollton
Gibbons, Ryan (M) - Bolles
Gibbs , Eddie (M) - Suncoast
Gibbs, Nikera (F) - Rickards
Gibbs, Nikera (F) - Rickards
Gibson, Asher (M) - Hernando
Gibson, Caleb (M) - Hernando
Gibson, Chloe (F) - Titusville
Gibson, Christian (M) - Ribault
Gibson, Durell (M) - Atlantic (PO)
Gibson, Evan (F) - Bolles
Gibson, Gigi (F) - Berkeley Prep
gibson, kendall (F) - Citrus
Giddens, Victoria (F) - Citrus
Giedrys, Jeremiah (M) - Fernandina Beach
Giedrys, Uriah (M) - Fernandina Beach
Gifford, Jordyn (F) - Archbishop McCarthy
Gilbert, Lee-Ann (F) - Eustis
Gilbert, Sencere (M) - Clay
Giles, Ian (M) - Somerset Canyons
Giles-Mitchell, Olajawon (M) - Booker
Giley, Jolan (M) - Florida High
Gill, Mary Elizabeth (F) - Cardinal Gibbons
Gill, Megan (F) - Calvary Christian (FtL)
Gillespie, Delcina (F) - Cypress Creek (Wesley Chapel)
Gillespie, Kyle (M) - Bolles
Gillespie, Matthew (M) - Hernando
Gilliam, Alexander (M) - Gadsden County
Gilliam, Carleigh (F) - North Bay Haven
Gillingham, Wyatt (M) - Astronaut
Gilman, Madison (F) - Cardinal Gibbons
Gilmore, Allyson (F) - North Marion
Gilmore, Ariana (F) - Somerset Canyons
Gilmore, Breann (F) - Santa Fe
Gilmore, Imani (F) - Spoto
Gindl, Phillip (M) - West Florida
Gipe, Jessica (F) - Gulliver Prep
Gips, Lauren (F) - Lake Highland Prep
Gisonda, Olivia (F) - St. Andrew's
Gisonda, Sophia (F) - St. Andrew's
Giulette, Gabriela (F) - North Broward Prep
Givens, Johnathan (M) - Palatka
Givens, Miesha (F) - Baker County
Gjergji, Adriana (F) - Bishop Kenny
Glasco, Tykira (F) - Rockledge
Glasgow, Adrian (M) - Miami Jackson
Glass-Bauer, Garrett (M) - Lemon Bay
Glavan, Max (M) - Nature Coast
Glaze, Justin (M) - Suncoast
Glazebrook, Gabriel (M) - Hernando
Glee, Darius (M) - Rickards
Glenn, Mackenize (F) - Episcopal
Glynn, Kavozia (F) - Fort Pierce Westwood
Gobiel, Whitney (F) - Lely
Godbolt, Reva (F) - Interlachen
Godbolt, Sierra (F) - Lake Highland Prep
Godfrey, Jacob (M) - Crystal River
Godfrey, Tyler (M) - Crystal River
Godtel, Willem (M) - Coral Shores
Goff, Keyaira (F) - Trinity Prep
Goff, Zaire (F) - Clay
Goforth, Ian (M) - Citrus
Goins, Trace (M) - Lake Placid
Goins, Wyatt (M) - Menendez
Golas, Presley (M) - Somerset Canyons
Golas, Zachary (M) - Somerset Canyons
Golba, Gavin (M) - Bishop Verot
Gold, Maia (F) - Ransom Everglades
Goldberg, Jacob (M) - Pine Crest
Goldenberg, Zach (M) - North Broward Prep
Goldsmith, Ellie (F) - St. Andrew's
Goldsmith, Mea (F) - Rickards
Goldstein, Ashlyn (F) - Gibbs
Goldstein, Christopher (M) - Clay
Goldstein, Dorit (F) - Satellite
Goldstein, Zach (M) - Pine Crest
Goldwire, Ron'Darius (M) - Santa Fe
Goletz, Jude (M) - Cypress Creek (Wesley Chapel)
Golson, Aryana (F) - Hallandale
Gomes, Mya (F) - Weeki Wachee
Gomez , Cristal (F) - Frostproof
Gomez , Jarrett (M) - Archbishop McCarthy
Gomez, Aaron (M) - North Marion
Gomez, Caroline (F) - Holy Names
Gomez, Cesar (M) - Mount Dora
Gomez, Jared (M) - Archbishop McCarthy
Gomez, Keyli (F) - St. Brendan
Gomez, Keyli (F) - St. Brendan
Gomez, Leonardo (M) - Dunnellon
Gomez, Olga (F) - Dunnellon
Gomez, Patricio (M) - Immokalee
Gommier, Brody (M) - Cypress Creek (Wesley Chapel)
Gonthier, Jean-Christophe (M) - Gulliver Prep
Gonzales, Hugo (M) - Lincoln Park
Gonzales, Sebastian (M) - Archbishop McCarthy
Gonzalez , Anna Beth (F) - Frostproof
Gonzalez , Evelin (F) - Edgewood
Gonzalez, Alexandra (F) - Villages
Gonzalez, Cameron (M) - Frostproof
Gonzalez, Catalina (F) - Holy Names
Gonzalez, Elizabeth (F) - Lake Placid
Gonzalez, Gary (M) - Fivay
Gonzalez, Hanah (F) - Immaculata-LaSalle
Gonzalez, Jorge (M) - Citrus
Gonzalez, Jose (M) - DeSoto County
Gonzalez, Leila (F) - St. Brendan
Gonzalez, Matthew (M) - North Marion
Gonzalez, Nayeli (F) - Dunbar
Gonzalez, Nicolas (M) - Key West
Gonzalez, Reynaldo (M) - Ridgeview
Gonzalez, Sabrina (F) - Coral Springs Charter
Gonzalez, Sarah (F) - Holy Names
Gonzalez-Lopez, Rocio (F) - Lake Wales
Good, Alexandra (F) - Trinity Prep
Good, Emily (F) - Holy Names
Goode, Adrian (M) - Walton
Goodlick, Gavin (M) - Satellite
Goodman, Clarence (M) - Ribault
Goodman, Katherin (F) - St. Andrew's
Goodman, Kinsey (F) - Taylor County
Goodwin, Amanda (F) - Menendez
Goodwyn, Joshua (M) - Coral Shores
Goodyear, Corbin (M) - Bishop Moore
Gorbatoo, Nicole (F) - American Heritage
Gordan, Angelia (F) - Lemon Bay
Gordan, Malcolm (M) - Spoto
Gordo, Xavier (M) - Eustis
Gordon, Danielle (F) - Jones
Gordon, Dasani (M) - Cardinal Gibbons
Gordon, Dejuan (M) - Booker
Gordon, Emily (F) - North Broward Prep
Gordon, Jamarcus (M) - Andrew Jackson
Gordon, Tanyia (F) - Tampa Catholic
Gosman, Malani (F) - Dreyfoos
Gotfraind, Abigail (F) - Tavares
Gotfraind, Hannah (F) - Tavares
Gotterer, Rebecca (F) - Ransom Everglades
Gottlieb, Maya (F) - Pine Crest
Gottschalk, Bryce (M) - Lake Highland Prep
Gould, August (M) - Bishop Kenny
Gould, Emily (F) - Key West
Gould, Luke (M) - Bishop Kenny
Gourdet, Willy (M) - Lely
Gouveia, Gabby (F) - St. Andrew's
Gowski, Steven (M) - Clearwater Central Catholic
Grabill, Jacob (M) - Tavares
Graft, Stryder (M) - Key West
Graham, Alysia (F) - Nature Coast
Graham, DelDrick (M) - Rickards
Graham, Haylee (F) - Baldwin
Graham, Jaleen (M) - Ribault
Graham, Kristopher (M) - Baldwin
Graham, Mya (F) - Baldwin
Graham, Mysha (F) - Lake Wales
Graham, Quamane (M) - Westside
Graham, Rashaud (M) - Avon Park
Graham, Ty'shante (F) - Hernando
Gramentine, Nathanial (M) - St. Andrew's
Gramling, George (M) - Berkeley Prep
Grangisetti, Krithika (F) - Bolles
Grant, Adrian (M) - Florida High
Grant, Alexandria (F) - Cardinal Newman
Grant, Karlee (F) - West Florida
Grant, Nicole (F) - Clearwater Central Catholic
Grant, Perry (M) - Hernando
Grant, Preston (M) - Bishop Kenny
Grant, Ryan (M) - Montverde Academy
Grant, Shanelle (F) - North Bay Haven
Grant, Skylar (F) - West Florida
Grant, Tynecia (F) - Nature Coast
Grantham, Sierra (F) - Crystal River
Grassi, Joey (M) - Calvary Christian (FtL)
Grassi, Rocky (M) - Key West
Graves, Braeden (M) - Fernandina Beach
Graves, Jeffery (M) - Gulf
Graves, Reegan (F) - Fernandina Beach
Gray, Ashley (F) - Pompano Beach
Gray, Nevaeh (F) - Chipley
Gray, Sir-Coy (M) - Fort Pierce Westwood
Gray, Tajanay (F) - Clewiston
Gray, Thomas (M) - West Florida
Gray, Thomas (M) - Fernandina Beach
Gray, Victoria (F) - Weeki Wachee
Grazulis, Rylee (F) - Mount Dora
Grbic, Jasmine (F) - Coral Springs Charter
Greathouse, Teliyah (F) - Inlet Grove
Green, Aliriah (F) - Atlantic (PO)
Green, Aniya (F) - Yulee
Green, Ariah (F) - South Walton
Green, Ava (F) - Bolles
Green, Ay'keelah (F) - Florida High
Green, Braylin (M) - Key West
Green, Chakira (F) - Fivay
Green, Isaiah (M) - Mount Dora
Green, Jackson (M) - Clay
Green, Jamari (M) - Wakulla
Green, Keiarryien (M) - Florida High
Green, Leiya (F) - Raines
Green, Logan (M) - North Marion
Green, Mariah (F) - Baker County
Green, Mikeria (F) - Dunbar
Green, Quemari (M) - Cocoa
Green, Tyrese (M) - Atlantic (PO)
Green, Velt (M) - Glades Central
Green, Willium (M) - Baker County
Green, Xavier (M) - Raines
Green, Zarian (M) - Lakewood
Green- McKnight, Jadarius (M) - Dunbar
Greenbaum, Jordan (M) - North Broward Prep
Greene, Adrian (M) - Ribault
Greene, Curtis (M) - Lincoln Park
Greene, Jayla (F) - Lake Wales
Greene, Keyshawn (M) - Wakulla
Greene, Ricardo (M) - Lake Wales
Greene, Tyler (M) - Arnold
Greenfield, Sydney (F) - Bishop Moore
Greenip, Jonathan (M) - NSU University School
Greenwald, Gunner (M) - Satellite
Greenwood, Jalen (M) - Rickards
Greenwood, Jordan (M) - Rickards
Gregory, Nicholas (M) - Cypress Creek (Wesley Chapel)
Gretz, Katherine (F) - Santa Fe
Grier, Paris (F) - Fort Pierce Westwood
Griffin, Jalan (M) - Eustis
Griffin, Kai (F) - Satellite
Griffin, Kyliee (F) - Ribault
Griffin, LaShawn (F) - Rickards
Griffin, Madison (F) - Hernando
Griffin, Priscilla (F) - Interlachen
Griffin, Tyler (M) - Keystone Heights
Griffis, Kyle (M) - Bolles
Grimaud , Armani (M) - Montverde Academy
Grimes, Vanessa (F) - Tavares
Grimison, Megan (F) - Edgewood
Grimison, Samantha (F) - Edgewood
Grinner, Tori (F) - West Nassau
Griseta, Joseph (M) - North Broward Prep
Grogan, Parker (M) - North Bay Haven
Grogan, Sean (M) - North Bay Haven
Grooms, Micah (M) - Clewiston
Groothuis, Eli (M) - Coral Springs Charter
Groppe, Kayla (F) - Hudson
Groppel, Marie (F) - Satellite
Gross, Kyan (M) - Wakulla
Grosz, Aiden (M) - Eastside
Groteke, Alexa (F) - Holy Names
Groves, Cooper (M) - Tavares
Gruber, Preston (M) - Lakewood
Guadalupe, Nayeli (F) - Dunbar
Guber, Annie (F) - Trinity Prep
Guerin, Joshua (M) - Chaminade-Madonna
Guerini, Constantino (M) - Ransom Everglades
Guerrero, Ashley (F) - Coral Springs Charter
Guerrero, Emmanuel (M) - Crescent City
Guerrier, Jordan (M) - Hallandale
Guice, Jordan (M) - Rickards
Guigovaz, Sebastian (M) - Immaculata-LaSalle
Guillaume, Jonas (M) - Somerset Canyons
Guillaume, Jonathan (M) - Key West
Guillen-Hernandez, Jason (M) - Bayshore
Guinta, Hunter (M) - North Broward Prep
Guinyard , Isiah (M) - Mulberry
Guise, Tyler (M) - Melbourne Central Catholic
Gulde, Jacob (M) - Bishop Moore
Gumier, Sara (F) - Somerset Academy (PP)
Gummer, Jalen (M) - Lake Highland Prep
Gunn, Jarod (M) - Jefferson
Gunn, Khalil (M) - Gadsden County
Gunter, Cayden (M) - Crystal River
Gunter, Herman (M) - Suwannee
Gurevich, Jacob (M) - NSU University School
Gustave, Chaad (M) - Cardinal Newman
Gutierrez Caimary, Viviana (F) - Gulliver Prep
Gutierrez, Amy (F) - Hardee
Gutierrez, Amy (F) - Hardee
Gutierrez, Ignacio (M) - St. Brendan
Gutierrez-Rebettg, Brendon (M) - Edgewood
Gutierrez-Tapia, Alysha (F) - Florida High
Guttman, Jackie (F) - Pensacola Catholic
Guy, Alex (M) - Keystone Heights
Guy, Trenton (M) - American Heritage
Guyman, Andrew (M) - Lake Placid
Guzik, Logan (M) - Berkeley Prep
Guzman, Kioris (M) - Mount Dora
Haaberthier, Joe (M) - Rockledge
Habel, Josiah (M) - Tavares
Haber, Harrison (M) - North Broward Prep
Hacker , Chloe (F) - McKeel
Hacker, Ava (F) - McKeel
Haddock, Tyler (M) - North Bay Haven
Haeser, Daniel (M) - Citrus
Haff, Kendal (F) - Nature Coast
Hagen-Davis, Tyler (M) - Rockledge
Hager, Corbin (M) - Nature Coast
Hager, Phillip (M) - Rockledge
Haggins, Michala (F) - Mulberry
Haight, Chase (M) - Satellite
Haigler, Marcus (M) - Florida High
Haim, Vivien (F) - Dreyfoos
Haim, Vivien (F) - Dreyfoos
Haire, Megan (F) - Melbourne Central Catholic
Haire, Morgan (F) - Melbourne Central Catholic
Hakman, Juliana (F) - St. Andrew's
Halavin, Conner (M) - Space Coast
Hale, Angellina (F) - Southeast
Hale, Carson (M) - North Bay Haven
Hale, Megan (F) - West Florida
Haley, Johnathan (M) - Nature Coast
Hall, Amya (F) - Booker
Hall, Anton (M) - Gulliver Prep
Hall, Ashaad (M) - Gibbs
Hall, Brianna (F) - Marianna
Hall, Carlton (M) - Suwannee
Hall, Dedric (M) - Nature Coast
Hall, Diamante (M) - Fort Pierce Westwood
Hall, Dontreal (M) - Gadsden County
Hall, Jayda (F) - Stranahan
Hall, Joy (F) - Gulliver Prep
Hall, Kentarious (M) - Rickards
Hall, Khashaunti (F) - Dunbar
Hall, Landon (M) - Cardinal Newman
Hall, Logan (M) - American Heritage
Hall, Rashaad (M) - Raines
Hall, Ricky (M) - Anclote
Hall, Tayquel (M) - Gadsden County
Hall, Timarrah (F) - West Florida
Halliwell, Garrett (M) - Yulee
Hallman, Ricardo (M) - NSU University School
Halter, Kristin (F) - Bishop Kenny
Haly, Emily Catherine (F) - Holy Names
Halyard, Jai'erria (F) - Zephyrhills
Hamilton , Daleah (F) - Rockledge
Hamilton, Abigail (F) - Calvary Christian (FtL)
Hamilton, Averian (M) - Dunnellon
Hamilton, Isharael (M) - Dunnellon
Hamilton, JD (M) - Crystal River
Hamilton, Stephen (M) - Calvary Christian (FtL)
Hamlet, Ameion (F) - Godby
Hamlett, Senti (M) - Montverde Academy
Hammer, David (M) - Titusville
Hammond, Andrenique (F) - Zephyrhills
Hammond, Caleb (M) - Fort Pierce Westwood
Hammond, Julia (F) - Clewiston
Hammond, Kyree (M) - Raines
Hammond, Spencer (M) - Astronaut
Hampton, Jasmine (F) - Ribault
Hamsher, Elijah (M) - Lemon Bay
Hamuy, Elaina (F) - Pine Crest
Han, Jun-Luke (M) - Dreyfoos
Hancock, Chase (M) - Baker County
Hancock, Madison (F) - Bay
Hancock, Zach (M) - Bishop Moore
Hand, Jaden (M) - Citrus
Handley, Stephen (M) - North Broward Prep
Handy, Jamond (M) - Raines
Hanft, Richard (M) - Ransom Everglades
Hankerson, Hannah (F) - Berkeley Prep
Hanna, Helena (M) - Bolles
Hanna, Helena (F) - Bolles
Hanna, Jahmad (M) - Glades Central
Hanna, Mira (F) - Berkeley Prep
Hannon, Matthew (M) - Clearwater Central Catholic
Hansen, Alyssa (F) - Somerset Canyons
Hansen, Amber (F) - Dreyfoos
Hansen, Sabrina (F) - Fernandina Beach
Hanuszak, Brooke (F) - Suwannee
Hardemon-Pace, Kentrell (M) - Hallandale
Hardwick, Gracie (F) - Yulee
Hardwick, Jade (F) - Episcopal
Hardwick, Melanie (F) - Dunbar
Hardy, Antrevis (M) - Gulf
Hardy, Jarmaz (M) - Crescent City
Hargrove, Jabriya (F) - Chipley
Harland, Ashlyn (F) - Clearwater Central Catholic
Harman, Rachel (F) - St. Andrew's
Harmon , Joshua (M) - Stranahan
Harmon, Matt (M) - Pensacola Catholic
Harmon, Taylor (F) - Clay
Haro, Xavier (M) - North Bay Haven
Harp, Maggie (F) - Cocoa
Harper, Aniya (F) - Westside
Harper, Michael (M) - Coconut Creek
Harper, Nia (F) - Jefferson
Harrell, Bradford (M) - Satellite
Harrell, Kayla (F) - Wakulla
Harrell, Schelby (F) - Wakulla
Harrelson, David (M) - Astronaut
Harrin, Daijah (F) - Suncoast
Harrington, Robert (M) - Central (Brooksville)
Harris, Aaliyah (F) - Clewiston
Harris, Alonzo (M) - Lakewood
Harris, Angelina (F) - Lakewood
Harris, Austin (M) - Walton
Harris, Bailey (F) - Episcopal
Harris, Bricanna (F) - Hallandale
Harris, Cameron (M) - Wolfson
Harris, Chaylin (F) - Ridgeview
Harris, Christopher (M) - DeSoto County
Harris, Damon (M) - West Nassau
Harris, Dante (M) - Middleton
Harris, Daquan (M) - Jones
Harris, Darrell (M) - Bishop Kenny
Harris, David (M) - Mount Dora
Harris, Denim (M) - Godby
Harris, Devin (M) - Cocoa Beach
Harris, Essence (F) - Jones
Harris, Jamari (M) - West Florida
Harris, Jaylen (M) - Nature Coast
Harris, Kenisha (F) - Ribault
Harris, Khylie (F) - American Heritage (DB)
Harris, Layli (F) - American Heritage (DB)
Harris, Meghan (F) - Bradford
Harris, Samuel (M) - Raines
Harris, Sara (F) - Lake Placid
Harris, Shamya (F) - DeSoto County
Harris, Tadavia (F) - Spoto
Harris, Theotis (M) - Baldwin
Harris, Tim (M) - Hudson
Harris, Tylan (M) - Godby
Harris, Tyss (M) - Ribault
Harrison, Aiden (M) - NSU University School
Harrison, Chase (M) - Calvary Christian (FtL)
Harrison, Ishaunna (F) - Ribault
Harrison, Raven (F) - Santa Fe
Harrison, Robert (M) - Crystal River
Harrison, Siane (F) - Interlachen
Hart, Andra (M) - South Sumter
Hart, Gavin (M) - Tavares
Hart, Maci (F) - Bishop Verot
Hartford, Zac (M) - West Nassau
Hartle, Hailey (F) - Bishop Kenny
Hartless, Mathew (M) - North Bay Haven
Hartley, Gabe (M) - Menendez
Hartman, Sofia (F) - Satellite
Hartman, Sofia (F) - Satellite
Hartmann, Steven (M) - Bishop Kenny
Harvey Iii, Wayne (M) - Cocoa
Harvey, , Zacharriya (F) - Wakulla
Harvey, Ahmari (M) - Florida High
Harvey, Ashantae (F) - Hallandale
Harvey, Ashanti (F) - Hallandale
Harvey, Austin (M) - Cocoa
Harvey, BJ (M) - Union County
Harvey, Kilani (F) - Jones
Harvey, Logan (M) - Astronaut
Harvey, Shamere (F) - Astronaut
Hasan, Aidin (M) - Bolles
Hashemian, Aryana (F) - Berkeley Prep
Hastings, Alex (M) - Bolles
Hastings, Kate (F) - Bolles
Hatcher, Freddie (M) - Andrew Jackson
Hatcher, Tionte (M) - Dunbar
Hatley, Kenneth (M) - Umatilla
Haughey, Kirsten (F) - Key West
Haughley, Carissa (F) - Key West
Havlicek, Emilia (F) - Key West
Hawes, Tristan (M) - Booker
Hawkins, Cedrick (M) - Cocoa
Hawkins, Jairus (M) - Atlantic (PO)
Hawkins, Latahja (F) - Rickards
Hawthorne, Micheal (M) - Booker
Hayden, Caleb (M) - Baker County
Hayes, Dominique (F) - Rickards
Hayes, Heaven (F) - Rickards
Hayes, Isaiah (M) - Atlantic (PO)
Hayes, Jameire (M) - Booker
Hayes, Kaden (M) - Lake Wales
Hayes, Shayne (M) - Oasis
Haymore, John (M) - Clay
Haynes, Amelia (F) - Episcopal
Haynes, Anthony (M) - Hallandale
Hays, Izabelle (F) - Satellite
Haywood, Hya (F) - Montverde Academy
He, Jiajun (M) - Bolles
Head, Emma (F) - Coral Shores
Head, Kennady (F) - Pensacola Catholic
Head, Michael (M) - Lake Wales
Head, Ryan (M) - Coral Springs Charter
Head, Zaniah (F) - Mulberry
Heaps, Miranda (F) - Clearwater Central Catholic
Hearn, Lane (F) - Holy Names
Hearns, Atlantis (F) - Florida High
Heath, Dylan (M) - Zephyrhills
Heath, Kaia (F) - Carrollton
Hebert, Alisa (F) - Wolfson
Hebrock, Hayley (F) - South Sumter
Hedderman, Brennan (M) - Lemon Bay
Hedrick, Luke (M) - Bishop Moore
Heflin, John (M) - Trinity Catholic
Heidinger, Kieth (M) - Yulee
Heise, Landon (M) - Eustis
Heitler, Michaela (F) - Tampa Catholic
Helfand, Kendyl (F) - Nature Coast
Helm, Yvette (F) - Weeki Wachee
Helt, Kellan (M) - Fivay
Heminger, Tyler (M) - Cocoa
Hemmings, Sonny (M) - South Sumter
Henderson, Amari (F) - West Florida
Henderson, Anderw (M) - Wolfson
Henderson, Chase (M) - Chaminade-Madonna
Henderson, Jabrian (M) - Clay
Henderson, Ke'Aria (F) - North Marion
Henderson, Michael (M) - Astronaut
Henderson, Zion (M) - Lakewood
Henderson, Zion (F) - Lakewood
Hendley, Brandon (M) - Westside
Hendley, Chris (M) - Ribault
Hendra , Casey (F) - Bishop Verot
Henesy-Claudio, Brianna (F) - Lemon Bay
Henley, Aniya (F) - Rickards
Henne, Lily (F) - Montverde Academy
Hennelly, Daniel (M) - Pine Crest
Henning, Harry (M) - North Bay Haven
Henriquez, Alexandra (F) - Ransom Everglades
Henry , Kijani (M) - McKeel
Henry , Reagan (F) - Melbourne Central Catholic
Henry, Corvin (M) - Citrus
Henry, De'Mon (M) - Chaminade-Madonna
Henry, Madison (F) - Melbourne Central Catholic
Henry, Schoeppe (M) - Gulf
Henry, Shadine (F) - Lakewood
Hensley, Jacob (M) - Citrus
Henzmann, Caleb (M) - Space Coast
Hepburn , Willie (M) - Cardinal Gibbons
Herbert, Joelle (F) - Calvary Christian (FtL)
Hermida, Luke (M) - Melbourne Central Catholic
Hernandez, Adriana (F) - Avon Park
Hernandez, Amanda (F) - Carrollton
Hernandez, Amy (F) - Villages
Hernandez, Andres (M) - Ransom Everglades
Hernandez, Ariana (F) - Avon Park
Hernandez, Arianna (F) - Bishop Moore
Hernandez, Claribel (F) - Villages
Hernandez, Craig (M) - Gulf
Hernandez, Dalia (F) - Suwannee
Hernandez, Francisco (M) - Archbishop McCarthy
Hernandez, Glendy (F) - Tavares
Hernandez, Isaac (M) - Clewiston
Hernandez, Javier (M) - Coral Shores
Hernandez, Jose (M) - Avon Park
Hernandez, Louis (M) - Dreyfoos
Hernandez, Luis (M) - Hardee
Hernandez, Sadier (M) - Coral Shores
Hernandez, Tyler (M) - Hudson
Hernandez, Victoria (F) - Archbishop McCarthy
Hernandez, Victoria (F) - North Broward Prep
Hernandez, Xavier (M) - Gulf
Hernandez-Matias, Miriam (F) - DeSoto County
Herold, Andrew (M) - Coral Springs Charter
Herring, Cardel (M) - Gadsden County
Herring, Jasmine (F) - Miami Edison
Herrington, Zack (M) - Somerset Canyons
Herrman, Megan (F) - Edgewood
Hertz, Josh (M) - Ransom Everglades
Herzberg, Dhyan (M) - Coral Shores
Hess, Julia (F) - Tampa Catholic
Hester, Dante (M) - Nature Coast
Hester, Freddie (M) - Eustis
Heusinkveld, Spenser (M) - Satellite
Hewins, Jovanni (M) - Ridgeview
Hewitt, Victoria (F) - Marianna
Hickey, Madison (F) - Clearwater Central Catholic
Hickman, Ethan (M) - Calvary Christian (FtL)
Hickman, Landen (M) - Baker County
Hicks, Ben (M) - North Bay Haven
Hicks, Charles (M) - Bolles
Hicks, Gabriela (F) - Yulee
Hicks, Grace (F) - Calvary Christian (FtL)
Hicks, Kayleb (M) - West Nassau
Hicks, MacKenzie (F) - Tampa Catholic
Hicks, Mekhi (M) - American Heritage
Hicks, Shaniqua (F) - Cypress Creek (Wesley Chapel)
Hiers, Brianna (F) - Montverde Academy
Higgins, Dustin (M) - Interlachen
Higgins, Tamoya (F) - Coconut Creek
Hilbert, Ashanti (F) - Stranahan
Hilbert, Kevon (M) - Stranahan
Hilera, Andrea (F) - Coral Springs Charter
Hiliare, Odieu (M) - Glades Central
Hill, Alicia (F) - Key West
Hill, Alvin (M) - Baker County
Hill, Andrew (M) - Rockledge
Hill, Antonio (M) - Arnold
Hill, Chase (M) - Bishop Verot
Hill, Cisro (M) - Hernando
Hill, England (M) - Spoto
Hill, Hannah (F) - Hudson
Hill, Janijah (F) - Cypress Creek (Wesley Chapel)
Hill, Jeffrey (M) - Trinity Prep
Hill, Jordan (M) - Bradford
Hill, Kennedy (F) - Raines
Hill, Kenneth (M) - Trinity Prep
Hill, Keynan (M) - Weeki Wachee
Hill, Kierra (F) - Tavares
Hill, Samarah (F) - Trinity Prep
Hill, Seytia (F) - Weeki Wachee
Hill, Taylor (F) - West Florida
Hill, Trinity (F) - Avon Park
Hill, Wanya (M) - Jefferson
hillaman, maxwell (M) - West Nassau
Hillhouse, Melanie (F) - Fort White
Hilliard, Lacory (M) - Avon Park
Hilliard, Latroy (M) - Avon Park
Hilliard, Natalie (F) - Keystone Heights
Hillmiles, Taylor (F) - Eastside
Hilson, Ashley (F) - Coral Shores
Hilson, Jackson (M) - Coral Shores
Hilton, Bokai (M) - Nature Coast
Himes, Philip (M) - Bay
Hincapie, Jasmine (F) - Calvary Christian (FtL)
Hinds, Celani (F) - Calvary Christian (FtL)
Hinds, Kaleb (M) - Bradford
Hinds, Kevon (M) - Chipley
Hindsley, Brandon (M) - American Heritage (DB)
Hines, Breonna (F) - Wolfson
Hines, Devin (M) - Cardinal Newman
Hinkell, Jackson (M) - Satellite
Hinkell, John (M) - Satellite
Hinkley, Michelle (F) - Pensacola Catholic
Hinojosa, Jesus (M) - South Sumter
Hirsh, Ben (M) - St. Andrew's
Hix, Brianna (F) - Arnold
Hix, Harlee (F) - Arnold
Hixon, Amber (F) - Coconut Creek
Hixon, Anori (F) - Chipley
Hoag, Riley (M) - Tavares
Hobbs , Tyreek (M) - Tenoroc
Hobbs, Alexander (M) - Edgewood
Hockenberry, Mason (M) - Pensacola Catholic
Hodby Lee, Shamar (M) - Jefferson
Hodge, Hadley (F) - Bolles
Hodge, Jade (F) - St. Andrew's
Hodges, Caiden (M) - Baker County
Hodges, Cheyenne (F) - Fort White
Hodges, Ellis (M) - Hardee
Hodges, Griffin (M) - Baker County
Hodges, Jessaun (M) - Middleton
Hodges, Jessaun (M) - Middleton
Hodges, John (M) - Yulee
Hodges, Madelene (F) - Bolles
Hodo, Jaheim (M) - Booker
Hoese, Brooke (F) - Melbourne Central Catholic
Hogan, Kenyatta (F) - Ridgeview
Hogan, Tianna (F) - Lincoln Park
Hogue, Saylor (F) - Fernandina Beach
Hohl, Zachary (M) - Edgewood
Holcombe, Madison (F) - Coral Shores
Holden, Michael (M) - Lake Wales
Holder, Abbie (F) - South Walton
holdman, shamari (F) - Avon Park
Holland , Stephen (M) - McKeel
Holland, Caroline (F) - Bolles
Holland, Catherine (F) - Bolles
Holland, Corliss (F) - Raines
Hollenbeck, Christian (M) - Bishop Kenny
Holley, Audrey (F) - Chipley
Hollie, Jaela (F) - Jones
Hollins , Malaya (F) - Immokalee
Hollis, Tinnibu (M) - Crystal River
Hollman, Dekerian (M) - West Florida
Holloway, Anaya (F) - Hallandale
Holloway, Luke (M) - Bishop Kenny
Holman , Zacharey (M) - Frostproof
Holmes, Allison (F) - Berkeley Prep
Holmes, Berkley (F) - McKeel
Holmes, Caziah (M) - Cocoa
Holmes, Olivia (F) - Walton
Holmquist, Nyssa (F) - Satellite
Holt, Derek (M) - Clay
Holtz, Lauren (F) - Ransom Everglades
Holzbaur, Eve (F) - Bishop Kenny
Hooker, Samuel (M) - Pensacola Catholic
Hooks, Eliah (M) - Chipley
Hopkins, Faith (F) - Interlachen
hopkins, Isaiah (M) - Middleton
Hopkins, Jared (M) - Fort White
Hopkins, Myles (M) - Florida High
Hoppe, Grace (F) - Zephyrhills
Hoppe, Joseph (M) - Zephyrhills
Horan, Sean (M) - Dreyfoos
Horenstein, Gemel (M) - Monsignor Pace
Horne, Brett (M) - Titusville
Horne, Olivia (F) - Keystone Heights
Horner, Brooklyn (F) - Fivay
Hornkohl, Mei (F) - North Bay Haven
Hornkohl, Su (F) - North Bay Haven
Hornstein, Julia (F) - Gulliver Prep
Horowitz, Miles (M) - Lake Highland Prep
Horvath, Sarah (F) - Titusville
Hosely, Jakaya (F) - Miami Edison
Hosey, Austin (M) - American Heritage (DB)
Hosey, Jeremiah (M) - Spoto
House, Abi (F) - Episcopal
House, Justin (M) - Astronaut
Houser, Ashlyn (F) - DeSoto County
Houser, Elijah (M) - Lemon Bay
Houston, Madisen (F) - Baldwin
Howard, Amaru (M) - Miami Washington
Howard, Blair (F) - South Walton
Howard, Deontae (M) - Titusville
Howard, Destiny (F) - Jefferson
Howard, Gatia (F) - Yulee
Howard, Jefferry (M) - Menendez
HOWARD, KIERA (F) - Titusville
Howard, Mathea (F) - Middleton
Howard, Teishawna (F) - Immokalee
Howard, Tyrone (M) - Jefferson
Howard, William (M) - Jones
Howarth, Haley (F) - Oxbridge Academy
Howell, Luke (M) - Jones
Howell, Savana (F) - Walton
Howes, Caroline (F) - Lake Highland Prep
Howie, Brandon (M) - Hernando
Howie, Tamia (F) - Godby
Hoy, Kristina (F) - Bishop Kenny
Hoyte, Kuron (M) - Gibbs
Hoyte, Shaheem (M) - Clay
Huayamave, Roberto (M) - Archbishop McCarthy
Hubbert, Caylie (F) - Holy Names
Hubner, Daniel (M) - Calvary Christian (FtL)
Huddleston, Katia (F) - Holy Names
Hudgins, Konor (M) - Umatilla
Hudson, Isaiah (M) - Mulberry
Huerkamp, Clara (F) - Cardinal Gibbons
HUFF, ANNA (F) - Titusville
Huffman, Amber (F) - Lake Wales
Huffman, Jaqwoe (M) - Lake Wales
Huggins, Alyssa (F) - Clay
Hughes, Garrett (M) - Key West
Hughes, Holiday (F) - American Heritage (DB)
Hughes, Isaiah (M) - Clewiston
Hughes, keshawn (M) - Palatka
Hughes, Megan (F) - Holy Names
Hughes, Michael (M) - Rutherford
Hughes, O'Khari (M) - North Broward Prep
Hughes, Paul (M) - Lake Highland Prep
Hughes, Terrica (F) - Clewiston
Hughes, Wyatt (M) - Key West
Hulcome, Doneisha (F) - Suncoast
Hull, Daja (F) - Mount Dora
Humphrey , Jordan (M) - Rockledge
Humphrey, Justin (M) - Coral Springs Charter
Hung, Bill (M) - Pine Crest
Hung, Tabitha (F) - Episcopal
Hunsaker, Brooke (F) - Satellite
Hunt, Ethan (M) - Key West
Hunt, Jakius (M) - Westside
Hunt, Jordan (M) - Lincoln Park
Hunt, Zion (F) - Lincoln Park
Hunter, Alivia (F) - Newberry
Hunter, Brandon (M) - Arnold
Hunter, Christian (M) - Clay
Hunter, Jamya (F) - Booker
Hunter, Liam (M) - Newberry
Hunter, Lydia (F) - Tarpon Springs
Hunter, Markevar (M) - Marianna
Hunter, Paul (M) - Rutherford
Hunter, Simeon (M) - McKeel
Huntoon, Stephanie (F) - Lemon Bay
Huskey, Emily (F) - Bishop Kenny
Hutchins, Matthew (M) - Astronaut
Hutchinson, Jaiwan (M) - Menendez
Hutchinson, Jared (M) - Fernandina Beach
Hutchison, Luke (M) - Suncoast
Hutchison, Shelon (M) - West Florida
Hutto, Jaden (F) - Tavares
Hyacinthe, Besley (M) - Stranahan
Hyatt, Reese (M) - Berkeley Prep
Hylton, MeShaq (M) - Bayshore
Hyppolite , Mercillia (F) - Immokalee
Ibarra, Elena (F) - Bayshore
Ibraheem-Washington, Kaseem (M) - Rickards
Ibrahim, Meer (M) - Spoto
Ifill, Jaylin (M) - Clewiston
Ige, Deasia (F) - Booker
Illozier, Lunex (M) - Immokalee
Ilsaint, Jeremyah (M) - Coral Springs Charter
Ilvento, Nicholas (M) - St. Andrew's
Ingram , Emma (F) - Crystal River
Ingram, Marcus (M) - West Florida
Ingram, Randy (M) - Hallandale
Inmon, Vondale (M) - Gibbs
Innes, Hunter (M) - Crystal River
Inocencio, Andrew (M) - Rockledge
Ion, Ana (F) - Episcopal
Ireland, Jaydean (F) - Zephyrhills
Ireland, Josephine (F) - Villages
Ireland, Margaret (F) - Villages
Ireton, Olivia (F) - Gulf
Irigoyen , Claire (F) - Ransom Everglades
Isaac, Mikhail (M) - Archbishop McCarthy
Ismael, Hakeem (M) - Miami Jackson
Israel, Yoseph (M) - Middleton
Issa, Camille (F) - Pine Crest
Iszard, Carissa (F) - Episcopal
Iverson, Sarah (F) - Titusville
Ivey, Logan (M) - Satellite
Ivey, Sydney (F) - Mulberry
Ivy, Audrey (F) - Clay
Izquierdo, Ignacio (M) - Gulliver Prep
Jackson , Eddie (M) - Miami Washington
Jackson, Alan (M) - Florida High
Jackson, Anthony (M) - Middleton
Jackson, Ber'Nargey (M) - Dunbar
Jackson, Dematres (M) - Gadsden County
Jackson, Deshawn (M) - Menendez
Jackson, Desiree (F) - Dunbar
Jackson, Devin (M) - Lake Placid
Jackson, Earnest (M) - Glades Central
Jackson, Elijah (M) - North Bay Haven
Jackson, Hannah (F) - North Broward Prep
Jackson, Heaven-Leigh (F) - Hernando
Jackson, Jadari (M) - Fort Pierce Westwood
Jackson, Jalil (M) - Westside
Jackson, Jamira (F) - Ribault
Jackson, Jared (M) - Atlantic (PO)
Jackson, Javoras (M) - Lakewood
Jackson, Jaylah (F) - Wolfson
Jackson, Jinx (M) - Somerset Canyons
Jackson, Jon'Quella (F) - Glades Central
Jackson, Jordan (M) - Ridgeview
Jackson, Jordan (M) - Oxbridge Academy
Jackson, Joya (F) - Jones
Jackson, Kaelani (M) - Lincoln Park
Jackson, Kaitlyn (F) - Space Coast
Jackson, Kennedy (F) - Bishop Moore
Jackson, Kenneth (M) - Dunbar
Jackson, Kevin (M) - Cocoa
Jackson, Kyaun (M) - Taylor County
Jackson, Notorious (M) - Lely
Jackson, Novrica (F) - Stranahan
Jackson, Olivia (F) - Gulf
Jackson, Preston (M) - Raines
Jackson, Promise (F) - Taylor County
Jackson, Rashad (M) - Middleton
Jackson, Ronnika (F) - Andrew Jackson
Jackson, Rosendia (F) - Monsignor Pace
Jackson, Rosendia (F) - Monsignor Pace
Jackson, Sam (M) - Melbourne Central Catholic
Jackson, Taylor (F) - Satellite
Jackson, Tigan (F) - Astronaut
Jackson, Zacari (M) - Titusville
Jacob, Rachel (F) - Bolles
Jacobs , Jashod (M) - Raines
Jacobs, Isaac (M) - Lake Highland Prep
Jacobs, Joseph (M) - Santa Fe
Jacobs, Tamia (F) - Baldwin
Jacobs, Tress (F) - Holy Names
Jacobs-Robinson, Latrell (F) - Middleton
Jaeger, Carl (M) - American Heritage (DB)
Jaelyn, Wilson (F) - Jones
Jafet, Christopher (M) - Bishop Moore
Jafet, Jack (M) - Bishop Moore
Jaime, Francisco (M) - Yulee
Jaimes, Elizabeth (F) - South Sumter
Jaimies, Jennifer (F) - Bayshore
Jalil, Paulina (F) - St. Brendan
Jalloh, Ahmed (M) - Jefferson
James, Burl (M) - Gadsden County
James, Jasmine (F) - Central (Brooksville)
James, Matthew (M) - St. Andrew's
James, Morgan (F) - Newberry
James, Natiya (F) - Eastside
Jamieson, Natalia (F) - Somerset Canyons
Janes, David (M) - Key West
Janke, Justin (M) - Edgewood
Janvier, Gregory (M) - Calvary Christian (FtL)
Jaramillo , Cesar (M) - Frostproof
Jaramillo, Daniel (M) - Crescent City
Jaramillo, Denver (M) - North Marion
Jardon, Daniel (M) - Archbishop McCarthy
Jarvis, Blake (F) - Middleton
Jarvis, Fagan (M) - Arnold
Jasmine, Kaylia (F) - Miami Edison
Jassenoff, Zachary (M) - Oxbridge Academy
Jastrzbski, Flilp (M) - Trinity Prep
Jaszczak, Riley (F) - Titusville
Javurek, Joey (M) - Bishop Kenny
Jay, Haeven (F) - Taylor County
Jean Baptiste, Mendez (M) - Jones
Jean Charles, Marcelli (M) - Monsignor Pace
Jean Denis, Majorie (F) - Jones
Jean Francois, Claumy (M) - Immaculata-LaSalle
Jean, Carl Henry (M) - Monsignor Pace
Jean, Franklin (M) - Immokalee
Jean, Fritzna (F) - Lely
Jean, Joshua (M) - Monsignor Pace
Jean, Kenan (M) - Miami Edison
Jean, Vitana (F) - Lely
Jean-Baptiste, Amanda (F) - Ridgeview
Jean-Baptiste, Traves (M) - Lincoln Park
Jean-Baptiste, Wayne (M) - Monsignor Pace
Jean-Francois, Ricardo (M) - Immokalee
Jean-Louis, Marie (F) - Dunbar
Jeanmarie, Karen (F) - Bayshore
Jeannot, Malik (M) - Fort Pierce Westwood
Jebian, Paolo (M) - Monsignor Pace
Jefferies, Maurice (M) - Dunnellon
Jefferson , Jaquesha (F) - Wakulla
Jefferson, Angelique (F) - West Florida
Jefferson, Cameron (M) - Baker County
Jefferson, Dayema (F) - Titusville
Jefferson, Jayden (M) - Godby
Jefferson, Saquya (F) - Bradford
Jelks, Jania (F) - Suwannee
Jenkins, Andrew (M) - Villages
Jenkins, Danielle (F) - Wakulla
Jenkins, David (M) - Gulf
Jenkins, Deion (M) - Eastside
Jenkins, Deshawn (M) - Wakulla
Jenkins, Desiree (F) - Coral Springs Charter
Jenkins, Evoni (F) - Gadsden County
Jenkins, Tierney (F) - Gibbs
Jensen, Austin (M) - Lincoln Park
Jensen, Laura (F) - Villages
Jerger, Kayla (F) - Lincoln Park
Jessup, John (M) - Gulf
Jeudy, Gaetane (F) - Monsignor Pace
Jevic, Cooper (M) - Episcopal
Jimenez, Aaron (M) - Weeki Wachee
Jimenez, Alexandra (F) - Bishop Moore
Jimenez, Gabriel (M) - Chipley
Joachim, Leanna (F) - Mount Dora
Joannou, Luke (M) - Pine Crest
Jocirin, Jean (M) - Immokalee
John, Armani (M) - Lakewood
Johns, Chloe (F) - Bolles
Johnson , Jordan (M) - Raines
Johnson, Abigail (F) - Umatilla
Johnson, Abigail (F) - Tavares
Johnson, Adreal (M) - Rockledge
johnson, alyssa (F) - Citrus
Johnson, Ariel (F) - Lemon Bay
Johnson, Arieyanna (F) - Nature Coast
Johnson, Austin (M) - Spoto
Johnson, Chloe (F) - Baker County
Johnson, Cody (M) - Key West
Johnson, Corey (M) - Atlantic (PO)
Johnson, Courtney (F) - Baker County
Johnson, Devontae (M) - Miami Jackson
Johnson, Dylan (M) - Edgewood
Johnson, Gabriel (M) - Clay
Johnson, Henry (M) - Umatilla
Johnson, Jacenda (F) - Lely
Johnson, Jaquan (M) - Ribault
Johnson, Jawuan (M) - Ribault
Johnson, Johnathan (M) - Jones
Johnson, Jonasia (F) - Booker
Johnson, Julius (M) - Newberry
Johnson, Karon (M) - Miami Edison
Johnson, Kenneth (M) - Clay
Johnson, Kenyce (F) - Chaminade-Madonna
Johnson, Kyndall (F) - Jefferson
Johnson, Landon (M) - McKeel
Johnson, Lauren (F) - Cocoa Beach
Johnson, Laylah (F) - American Heritage (DB)
Johnson, Liam (M) - Lemon Bay
Johnson, Macy (F) - Lake Highland Prep
Johnson, Makayla (F) - Lakewood
Johnson, Micah (M) - Palatka
Johnson, Michael (M) - Eastside
Johnson, Miel (F) - Eastside
Johnson, Myles (M) - Bolles
Johnson, Nellie (F) - Pine Crest
Johnson, Nyla (F) - Mount Dora
Johnson, Rikishi (M) - Suwannee
Johnson, Semaj (F) - Raines
Johnson, Syniah (F) - Space Coast
Johnson, Taylor (M) - Somerset Canyons
Johnson, TeDonsheye (F) - Glades Central
JOHNSON, TREVONN (M) - North Marion
Johnson, Tyrell (M) - Gibbs
Johnson-Brown, Anja (F) - Lakewood
Johnston, Brooke (F) - Episcopal
Johnston, Caroline (F) - Episcopal
Johnston, Tai (F) - Coral Springs Charter
Joiner, Akiyonna (F) - Astronaut
Joiner, Shamia (F) - Astronaut
Jonas, Chris (M) - Newberry
Jones , Alexus (F) - Mulberry
Jones, Allister (M) - Bolles
Jones, Almaryee (F) - Raines
Jones, Amaya (F) - Godby
Jones, Aniyah (F) - Cardinal Gibbons
Jones, Anthony (M) - Suncoast
Jones, Aryanna (F) - Rickards
Jones, Autumn (F) - Anclote
Jones, Auzjay (F) - Bishop Kenny
Jones, Brianna (F) - Lely
Jones, Christopher (M) - South Walton
Jones, Dailynn (F) - South Walton
Jones, Daniel (M) - Calvary Christian (FtL)
Jones, Dershia (F) - Wakulla
Jones, Isaiah (M) - Cocoa
Jones, Jackson (F) - Episcopal
Jones, Jacquez (M) - Booker
Jones, Jalanee (M) - Southeast
Jones, Jarvis (M) - Dunbar
Jones, Jonathon (M) - Bishop Kenny
Jones, Jordan (F) - Florida High
Jones, Journey (F) - Lincoln Park
Jones, Kahdia (F) - Atlantic (PO)
Jones, Kennedy (F) - Archbishop McCarthy
Jones, Kohl (M) - Menendez
JONES, KYSHAUN (M) - North Marion
Jones, Langdon (M) - Pine Crest
Jones, Malachi (M) - Titusville
Jones, Marvin (M) - American Heritage
Jones, Matthew (M) - Menendez
Jones, Michael (M) - Berkeley Prep
Jones, Moleyk (M) - Suwannee
Jones, Mon'tayasia (F) - Suwannee
Jones, Nazorio (M) - Raines
Jones, Paige (F) - Calvary Christian (FtL)
Jones, Samiyah (F) - Fivay
Jones, Samuel (M) - Satellite
Jones, Serenity (F) - Jefferson
Jones, Shania (F) - Nature Coast
Jones, Shari (F) - Marianna
Jones, Solomon (M) - Union County
Jones, Sydney (F) - Fort White
Jones, Tanielle (F) - Pompano Beach
Jones, Taniya (F) - Marianna
Jones, Tierra (F) - Santa Fe
Jones, Trelicia (F) - Marianna
Jones, Tyler (M) - Arnold
Jones, Tyler (M) - Yulee
Jones, Tyler (M) - Astronaut
Jones, Wilkari (M) - Miami Edison
Jones, Ziana (F) - Yulee
Jordan, Emari (M) - Rockledge
Jordan, Kiarra (F) - Rickards
Jordan, Liam (M) - Berkeley Prep
Jordan, Waymond (M) - Pensacola Catholic
Josaphat, Kelly (M) - Lely
Joseph , Tashad (M) - Miami Jackson
Joseph, Alexzandre (M) - Pensacola Catholic
Joseph, Ayanna (F) - Pompano Beach
Joseph, Carlson (M) - American Heritage
Joseph, Duesner (M) - Lincoln Park
Joseph, Emmanuel (M) - Calvary Christian (FtL)
Joseph, Fradley (M) - Suncoast
Joseph, Gregory (M) - Lely
Joseph, Jacob (M) - South Sumter
Joseph, Jada (F) - American Heritage
Joseph, Jadae (F) - American Heritage
Joseph, Jaheem (M) - Monsignor Pace
Joseph, Jaheem (M) - Monsignor Pace
Joseph, Jean (M) - Middleton
Joseph, Jiovani (M) - Suncoast
Joseph, Johnson (M) - Key West
Joseph, Landy (F) - Jones
Joseph, Makyra (F) - Miami Edison
Joseph, Mitzseen (M) - Suncoast
Joseph, Naisha (F) - Coconut Creek
Joseph, Robert (M) - Berkeley Prep
Joseph, Sebastian (M) - American Heritage
Joseph, Shakeria (F) - Atlantic (PO)
Joseph, Thallisa (F) - Archbishop McCarthy
Joseph, Tyler (M) - Melbourne Central Catholic
Joseph, Woudelin (M) - Miami Edison
Josephson, Samantha (F) - Bolles
Joshua, Jamia (F) - Santa Fe
Josza, Blake (M) - Bishop Verot
Joubert, Raymond (M) - Menendez
Joyce, Casey (F) - Bishop Moore
Joyce, Katie (F) - Bishop Moore
Joyce, Victoria (F) - Rockledge
Joyner, Lennox (M) - Suncoast
Juara, Isabella (F) - Immaculata-LaSalle
Juarez, Arlee (F) - Hardee
Juarez, Morgan (F) - Astronaut
Jubran, Alex (M) - Bishop Kenny
Jubran, Brooke (F) - Bishop Kenny
Jubran, Lauren (F) - Bishop Kenny
Jubran, Michael (M) - Bolles
Jubran, Morgan (F) - Bishop Kenny
Judd, Austin (M) - Hudson
Judd, Maya (F) - Holy Names
Judeh, Yasmeen (F) - Archbishop McCarthy
Judy, Jason (M) - Key West
Jules, PJ (M) - Jones
Julmiste, Mickanley (M) - Stranahan
Junker, Kelsey (F) - Arnold
Justiniano, Demetrius (M) - Fivay
Kabir, Delonus (M) - Glades Central
Kacoyanis, George (M) - Bishop Verot
Kahn, Kamran (M) - Bolles
Kahn, Samantha (F) - Lake Highland Prep
Kalamba, Michael (M) - Mount Dora
Kalandjian, Lena (F) - North Broward Prep
Kalandyk, Tyra (F) - Suwannee
Kaldor, Lauren (F) - Bishop Kenny
Kamp, Margaret (F) - Suncoast
Kanjian, Hannah (F) - Oxbridge Academy
Kanoute, Dianke (F) - Central (Brooksville)
Kar, Riya (F) - Bolles
Karasin, Jack (M) - Pine Crest
Karcher, James (M) - Chaminade-Madonna
Karnes, Keely (F) - Clearwater Central Catholic
Kassis, Rayah (F) - Melbourne Central Catholic
Katz, Carter (M) - Trinity Prep
Katz, Quinn (M) - Calvary Christian (FtL)
Kaufman, Avery (F) - Pine Crest
Kavanagh, Samantha (F) - Calvary Christian (FtL)
Kaylor, Cody (M) - Astronaut
Kazmierczak, Brandon (M) - Baker County
Kazumyan, Nika (F) - Ransom Everglades
Kearse , Iylana (F) - Rockledge
Kearse, Terrod (M) - Dunbar
Keaton, Chazity (F) - North Marion
Keaton, Seciarra (F) - Hallandale
Keefe, Leah (F) - Trinity Prep
Keefer, Austin (M) - Santa Fe
Keen, Jillian (F) - Menendez
Keene, James (M) - South Sumter
Kelbert, Ian (M) - Menendez
Keller, Leah (F) - Florida High
Kelley, Emilia (F) - Arnold
Kelley, Keith (M) - Ridgeview
Kellogg, Gabi (F) - Cardinal Gibbons
Kelly , Jackson (M) - Melbourne Central Catholic
Kelly, Cade (M) - Santa Fe
Kelly, Catherine (F) - Satellite
Kelly, Justin (M) - Santa Fe
Kelly, Lanayjah (F) - Godby
Kelly, Nathan (M) - Weeki Wachee
Kelly, Rachel (F) - McKeel
Kelly, Shemar (M) - Marianna
Kemp, Alexandria (F) - Stranahan
Kendall, Alex (M) - Arnold
Kenens, Oakley (M) - Arnold
Kennard, Nathaniel (M) - Bolles
Kennedy, Erika (F) - Tampa Catholic
Kennedy, Matthew (M) - Bishop Kenny
kennedy, Tyrel (M) - Dunbar
Kennelly, Brad (M) - Bishop Kenny
Kenoyer, Ty (M) - Lake Highland Prep
Kerjean, Noemi (F) - St. Brendan
Kern, Justin (M) - Bishop Moore
Keser, Davon (M) - Cardinal Gibbons
Kessinger, Luke (M) - Pine Crest
Khadkatkar, Arnav (M) - Middleton
Khaledi, Natalia (F) - American Heritage
Khan, Kamren (M) - Bolles
Khan, Nevil (M) - American Heritage (DB)
Khan, Revan (M) - Florida High
Khede, Ava (F) - Dreyfoos
Khourisader, Angelina (F) - Bishop Moore
Kibler, Ryan (M) - NSU University School
Kidd, Kolby (M) - Fernandina Beach
Kiella, Dalton (M) - Hardee
Kierce, Damarius (M) - Raines
Kiffel, Evan (M) - North Broward Prep
Kijek, Riley (M) - Bishop Kenny
Kilgore, Michelle (F) - Wolfson
Killion, Taisandra (F) - Tarpon Springs
Kilpatrick , Justin (M) - Wakulla
Kilpatrick, Alexander (M) - South Walton
Kilpatrick, Lawson (M) - South Walton
Kilpatrick, Logan (M) - Wakulla
Kimball, Austin (M) - Umatilla
Kimpel, Desiree (F) - Tavares
Kimpel, Sheyenne (F) - Tavares
Kinahan, Johanna (F) - Calvary Christian (FtL)
Kincade, Dezirae (F) - Chipley
Kinder, Terrell (M) - Raines
King, Aliyah (F) - Westside
King, Arine (F) - South Walton
King, DeQuan (M) - Raines
King, Hunter (M) - Anclote
King, Jackson (M) - Bishop Kenny
King, Jade (F) - Rockledge
King, JaMesha (F) - North Bay Haven
King, Jaquon (M) - Raines
King, Madison (F) - Godby
King, Mason (M) - Arnold
King, Morgan (F) - North Broward Prep
King, Rayna (F) - Central (Brooksville)
King, Robert (M) - Archbishop McCarthy
King, Timothy (M) - Middleton
Kinghorn, Cheyenne (F) - Baker County
Kinlock, Levy (M) - American Heritage
Kinne, Morgan (F) - St. Andrew's
Kinnear, Caitlin (F) - North Broward Prep
Kino, Lily (F) - St. Andrew's
Kircher, Harrison (M) - St. Andrew's
Kirk, Colin (M) - Bolles
Kirkendall, David (M) - Melbourne Central Catholic
Kirkham , Micah (M) - Mulberry
Kirkland, Eryana (F) - Godby
Kirkland, Kai'lyn (F) - Raines
Kirkland, Kendall (F) - Raines
Kirksey, Bryson (M) - Bolles
Kish, Jena (F) - West Nassau
Klar, Courtney (F) - Pine Crest
Klar, Natalie (F) - Pine Crest
Klarfeld, Josh (M) - Bishop Kenny
Klassen, Bode (M) - Bolles
Klassen, Christina (F) - Bolles
Klava-Herrera, Jayden (F) - Walton
Kleinman, Haley (F) - Pine Crest
Kletthiemer, Jamison (F) - Key West
Klienbach, Natasha (F) - Eustis
Kline, William (M) - Lakewood
Kloman, Kristen (F) - Calvary Christian (FtL)
Kluth, Laurenz (M) - North Broward Prep
Knapp, Bailey (F) - South Sumter
Knight, Charles (M) - Clay
Knight, Emily (F) - Clay
Knight, Hallie (F) - Bishop Kenny
Knight, Nickalus (M) - American Heritage
Knighten , Deandre (M) - Frostproof
Knighten, Jillian (F) - McKeel
Kniville, Justin (M) - DeSoto County
Knoop, Tyler (M) - Oasis
Knowles, Domanique (F) - Cocoa
Kohla, Don (M) - Episcopal
Kokinakos, Christos (M) - Pine Crest
Koletsos, Sean (M) - Clearwater Central Catholic
Konnan, Harmany (F) - Coconut Creek
Koon, Dillan (M) - Suwannee
koon, taylor (F) - Citrus
Kopels, Alexander (M) - St. Andrew's
Korostisherski, Elijah (M) - Suncoast
Kortman, Ava (F) - Trinity Prep
Koss, Ethan (M) - Bay
Kotzen, Jonah (M) - St. Andrew's
Kowkabany, Ellie (F) - Episcopal
Kowkabany, Hannah (F) - Episcopal
Koziolek, Matthew (M) - Ridgeview
Kraver, Joshua (M) - Edgewood
Kraver, Kaylee (F) - Edgewood
Kreis, Lauren (F) - Florida High
Krietemeyer, Michael (M) - Fivay
Krishnasamy, Dhilan (M) - Suncoast
Krissel, Ricky (M) - American Heritage
Krohn, Katie (F) - Lemon Bay
Krohn, Katie (F) - Lemon Bay
Kromash, Peyton (M) - Edgewood
Krumenacker, Leanna (F) - Coral Springs Charter
Krut, Benjamin (M) - Pine Crest
Kryc, Daniel (M) - Astronaut
Kuhn, Charles (M) - Key West
Kuhn, Johanna (F) - Key West
Kulp, Diandra (F) - Spoto
Kumar, Javi (M) - Ransom Everglades
Kummings, Helena (F) - Bolles
Kuncis, Nikolas (M) - Trinity Prep
Kunkle, Andrew (M) - Bolles
Kunkle, Stephen (M) - Fernandina Beach
Kunovich, Michael (M) - Bishop Kenny
Kunz, Catherine (F) - Bolles
Kupres, Kayla (F) - Nature Coast
Kureya, Valerie (F) - Trinity Prep
Kurtz, Madison (F) - Holy Names
Kusiak, Michael (M) - Ridgeview
Kwatkosky, Samuel (M) - Trinity Catholic
Kwiatkowski, Caden (M) - Fernandina Beach
Kyles, Kadesh (M) - Pensacola Catholic
Kyramarios-Wall, Arianna (F) - Titusville
Labolet, Sidonie (F) - Key West
LaBorde, Jack (M) - Episcopal
Labranche, Kayla (F) - Suncoast
Labyak, Nicholas (M) - Bishop Kenny
Lacey, Ashleigh (F) - Cypress Creek (Wesley Chapel)
Lacosta, Carlos (M) - Cypress Creek (Wesley Chapel)
Lacy, Ethan (M) - Wolfson
Laddler, Keiwan (M) - Suwannee
Laflauer, Bernadette (F) - Hallandale
LaFond, Jack (M) - Tampa Catholic
Lafontant, Christy (F) - Nature Coast
Lageman, Dylan (M) - Bolles
Lagerre, Breanne (F) - Cardinal Gibbons
Lagmiri, Madison (F) - Oasis
Lagos, Jerry (M) - Fivay
Laguna-Aponte, Andy (M) - Gulf
Lahart, Grace (F) - Holy Names
Lahman, Chris (M) - Weeki Wachee
Laidler, Antonio (M) - Glades Central
Lake, Abigail (F) - Rockledge
Lake, Magnolia (F) - Rockledge
Lakhram, Anand (M) - Coconut Creek
Lam, Mandy (F) - Tampa Catholic
Lam, Noah (M) - Tampa Catholic
Lamar, Tikkia (F) - Mulberry
Lamartiniere, Aaron (M) - Oxbridge Academy
Lamb, Ethan (M) - Satellite
Lamb, Nellie (F) - Suwannee
Lambert, Abrianne (F) - Tavares
Lambert, Coby (M) - Lemon Bay
Lambert, Evelyn (F) - Jones
Lambutis, Brandon (M) - Weeki Wachee
Lamoutte, Lauren (F) - Holy Names
Lampert, Nina (F) - Ransom Everglades
Lampley-Sims, Paul (M) - Episcopal
Lamy, Eboni (F) - Hardee
Lancaster, Munashe (M) - Newberry
Lance, Larry (M) - Westside
Land, Hunter (M) - Suwannee
Landini, Jake (M) - North Broward Prep
landman, Mia (F) - Ransom Everglades
Lane, Endeyah (F) - American Heritage
Lane, Gretchen (F) - Melbourne Central Catholic
Lane, Marco (M) - Wakulla
Lane-Costello, Chase (M) - Lake Placid
Lane-Costello, Hunter (M) - Lake Placid
Laneau , Christopher (M) - Mulberry
Lang, Kennady (F) - North Bay Haven
Langenberg, Tyler (M) - Hernando
Langford, Austin (M) - Eustis
Langley, Onyx (F) - Hernando
Langston, Alyssa (F) - Wakulla
Lanier, Keontae (M) - Zephyrhills
Lanier, Stephon (M) - Jefferson
Lanier, Travan (M) - Lakewood
Lannigan, Spencer (M) - Key West
Lanzi, Madelynn (F) - Gulf
Larochelle, Oliva (F) - St. Brendan
Larose, Staicha (F) - Somerset Canyons
Laster, Keandre (M) - West Florida
Latcha, Marcus (M) - Coconut Creek
Lateer, Jada (F) - Lemon Bay
Latell , Ana (F) - Bishop Verot
Latell, Anna (F) - Bishop Verot
Latham, Izaya (M) - Fort White
Latimer, Reshawn (M) - Raines
Latimer, Trumon (M) - Jones
Laurel, Anzli (F) - Chipley
Laurencio, Valeria (F) - Calvary Christian (FtL)
Lauricelol, Benjamin (M) - Cypress Creek (Wesley Chapel)
Lauterbach, Cassy (F) - Williston
Lauterbach, P.J. (M) - Williston
Lauzurique, Jayson (M) - Keystone Heights
Lavallee, Brock (M) - Lemon Bay
Lavrador, Julia (F) - Satellite
Law, Alexander (M) - Chaminade-Madonna
Law, Dayton (M) - Satellite
Law, Kiavry (F) - Fort White
Law, Kira (F) - Fort White
Lawes, Abigail (F) - Calvary Christian (FtL)
Lawlor, Cassie (F) - Pine Crest
Lawlor, Kaylie (F) - Pine Crest
Lawrence , Kaylin (F) - Wakulla
Lawrence, D.J. (M) - Space Coast
Lawrence, Daniel (M) - Calvary Christian (FtL)
Lawrence, Jasmyn (F) - Eustis
Lawrence, KeyAndre (M) - Stranahan
Lawrence, Luke (M) - Menendez
Lawrence, Shelby (F) - Lemon Bay
Lawson, Emily (F) - Fivay
Lawson, Luke (M) - Clewiston
Lawson, Makiyah (F) - Jefferson
Lawson, Rodshanay (F) - Central (Brooksville)
Lay , William (M) - Lake Highland Prep
Lazarre, Kamari (M) - Hardee
Lazenby , Alexander (M) - McKeel
Lazenby, Maddie (F) - McKeel
Lazenby, Mikayla (F) - South Sumter
Lazenby, Rachel (F) - South Sumter
Le, Hien (M) - North Bay Haven
Leahy, Liam (M) - Bishop Kenny
Leal, Marisley (F) - Suwannee
Leandro Ledezma, Monica (F) - Gulliver Prep
LeBert, Madison (F) - Bradford
Leblanc, Emily (F) - Wakulla
Leboy , Aiden (M) - Frostproof
Lebron, Sebastian (M) - Cypress Creek (Wesley Chapel)
Lebrun, Tracy (M) - Titusville
Leckie, Kristine (M) - Arnold
Ledbetter, Alexis (F) - Weeki Wachee
Ledin, Storm (F) - Fivay
Ledwon, Jillian (F) - Holy Names
Lee , Jacquez (M) - Mulberry
Lee, Aiden (M) - Eustis
Lee, Andrea (F) - Eastside
Lee, Avant (M) - Baker County
lee, bryson (M) - Williston
Lee, Chris (M) - Cardinal Newman
Lee, Christian (M) - Trinity Prep
Lee, Heaven (F) - Nature Coast
Lee, Isabella (F) - Bolles
Lee, Jason (M) - Rutherford
Lee, Micah (F) - Fort Pierce Westwood
Lee, Nicholas (M) - Eustis
Lee, Niya (F) - Santa Fe
Lee, Taniya (F) - Lakewood
Lee, Te'von (M) - Union County
Lee-faat, Aaron (M) - American Heritage (DB)
Lefebvre, Sabrina (F) - Lemon Bay
Leger, Ariyana (F) - Hardee
Legget, Passion (F) - Suwannee
Leiber, Harrison (M) - Ransom Everglades
Leighton, Chase (M) - Astronaut
Leighty, Spencer (M) - Edgewood
Leiphart, Emma (F) - Gulf
Lekzuk, Siobhan (F) - American Heritage
Leland, Jackell (M) - Godby
Lemache, Matt (M) - Coral Springs Charter
Lemard, Felicia (F) - Key West
Lemmard, Amiyah (F) - McKeel
Lemon, Leah (F) - Cardinal Gibbons
Lenchus, Giselle (F) - Pompano Beach
Lenger , Lilly (F) - Bolles
Lenger, Josephine (F) - Bolles
Lentz, Brooke (F) - Yulee
Lentz, Dalen (M) - Menendez
Lentz, Sarah (F) - Somerset Canyons
Leon, Flor (F) - Lake Placid
Leon, Jacqueline (F) - LaBelle
Leon, Luis (M) - Lake Placid
Leon, Massiel (F) - Jefferson
Leon, Micaela (F) - Jefferson
Leonard , Tykidra (F) - Palatka
Leonard, Christopher (M) - American Heritage
Leonatti, Joseph (M) - Coral Springs Charter
Leonce, Bradley (M) - Coconut Creek
Leptune, Kenya (F) - Inlet Grove
Lesperance, Lily (F) - North Broward Prep
Lester, Ryan (M) - Clay
Lestrange, Brendan (M) - Melbourne Central Catholic
Lestrange, Emilie (F) - Melbourne Central Catholic
Levens, Willie (M) - Frostproof
Levesque, Dontay (M) - Gibbs
Levin, Samuel (M) - Bolles
Levingston, Keri (F) - Wakulla
Levitis, Daniella (F) - Pine Crest
Levy, Hannah (F) - Lake Highland Prep
Lewandowski, Eric (M) - Clearwater Central Catholic
Lewis, Alleya (F) - Miami Edison
Lewis, Analise (F) - Bishop Verot
Lewis, Brandon (M) - Palatka
Lewis, Emmanuel (M) - Hudson
Lewis, Isis (F) - Cardinal Gibbons
Lewis, Jacquell (F) - Florida High
lewis, kaleb (M) - Williston
Lewis, Kyah (F) - Miami Washington
Lewis, Malik (M) - Cocoa
Lewis, Malik (M) - Suwannee
Lewis, Mia (F) - Cocoa
Lewis, RJ (M) - Key West
Lewis, Samaree (M) - Clay
Lewis, Sarah (F) - Eustis
Lewis, Tamia (F) - Fort Pierce Westwood
Lewis, Tyler (M) - Suncoast
Lewis, Zachary (M) - Hudson
Lewis, Zack (M) - Berkeley Prep
Lewis-Jackson, Keante (M) - Yulee
Leyva, Christopher (M) - Lely
Li, Ziqing (F) - North Broward Prep
Lias, David (M) - Dunbar
Licona-Cruz, Melanie (F) - Mount Dora
Liddel, Chase (M) - Bolles
Lieberman , Aidan (M) - McKeel
Liermann, Kendall (F) - Clearwater Central Catholic
lightborne, cohnan (M) - Somerset Academy (PP)
Lightman, Isaac (M) - Lake Highland Prep
lightner, emma (F) - Williston
Lightsey, Ireoina (F) - Gibbs
Lim, Nathan (M) - Cardinal Newman
Lima, Gabriella (F) - Calvary Christian (FtL)
Limon, Erika (F) - Avon Park
Limperis, Nicole (F) - Cardinal Gibbons
Lin, Sophia (F) - Keystone Heights
Lindo, Christian (M) - Nature Coast
Lindsey, Chad (M) - Jones
Lindsey, Jeremiah (M) - Atlantic (PO)
Lindsey, M'Kharis (M) - Rickards
Lindsey, Mackenzie (F) - Hudson
Linton, Stephen (M) - Immaculata-LaSalle
Lipham, Catelin (F) - Berkeley Prep
Lipham, Ethan (M) - Berkeley Prep
Lipsky, Max (M) - NSU University School
Lisman, Marcus (M) - Bishop Moore
Litch, Ryan (M) - American Heritage (DB)
Little, Earl (M) - American Heritage
Little, Reginal (M) - Rickards
Little, Taylor (F) - North Broward Prep
Littleton, Jacob (M) - Suwannee
Liu, Aidan (M) - Trinity Prep
Liverpool, Akin (M) - Miami Washington
Liverpool, Raquel (F) - Hudson
Llama, Talissa (F) - Key West
Llanes, Maya (F) - Zephyrhills
Llopiz, Sergio (M) - Tampa Catholic
Lo Re, Ally (F) - Pine Crest
Lobo, Giovanna (F) - Crescent City
Locke, Lauren (F) - Marianna
Lockett, Kayla (F) - Ribault
Lockhart, Claire (F) - Melbourne Central Catholic
Lockley, Khiri (M) - Andrew Jackson
Lockwood, Brady (M) - Cocoa Beach
Locure, Aisha (F) - Satellite
Loder, Sierra (F) - Interlachen
Lodge, Janeilia (F) - Calvary Christian (FtL)
Lodman, Roman (M) - Cypress Creek (Wesley Chapel)
Loe, Diana (F) - Immokalee
Loewenstern, Josh (M) - Pine Crest
Lofing, Blake (M) - Santa Fe
Loftis, Angelica (F) - Keystone Heights
Lofton, Caleb (M) - Rickards
Loftus, Liam (M) - Tavares
Logans, Preston (M) - Rickards
Lohmeyer, Liberty (F) - Citrus
Lombardi, Orion (M) - Hernando
Lomeli , Jose (M) - Montverde Academy
Long, Ashton (M) - Nature Coast
Long, Brooke (F) - Fernandina Beach
Long, Zayn (M) - Mount Dora
Longman, Kyle (M) - Chaminade-Madonna
Longman, Nick (M) - Chaminade-Madonna
Loper, Samuel (M) - Fernandina Beach
Lopez, Aidan (M) - West Florida
Lopez, Alyssa (F) - Lincoln Park
Lopez, Brock (M) - Chaminade-Madonna
Lopez, Darion (M) - Pensacola Catholic
Lopez, German (M) - Yulee
Lopez, Isabella (F) - Key West
Lopez, Jacob (M) - Mount Dora
Lopez, Kayla (F) - McKeel
Lopez, Kira (F) - Cocoa Beach
Lopez, Rafeal (M) - Satellite
Lopez-Pascual, Guillermo (M) - Mount Dora
Lorbeer, Jonathan (M) - Bolles
Lord, Samuel (M) - Suwannee
Lord, Sofia (F) - American Heritage
Lorenzo, Gabriela (F) - Carrollton
Lorenzo, Kasandra (F) - Lake Placid
Lorey, Emma (F) - Bishop Moore
Loriz, Jasmine (F) - West Florida
Lorve, Cherilus (F) - Immokalee
Lotero, Jordan (M) - Fivay
lott, Nathan (M) - American Heritage (DB)
Louimeus, Lisdrasanac (F) - Monsignor Pace
Louis, Denzal (M) - Dunbar
Louis, Fabio (M) - Glades Central
Louis, Jonica L (F) - Immokalee
Louis, Rebecca (F) - Eustis
Louis, Samuel (M) - Hardee
Louis, Yohan-li (M) - Calvary Christian (FtL)
Louis-Charles, Amandine (F) - Southeast
Louissaint, Duddley (M) - Monsignor Pace
Louissaint, Ti'Uana (F) - Glades Central
Love, Jordan (M) - Rockledge
Love, Mekhi (M) - Melbourne Central Catholic
Love, Mikel (M) - Fort Pierce Westwood
Lovell, Ellen (F) - Fort Pierce Westwood
Lowder, Lewis (M) - Bay
Lowman, Miah (F) - Booker
Lowrie, Nathan (M) - Bishop Kenny
Lowsky, Jonathan (M) - American Heritage
Lucarelli-van buskir, Dakotah (M) - Bishop Moore
Lucas, Elise (F) - Lemon Bay
Lucchesi, Stephanie (F) - St. Andrew's
Luceno, Alyssa (F) - Melbourne Central Catholic
Lucero, Mia (F) - Archbishop McCarthy
Luchetti , Chad (M) - Melbourne Central Catholic
Lugo, Alexa (F) - Ransom Everglades
Luis, Karla (F) - Oasis
Lumbag, Jonathan (M) - Bishop Kenny
Lundy, Liam (M) - Melbourne Central Catholic
Lupichuk, Joseph (M) - Weeki Wachee
Lupu, Davian (M) - Fivay
Luu, Teresa (F) - McKeel
Ly, Vincent (M) - Ridgeview
Lyew, Andrew (M) - North Broward Prep
Lyn, Madison (F) - Stranahan
Lyncooke, Sydney (F) - Somerset Academy (PP)
Lynn, Kyla (F) - Wolfson
Lynn, Sontavia (F) - Fort Pierce Westwood
Lyons, David (M) - South Sumter
Lyons, Ja'shanna (F) - Lakewood
Lyons, Janazha (F) - Rockledge
Lyons, McKenzi (F) - Rickards
Lyons, William (M) - Archbishop McCarthy
Lytle, Chase (M) - Bolles
Mac Nair, Michael (M) - Fernandina Beach
Maccenat, Schneider (M) - Stranahan
Maccou, Janaysha (F) - Gateway Charter
Maccou., Janaysha. (F) - Gateway Charter
Macdiarmid, Madison (F) - Holy Names
Macdougall, Mason (M) - Suncoast
Maceachern, Alasdair (M) - Ransom Everglades
Mach, Han (F) - Anclote
Machado, Jaoa (M) - Cocoa Beach
Machado, Jimena (F) - Somerset Canyons
Machado, Josh (M) - Walton
Machinski, Tate (M) - Montverde Academy
Machlah, Amer (M) - North Broward Prep
Machnicki, Michael (M) - Nature Coast
Macias, Lydia (F) - Walton
MacKay, Annie (F) - Melbourne Central Catholic
MacKay, Megan (F) - Melbourne Central Catholic
Mackey, Brittany (F) - Gadsden County
mackey, malcolm (M) - Jefferson
Macrae, Griffin (M) - Southeast
Maddox, Taylor (F) - Bishop Moore
Madeux, Margeaux (F) - Edgewood
Madonna, Mia (F) - Villages
Madrid, Daniel (M) - Bishop Kenny
Madris, Olivianne (F) - Eustis
Maduro, Klani (M) - Wolfson
Maestas, Aspen (F) - Gulf
Maglia, Jonathan (M) - Nature Coast
Magruder, Anna (F) - Ridgeview
Mahabeer, Joshua (M) - Pine Crest
Mahdi, Adara (F) - Nature Coast
Maher, Desmond (M) - St. Andrew's
Maher, Ivie (F) - Trinity Prep
Maher, Jacqueline (F) - Cypress Creek (Wesley Chapel)
Maher, Jessica (F) - Cypress Creek (Wesley Chapel)
Mahoney, Payton (F) - Ridgeview
Mahotiere, Briana (F) - Monsignor Pace
Mainardi, Mia (F) - Coral Springs Charter
Maio, Vincent (M) - Cardinal Newman
Maith, Taylor (F) - LaBelle
Majano, Ariana (F) - Southeast
Major, Ariel (F) - Lincoln Park
Major, Elijah (M) - Fort Pierce Westwood
Maki, Oakley (F) - Lemon Bay
Makkena, Taneesh (M) - Lake Highland Prep
Malantonio, Kaitlyn (F) - Avon Park
Malave, Jose (M) - Nature Coast
Malbranche, Keem (M) - Monsignor Pace
Malcolm, Ashley (F) - Archbishop McCarthy
Maldanado, Eduardo (M) - DeSoto County
Maldonado, Victor (M) - Dunnellon
Mallari, Alyssa (F) - Rockledge
Mallett, Dametrion (M) - Lake Wales
Malloy, Da'Lashia (F) - Tenoroc
Malloy, Karlee (F) - Ransom Everglades
Maloney, TJ (M) - Dunbar
Maltain, Charlie (F) - North Broward Prep
Manapin, Kim-Jae (M) - Clearwater Central Catholic
Manca, Brianna (F) - Anclote
Mancilla, Leonardo (M) - Tavares
Mandahl, Wyatt (M) - South Sumter
Mandell, Zach (M) - North Broward Prep
Mandeville, Rachel (F) - Edgewood
Maneffa, Ashley (F) - North Broward Prep
Manfre, Samantha (F) - Fivay
Mangarillo, John (M) - Weeki Wachee
Manger, Hannah (F) - Coral Springs Charter
Mangham, Christopher (M) - Andrew Jackson
Maniscalco, Mackenzie (F) - Coral Springs Charter
Manjujano, Ivan (M) - Avon Park
Manley, Matt (M) - Melbourne Central Catholic
Mann, Alayna (F) - McKeel
Mann, Devante (M) - Anclote
Mann, Isabella (F) - Crystal River
Mann, Kayla (F) - Gulf
Manning, David (M) - Trinity Prep
Mantegari, Stefano (M) - Bolles
Mantero, Marina (F) - Carrollton
Mantilla, Quentin (M) - Clearwater Central Catholic
Manuel, Diontray (M) - Tampa Catholic
Manuel, Timothy (M) - Eustis
Manus, Chris (M) - Avon Park
Manzi, Nicholas (M) - Fivay
Maples, Zaniah (F) - Godby
Marcelonis, Dolan (M) - Pensacola Catholic
Marceus, Nikki (F) - Booker
Marchelletta , Hope (F) - McKeel
Marchello, Juliana (F) - Satellite
Marchena, Rafiel (M) - Dunbar
Marchetti, Zoe (F) - Coral Shores
Marchigiano, Michael (M) - Bishop Kenny
Marchitello, Charles (M) - American Heritage (DB)
Marcum, Ashton (M) - Citrus
Marcus, Jaheed (M) - Oasis
Marcus, Jahyde (M) - Oasis
Marders, Zylaah (F) - Coral Springs Charter
Mardis, Alexis (F) - Rickards
Mariani, RJ (M) - Weeki Wachee
Mariano, Anna (F) - Coral Springs Charter
Marill, Marissa (F) - Coral Springs Charter
Marin, Ivan (M) - Dunbar
Markowski, Kelly (F) - Lake Highland Prep
Marler, Julian (M) - Suwannee
Marlin, Ivan (M) - Dunbar
Marlin, Sanaa (F) - Dunbar
Marnell, Mark (M) - Ridgeview
Marques, Amanda (F) - Trinity Catholic
Marquez, James (M) - Bishop Kenny
Marrero Aquino , Loreine (F) - Mulberry
Marrero, Daniella (F) - Hardee
Marseille , Jackson (M) - Cardinal Gibbons
Marsh, Thomas (M) - Somerset Canyons
Marshall, Brandon (M) - Raines
Marshall, Jaylin (M) - Chaminade-Madonna
Marshall, Kaleo (F) - Newberry
Marshall, Kanitra (F) - Clewiston
Marshall, Virgil (M) - Rockledge
Marte, Jandalee (F) - Central (Brooksville)
Marti, Anastasia (F) - Clay
Marti, Victoria (F) - Clay
Martin, Alexandra (F) - Carrollton
Martin, Casey (F) - Holy Names
Martin, Curtis (M) - Eustis
Martin, Dariniya (F) - Suwannee
Martin, David (M) - Avon Park
Martin, Derrick (M) - Palatka
Martin, Eleazar (M) - St. Andrew's
Martin, Ezra (M) - Yulee
Martin, Frederick (M) - Hernando
Martin, Isabela (F) - American Heritage (DB)
Martin, Isaiah (M) - Stranahan
Martin, Jana (F) - Mount Dora
Martin, Kaile (F) - St. Brendan
Martin, Makenzy (F) - Berkeley Prep
Martin, Markeem (M) - Godby
Martin, Portia (F) - Walton
Martin, Tanner (M) - South Walton
Martin, Tyrese (M) - McKeel
Martin, William (M) - Ridgeview
Martin-Meza, Angel (M) - Gulf
Martinez, Adrianna (F) - Avon Park
martinez, brianna (F) - Avon Park
Martinez, Carlos (M) - Lake Placid
Martinez, Christian (F) - Hardee
Martinez, Daisy (F) - Zephyrhills
Martinez, Ivan (M) - Glades Central
Martinez, Jonathan (M) - Villages
Martinez, Kevin (M) - Ridgeview
Martinez, Nicole (F) - St. Brendan
Martinez, Noel (M) - Cypress Creek (Wesley Chapel)
Martinez-Baca, Nathalia (F) - Lely
Martinez-Lopez, Adonis (M) - Bay
Martinovic, Kye (M) - St. Andrew's
Martz, Carsyn (F) - Berkeley Prep
Marvaso, Collin (M) - Gateway Charter
Marville, Leah (F) - Nature Coast
Marvin, Michael (M) - Villages
Mascarenhas, Anya (F) - Lake Highland Prep
Mason, Aidan (M) - Satellite
Mason, Jeston (M) - Avon Park
Mason, Kyle (M) - Gulf
Mason, Trevor (M) - Mount Dora
Massena, Marie (F) - Miami Edison
MASSEY, BRANDON (M) - North Marion
Massey, Taylor (F) - Menendez
Massie, Luke (M) - Pensacola Catholic
Massilion, Sarah (F) - Middleton
Massillon, Sinia (F) - Middleton
Mastrorio, Matthew (M) - Tampa Catholic
Matejeck, Alexis (F) - Edgewood
MaTeu, Daniel (M) - Ransom Everglades
Mateu, Sebastian (M) - Ransom Everglades
Mathias, Shanice (F) - Arnold
Mathis, Dominic (M) - NSU University School
Mathis, Nena (F) - Jefferson
Mathurin, Faith (F) - Pompano Beach
Matias -Delgado, Jose Alfredo (M) - Bishop Moore
Mato, Carola (F) - Carrollton
Matos, Lisneth (F) - Cocoa Beach
Matthews, James (M) - Palatka
Matthias, Greer (M) - Eastside
Mattison, Ashant'i (F) - Baldwin
Matysik, Nicole (F) - Key West
Mauer, Justin (M) - Nature Coast
Maulden, Daniel (M) - Lake Placid
Maurency, Fay (F) - Calvary Christian (FtL)
Mavin, Brenden (M) - Eastside
Mavin, Jaden (M) - Eastside
Mavrofrides, Madelyn (F) - Bishop Moore
Maxwell, Blake (M) - Astronaut
Maxwell, Caneim (M) - Bishop Kenny
Maxwell, Kiana (F) - Dunnellon
Maxwell, McKenzie (M) - Fort Pierce Westwood
Maxwell, Rachel (F) - Bishop Kenny
Maxwell-Black, Derreyon (M) - Lakewood
May, Calvin (M) - Archbishop McCarthy
Maya, Jennifer (F) - Tavares
Maybell, Avion (M) - Lakewood
Maybell, Kieli (F) - DeSoto County
Maybell, Nate (M) - DeSoto County
Maybell, William (M) - DeSoto County
Mayer, Megan (F) - Key West
Mayer, Ryan (M) - Bishop Kenny
Mayes , Jaheim (M) - Rockledge
Maynard, Reese (M) - Weeki Wachee
Maynard, Timothy (M) - Astronaut
Mayo, Valentina (F) - Carrollton
Mayoral, Gabriela (F) - Lake Highland Prep
Mays, Brianna (F) - Bayshore
Mays, Brianna (F) - Suwannee
Mays, Jermaine (M) - Glades Central
Mazzeo, Samuel (M) - Cypress Creek (Wesley Chapel)
McAgy, Kane (M) - Lake Highland Prep
McAlister, Kai (M) - Rockledge
McAllister, Eve (F) - Lely
Mcallister, Samuel (M) - American Heritage (DB)
McAnally, Audrey (F) - Trinity Prep
Mcauley, Christian (M) - Wolfson
McBean, Brandon (M) - Calvary Christian (FtL)
McBean, Christ (M) - Calvary Christian (FtL)
McBean, Kayli (F) - Stranahan
McBean, Nicholas (M) - Calvary Christian (FtL)
McBride, Rajah (M) - Ribault
McBride, Tahira (F) - Melbourne Central Catholic
McCain, Dylan (M) - Tampa Catholic
McCall, Jayda (F) - Ridgeview
McCall, Madglen (F) - South Sumter
McCalla, Ashley (F) - Pompano Beach
McCann, Christen (F) - Lincoln Park
McCarther, Mariah (F) - Dunbar
McCarthey, Cameron (M) - Cypress Creek (Wesley Chapel)
McCarthy, Lilly (F) - Pine Crest
McCartney, Chiara (F) - Carrollton
McCartney, Isabella (F) - Carrollton
McCarty, Colin (M) - Lemon Bay
McCarty, Olivia (F) - Lake Highland Prep
McCay, Jazmyn (F) - Mount Dora
McClain, Denae (F) - Ribault
McClain, Jamar (M) - Glades Central
McClendon, Destiny (F) - Interlachen
McClendon, Keegan (M) - Anclote
McCloud, Jay (M) - Rickards
McCloud, Randy (M) - Hardee
McCloud, Tyson (M) - North Broward Prep
McClure, Elizabeth (F) - Bolles
McClure, Matthew (M) - Bolles
McConn, Matthew (M) - Fivay
McConnell, Tyler (M) - Villages
McCord, Mason (M) - Wakulla
McCormik, Kayvasia (F) - Palatka
McCoy, Ashleigh (F) - Tarpon Springs
McCoy, Bayfus (M) - Eustis
McCoy, Chloe (F) - Mount Dora
McCoy, Taylor (F) - Bradford
McCracken, Liam (M) - Trinity Prep
McCray, Caroline (F) - Clewiston
McCray, Danielle (F) - Suncoast
McCray, Noah (M) - Clewiston
McCray, Riley (F) - Mount Dora
McCrory, Ryan (M) - South Sumter
McCullough, Hunter (M) - Baldwin
McCurry, Peyton (M) - Satellite
McDavitt, Mia (F) - Bishop Kenny
McDermott, Anna (F) - Berkeley Prep
McDonald, Jazmia (F) - Avon Park
McDonald, William (M) - Bishop Moore
McDonald, X'ycale (F) - Spoto
McDowell , Alanna (F) - Rockledge
McDuffie, Matthew (M) - Baker County
McDuffie, Tavion (M) - Clay
Mceachern, Maddie (F) - Ransom Everglades
McEvoy, Harper (F) - Episcopal
McGee, Savion (M) - Lakewood
McGhee, Damarius (M) - Pensacola Catholic
McGill, Jeremiah (M) - Chaminade-Madonna
McGilvray, Keegan (M) - Florida High
McGinley, Montana (F) - Baker County
McGinn, Daniella (F) - Clearwater Central Catholic
McGlon, Di'Shon (M) - Santa Fe
McGrane, Shannon (F) - Bolles
McGrath, Kristen (F) - Bolles
McGraw, Andrew (M) - Bolles
McGraw, Jenna (F) - Nature Coast
McGraw, Zachary (M) - Cypress Creek (Wesley Chapel)
McGregor, Noah (M) - Bolles
McGriff, Cairo (M) - Lincoln Park
McGriff, Jacobe (M) - Melbourne Central Catholic
McGriff, Nairobi (F) - Lincoln Park
McGriff, T'Onj (F) - Gadsden County
McGriff, Treverious (M) - Chipley
McGriff, Xavier (M) - Baldwin
McGruder, Ellah (F) - Interlachen
McGruder, Nyasia (F) - Keystone Heights
McGuane, Margaret (F) - Holy Names
McGuane, Mary (F) - Holy Names
McGuinnes, Keira (F) - Yulee
McGuire, Macie (F) - Taylor County
McGuire, Madison (F) - Trinity Prep
McHayle, Anastasia (F) - Bolles
Mchugh, Brandon (M) - Astronaut
McHugh, Kayley (F) - Bishop Kenny
McInnis, Michael (M) - Chaminade-Madonna
McIntosh, Dillon (M) - Lakewood
McIntosh, Jada (F) - Pompano Beach
McIntosh, Kayla (F) - Lincoln Park
Mcintosh, Kyle (M) - Nature Coast
McKee, Justin (M) - Episcopal
Mckeith-Wellington, Malika (F) - St. Andrew's
McKenzie, Aunibria (F) - Glades Central
McKenzie, Josh (M) - Melbourne Central Catholic
McKenzie, Justus (F) - Wakulla
McKenzie, Maya (F) - Satellite
McKenzie, Natalie (F) - North Bay Haven
Mckever, Tymar (M) - Zephyrhills
McKinley, Samiya (F) - Newberry
McKinney, Gabriel (M) - Crystal River
McKinney, Kennedy (F) - Bolles
McKnight, Y'Vecia (F) - Rickards
McLachlan, Abigail (F) - Holy Names
McLauchlin, Mary (F) - Bishop Kenny
McLaughlin, Ella (F) - Archbishop McCarthy
McMahan, Emma (F) - Bishop Kenny
McMahan, Mary (F) - Bishop Kenny
McMahon, Kilty (F) - American Heritage (DB)
McMillan, Caroline (F) - Bishop Kenny
Mcmillon, Clifford (M) - Fort Pierce Westwood
McMullen , Madison (F) - Montverde Academy
McMullen, Madison (F) - Montverde Academy
MCMurchie, Ryans (M) - Middleton
McNair, Shvaris (M) - Hernando
McNeal, Anayzia (F) - Spoto
McNeill, Harrison (M) - Trinity Prep
Mcphee, Jaharie (M) - Middleton
McPlatt, Serena (F) - Mulberry
McQuown, Evan (M) - Central (Brooksville)
McRorie, Tyler (M) - Bishop Moore
McVearry, Margaret (F) - Bishop Kenny
Mead, Ben (M) - Lemon Bay
Meade, Matthew (M) - Archbishop McCarthy
Meadows, Thomas (M) - Yulee
Mechum, Rachel (F) - Baker County
Medina, Adaris (M) - Palatka
Medina, Dashane (F) - Lake Wales
Medrano, Chase (M) - Pine Crest
Mee, Elizabeth (F) - Ridgeview
Meehan, Ryan (M) - American Heritage (DB)
Meeks, Nathan (M) - Astronaut
Meers, Nicole (F) - Montverde Academy
Meeske, Jack (M) - Calvary Christian (FtL)
Meguin, Ryan (M) - Anclote
Mejia, Christian (M) - Zephyrhills
Mejias, Jonathan (M) - Satellite
Melgard, Brenna (F) - Menendez
Melgarejo, Sofia (F) - Carrollton
Melnicoff, Taylor (F) - Lincoln Park
Melo, Zoe (F) - Lemon Bay
Melotti, Alessandro (M) - NSU University School
Melton, Jar'Tiyona (F) - Palatka
Melton, John (M) - Menendez
Mena, Amanda (F) - St. Brendan
Mendez, Angela (F) - St. Brendan
Mendez, Miranda (F) - St. Brendan
Mendez, Natali (F) - Umatilla
Mendez, Timothy (M) - Interlachen
Mendis, Dinith (M) - Bishop Kenny
Mendis, Pasas (M) - Bishop Kenny
Mendoza, Lourdes (F) - Carrollton
Menelas, Ernesha (F) - Suncoast
Menswar, Brady (M) - Edgewood
Mera, Marcelo (M) - Coral Springs Charter
Merck, James-David (M) - Lakewood
Mercurio, Sydney (F) - Berkeley Prep
Merilus, Ferlande (F) - Lely
Merisme, Leo (M) - Calvary Christian (FtL)
Merola, Hunter (M) - Suwannee
Merrill, Annie (F) - Berkeley Prep
Merriman, Victoria (F) - Holy Names
Merritt, Matthew (M) - Andrew Jackson
Mershon, Ally (F) - North Broward Prep
Mertz, John (M) - Bishop Verot
Mesa, Eva (F) - Gulliver Prep
Mesidor, Jakeila (F) - Mount Dora
Mestre, Isabella (F) - Carrollton
Metcalf, Addison (F) - Cypress Creek (Wesley Chapel)
Metcalf, Luke (M) - Bishop Moore
Metych, Kaila (F) - Menendez
Metzger, Alexis (F) - Bolles
Metzger, Isabelle (F) - Keystone Heights
Metzger, Jayson (M) - Bolles
Meyer, Connor (M) - Anclote
Meyer, Mackenzie (F) - Anclote
Meyer, Richard (M) - Weeki Wachee
Meyers, Caroline (F) - Satellite
Meyers, Hannah (F) - Pensacola Catholic
Mezni, Emily (F) - Titusville
Micali, Kaitlyn (F) - St. Brendan
Michaels, Dalen (M) - St. Andrew's
Michaels, Robert (M) - Lake Highland Prep
Michaud, Cole (M) - Berkeley Prep
Michel, Marone (M) - Monsignor Pace
Michel, Samantha (F) - Stranahan
Mickel, Christopher (M) - Ridgeview
Mickie, Tyson (M) - Jefferson
Mickler, Ella (F) - Bolles
Middleton, John (M) - Pensacola Catholic
Mier, Adriana (F) - Hardee
Mier, Tatiana (F) - Hardee
Miffordens, Registre (M) - Immokalee
mihlebach, stevie (F) - West Nassau
Milantoni, Alaina (F) - Lemon Bay
Miles, Darrick (M) - Immokalee
Miles, Gabriel (M) - Rickards
Miller, Arthur (M) - Gateway Charter
Miller, Ava (F) - American Heritage
Miller, Bearett (M) - Tavares
Miller, Ben (M) - North Broward Prep
Miller, Cache (F) - Jefferson
Miller, Cameron (M) - Gateway Charter
Miller, Camron (M) - Fernandina Beach
Miller, Dani (F) - Key West
Miller, Dayvon (M) - Inlet Grove
Miller, Denzel (M) - Wakulla
Miller, Garhett (M) - South Sumter
Miller, Hannah (F) - Trinity Prep
Miller, Jack (M) - Trinity Prep
Miller, Joseph (M) - Villages
Miller, Jouie (F) - Nature Coast
Miller, Katherine (F) - Lely
MILLER, KENNEDY (F) - Spoto
Miller, Megan (F) - McKeel
Miller, Melissa (F) - Berkeley Prep
Miller, Mya (F) - Newberry
Miller, Riley (M) - Tampa Catholic
Miller, Ross (M) - Berkeley Prep
Miller, Salethia (F) - Miami Jackson
Miller, Samuel (M) - Lake Highland Prep
Miller, Scott (M) - Bishop Kenny
Miller, Soloman (M) - Lake Highland Prep
Miller, Thomas (M) - Rockledge
Miller, Tobias (M) - Lincoln Park
Miller-Feichtinger, Rayne (F) - Titusville
Millien, Francheska (F) - Bishop Moore
Million, Logan (M) - Lake Placid
Mills, Alexis (F) - Astronaut
Mills, Imani (F) - Clay
Mills, Lauren (F) - Bishop Verot
Mills-Kelly, Joshua (M) - Rickards
Milne, Dougie (M) - Episcopal
Milne, Ford (M) - Bolles
Milstead, Sarah (F) - DeSoto County
Mincey , Gerald (M) - Cardinal Gibbons
Mindrup, Charlie (M) - Fivay
Miner, Brandon (M) - Trinity Prep
Ming, Justin (M) - Clearwater Central Catholic
Minielly, Katherine (F) - Pine Crest
Minnrek, Ian (M) - Atlantic (PO)
Minott, Josh (M) - Calvary Christian (FtL)
Minton-St.Germain, Feyona (F) - Ridgeview
Mira, Santiago (M) - Citrus
Miranda, Genessa (F) - Coral Shores
Miranda, Mailene (F) - Bishop Kenny
Miranda-Rosado, Sarianna (F) - Pompano Beach
Miret, Camila (F) - St. Brendan
Mirjankar, Annika (F) - Bolles
Mispel, Jack (M) - Wakulla
Missick, Mulon (M) - Bishop Verot
Mitchell , Jamon (M) - Rockledge
Mitchell, Caleb (M) - Calvary Christian (FtL)
MITCHELL, EARNEST (M) - North Marion
Mitchell, Jonah (M) - Bishop Moore
Mitchell, Jurmain (M) - Lincoln Park
Mitchell, Ke'Shaun (M) - Rickards
Mitchell, Marlusous (F) - LaBelle
Mitchell, Noah (M) - Space Coast
Mitchell, Quinyon (M) - Williston
Mitchell, T.J. (M) - Space Coast
mitchell, victoria (F) - Citrus
Mitchner, Colin (M) - Crescent City
Mitchner, Tre'on (M) - Astronaut
Mitchum, Kaylah (F) - Bishop Kenny
Mitchum, Tyler (M) - South Walton
Mizell, Cameron (M) - Astronaut
Mobley, Brianna (F) - Hernando
Mobley, Jordan (M) - Baker County
Mobley, Mariah (F) - Fort Pierce Westwood
Mobley, Robyn (F) - Hernando
Mobley, Vontazia (F) - Avon Park
Moffitt, Rylan (F) - South Sumter
Moffitt, Trevor (M) - South Sumter
Mogene, Rendy (M) - Key West
Mohamad, Bilal (M) - Arnold
Mohammadi, Michael (M) - Berkeley Prep
Moise, Stephane (F) - Lakewood
Moledina, Hadi (M) - American Heritage (DB)
Moledo, Rachel (F) - Astronaut
Molenda, Devin (M) - Mount Dora
Moler, Taylor (F) - Bishop Moore
Moliere, Allen (M) - Tampa Catholic
Molina, Elijah (M) - Calvary Christian (FtL)
Molina, Ozzie (M) - Calvary Christian (FtL)
Molnar, Shawn (M) - Fivay
Molt, Emma (F) - Eustis
Mompi, Joy (F) - Berkeley Prep
Mompremier, Martel (M) - Monsignor Pace
Mona, Shetye (F) - Berkeley Prep
Mondelo, Almudena (F) - St. Brendan
Mondelo, Almundena (F) - St. Brendan
Mondolfi, Sofia (F) - Carrollton
Monestime, Sarah (F) - Monsignor Pace
Monroy, Brandon (M) - Lake Placid
Montadas, Marissa (F) - Carrollton
Montague, Gabriel (M) - Satellite
Montalvo, Adriana (F) - Tavares
Montalvo, Hezekiah (M) - Nature Coast
Montalvo, Kasaidy (F) - Tenoroc
Monteil, Daton (M) - Cardinal Gibbons
Monteiro, Davis (M) - Arnold
Montemurno, Orion (M) - Rockledge
Montero, Paige (F) - Episcopal
Montes, Ana (F) - North Broward Prep
Montgomery, Gretchen (F) - Pine Crest
Montiel-Acuna, Arturo (M) - McKeel
Montinola, Tiana (F) - Bishop Kenny
Montoya, Bryce (M) - Nature Coast
Montoya, Maxine (F) - Bolles
Montpellier, Robert (M) - Florida High
Moodie, Khaim (M) - Gulf
moody, robert (M) - West Nassau
Mookdasanit, Alicia (F) - Weeki Wachee
Mookdasanit, Malachi (M) - Nature Coast
Mookdasinit, Madison (F) - Nature Coast
Mooloo, Vijay (M) - Tavares
Moore, Alexis (F) - Trinity Prep
Moore, Amarie (M) - Godby
Moore, Caroline (F) - South Sumter
Moore, Darius (M) - Eastside
Moore, Darriana (F) - Newberry
Moore, Dylan (M) - Bishop Verot
Moore, Ida Rose (F) - Gulf
Moore, Isabella (F) - Fernandina Beach
Moore, James (M) - Wolfson
Moore, Jeiley (F) - Gadsden County
Moore, John (M) - Lemon Bay
Moore, Kaelyn (F) - Rockledge
Moore, kevon (M) - Baldwin
Moore, Lauren (F) - Lake Highland Prep
Moore, Lily (F) - Bolles
Moore, Malik (M) - Godby
Moore, Mckinna (F) - West Florida
Moore, Roger (M) - Miami Jackson
Moore, Rory (F) - Cocoa Beach
Moore, Skylar (F) - Trinity Catholic
Moore, Tequarious (M) - Fort Pierce Westwood
Moore, Tredarious (M) - Andrew Jackson
Moore, Victor (M) - Clay
Moore, William (M) - Cardinal Newman
Moorehead, Trokacia (F) - Eastside
Moorer, Janay (F) - Bolles
Moorer, Javon (M) - Lakewood
Moorhead, Cullen (M) - Clearwater Central Catholic
Morales, Ailec (F) - Nature Coast
Morales, Andon (M) - Astronaut
Morales, Claudia (F) - Archbishop McCarthy
Morales, Daniel (M) - Archbishop McCarthy
Morales, Josh (M) - Weeki Wachee
Morales, Landon (M) - Lake Wales
Morales, Zach (M) - Weeki Wachee
Moran, Jayme (M) - DeSoto County
Moran, Juan (M) - Clewiston
Moran, Ryan (M) - Cocoa Beach
Morancy, Sergio (M) - Lely
Moreland, Zaryn (F) - Lakewood
Moreno, Esteban (M) - Immokalee
Moreno, Pablo (M) - Bishop Kenny
Moreno, Taleia (F) - Hardee
Moreno, Victoria (F) - Bishop Moore
Mores, Ben (M) - St. Andrew's
Mores, Caleb (M) - St. Andrew's
Morgan, Anthony (M) - Eastside
Morgan, Dajour (M) - Nature Coast
Morgan, Devine (F) - Jones
Morgan, Hannah (F) - Arnold
Morgan, Hunter (M) - Calvary Christian (FtL)
Morgan, Jadon (M) - Cardinal Gibbons
Morgan, Jahaz (M) - Florida High
Morgan, Javan (M) - Florida High
Morgan, Jessica (F) - Tampa Catholic
Morgan, Jocolbi (M) - Lakewood
Morgan, Kevin (M) - Crystal River
Morgan, Killian (F) - Fivay
Morgan, Kinyatah (M) - Nature Coast
Morgan, Otneil (M) - Dunbar
Morgan, Tonie (F) - Florida High
Morin, Ethan (M) - Calvary Christian (FtL)
Morin, Mason (M) - Calvary Christian (FtL)
Morin, Sophia (F) - Carrollton
Morris , Quewana (F) - Middleton
Morris, Abigail (F) - Lake Highland Prep
Morris, Anthony (M) - Spoto
Morris, Antwoinez (M) - Walton
Morris, Bryce (M) - West Nassau
Morris, Chaz (M) - Mount Dora
Morris, Cherokee (F) - Westside
Morris, Christopher (M) - Satellite
Morris, Donell (M) - Hallandale
Morris, Gavin (M) - South Walton
Morris, Julian (M) - Bolles
Morris, Maddie (F) - Episcopal
Morris, Maeson (F) - McKeel
Morris, Olivia (F) - Pine Crest
Morris, Skyler (M) - Ridgeview
Morris, Trey (M) - Berkeley Prep
Morrison, Gabrielle (F) - Holy Names
Morrison, Isaac (M) - McKeel
Morrison, Maddy (F) - Oasis
Morrison, Marc (M) - Bishop Moore
Morrison, Matt (M) - Coral Springs Charter
Morrison, Trinity (F) - Lake Wales
Morrissey, Sean-Patrick (M) - Bishop Kenny
Morrow, Jackson (M) - Lake Highland Prep
Mortimer, Gabriella (F) - Stranahan
Mosby, Javarie (M) - Titusville
Moseley, Tyler (F) - Hardee
Moses, Bennett (M) - Bishop Moore
Mosley, Justin (M) - Cardinal Gibbons
Mosley, Saiyan (M) - Bishop Kenny
Moss, Jenna (F) - Keystone Heights
Mostelac Diaz, Daniela (F) - Gulliver Prep
Mota, Arieal (F) - Clay
Motley III, Roger (M) - Dunbar
Motley, Raija (F) - Dunbar
Motran, Ellen (F) - Cocoa Beach
Motran, Emelley (F) - Cocoa Beach
Mott, Hunter (M) - Hernando
Mott, Mallory (F) - West Florida
Moxley, Jaxson (M) - McKeel
Moye, Wreylon (M) - Gadsden County
Moyse, Markel (M) - Miami Washington
Mrky, Sam (M) - Cardinal Gibbons
Mueller, Andrea (F) - Edgewood
Muhammad, Naimah (F) - Gibbs
Muldrow, Keon (M) - Ribault
Mulholland, Shelby (F) - Umatilla
Mullaney, Grace (F) - Bishop Kenny
Mullen, Taiwan (M) - Coconut Creek
Mullen, Trevell (M) - Coconut Creek
Muller, Samantha (F) - Bishop Verot
Mulligan, Mackenzie (F) - Tavares
Mullins, Ian (M) - Lincoln Park
Mullins, Riley (F) - Lincoln Park
Mullins, Tyrese (M) - Astronaut
Mulyck, Chloe (F) - Nature Coast
Mumbauer, Resse (F) - Yulee
Muniz, Cecilia (F) - Immaculata-LaSalle
Muniz-Beitia, Daniel (M) - Wolfson
Munizaga, Mateo (M) - Immaculata-LaSalle
Munroe, Madison (F) - Ransom Everglades
Murell, Rodnisha (F) - Pompano Beach
Murphy, Antonio (M) - Crescent City
Murphy, Aoife (F) - Nature Coast
Murphy, Danny (M) - Gulliver Prep
Murphy, Donovan (M) - Bishop Moore
Murphy, Hannah (F) - Eustis
Murphy, Patric (M) - Clearwater Central Catholic
Murphy, Ramses (M) - Anclote
Murphy, Sean (M) - American Heritage
Murray, Catherine (F) - Avon Park
Murray, Kaneeya (F) - Jefferson
Murray, Khylil (M) - Astronaut
Murrillo , Alessandro (M) - Lake Highland Prep
Murzyn, Matthew (M) - North Bay Haven
Murzyn, Zachary (M) - North Bay Haven
Mushlin, Lily (F) - North Broward Prep
Musibay, Camila (F) - Immaculata-LaSalle
Mussenden, Rinaja (F) - Glades Central
Mustari, Leonard (M) - Dunbar
Muzzin, Victoria (F) - Weeki Wachee
Myatt, Nathan (M) - Satellite
Myers, Jeremy (M) - Hardee
Myers, Juliet (F) - Trinity Prep
Myers, Kodie (M) - Hardee
Myers, Noah (M) - Tavares
Myles, Jordon (M) - Hallandale
Mynster, Britney (F) - Keystone Heights
Myrick, Ryan (M) - Citrus
Myrie, Rick (M) - Miami Washington
Nafrere, Rosa (F) - Key West
Nailos, Heath (M) - Montverde Academy
Najarro, Evangeline (F) - Calvary Christian (FtL)
Najera, Armando (M) - Lely
Nales-Torchio, Emma (F) - McKeel
Nance, Brie (F) - McKeel
Nance, Gabe (M) - Rickards
Nance, Trenaysha (F) - Dunbar
Naranjo, Victoria (F) - Gulliver Prep
Narcisse, Joesph (M) - Miami Washington
Nardozzi, Olivia (F) - Hudson
Narwani, Nikhil (M) - Pine Crest
Nash, Emily (F) - Holy Names
Nash, William (M) - Episcopal
Nation, Perry (M) - Weeki Wachee
Natoce, Douglas (M) - Clearwater Central Catholic
Naumann, Lenora (F) - Fivay
Nava, Apollo (M) - Hudson
Navarro, Abdiel (M) - Jefferson
Navarro, Chloe (F) - Williston
Navarro, David (M) - Immokalee
Navarro, Katerina (F) - Gulliver Prep
Nazario, Dante (M) - Fivay
Nazir, Kadin (M) - Bolles
Neal, Chike-Baraka (M) - Avon Park
Neal, Dynesty (F) - West Florida
Neal, Maguire (M) - Zephyrhills
Neal, Westley (M) - Gulliver Prep
Neander, Grayson (M) - Citrus
Negri, Ryan (M) - North Broward Prep
Neil, Robert (M) - Yulee
Nelloms, Jordan (M) - Rickards
Nelson, Kendall (F) - Pensacola Catholic
Nelson, Kervins (M) - Key West
Nelson, Miles (M) - Wakulla
Nelson, Samantha (F) - Bolles
Nelson, Shardai (F) - Satellite
Nelson, Tyrese (M) - Middleton
Nemeth, Samuel (M) - Lely
Nemeth, Sarah (F) - Lely
Nenno, Steven (M) - Gulf
Nepple, Christopher (M) - Trinity Prep
Nesi, Joel (M) - Ridgeview
Nesmith, Natalie (F) - Montverde Academy
Nesmith, Nicolas (M) - Montverde Academy
Nestel, Taylor (F) - Fernandina Beach
Nester, Austin (M) - McKeel
Netherland, Tiki (M) - Rickards
Neuerburg, Ethan (M) - Space Coast
NEVINS, LAQUAVIAN (M) - North Marion
Newby, Jamya (F) - Coconut Creek
Newcomb, Dristen (F) - Hardee
Newell, Crystian (M) - Mulberry
Newell, Jarred (M) - Crystal River
Newhall, Eva (F) - Weeki Wachee
Newland, Savanna (F) - McKeel
Newman, Hayden (M) - Palatka
Newman, Shaydonel (F) - Fernandina Beach
Newsome, Alden (F) - Fernandina Beach
Newsome, Devon (M) - Eustis
Newsome, Grace (F) - Bishop Moore
Newsome, Madison (F) - Berkeley Prep
Newsome, Peter (M) - Bishop Moore
Newstead, Allegra (F) - Pensacola Catholic
Nguyen , Krystena (F) - Melbourne Central Catholic
Nguyen, Lilly (F) - Trinity Prep
Nguyen, Shelley (F) - Cardinal Gibbons
Nguyen, Simon (M) - Rutherford
Nichol, Amelie (F) - Fernandina Beach
Nickelson, Tamya (F) - Clay
Nicolosi, Lillian (F) - Bishop Kenny
Nicotra, Anastasia (F) - Nature Coast
Nieto, Ameila (F) - DeSoto County
nieves, caleb (M) - Williston
NIEVES, JESEL (F) - Titusville
Nieves, Kayla (F) - Weeki Wachee
Nieves-Pagan, Eliezer (M) - Mulberry
Nigro, Serena (F) - Episcopal
Nihalani, Mayank (M) - Bolles
Niles, Julia (F) - Key West
Nippa, Savannah (F) - Bishop Verot
Nisonson, Haley (F) - St. Andrew's
Nixon, Ervin (M) - Lincoln Park
Nixon, Keona (F) - Miami Edison
Nixon, Nyjuah (F) - Rickards
Noa, Maria (F) - Key West
Noble, Alexander (M) - Arnold
Noble, Dave (M) - Suncoast
Noble, Ian (M) - St. Andrew's
Noble, Luke (M) - St. Andrew's
Noble, Ty (M) - Calvary Christian (FtL)
Nobles, Asia (F) - Spoto
Nobles, Ren (M) - Umatilla
Nobles, Riley (M) - Umatilla
Noe, Ryan (M) - Bishop Kenny
Noel, Claudeson (M) - Key West
Noel, Jayden (F) - Somerset Canyons
Noel, Laureen (F) - Somerset Canyons
Noel, Phalandine (F) - Key West
Nogueira, Cleo (F) - American Heritage (DB)
Noisette, Tenisha (F) - Raines
Norflett, Antonio (M) - Wolfson
Norman, Johnathan (M) - Anclote
Norris , Sedric (M) - Raines
Norris, Connor (M) - Pine Crest
North, Chris (M) - Yulee
North, Olivia (F) - Tenoroc
Northecide, Dorizabelle (F) - North Broward Prep
Norton, Sherri-Ann (F) - American Heritage
Notari, Fernando (M) - Gulliver Prep
Nouss, Tallulah (F) - Berkeley Prep
Novak, Jessica (F) - St. Andrew's
Novak, Ryan (M) - St. Andrew's
Novello, Gianna (F) - Berkeley Prep
Novo, Nichalaus (M) - Zephyrhills
Nowakowski, Devin (M) - Zephyrhills
Nowroski, Brian (M) - West Florida
Nunez, Albert (M) - Dunbar
Nunez, Octavio (M) - Archbishop McCarthy
Nunez, Valmary (F) - Tavares
Nunn, Micah (F) - Florida High
Nutt, James (M) - Cardinal Gibbons
Nyemetz, Sam (M) - Pompano Beach
O'Banner, A’Kyrah (F) - Godby
O'Brein, Max (M) - Episcopal
O'Brien, Chase (M) - Pine Crest
O'Brien-Forde, Sairah (F) - Bolles
O'Connell-Becker, Megan (F) - Bishop Kenny
O'Connor, Bennett (M) - Trinity Prep
O'Donald, Faith (F) - Archbishop McCarthy
O'Donnell, Lauren (F) - Lincoln Park
O'Riordan, Maeve (F) - Bolles
Oakley, Riley (M) - Coral Shores
Oaks, Joseph (M) - Space Coast
Obenshain, Leah (F) - Hudson
Oberting, Regan (F) - St. Andrew's
OBrien, Gavin (M) - Astronaut
Obsaint, Nick (M) - Lely
Oca, Kirsten (F) - Avon Park
Ocampo, Daniel (M) - Dunbar
Ocana, Gisselle (F) - Berkeley Prep
Ocasio, Juan (M) - Titusville
Ochoa, Isabella (F) - Immaculata-LaSalle
Oden, Joseph (M) - Key West
Odenbach, Lexi (F) - Lemon Bay
Odonell, Lauren (F) - LaBelle
Odongo, Jeff (M) - Berkeley Prep
Odum, Kyra (F) - Florida High
Odum, Malcolm (M) - Union County
Odum, Martin (M) - Union County
Officer, Michael (M) - Episcopal
Ogden, Daniel (M) - Bishop Verot
Ogden, Joshua (M) - Booker
Ogerio, Arnold (M) - Villages
Oghanne, Deborah (F) - Jones
Oglesby, Kira (F) - Ransom Everglades
Ogrady, Megan (F) - Bishop Verot
Okoli, Onyinyechukwu (M) - Florida High
Olave, Sanai (F) - Booker
Olcsvay, Jermaine (M) - Satellite
Olin, Kasandra (F) - St. Brendan
Oliver, Austin (M) - Satellite
Oliver, Charlie (M) - Bolles
Olivo, Alejandro (M) - Bishop Moore
Olivo, Camila (F) - Bishop Moore
Olivo, Francesco (M) - Titusville
Olson, Max (M) - Lake Highland Prep
Olson-Zapata, Gabriella (F) - Edgewood
Omacht, Daniel (M) - Crescent City
Omalley, Meagan (F) - Bishop Moore
Ondrusek, Gaelle (F) - Key West
Ontaneda, Nicholas (M) - Archbishop McCarthy
Onuigbo, Joshua (M) - Monsignor Pace
Onyia, Ejikeme (M) - Bishop Moore
Opalinski, Emily (F) - Cardinal Gibbons
Orbell, Kelly (F) - Satellite
Ordaz-Leon, Julian (M) - Lemon Bay
Oree, Aniya (F) - Yulee
Orie, Kaitlyn (F) - Santa Fe
Ortega, Gabriel (M) - Pine Crest
Ortega, Sarah (F) - Somerset Canyons
Ortiz, Crystal (F) - Nature Coast
Ortiz, Giselli (F) - Archbishop McCarthy
Ortiz, Matthew (M) - Santa Fe
Ortiz, Omar (M) - Westside
Ortiz, Tiandra (F) - Miami Washington
Osborn, David (M) - Ridgeview
Osborne, Peyton (F) - Episcopal
Osborne, Tyrese (M) - Cocoa
Osher, Mackenzie (F) - North Broward Prep
osnar, dylan (M) - Gateway Charter
Ossi, Hind (F) - Bishop Kenny
Ossi, Jacob (M) - Bishop Kenny
Ossi, Rachel (F) - Bishop Kenny
Ossman, Emily (F) - Baker County
Ostapchuk, Collin (M) - Cypress Creek (Wesley Chapel)
Osterberger, Luke (M) - Tampa Catholic
Ostopovich, Mia (F) - Astronaut
Oswald, Seraiah (F) - Episcopal
Osypka, Grace (F) - Clearwater Central Catholic
Otero, Natalie (F) - Bishop Kenny
Otto, Edmund (M) - Santa Fe
Otzko, Nicholas (M) - Bishop Verot
Oulette, Liam (M) - Calvary Christian (FtL)
Oulette, Riley (M) - Calvary Christian (FtL)
Outing , Aaliyah (F) - Frostproof
Overton III, Clifton (M) - Nature Coast
Owenby, Eryn (F) - Yulee
Owens, Daijia (F) - Fort Pierce Westwood
Owens, Jabari (M) - Pine Crest
Owens, Justin (M) - Fort Pierce Westwood
Owens, Thaddeus (M) - Fort Pierce Westwood
Owens, Theodosia (F) - South Sumter
Owens, Tykwon (M) - Chaminade-Madonna
Ozutopcu, Kerem (M) - St. Andrew's
Pabisz, James (M) - American Heritage (DB)
Pabon, Genesis (F) - Anclote
Pace, Latrell (M) - Cocoa
Pace, Tom (M) - Hardee
Pache, Gary (M) - Cardinal Gibbons
Padgett, Gage (M) - Yulee
Padgett, Jocelyn (F) - Pompano Beach
Padmore, Kyonte (M) - Melbourne Central Catholic
Padron, Andres (M) - Eastside
Padron, Victoria (F) - Trinity Prep
Pael, John (M) - Arnold
Pagan, Gavin (M) - Lakewood
Pagan, Genesis (F) - American Heritage
Pagan, Trevor (M) - Pompano Beach
Page, Addison (F) - NSU University School
Page, Mia (F) - Immaculata-LaSalle
Paguero, Dariel (M) - Dreyfoos
Paige, Jaquan (M) - Baker County
Paisley, Keshaun (M) - Coral Springs Charter
Palacios, RuthAnn (F) - Calvary Christian (FtL)
Palaigos, Nikki (F) - North Broward Prep
Palazio, Karela (F) - Gulliver Prep
Palceski, Ella (F) - Trinity Prep
Palencia, Martin (M) - North Broward Prep
Palmer , Blake (F) - McKeel
Palmer, Brody (M) - McKeel
Palmer, Kamiyah (F) - Gibbs
Palmer, Kyle (M) - Bishop Verot
Palmer, Maria (F) - Pompano Beach
Palmer, Matthew (M) - Lake Placid
Palmer, Saniyah (F) - Wolfson
Palomo, Jericho (M) - Bishop Kenny
Pantaridls, Eleftherios (M) - Somerset Canyons
Papagni, Portia (F) - St. Andrew's
Paquet, Thomas (M) - Coral Springs Charter
Parafinuk, Emmanuelle (M) - North Broward Prep
Paratore, Theodore (M) - Space Coast
Pardo, Andrew (M) - St. Brendan
Pardo, Daniel (M) - Archbishop McCarthy
Pardo-Figueroa, Lisney (F) - Coral Shores
Parish, Caeley (F) - Crescent City
Park , Anderson (M) - Villages
Park, Loi (M) - Berkeley Prep
Parker, Andre (M) - Bolles
Parker, Audrey (F) - Cardinal Gibbons
Parker, Curon (M) - Crystal River
Parker, Daniel (M) - North Broward Prep
Parker, Kevin (M) - Citrus
Parker, Lydia (F) - Yulee
Parker, Mallory (F) - Pensacola Catholic
Parker, Monte (M) - American Heritage
Parker, Robert (M) - Pensacola Catholic
Parker, Seraiah (F) - Rickards
Parker, Simeon (M) - Citrus
Parks, Mary (F) - Key West
Parks, Nathan (M) - Eastside
Parmeter, Zachary (M) - Keystone Heights
Parodie, Roman (M) - Cardinal Gibbons
Parras, Max (M) - St. Andrew's
Parras, Murillo (M) - St. Andrew's
Parrish, Summer (F) - Hernando
Parrow, Lauren (F) - Trinity Catholic
Parsons, Alyssa (F) - Yulee
Parsons, Blake (M) - Berkeley Prep
Parsons, Dylan (M) - American Heritage (DB)
Parsons, Wayne (M) - Weeki Wachee
Partain, Eric (M) - Bishop Kenny
Parungao, Alyssa (F) - Pensacola Catholic
Pascual, Ismael (M) - Immokalee
Pascual, Jessica (F) - Hardee
Pasion, Abe Luke (M) - West Florida
Pastorius, John (M) - Pompano Beach
Pastro, Leonardo (M) - Somerset Canyons
Patel, Himani (F) - Zephyrhills
Patel, Iraj (M) - Lemon Bay
Patel, Kevin (M) - Berkeley Prep
Patel, Ohm (M) - South Sumter
Patel, Shavang (M) - North Bay Haven
Patin, Nicholas (M) - Bishop Kenny
Patrick, Daniel (M) - Berkeley Prep
Patterson, Ben (M) - Fivay
Patterson, Zahria (F) - Rickards
Patterson, Zahria (F) - Rickards
Patton, Sarah (F) - Hernando
Paul, Anne (F) - Cardinal Gibbons
Paul, Janiyah (F) - Hallandale
Paul, Savion (M) - Coral Springs Charter
Paul, Shelby (F) - Archbishop McCarthy
Paul, Shelby (F) - Archbishop McCarthy
Paul, Shemar (M) - Miami Washington
Paul, Tyler (M) - Clearwater Central Catholic
Payan, Mia (F) - Melbourne Central Catholic
Payne, Devin (M) - Cypress Creek (Wesley Chapel)
Payne, Jay (M) - Keystone Heights
Payne, Jerry (M) - Keystone Heights
Payton, I'llioni (M) - Gibbs
Pearl, Gabriella (F) - Pine Crest
Pearson, DJ (M) - Melbourne Central Catholic
Pearson, Dre (M) - Melbourne Central Catholic
Peart, Roge (M) - Hallandale
Pease, Daniel (M) - Coral Shores
Pease, Jack (M) - Bishop Kenny
Pease, Krishanti (F) - Raines
Pech, Pauline (F) - Booker
Peddie, Armani (F) - Coconut Creek
Peddu, Akhilesh (M) - Middleton
Pedegral, Sabrina (F) - Holy Names
Pedersen, Adam (M) - Hudson
Pedersen, Gage (M) - Hudson
Pedrosa-Negron, Isis (F) - Yulee
Pedroza, Robert (M) - Key West
Peele, Madison (F) - South Walton
Pelesh, Connor (M) - Clearwater Central Catholic
Pelfrey, Savannah (F) - Baker County
Pelfrey, Seth (M) - Zephyrhills
Pelham, Jakeemis (M) - DeSoto County
Pell, John (M) - Wakulla
Pelle, Tahje (F) - Bishop Kenny
Pena, Janelly (F) - Nature Coast
Pena, Lyza (F) - Nature Coast
Pena, Madyson (F) - Somerset Academy (PP)
pena, madyson (F) - Somerset Academy (PP)
Pena, Mateo (M) - North Broward Prep
Pennell, Mattheos (M) - Hernando
Penso, MariAlex (F) - Carrollton
Perdomo, Sofia (F) - Cardinal Gibbons
Pereira, Aaliyah (F) - St. Andrew's
perelli, savannah (F) - Williston
Perez, Agustin (M) - LaBelle
Perez, Alyssia (F) - Astronaut
Perez, Caleb (M) - Bishop Moore
Perez, Daniel (M) - Crescent City
Perez, Elias (M) - Ridgeview
Perez, Esther (F) - Crescent City
Perez, Ismael (M) - Bishop Kenny
Perez, Jordan (M) - Tavares
Perez, Kaylee (F) - Key West
Perez, Kiana (F) - Carrollton
Perez, Sarah (F) - Carrollton
Perez, Zaqueo (M) - Immokalee
Perez-Hickman, Fatima (F) - Carrollton
Perez-Ortiz, Genesis (F) - Cypress Creek (Wesley Chapel)
Perez-Sanchez, Katia (F) - Immaculata-LaSalle
Peri, Enzo (M) - North Broward Prep
Perkins, Camron (M) - Key West
Perkins, James (M) - Hernando
Perkins, Jordan (F) - Hernando
Perkins, Jordyn (F) - LaBelle
Perkins, Mykwone (M) - Stranahan
Perkins, Nyle (M) - Yulee
Perkins, Shalana (F) - Suwannee
Perkins, Shawn (M) - Williston
Perkins, Tiyonna (F) - Hernando
Perkins, TK (M) - Key West
Perloff, Jazlyn (F) - Key West
Perry, Ambiance (F) - Palatka
Perry, Chranecia (F) - North Marion
Perry, D'Shandra (F) - Gulliver Prep
Perry, Jacob (M) - Lemon Bay
Perry, Joseph (M) - Wolfson
Perry, Keonna (F) - Eastside
Perry, Laura (F) - Bolles
Perry, Paige (F) - Jones
Perry, Trey (M) - Coral Springs Charter
Persicketti, Thomas (M) - Satellite
Person, Lateyah (F) - Southeast
Peters, Angel (F) - Monsignor Pace
Peters, Ben (M) - Calvary Christian (FtL)
Peters, Bryanna (F) - Satellite
Peters, Bryce (M) - Bishop Verot
Peters, Dakota (M) - Mulberry
Peters, Kantenesha (F) - Rickards
Petersen, Cade (M) - Santa Fe
Peterson , Tahirah (F) - Rickards
Peterson, Elijahmiah (M) - Marianna
Peterson, Jake (M) - Episcopal
Peterson, Markese (M) - Atlantic (PO)
Peterson, Raven (F) - Booker
Peterson, Syteria (F) - Ribault
Peterson, Trevon (M) - Raines
Peterson, Tyrice (M) - Raines
Petitmaitre, Katline (F) - Miami Edison
Petrella, Andrew (M) - Trinity Catholic
Petrosino, Chloe (F) - Edgewood
Petrucelli, Sofia (F) - Bolles
Petteway, Austin (M) - Bolles
Peyton, Connor (M) - Bolles
Peyton, Kent (M) - Bolles
Pezaris, Dimitri (M) - Pine Crest
Pezzi, Caleb (M) - Bishop Moore
Pfeffer, Derek (M) - Pine Crest
Phanord, Jobed (M) - Somerset Canyons
Phanord, Rose (F) - Stranahan
Pharisien, Yardley (F) - Monsignor Pace
Phelps, Dylan (M) - Clearwater Central Catholic
Philgene, Stanley (M) - Lely
Philip, Jah'Ren (M) - Eastside
Phillemon, Rishana (F) - Glades Central
Phillips, Brandon (M) - South Walton
Phillips, Caleb (M) - Titusville
Phillips, Chadwick (M) - South Walton
Phillips, Haley (F) - Keystone Heights
Phillips, Jacob (M) - Titusville
Phillips, Jai (M) - Lake Highland Prep
Phillips, Kheli (F) - Lake Highland Prep
Phillips, Mason (M) - Coral Springs Charter
Phillips, Romain (M) - South Walton
Phillips, Sarah (F) - Menendez
Phillips, Shelby (F) - Keystone Heights
Picallo, Alyssa (F) - Zephyrhills
Picerno, Dylan (M) - Gulf
Piedra, Iranay (F) - Fivay
Pierce , Alquez (M) - Rockledge
Pierre, Cedric (M) - Ridgeview
Pierre, Choomay (F) - Miami Edison
Pierre, Fedhia Jean (F) - Key West
Pierre, Godknow (M) - Coconut Creek
Pierre, Jackie (F) - Mount Dora
Pierre, Jean (M) - Key West
Pierre, Marc (M) - Hardee
Pierre, Nyiesha (F) - Coconut Creek
Pierre, Renald (M) - Dunbar
Pierre, Stailienne (F) - Immokalee
Pierre, Yamiliah (F) - Coconut Creek
Pierre-Philipp, Amanda (F) - Miami Edison
Pierre-Remy, Nheemie (F) - Bishop Moore
Pierson, Ming (M) - Florida High
Piesko, Lauretta (F) - Bishop Moore
Piggott, Tianny (F) - Nature Coast
Pike, Tiffany (F) - Cypress Creek (Wesley Chapel)
Pilgrim, Alex (M) - Wakulla
Pillari, Domenic (M) - Key West
Pils, Jacob (M) - Astronaut
Pinard, Jevon (M) - Trinity Prep
Pinson, Julie (F) - Bay
Pirtu, Ozwin (M) - Citrus
Pisello, Alaina (F) - Trinity Prep
Piskun, Claire (F) - North Broward Prep
Pitt, Alexi (M) - Bolles
Pitt, Alexi (F) - Bolles
Pitt, Jada (F) - Fivay
Pittman, Amarion (M) - Marianna
Pittman, Carrie (F) - Lincoln Park
Pittman, Jaden (M) - Godby
Pitts, Donnie (M) - Wakulla
Plair, Shayla (F) - Middleton
Plant, Astrid (F) - Ransom Everglades
Plata, Julio (M) - Middleton
Plata, Kareli (F) - Hardee
Platt, Roby (M) - North Broward Prep
Platz, Elijah (M) - Baker County
Plews, Kaylee (F) - Fernandina Beach
Pluskota, Jordan (F) - Hudson
Pocharasang, Jordan (M) - Ridgeview
Podbicanin, Emin (M) - Fivay
Poe, Madison (F) - Zephyrhills
Poelstra, Laura (F) - Lely
Pohlod, Gabrielle (F) - Trinity Prep
Pohlod, Nicholas (M) - Trinity Prep
Poindexter, Baron (M) - Somerset Canyons
Point Du-Jour, Giordani (M) - Somerset Canyons
Point Du-Jour, Marvyn (M) - Somerset Canyons
Pokrajac, Natasha (F) - North Broward Prep
Polanin, Sydney (F) - Arnold
Poling, Ellie (F) - Lely
Poling, Michael (M) - Lely
Polite, Darrell’ (M) - Palatka
Politoski, Michael (M) - American Heritage (DB)
Polk, Anabelle (F) - Ridgeview
Pollicita, Alyssa (F) - Cypress Creek (Wesley Chapel)
Pompey, Cameron (M) - Tavares
Pompey, Robert (M) - Rickards
Ponga, Mario (M) - Crescent City
Ponkey, Jeremy (M) - Trinity Catholic
Poole, Alexander (M) - Space Coast
Poole, Dana (M) - Baldwin
Poole, Granits (M) - Chaminade-Madonna
Poole, Ta'Zarryia (F) - Palatka
Poole, Tyven (M) - Spoto
Pope, Keith (M) - Stranahan
Popov, Anna (F) - St. Andrew's
Popp, Maddie (F) - Bolles
Pore, Franco (M) - Bishop Kenny
Porter Jr, Daryl (M) - American Heritage
Porter, Amos (M) - Baldwin
Porter, Andrew (M) - Tavares
Porter, Ben (M) - North Bay Haven
Porter, Chris (M) - Rickards
Porter, Javian (M) - Glades Central
Porter, Roqaun (M) - Glades Central
Portugal, Araceli (F) - West Florida
Portuondo, Marina (F) - Carrollton
Posada, Emilio (M) - Gulliver Prep
Potente, Jason (M) - Eustis
Potter, Hanna (F) - Lake Placid
Potter, London (M) - Fort White
Potts, Essex (M) - Lakewood
Potts, Helen (F) - Cypress Creek (Wesley Chapel)
Potts, Jamal (M) - American Heritage (DB)
Poulin, Nicole (F) - Cardinal Newman
Poulin, Reilley (F) - Berkeley Prep
Pounds, Aiden (M) - Coral Springs Charter
Powell, Danielle (F) - Pompano Beach
Powell, Jonnell (F) - Stranahan
Powell, Kennedy (F) - Florida High
Powell, Ryan (M) - Calvary Christian (FtL)
Powers, JJ (M) - St. Andrew's
Pozetta, Maximillian (M) - Fernandina Beach
Pratt, Bertram (M) - Rockledge
Pratt, Brandon (M) - Suwannee
Pratt, Jaquari (M) - Suwannee
Pray, Josiah (M) - McKeel
Premer, SaraLynn (F) - Gibbs
Pressler, Sam (F) - Gulf
Pressley, Jacoria (F) - Avon Park
Pressley, Nick (M) - Episcopal
Pressley, Shyondre (M) - Archbishop McCarthy
Preusser, Andrew (M) - Bishop Moore
Preval, Amaria (F) - Calvary Christian (FtL)
Preval, Michael (M) - Key West
Prevatt, Parker (F) - Baker County
Prezioso, Vincenzo (M) - Cocoa
Price, Taylor (F) - Bishop Moore
Pride, Uquasha (F) - Lake Wales
Priest, Devante (M) - Westside
Priester, Kobe (M) - Yulee
Primes, Deshwan (M) - Jones
Prince, Maren (F) - Wakulla
Prince, Nina (F) - Wakulla
Prindle, Nicholas (M) - Nature Coast
Prisby, Conrad (M) - Villages
Pritchard , McKenzie (F) - Bolles
Pritchard, Daniele (F) - Yulee
Proia, Casey (M) - American Heritage (DB)
Prospero, Chiara (F) - Satellite
Prospero, Reece (F) - Satellite
Prothro, Seth (M) - Arnold
Providence-Toby, Imani (M) - Cocoa Beach
Provost, Mark (M) - Citrus
Pruett, Emma (F) - Satellite
Pryen, Gregory (M) - Cardinal Gibbons
Puente, Kim (F) - Archbishop McCarthy
Pulido, Andrea (F) - Carrollton
Pullings, Kaleb (M) - North Marion
Pulwicz, Eric (M) - Fernandina Beach
Punjwani, Zoe (F) - Ransom Everglades
Purdy, Kevin (M) - Spoto
Purtic, Jackson (M) - Calvary Christian (FtL)
Putmon, Mahogany (F) - Glades Central
Qiao, Amy (F) - Trinity Prep
Qin, David (M) - Trinity Prep
Qu, Jack (M) - Bolles
Quade, Andrew (M) - Immaculata-LaSalle
Qualls, Lindsay (F) - Keystone Heights
Qualls, Luke (M) - Keystone Heights
Quarterman, Ge'mauria (F) - Clay
Quattrocchi, Ava (F) - Cocoa
Queen, Justice (F) - Episcopal
Queen, Kierra (F) - Middleton
Queen, Rellevent (F) - Eastside
Queen, Willie (M) - Zephyrhills
Quesada, Julian (M) - Calvary Christian (FtL)
Quesada, Marco (M) - Archbishop McCarthy
Quigley, Caleb (M) - Satellite
Quinn, Timothy (M) - Satellite
Quinones, Elijah (M) - Lake Highland Prep
Quintana, Damion (M) - Astronaut
Quintana, Evelize (F) - Hardee
Quintero, Ana (F) - St. Brendan
Quintero, Caterina (F) - North Broward Prep
Quiroz, Emilio (M) - Melbourne Central Catholic
Quolke, Dennis (M) - Rockledge
Raab, Jackie (F) - Fivay
Rabess, Deja (F) - Eustis
Rader, Natalie (F) - Coral Shores
Radford, Chance (M) - Menendez
Raffinengo, Nicolas (M) - Oxbridge Academy
Ragazzone, Lauren (F) - Lemon Bay
Raghunandan, Jaiden (M) - Weeki Wachee
Raheja, Anya (F) - Bolles
Rahman, Adam (M) - Nature Coast
Rahman, Kadin (M) - Nature Coast
Rainey, Tranell (F) - Coconut Creek
Rajner, Sequoyah (F) - Bishop Verot
Rakovan, Joshua (M) - Satellite
Raley, Brittney (F) - Wakulla
Ralsky, Hannah (F) - Nature Coast
Ramcharitar, Isaiah (M) - Hudson
Ramie, Joey (M) - North Bay Haven
Ramirez, Amy (F) - Anclote
Ramirez, Esteban (M) - Pompano Beach
Ramirez, Jadon (M) - South Sumter
Ramirez, Shanise (F) - Hallandale
Ramirez, Tomas (M) - NSU University School
Ramos , Daniel (M) - LaBelle
Ramos, Abbey (F) - Berkeley Prep
ramos, casey (M) - Williston
Ramos, Jodie (F) - Space Coast
Ramos, Mario (M) - Fort Pierce Westwood
Ramos, Sydney (F) - Hudson
Ramos, Vanesa (F) - LaBelle
Rampart, Isaiah (M) - American Heritage (DB)
Rampersaud, Amber (F) - Trinity Prep
Ramsay, Isaiah (M) - Pine Crest
Ramsey, Jules (F) - Pensacola Catholic
Ramsey, Kenny (M) - Tarpon Springs
Ranajala, Brown (F) - Williston
Randall, Tavian (M) - Westside
Randolph, Olivia (F) - Atlantic (PO)
Rassi, Randall (M) - Calvary Christian (FtL)
Rathbun, Matthew (M) - Lake Highland Prep
Rathet , Ava Rose (F) - Bolles
Raup , Caige (M) - Rockledge
Rawls, Morgan (F) - Episcopal
Rawls, Reagan (F) - Episcopal
Ray, Al'Querious (M) - Clay
Ray, Arthur (M) - Bishop Moore
Ray, Ayl (F) - Bishop Moore
Ray, Cayleb (M) - Hudson
Ray, Jayshawn (M) - Godby
Ray, Jhaylen (F) - Clay
Ray, Michael (M) - North Bay Haven
Ray, Steven (M) - North Bay Haven
Raya, Andrea (F) - LaBelle
Raya, Cecilia (F) - LaBelle
Raymond, Natalya (F) - Bradford
Raymond, Thomas (M) - Oxbridge Academy
Reaves, Adelyas (M) - Santa Fe
Reaves, Steven (M) - Chipley
Rebar, Marshall (M) - Lake Highland Prep
Reboton, Joel (M) - Oasis
Reed, Jeremiah (M) - Suwannee
Reed, Kirk (M) - Episcopal
Reed, Samuel (M) - South Sumter
Reese, Deborah (F) - Lincoln Park
Reese, Timothy (M) - Fort Pierce Westwood
Reeves, Nadiya (F) - West Florida
Refoure, Myron (M) - Hardee
Regalado, Emily (F) - St. Brendan
Register, Glen (M) - Umatilla
Rehm, Natalie (F) - Bishop Verot
Reid, Deron (M) - Santa Fe
Reid, Morgan (F) - Pompano Beach
Reid, Roman (M) - Coral Springs Charter
Reid, Selket (F) - Raines
Reid, Shaun (M) - Tenoroc
Reid, Trevor (M) - Crystal River
Reidy, Grant (M) - Bishop Kenny
Reijm, Johannes (M) - Edgewood
Reimer, Heidi (F) - Ransom Everglades
Reinhardt, Lane (F) - Atlantic (PO)
Reinhold, Riley (F) - Menendez
Reinhold, Tyler (M) - Bishop Kenny
Reinstatler, Marriam (F) - Arnold
Remick, Aaron (M) - North Bay Haven
Remington, Alicia (F) - Middleton
Remke, Abigail (F) - Pensacola Catholic
Ren, Yuteng (F) - Montverde Academy
Rentz, Amia (F) - Southeast
Rentz, Cedric (M) - Southeast
Rentz, Trinity (F) - Southeast
Requeny, Anissa (F) - Immaculata-LaSalle
Reschke, Jaymz (M) - Avon Park
Resiliac, Bedjena (F) - Tampa Catholic
Revello, Paige (F) - Villages
Rexach, Nadya (F) - American Heritage (DB)
Reyes, Adrian (M) - Immokalee
Reyes, Alexis (M) - LaBelle
Reyes, Catrina (F) - Pine Crest
Reyes, Jonathan (M) - Chipley
Reynolds, Clem (M) - Astronaut
Reynolds, Elaina (F) - Ridgeview
Reynolds, Ivan (M) - Coral Springs Charter
Reynolds, Jeremy (M) - Rickards
Reynolds, Nicholas (M) - Titusville
Reznicek, Dash (M) - American Heritage (DB)
Reznicek, Laura (F) - American Heritage (DB)
Reznicek, Luka (M) - American Heritage (DB)
Rhett, Morgan (F) - American Heritage
Rhoda, Jenna (F) - Coral Shores
Rhoden, Malik (M) - Arnold
Rhodes, Marcus (M) - Chaminade-Madonna
Ribble, Cansas (F) - Tavares
Riccitelli, Taylor (F) - Space Coast
Rice, Christopher (M) - American Heritage (DB)
Rice, Mason (M) - Titusville
Rice, Tian (M) - Baldwin
Rich, Emily (F) - Clearwater Central Catholic
Rich, Koleion (M) - Gadsden County
Richard, Avery (F) - Newberry
Richard, Davius (M) - Glades Central
Richard, Lhdetke (M) - Crystal River
Richards, David (M) - Weeki Wachee
Richards, Gala (F) - Anclote
Richards, Kenneth (M) - Fivay
Richards, Ki'arie (F) - Ribault
Richards, leanna (F) - Somerset Academy (PP)
Richards, Malachi (M) - Rickards
Richardson , Anna (F) - Bolles
Richardson , Theodore (M) - Miami Washington
Richardson, Aleaha (F) - DeSoto County
Richardson, Brayun (M) - Rutherford
Richardson, Gerrell (M) - Santa Fe
Richardson, Johnny (M) - Lake Wales
Richardson, Jordan (F) - Florida High
Richardson, Kaden (M) - Williston
Richardson, Mackenzie (F) - Crystal River
Richardson, Makeda (F) - Cocoa Beach
Richardson, Ryland (M) - Williston
Richardson, Taylor (F) - Bolles
Richarz, Scott (M) - Clearwater Central Catholic
Richason - Bugg, Sydney (F) - Villages
Richey, Avery (F) - Trinity Prep
Richmond, Joe (M) - Trinity Catholic
Richmond, Sarah (F) - Trinity Catholic
Richo, Abria (F) - Fernandina Beach
Richter, Rowan (M) - Edgewood
Ricketts, Nyeejah (F) - Spoto
Rico, Marcos (M) - LaBelle
Riddle, Gage (M) - LaBelle
Rieke, Katie (F) - Melbourne Central Catholic
Rieland, Trey (M) - St. Andrew's
Rifai, Michael (M) - Oasis
Riggs, Elizabeth (F) - Episcopal
Righter, Jack (M) - Berkeley Prep
RILES, MAYKALA (F) - Titusville
Riles, Teverious (M) - Rickards
Riley, Colin (M) - St. Andrew's
Riley, Deon (M) - Pompano Beach
Riley, Jaquez (M) - Bradford
Riley, Kai (M) - Jefferson
Riley, Khalilah (F) - Jefferson
Riley, Rickey (M) - Rockledge
Riley, Russ (M) - Baker County
Rinaldo, Brooklynne (F) - McKeel
Rinvil, Jeff (M) - Immokalee
Riobe, Kevin (M) - Chaminade-Madonna
Rios, Mabiarely (F) - LaBelle
Ripa, Julian (M) - Weeki Wachee
Ripple, Ethan (M) - North Broward Prep
Riscigno, David (M) - Archbishop McCarthy
Rislin, Sagael (F) - Bayshore
Ritchie, Alexis (F) - McKeel
Rivas , Antonio (M) - LaBelle
Rivas, Abby (F) - Santa Fe
Rivas, Jamie (M) - Avon Park
Rivas-Vazquez, Emma (F) - Carrollton
Rivera , Raistlin (M) - McKeel
Rivera, Alex (M) - Coral Springs Charter
Rivera, Caramon (M) - McKeel
Rivera, Chase (M) - Bolles
Rivera, David (M) - Weeki Wachee
Rivera, Dylan (M) - Mount Dora
Rivera, Geraldine (F) - Bayshore
Rivera, Layne (F) - Bolles
Rivera, Natalya (F) - Pensacola Catholic
Rivera, Nicholas (M) - Villages
Rivera, Soleil (F) - North Broward Prep
Rivera- Garcia, Ian (M) - Lely
Rivers, Akil (M) - Godby
Rivers, Azaria (F) - Hardee
Rivers, Kafale (M) - Booker
Rivers, Kennedy (F) - American Heritage
Rixie, Alex (M) - Villages
Rizo-Patron, Valeria (F) - Carrollton
Rizzo, Jack (M) - Pine Crest
Roach, Otien (M) - Zephyrhills
Robbins, Blake (M) - American Heritage (DB)
Robbins, Bodie (F) - Coral Shores
Robbins, Emory (M) - Gulf
Roberson, DeVante (M) - Lemon Bay
Roberson, Kione (M) - Cypress Creek (Wesley Chapel)
Robert Cuello, Sol (F) - Ransom Everglades
Robert, Megan (F) - Yulee
Roberts, Adren (M) - Somerset Canyons
Roberts, Asliseya (F) - Wolfson
Roberts, Colin (M) - Bishop Kenny
Roberts, Dylan (M) - NSU University School
Roberts, Laine (F) - Bolles
Roberts, Madison (F) - Carrollton
Roberts, Mari (M) - Suwannee
Roberts, Maurissa (F) - Rickards
Roberts, Nakayla (F) - Hernando
Roberts, Sebastian (M) - St. Andrew's
Roberts, Wesley (M) - Palatka
Robertson, Andjelina (F) - Cypress Creek (Wesley Chapel)
Robertson, Grayce (F) - Lemon Bay
Robery, Nicholas (M) - Clay
Robichaud, Trevor (M) - DeSoto County
Robinson , Maurjea (F) - Wakulla
Robinson, Barry (M) - Suwannee
Robinson, Christopher (M) - Rickards
Robinson, Dasha (F) - Raines
Robinson, Domictress (M) - Ribault
Robinson, Emmanuel (M) - Palatka
Robinson, Harrison (M) - Raines
Robinson, Jada (F) - Somerset Academy (PP)
Robinson, Jadan (M) - Jones
Robinson, JahMyra (F) - Jones
Robinson, Jalen (M) - North Bay Haven
Robinson, Jamelia (F) - Pompano Beach
Robinson, Javier (M) - North Bay Haven
Robinson, Jeffrey (M) - Atlantic (PO)
Robinson, Jeffrey (M) - Atlantic (PO)
Robinson, Jomarius (M) - Bayshore
Robinson, Joseph (M) - Titusville
Robinson, Kathryn (F) - Lake Highland Prep
Robinson, Kyle (M) - Crystal River
Robinson, Lawiltaye (M) - Spoto
Robinson, Malik (M) - Jefferson
Robinson, Patrick (M) - Coconut Creek
Robinson, Ramsey (M) - Rockledge
Robinson, Sade (F) - Ribault
Robinson, Tamia (F) - Fort Pierce Westwood
Robinson, Tremain (M) - Somerset Canyons
Robledo, Lucia (F) - Carrollton
Rochester, Elshidi (M) - Fort Pierce Westwood
Rocker, Amari (F) - South Sumter
Rocker, Daija (F) - South Sumter
Rockett, Cameron (M) - Ridgeview
Rockwood , Kate (F) - Melbourne Central Catholic
Rodel, Eniya (F) - Southeast
Rodgers, Hailee (F) - Jones
Rodney, Castrangie (F) - Monsignor Pace
Rodrigo, Rachelle (F) - Stranahan
Rodrigueez, Reagan (F) - Cardinal Newman
Rodriguez, Arianna (F) - Coral Springs Charter
Rodriguez, Christian (M) - Coral Springs Charter
Rodriguez, Cristyl (F) - St. Brendan
Rodriguez, David (M) - Avon Park
Rodriguez, Elvis (M) - Avon Park
Rodriguez, Emelia (F) - Suwannee
Rodriguez, Evey (F) - McKeel
Rodriguez, Gabriel (M) - St. Brendan
Rodriguez, Genesis (F) - Avon Park
Rodriguez, Gorgie (M) - St. Brendan
Rodriguez, Hailee (F) - North Broward Prep
Rodriguez, Hannah (F) - Trinity Catholic
Rodriguez, Ivan (M) - Hardee
Rodriguez, Jaden (F) - Hardee
Rodriguez, Jesus (M) - Frostproof
Rodriguez, Joseph (M) - Immaculata-LaSalle
Rodriguez, Julio (M) - LaBelle
Rodriguez, Leonel (M) - Citrus
Rodriguez, Luna (F) - Suwannee
Rodriguez, Madeline (F) - Holy Names
Rodriguez, Madison (F) - American Heritage
Rodriguez, Maya (F) - Calvary Christian (FtL)
Rodriguez, Nageline (F) - Calvary Christian (FtL)
Rodriguez, Natalie (F) - Dreyfoos
Rodriguez, Nicolai (M) - Oxbridge Academy
Rodriguez, Olivia (F) - Clearwater Central Catholic
Rodriguez, Rachel (F) - Somerset Canyons
Rodriguez, Zachary (M) - Coral Shores
Rodriquez, Vanessa (F) - Jefferson
Rogas, Amanda (F) - Holy Names
Rogers, Autumn (F) - Hudson
Rogers, Lakana (F) - Mount Dora
Rogers, Lakana (F) - Mount Dora
rogers, olivia (F) - Citrus
Rogers, Wells (M) - Fernandina Beach
Rojas, Liliana (F) - Nature Coast
Rolenc, Charles (M) - Bishop Moore
Rolle, Damone (M) - Marianna
Romac, Will (M) - St. Andrew's
Roman, Emily (F) - Glades Central
Romano, Tyler (M) - Cocoa
Romanowski, Alexander (M) - Berkeley Prep
Romeo, Malique (M) - Crystal River
Romero, Anthony (M) - Booker
Romero, Gabriel (M) - Crystal River
Romero, Keisha (F) - Lakewood
Romero-Ruiz, Mideyli (F) - Clewiston
Ronkin, Skylar (F) - NSU University School
Ronson, Lauren (F) - Somerset Canyons
Rood, Breanne (F) - Zephyrhills
Rood, Kristin (F) - Clearwater Central Catholic
Rooplal, Darnell (M) - Atlantic (PO)
Roose, Dominic (M) - Astronaut
Ropp, Hadley (F) - Bolles
Roque, Miguel (M) - Archbishop McCarthy
Rosa, Gio (M) - Bishop Kenny
Rosario, Alam (M) - Cocoa Beach
Rosario, Jas Juan (M) - DeSoto County
Rosario, Jas Juana (F) - DeSoto County
Rosario, Lisa (F) - Nature Coast
Rosarion, Aurelie (F) - North Broward Prep
Rose, Rachel (F) - American Heritage (DB)
Rose, Ted (M) - Berkeley Prep
Roseke, Erica (F) - Union County
Rosen, Maya (F) - Ransom Everglades
Rosenbaum, Hailey (F) - Crystal River
Rosenthal, Diana (F) - Lakewood
Rosenthal, Dylan (M) - North Broward Prep
Rosier, Antonio (M) - Florida High
Rosier, Darius (M) - Wakulla
Ross, Cydney (F) - Lely
Ross, Kailoni (F) - Godby
Ross, Marquayla (F) - Baldwin
Ross, Omari (M) - Gadsden County
Ross, Oshawn (M) - Cocoa
Rossi, Sebastian (M) - St. Andrew's
Rossow, Kayden (M) - Clay
Rost, Bryan (M) - Bishop Moore
Rostek, Gabe (M) - Edgewood
Rothrock, Teagan (F) - Space Coast
Rouge, Katherine (F) - Clearwater Central Catholic
Roulhac, Emilyann (F) - Marianna
Row, Brenna (F) - Astronaut
Rowan, Hudson (M) - Berkeley Prep
Rowe, Blake (M) - Fernandina Beach
Rowe, Nathaniel (M) - Citrus
Rowe, Tajae (M) - Somerset Academy (PP)
Rowell, Joshu (M) - Taylor County
Rowland, Dequan (M) - Anclote
Rowland, Tate (M) - North Broward Prep
Rowsell, John (M) - Cypress Creek (Wesley Chapel)
Roy, Jaden (M) - Ridgeview
Roy, Kevin (M) - Cardinal Gibbons
Royale, Cayla (F) - Coral Springs Charter
Royals, Kyla (F) - Villages
Rozier, Jalyn (F) - North Broward Prep
Rozier, Shepherd (M) - Keystone Heights
Rozo, Diego (M) - Somerset Academy (PP)
Rozo, Lucas (M) - Bishop Kenny
Ruan, Antonio (M) - Ransom Everglades
Rubesnstein, Sophia (F) - Ransom Everglades
Rubin, Kassidy (F) - Somerset Canyons
Rubin, Philip (M) - Trinity Prep
Rubin, Zach (M) - Hallandale
Rucker, Deshawn (M) - Godby
Rucker, Jayden (M) - Lakewood
Rudolph, Anaya (F) - Gadsden County
Rue, David (M) - Bishop Verot
Ruen, Lauren (F) - Bishop Kenny
Ruen, Nicholas (M) - Bishop Kenny
Ruffin, Calvin (M) - Walton
Rugama, Christopher (M) - Bishop Verot
Rugama, Laderick (M) - Bishop Verot
Rugara, Kena (F) - St. Andrew's
Ruhe, Alyssa (F) - Hudson
Ruhogo, Mungusa (F) - Central (Brooksville)
Ruiz, Caitlin (F) - Clewiston
Ruiz, Esther (F) - South Sumter
Ruiz, Maria (F) - St. Brendan
Ruiz-Vega, Andrea (F) - St. Brendan
Rukab, Lana (F) - Satellite
Rukes, Sebastian (M) - Pine Crest
Runyeon, Kevin (M) - Fernandina Beach
Rusher, Harley (M) - Lemon Bay
Rushing, Jerome (M) - South Sumter
Rushing, Zantavion (M) - Eastside
Ruskin , Harley (F) - Frostproof
Russell, Christopher (M) - Clearwater Central Catholic
Russell, Keshawn (M) - Palatka
Russell, Tatum (F) - Trinity Prep
Russell, Zaria (F) - Villages
Russler, Lauren (F) - Carrollton
Rutkowski, Cole (M) - Bolles
Rutledge, Torieon (M) - North Marion
Ryan, Aidan (M) - Bolles
Ryan, Eric (M) - Astronaut
Ryan, Maya (F) - Menendez
Rybinski , Gabriella (F) - Frostproof
Ryckis, Tobias (M) - Lakewood
Ryno, Andrew (M) - Bishop Kenny
Saaed, Ayla (F) - Trinity Prep
Sackenheim, Max (M) - Rockledge
Sacks, Stone (M) - St. Andrew's
Saddler, Craig (M) - Cardinal Gibbons
Sadler, Eden (F) - Fernandina Beach
Sagorski, Peter (M) - Cocoa Beach
Saidy, Reem (F) - Clearwater Central Catholic
Saint Hubert, Fabiola (F) - Pompano Beach
Saint-Ange, Joshua (M) - Archbishop McCarthy
Salafrio, Sophia (F) - Archbishop McCarthy
Salas, Paolina (F) - Carrollton
Salazar, Julissa (F) - Cypress Creek (Wesley Chapel)
Saldivar, Adrian (M) - Gulf
Salgado, Jose (M) - LaBelle
Salgado, Sebastian (M) - Calvary Christian (FtL)
Salgueiro, Sophia (F) - Ransom Everglades
Salguerio, Sophia (F) - Ransom Everglades
Salisbury, William (M) - Bayshore
Sall, Colton (M) - Cocoa Beach
Salmon, Riley (M) - Fernandina Beach
Salomon, Rodneshia (F) - Spoto
Salomon, Sanai (F) - Monsignor Pace
Salsberry, Cara (F) - Somerset Canyons
Salvador, Lilly (F) - Bolles
Salvar, Lucky (M) - Coconut Creek
Salyer, Amber (F) - Coral Shores
Salzarulo, Kaitlyn (F) - Bishop Kenny
Salzone, Victoria (F) - Bishop Verot
Samara, Anastasia (F) - Clearwater Central Catholic
Sambrano, Marcus (M) - Hardee
Sample, Diamond (F) - Hallandale
Sampson, JhaTarra (F) - Ridgeview
Sampson, Khalleal (M) - Astronaut
Sams, Jakkia (F) - Raines
Sams, Lucas (M) - Bishop Kenny
Samuel, Christopher (M) - Dreyfoos
Samuels, Isaiah (M) - Miami Edison
San Miguel, Alana (F) - Menendez
Sanabria, Elias (M) - Edgewood
Sanal, Demir (M) - Gulliver Prep
Sanchez, Daniel (M) - South Sumter
Sanchez, Declan (M) - Space Coast
Sanchez, Isabella (F) - Immaculata-LaSalle
Sanchez, Maria (F) - Avon Park
sanchez, miguel (M) - Somerset Academy (PP)
Sanchez, Natalia (F) - Dreyfoos
Sanchez, Uriel (M) - Bayshore
Sanchez-Sanchez, Jose (M) - Lely
Sanda, Sarah (F) - Pine Crest
Sander-Nazario, India (F) - Florida High
Sanders, Carly (F) - Oxbridge Academy
Sanders, Christopher (M) - Bolles
Sanders, Gianna (F) - Booker
Sanders, Jadyn (F) - McKeel
Sanders, Jason (M) - Gateway Charter
Sanders, Katie (F) - Clearwater Central Catholic
Sanders, Krystynah (F) - Miami Washington
Sanders, Shekinah (F) - Bolles
Sanders, Steven (M) - Chipley
Sanderson, Christian (M) - Baldwin
Sandigo Cruz, Mario (M) - Key West
Sandow, Samantha (F) - Pine Crest
Sands, Kalyn (F) - Edgewood
Saner, Isabella (F) - Key West
Sanford, Eriana (F) - Hallandale
Sangradar, Isabella (F) - American Heritage
Sannon, Alex (M) - Immokalee
Sanon, Nerlensky (M) - Hardee
Santana, Brian (M) - Avon Park
Santana, Devin (M) - Cypress Creek (Wesley Chapel)
Santana, Joseph (M) - Mount Dora
Santarelli, Trey (M) - Pine Crest
Santiago, Ajah (F) - Coconut Creek
Santiago, Cecilia (F) - Trinity Prep
Santiago, Isaiah (M) - Santa Fe
Santiago, Sofia (F) - Booker
Santos, Jonaton (M) - Calvary Christian (FtL)
Santos, Lia (F) - Lincoln Park
Santos, Rayna (F) - Fivay
Saporito, Matthew (M) - Villages
Sapp, Adam (M) - Keystone Heights
Sapp, Ben (M) - Wakulla
Sar, Kanyon (M) - Anclote
Sardella, Ian (M) - Edgewood
Sarfert, Ethan (M) - Pensacola Catholic
Sarnac, Ella (F) - Bishop Verot
Sarria, Ulises (M) - Gulliver Prep
Sarriera, Anthony (M) - Walton
Satine, James (M) - Avon Park
Sauder, Kennedy (M) - Calvary Christian (FtL)
Saunders, Gavin (M) - Villages
Saunders, Kathryn (F) - Bishop Kenny
Saunders, Kyle (M) - Arnold
Sauveur, Gaelecthie (F) - Monsignor Pace
Sauveur, Gaeletchie (F) - Monsignor Pace
Sauveur, Morigene (M) - Dunbar
Sawyer, Asia (F) - Citrus
Sawyer, Nelson (M) - Key West
Sawyer, Troy (M) - Cocoa
Saydo, Rewan (M) - Satellite
Saye, Brooke (F) - Bolles
Sayers, Jessica (F) - Lake Placid
Saylor, Emma (F) - North Broward Prep
Saylor, Gabby (F) - Berkeley Prep
Saylor, Julia (F) - North Broward Prep
Scalero, Michael (M) - Melbourne Central Catholic
Scali, Heidi (F) - South Walton
Scannell, Rose (F) - Gulliver Prep
Scarangella, Vito (M) - Citrus
Scarborough, Austin (M) - Astronaut
Scarborough, Christian (M) - Astronaut
Scarborough, Damian (M) - Nature Coast
Schacter, Mori (M) - North Broward Prep
Schaediger, Zane (M) - Hudson
Schaefer, Hayley (F) - Ridgeview
Scheidegger, Caleb (M) - St. Andrew's
Schendel, William (M) - Lake Placid
Schiavone, Ryan (M) - Menendez
Schiffman, Landon (M) - American Heritage (DB)
Schilling, Jaden (M) - South Walton
Schimbeno, Devon (M) - Lake Highland Prep
Schippers, Shane (M) - Citrus
Schlesinger, Sophie (F) - Ransom Everglades
Schlosser, Amy (F) - Avon Park
Schmeil, Pedro (M) - Gulliver Prep
Schmid, Hannah (F) - Montverde Academy
Schmid, Kassidy (F) - Montverde Academy
Schmidt, Mary (F) - Bishop Kenny
Schneider, Alexandra (F) - American Heritage (DB)
Schneider, Bethany (F) - Berkeley Prep
Schneider, Dylan (M) - Nature Coast
Schneider, Matthew (M) - Chaminade-Madonna
Schnelly, Patrick (M) - Tampa Catholic
Schnider, Kemdall (F) - Baldwin
Schnoor, Jonathan (M) - Archbishop McCarthy
Schnur, dylan (M) - Ransom Everglades
Schoeneck, Dylan (M) - Lemon Bay
Schofield, Ian (M) - Keystone Heights
Schofield, Renada (F) - Jones
Scholl, Marlena (F) - Villages
Schorr, Morgan (F) - American Heritage (DB)
Schouten, Henry (M) - Lemon Bay
Schrader, Lindsey (F) - Keystone Heights
Schryver, Jordan (M) - Hernando
Schubert, Ryan (M) - Central (Brooksville)
Schumaker, Ethan (M) - North Broward Prep
Schurr, Dory (F) - Ransom Everglades
Schwab, Savannah (F) - Tavares
Schwartz, Alex (M) - North Broward Prep
Schwartz, Amanda (F) - Pine Crest
Schwartz, Ethan (M) - American Heritage (DB)
Schwartz, Sarah (F) - Pine Crest
Schwartz, Sierra (F) - Rockledge
Schweivensky, Metellus (M) - Dreyfoos
Sconiers, Johnathan (M) - Gadsden County
scordato, mackenzie (F) - Citrus
Scott, Amethyst (F) - Fort Pierce Westwood
Scott, Andrew (M) - Mount Dora
Scott, Anthony (M) - Crescent City
Scott, Bre'Asia (F) - Gibbs
Scott, Brooke (F) - Ransom Everglades
Scott, Christopher (M) - Williston
Scott, Christopher (M) - Williston
Scott, Cunay (F) - Baldwin
Scott, Jhamiah (F) - Raines
Scott, Kerrington (F) - Raines
Scott, Kerrington (F) - Raines
Scott, Lola (F) - Clearwater Central Catholic
Scott, Michael (M) - Miami Jackson
Scott, Nakeem (M) - Crescent City
Scott, Nichelle (F) - Dreyfoos
Scott, Nykee (M) - Crescent City
Scott, Rachelle (F) - Ridgeview
Scott, Richard (M) - South Walton
Scozzafava, Collin (M) - Citrus
Scrivens, Frederick (M) - Hernando
Scruggs, Zyquavious (M) - Lakewood
Seabrooks, Janiah (F) - Central (Brooksville)
Seaman, Giavanna (F) - Weeki Wachee
Seamen, Jaden (M) - Astronaut
Searles, Alexzander (M) - Ridgeview
Seben, Abigail (F) - Coral Shores
Seepersad, Aden (M) - Bishop Kenny
Segura, Victor (M) - St. Brendan
Seidl, Trent (M) - Clearwater Central Catholic
Sejour, Anola (F) - Monsignor Pace
Selevan, Jacob (M) - Bolles
Sellers, Caleb (M) - Mount Dora
Sellers, Sarah (F) - Fernandina Beach
Selliken, Chelsie (F) - Suwannee
Sellner, Johnathan (M) - Dunnellon
Sellock, John (M) - Bishop Kenny
Selmer, Chloe (F) - Episcopal
Selmont, Luke (M) - Bolles
Semple, Noah (M) - Bishop Kenny
Seneca, Milledge (M) - Dunbar
Senesac, Luke (M) - Episcopal
Senior, Nya (F) - Lincoln Park
September, Habib (M) - Arnold
Serio, Daniel (M) - Astronaut
Serran, Sandra (F) - Tavares
Serrano, Alejandro (M) - Villages
Serrano-Prusinski, Gellisa (F) - Fort White
Serrato, Ignacio (M) - Edgewood
Servius, Jude (M) - Immaculata-LaSalle
Sessions, Jaylan (M) - Palatka
Severe, Rajean (F) - Monsignor Pace
Seward, Thomas (M) - Edgewood
Sewell, Aliyah (F) - Ridgeview
Seybold, Louis (M) - Trinity Prep
Sforza, Joseph (M) - Arnold
Shaban , Cooper (M) - Montverde Academy
Shade, Tionni (F) - Nature Coast
Shaefer, Logan (M) - Hernando
Shaffer, Abby (F) - Zephyrhills
Shahin, Riley (F) - American Heritage (DB)
Shahriari, Sophia (F) - Bishop Verot
Shakhov, Daniil (M) - NSU University School
Shakil, Saher (F) - Coral Springs Charter
Shamblin, Antonio (M) - Citrus
Shank, Christy (F) - Lake Placid
Shank, Hailey (F) - Lake Placid
Shannon, Brynna (F) - Rockledge
Shannon, Chelsea (F) - Zephyrhills
Shannon, Shaniah (F) - Glades Central
Shapiro, Mandi (F) - St. Andrew's
Shapiro, Zak (M) - Bishop Kenny
Sharp, Austin (M) - Baker County
Sharp, Douglas (M) - South Sumter
Shaughnessy, Brandon (M) - Weeki Wachee
Shaw, Chris (M) - Fivay
Shaw, Clayton (M) - Keystone Heights
Shaw, Danielle (F) - Rickards
Shaw, Harrison (M) - St. Andrew's
Shaw, Lauren (F) - Eastside
Shaw, Michyl (M) - Nature Coast
Shaw, Tyler (M) - Keystone Heights
Shawiak, Ronald (M) - Citrus
Shea, Ana (F) - North Broward Prep
Shearman, Benjamin (M) - Bishop Moore
Shears, Ronald (M) - Citrus
Shelby, Gracie (F) - Key West
Sheldon, Emily (F) - Key West
Shepherd , Keith (M) - Miami Jackson
Shepherd, Wendell (M) - Coral Springs Charter
Sheppard, James (M) - Bolles
Sheppard, Jaquan (M) - Zephyrhills
Sheridon, Lucas (M) - Lakewood
Sherman, Alyssa (F) - Pine Crest
Sheyte, Mona (F) - Berkeley Prep
Shi, Steve (M) - Rockledge
Shine, Declan (M) - Keystone Heights
Shipley, Amelia (F) - Lely
Shircliff, John (M) - Bishop Moore
Shiveler, Lauren (F) - Lely
Shivji, Shayan (M) - Coral Springs Charter
Shobris, Catherine (F) - Keystone Heights
Shoichet, Michael (M) - St. Andrew's
Shook, Jeremy (M) - St. Andrew's
Shorey, Daniell (F) - Eustis
Shreffler, Chablis (F) - Tavares
Shuford, Iiijah (M) - Florida High
Shugg, Corey (M) - Astronaut
Shugg, Matthew (M) - Edgewood
Shuler, Emman Uel (M) - Lake Wales
Shuler, Parker (M) - Oasis
Shultz, Landrey (F) - Bishop Kenny
Shultz, Lucy (F) - Bishop Kenny
Shuman, Evan (M) - Fernandina Beach
Shumway, Robert (M) - Gulliver Prep
Shuster, Alex (M) - NSU University School
Shuster, Theo (M) - NSU University School
Shutt, Alexis (F) - Somerset Canyons
Shy, Laura (F) - Arnold
Sider, Octavius (M) - Clewiston
Siefert, Taylor (F) - Ridgeview
Siegfried, Meagan (F) - Dunnellon
Sierra, Harry (M) - Edgewood
Sierra, Jean Paul (M) - Somerset Academy (PP)
Sierzega, Julia (F) - Anclote
Sigrist, Keith (M) - Lake Placid
Silberwasser, Sofia (F) - Gulliver Prep
Silsby, Hugo (M) - Cardinal Gibbons
Silva , Ryan (M) - Melbourne Central Catholic
Silva, Jesus (M) - LaBelle
Silva, Sofia (F) - Calvary Christian (FtL)
Silva, Victor (M) - American Heritage (DB)
Silva-Machodo, Stephanie (F) - Newberry
Silvera, Boogsie (M) - American Heritage
Silverstein, Christian (M) - North Broward Prep
Simard, Peighton (M) - Fort White
Simeoni, Sophia (F) - Clearwater Central Catholic
Simmonds, Damien (M) - Dunbar
Simmons, Charles (M) - Taylor County
Simmons, Heaven (M) - Zephyrhills
Simmons, James (M) - West Florida
Simmons, Marquavious (M) - Booker
Simmons, Mehki (M) - Chaminade-Madonna
Simmons, Merrick (M) - Cypress Creek (Wesley Chapel)
Simmons, Molly (F) - Clearwater Central Catholic
Simmons, Tahj (M) - Booker
SIMMONS, Te'Naura (F) - Avon Park
Simms, Ivy (F) - North Marion
Simon, Jonny (M) - Coconut Creek
Simon, Wisler (M) - Spoto
Simple, Mia (F) - Tavares
Simpson, Edward (M) - Central (Brooksville)
Simpson, Jasmine (F) - Bishop Verot
Simpson, Jhacurry (M) - Yulee
Sims, D Vante (M) - Rutherford
Sims, Destinee (F) - Rickards
Sims, Jasmine (F) - Gibbs
Sinaise, Makayla (F) - Somerset Canyons
Sincere, Jackson (F) - Middleton
Sinclair-Bergin, Jailen (M) - NSU University School
Singer, Kasey (F) - Clearwater Central Catholic
Singh, Jaedon (M) - Cypress Creek (Wesley Chapel)
Singleton, Brandon (M) - Bishop Kenny
Singleton, Emily (F) - Bishop Kenny
Singleton, Keyoun (M) - Titusville
Sinkler, Emma (F) - North Marion
Sinti, Marisol (F) - Bishop Kenny
siplin, Dieondra (F) - Bayshore
Siracusa, Luciano (M) - Clearwater Central Catholic
Sirolli, Madison (F) - South Sumter
Sitton, Unique (F) - Miami Washington
Skinner, Carlton (M) - Bolles
Skinner, Tripp (M) - Astronaut
Skomp, Mia (F) - Key West
Slattery, Kyla (F) - Space Coast
Slattery-Snavely, Keani (M) - Space Coast
Slaughter, Katie (F) - Fernandina Beach
Slebos, Gabrielle (F) - Yulee
Sleeper, Connor (M) - Middleton
Slemp, Joshua (M) - Williston
Slifer, Lauren (F) - Clearwater Central Catholic
Slivka, Mateo (M) - Oasis
Small, Juliet (F) - Lake Highland Prep
Small, Ryanna (F) - Clay
Smalls, Dallis (M) - American Heritage (DB)
Smalls, Dupree (M) - Mount Dora
Smallwood, Alexandra (F) - Cardinal Gibbons
Smallwood, Hailey (F) - Oxbridge Academy
Smart, Jerome (M) - Gibbs
Smelcer, Grant (M) - Chipley
Smiley, Ayania (F) - Rockledge
Smiley, Samiyah (F) - Bay
Smiroldo, Brandon (M) - Wakulla
Smith , Arian (M) - Mulberry
Smith , Daryl (M) - Rockledge
Smith, Abel (M) - Marianna
Smith, Ainsley (F) - Lake Highland Prep
Smith, Anastasia (F) - Andrew Jackson
Smith, Angel (F) - Rutherford
Smith, Anquinterriana (F) - Rockledge
Smith, Asha (F) - Astronaut
Smith, Austin (M) - Suwannee
Smith, Ben (M) - Archbishop McCarthy
Smith, Bianca (F) - St. Andrew's
Smith, Blake (M) - Hernando
Smith, Brandon (M) - Cypress Creek (Wesley Chapel)
Smith, Bre'Azia (F) - Gibbs
Smith, Caroline (F) - Episcopal
Smith, Cayla (F) - Menendez
Smith, Chris (M) - Baker County
Smith, Christina (F) - Trinity Catholic
Smith, Clyde (M) - Menendez
Smith, Corey (M) - Coral Springs Charter
Smith, Cortney (F) - Bolles
Smith, Daija (F) - Rickards
Smith, Darrien (M) - Hernando
Smith, David (M) - Keystone Heights
Smith, Davion (M) - South Sumter
Smith, Dinara (F) - Bishop Verot
Smith, Dylan (M) - Bishop Kenny
Smith, Dylan (F) - Tavares
Smith, Edward (M) - West Nassau
Smith, Erric (M) - Bradford
Smith, Ethan (M) - Pine Crest
Smith, Eukovi (M) - Gadsden County
Smith, Gerbria (F) - Cardinal Gibbons
Smith, Immanuel (M) - Ribault
Smith, Jabari (M) - Hudson
Smith, Jacob (M) - Anclote
Smith, Jada (F) - Nature Coast
Smith, Jaquez (M) - Bayshore
Smith, Julia (F) - Umatilla
Smith, Kalona (F) - Eastside
Smith, Kennedy (F) - Cardinal Gibbons
Smith, Keontra (M) - Chaminade-Madonna
Smith, Kiara (F) - LaBelle
Smith, Kniyah (F) - Santa Fe
Smith, Kyle (M) - Astronaut
Smith, Kylie (F) - Lincoln Park
Smith, Latasha (F) - Suncoast
Smith, Laynie (F) - Marianna
Smith, Luke (M) - Episcopal
Smith, Mabel (F) - Episcopal
Smith, Mariah (F) - Satellite
Smith, McKenna (F) - Weeki Wachee
Smith, Melione (F) - Astronaut
Smith, Naveah (F) - Bay
Smith, Noah (M) - Yulee
Smith, Paris (M) - Lakewood
Smith, Rhiannon (F) - Lincoln Park
Smith, Rickey (M) - Jones
Smith, Sam (M) - Palatka
Smith, Shamira (F) - Raines
Smith, Shawn (M) - Palatka
Smith, Shelia (F) - Santa Fe
Smith, Syndi (F) - Spoto
Smith, taria (F) - Andrew Jackson
Smith, Tre (M) - Menendez
Smith, Troy (M) - Rockledge
Smith, Ty (M) - Oasis
Smith, Tyo (M) - South Walton
Smith, Willie (M) - Lakewood
Smith, Zamarion (M) - Wakulla
Smith-Montero, Daniel (M) - Bay
Smithson, Shea (F) - Edgewood
Snead, Daquan (M) - Andrew Jackson
Snipstad, Joshua (M) - Santa Fe
Snowden, Caleb (M) - Dunbar
Snyder, Paul (M) - Pensacola Catholic
Sober, Will (M) - Dreyfoos
Soereh, Francise (M) - Bishop Kenny
Sogbesan, Kenny (M) - Bolles
Solby, Reece (M) - Bishop Moore
Soldo, Stephen (M) - Coral Springs Charter
Soler-Baillo, Andre (M) - Gulliver Prep
Solis, Cheyenne (F) - Space Coast
Solis, Emily (F) - Lely
Solis, Joseph (M) - Clearwater Central Catholic
Soloma, Gabriella (F) - Dunbar
Solomon , Elizabeth (F) - McKeel
Solomon, Lamarion (M) - Spoto
Solomon, Leah (F) - Holy Names
Solovjov-Troisi, Ana (F) - Bishop Moore
Sorensen, Brandon (M) - Santa Fe
Sorensen, Eden (F) - Lake Highland Prep
Sorensen, John (M) - Fernandina Beach
Sorensen, Kylie (F) - Villages
Sorensen, Payton (F) - Lake Highland Prep
Soria, Rachel (F) - Archbishop McCarthy
Soriano, Francisco (M) - Titusville
Sosa , Isabel (F) - Ransom Everglades
Sotelo, Hannah (F) - Gateway Charter
Soto, Camilo (M) - Gulliver Prep
Soto, Cristina (F) - Archbishop McCarthy
Soucy, Wyatt (M) - Lemon Bay
Sousa, Sabrina (F) - Immaculata-LaSalle
Sousa, Sophia (F) - Immaculata-LaSalle
Southard, Branden (M) - Citrus
Southerland , Lauren (F) - Lely
Souvenir, Damien (M) - Nature Coast
Souza, Jennifer (F) - Pompano Beach
Souza, Kendall (F) - Keystone Heights
Souza, Lucas (M) - Calvary Christian (FtL)
Souza, Victor (M) - Calvary Christian (FtL)
Sow, Emile (M) - Eastside
Sowers, Tyler (M) - Hernando
Sowinski , Michael (M) - Lake Highland Prep
Spafford, Jacob (M) - Lake Highland Prep
Spagnolo, Guilia (F) - Immaculata-LaSalle
Spain, Lindsey (F) - American Heritage (DB)
Spallone, Alexandre (M) - Trinity Prep
Spang, Madison (F) - Coral Springs Charter
Spangler, Rebecca (F) - Villages
Spann Jr., Gregory (M) - Lakewood
Spann, Daishon (F) - Cocoa
Sparks, Alexander (M) - Titusville
Sparrow, Avarius (M) - Jones
Spaulding, Dylan (M) - Nature Coast
Spear, Ollie (M) - Glades Central
Spears, Rashawn (M) - Wolfson
Speights, Ajajaughn (M) - Suwannee
Speigner, Ashlyn (F) - Wakulla
Spell, Anna (F) - Villages
Spellman, Aminah (F) - Nature Coast
Spells, Jacolby (M) - American Heritage
Spence, Caitlin (F) - Fernandina Beach
Spencer, Jimese (F) - Miami Washington
Spencer, Nate (M) - Oasis
Spencer, Zoe (F) - Middleton
Sperry, Ryleigh (F) - Montverde Academy
Spiddle, Braylee (F) - Crystal River
Spikes, Alexa (F) - Bay
Spiller, Aaron (M) - American Heritage
Spinder, Sydney (F) - North Broward Prep
Spires, Mackenzie (F) - Yulee
Spires, Trace (M) - Santa Fe
Spires, Tucker (M) - Gulf
Spivey , Carli (F) - McKeel
Spivey , Ryan (M) - McKeel
Spoor, Maria (F) - Clearwater Central Catholic
Springer, Alex (M) - Coral Springs Charter
Sprowles, Madison (F) - Villages
Spry, Jaquan (M) - Hernando
Spurrier, John Taylor (M) - Tavares
Spurrier, Madison (F) - Tavares
Squire, Margo (F) - Ransom Everglades
St Cyr, Judd (M) - Lely
St Cyr, Spencer (M) - West Florida
St Louis , Marly (F) - Lely
St Louis, Heather (F) - Lely
St-Cyr, Sterling (M) - Suncoast
St. Firm, Javon (M) - Inlet Grove
St. Fluer, Melora (F) - Lely
St. Hilaire-Brice, Natalia (F) - Carrollton
St. John, Emma (F) - Bishop Kenny
St. Julien, Tommy (M) - Cardinal Newman
St. Louis, Corde (M) - Cardinal Gibbons
St.Denis, Brawn (M) - Wolfson
Staab, Theresa (F) - Cardinal Gibbons
Stabenau, Gilian (F) - St. Brendan
Stacey, Elizabeth (F) - Gulf
Stackhouse, Shane (M) - Pensacola Catholic
Stacy, Rebeca (F) - St. Brendan
Staefe, Nicholas (M) - Ridgeview
Stafford, Abigail (F) - North Marion
Stahlgren, Jenna (F) - Cypress Creek (Wesley Chapel)
Stalcup, Ross (M) - Hernando
Staley, Vincent (M) - Pensacola Catholic
Stallworth, Jhordyn (F) - Florida High
Stallworth, Lauren (F) - Cypress Creek (Wesley Chapel)
Stamas-Sanzera, Benjamin (M) - Lely
Stamler, Kylie (F) - Holy Names
Stamper, Andre (M) - Episcopal
Stanberry, Ravon (M) - Fort Pierce Westwood
Stancil , Isaiah (M) - Mulberry
Standeford, Hannah (F) - Wakulla
Standish, Christopher (M) - Southeast
Stanfield, Dominic (M) - Ridgeview
Stankard, Sam (M) - Bolles
Stanley, Brittany (F) - Cocoa Beach
Stanley, Garrett (M) - Keystone Heights
Stanley, Hunter (M) - Florida High
Stanley, Jakeyria (F) - Newberry
Starling , Zariah (F) - Eustis
Starling, Amaru (M) - Eustis
Starling, Jessica (F) - Suwannee
Starling, Makayla (F) - Umatilla
Starling, Tykeria (F) - Suwannee
Starvaggi, Nina (F) - Gulliver Prep
Station, Luke (M) - North Bay Haven
Stedman, Violet (F) - Gulf
Steedley, Tyler (M) - Hardee
Steel, Carleigh (F) - Citrus
Steele, Anese (F) - North Bay Haven
Steele, Holley (F) - Walton
Steele, Jacob (M) - Walton
Steen, Blake (M) - Immaculata-LaSalle
Steen, Ella (F) - Santa Fe
Steffen, Jaime (M) - Satellite
Steibly, Thomas (M) - Florida High
Steitz, Alexa (F) - Episcopal
Stenson, Luke (M) - Bolles
Stephan, Nicole (F) - Holy Names
Stephens, Ewald (M) - Bishop Verot
Stephens, Kylie (F) - Berkeley Prep
Stephens, Noah (M) - Clearwater Central Catholic
Stephens, Sebastian (M) - Gulliver Prep
Stephens, Victor (M) - Clearwater Central Catholic
Stephenson, John (M) - Lincoln Park
Stern, Blake (M) - NSU University School
Stern, Josh (M) - Satellite
Sternberger, Sam (M) - Hernando
Sterne, Benji (M) - NSU University School
Stevens, Hunter (M) - Bishop Verot
Stevenson, Elijah (M) - Bolles
Stevenson, Phoenix (F) - Cypress Creek (Wesley Chapel)
Stewart , Star (F) - Pompano Beach
Stewart, Dimon (M) - Cardinal Gibbons
Stewart, Dylan (M) - Arnold
Stewart, Naytorian (M) - Tenoroc
Stewart, Shiah (F) - Raines
Stewart, Teera (F) - Dunbar
Stilianiou, Alexis (F) - Clay
Stimpson, Olivia (F) - Melbourne Central Catholic
Stinyard, Nylah (F) - Zephyrhills
Stocker, Sierra (F) - Pine Crest
Stokes, Deqaeshia (F) - Stranahan
Stokes, John (M) - Stranahan
Stokes, Lilly (F) - Astronaut
Stokes, Lonnie (M) - Jefferson
Stone, Keileigh (F) - Tavares
Storey, Keyshawn (M) - Booker
Storr, Dominique (F) - Booker
Stouch, Alexandria (F) - Astronaut
Stout, Ciara (F) - Satellite
Stovall, Alexis (F) - North Bay Haven
Stovall, Toniyah (F) - Fort Pierce Westwood
Strain, Britta (F) - Pine Crest
Straley, Noah (M) - Bishop Kenny
Stranger, Davin (M) - Weeki Wachee
Strappier, Ahleeyah (F) - Newberry
Stratton, Jaylyn (F) - Crystal River
Straughn, Kayce (F) - Zephyrhills
Strawder, Devin (M) - Middleton
Streat, Steven (M) - Tavares
Strickland, Balin (M) - Santa Fe
Strickland, Jason (M) - South Sumter
Strickland, Lily (F) - Trinity Prep
Stringer, Sofia (F) - American Heritage
Strohmenger, Peyton (F) - Bolles
Strong, Ahmad (M) - Eastside
Strong, Ahman (M) - Eastside
Strong, Cartrell (M) - Zephyrhills
Strong, Erick (M) - Citrus
Stroup, Jadah (F) - Coral Springs Charter
Stroup, Michael (M) - NSU University School
Struckman, John (M) - Melbourne Central Catholic
Stubbs, Keshanti (F) - Ribault
Studesville, Sydni (F) - American Heritage
Stukes, Jason (M) - Crystal River
Suarez, Briana (F) - Ransom Everglades
Suarez, Camila (F) - Carrollton
Suarez, Fernado (M) - Westside
Suarez, Francesca (F) - Carrollton
Suarez, Vanessa (F) - Cypress Creek (Wesley Chapel)
Suarez-Alva, Ivan (M) - Lake Placid
Sucher, Ekaterina (F) - Ransom Everglades
SUCHOMSKI, AIMEE (F) - LaBelle
Sugg, Gage (M) - Nature Coast
Sukhdeo, Adrian (M) - Dunnellon
Sullivan, Kiara (F) - Anclote
Sumbeling, Janelle (F) - Bishop Kenny
Summerall, Ternard (M) - Miami Washington
Suppelsa, Bobbi-Jo (F) - North Broward Prep
Surtain, Paris (F) - American Heritage
Sutphin, Braydin (M) - Tavares
Sutton Jr, Damian (M) - American Heritage
Sutton, Anijia (F) - Rockledge
Sutton, Kaylee (F) - Menendez
Sutton, Nathian (M) - West Nassau
Sutton, Sara (F) - Melbourne Central Catholic
Sutton, Tayveon (M) - Baldwin
Svopa, Ryan (M) - Dreyfoos
Swabek, Erin (F) - Dreyfoos
Swain, Dicyn (F) - Andrew Jackson
Swani, Akshay (M) - Bolles
Sweat, Brandon (M) - Clay
Sweeney, Christian (M) - Bishop Moore
Sweeney, Nicholas (M) - Bishop Moore
Sweet, Lauren (F) - American Heritage
Swenson, Gabriel (M) - Lake Placid
Swill, Julia (F) - North Broward Prep
Swint, Crystal (F) - South Sumter
Switzer, Alexa (F) - North Marion
Syfrett, Sydney (F) - Bay
Sykes, David (M) - Villages
Sykes, JeVonn (M) - Atlantic (PO)
Sykes, Jhayda (F) - Ribault
Symonds, Emma (F) - Villages
Symons, Alan (M) - Lemon Bay
Sypek, Corrine (F) - American Heritage (DB)
Szakacs, Lydia (F) - St. Andrew's
Szewzek, Josh (M) - Weeki Wachee
Tabbaa, Hana (F) - Rutherford
Tabbaa, Jena (F) - Rutherford
Tabbenor, Gabrielle (F) - Trinity Prep
Tabbenor, Isabella (F) - Trinity Prep
taber, rylee (F) - Gateway Charter
Tacher, Nicole (F) - Ransom Everglades
Taggart, Josh (M) - Calvary Christian (FtL)
Talbert, Cameron (F) - Trinity Prep
Talevich, Samuel (M) - Florida High
Talley, Anteonia (F) - Lakewood
Tallman, Casie (F) - Trinity Catholic
Tamariz, Ana (F) - St. Brendan
Tammiruusu, Ravyn (F) - Suncoast
Tannenbaum, Jaden (M) - Weeki Wachee
Tanner, Annie (F) - Fernandina Beach
Tanner, Hampton (M) - Fernandina Beach
Tanner, Maureen (F) - Berkeley Prep
Tape, Jontre (M) - Crescent City
Tape, Jontre (M) - Crescent City
Tape, Katronica (F) - Crescent City
Tapley, Gabby (F) - West Nassau
Taramykin, Andrew (M) - Bishop Moore
Taranto, Isa (F) - Ransom Everglades
Tarbox, Seth (M) - Weeki Wachee
Tariko, Ana (F) - Ransom Everglades
Tarquinio, Daniel (M) - Coral Springs Charter
Tarquinio, Mallory (F) - Coral Springs Charter
Tasayco, Hugo (M) - Key West
TASMAN, NICOLE (F) - Titusville
Tate, Caleb (M) - Tampa Catholic
Tate, Lauryn (F) - Tampa Catholic
Tate, Teveon (M) - Newberry
Tatieni, Anuha (F) - Trinity Prep
Taub, Ella (F) - Pine Crest
Tavares, Carly (F) - St. Andrew's
Tavarez, Lissette (F) - Anclote
Taylor, Abbey (F) - Cocoa Beach
Taylor, Amari (M) - Monsignor Pace
Taylor, Ayanni (F) - Raines
Taylor, Cy (M) - Archbishop McCarthy
taylor, dashawna (F) - Avon Park
Taylor, David (M) - American Heritage
Taylor, DeAngelo (M) - Tampa Catholic
Taylor, Dylan (M) - North Broward Prep
Taylor, Emma (F) - North Bay Haven
Taylor, Gabe (M) - Satellite
Taylor, Jarrett (M) - Astronaut
Taylor, Lacey (F) - Bishop Kenny
Taylor, Marcellus (M) - Newberry
Taylor, Mya (F) - Dunnellon
Taylor, Myles (M) - North Bay Haven
Taylor, Pervis (M) - Mount Dora
Taylor, Ryan (F) - Keystone Heights
Taylor, Sammy (M) - Wakulla
Taylor, TaKavarious (M) - Rickards
Taylor, Timothy (M) - Suncoast
Taylor, Trenton (M) - South Sumter
Taylor, William (M) - Lake Placid
Taylor, Zach (M) - Yulee
Tayor, Timiyah (F) - Gibbs
Teague, Selena (F) - Rockledge
Teal, Michael (M) - Bishop Kenny
Teets , Alanis (F) - Villages
Teixeira, Andres (M) - American Heritage
Tejada, Aaliyah (F) - Fivay
Tejera, Lucas (M) - Bishop Verot
Tejon, Giuliani (M) - Avon Park
Tellis, Ladarius (M) - Lake Wales
Telne, Mendynyah (F) - Somerset Canyons
Tenadini, Gage (M) - Titusville
Terrell, Lamonte (M) - Williston
Terry, Alexis (F) - Coral Shores
Terry, Buddy (M) - Yulee
Terry, Elijah (M) - Fernandina Beach
Terry, Jaqueline (F) - St. Andrew's
Terry, Jarvious (M) - Santa Fe
Terry, Latorrious (M) - Lake Wales
Teschky, Collin (M) - Coral Springs Charter
Testorf, Christian (M) - North Broward Prep
Tetrault, Emma (F) - Southeast
Tetta, Celeste (F) - American Heritage
Thaler, Rachel (F) - Somerset Canyons
Tharp, Christian (M) - Lake Placid
Thau, Laken (F) - St. Andrew's
Theodore, Laura (F) - Key West
Theophile, Shelton (M) - Suncoast
Thillemann, Jacob (M) - Gulf
Thomas , Taylor (F) - Raines
Thomas, Alyssa (F) - Somerset Canyons
Thomas, Amya (F) - Clay
Thomas, Antonia (F) - Florida High
Thomas, Antrone (M) - Booker
Thomas, Antwanesha (F) - Booker
Thomas, April (F) - Ridgeview
Thomas, Auveon (M) - Dunbar
Thomas, Avonte (M) - Wolfson
Thomas, Brandon (M) - Bishop Moore
Thomas, Cameron (M) - Atlantic (PO)
Thomas, CeCe (F) - Trinity Catholic
Thomas, Christopher (M) - Southeast
Thomas, Deaudre (M) - Rockledge
Thomas, Decarious (M) - Ribault
Thomas, Destiny (F) - Andrew Jackson
Thomas, Erik (M) - Tenoroc
Thomas, Greg (M) - Dunbar
Thomas, Jacob (M) - Cypress Creek (Wesley Chapel)
Thomas, Jamaal (M) - Southeast
Thomas, Janaye (F) - Stranahan
Thomas, Jarrell (M) - Eastside
Thomas, Jashua (M) - Godby
Thomas, Jaylin (M) - Zephyrhills
Thomas, Joshauntye (F) - Lakewood
Thomas, Kyla (F) - West Florida
Thomas, Kylie (F) - Pensacola Catholic
Thomas, Latonia (F) - Florida High
Thomas, Leon (M) - Titusville
Thomas, Mackenzie (F) - Bishop Verot
Thomas, Maddison (F) - Bishop Verot
Thomas, Matthew (M) - Bolles
Thomas, Milan (F) - Bolles
Thomas, Moe (M) - Rickards
Thomas, Nicholos (M) - Dunbar
Thomas, Qadira (F) - Andrew Jackson
Thomas, Shaniya (F) - Cocoa
Thomas, Tanyia (F) - Titusville
Thomas, Tori (F) - Cardinal Gibbons
Thomas, Trevious (M) - Booker
Thomas, Triniti (F) - Mount Dora
Thomas, Tristan (M) - Titusville
Thomas, Tyler (M) - Jefferson
Thomas, Tyler (M) - Trinity Catholic
Thomas, Tyrik (M) - Jefferson
Thomas, Zackery (M) - Lakewood
Thomasson, Caleb (M) - Westside
Thompkins, Ashley (F) - Bolles
Thompkins, Diamond (F) - Florida High
Thompkins, Enyah (F) - Dunbar
Thompson, Anaya (F) - Godby
Thompson, Cody (M) - Crystal River
Thompson, Constane (F) - Middleton
Thompson, Daniel (M) - Gulliver Prep
Thompson, Faith (F) - Hardee
Thompson, Josi (F) - Episcopal
Thompson, Juandarius (M) - Fivay
Thompson, Kenya (F) - American Heritage
Thompson, Kenyara (F) - Stranahan
Thompson, Kobe (M) - Satellite
Thompson, Logan (M) - Mulberry
Thompson, Majalynn (F) - Hardee
Thompson, Majavia (F) - Hardee
Thompson, Miracle (F) - Hardee
Thompson, Samuel (M) - Yulee
Thompson, Steven (M) - Crystal River
Thompson, Tanner (F) - Episcopal
Thompson, Tyrique (M) - Mount Dora
Thomspon, Cj (M) - Cocoa
Thornton, Alexis (F) - Satellite
Thornton, Corey (M) - Miami Washington
Thornton, Dana (F) - Weeki Wachee
Thorton, Aakash (M) - Wolfson
Thurston, Nate (M) - Wolfson
Thurston, Takori (M) - Monsignor Pace
Tibbets, Tommy (M) - Cocoa Beach
tien, Paulina (F) - Ransom Everglades
Tikaram, Bryan (M) - South Sumter
Till, Christiana (F) - Holy Names
Tillberg, Kiyliee (F) - Pompano Beach
Tilley, Adeleine (F) - Bishop Moore
Tillman , Nate (M) - Raines
Tillman, Walter (M) - Cocoa
Tilson, Aubrey (F) - American Heritage (DB)
Times, Elijah (M) - Somerset Academy (PP)
Timmy, Barker (M) - Crystal River
Tirado, Frank (M) - Nature Coast
Tirado, Melanie (F) - Bishop Kenny
Tirone, Leila (F) - Fivay
Tirosh, Tali (F) - American Heritage (DB)
tirse, dylan (M) - Somerset Academy (PP)
Tita, Phillip (M) - Fernandina Beach
Tjader, Allison (F) - Zephyrhills
Tobar, Ricardo (M) - South Sumter
Toby, Jordan (M) - Atlantic (PO)
Todd, Haven (F) - Holy Names
Todd, Vanessa (F) - Fort White
Toellner, Victoria (F) - Pensacola Catholic
Tolber, CJ (M) - Central (Brooksville)
Toledo, Anabel (F) - Immaculata-LaSalle
Toliver, Tyler (M) - Baldwin
Tomlin, Drew (M) - Satellite
Tomlinson, Taylor (F) - Bishop Moore
Tompkins, Chris (M) - Middleton
Toney, Le,nard (M) - Cocoa
Tookes , Alex (M) - Zephyrhills
Torregrosa, Libby (F) - Pine Crest
Torres Colon, Joesem (M) - Lake Wales
Torres Colon, Joey (M) - Lake Wales
Torres, Abreon (M) - Astronaut
Torres, Anecio (M) - Newberry
Torres, Gianfranco (M) - North Broward Prep
Torres, Jesus (M) - Nature Coast
Torres, Juan (M) - Lake Placid
Torres, Niko (M) - Archbishop McCarthy
Torres, Noah (M) - Hardee
Torres, Olivia (F) - Gulliver Prep
Torres, Sandy (F) - Key West
Torres, Sophia (F) - Holy Names
Torres, Whitney (F) - St. Andrew's
Tossoonian, Andrew (M) - Tampa Catholic
Toulemonde, Emma (F) - Cardinal Gibbons
Toussaint, Matt (M) - Archbishop McCarthy
Tovar, Ana (F) - Ransom Everglades
Townsend, Barbara (F) - Immokalee
Townsend, Christopher (M) - Edgewood
Townsend, Janiyah (F) - Jones
TRAINA, HAILEY (F) - Titusville
Tramontina, Fernando (M) - Crescent City
Tran, Austin (M) - Bishop Kenny
Tran, Destiny (F) - Bishop Kenny
Tran, Maria (F) - Arnold
Trap, Victoria (F) - Carrollton
Trappey, Christyn (F) - Cypress Creek (Wesley Chapel)
Traudt, Izzy (F) - Nature Coast
Treffinger, Elijah (M) - Edgewood
Trejo, Briana (F) - Tavares
Trejo, Jennifer (F) - Lely
Trejo-Garcia , Martin (M) - Immokalee
Tremble, CJ (M) - Episcopal
Trent, Lindsey (F) - Bishop Kenny
Trenta, Brandon (M) - Bishop Moore
Trenton, Tayler (F) - Wakulla
Tressler, Chance (M) - Astronaut
Trevino, Mike (M) - Hardee
Trimble, Marissa (F) - Clewiston
Trio, Natalie (F) - Satellite
Triplett, Hanna (F) - Rickards
Troilo, Jaiden (M) - Key West
Troupe, Christoff (M) - Godby
Troupe, Christoff (M) - Godby
Troy, Madison (F) - Holy Names
Trueba, Brandon (M) - Chaminade-Madonna
Trumbul, Lilly (F) - Coral Shores
Truong, Jennifer (F) - Anclote
Tsolakis, Dimitri (M) - Montverde Academy
Tsoukas, Zoe (F) - Ransom Everglades
Tuason, Andrea (F) - Bishop Kenny
Tubbs, Dalton (M) - Wakulla
Tucci, Matthew (M) - Bishop Kenny
Tucker, Benjamin (M) - Lemon Bay
Tulloch, Berkiel (M) - Lake Wales
Tulloch, Timothy (M) - Suncoast
Tun, Saundra (F) - Berkeley Prep
Tunsill, Shawn (M) - Wolfson
Turbi, Crismary (F) - Pompano Beach
Turbyfill, Taitem (F) - Trinity Prep
Turner, Andrea (F) - Cardinal Newman
Turner, Cassie (F) - Baker County
Turner, Chase (M) - Pensacola Catholic
Turner, Dominic (M) - Lemon Bay
Turner, Elizabeth (F) - South Walton
Turner, Faith (F) - Eastside
Turner, Grace (F) - Bishop Kenny
Turner, Jalen (M) - Avon Park
Turner, Jamison (M) - Menendez
Turner, Joevon (M) - Jefferson
Turner, Kamani (M) - Immaculata-LaSalle
Turner, Kimberly (F) - Walton
Turner, Mageline (F) - Interlachen
Turner, Natasha (F) - Baker County
Turner, Ryan (M) - Chaminade-Madonna
Turner, Ty'Teuna (F) - Mount Dora
Turney, Trey (M) - Bolles
Turnmeyer, Austin (M) - Pensacola Catholic
Turral, William (M) - Florida High
Tweed, Sofia (F) - Holy Names
Twiggs, Faith (F) - Fernandina Beach
Tyler, Sydney (F) - Somerset Academy (PP)
Tyler, Thomas (M) - Citrus
Tymorek, Eleanor (F) - St. Andrew's
Tyson, Jamir (M) - Bradford
Tyson, Virginia (F) - Bishop Kenny
Tyson-Brown, Christian (M) - Andrew Jackson
Uc, Thien-Loc (M) - West Florida
Ukrugenzi, Kojo (M) - Godby
Ulloa, Francis (F) - Arnold
Ullven, Chloe (F) - Nature Coast
Ulsch, Sam (M) - Keystone Heights
Underwood, Raejean (F) - Middleton
underwood, spencer (M) - American Heritage (DB)
underwood, Walker (M) - American Heritage (DB)
Updike, Kevin (M) - Lake Wales
Urban, Natalie (F) - Trinity Prep
Urbina, Juleigh (F) - McKeel
Urbina, Julia (F) - Oasis
Uribe, Nicholas (M) - South Sumter
Uruchurta , Fernanda (F) - Montverde Academy
Ussery, Adam (M) - Edgewood
Utz, Edward (M) - Bishop Moore
Uvanile, Jacque (F) - Cardinal Newman
Vaarala, Anna (F) - North Broward Prep
Vadea, Jasmyne (F) - Hudson
Valadez, Jocelyn (F) - Clewiston
Valdes, Connor (M) - Gulliver Prep
Valdez , Cirilo (M) - Frostproof
Valdez, Kijionea (F) - Eastside
Valdez, Virgil (M) - Tampa Catholic
Valentine , LaAthony (M) - Melbourne Central Catholic
Valentines, Cartashous (F) - Palatka
Valenzuela, Kaylee (F) - Calvary Christian (FtL)
Valenzuela, Tristan (M) - Nature Coast
Valenzuela, Zia (F) - Nature Coast
Valerio, Kay (F) - Spoto
Valez, Lucia (F) - St. Brendan
Valle, Jett (M) - Key West
Vallee Lopez, Karina (F) - Crystal River
Valley, Cynthia (F) - Anclote
Valsaint, Isaiah (M) - Westside
Van Heste, Theresa (F) - Weeki Wachee
Van Ooyen, Janelle (F) - Gulf
Van Ooyen, Rachel (F) - Gulf
Van Voorhees , Steven (M) - Villages
Van Zant, Luke (M) - Keystone Heights
Vande Brink, Catherine (F) - Holy Names
Vanderburg, Caleb (M) - Satellite
Vanderhoff, John (M) - Fernandina Beach
Vanderkley, Alexandra (F) - Archbishop McCarthy
VanDerleelie, Breanna (F) - Holy Names
VanGorder, Madison (F) - Villages
VanJaarsveld, Bruce (M) - Bishop Kenny
Vanlue, James (M) - Citrus
Vanscoy, Ryan (M) - American Heritage (DB)
Varela, Natalie (F) - Gulliver Prep
Varelas, Micheal (M) - Arnold
Vargas, Emily (F) - Avon Park
Vargas, Erica (F) - Avon Park
Vargas, Jimmy (M) - Immaculata-LaSalle
Vargas, Ricky (M) - Anclote
Vargas, Sasha (F) - Dreyfoos
Varkala, Lynnae (F) - Coral Springs Charter
Varra Gonzalez, Gabriel (M) - Ransom Everglades
Vasbinder, Reagan (F) - Lemon Bay
Vasconez, Veronica (F) - Calvary Christian (FtL)
Vasquez, Betsabe (F) - LaBelle
Vasquez, Harumy (F) - Umatilla
Vasquez, Jasmine (F) - Gateway Charter
Vassell, Tajenay (F) - Avon Park
Vassell, Tajenay (F) - Avon Park
Vastano, Katie (F) - Nature Coast
Vaughan, Evelyn (F) - Clearwater Central Catholic
Vaughan, Kayla (F) - Lemon Bay
Vaughn, Gregory (M) - Montverde Academy
Vaughn, Isaac (M) - Mount Dora
Vaughn, Jeremiah (M) - Bradford
Vaughn, Taniya (F) - Suncoast
Vaught, Anna (F) - Arnold
Vazquez, Gabriel (M) - Cypress Creek (Wesley Chapel)
Vazquez- Hernandez , Luz (F) - Mulberry
Vazquez-Palerino, Victor (M) - Umatilla
Vecino, Erik (M) - Key West
Vega Villanueva, Ninoshka (F) - McKeel
Vega, Alexa (F) - Lincoln Park
Vega, Alyssa (F) - Immaculata-LaSalle
Vega, Anthony (M) - Chaminade-Madonna
Vega, Jayden (M) - Lincoln Park
Vega, Matthew (M) - Pine Crest
Veghte, Aidan (M) - Pine Crest
Velandia, Francesca (F) - North Broward Prep
Velazques, Yaddiel (M) - Tarpon Springs
Velazquez, Lester (M) - Avon Park
Velez, Johanna (F) - Calvary Christian (FtL)
Velez, Sidney (F) - Hernando
Veloz, Bailey (F) - Bishop Verot
Ventimiglia, James (M) - Bishop Kenny
Ventura, Kaitlin (F) - Carrollton
Vera, Desiree (F) - South Sumter
Verdul, Venessa (F) - Lely
Verea, Paisley (F) - Ransom Everglades
Vermiglio, Nick (M) - Bolles
Vermillion, Nick (M) - Episcopal
Vermilyea, Joshua (M) - Crystal River
Vermost, Ainsley (F) - Clearwater Central Catholic
vero, julian (M) - Williston
Vest, Jasen (M) - North Broward Prep
Vest, Kylee (F) - North Broward Prep
Vickers, Eugene (M) - Ribault
Vickers, Fiana (F) - Titusville
Vickers, Jenyce (F) - Crystal River
Vickers, Patrianna (F) - Glades Central
Victor, Ani (F) - Ransom Everglades
Victor, Gipsona (F) - Coconut Creek
Vidal, Dominique (M) - Immaculata-LaSalle
Vidal, Paul (M) - North Broward Prep
Viera, Daniel (M) - North Bay Haven
Vila, Ana Sofia (F) - Carrollton
Vilcin, Kathiana (F) - Immokalee
Villanueva Garcia, Cristina (F) - Bishop Moore
Villanueva, Giovanni (M) - Mulberry
Villanustre, Evanglina (F) - Clearwater Central Catholic
Villareal, Ashley (F) - Somerset Canyons
Villarreal, Eliana (F) - Edgewood
Villasenor, Giovanny (M) - Lely
Vincent, Ethan (M) - Crystal River
Vincent, Gary (M) - Lely
Vining, Emily (F) - Fernandina Beach
Vinter, Berton (M) - Calvary Christian (FtL)
Virtue, Diego (M) - Ransom Everglades
Virtue, Isa (F) - Ransom Everglades
Visali, Michael (M) - Episcopal
Visnevskaja, Marija (F) - American Heritage (DB)
Vitale, Mathew (M) - Arnold
Vitito, Christopher (M) - Montverde Academy
Vivaldo, Alejandra (F) - Rickards
Viveiros, Misa (F) - Hernando
Vogel, Ryan (M) - Wolfson
Vohs, Olivia (F) - Bolles
Volen, William (M) - Episcopal
Volot, Maya (F) - American Heritage (DB)
Volz, Carsen (M) - Bishop Verot
Von Oehsen, Lucas (M) - North Broward Prep
VonderVaar, Corey (M) - Crystal River
Votaw, Stephen (M) - Wakulla
Votaw, Tirzah (F) - Wakulla
Vrins, Dylan (M) - Ransom Everglades
Vrins, Jayden (M) - Ransom Everglades
Vuillier, Alissa (F) - Trinity Prep
Wachholz, Catherine (F) - Bolles
Waddell, Jacroy (M) - Astronaut
Wade, Justice (F) - Rockledge
Wadei, Joelle (F) - Episcopal
Wagner, Dwayne (M) - Crystal River
Wagner, Zach (M) - Bishop Kenny
Waide, Cole (M) - Fivay
Waiguru, Carlton (M) - Clay
Waitrovich, Andrew (M) - Bishop Kenny
Wajd, Jazmyn (F) - Tampa Catholic
Walden, Janiya (F) - Hallandale
Waldrep, Chris (M) - Bishop Kenny
Waldron, Thomas (M) - Astronaut
Walker, Amar (M) - Weeki Wachee
Walker, Andrianna (F) - Suwannee
Walker, Caitlyn (F) - Suncoast
Walker, Dale-Darius (M) - Baldwin
Walker, Drew (F) - Menendez
Walker, Hiliyah (F) - Suwannee
Walker, Isaac (M) - Cypress Creek (Wesley Chapel)
Walker, Jamya (F) - Andrew Jackson
Walker, Jeremy (M) - Hernando
Walker, Kayla (F) - Menendez
Walker, Lorretta (F) - Avon Park
Walker, Marcayla (F) - Palatka
Walker, Nick (M) - Jefferson
Walker, Stanley (M) - Rickards
Walker, Torey (M) - Rickards
Wall, Matthew (M) - Oasis
Wallace, Essence (F) - Atlantic (PO)
Wallace, Fratysha (F) - Cardinal Gibbons
Wallace, Scotland (F) - North Broward Prep
Wallin, Angelina (F) - McKeel
Wallman, Taylor (F) - Tavares
Walls, Anayia (F) - Booker
Walls, Jefferson (M) - Lake Highland Prep
Walls, Kiara (F) - Gadsden County
Walters, Avondre (M) - Pompano Beach
Walters, Solana (F) - McKeel
Walton , El (F) - Bolles
Walton, Aaron (M) - Atlantic (PO)
Walton, Joshua (M) - Lake Highland Prep
Walwgn, Hunter (M) - St. Andrew's
Wandoff, Abigail (F) - St. Andrew's
Wang, Charlotte (F) - Ransom Everglades
Ward, Amari (M) - Lake Wales
Ward, Charles (M) - Booker
Ward, Devontae (M) - Middleton
Ward, Ethane (M) - Fivay
Ward, Jonathan (M) - Trinity Prep
Ward, Margaret (F) - Rockledge
Ward, Nicole (F) - Lake Highland Prep
Ward, Reagan (M) - Titusville
Ward, Shane (M) - Satellite
Ward, Stephen (M) - Lake Wales
Waring, Amariay (F) - Anclote
Warner, Chad (M) - Cardinal Gibbons
Warner, Hannah (F) - Clay
Warren, Cody (M) - Walton
Warren, Demond (M) - Godby
Warren, Livi (F) - Bishop Kenny
Warren, Michaela (F) - Williston
Warren, Quentin (M) - Lely
Warsham, Jaylon (M) - Wakulla
Wartenberg, Andrew (M) - Middleton
Washington, Amarion (M) - Atlantic (PO)
Washington, Darius (M) - West Florida
Washington, Isaac (M) - Interlachen
Washington, Jamonte (M) - Spoto
Washington, Kolby (M) - Walton
Washington, Shamaya (F) - Raines
Washington, Shyanna (F) - Astronaut
Washington, Tashamba (F) - Miami Edison
Washington, Tori (F) - Suncoast
Washington, Vincent (M) - Palatka
Waters, Jacen (M) - Rockledge
Waters, Kaitlyn (F) - Ridgeview
WATKINS, AZARIA (F) - Titusville
Watkins, Jamal (M) - Rickards
Watkins, Leon (M) - Santa Fe
Watkins, Michael (M) - Coconut Creek
Watkins, Olivia (F) - Santa Fe
watkins, Uhmad (M) - Dunbar
Watkins, William (M) - Titusville
Watson, Emma (F) - Berkeley Prep
Watson, Tyrie (M) - Rockledge
Watson-Williams, Jaleel (M) - Lakewood
Watts, Grace (F) - St. Andrew's
Watts, Izon (M) - Gulf
Watts, Jamisha (F) - Frostproof
Watts, Kevoun (M) - Dunbar
Watts, Robert (M) - Trinity Prep
Way, Rodrego (M) - Booker
Weathers, Anna Grace (F) - North Marion
Weaver, Austin (M) - Gibbs
Weaver, Braden (M) - Clay
Weaver, Colten (M) - Keystone Heights
Weaver, Lucheyona (F) - Dunbar
Webb, Demarcus (M) - Andrew Jackson
Webb, Emmalyn (F) - Gulf
Webb, Kamiya (F) - Jones
Webb, Reilly (F) - Lakewood
Weber, Aaron (M) - Clay
Weber, Storm (M) - Berkeley Prep
Weber, Wolfgang (M) - Berkeley Prep
Webster, Alexander (M) - Lake Highland Prep
Webster, Joshua (M) - Lake Highland Prep
Webster, Kalia (F) - Godby
Webster, Kayuana (F) - Raines
Webster, Madison (F) - Space Coast
Weeks, Danyel (M) - Satellite
Weeks, Savannah (F) - Lely
Weeks, Xandrea (F) - Hudson
Weems, Terry (M) - Citrus
Weinberg, Chris (M) - Ransom Everglades
Weiner, Astrid (F) - Menendez
Weinstein, Adrian (M) - Oasis
Weinstein, Jessica (F) - Ransom Everglades
Weir, Cameron (M) - Coral Springs Charter
Weir, Jani (M) - Coral Springs Charter
Weir, Shamari (M) - Coconut Creek
Weiss, Phoebe (F) - Crystal River
Weiss, Savannah (F) - North Broward Prep
Weissman, Kennedy (F) - Nature Coast
Weisz, Ella (F) - St. Andrew's
Welch, Eve (F) - Tavares
Welch, Madison (F) - Spoto
Welch, Zachary (M) - Tavares
Wellman, Logan (M) - Nature Coast
Wells, Antuan (M) - Jones
Wells, Jacob (M) - Gulf
Wells, Jon (M) - Yulee
Wells, Nayla (F) - American Heritage
Wells, Nick (M) - Episcopal
Wells, Olivia (F) - Episcopal
Weprin, Allison (F) - St. Andrew's
Werden, Audrey (F) - Lemon Bay
Wesley, Aniya (F) - Rickards
West, Alexa (F) - Bishop Moore
West, Auryn (F) - Florida High
West, Jisela (F) - West Nassau
Westbrook, Margaret (F) - Eustis
Wetherington, Conner (M) - Santa Fe
Weyrauch, Colin (M) - Lake Highland Prep
Whalen , Samantha (F) - Frostproof
Whaley, Zoe (F) - Ridgeview
Wheeler, Akyjah (F) - Suwannee
Wheeler, Antonio (M) - Jones
Wheeler, Daleis (F) - Suwannee
Wheeler, Gracie (F) - Keystone Heights
Wheeler, Lana (F) - Lake Highland Prep
Wherry, Mckenna (F) - Bishop Verot
Whitaker, Kaycie (F) - Tavares
Whitaker, Lionel (M) - Rickards
Whitaker, Nicole (F) - St. Andrew's
Whitaker, Paul (M) - Tavares
Whitaker, Samantha (F) - Chipley
White , Dustin (M) - McKeel
White , Emmanual (M) - Villages
White lll, Billy (M) - Santa Fe
White, Adriyanna (F) - Chipley
White, Andy (M) - Bishop Kenny
White, Azaria (F) - Jones
White, Denise (F) - Bay
White, Destiny (F) - Edgewood
White, Elysia (F) - Crystal River
White, Jamie (F) - Frostproof
White, Javarie (M) - Lake Placid
White, Jeremy (M) - Lakewood
White, Johnathan (M) - Bishop Kenny
White, Kaleigh (F) - Berkeley Prep
White, Karah (F) - Montverde Academy
White, Katherine (F) - Bishop Kenny
White, Kobe (M) - Weeki Wachee
White, Maliya (F) - Dreyfoos
White, Maxwell (M) - McKeel
White, Michael (M) - Crystal River
White, Miranda (F) - Cypress Creek (Wesley Chapel)
White, Nadia (F) - Fernandina Beach
White, Suave (M) - Suwannee
White, Tashara (F) - Stranahan
White, Terrell (M) - Dunbar
White, Terrence (M) - Hardee
White, Timothy (M) - Monsignor Pace
White, Tracy (M) - Baker County
White-Stewart, Malayshia (F) - Taylor County
Whitehurst, Latrell (M) - Fernandina Beach
whitehurst, warren (M) - Williston
Whitely-Harvey, Erin (F) - Cypress Creek (Wesley Chapel)
Whiters, Ariel (M) - Hardee
Whiting, Michael (M) - Calvary Christian (FtL)
Whitshell, Marina (F) - Wakulla
Whittaker, Owen (M) - Anclote
Wick, Noah (M) - Satellite
Wideman, Amari (F) - Booker
Wieand, Jeffrey (M) - Satellite
Wiedeman, Daniel (M) - Wakulla
Wigder, Malcolm (M) - Pine Crest
Wiggins, Gary (M) - Andrew Jackson
Wikoff, Taylor (F) - Villages
Wiland, Lucas (M) - West Nassau
Wilbon, Briara (F) - Jefferson
Wilcox, Gage (M) - Jefferson
Wilde, Shyanna (F) - Wakulla
Wilder, Nyikerria (F) - Santa Fe
Wilentz, Alex (M) - Pine Crest
Wiley , Bryson (M) - Melbourne Central Catholic
Wilhelm, Christopher (M) - Trinity Prep
Wilhelm, Emily (F) - Trinity Prep
WILKERSON, ELISHA (M) - North Marion
Wilkes, Dalton (M) - Baker County
Willcox, Kaysen (F) - Fort White
Willcox, Trenton (M) - Fort White
Willett, Jack (M) - Lakewood
William, Dumitri (M) - Archbishop McCarthy
Williams , Christion (M) - Godby
Williams , Dustin (M) - Villages
Williams , Tray (M) - Cocoa
Williams, Abrie (M) - Palatka
Williams, Alexandria (F) - Hallandale
Williams, Alvin (M) - Anclote
Williams, Antonio (M) - Cocoa
Williams, Armani (F) - Godby
Williams, Artia (F) - Crescent City
Williams, Caleb (M) - Fivay
Williams, Camryn (F) - Keystone Heights
Williams, Catherine (F) - Ribault
Williams, Damarius (M) - Middleton
Williams, Darius (M) - Westside
Williams, Dauntevian (M) - Nature Coast
Williams, Dorian (M) - Arnold
Williams, D’Yani (F) - Gadsden County
Williams, Eden (M) - Pine Crest
Williams, Erica (F) - Satellite
Williams, Erik (M) - Interlachen
Williams, Ethan (M) - Ribault
Williams, Floyd (M) - Interlachen
Williams, Frank (M) - Jefferson
Williams, Inti (M) - Pine Crest
Williams, Jacob (M) - Baker County
Williams, Jakell (F) - Rickards
Williams, Jalen (M) - Bradford
Williams, Jamari (M) - Cocoa
Williams, Jaquae (M) - Jones
Williams, Jasmine (F) - Miami Washington
Williams, Jasmine (F) - Westside
Williams, Jason (M) - Westside
Williams, Javeontae (M) - Suwannee
Williams, Jeremiah (M) - Rickards
williams, jharez (M) - Williston
Williams, Joel (M) - Pompano Beach
Williams, Joi (F) - Interlachen
Williams, Jonathan (M) - Pine Crest
Williams, Kaliyn (F) - Atlantic (PO)
Williams, Katelynn (F) - Lake Placid
Williams, Kayla (F) - Tavares
Williams, Kayla (F) - Somerset Academy (PP)
Williams, Ke'von (M) - Hernando
Williams, Keara (F) - Eustis
Williams, Kenton (M) - Fivay
Williams, KeyAndre (M) - Stranahan
Williams, Kiah (F) - Hallandale
Williams, Kiyana (F) - Santa Fe
Williams, La'Trevious (M) - Southeast
Williams, Ladarian (M) - Fort Pierce Westwood
Williams, Logan (M) - Keystone Heights
Williams, Major (M) - Dunbar
Williams, Markeal (M) - Hallandale
Williams, Matthew (M) - Gibbs
Williams, Merkebah (F) - Bayshore
Williams, Mikayla (F) - Umatilla
Williams, Monique (F) - Pompano Beach
Williams, Nathan (M) - Pensacola Catholic
Williams, Nelson (M) - Palatka
Williams, Nicholas (M) - Bayshore
Williams, Noah (M) - Calvary Christian (FtL)
Williams, Payton (M) - Mount Dora
Williams, Perry (M) - Atlantic (PO)
Williams, Quinia (F) - Fort White
Williams, Robert (M) - Ribault
Williams, Roger (M) - Lake Wales
Williams, Sam (M) - Calvary Christian (FtL)
Williams, Sebastian (M) - Space Coast
Williams, Shamar (M) - Episcopal
Williams, Stylez (M) - Taylor County
Williams, Summer (F) - Florida High
Williams, Tahj (M) - Lake Placid
Williams, Trayvon (M) - Palatka
Williams, Tyler (M) - Bay
Williams, Yasmine (F) - Eastside
Williamson, Alisia (F) - Ridgeview
Williamson, Juliana (F) - Ransom Everglades
Williamson, Mia (F) - Ransom Everglades
Willins, David (M) - Cypress Creek (Wesley Chapel)
Willis, Aubrey (F) - Wakulla
Willis, Chayton (F) - West Florida
Willis, Greg (M) - Berkeley Prep
Willis, Nathan (M) - Lake Wales
Willis, Reece (M) - Lemon Bay
Willis, Tristan (M) - Menendez
Willliams, Jacob (M) - Calvary Christian (FtL)
Willmon, Donovan (M) - Crystal River
Willoughby, Karilynn (F) - Crystal River
Wills, Erikson (M) - McKeel
Willson, Howard (M) - Oxbridge Academy
Wilmont, Wesley (M) - North Bay Haven
Wilner, Asia (F) - Zephyrhills
Wilsman, Austin (M) - Mulberry
Wilson, An'Darius (M) - Lakewood
Wilson, Anna (F) - Episcopal
Wilson, Arianna (F) - Oasis
Wilson, Brendan (M) - Wakulla
Wilson, Bruce (M) - Jefferson
Wilson, Cassidy (F) - Santa Fe
Wilson, Chancellor (M) - Fort White
Wilson, Charles (M) - Crystal River
Wilson, Chauncey (M) - Southeast
Wilson, Christian (M) - Fort White
Wilson, Claire (F) - Trinity Catholic
Wilson, Conrad (M) - Trinity Prep
Wilson, Damion (M) - Crystal River
Wilson, Eden (F) - South Sumter
Wilson, Harrison (M) - Villages
Wilson, Isabella (F) - Key West
Wilson, Ja'daa (F) - Wakulla
Wilson, Jaelyn (F) - Jones
Wilson, Jasmine (F) - Atlantic (PO)
Wilson, Javarrius (M) - Zephyrhills
Wilson, Jayvon (M) - Fivay
Wilson, Juliana (F) - Satellite
Wilson, Justin (M) - Satellite
Wilson, Kamari (M) - Fort Pierce Westwood
Wilson, Kara (F) - Hernando
Wilson, Kemani (M) - Bolles
Wilson, Keygan (F) - Chipley
Wilson, Kris (M) - Yulee
Wilson, Kwuavan (M) - Somerset Canyons
Wilson, Leroy (M) - Monsignor Pace
Wilson, Lijah (M) - Jefferson
Wilson, Quincy (M) - Yulee
Wilson, Ronnie (M) - Wolfson
Wilson, Trevor (M) - South Sumter
Wilson, Warren (M) - Newberry
Wilson, Wesley (M) - Hernando
Windham, Donovon (M) - Umatilla
Windsor, Justin (M) - Arnold
Winer, Jack (M) - Clearwater Central Catholic
Wingate, Sheppard (M) - Keystone Heights
Wingert, Sabrina (F) - Episcopal
Wingfield, Alias (M) - Godby
Winkelmann, Will (M) - Melbourne Central Catholic
Winslett, Ophealia (F) - Cocoa Beach
Winston, Kyllian (M) - Stranahan
Winston, Zahrya (F) - Lake Wales
Winton, Gwendolynn (F) - South Sumter
Wion, Kylee (F) - Anclote
Wise, Jeremiah (M) - Lakewood
Wisler, Kole (M) - Walton
Witkoutch , Gabby (F) - Crystal River
Witt, Abigail (F) - Bolles
Wittenberg, Hunter (M) - Melbourne Central Catholic
Woggon, Sophia (F) - Citrus
Wolf, Blake (M) - Wakulla
Wolnewitz, Emma (F) - Dreyfoos
Wolpert, Natalie (F) - Eastside
Woltanski, Alison (F) - Coral Shores
Womer, Benjamin (M) - Nature Coast
Wong, Justin (M) - Ransom Everglades
Wood, Hampton (M) - Pensacola Catholic
Wood, Josh (M) - Hudson
Wood, Riley (F) - Bishop Kenny
Woodall, Ashley (F) - Keystone Heights
Woodall, Theresa (F) - Bishop Moore
Woodard, Brett (M) - Titusville
Woodie, Alanah (F) - Florida High
Woods, Benjamin (M) - Walton
Woods, Dietrich (M) - Yulee
Woods, Iyanna (F) - Palatka
Woods, Madison (F) - Bishop Kenny
Woodward, Jackson (M) - Montverde Academy
Woodward, Paul (M) - Santa Fe
Woolworth, Victoria (F) - Trinity Prep
Worrilow, Sofia (F) - St. Andrew's
Worthen, Kendrell (M) - Fort Pierce Westwood
Worthington, Tyler (M) - Titusville
Wright, Aalijah (F) - Coconut Creek
Wright, Bernard (M) - Crescent City
Wright, Camiya (F) - Palatka
Wright, Chloe (F) - Lincoln Park
Wright, Demetris (M) - Zephyrhills
Wright, Demonte (M) - American Heritage (DB)
Wright, Drake (M) - Cardinal Newman
Wright, Emily (F) - Episcopal
Wright, Erika (F) - Tavares
Wright, Heaven (F) - Godby
Wright, Jalissa (F) - Walton
Wright, Jordan (F) - Ribault
Wright, Majon (M) - Cardinal Gibbons
Wright, Morgan (F) - West Florida
Wright, Rasmus (M) - Hallandale
Wright, Sarrena (F) - Avon Park
Wright, Shanique (F) - Coconut Creek
Wright, Shanyah (F) - Space Coast
Wright, Thomas (M) - Lake Wales
Wright-Foster, Pharrah (F) - Coral Springs Charter
Wrye, Morgan (F) - Fernandina Beach
Wu, Donovan (M) - Pine Crest
Wyatt, Tyson (M) - Hardee
Wyche , Iyanla (F) - Raines
Wyche, John (M) - Ridgeview
Wyche, Latecia (F) - Westside
Wyer, Brianna (F) - Pensacola Catholic
Wyman, Garret (M) - Citrus
Wyman, Nolan (M) - Trinity Catholic
Wynn, Aaron (M) - Menendez
Wynn, Emonei (F) - Menendez
Xirinach, Gabriel (M) - Immaculata-LaSalle
Xu, Kerren (F) - Ransom Everglades
Yaari, Daniel (M) - Pine Crest
Yalch, Emily (F) - Bishop Kenny
Yancey, Layla (F) - Newberry
Yanes, Jennifer (F) - Immaculata-LaSalle
Yared, Hannah (F) - Trinity Prep
Yared, Tsion (F) - Pine Crest
Yates, Cali (F) - Tavares
Yates, Javone (M) - Eustis
Yates, Kyle (M) - Lake Placid
Yazgi, Christopher (M) - Bishop Kenny
Yazgi, Tammy (F) - Bolles
Yeldell, Jessica (F) - Keystone Heights
Yeomans-Lindrose, Harold (M) - Fort White
Yepez, Isabella (F) - Holy Names
Yetter, Michael (M) - St. Brendan
York, Carson (M) - Trinity Catholic
York, Carson (M) - Trinity Catholic
York, Kyle (M) - North Broward Prep
York, Savanah (F) - Crystal River
Youmans, Arion (M) - Bayshore
Youmas, Jailynn (F) - Menendez
younce, Emma (F) - Crystal River
Young, Charleston (F) - Holy Names
Young, Earley (M) - Eastside
Young, Izabelle (F) - Bishop Kenny
Young, Jaquez (M) - Jones
Young, Kam'Ron (M) - Chaminade-Madonna
Young, Kamari (M) - Godby
Young, Keziah (F) - Marianna
Young, Kingston (M) - Key West
Young, Tatianna (F) - Bolles
Young, Thomas (M) - Santa Fe
Young, Timothy (M) - Tampa Catholic
Young, Trevor (M) - Atlantic (PO)
Younge-Humphrey, Jordan (M) - Rockledge
Yshua, Trinity (F) - Hallandale
Yu, Jordan (M) - Pompano Beach
Zagorini, Fiona (F) - Mount Dora
Zaidenberg, Daniela (F) - Ransom Everglades
Zaldivar, Andres (M) - Cardinal Gibbons
Zalewski, Zoe (F) - Cocoa
Zamor, Ans-Saskya (F) - Monsignor Pace
Zamor, Calouna (F) - Immokalee
Zamy, Antoine (M) - Melbourne Central Catholic
Zanarini, Allison (F) - Ransom Everglades
Zanarini, Lauren (F) - Ransom Everglades
Zaporozhets, Alexsandra (F) - North Broward Prep
Zarazua, Sofia (F) - Dreyfoos
Zavala, Leslie (F) - Lely
zavodsky, trevor (M) - Williston
Zawadzki, Natalie (F) - Immaculata-LaSalle
Zayas, Isabella (F) - Cardinal Gibbons
Zazzero, Mia (F) - Holy Names
Zeh-Arndt, Macey (F) - Lakewood
Zelaya, Logan (M) - Satellite
Zelaya, Steven (M) - Immaculata-LaSalle
Zell, Ryan (M) - Crystal River
Zevala, Antonio (M) - Lely
Zevala, Arturo (M) - Lely
Zhou, Francisco (M) - Lake Highland Prep
Zhu, Yingyu (M) - Gulliver Prep
Ziarnicki, Katelyn (F) - Lemon Bay
Zidor, Victor (M) - Cocoa
Ziegler, Saniah (F) - Booker
Zielke, Robert (M) - Lake Highland Prep
Zikry, Saher (M) - Spoto
Zilcosky, Harvey (M) - Newberry
Zilcosky, Lee (M) - Newberry
Zimmerman, Reid (M) - Calvary Christian (FtL)
Zimmerman, Samantha (F) - Bolles
Zimmermann, Kinsey (F) - Calvary Christian (FtL)
Zoellner, Adeline (F) - Lakewood
Zubero, Lily (F) - Episcopal
Zuccheri, Madison (F) - Hernando
Zuluaga, Isabel (F) - Calvary Christian (FtL)
Zuluaga, Joh David (M) - Calvary Christian (FtL)
Zuniga, Ray (M) - Hardee
Zurbaran, Daniela (F) - Carrollton
Zwatschka, Rachel (F) - Bishop Kenny
Zweifel, Blaine (M) - Lake Highland Prep
QUICK LINKS:
100
200
400
800
1600
3200
100H
110H
300H
4x100
4x400
4x800
HJ
PV
LJ
TJ
SP
DT
JT
Choose an Event
100
200
400
800
1600
3200
100H
110H
300H
4x100
4x400
4x800
HJ
PV
LJ
TJ
SP
DT
JT
100 Meters (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
Wind
1
Seneca, Milledge
SR
Dunbar
10.34
City of Miramar 11th Annual High School Invitational
Mar 9, 2019
4.0
2
Smith , Arian
JR
Mulberry
10.39
Florida Relays
Mar 28, 2019
0.9
3
Sessions, Jaylan
SR
Palatka
10.59
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
+0.0
4
Jones, Jarvis
JR
Dunbar
10.64
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
1.2
5
Williams, Trayvon
SR
Palatka
10.71
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
+0.0
6
Bennett-Woon, Errol
SR
Monsignor Pace
10.72
Belen Home Meet #4
Apr 1, 2019
+0.0
7
Blake, Caleb
SR
Bishop Moore
10.77
Larry Kelly Invitational 2019
Mar 1, 2019
0.1
8
Thurston, Takori
SO
Monsignor Pace
10.78
Belen Home Meet #4
Apr 1, 2019
+0.0
8
Holmes, Caziah
JR
Cocoa
10.78
Kowboy Invitational 2019
Mar 9, 2019
1.6
10
Younge-Humphrey, Jordan
SR
Rockledge
10.81
FHSAA 2A Region 4 and FHSAA 1A Region 3
Apr 27, 2019
-1.3
10
Richardson, Johnny
JR
Lake Wales
10.81
FHSAA 2A District 9
Apr 12, 2019
1.2
10
Parodie, Roman
JR
Cardinal Gibbons
10.81
2019 BCAA Championships
Mar 22, 2019
1.8
13
Charleston, Deqavious
JR
Gadsden County
10.82
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
0.1
14
Williams, Roger
JR
Lake Wales
10.83
FHSAA 2A District 9
Apr 12, 2019
1.2
15
Mitchell, Quinyon
SR
Williston
10.86
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
+0.0
15
Smith, Paris
SR
Lakewood
10.86
St. Petersburg HS Championship
Feb 28, 2019
+0.0
17
Desir, Oberde
SR
Monsignor Pace
10.87
Belen Home Meet #4
Apr 1, 2019
+0.0
17
Baptiste, Weston
SO
Montverde Academy
10.87
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
1.9
19
Barber, Jarvis
SR
North Marion
10.88
The Buffalo Invitational
Mar 30, 2019
+0.0
19
Laidler, Antonio
SR
Glades Central
10.88
FHSAA 2A District 14
Apr 8, 2019
2.5
19
kennedy, Tyrel
SR
Dunbar
10.88
City of Miramar 11th Annual High School Invitational
Mar 9, 2019
4.0
22
Robinson, Domictress
SO
Ribault
10.89
Donell Butler Relays
Mar 9, 2019
2.1
22
Davis, Vincent
SR
Cardinal Gibbons
10.89
Miami Hurricane Invitational
Mar 15, 2019
2.2
24
Francis, Jyrhen
SR
Anclote
10.92
Sunshine Athletic Conference West
Apr 3, 2019
+0.0
24
McKee, Justin
SR
Episcopal
10.92
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
1.5
24
Guinyard , Isiah
SR
Mulberry
10.92
FHSAA 2A District 9
Apr 12, 2019
1.2
27
Wilson, Leroy
SR
Monsignor Pace
10.93
Belen Home Meet #4
Apr 1, 2019
+0.0
28
Gantt, Carlton
SR
Ribault
10.96
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
28
Williams, Tahj
SR
Lake Placid
10.96
Moore Haven
Apr 4, 2019
+0.0
30
Poole, Granits
SR
Chaminade-Madonna
10.97
Monarch BCAA Regular Season
Mar 12, 2019
+0.0
30
Mullen, Taiwan
SR
Coconut Creek
10.97
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
2.4
30
White, Tracy
JR
Baker County
10.97
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
33
Spann Jr., Gregory
JR
Lakewood
10.98
Pinellas County Athletic Conference (PCAC) 2019
Apr 4, 2019
0.4
34
Harris, David
SO
Mount Dora
10.99
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
1.9
35
burley, clarence
SR
American Heritage
11.00
Miami Hurricane Invitational
Mar 15, 2019
3.0
35
Vaughn, Jeremiah
SR
Bradford
11.00
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
+0.0
35
Couch, Te'Cory
SR
Chaminade-Madonna
11.00
Monarch BCAA Regular Season
Mar 12, 2019
+0.0
35
Taylor, DeAngelo
JR
Tampa Catholic
11.00
Henry Strapp Memorial Invitational 2019
Feb 16, 2019
2.4
39
Willis, Tristan
SR
Menendez
11.01
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
0.2
40
Brown, Yulkeith
SO
Gulliver Prep
11.04
Sam Burley Hall of Fame Invitational
Mar 1, 2019
-0.1
40
Wright, Rasmus
JR
Hallandale
11.04
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
2.4
40
Johnson, Adreal
SR
Rockledge
11.04
Cape Coast Conference Championship
Apr 4, 2019
+0.0
43
Watkins, Leon
JR
Santa Fe
11.05
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
+0.0
44
Gainer, Henri
SR
Arnold
11.06
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
+0.0
44
Peterson, Tyrice
JR
Raines
11.06
UNF Pre-State High School Meet
Mar 23, 2019
1.8
46
Cooper, Trai
SR
Ridgeview
11.07
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
0.2
46
St. Julien, Tommy
SR
Cardinal Newman
11.07
Warrior Invitational
Mar 1, 2019
-0.9
48
Chatman, Tequon
JR
Bishop Verot
11.08
Viking Elite Classic 2019
Feb 22, 2019
2.2
48
Spells, Jacolby
FR
American Heritage
11.08
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
2.4
50
Douglas, Tyrone
SR
Monsignor Pace
11.09
Belen Home Meet #2
Mar 12, 2019
+0.0
51
Mosley, Justin
FR
Cardinal Gibbons
11.10
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
2.4
52
Harris, Dante
JR
Middleton
11.11
FHSAA 2A District 10
Apr 12, 2019
1.1
53
Campbell, Dammon
SR
Frostproof
11.12
FHSAA 2A District 9
Apr 12, 2019
0.5
53
Roberson, Kione
FR
Cypress Creek (Wesley Chapel)
11.12
FHSAA 2A District 9
Apr 12, 2019
0.8
53
Hughes, O'Khari
SR
North Broward Prep
11.12
Cardinal Gibbons Meet #2
Feb 27, 2019
+0.0
56
Strong, Cartrell
SR
Zephyrhills
11.13
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
-1.6
57
Harris, Damon
SR
West Nassau
11.14
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
0.1
57
Stroup, Michael
FR
NSU University School
11.14
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
1.6
59
Johnson, Tyrell
JR
Gibbs
11.15
Pinellas County Athletic Conference (PCAC) 2019
Apr 4, 2019
0.8
59
Peterson, Trevon
JR
Raines
11.15
UNF Pre-State High School Meet
Mar 23, 2019
2.1
59
lightborne, cohnan
SR
Somerset Academy (PP)
11.15
Archbishop McCarthy Meet #3
Feb 27, 2019
+0.0
62
Walker, Nick
SR
Jefferson
11.16
FHSAA 2A District 10
Apr 12, 2019
1.1
63
Williams, Ladarian
SO
Fort Pierce Westwood
11.17
Bill Wilson Invitational
Mar 9, 2019
1.6
63
Wynn, Aaron
FR
Menendez
11.17
Bob Hayes Invitational
Mar 16, 2019
0.7
63
Kiser, Davon
FR
Cardinal Gibbons
11.17
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
2.4
63
Bentayou, James
SR
North Broward Prep
11.17
FHSAA 2A District 14
Apr 8, 2019
2.1
67
Campbell, Maximus
JR
Atlantic (PO)
11.18
The Buffalo Invitational
Mar 30, 2019
+0.0
68
Humphrey , Jordan
SR
Rockledge
11.19
George Jenkins Invitational
Feb 16, 2019
-0.2
68
Bennett, coleman
JR
Cardinal Gibbons
11.19
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
2.4
70
Clark, Brent
JR
Eastside
11.20
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
+0.0
70
Corlew, Matthew
SR
North Broward Prep
11.20
FHSAA 2A District 14
Apr 8, 2019
3.7
70
Dejesus, Anthony
SR
Lake Wales
11.20
Berkeley Track and Field Invitational
Feb 23, 2019
1.4
73
Rolle, Damone
JR
Marianna
11.21
The Bay HS North Florida Invitational
Mar 2, 2019
+0.0
73
Jones, Nazorio
SR
Raines
11.21
Donell Butler Relays
Mar 9, 2019
2.1
75
Brown, Davonte
JR
American Heritage
11.22
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
2.0
75
Carson, Jordan
SR
Ribault
11.22
UNF Pre-State High School Meet
Mar 23, 2019
1.8
77
Johnson, Johnathan
JR
Jones
11.23
Royal Open 2019
Feb 22, 2019
0.2
78
Green- McKnight, Jadarius
JR
Dunbar
11.24
South Fort Myers Wolfpack Invitational
Mar 15, 2019
-1.5
78
Hamilton, Averian
JR
Dunnellon
11.24
MCIAC Championship
Apr 4, 2019
+0.0
78
Robinson, Jadan
JR
Jones
11.24
Carl Friedland Memorial 2019
Feb 15, 2019
0.1
78
Dozier, Deondre
JR
Immaculata-LaSalle
11.24
Belen Home Meet #2
Mar 12, 2019
+0.0
78
Kelly, Shemar
SR
Marianna
11.24
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
1.3
83
Warsham, Jaylon
JR
Wakulla
11.25
Wakulla Quad Meet 2
Mar 26, 2019
+0.0
84
Breckenridge, Donovan
SR
Titusville
11.26
FHSAA 2A District 13
Apr 12, 2019
-1.8
84
Ford, Quinmero
SR
Arnold
11.26
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
-1.0
84
Ward, Charles
SR
Booker
11.26
Sarasota County Championships
Apr 5, 2019
+0.0
87
Jackson, Devin
SR
Lake Placid
11.27
Moore Haven
Apr 4, 2019
+0.0
87
Bonds, Cameron
JR
Umatilla
11.27
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
1.9
89
Davis, Vinson
SO
American Heritage
11.28
Louie Bing Classic
Feb 15, 2019
-0.9
89
Calhoun , Jamal
SR
Rickards
11.28
Rickards Dual Meet
Apr 1, 2019
+0.0
91
White, Timothy
SO
Monsignor Pace
11.30
Belen Home Meet #2
Mar 12, 2019
+0.0
91
Davis, Nathaniel
FR
Atlantic (PO)
11.30
The Buffalo Invitational
Mar 30, 2019
+0.0
93
Goldwire, Ron'Darius
SO
Santa Fe
11.31
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
+0.0
94
Handy, Jamond
SR
Raines
11.33
Danny Brown Invitational
Feb 22, 2019
-0.5
94
Lance, Larry
SR
Westside
11.33
Donell Butler Relays
Mar 9, 2019
2.1
94
Zhou, Francisco
SR
Lake Highland Prep
11.33
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
1.9
97
Parker, Daniel
SR
North Broward Prep
11.34
FHSAA 2A District 14
Apr 8, 2019
2.5
97
Edwards, Payton
SR
Godby
11.34
Tariq Barfield Invitational
Mar 8, 2019
+0.0
99
Young, Kam'Ron
JR
Chaminade-Madonna
11.35
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
1.2
99
Cola, Ja'Von
FR
Santa Fe
11.35
Raiders Fr/So Invitational
Mar 13, 2019
+0.0
100 Meters (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
Wind
1
Cooper, Essence
SR
Hallandale
11.85
John Battle III All Star
Mar 2, 2019
1.2
2
Townsend, Janiyah
JR
Jones
11.90
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
0.1
3
Stewart, Teera
JR
Dunbar
11.91
City of Miramar 11th Annual High School Invitational
Mar 9, 2019
2.3
4
Henderson, Ke'Aria
SO
North Marion
11.92
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
-0.3
5
Cadet, Myrka
SO
American Heritage
11.93
Miami Hurricane Invitational
Mar 15, 2019
3.8
6
Norton, Sherri-Ann
SO
American Heritage
11.94
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
0.3
7
Harper, Aniya
JR
Westside
11.97
29th Annual Chandra Cheeseborough Invitational
Apr 6, 2019
-0.1
7
Laflauer, Bernadette
FR
Hallandale
11.97
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
0.7
9
Castillo, Destiny
SR
Hallandale
11.98
Cardinal Gibbons Last Chance Meet
Apr 6, 2019
+0.0
10
Bostick, Faith
SR
Rockledge
12.02
Cape Coast Conference Championship
Apr 4, 2019
+0.0
10
Charles, Destiny
SR
Cocoa
12.02
FHSAA 2A Region 4 and FHSAA 1A Region 3
Apr 27, 2019
-1.3
12
Smith, Anquinterriana
SR
Rockledge
12.04
Saint Cloud Invitational 2019
Feb 23, 2019
2.1
12
Hollie, Jaela
SR
Jones
12.04
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
0.1
14
Miranda-Rosado, Sarianna
SR
Pompano Beach
12.06
2019 BCAA Championships
Mar 22, 2019
2.4
15
Harvey, Kilani
SR
Jones
12.10
Florida Relays
Mar 28, 2019
1.5
16
Thomas, Tori
FR
Cardinal Gibbons
12.17
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
1.3
17
Burton, Jenyia
SO
Jones
12.18
Florida Relays
Mar 28, 2019
1.2
17
Lane, Endeyah
FR
American Heritage
12.18
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
1.9
19
Weaver, Lucheyona
SO
Dunbar
12.19
Viking Elite Classic 2019
Feb 22, 2019
3.1
20
Lewis, Jacquell
JR
Florida High
12.22
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
0.6
20
Lewis, Isis
FR
Cardinal Gibbons
12.22
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
2.4
20
O'Banner, A'Kyrah
JR
Godby
12.22
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
-0.5
23
Frost, Naveyh
SO
Godby
12.24
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
0.6
23
Toledo, Anabel
JR
Immaculata-LaSalle
12.24
Belen Home Meet #2
Mar 12, 2019
+0.0
25
Green, Leiya
JR
Raines
12.25
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
-0.5
26
Kirkland, Kai'lyn
JR
Raines
12.29
UNF Pre-State High School Meet
Mar 23, 2019
1.9
27
White, Azaria
SO
Jones
12.30
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
0.1
28
Lemon, Leah
FR
Cardinal Gibbons
12.31
Florida Relays
Mar 28, 2019
0.7
29
White, Denise
SR
Bay
12.35
Bay County HS Championship
Mar 15, 2019
+0.0
30
King, Madison
JR
Godby
12.38
FSU Relays (High School)
Mar 22, 2019
-1.0
31
Glasco, Tykira
FR
Rockledge
12.41
Cape Coast Conference Championship
Apr 4, 2019
+0.0
32
Lewis, Analise
JR
Bishop Verot
12.42
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
+0.0
33
Thompson, Miracle
SR
Hardee
12.43
FHSAA 2A District 9
Apr 12, 2019
0.2
34
Thomas, Shaniya
SR
Cocoa
12.44
Cape Coast Conference Championship
Apr 4, 2019
+0.0
35
Wade, Justice
JR
Rockledge
12.49
Kowboy Invitational 2019
Mar 9, 2019
0.6
36
Valentines, Cartashous
SO
Palatka
12.50
Raiders Fr/So Invitational
Mar 13, 2019
2.2
37
Howarth, Haley
SR
Oxbridge Academy
12.53
FHSAA 2A District 14
Apr 8, 2019
4.2
38
Dyer, Thalia
JR
American Heritage
12.55
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
1.3
39
Elam, Abraiya
SO
Cardinal Newman
12.56
FHSAA 2A District 14
Apr 8, 2019
1.7
40
Tate, Lauryn
JR
Tampa Catholic
12.57
FHSAA 2A District 10
Apr 12, 2019
2.1
41
Gillespie, Delcina
JR
Cypress Creek (Wesley Chapel)
12.58
Sunshine Athletic Conference East 2019
Apr 3, 2019
0.8
42
Everhart, Yessenia
JR
Gibbs
12.61
57th Annual Ed Wells Jr.-Kiwanis Invitational
Mar 9, 2019
1.1
42
Claybrook, Vashti
JR
Ransom Everglades
12.61
Miami Dade Youth Fair Invite
Apr 6, 2019
-1.1
44
Soto, Cristina
SR
Archbishop McCarthy
12.63
2019 Walter Dix Invitational Relays
Feb 16, 2019
+0.0
45
Buie, Alaijah
JR
Tavares
12.64
Mount Dora Quad Meet 2
Mar 4, 2019
+0.0
46
McGuire, Madison
JR
Trinity Prep
12.65
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
0.1
46
Richardson, Aleaha
SR
DeSoto County
12.65
FHSAA 2A District 9
Apr 12, 2019
0.2
48
Thomas, Janaye
JR
Stranahan
12.66
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
1.3
49
Davis, Chloe
SR
Berkeley Prep
12.69
Indian Rocks Cavonis Invitational
Mar 29, 2019
+0.0
50
Eicholtz, Rebekah
SR
Holy Names
12.70
FHSAA 2A District 10
Apr 12, 2019
1.5
50
Grant, Shanelle
JR
North Bay Haven
12.70
Bay County HS Championship
Mar 15, 2019
+0.0
52
Dumas, Erin
JR
Montverde Academy
12.71
44th Annual Eagle Invitational
Mar 2, 2019
+0.0
53
Larose, Staicha
JR
Somerset Canyons
12.72
2019 Walter Dix Invitational Relays
Feb 16, 2019
+0.0
54
Forbes, Destiny
SO
Godby
12.73
Florida Relays
Mar 28, 2019
1.5
54
Williams, Jakell
SR
Rickards
12.73
Florida Relays
Mar 28, 2019
1.2
54
Scott, Jhamiah
SO
Raines
12.73
29th Annual Chandra Cheeseborough Invitational
Apr 6, 2019
-0.1
57
Ostopovich, Mia
JR
Astronaut
12.74
Cape Coast Conference Championship
Apr 4, 2019
+0.0
57
Bowers, Sania
SO
Central (Brooksville)
12.74
Cypress Creek Invitational 2019
Mar 7, 2019
0.6
59
Soloma, Gabriella
FR
Dunbar
12.77
Lee County Athletic Conference Championship
Apr 5, 2019
-0.4
59
Clark, Ashleigh
SR
Pine Crest
12.77
Miami Hurricane Invitational
Mar 15, 2019
1.4
61
Spagnolo, Guilia
SO
Immaculata-LaSalle
12.78
Miami Dade Youth Fair Invite
Apr 6, 2019
-0.3
61
Patterson, Zahria
SR
Rickards
12.78
Florida Relays
Mar 28, 2019
1.6
61
Paul, Anne
SO
Cardinal Gibbons
12.78
Florida Relays
Mar 28, 2019
1.6
64
Wright, Sarrena
JR
Avon Park
12.80
FHSAA 2A District 9
Apr 12, 2019
0.3
64
Louissaint, Ti'Uana
JR
Glades Central
12.80
FHSAA 2A District 14
Apr 8, 2019
3.1
66
Edgecombe, Ahmariah
SR
Cocoa
12.82
Cape Coast Conference Championship
Apr 4, 2019
+0.0
67
Hayes, Heaven
SR
Rickards
12.83
Chiles Capital City Classic
Apr 6, 2019
+0.0
67
Turner, Faith
SR
Eastside
12.83
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
+0.0
69
Waring, Amariay
FR
Anclote
12.84
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
-0.3
69
Hamlet, Ameion
JR
Godby
12.84
Florida Relays
Mar 28, 2019
1.6
71
Jones, Kahdia
SO
Atlantic (PO)
12.85
The Buffalo Invitational
Mar 30, 2019
+0.0
71
Hardwick, Jade
FR
Episcopal
12.85
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
0.8
71
Lee, Niya
SR
Santa Fe
12.85
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
+0.0
71
Brown, Ranecia
SO
Jones
12.85
Jeff Wentworth Relays 2019
Mar 1, 2019
-1.1
75
Gomez, Olga
SO
Dunnellon
12.86
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
-0.3
75
Harris, Bricanna
JR
Hallandale
12.86
BCAA South Qualifier
Mar 19, 2019
2.4
75
Joiner, Shamia
FR
Astronaut
12.86
Astronaut Invitational 2019
Mar 29, 2019
+0.0
78
Cobb, Ma'Kayla
8
Frostproof
12.87
FHSAA 2A District 9
Apr 12, 2019
0.3
78
Cox, Janasia
SR
Gadsden County
12.87
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
80
Eppinger, Taylor
FR
American Heritage
12.88
Cardinal Gibbons Last Chance Meet
Apr 6, 2019
+0.0
80
Smallwood, Alexandra
JR
Cardinal Gibbons
12.88
CCA Eagles 6th Annual Invitational
Mar 8, 2019
2.1
82
Fells, Diovinne
JR
Palatka
12.89
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
+0.0
82
Joseph, Shakeria
FR
Atlantic (PO)
12.89
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
-0.3
84
Pitt, Alexi
FR
Bolles
12.90
Bolles Last Chance Meet
Apr 3, 2019
2.1
85
Feilds, Madison
SR
Nature Coast
12.91
Cypress Creek Invitational 2019
Mar 7, 2019
0.7
86
Johnson, Kyndall
FR
Jefferson
12.92
FHSAA 2A District 10
Apr 12, 2019
2.1
87
Lawrence, Jasmyn
SO
Eustis
12.93
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
0.1
87
Jones, Aniyah
SO
Cardinal Gibbons
12.93
Spartan Invitational - Miami Southridge
Feb 23, 2019
0.1
87
Jeanmarie, Karen
SR
Bayshore
12.93
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
0.3
90
Johnston, Caroline
SR
Episcopal
12.94
Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2019
0.3
90
Moorer, Janay
7
Bolles
12.94
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
0.6
92
Day, Sage
JR
Wakulla
12.96
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
93
Benjamin, Semira
FR
American Heritage (DB)
12.97
FHSAA 2A District 14
Apr 8, 2019
1.7
93
Scannell, Rose
SR
Gulliver Prep
12.97
Miami Sunset Dual Meet #1
Feb 12, 2019
+0.0
93
Sarnac, Ella
SO
Bishop Verot
12.97
Tarpon Classic
Mar 29, 2019
3.7
96
McCormik, Kayvasia
JR
Palatka
12.98
Bear Classic
Mar 1, 2019
+0.0
96
Sanders, Shekinah
JR
Bolles
12.98
2019 Bolles Relays
Mar 14, 2019
1.3
98
Feagin, Samya
JR
Lake Wales
12.99
FHSAA 2A District 9
Apr 12, 2019
0.2
99
Rawls, Reagan
SO
Episcopal
13.00
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
1.9
99
Godbolt, Sierra
FR
Lake Highland Prep
13.00
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
-0.2
200 Meters (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
Wind
1
Smith , Arian
JR
Mulberry
21.14
FHSAA 2A District 9
Apr 12, 2019
1.5
2
White, Timothy
SO
Monsignor Pace
21.21
Belen Home Meet #2
Mar 12, 2019
+0.0
3
Younge-Humphrey, Jordan
SR
Rockledge
21.54
FHSAA 2A District 13
Apr 12, 2019
-1.0
4
Robinson, Domictress
SO
Ribault
21.56
UNF Pre-State High School Meet
Mar 23, 2019
0.1
4
Seneca, Milledge
SR
Dunbar
21.56
FSU Relays (High School)
Mar 22, 2019
-0.6
6
Sessions, Jaylan
SR
Palatka
21.59
FSU Relays (High School)
Mar 22, 2019
0.9
7
Holmes, Caziah
JR
Cocoa
21.60
FHSAA 2A District 13
Apr 12, 2019
-1.0
8
Brooks, Marlon
SR
Raines
21.61
UNF Pre-State High School Meet
Mar 23, 2019
0.1
9
Francis, Jyrhen
SR
Anclote
21.65
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
-1.4
10
Williams, Trayvon
SR
Palatka
21.68
Bob Hayes Invitational
Mar 16, 2019
0.8
11
Richardson, Johnny
JR
Lake Wales
21.89
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
-2.1
11
Wright, Rasmus
JR
Hallandale
21.89
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
1.3
13
Wilson, Leroy
SR
Monsignor Pace
21.93
Belen Home Meet #4
Apr 1, 2019
+0.0
13
Barber, Jarvis
SR
North Marion
21.93
FHSAA 2A District 6
Apr 12, 2019
+0.0
15
Williams, Roger
JR
Lake Wales
22.00
Berkeley Track and Field Invitational
Feb 23, 2019
3.1
16
Cox, Torrie
SO
Chaminade-Madonna
22.05
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
2.1
17
Blake, Caleb
SR
Bishop Moore
22.10
Larry Kelly Invitational 2019
Mar 1, 2019
0.4
18
Smith, Paris
SR
Lakewood
22.12
Pinellas County Athletic Conference (PCAC) 2019
Apr 4, 2019
0.2
19
Couch, Te'Cory
SR
Chaminade-Madonna
22.16
Monarch BCAA Regular Season
Mar 12, 2019
+0.0
20
Brooks, Jacorey
SO
Miami Washington
22.18
Miami Dade Youth Fair Invite
Apr 6, 2019
-0.3
20
McKee, Justin
SR
Episcopal
22.18
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
-0.7
22
Baptiste, Weston
SO
Montverde Academy
22.19
Lake Sumter County Championships
Apr 2, 2019
+0.0
23
Parodie, Roman
JR
Cardinal Gibbons
22.20
Miami Hurricane Invitational
Mar 15, 2019
0.8
23
Willis, Tristan
SR
Menendez
22.20
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
-0.7
25
Kennedy, Tyrel
SR
Dunbar
22.21
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
-1.4
26
Davis, Vincent
SR
Cardinal Gibbons
22.23
2019 BCAA Championships
Mar 22, 2019
-0.1
27
Johnson, Adreal
SR
Rockledge
22.25
FHSAA 2A District 13
Apr 12, 2019
-1.0
27
Jones, Jarvis
JR
Dunbar
22.25
Lee County Athletic Conference Championship
Apr 5, 2019
-1.8
29
Shakhov, Daniil
SR
NSU University School
22.28
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
1.4
29
Charleston, Deqavious
JR
Gadsden County
22.28
FSU Relays (High School)
Mar 22, 2019
-0.6
31
Ford, Quinmero
SR
Arnold
22.31
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
1.3
31
Saddler, Craig
JR
Cardinal Gibbons
22.31
Louie Bing Classic
Feb 15, 2019
-0.7
33
Calhoun , Jamal
SR
Rickards
22.33
Tariq Barfield Invitational
Mar 8, 2019
+0.0
34
Odum, Malcolm
FR
Union County
22.35
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
+0.0
35
Gantt, Carlton
SR
Ribault
22.37
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
-0.7
36
Coffey, Richard
SR
Baldwin
22.39
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
-0.7
36
Mitchell, Quinyon
SR
Williston
22.39
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
+0.0
38
Campbell, Maximus
JR
Atlantic (PO)
22.41
The Buffalo Invitational
Mar 30, 2019
+0.0
38
Bennett-Woon, Errol
SR
Monsignor Pace
22.41
Belen Home Meet #4
Apr 1, 2019
+0.0
40
Spann Jr., Gregory
JR
Lakewood
22.42
St. Petersburg HS Championship
Feb 28, 2019
+0.0
41
Campbell, Dammon
SR
Frostproof
22.44
FHSAA 2A District 9
Apr 12, 2019
1.5
41
Arilez, Deren
FR
Somerset Academy (PP)
22.44
Archbishop McCarthy Meet #3
Feb 27, 2019
+0.0
43
Spells, Jacolby
FR
American Heritage
22.45
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
0.5
44
burley, clarence
SR
American Heritage
22.46
Miami Hurricane Invitational
Mar 15, 2019
-0.9
45
Harris, Damon
SR
West Nassau
22.47
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
1.3
46
Greenwood, Jordan
JR
Rickards
22.48
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
-0.7
47
Gunn, Khalil
FR
Gadsden County
22.52
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
1.3
48
Robinson, Christopher
SR
Rickards
22.53
Tariq Barfield Invitational
Mar 8, 2019
+0.0
48
Carson, Jordan
SR
Ribault
22.53
29th Annual Chandra Cheeseborough Invitational
Apr 6, 2019
1.5
50
John, Armani
SO
Lakewood
22.54
St. Petersburg HS Championship
Feb 28, 2019
+0.0
50
Peterson, Trevon
JR
Raines
22.54
UNF Pre-State High School Meet
Mar 23, 2019
0.1
52
Vaughn, Jeremiah
SR
Bradford
22.56
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
+0.0
52
Stroup, Michael
FR
NSU University School
22.56
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
2.1
54
Guinyard , Isiah
SR
Mulberry
22.60
Polk County Championship 2019
Mar 16, 2019
-0.4
55
Burke, Kareem
FR
Raines
22.61
Danny Brown Invitational
Feb 22, 2019
-0.3
56
Williams, Major
SR
Dunbar
22.63
Lee County Athletic Conference Championship
Apr 5, 2019
-0.1
57
Douglass, Caleb
JR
Rickards
22.64
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
58
Douglas, Tyrone
SR
Monsignor Pace
22.66
Belen Home Meet #4
Apr 1, 2019
+0.0
59
Mosley, Justin
FR
Cardinal Gibbons
22.68
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
1.3
60
Harris, Dante
JR
Middleton
22.69
FHSAA 2A District 10
Apr 12, 2019
1.2
60
lightborne, cohnan
SR
Somerset Academy (PP)
22.69
Big Blue VIII
Mar 2, 2019
-0.3
62
Chatman, Tequon
JR
Bishop Verot
22.70
Viking Elite Classic 2019
Feb 22, 2019
0.6
62
Young, Kam'Ron
JR
Chaminade-Madonna
22.70
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
2.3
64
Peterson, Tyrice
JR
Raines
22.71
UNF Pre-State High School Meet
Mar 23, 2019
0.1
64
Mayes , Jaheim
JR
Rockledge
22.71
Saint Cloud Invitational 2019
Feb 23, 2019
2.9
64
Watkins, Leon
JR
Santa Fe
22.71
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
2.1
64
Kelly, Shemar
SR
Marianna
22.71
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
64
Jones, Nazorio
SR
Raines
22.71
Donell Butler Relays
Mar 9, 2019
2.1
69
Thurston, Takori
SO
Monsignor Pace
22.72
Belen Home Meet #2
Mar 12, 2019
+0.0
70
Watkins, Jamal
JR
Rickards
22.74
Chiles Track & Field Relays
Feb 16, 2019
+0.0
71
Kiella, Dalton
JR
Hardee
22.75
FHSAA 2A District 9
Apr 12, 2019
1.9
72
Brown, Davonte
JR
American Heritage
22.78
Miami Hurricane Invitational
Mar 15, 2019
1.6
73
Desir, Oberde
SR
Monsignor Pace
22.80
Belen Home Meet #4
Apr 1, 2019
+0.0
74
Parker, Daniel
SR
North Broward Prep
22.81
Sam Burley Hall of Fame Invitational
Mar 1, 2019
-1.0
74
Corlew, Matthew
SR
North Broward Prep
22.81
Miami Hurricane Invitational
Mar 15, 2019
0.4
76
Auguste, Lorentz
SR
Somerset Canyons
22.82
Royal Invitational 2019
Mar 16, 2019
-0.5
76
Clark, Brent
JR
Eastside
22.82
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
+0.0
78
Turner, Jalen
SR
Avon Park
22.84
FHSAA 2A District 9
Apr 12, 2019
1.5
78
Brown, Dalton
SR
Tavares
22.84
Mount Dora Quad Meet 2
Mar 4, 2019
+0.0
80
Ward, Charles
SR
Booker
22.85
Sarasota County Championships
Apr 5, 2019
+0.0
81
Battle, Zavion
JR
Dunbar
22.86
South Fort Myers Wolfpack Invitational
Mar 15, 2019
-1.0
82
Gervilus, Marcus
SR
Coconut Creek
22.87
BCAA North Qualifier
Mar 19, 2019
+0.0
82
Ogden, Joshua
SR
Booker
22.87
57th Annual Ed Wells Jr.-Kiwanis Invitational
Mar 9, 2019
0.3
84
Humphrey , Jordan
SR
Rockledge
22.88
George Jenkins Invitational
Feb 16, 2019
0.4
85
NEVINS, LAQUAVIAN
SR
North Marion
22.91
Sanford Seminole Open at the NTC
Feb 16, 2019
1.5
86
Taylor, DeAngelo
JR
Tampa Catholic
22.93
Henry Strapp Memorial Invitational 2019
Feb 16, 2019
0.6
86
Bell, Jamarives
FR
Gibbs
22.93
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
1.2
88
Walker, Nick
SR
Jefferson
22.94
FHSAA 2A District 10
Apr 12, 2019
1.2
89
Mallett, Dametrion
JR
Lake Wales
22.95
Berkeley Track and Field Invitational
Feb 23, 2019
2.6
90
Paul, Shemar
JR
Miami Washington
22.96
Miami Dade Youth Fair Invite
Apr 6, 2019
-1.4
91
Kiser, Davon
FR
Cardinal Gibbons
22.98
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
1.3
91
Bennett, coleman
JR
Cardinal Gibbons
22.98
CCA Eagles 6th Annual Invitational
Mar 8, 2019
2.5
91
Cooper, Travis
JR
Godby
22.98
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
94
Gainer, Henri
SR
Arnold
22.99
Bay County HS Championship
Mar 15, 2019
+0.0
94
Jackson, Deshawn
SR
Menendez
22.99
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
-0.7
94
Brown, Jamarri
SO
Cardinal Newman
22.99
CCA Eagles 6th Annual Invitational
Mar 8, 2019
2.5
97
Davis, Nathaniel
FR
Atlantic (PO)
23.00
Volusia-Flagler Fr/So Meet
Apr 3, 2019
+0.0
97
Handy, Jamond
SR
Raines
23.00
UNF Pre-State High School Meet
Mar 23, 2019
-0.1
99
St. Firm, Javon
SR
Inlet Grove
23.01
FHSAA 2A District 14
Apr 8, 2019
3.1
99
Hiliare, Odieu
SR
Glades Central
23.01
Anquan Boldin Invitational (Pahokee)
Feb 22, 2019
+0.0
200 Meters (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
Wind
1
Charles, Destiny
SR
Cocoa
23.92
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
-4.7
2
Cooper, Essence
SR
Hallandale
24.19
Cardinal Gibbons Last Chance Meet
Apr 6, 2019
+0.0
2
Cadet, Myrka
SO
American Heritage
24.19
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
2.6
4
Townsend, Janiyah
JR
Jones
24.21
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
2.2
5
Smith, Latasha
SR
Suncoast
24.31
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
-4.7
6
Harper, Aniya
JR
Westside
24.32
29th Annual Chandra Cheeseborough Invitational
Apr 6, 2019
2.0
7
Burton, Jenyia
SO
Jones
24.41
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
2.2
8
Stewart, Teera
JR
Dunbar
24.42
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
-4.7
9
Kirkland, Kai'lyn
JR
Raines
24.51
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
-4.7
10
Lane, Endeyah
FR
American Heritage
24.66
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
2.3
11
Norton, Sherri-Ann
SO
American Heritage
24.78
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
0.8
12
O'Banner, A'Kyrah
JR
Godby
24.80
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
13
Laflauer, Bernadette
FR
Hallandale
24.83
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
0.3
14
Thomas, Tori
FR
Cardinal Gibbons
24.85
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
2.6
15
Harvey, Kilani
SR
Jones
24.87
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
0.3
16
Lewis, Jacquell
JR
Florida High
24.89
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
-1.0
17
Miranda-Rosado, Sarianna
SR
Pompano Beach
24.92
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
1.6
18
Folston, Jatana
SR
Cocoa
24.94
Cape Coast Conference Championship
Apr 4, 2019
+0.0
19
Lewis, Isis
FR
Cardinal Gibbons
25.02
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
2.3
19
Smith, Anquinterriana
SR
Rockledge
25.02
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
0.3
21
White, Denise
SR
Bay
25.06
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
0.3
22
Castillo, Destiny
SR
Hallandale
25.10
John Battle III All Star
Mar 2, 2019
1.6
23
Bess, Danielle
JR
American Heritage
25.12
Spartan Invitational - Miami Southridge
Feb 23, 2019
-1.0
24
Henderson, Ke'Aria
SO
North Marion
25.15
The Buffalo Invitational
Mar 30, 2019
+0.0
25
Buie, Alaijah
JR
Tavares
25.19
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
-0.7
26
Claybrook, Vashti
JR
Ransom Everglades
25.27
Miami Hurricane Invitational
Mar 15, 2019
0.4
27
Cox, Janasia
SR
Gadsden County
25.30
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
1.8
28
Brown, Ranecia
SO
Jones
25.36
Saints Invitational 2019
Mar 13, 2019
0.1
28
Green, Leiya
JR
Raines
25.36
Gateway Conference Championship
Mar 28, 2019
+0.0
30
Frost, Naveyh
SO
Godby
25.39
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
-1.0
31
Thomas, Shaniya
SR
Cocoa
25.40
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
0.3
31
Bostick, Faith
SR
Rockledge
25.40
Cape Coast Conference Championship
Apr 4, 2019
+0.0
33
White, Azaria
SO
Jones
25.44
Metro West Championship 2019
Apr 6, 2019
1.1
34
Thompson, Kenya
SO
American Heritage
25.47
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
2.0
35
Lemon, Leah
FR
Cardinal Gibbons
25.50
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
0.8
36
Jones, Aniyah
SO
Cardinal Gibbons
25.57
Cardinal Gibbons Home Meet #1
Feb 20, 2019
+0.0
37
Paul, Anne
SO
Cardinal Gibbons
25.65
Miami Hurricane Invitational
Mar 15, 2019
3.3
38
Thompson, Miracle
SR
Hardee
25.74
FHSAA 2A District 9
Apr 12, 2019
3.2
39
Larose, Staicha
JR
Somerset Canyons
25.78
Royal Invitational 2019
Mar 16, 2019
-0.7
40
Hilbert, Ashanti
JR
Stranahan
25.80
Boyd Anderson Home Meet #3
Mar 7, 2019
+0.0
41
Dyer, Thalia
JR
American Heritage
25.81
Cardinal Gibbons Last Chance Meet
Apr 6, 2019
+0.0
42
King, Madison
JR
Godby
25.83
Tariq Barfield Invitational
Mar 8, 2019
+0.0
43
Henry, Shadine
SR
Lakewood
25.95
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
0.1
43
Jackson, Jaylah
SO
Wolfson
25.95
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
-1.0
45
Toledo, Anabel
JR
Immaculata-LaSalle
25.97
Belen Home Meet #1
Feb 26, 2019
+0.0
46
Lewis, Analise
JR
Bishop Verot
25.98
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
1.8
47
Harris, Meghan
SO
Bradford
25.99
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
+0.0
48
Elam, Abraiya
SO
Cardinal Newman
26.00
Harry Howell Frosh Soph Invitational
Mar 12, 2019
3.5
49
Davis, Chloe
SR
Berkeley Prep
26.01
Indian Rocks Cavonis Invitational
Mar 29, 2019
+0.0
50
Clark, Ashleigh
SR
Pine Crest
26.07
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
1.4
51
Hollie, Jaela
SR
Jones
26.09
Saints Invitational 2019
Mar 13, 2019
0.1
52
Glasco, Tykira
FR
Rockledge
26.11
Astronaut Invitational 2019
Mar 29, 2019
+0.0
53
Eppinger, Taylor
FR
American Heritage
26.17
Miami Hurricane Invitational
Mar 15, 2019
1.4
54
Smith, Shamira
JR
Raines
26.20
29th Annual Chandra Cheeseborough Invitational
Apr 6, 2019
0.9
54
Howarth, Haley
SR
Oxbridge Academy
26.20
Jeff Fossen Invitational (PV Invite)
Mar 8, 2019
0.3
56
Kulp, Diandra
SO
Spoto
26.21
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
1.2
57
Williams, Jakell
SR
Rickards
26.27
Chiles Capital City Classic
Apr 6, 2019
+0.0
58
Joseph, Shakeria
FR
Atlantic (PO)
26.28
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
-1.0
59
Richardson, Aleaha
SR
DeSoto County
26.33
FHSAA 2A District 9
Apr 12, 2019
1.4
60
Louissaint, Ti'Uana
JR
Glades Central
26.35
Anquan Boldin Invitational (Pahokee)
Feb 22, 2019
+0.0
61
Tate, Lauryn
JR
Tampa Catholic
26.38
George M. Steinbrenner Track and Field Invitational 2019
Mar 30, 2019
-0.1
61
Martz, Carsyn
FR
Berkeley Prep
26.38
Calvary Christian Invitational 2019
Apr 4, 2019
0.6
63
Wright, Sarrena
JR
Avon Park
26.43
FHSAA 2A District 9
Apr 12, 2019
1.2
63
Hardwick, Jade
FR
Episcopal
26.43
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
-1.0
65
Forbes, Destiny
SO
Godby
26.44
Wakulla Home Meet 3
Apr 2, 2019
+0.0
66
Miller, Cache
FR
Jefferson
26.48
FHSAA 2A District 10
Apr 12, 2019
1.2
66
Valentines, Cartashous
SO
Palatka
26.48
Bear Classic
Mar 1, 2019
+0.0
66
Hardwick, Melanie
SR
Dunbar
26.48
City of Miramar 11th Annual High School Invitational
Mar 9, 2019
3.4
66
Dennis, Breanna
JR
Raines
26.48
UNF Pre-State High School Meet
Mar 23, 2019
0.4
66
Kavanagh, Samantha
8
Calvary Christian (FtL)
26.48
CCA Middle School Inv 2019
Mar 7, 2019
1.6
71
Harris, Bricanna
JR
Hallandale
26.50
Boyd Anderson Home Meet #3
Mar 7, 2019
+0.0
72
Sanders, Shekinah
JR
Bolles
26.52
East Coast Classic
Feb 22, 2019
-1.8
73
Clark, Amber
FR
Lincoln Park
26.53
FHSAA 2A District 13
Apr 12, 2019
-2.0
73
Grant, Shanelle
JR
North Bay Haven
26.53
Bay County HS Championship
Mar 15, 2019
+0.0
73
Johnson, Kyndall
FR
Jefferson
26.53
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
1.8
76
Scott, Jhamiah
SO
Raines
26.56
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
77
McCray, Danielle
FR
Suncoast
26.57
Lake Worth Invitational
Mar 11, 2019
+0.0
78
Day, Sage
JR
Wakulla
26.58
Wakulla Home Meet 3
Apr 2, 2019
+0.0
79
Richmond, Sarah
JR
Trinity Catholic
26.60
Villages Home Meet #2
Mar 13, 2019
-0.9
80
Cobb, Ma'Kayla
8
Frostproof
26.64
FHSAA 2A District 9
Apr 12, 2019
2.0
80
Baker, Arielye
JR
Frostproof
26.64
FHSAA 2A District 9
Apr 12, 2019
1.2
82
Waring, Amariay
FR
Anclote
26.65
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
-1.0
83
Bowers, Sania
SO
Central (Brooksville)
26.67
Cypress Creek Invitational 2019
Mar 7, 2019
0.2
84
Jones, Kahdia
SO
Atlantic (PO)
26.68
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
-1.4
84
Edgecombe, Ahmariah
SR
Cocoa
26.68
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2019
Mar 15, 2019
-1.3
86
Everhart, Yessenia
JR
Gibbs
26.69
57th Annual Ed Wells Jr.-Kiwanis Invitational
Mar 9, 2019
0.5
87
Noisette, Tenisha
FR
Raines
26.70
Donell Butler Relays
Mar 9, 2019
3.2
87
Jordan, Kiarra
JR
Rickards
26.70
Rickards Dual Meet
Apr 1, 2019
+0.0
87
Thomas, Janaye
JR
Stranahan
26.70
Boyd Anderson Home Meet #3
Mar 7, 2019
+0.0
90
Smallwood, Alexandra
JR
Cardinal Gibbons
26.71
CCA Eagles 6th Annual Invitational
Mar 8, 2019
2.1
91
Ostopovich, Mia
JR
Astronaut
26.73
Cape Coast Conference Championship
Apr 4, 2019
+0.0
91
Hamlet, Ameion
JR
Godby
26.73
Tariq Barfield Invitational
Mar 8, 2019
+0.0
91
Zoellner, Adeline
FR
Lakewood
26.73
St. Petersburg HS Championship
Feb 28, 2019
+0.0
94
Haywood, Hya
SR
Montverde Academy
26.74
44th Annual Eagle Invitational
Mar 2, 2019
+0.0
94
Shannon, Shaniah
FR
Glades Central
26.74
Lake Worth Invitational
Mar 11, 2019
+0.0
94
Shaw, Danielle
SR
Rickards
26.74
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
97
Sykes, Jhayda
SR
Ribault
26.75
29th Annual Chandra Cheeseborough Invitational
Apr 6, 2019
1.1
98
Tanner, Maureen
SR
Berkeley Prep
26.79
FHSAA 2A District 10
Apr 12, 2019
1.6
99
Eicholtz, Rebekah
SR
Holy Names
26.83
Calvary Christian Invitational 2019
Apr 4, 2019
0.6
100
Turner, Faith
SR
Eastside
26.84
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
+0.0
400 Meters (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
Williams, Trayvon
SR
Palatka
47.60
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
2
Baptiste, Weston
SO
Montverde Academy
47.92
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
3
Parker, Monte
SR
American Heritage
47.94
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
4
Youmans, Arion
SR
Bayshore
48.21
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
5
Cox, Torrie
SO
Chaminade-Madonna
48.42
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
6
Bryant, Jabari
SR
Rickards
48.44
Jesse Forbes HS Invitational
Feb 23, 2019
7
Calhoun , Jamal
SR
Rickards
48.68
FSU Relays (High School)
Mar 22, 2019
8
White, Terrell
SR
Dunbar
48.98
Ida Baker FD Indoor/Outdoor Invite
Feb 16, 2019
9
Wright, Rasmus
JR
Hallandale
49.05
Cardinal Gibbons Last Chance Meet
Apr 6, 2019
10
Mallett, Dametrion
JR
Lake Wales
49.15
George M. Steinbrenner Track and Field Invitational 2019
Mar 30, 2019
11
Robinson, Christopher
SR
Rickards
49.17
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
12
Brown, Dalton
SR
Tavares
49.27
Brian Jaeger Elite Classic 2019
Mar 9, 2019
13
Lopez, Darion
SO
Pensacola Catholic
49.30
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
14
Breckenridge, Donovan
SR
Titusville
49.32
FHSAA 2A Region 4 and FHSAA 1A Region 3
Apr 27, 2019
15
Suarez, Fernado
SR
Westside
49.34
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
16
Simmonds, Damien
SR
Dunbar
49.42
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
17
Spann Jr., Gregory
JR
Lakewood
49.52
Pinellas County Athletic Conference (PCAC) 2019
Apr 4, 2019
18
Bennett-Woon, Errol
SR
Monsignor Pace
49.53
Belen Home Meet #2
Mar 12, 2019
19
Campbell, Maximus
JR
Atlantic (PO)
49.54
The Buffalo Invitational
Mar 30, 2019
20
Pedroza, Robert
JR
Key West
49.62
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
21
Shakhov, Daniil
SR
NSU University School
49.63
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
22
Saddler, Craig
JR
Cardinal Gibbons
49.67
Cardinal Gibbons Home Meet #1
Feb 20, 2019
23
Greenwood, Jordan
JR
Rickards
49.90
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
24
Shuler, Emman Uel
JR
Lake Wales
49.98
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
25
Motley III, Roger
SO
Dunbar
50.04
Lee County Athletic Conference Championship
Apr 5, 2019
26
Brooks, Marlon
SR
Raines
50.24
Episcopal Eagle Open
Feb 15, 2019
27
NEVINS, LAQUAVIAN
SR
North Marion
50.26
Sanford Seminole Open at the NTC
Feb 16, 2019
28
Green, Xavier
SR
Raines
50.34
Donell Butler Relays
Mar 9, 2019
29
Reid, Deron
JR
Santa Fe
50.52
Alachua County Championships
Mar 19, 2019
30
Jones, Isaiah
SR
Cocoa
50.53
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
31
Laidler, Antonio
SR
Glades Central
50.55
GC Raiders Burger King Invitational
Mar 14, 2019
32
Evina, Alexis
JR
Middleton
50.60
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
33
Thomas, Greg
SO
Dunbar
50.62
Lee County Athletic Conference Championship
Apr 5, 2019
34
Mcintosh, Kyle
SO
Nature Coast
50.63
Hernando Kiwanis Track and Field Invitational
Mar 14, 2019
34
Charleston, Deqavious
JR
Gadsden County
50.63
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
36
Carson, Jordan
SR
Ribault
50.66
Mandarin Mustang Last Chance Mini-Meet
Apr 2, 2019
37
Ibraheem-Washington, Kaseem
FR
Rickards
50.71
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
38
Muldrow, Keon
SR
Ribault
50.82
Mandarin Mustang Last Chance Mini-Meet
Apr 2, 2019
39
Schippers, Shane
FR
Citrus
50.86
Hernando Kiwanis Track and Field Invitational
Mar 14, 2019
40
Knighten , Deandre
SO
Frostproof
51.01
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
41
Sutton Jr, Damian
SR
American Heritage
51.04
Spartan Invitational - Miami Southridge
Feb 23, 2019
42
Brown, Jamarri
SO
Cardinal Newman
51.05
Warrior Invitational
Mar 1, 2019
43
St. Julien, Tommy
SR
Cardinal Newman
51.06
Warrior Invitational
Mar 1, 2019
44
Ogden, Joshua
SR
Booker
51.09
57th Annual Ed Wells Jr.-Kiwanis Invitational
Mar 9, 2019
45
Atwaters, Derek
SR
Cardinal Gibbons
51.17
Miami Hurricane Invitational
Mar 15, 2019
46
Jackson, Jalil
SR
Westside
51.30
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
47
Guice, Jordan
SO
Rickards
51.36
Rickards Dual Meet
Apr 1, 2019
48
Barber, Jarvis
SR
North Marion
51.39
Villages Home Meet #2
Mar 13, 2019
48
Odum, Martin
FR
Union County
51.39
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
50
Watkins, Jamal
JR
Rickards
51.40
Chiles Capital City Classic
Apr 6, 2019
51
Porter Jr, Daryl
JR
American Heritage
51.46
Sam Burley Hall of Fame Invitational
Mar 1, 2019
52
Perkins, Shawn
JR
Williston
51.58
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
53
Burroughs, Quincy
FR
Raines
51.60
Donell Butler Relays
Mar 9, 2019
54
Harvey, Ahmari
SO
Florida High
51.63
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
55
Cauley, Kristopher
SR
Godby
51.64
Bob Hayes Invitational
Mar 16, 2019
55
Crouch, Alexander
SR
Bishop Verot
51.64
Tarpon Classic
Mar 29, 2019
57
Blunt, Aaron
JR
Ribault
51.67
Mandarin Mustang Last Chance Mini-Meet
Apr 2, 2019
58
Forrester, Logan
SO
Booker
51.69
FHSAA 2A District 11
Apr 13, 2019
59
Koziolek, Matthew
SR
Ridgeview
51.73
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
60
Mayes , Jaheim
JR
Rockledge
51.83
Astronaut Invitational 2019
Mar 29, 2019
61
Robinson, Jeffrey
JR
Atlantic (PO)
51.86
Spruce Creek Developmental Meet 2 Feb 27 2019
Feb 27, 2019
62
Obsaint, Nick
SR
Lely
51.90
CCAC Track Meet
Apr 6, 2019
63
Mickie, Tyson
JR
Jefferson
51.95
FHSAA 2A District 10
Apr 12, 2019
64
Ward, Jonathan
SR
Trinity Prep
51.96
Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2019
65
Otzko, Nicholas
SR
Bishop Verot
52.02
Wally Keller Invitational
Apr 5, 2019
66
Battle, Zavion
JR
Dunbar
52.03
City of Miramar 11th Annual High School Invitational
Mar 9, 2019
66
Metzger, Jayson
SR
Bolles
52.03
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
66
Robinson, Domictress
SO
Ribault
52.03
Mandarin Mustang Last Chance Mini-Meet
Apr 2, 2019
69
Cadet, Hermanson
SR
Gateway Charter
52.07
FHSAA 2A District 12
Apr 12, 2019
70
Kiella, Dalton
JR
Hardee
52.10
57th Annual Ed Wells Jr.-Kiwanis Invitational
Mar 9, 2019
71
Phillips, Chadwick
SO
South Walton
52.12
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
71
Wilson, Trevor
JR
South Sumter
52.12
Villages Home Meet #2
Mar 13, 2019
71
Walters, Avondre
FR
Pompano Beach
52.12
FHSAA 2A Region 4 and FHSAA 1A Region 3
Apr 27, 2019
74
Burke, Kareem
FR
Raines
52.13
Ed White Mini Meet 2
Feb 26, 2019
75
Manuel, Timothy
SR
Eustis
52.15
Lake Sumter County Championships
Apr 2, 2019
75
Morrow, Jackson
SO
Lake Highland Prep
52.15
Highlander Classic 2019
Mar 15, 2019
77
Fabela, Justin
SO
Hernando
52.33
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
78
Horenstein, Gemel
JR
Monsignor Pace
52.34
Belen Home Meet #2
Mar 12, 2019
78
Narcisse, Joesph
JR
Miami Washington
52.34
FHSAA 2A District 16
Apr 11, 2019
80
Cooper, Travis
JR
Godby
52.35
Jesse Forbes HS Invitational
Feb 23, 2019
81
Hylton, MeShaq
JR
Bayshore
52.36
FHSAA 2A District 11
Apr 13, 2019
81
Richardson , Theodore
JR
Miami Washington
52.36
FHSAA 2A District 16
Apr 11, 2019
83
McBride, Rajah
SR
Ribault
52.39
Mandarin Mustang Last Chance Mini-Meet
Apr 2, 2019
84
Brown, Travis
SO
Cardinal Gibbons
52.43
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
85
Dohler, Christian
FR
North Broward Prep
52.44
Calvary Christian Combo MS & HS Meet
Mar 26, 2019
86
Davis , Dejohn
JR
Raines
52.48
Episcopal Eagle Open
Feb 15, 2019
87
Coleman, Curtis
FR
Andrew Jackson
52.49
29th Annual Chandra Cheeseborough Invitational
Apr 6, 2019
88
Branch, Dylan
SR
Avon Park
52.50
Lake Placid High Meet #2
Mar 7, 2019
89
Zhou, Francisco
SR
Lake Highland Prep
52.52
Saints Invitational 2019
Mar 13, 2019
89
Gunn, Khalil
FR
Gadsden County
52.52
Tariq Barfield Invitational
Mar 8, 2019
91
Greene, Ricardo
SR
Lake Wales
52.54
George Jenkins Invitational
Feb 16, 2019
91
Stern, Blake
SO
NSU University School
52.54
Cardinal Gibbons Last Chance Meet
Apr 6, 2019
93
Priest, Devante
SR
Westside
52.58
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
94
Bonds, Cameron
JR
Umatilla
52.59
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
95
Pratt, Brandon
FR
Suwannee
52.64
Oak Hall Mini-Meet 1A/2A Schools
Mar 27, 2019
96
Abram , Nathan
SR
McKeel
52.68
Polk County Championship 2019
Mar 16, 2019
97
Preusser, Andrew
SR
Bishop Moore
52.69
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
97
Servius, Jude
FR
Immaculata-LaSalle
52.69
FHSAA 2A District 16
Apr 11, 2019
99
Maybell, Avion
JR
Lakewood
52.70
Pinellas County Athletic Conference (PCAC) 2019
Apr 4, 2019
100
Alvarez, Roberto
SR
Mount Dora
52.74
Saints Invitational 2019
Mar 13, 2019
400 Meters (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
Smith, Latasha
SR
Suncoast
53.58
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
2
Folston, Jatana
SR
Cocoa
54.16
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
3
Williams, Kiah
JR
Hallandale
54.61
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
4
Kirkland, Kai'lyn
JR
Raines
54.97
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
5
Bess, Danielle
JR
American Heritage
55.20
Miami Hurricane Invitational
Mar 15, 2019
6
Thompson, Kenya
SO
American Heritage
55.23
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
7
Burton, Jenyia
SO
Jones
55.88
Metro West Championship 2019
Apr 6, 2019
8
Thomas, Tori
FR
Cardinal Gibbons
56.39
7th Annual Fort Lauderdale City Track & Field Championships
Apr 3, 2019
9
Jordan, Kiarra
JR
Rickards
56.42
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
10
O'Banner, A'Kyrah
JR
Godby
56.73
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
11
Barrett, Jadae
JR
American Heritage
56.88
Miami Hurricane Invitational
Mar 15, 2019
12
Martz, Carsyn
FR
Berkeley Prep
57.30
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
13
Bryan, Patasha
SO
South Walton
57.36
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
14
Spann, Daishon
SR
Cocoa
57.63
Cape Coast Conference Championship
Apr 4, 2019
15
Kavanagh, Samantha
8
Calvary Christian (FtL)
57.70
7th Annual Fort Lauderdale City Track & Field Championships
Apr 3, 2019
16
Knowles, Domanique
JR
Cocoa
57.77
Astronaut Developmental Meet #1
Mar 1, 2019
17
Joiner, Akiyonna
SR
Astronaut
57.79
Astronaut Developmental Meet #1
Mar 1, 2019
18
Claybrook, Vashti
JR
Ransom Everglades
57.93
Sam Burley Hall of Fame Invitational
Mar 1, 2019
19
Paul, Anne
SO
Cardinal Gibbons
57.96
Cardinal Gibbons Last Chance Meet
Apr 6, 2019
20
Smith, Shamira
JR
Raines
58.19
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
21
White, Denise
SR
Bay
58.25
Bay County HS Championship
Mar 15, 2019
22
Tate, Lauryn
JR
Tampa Catholic
58.33
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
23
Jackson, Jaylah
SO
Wolfson
58.39
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
24
Bostick, Faith
SR
Rockledge
58.45
George Jenkins Invitational
Feb 16, 2019
25
Buie, Alaijah
JR
Tavares
58.75
Lake Sumter County Championships
Apr 2, 2019
26
Burrell, Brie
SR
North Marion
58.83
FHSAA 2A District 6
Apr 12, 2019
27
Henderson, Ke'Aria
SO
North Marion
58.99
Oak Hall Mini-Meet 1A/2A Schools
Mar 27, 2019
28
Joyce, Victoria
FR
Rockledge
59.00
FHSAA 2A District 13
Apr 12, 2019
29
Lightsey, Ireoina
SR
Gibbs
59.08
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
30
Kelly, Lanayjah
FR
Godby
59.13
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
31
Senior, Nya
6
Lincoln Park
59.18
FHSAA 2A District 13
Apr 12, 2019
32
McCann, Christen
SO
Lincoln Park
59.19
Bonita Williams Invitational
Apr 4, 2019
33
Charles, Destiny
SR
Cocoa
59.33
Satellite High Invitational
Feb 22, 2019
34
Buckmaster, Tamara
SO
Rockledge
59.41
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2019
Mar 15, 2019
35
King, Madison
JR
Godby
59.43
Wakulla Quad Meet 2
Mar 26, 2019
36
Richmond, Sarah
JR
Trinity Catholic
59.44
FHSAA 2A District 6
Apr 12, 2019
37
Harris, Meghan
SO
Bradford
59.48
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
38
Schwab, Savannah
SR
Tavares
59.77
Lake Sumter County Championships
Apr 2, 2019
39
Clark, Ashleigh
SR
Pine Crest
59.78
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
40
Loriz, Jasmine
SR
West Florida
59.79
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
41
Thomas, Shaniya
SR
Cocoa
59.81
Satellite High Invitational
Feb 22, 2019
42
Morris , Quewana
SO
Middleton
59.82
FHSAA 2A District 10
Apr 12, 2019
43
Leptune, Kenya
SO
Inlet Grove
59.85
FHSAA 2A Region 4 and FHSAA 1A Region 3
Apr 27, 2019
44
Brown, Elizabeth
SR
Pine Crest
59.89
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
45
Miller, Cache
FR
Jefferson
59.98
FHSAA 2A District 10
Apr 12, 2019
46
Harper, Aniya
JR
Westside
1:00.12
Ed White Mini Meet 2
Feb 26, 2019
47
Frost, Naveyh
SO
Godby
1:00.17
Wakulla Home Meet 3
Apr 2, 2019
48
Kulp, Diandra
SO
Spoto
1:00.24
Hillsborough County Championship
Apr 2, 2019
49
Marlin, Sanaa
SR
Dunbar
1:00.26
South Fort Myers Wolfpack Invitational
Mar 15, 2019
50
Maurency, Fay
JR
Calvary Christian (FtL)
1:00.31
7th Annual Fort Lauderdale City Track & Field Championships
Apr 3, 2019
51
Howarth, Haley
SR
Oxbridge Academy
1:00.39
Jeff Fossen Invitational (PV Invite)
Mar 8, 2019
52
Dujon, Hiliy
JR
Jones
1:00.42
Metro West Championship 2019
Apr 6, 2019
53
McEvoy, Harper
SO
Episcopal
1:00.55
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
54
Hughes, Megan
JR
Holy Names
1:00.56
Tampa Catholic Tri-Meet 3-20-19
Mar 20, 2019
54
McCray, Danielle
FR
Suncoast
1:00.56
Lake Worth Invitational
Mar 11, 2019
56
Davis, Chloe
SR
Berkeley Prep
1:00.59
Calvary Christian Warrior Invite 2019
Mar 1, 2019
57
Mercurio, Sydney
JR
Berkeley Prep
1:00.61
FHSAA 2A District 10
Apr 12, 2019
58
Baker, Arielye
JR
Frostproof
1:00.65
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
59
Phillips, Kheli
SO
Lake Highland Prep
1:00.68
Highlander Classic 2019
Mar 15, 2019
60
Brown, Ranecia
SO
Jones
1:00.74
Carl Friedland Memorial 2019
Feb 15, 2019
61
Gold, Maia
JR
Ransom Everglades
1:00.94
Miami Dade Youth Fair Invite
Apr 6, 2019
62
Meyers, Hannah
JR
Pensacola Catholic
1:00.96
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
63
Aves, Ally
JR
Berkeley Prep
1:00.99
Calvary Christian Warrior Invite 2019
Mar 1, 2019
64
Miller, Hannah
SR
Trinity Prep
1:01.05
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
65
Henley, Aniya
JR
Rickards
1:01.08
Chiles Capital City Classic
Apr 6, 2019
66
Jones, Aniyah
SO
Cardinal Gibbons
1:01.11
CCA Eagles 6th Annual Invitational
Mar 8, 2019
67
Demarinis, Nadia
SO
North Broward Prep
1:01.12
Calvary (FtLaud) Open
Feb 15, 2019
68
Shaw, Danielle
SR
Rickards
1:01.36
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
69
Carvajal-Romeu, Victoria
SR
Archbishop McCarthy
1:01.40
Key West Quad
Mar 29, 2019
70
Jenkins, Evoni
FR
Gadsden County
1:01.42
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
71
Shannon, Shaniah
FR
Glades Central
1:01.55
Lake Worth Invitational
Mar 11, 2019
72
Stedman, Violet
SR
Gulf
1:01.63
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
73
Austin, Anaje
JR
Bishop Kenny
1:01.66
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
74
Noisette, Tenisha
FR
Raines
1:01.68
UNF Pre-State High School Meet
Mar 23, 2019
75
Torregrosa, Libby
JR
Pine Crest
1:01.69
7th Annual Fort Lauderdale City Track & Field Championships
Apr 3, 2019
75
Scott, Brooke
SO
Ransom Everglades
1:01.69
Sam Burley Hall of Fame Invitational
Mar 1, 2019
77
Kirkland, Kendall
SR
Raines
1:01.70
Ed White Mini Meet 2
Feb 26, 2019
78
Duffy, Rebecca
SR
Bolles
1:01.86
Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2019
79
Weathers, Anna Grace
JR
North Marion
1:01.92
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
79
Gardner, Parklyn
FR
Episcopal
1:01.92
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
81
Brown, Paris
FR
Eastside
1:01.93
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
82
Mier, Adriana
FR
Hardee
1:01.96
FHSAA 2A District 9
Apr 12, 2019
82
Greene, Jayla
FR
Lake Wales
1:01.96
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
84
Morgan, Tonie
FR
Florida High
1:02.00
Wakulla Home Meet 3
Apr 2, 2019
85
Hammond, Andrenique
SR
Zephyrhills
1:02.03
Cypress Creek QUAD #2 2019
Feb 19, 2019
86
Thompson, Anaya
FR
Godby
1:02.04
Wakulla Quad Meet 2
Mar 26, 2019
87
Drake-Jackson, Jaliah
FR
North Bay Haven
1:02.08
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
88
Reid, Morgan
SO
Pompano Beach
1:02.09
BCAA North Qualifier
Mar 19, 2019
89
Hardwick, Melanie
SR
Dunbar
1:02.10
FHSAA 2A District 12
Apr 12, 2019
90
Sutton, Kaylee
JR
Menendez
1:02.13
Pedro Menendez Falcon Friday
Mar 8, 2019
91
Jackson, Kennedy
SO
Bishop Moore
1:02.17
Larry Kelly Invitational 2019
Mar 1, 2019
91
Townsend, Janiyah
JR
Jones
1:02.17
Bob Mosher Wildcat Open 2019
Feb 18, 2019
93
Nunn, Micah
7
Florida High
1:02.21
Tariq Barfield Invitational
Mar 8, 2019
94
Davis, Kali
JR
Ribault
1:02.28
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
95
Lee, Micah
SO
Fort Pierce Westwood
1:02.31
FHSAA 2A District 13
Apr 12, 2019
96
Marrero Aquino , Loreine
SR
Mulberry
1:02.33
Cypress Creek Invitational 2019
Mar 7, 2019
97
Massillon, Sinia
SR
Middleton
1:02.37
49th Nash Higgins Relays
Mar 2, 2019
98
Dyer, Thalia
JR
American Heritage
1:02.38
Spartan Invitational - Miami Southridge
Feb 23, 2019
99
Hollins , Malaya
SO
Immokalee
1:02.43
FHSAA 2A District 12
Apr 12, 2019
100
Vickers, Patrianna
JR
Glades Central
1:02.59
Lake Worth Invitational
Mar 11, 2019
800 Meters (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
Rivera, Chase
SR
Bolles
1:51.93
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
2
Pedroza, Robert
JR
Key West
1:52.08
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
3
Brown, Dalton
SR
Tavares
1:52.78
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
4
Phillips, Brandon
SR
South Walton
1:53.08
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
5
Branch, Dylan
SR
Avon Park
1:53.44
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
6
Tellis, Ladarius
SO
Lake Wales
1:54.19
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
7
Suarez, Fernado
SR
Westside
1:55.03
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
8
Guy, Alex
SR
Keystone Heights
1:55.27
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
9
Hicks, Charles
SR
Bolles
1:55.61
East Coast Classic
Feb 22, 2019
10
Daleo, Jacob
JR
South Walton
1:55.84
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
11
Green, Xavier
SR
Raines
1:55.88
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
12
Holden, Michael
SR
Lake Wales
1:56.31
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
13
Rowan, Hudson
JR
Berkeley Prep
1:56.79
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
14
Jacobs, Isaac
SR
Lake Highland Prep
1:58.27
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
14
Guice, Jordan
SO
Rickards
1:58.27
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
16
Smith, Troy
SR
Rockledge
1:58.34
Astronaut Invitational 2019
Mar 29, 2019
17
Denton, Anderson
JR
Lake Wales
1:58.56
Polk County Championship 2019
Mar 16, 2019
18
Clemons, Emory
FR
American Heritage
1:58.62
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
19
Owens, Jabari
SR
Pine Crest
1:58.92
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
20
Torres Colon, Joesem
SO
Lake Wales
1:59.10
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
21
Kennedy, Matthew
SR
Bishop Kenny
1:59.98
JAC Distance Classic
May 10, 2019
22
Perez, Elias
SR
Ridgeview
2:00.33
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
23
Fetchero, Vincent
SR
Bishop Kenny
2:00.54
JAC Distance Classic
May 10, 2019
24
Rutkowski, Cole
SO
Bolles
2:00.70
JAC Distance Classic
May 10, 2019
25
Salgado, Sebastian
SO
Calvary Christian (FtL)
2:00.74
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
26
Quolke, Dennis
SR
Rockledge
2:00.91
Kowboy Invitational 2019
Mar 9, 2019
27
Ward, Stephen
SR
Lake Wales
2:00.93
George M. Steinbrenner Track and Field Invitational 2019
Mar 30, 2019
28
Baker, Tyler
SR
Atlantic (PO)
2:01.04
Royal Invitational 2019
Mar 16, 2019
29
Sall, Colton
JR
Cocoa Beach
2:01.13
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
30
Willett, Jack
SR
Lakewood
2:01.14
St. Petersburg HS Championship
Feb 28, 2019
31
Picerno, Dylan
SR
Gulf
2:01.34
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
32
Grimaud , Armani
JR
Montverde Academy
2:01.53
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
33
Lestrange, Brendan
JR
Melbourne Central Catholic
2:01.63
FHSAA 2A District 13
Apr 12, 2019
34
Hastings, Alex
SR
Bolles
2:01.75
East Coast Classic
Feb 22, 2019
35
Stern, Blake
SO
NSU University School
2:01.91
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
36
Ossi, Jacob
JR
Bishop Kenny
2:02.17
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
37
Thompson, Steven
JR
Crystal River
2:02.31
Citrus High Doug Patton Memorial T&F Championships
Mar 19, 2019
38
Brazil, Marcus
JR
Ribault
2:02.42
29th Annual Chandra Cheeseborough Invitational
Apr 6, 2019
39
Kahn, Kamran
SR
Bolles
2:02.48
East Coast Classic
Feb 22, 2019
40
Warren, Quentin
JR
Lely
2:02.50
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
41
NEVINS, LAQUAVIAN
SR
North Marion
2:02.70
MCIAC Championship
Apr 4, 2019
42
Barnes, Cornelius
JR
Godby
2:02.77
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
43
Canada, Corien
JR
Central (Brooksville)
2:02.83
Hernando Citrus Classic
Apr 3, 2019
44
Burns, Graeme
SO
Satellite
2:02.88
FHSAA 2A District 13
Apr 12, 2019
45
Allen, Owen
SR
Key West
2:03.00
Key West Quad
Mar 29, 2019
46
Morales, Landon
FR
Lake Wales
2:03.30
Kowboy Invitational 2019
Mar 9, 2019
47
Walton, Joshua
JR
Lake Highland Prep
2:03.36
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
48
Parker, Monte
SR
American Heritage
2:03.42
Cardinal Gibbons Last Chance Meet
Apr 6, 2019
49
Rizzo, Jack
SR
Pine Crest
2:03.49
7th Annual Fort Lauderdale City Track & Field Championships
Apr 3, 2019
50
Berne, Connor
SO
Pine Crest
2:03.52
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
51
Smith, Ben
JR
Archbishop McCarthy
2:03.53
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
52
Fatovic, Luke
SO
Pine Crest
2:03.62
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
53
Reijm, Johannes
SR
Edgewood
2:03.69
Astronaut developmental meet #2
Mar 8, 2019
54
St Cyr, Judd
JR
Lely
2:03.70
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
55
Speights, Ajajaughn
SR
Suwannee
2:03.89
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
56
Kline, William
SR
Lakewood
2:03.90
Kowboy Invitational 2019
Mar 9, 2019
57
Simmonds, Damien
SR
Dunbar
2:03.91
South Fort Myers Wolfpack Invitational
Mar 15, 2019
58
King, DeQuan
FR
Raines
2:04.01
29th Annual Chandra Cheeseborough Invitational
Apr 6, 2019
59
McBride, Rajah
SR
Ribault
2:04.03
Gateway Conference Championship
Mar 28, 2019
60
Devoss, Simon
SO
Astronaut
2:04.05
Astronaut Invitational 2019
Mar 29, 2019
61
Romero, Gabriel
SR
Crystal River
2:04.13
Raider Invitational at South Sumter High School
Mar 22, 2019
62
Geathers, Jayden
FR
American Heritage
2:04.24
Cardinal Gibbons Last Chance Meet
Apr 6, 2019
63
Robinson, Christopher
SR
Rickards
2:04.27
Jimmy Everett Invitational
Mar 1, 2019
64
Phillips, Jai
JR
Lake Highland Prep
2:04.37
Saints Invitational 2019
Mar 13, 2019
65
Khan, Kamren
SR
Bolles
2:04.52
Bolles Last Chance Meet
Apr 3, 2019
66
Brady, Will
FR
Bolles
2:04.54
East Coast Classic
Feb 22, 2019
67
Kennelly, Brad
SR
Bishop Kenny
2:04.66
Bear Classic
Mar 1, 2019
68
Stern, Josh
SO
Satellite
2:04.79
Astronaut developmental meet #2
Mar 8, 2019
69
Metcalf, Luke
SR
Bishop Moore
2:04.80
Highlander Classic 2019
Mar 15, 2019
70
Garcia, Jose Paolo Miguel
JR
Ridgeview
2:04.83
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
71
Hart, Andra
SR
South Sumter
2:04.88
FHSAA 2A District 6
Apr 12, 2019
72
Pratt, Brandon
FR
Suwannee
2:04.91
Oak Hall Mini-Meet 1A/2A Schools
Mar 27, 2019
73
Myers, Noah
JR
Tavares
2:04.94
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
74
Durastanti, Zack
SR
Hardee
2:04.99
FHSAA 2A District 9
Apr 12, 2019
75
Artley , Samuel
SO
Melbourne Central Catholic
2:05.23
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2019
Mar 15, 2019
76
Guerrier, Jordan
SR
Hallandale
2:05.29
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
77
Wilson, Justin
FR
Satellite
2:05.58
Melbourne Central Catholic Invitational
Mar 29, 2019
78
King, Jaquon
FR
Raines
2:05.60
Bob Hayes Invitational
Mar 16, 2019
78
Thompson, Kobe
SR
Satellite
2:05.60
Cape Coast Conference Championship
Apr 4, 2019
80
Sheridon, Lucas
SR
Lakewood
2:05.62
Warhawk Invitational
Feb 15, 2019
81
Shakhov, Daniil
SR
NSU University School
2:05.68
Louie Bing Classic
Feb 15, 2019
82
Macdougall, Mason
SR
Suncoast
2:05.72
FHSAA 2A Region 4 and FHSAA 1A Region 3
Apr 27, 2019
83
Lucarelli-van buskir, Dakotah
FR
Bishop Moore
2:05.81
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
84
Torres Colon, Joey
JR
Lake Wales
2:05.93
George Jenkins Invitational
Feb 16, 2019
85
Otzko, Nicholas
SR
Bishop Verot
2:05.95
FHSAA 2A District 12
Apr 12, 2019
86
Nesi, Joel
SR
Ridgeview
2:06.03
Clay County Championships
Feb 28, 2019
87
Kenoyer, Ty
JR
Lake Highland Prep
2:06.24
Brian Jaeger Elite Classic 2019
Mar 9, 2019
88
Mchugh, Brandon
JR
Astronaut
2:06.25
JAC Distance Classic
May 10, 2019
88
Bryant, Jabari
SR
Rickards
2:06.25
Jimmy Everett Invitational
Mar 1, 2019
90
Primes, Deshawn
SR
Jones
2:06.33
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
91
Hensley, Jacob
SR
Citrus
2:06.38
21st Annual Crystal River Pirate Invitational
Mar 9, 2019
92
Manning, David
JR
Trinity Prep
2:06.41
Highlander Invitational 2019
Feb 22, 2019
93
Disabb, Samuel
JR
Eastside
2:06.43
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
94
Allen, Tico
JR
Middleton
2:06.44
49th Nash Higgins Relays
Mar 2, 2019
95
Wilson, Warren
FR
Newberry
2:06.45
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
96
Rowsell, John
SO
Cypress Creek (Wesley Chapel)
2:06.68
Hernando Kiwanis Track and Field Invitational
Mar 14, 2019
97
Cheatham, Kai
JR
Cocoa Beach
2:06.73
FHSAA 2A District 13
Apr 12, 2019
98
Basford, Nathaniel
JR
Satellite
2:06.85
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2019
Mar 15, 2019
99
Brown, Kolin
FR
Rickards
2:06.88
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
100
Branch, Jason
SO
LaBelle
2:06.91
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
800 Meters (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
Varela, Natalie
JR
Gulliver Prep
2:09.82
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
2
Folston, Jatana
SR
Cocoa
2:10.20
FHSAA 2A Region 4 and FHSAA 1A Region 3
Apr 27, 2019
3
Yared, Tsion
JR
Pine Crest
2:10.62
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
4
Kavanagh, Samantha
8
Calvary Christian (FtL)
2:11.53
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
5
Spann, Daishon
SR
Cocoa
2:11.75
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
6
Hughes, Megan
JR
Holy Names
2:13.22
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
7
Schwab, Savannah
SR
Tavares
2:14.86
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
8
Barrett, Jadae
JR
American Heritage
2:15.03
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
9
Paul, Anne
SO
Cardinal Gibbons
2:16.62
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
10
Jordan, Kiarra
JR
Rickards
2:18.44
Florida Relays
Mar 28, 2019
11
Dawn, Kamari
SO
Rockledge
2:18.71
FHSAA 2A Region 4 and FHSAA 1A Region 3
Apr 27, 2019
12
McCann, Christen
SO
Lincoln Park
2:19.05
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
13
Gomez , Cristal
FR
Frostproof
2:19.55
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
14
Vargas, Emily
JR
Avon Park
2:19.67
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
15
Mier, Adriana
FR
Hardee
2:19.89
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
16
Phillips, Kheli
SO
Lake Highland Prep
2:20.14
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
17
Avery, Sydney
SR
Berkeley Prep
2:20.23
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
18
Clark , Rebecca
SR
Villages
2:20.29
Windermere Meet of Champions 2019
Feb 23, 2019
19
Matysik, Nicole
SR
Key West
2:20.75
CCA Eagles 6th Annual Invitational
Mar 8, 2019
20
Schwartz, Amanda
JR
Pine Crest
2:21.59
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
21
Kerjean, Noemi
JR
St. Brendan
2:21.73
Miami Hurricane Invitational
Mar 15, 2019
22
Peele, Madison
SR
South Walton
2:22.12
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
23
Pisello, Alaina
SO
Trinity Prep
2:22.21
Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2019
24
Scali, Heidi
FR
South Walton
2:22.23
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
25
Hastings, Kate
SO
Bolles
2:23.15
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
26
Rivera, Layne
SO
Bolles
2:23.29
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
27
Burrell, Brie
SR
North Marion
2:23.54
JAC Distance Classic
May 10, 2019
28
Scott, Brooke
SO
Ransom Everglades
2:23.78
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
29
Daley, Ella Kate
SO
Villages
2:24.01
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
30
Fitzgerald, Ashley
7
American Heritage
2:24.63
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
31
Cardwell, Kendyl
SO
Montverde Academy
2:24.84
Saints Invitational 2019
Mar 13, 2019
32
Montoya, Maxine
SO
Bolles
2:24.92
Bolles Last Chance Meet
Apr 3, 2019
33
Thompson, Anaya
FR
Godby
2:25.04
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
34
Hiers, Brianna
SO
Montverde Academy
2:25.32
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
35
Emerson, Hanna
JR
Suncoast
2:25.71
Lake Worth Invitational
Mar 11, 2019
36
Cisneros, Alexandra
SR
Lake Highland Prep
2:25.91
Florida Relays
Mar 28, 2019
37
Lake, Magnolia
SR
Rockledge
2:25.94
Astronaut Invitational 2019
Mar 29, 2019
38
Castillo, Billie
JR
Titusville
2:26.02
Astronaut Invitational 2019
Mar 29, 2019
39
Thompson, Tanner
JR
Episcopal
2:26.20
Danny Brown Invitational
Feb 22, 2019
40
Witt, Abigail
JR
Bolles
2:26.42
Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2019
41
Munroe, Madison
FR
Ransom Everglades
2:26.56
Miami Dade Youth Fair Invite
Apr 6, 2019
42
Albright, Lucy
JR
Trinity Prep
2:26.85
Highlander Invitational 2019
Feb 22, 2019
43
Marrero Aquino , Loreine
SR
Mulberry
2:26.92
The Ridge Invitational
Mar 9, 2019
44
Alvarez, Camila
JR
St. Brendan
2:27.08
Florida Relays
Mar 28, 2019
45
Atcherson, Nia
7
Episcopal
2:27.41
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
46
McAnally, Audrey
JR
Trinity Prep
2:27.46
Astronaut developmental meet #2
Mar 8, 2019
47
Trap, Victoria
FR
Carrollton
2:27.49
FHSAA 2A District 16
Apr 11, 2019
48
Csikai, Elizabeth
8
Bolles
2:27.52
Bolles Last Chance Meet
Apr 3, 2019
49
Turbyfill, Taitem
SO
Trinity Prep
2:27.74
Brian Jaeger Elite Classic 2019
Mar 9, 2019
50
Jones, Amaya
SO
Godby
2:28.20
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
51
Dericks, Sofie
FR
Clearwater Central Catholic
2:28.25
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
52
Hodges, Cheyenne
SR
Fort White
2:28.39
Chiles Capital City Classic
Apr 6, 2019
53
Ward, Margaret
SR
Rockledge
2:28.40
George Jenkins Invitational
Feb 16, 2019
54
Dean, Olivia
SO
Florida High
2:28.50
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
54
Driscoll, Elizabeth
FR
Trinity Prep
2:28.50
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
56
Demarinis, Nadia
SO
North Broward Prep
2:28.58
FHSAA 2A District 14
Apr 8, 2019
57
Mills, Lauren
SO
Bishop Verot
2:28.74
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
58
Ervin, Nicole
SR
Citrus
2:28.92
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
59
Areola, Maria
SR
West Florida
2:28.93
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
60
Ropp, Hadley
FR
Bolles
2:29.29
Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2019
61
Kunz, Catherine
SO
Bolles
2:29.35
Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2019
62
Kummings, Helena
JR
Bolles
2:29.36
Bolles Last Chance Meet
Apr 3, 2019
63
Lipham, Catelin
SR
Berkeley Prep
2:29.44
Calvary Christian Invitational 2019
Apr 4, 2019
64
Stocker, Sierra
SO
Pine Crest
2:29.54
Miami Hurricane Invitational
Mar 15, 2019
64
Meers, Nicole
SR
Montverde Academy
2:29.54
Lake Sumter County Championships
Apr 2, 2019
66
Hincapie, Jasmine
JR
Calvary Christian (FtL)
2:29.61
7th Annual Fort Lauderdale City Track & Field Championships
Apr 3, 2019
67
Csikai, Anna
SR
Bolles
2:29.63
Bolles Last Chance Meet
Apr 3, 2019
68
Ruiz-Vega, Andrea
SO
St. Brendan
2:29.72
Miami Dade Youth Fair Invite
Apr 6, 2019
69
Lavrador, Julia
SO
Satellite
2:29.80
Satellite High Invitational
Feb 22, 2019
70
Bohm, Amanda
SR
Fivay
2:29.82
Hernando Kiwanis Track and Field Invitational
Mar 14, 2019
71
Lake, Abigail
SR
Rockledge
2:29.96
Kowboy Invitational 2019
Mar 9, 2019
72
Sander-Nazario, India
SR
Florida High
2:30.45
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
72
Irigoyen , Claire
SR
Ransom Everglades
2:30.45
Miami Hurricane Invitational
Mar 15, 2019
74
Bata, Leila
7
Bolles
2:30.47
Bolles Last Chance Meet
Apr 3, 2019
75
Joyce, Victoria
FR
Rockledge
2:30.71
Sam Burley Hall of Fame Invitational
Mar 1, 2019
76
Medina, Dashane
SR
Lake Wales
2:30.94
George M. Steinbrenner Track and Field Invitational 2019
Mar 30, 2019
77
Thomas, Mackenzie
FR
Bishop Verot
2:31.17
Calvary Christian Warrior Invite 2019
Mar 1, 2019
78
Locke, Lauren
SR
Marianna
2:31.18
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
79
Schmidt, Mary
SO
Bishop Kenny
2:31.30
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
80
Axelrod, Lorrie
JR
Pine Crest
2:31.52
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
81
Bennett, Grace
SO
Cocoa Beach
2:31.62
Astronaut Invitational 2019
Mar 29, 2019
82
Joseph, Naisha
JR
Coconut Creek
2:31.74
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
83
Small, Juliet
SR
Lake Highland Prep
2:31.80
Highlander Classic 2019
Mar 15, 2019
84
Weathers, Anna Grace
JR
North Marion
2:31.87
JAC Distance Classic
May 10, 2019
85
Mercurio, Sydney
JR
Berkeley Prep
2:31.96
Keswick Crusaders Invitational
Apr 5, 2019
86
Poe, Madison
FR
Zephyrhills
2:31.99
Cypress Creek Invitational 2019
Mar 7, 2019
87
White, Karah
8
Montverde Academy
2:32.04
UNF Pre-State High School Meet
Mar 23, 2019
88
Jaszczak, Riley
FR
Titusville
2:32.06
Bob Mosher Wildcat Open 2019
Feb 18, 2019
89
Caputo, Gabriella
JR
Immaculata-LaSalle
2:32.20
Miami Dade Youth Fair Invite
Apr 6, 2019
90
Dieck, Greta
SR
Holy Names
2:32.34
Berkeley Tailgate Track & Field Meet
Mar 7, 2019
91
Brown, Anaya
SR
Ribault
2:32.62
Gateway Conference Championship
Mar 28, 2019
92
Fletcher, Julia
SR
Bishop Kenny
2:32.67
Brian Jaeger Elite Classic 2019
Mar 9, 2019
93
Groppel, Marie
SR
Satellite
2:32.78
Melbourne Central Catholic Invitational
Mar 29, 2019
94
Jackson, Tigan
SO
Astronaut
2:32.92
Astronaut Invitational 2019
Mar 29, 2019
95
Canavan, Amber
FR
Bishop Kenny
2:33.07
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
96
Velez, Johanna
6
Calvary Christian (FtL)
2:33.12
CCA Middle School Inv 2019
Mar 7, 2019
97
Jaimes, Elizabeth
FR
South Sumter
2:33.17
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
98
Rybinski , Gabriella
SO
Frostproof
2:33.19
Winter Haven Invitational
Apr 5, 2019
99
Duffy, Rebecca
SR
Bolles
2:33.22
Florida Relays
Mar 28, 2019
100
Nales-Torchio, Emma
8
McKeel
2:33.35
Bob English Relays 2019
Mar 2, 2019
1600 Meters (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
Hicks, Charles
SR
Bolles
4:07.39
JAC Distance Classic
May 10, 2019
2
Pedroza, Robert
JR
Key West
4:13.82
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
3
Rivera, Chase
SR
Bolles
4:15.57
Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2019
4
Jacobs, Isaac
SR
Lake Highland Prep
4:21.12
Florida Relays
Mar 28, 2019
5
Branch, Dylan
SR
Avon Park
4:21.19
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
6
Smith, Troy
SR
Rockledge
4:21.49
UNF Pre-State High School Meet
Mar 23, 2019
7
Nesi, Joel
SR
Ridgeview
4:22.44
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
8
Guy, Alex
SR
Keystone Heights
4:23.53
Florida Relays
Mar 28, 2019
9
Montague, Gabriel
SO
Satellite
4:23.73
FSU Relays (High School)
Mar 22, 2019
10
Hastings, Alex
SR
Bolles
4:23.92
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
11
Denton, Anderson
JR
Lake Wales
4:24.08
FHSAA 2A District 9
Apr 12, 2019
12
Khan, Kamren
SR
Bolles
4:26.30
FSU Relays (High School)
Mar 22, 2019
13
OBrien, Gavin
JR
Astronaut
4:26.45
JAC Distance Classic
May 10, 2019
14
Devoss, Simon
SO
Astronaut
4:27.23
JAC Distance Classic
May 10, 2019
15
Foltz, Ben
SR
Bolles
4:28.81
Episcopal Eagle Open
Feb 15, 2019
15
Allen, Owen
SR
Key West
4:28.81
CCA Eagles 6th Annual Invitational
Mar 8, 2019
17
Rowan, Hudson
JR
Berkeley Prep
4:29.22
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
18
Wilson, Justin
FR
Satellite
4:29.67
Satellite High Invitational
Feb 22, 2019
19
Hensley, Jacob
SR
Citrus
4:29.71
Citrus High Doug Patton Memorial T&F Championships
Mar 19, 2019
20
Ward, Stephen
SR
Lake Wales
4:30.25
FHSAA 2A District 9
Apr 12, 2019
21
Stern, Josh
SO
Satellite
4:30.59
FSU Relays (High School)
Mar 22, 2019
22
Lestrange, Brendan
JR
Melbourne Central Catholic
4:30.73
Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2019
23
Updike, Kevin
SO
Lake Wales
4:30.85
FHSAA 2A District 9
Apr 12, 2019
24
Brady, Will
FR
Bolles
4:30.88
Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2019
25
Canada, Corien
JR
Central (Brooksville)
4:31.39
Hernando Kiwanis Track and Field Invitational
Mar 14, 2019
26
Daleo, Jacob
JR
South Walton
4:31.64
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
27
Phillips, Jai
JR
Lake Highland Prep
4:32.01
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
28
Cusack, James
SR
Ransom Everglades
4:33.01
Miami Hurricane Invitational
Mar 15, 2019
29
Sorensen, John
SR
Fernandina Beach
4:33.18
Danny Brown Invitational
Feb 22, 2019
30
Tellis, Ladarius
SO
Lake Wales
4:33.21
Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2019
31
Gindl, Phillip
JR
West Florida
4:33.65
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
32
Mohamad, Bilal
SR
Arnold
4:33.91
Chiles Capital City Classic
Apr 6, 2019
33
Holden, Michael
SR
Lake Wales
4:34.09
Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2019
34
Stalcup, Ross
SR
Hernando
4:34.32
Cypress Creek Invitational 2019
Mar 7, 2019
35
Manning, David
JR
Trinity Prep
4:34.87
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
36
Rutkowski, Cole
SO
Bolles
4:35.02
Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2019
37
Kennedy, Matthew
SR
Bishop Kenny
4:35.11
Bolles Last Chance Meet
Apr 3, 2019
38
Owens, Jabari
SR
Pine Crest
4:35.66
CCA Eagles 6th Annual Invitational
Mar 8, 2019
39
Wilhelm, Christopher
SR
Trinity Prep
4:35.96
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
40
Berne, Connor
SO
Pine Crest
4:36.03
FSU Relays (High School)
Mar 22, 2019
41
Kraver, Joshua
JR
Edgewood
4:36.18
Satellite High Invitational
Feb 22, 2019
42
Fetchero, Vincent
SR
Bishop Kenny
4:36.31
Bolles Last Chance Meet
Apr 3, 2019
43
Morales, Landon
FR
Lake Wales
4:36.47
Polk County Championship 2019
Mar 16, 2019
44
Porter, Chris
SR
Rickards
4:36.55
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
45
Sall, Colton
JR
Cocoa Beach
4:38.21
Cape Coast Conference Championship
Apr 4, 2019
46
Cheatham, Kai
JR
Cocoa Beach
4:38.49
Astronaut developmental meet #2
Mar 8, 2019
47
Duhnoski, Colin
FR
Bolles
4:38.59
2019 Bolles Relays
Mar 14, 2019
48
Ortega, Gabriel
SR
Pine Crest
4:38.67
CCA Eagles 6th Annual Invitational
Mar 8, 2019
49
Ossi, Jacob
JR
Bishop Kenny
4:38.89
Brian Jaeger Elite Classic 2019
Mar 9, 2019
50
Bennett, Mason
SR
Arnold
4:39.74
Chiles Capital City Classic
Apr 6, 2019
51
Sheridon, Lucas
SR
Lakewood
4:39.80
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
52
Noble, Ian
SO
St. Andrew's
4:39.95
CCA Eagles 6th Annual Invitational
Mar 8, 2019
53
Rivera- Garcia, Ian
SR
Lely
4:40.47
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
54
Thompson, Kobe
SR
Satellite
4:40.56
Satellite High Invitational
Feb 22, 2019
55
Salgado, Sebastian
SO
Calvary Christian (FtL)
4:40.88
CCA Eagles 6th Annual Invitational
Mar 8, 2019
56
Jessup, John
SR
Gulf
4:41.04
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
57
Rooplal, Darnell
SO
Atlantic (PO)
4:41.18
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
58
Esber, Tomas
JR
Ransom Everglades
4:41.31
CCA Eagles 6th Annual Invitational
Mar 8, 2019
59
Torres Colon, Joesem
SO
Lake Wales
4:41.35
FSU Relays (High School)
Mar 22, 2019
60
Guice, Jordan
SO
Rickards
4:41.39
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
60
Brownlee, Jalen
SO
Rickards
4:41.39
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
62
Lipham, Ethan
FR
Berkeley Prep
4:41.40
Royal Invitational 2019
Mar 16, 2019
63
Reyes, Alexis
FR
LaBelle
4:41.73
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
64
Metcalf, Luke
SR
Bishop Moore
4:41.83
Larry Kelly Invitational 2019
Mar 1, 2019
65
Hutchison, Luke
JR
Suncoast
4:41.86
FHSAA 2A Region 4 and FHSAA 1A Region 3
Apr 27, 2019
66
Young, Kingston
SR
Key West
4:42.08
Cardinal Gibbons Last Chance Meet
Apr 6, 2019
67
Rizzo, Jack
SR
Pine Crest
4:42.45
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
68
Sow, Emile
JR
Eastside
4:42.71
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
69
Prezioso, Vincenzo
JR
Cocoa
4:42.74
FHSAA 2A District 13
Apr 12, 2019
70
Quolke, Dennis
SR
Rockledge
4:42.96
Sam Burley Hall of Fame Invitational
Mar 1, 2019
71
Cummings, Matthew
SR
Cocoa Beach
4:43.12
Cape Coast Conference Championship
Apr 4, 2019
72
Akar, Jon
SR
Ransom Everglades
4:43.26
Falcon Invitational
Feb 22, 2019
73
Wagner, Zach
FR
Bishop Kenny
4:43.61
Bolles Last Chance Meet
Apr 3, 2019
74
Kryc, Daniel
FR
Astronaut
4:44.22
JAC Distance Classic
May 10, 2019
75
Camp, William
SO
Bolles
4:44.53
2019 Bolles Relays
Mar 14, 2019
76
Basford, Nathaniel
JR
Satellite
4:44.86
Carl Friedland Memorial 2019
Feb 15, 2019
77
Morris, Trey
JR
Berkeley Prep
4:45.06
57th Annual Ed Wells Jr.-Kiwanis Invitational
Mar 9, 2019
78
Gahres, Jeffery
SR
Space Coast
4:45.14
Holy Trinity Invitational
Mar 2, 2019
79
Dunn, Preston
SR
Oasis
4:45.35
Tarpon Classic
Mar 29, 2019
80
Blake, Joseph
SR
Pensacola Catholic
4:45.42
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
81
Dean, Riley
SR
Fernandina Beach
4:45.47
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
82
Rowsell, John
SO
Cypress Creek (Wesley Chapel)
4:46.19
Cypress Creek Invitational 2019
Mar 7, 2019
83
Cunado, David
SR
Gulliver Prep
4:46.25
Miami Dade Youth Fair Invite
Apr 6, 2019
84
Fatovic, Luke
SO
Pine Crest
4:46.29
CCA Eagles 6th Annual Invitational
Mar 8, 2019
85
Gaines, Japrince
FR
Cardinal Gibbons
4:46.68
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
86
McCray, Noah
JR
Clewiston
4:46.72
FHSAA 2A District 12
Apr 12, 2019
87
Alvarez, Anthony
SR
Lely
4:46.74
FHSAA 2A District 12
Apr 12, 2019
88
Lisman, Marcus
SO
Bishop Moore
4:46.75
Larry Kelly Invitational 2019
Mar 1, 2019
89
Reijm, Johannes
SR
Edgewood
4:46.76
Satellite High Invitational
Feb 22, 2019
90
Dickinson, Luke
JR
Satellite
4:47.56
Carl Friedland Memorial 2019
Feb 15, 2019
90
Kwiatkowski, Caden
SO
Fernandina Beach
4:47.56
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
92
Cruz, Christian
SO
Immokalee
4:47.62
CCAC Track Meet
Apr 6, 2019
93
Fisher, Bryan
SR
Citrus
4:47.63
Hernando Citrus Classic
Apr 3, 2019
94
Wiedeman, Daniel
JR
Wakulla
4:47.94
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
95
Teal, Michael
SO
Bishop Kenny
4:47.96
FSU Relays (High School)
Mar 22, 2019
96
Weber, Wolfgang
FR
Berkeley Prep
4:47.99
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
97
Lofing, Blake
JR
Santa Fe
4:48.00
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
98
Rodriguez, Gabriel
SR
St. Brendan
4:48.22
Miami Dade Youth Fair Invite
Apr 6, 2019
99
Pagan, Gavin
JR
Lakewood
4:48.69
Richard Allen Invitational
Feb 21, 2019
100
Frietze, Dominik
SO
Ridgeview
4:48.72
Friday Night Spikes
Apr 5, 2019
1600 Meters (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
Yared, Tsion
JR
Pine Crest
4:52.26
FSU Relays (High School)
Mar 22, 2019
2
Varela, Natalie
JR
Gulliver Prep
4:57.64
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
3
Clark , Rebecca
SR
Villages
4:58.15
The Buffalo Invitational
Mar 30, 2019
4
Faulhaber, Emily
JR
Pine Crest
4:58.77
Broward Elite Athletic Club Showcase
May 17, 2019
5
Cardwell, Kendyl
SO
Montverde Academy
5:08.98
Florida Relays
Mar 28, 2019
6
Henne, Lily
FR
Montverde Academy
5:10.20
Highlander Invitational 2019
Feb 22, 2019
7
Hughes, Megan
JR
Holy Names
5:10.57
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
8
Castillo, Billie
JR
Titusville
5:11.27
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
9
Matysik, Nicole
SR
Key West
5:11.80
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
10
Tymorek, Eleanor
SO
St. Andrew's
5:12.28
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
11
McAnally, Audrey
JR
Trinity Prep
5:14.92
Florida Relays
Mar 28, 2019
12
Schwab, Savannah
SR
Tavares
5:16.90
Florida Relays
Mar 28, 2019
13
Pisello, Alaina
SO
Trinity Prep
5:17.36
Florida Relays
Mar 28, 2019
14
Turbyfill, Taitem
SO
Trinity Prep
5:17.95
Florida Relays
Mar 28, 2019
15
Csikai, Elizabeth
8
Bolles
5:18.76
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
16
Lorey, Emma
JR
Bishop Moore
5:18.78
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
17
Avery, Sydney
SR
Berkeley Prep
5:19.48
FHSAA 2A District 10
Apr 12, 2019
18
Schwartz, Amanda
JR
Pine Crest
5:19.59
7th Annual Fort Lauderdale City Track & Field Championships
Apr 3, 2019
19
Lavrador, Julia
SO
Satellite
5:19.85
FHSAA 2A Region 4 and FHSAA 1A Region 3
Apr 27, 2019
20
Gomez , Cristal
FR
Frostproof
5:20.14
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
21
Albright, Lucy
JR
Trinity Prep
5:20.30
Astronaut developmental meet #2
Mar 8, 2019
22
Fitzgerald, Ashley
7
American Heritage
5:20.39
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
23
Munroe, Madison
FR
Ransom Everglades
5:20.47
Miami Hurricane Invitational
Mar 15, 2019
24
Vargas, Emily
JR
Avon Park
5:20.76
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
25
Kummings, Helena
JR
Bolles
5:21.75
Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2019
26
Stocker, Sierra
SO
Pine Crest
5:21.80
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
27
Montoya, Maxine
SO
Bolles
5:22.35
FSU Relays (High School)
Mar 22, 2019
28
Emerson, Hanna
JR
Suncoast
5:23.19
Warrior Invitational
Mar 1, 2019
29
Lake, Magnolia
SR
Rockledge
5:23.37
FHSAA 2A District 13
Apr 12, 2019
30
Sperry, Ryleigh
FR
Montverde Academy
5:24.59
Lake Sumter County Championships
Apr 2, 2019
31
Dericks, Sofie
FR
Clearwater Central Catholic
5:25.13
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
32
Ward, Margaret
SR
Rockledge
5:25.64
FHSAA 2A District 13
Apr 12, 2019
33
Starvaggi, Nina
FR
Gulliver Prep
5:25.76
Miami Dade Youth Fair Invite
Apr 6, 2019
34
Kerjean, Noemi
JR
St. Brendan
5:25.78
Archbishop McCarthy Meet #3
Feb 27, 2019
35
Locke, Lauren
SR
Marianna
5:26.15
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
36
Jaszczak, Riley
FR
Titusville
5:26.31
Astronaut developmental meet #2
Mar 8, 2019
37
Lawlor, Cassie
SR
Pine Crest
5:27.19
FSU Relays (High School)
Mar 22, 2019
38
Deronda, Mia
SO
Nature Coast
5:27.31
Cypress Creek Invitational 2019
Mar 7, 2019
39
Hiers, Brianna
SO
Montverde Academy
5:27.60
Lake Sumter County Championships
Apr 2, 2019
40
Shreffler, Chablis
SR
Tavares
5:28.48
Raider Invitational at South Sumter High School
Mar 22, 2019
41
Wyer, Brianna
SR
Pensacola Catholic
5:28.74
Mobile Challenge of Champions Open Division
Apr 5, 2019
42
Beleznay, Maya
JR
Pine Crest
5:29.17
Calvary (FtLaud) Open
Feb 15, 2019
43
Bohm, Amanda
SR
Fivay
5:29.46
Cypress Creek Invitational 2019
Mar 7, 2019
44
O'Riordan, Maeve
SR
Bolles
5:29.50
Prince and Sibil Zachariah Invitational
Mar 8, 2019
45
Rukab, Lana
SR
Satellite
5:30.39
Satellite High Invitational
Feb 22, 2019
46
Cisneros, Alexandra
SR
Lake Highland Prep
5:30.50
Larry Kelly Invitational 2019
Mar 1, 2019
47
Williams, Summer
SR
Florida High
5:31.69
Bob Hayes Invitational
Mar 16, 2019
48
Williams, Camryn
SO
Keystone Heights
5:31.92
Florida Relays
Mar 28, 2019
49
Marville, Leah
SR
Nature Coast
5:32.71
Fivay Invite
Mar 1, 2019
50
White, Karah
8
Montverde Academy
5:33.06
Lake Sumter County Championships
Apr 2, 2019
51
Velez, Johanna
6
Calvary Christian (FtL)
5:33.35
7th Annual Fort Lauderdale City Track & Field Championships
Apr 3, 2019
52
Hincapie, Jasmine
JR
Calvary Christian (FtL)
5:33.70
CCA Eagles 6th Annual Invitational
Mar 8, 2019
53
Fletcher, Julia
SR
Bishop Kenny
5:33.81
Bolles Last Chance Meet
Apr 3, 2019
54
Brauman , Jayci
FR
Montverde Academy
5:34.00
Lake Sumter County Championships
Apr 2, 2019
55
Szakacs, Lydia
JR
St. Andrew's
5:34.21
Palm Beach County Non Conference Qualifier
Mar 27, 2019
56
Groppel, Marie
SR
Satellite
5:34.87
Satellite High Invitational
Feb 22, 2019
57
Garcia Moreno, Fernanda
SO
Ransom Everglades
5:35.39
CCA Eagles 6th Annual Invitational
Mar 8, 2019
58
Dieck, Greta
SR
Holy Names
5:35.58
Berkeley Tailgate Track & Field Meet
Mar 7, 2019
59
Hastings, Kate
SO
Bolles
5:35.79
Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2019
60
Paul, Anne
SO
Cardinal Gibbons
5:35.86
CCA Eagles 6th Annual Invitational
Mar 8, 2019
61
Lake, Abigail
SR
Rockledge
5:36.17
Astronaut Invitational 2019
Mar 29, 2019
62
Kunz, Catherine
SO
Bolles
5:36.45
Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2019
63
Axelrod, Lorrie
JR
Pine Crest
5:36.55
FSU Relays (High School)
Mar 22, 2019
64
Parker, Lydia
SR
Yulee
5:36.81
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
65
Nales-Torchio, Emma
8
McKeel
5:37.53
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
66
Trap, Victoria
FR
Carrollton
5:37.63
Miami Hurricane Invitational
Mar 15, 2019
67
Scordato, Mackenzie
FR
Citrus
5:37.65
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
68
Smith, Caroline
JR
Episcopal
5:37.69
Bolles Last Chance Meet
Apr 3, 2019
69
Holland, Caroline
SR
Bolles
5:38.18
Bolles Last Chance Meet
Apr 3, 2019
70
Josephson, Samantha
JR
Bolles
5:38.26
Bolles Last Chance Meet
Apr 3, 2019
71
Mickler, Ella
8
Bolles
5:39.83
Bolles Last Chance Meet
Apr 3, 2019
72
Braswell, Kaitlin
SR
Rockledge
5:40.22
Astronaut Invitational 2019
Mar 29, 2019
73
Wilhelm, Emily
SO
Trinity Prep
5:40.37
Saints Invitational 2019
Mar 13, 2019
74
Blumenfeld, Sofia
JR
Trinity Prep
5:40.62
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
75
Small, Juliet
SR
Lake Highland Prep
5:40.79
Boone Invitational 2019
Mar 30, 2019
76
Rybinski , Gabriella
SO
Frostproof
5:41.97
FHSAA 2A District 9
Apr 12, 2019
77
Aube, Sara
SR
Lincoln Park
5:42.01
Bonita Williams Invitational
Apr 4, 2019
78
Daley , Ella Kate
SO
Villages
5:42.20
Lake Sumter County Championships
Apr 2, 2019
79
Calder, Sydnee
FR
Fernandina Beach
5:42.91
Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2019
80
Evans, Catharine
JR
Bishop Kenny
5:43.27
Bolles Last Chance Meet
Apr 3, 2019
81
Schmidt, Mary
SO
Bishop Kenny
5:43.46
Bolles Last Chance Meet
Apr 3, 2019
82
Dean, Olivia
SO
Florida High
5:43.50
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
83
Torres, Olivia
FR
Gulliver Prep
5:43.52
Miami Dade Youth Fair Invite
Apr 6, 2019
84
Phillips, Kheli
SO
Lake Highland Prep
5:43.75
Larry Kelly Invitational 2019
Mar 1, 2019
85
Dawn, Kamari
SO
Rockledge
5:43.78
UNF Pre-State High School Meet
Mar 23, 2019
86
McGrane, Shannon
SR
Bolles
5:44.37
2019 Bolles Relays
Mar 14, 2019
87
Ziarnicki, Katelyn
FR
Lemon Bay
5:44.66
Tarpon Classic
Mar 29, 2019
88
Gilman, Madison
JR
Cardinal Gibbons
5:45.18
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
89
Thomas, Mackenzie
FR
Bishop Verot
5:45.30
Tarpon Classic
Mar 29, 2019
90
Hix, Brianna
FR
Arnold
5:45.55
Bay County HS Championship
Mar 15, 2019
91
Montgomery, Gretchen
SO
Pine Crest
5:45.63
CCA Eagles 6th Annual Invitational
Mar 8, 2019
92
Witt, Abigail
JR
Bolles
5:45.96
Prince and Sibil Zachariah Invitational
Mar 8, 2019
92
Frymire, Sheri
SR
Pensacola Catholic
5:45.96
Andrews Invitational
Mar 29, 2019
94
Alvarez, Camila
JR
St. Brendan
5:46.12
Miami Dade Youth Fair Invite
Apr 6, 2019
95
Poe, Madison
FR
Zephyrhills
5:46.41
Cypress Creek Invitational 2019
Mar 7, 2019
96
Ropp, Hadley
FR
Bolles
5:46.44
Bolles Last Chance Meet
Apr 3, 2019
97
Stabenau, Gilian
JR
St. Brendan
5:46.98
Miami Hurricane Invitational
Mar 15, 2019
98
Fredericks, Alexa
JR
Holy Names
5:47.07
Berkeley Tailgate Track & Field Meet
Mar 7, 2019
99
Moler, Taylor
FR
Bishop Moore
5:47.10
Astronaut developmental meet #2
Mar 8, 2019
100
McDermott, Anna
FR
Berkeley Prep
5:47.13
Calvary Christian Invitational 2019
Apr 4, 2019
3200 Meters (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
Hicks, Charles
SR
Bolles
8:49.62
Arcadia Invitational
Apr 5, 2019
2
Denton, Anderson
JR
Lake Wales
9:11.93
FSU Relays (High School)
Mar 22, 2019
3
Smith, Troy
SR
Rockledge
9:19.46
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
4
Montague, Gabriel
SO
Satellite
9:23.03
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
5
Hastings, Alex
SR
Bolles
9:25.96
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
6
Wilson, Justin
FR
Satellite
9:30.10
Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2019
7
Rivera, Chase
SR
Bolles
9:30.99
FSU Relays (High School)
Mar 22, 2019
8
Khan, Kamren
SR
Bolles
9:31.14
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
9
OBrien, Gavin
JR
Astronaut
9:31.42
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
10
Allen, Owen
SR
Key West
9:33.29
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
11
Sorensen, John
SR
Fernandina Beach
9:34.35
Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2019
12
Updike, Kevin
SO
Lake Wales
9:34.80
Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2019
13
Gindl, Phillip
JR
West Florida
9:39.09
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
14
Nesi, Joel
SR
Ridgeview
9:41.02
Florida Relays
Mar 28, 2019
15
Brady, William
FR
Bolles
9:43.74
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
16
Stern, Josh
SO
Satellite
9:46.04
FSU Relays (High School)
Mar 22, 2019
17
Wilhelm, Christopher
SR
Trinity Prep
9:48.52
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
18
Devoss, Simon
SO
Astronaut
9:49.97
Florida Relays
Mar 28, 2019
19
Phillips, Jai
JR
Lake Highland Prep
9:50.47
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
20
Ward, Stephen
SR
Lake Wales
9:51.08
FSU Relays (High School)
Mar 22, 2019
21
Noble, Ian
SO
St. Andrew's
9:51.81
Florida Relays
Mar 28, 2019
22
Guy, Alex
SR
Keystone Heights
9:52.17
UNF Pre-State High School Meet
Mar 23, 2019
23
Ortega, Gabriel
SR
Pine Crest
9:54.68
FSU Relays (High School)
Mar 22, 2019
24
Stalcup, Ross
SR
Hernando
9:54.91
Florida Relays
Mar 28, 2019
25
Lipham, Ethan
FR
Berkeley Prep
9:55.26
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
26
Cummings, Matthew
SR
Cocoa Beach
9:56.73
Florida Relays
Mar 28, 2019
27
Basford, Nathaniel
JR
Satellite
9:57.09
FSU Relays (High School)
Mar 22, 2019
28
Kennedy, Matthew
SR
Bishop Kenny
9:57.59
FSU Relays (High School)
Mar 22, 2019
29
Brady, Will
FR
Bolles
9:57.98
FSU Relays (High School)
Mar 22, 2019
30
Hensley, Jacob
SR
Citrus
9:58.88
Florida Relays
Mar 28, 2019
31
Rutkowski, Cole
SO
Bolles
9:58.97
FSU Relays (High School)
Mar 22, 2019
32
Sow, Emile
JR
Eastside
9:59.47
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
33
Morales, Landon
FR
Lake Wales
9:59.64
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
34
Rivera- Garcia, Ian
SR
Lely
10:00.78
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
35
Mohamad, Bilal
SR
Arnold
10:01.27
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
36
Fetchero, Vincent
SR
Bishop Kenny
10:01.33
FSU Relays (High School)
Mar 22, 2019
37
Young, Kingston
SR
Key West
10:02.32
FHSAA 2A Region 4 and FHSAA 1A Region 3
Apr 27, 2019
38
Kraver, Joshua
JR
Edgewood
10:02.72
FHSAA 2A District 13
Apr 12, 2019
39
Porter, Chris
SR
Rickards
10:03.65
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
40
Teal, Michael
SO
Bishop Kenny
10:04.69
FSU Relays (High School)
Mar 22, 2019
41
Dunn, Preston
SR
Oasis
10:05.06
Viking Elite Classic 2019
Feb 22, 2019
42
Ossi, Jacob
JR
Bishop Kenny
10:05.37
FSU Relays (High School)
Mar 22, 2019
43
Cusack, James
SR
Ransom Everglades
10:06.10
FHSAA 2A Region 4 and FHSAA 1A Region 3
Apr 27, 2019
44
Wagner, Zach
FR
Bishop Kenny
10:08.26
FSU Relays (High School)
Mar 22, 2019
45
Bennett, Mason
SR
Arnold
10:08.92
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
46
Cheatham, Kai
JR
Cocoa Beach
10:12.69
Florida Relays
Mar 28, 2019
47
Kwiatkowski, Caden
SO
Fernandina Beach
10:12.78
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
48
Dickinson, Luke
JR
Satellite
10:13.75
Astronaut developmental meet #2
Mar 8, 2019
49
Thompson, Kobe
SR
Satellite
10:15.53
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2019
Mar 15, 2019
50
Tellis, Ladarius
SO
Lake Wales
10:19.60
George M. Steinbrenner Track and Field Invitational 2019
Mar 30, 2019
51
Holden, Michael
SR
Lake Wales
10:19.73
Kowboy Invitational 2019
Mar 9, 2019
52
Parks, Nathan
SR
Eastside
10:20.16
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
53
Ramos , Daniel
FR
LaBelle
10:23.38
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
54
Rooplal, Darnell
SO
Atlantic (PO)
10:24.51
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
55
Brownlee, Jalen
SO
Rickards
10:24.82
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
56
Cruz, Christian
SO
Immokalee
10:26.79
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
57
Kelley, Keith
SR
Ridgeview
10:27.22
Don Hall Invitational
Mar 29, 2019
58
Mason, Aidan
FR
Satellite
10:27.65
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2019
Mar 15, 2019
59
Durr, Steven
SO
Fernandina Beach
10:28.18
Danny Brown Invitational
Feb 22, 2019
60
Canoura, Alexander
SR
Menendez
10:29.41
St Johns County River Conference Championships 2019
Apr 3, 2019
61
Brigandi , Anthony
SO
McKeel
10:30.39
Lakeland City Meet 2019
Mar 7, 2019
62
Miller, Jack
SO
Trinity Prep
10:30.75
Saints Invitational 2019
Mar 13, 2019
63
Lisman, Marcus
SO
Bishop Moore
10:32.27
Highlander Classic 2019
Mar 15, 2019
64
Richards, Malachi
SR
Rickards
10:32.64
Bob Hayes Invitational
Mar 16, 2019
65
Dray, Alex
SO
Ransom Everglades
10:32.85
FHSAA 2A Region 4 and FHSAA 1A Region 3
Apr 27, 2019
66
Carpenter, Nick
FR
Trinity Prep
10:34.23
Boone Invitational 2019
Mar 30, 2019
67
Camp, William
SO
Bolles
10:34.98
FSU Relays (High School)
Mar 22, 2019
68
Prezioso, Vincenzo
JR
Cocoa
10:36.13
Astronaut Invitational 2019
Mar 29, 2019
69
Harvey, Austin
SO
Cocoa
10:36.25
Astronaut Invitational 2019
Mar 29, 2019
70
Campbell, Bo
SR
LaBelle
10:36.28
Edison Relays
Mar 8, 2019
71
Engelmann, Blake
SO
Archbishop McCarthy
10:37.41
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
72
Blake, Joseph
SR
Pensacola Catholic
10:37.49
Mobile Challenge of Champions Open Division
Apr 5, 2019
73
Pagan, Gavin
JR
Lakewood
10:38.12
Richard Allen Invitational
Feb 21, 2019
74
Waitrovich, Andrew
JR
Bishop Kenny
10:38.17
FSU Relays (High School)
Mar 22, 2019
75
Rubin, Zach
JR
Hallandale
10:38.27
FHSAA 2A Region 4 and FHSAA 1A Region 3
Apr 27, 2019
76
Murphy, Patric
FR
Clearwater Central Catholic
10:38.44
Calvary Christian Invitational 2019
Apr 4, 2019
77
Esber, Tomas
JR
Ransom Everglades
10:39.56
CCA Eagles 6th Annual Invitational
Mar 8, 2019
78
Adlrich, Adam
SR
Atlantic (PO)
10:39.60
Spruce Creek Developmental Meet 2 Feb 27 2019
Feb 27, 2019
79
Cortez, Gabe
SR
Atlantic (PO)
10:39.76
Spruce Creek Developmental Meet 2 Feb 27 2019
Feb 27, 2019
80
Diamond, Kyle
SR
Titusville
10:39.77
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2019
Mar 15, 2019
81
Abrams, Lucas
JR
Pine Crest
10:40.20
FSU Relays (High School)
Mar 22, 2019
82
Romac, Will
FR
St. Andrew's
10:40.23
FHSAA 2A Region 4 and FHSAA 1A Region 3
Apr 27, 2019
83
Aziz, Andrew
JR
Montverde Academy
10:40.66
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
84
Shaw, Tyler
FR
Keystone Heights
10:44.81
Bob Hayes Invitational
Mar 16, 2019
85
Cunado, David
SR
Gulliver Prep
10:45.09
Miami Hurricane Invitational
Mar 15, 2019
86
Salgado, Jose
SO
LaBelle
10:45.43
Edison Relays
Mar 8, 2019
87
Jessup, John
SR
Gulf
10:45.46
Mitchell Meet #2
Mar 14, 2019
88
McClure, Matthew
FR
Bolles
10:46.99
FSU Relays (High School)
Mar 22, 2019
89
Frietze, Dominik
SO
Ridgeview
10:47.55
Don Hall Invitational
Mar 29, 2019
90
Garcia, Jose Paolo Miguel
JR
Ridgeview
10:48.51
Friday Night Spikes
Apr 5, 2019
91
lott, Nathan
SR
American Heritage (DB)
10:48.70
FHSAA 2A Region 4 and FHSAA 1A Region 3
Apr 27, 2019
92
Cruz-Marcelo, Ricardo
SR
Suwannee
10:48.73
Santa Fe Raider Invitational
Mar 2, 2019
93
Sackenheim, Max
SO
Rockledge
10:48.89
Cape Coast Conference Championship
Apr 4, 2019
94
Duhnoski, Colin
FR
Bolles
10:49.83
Episcopal Eagle Open
Feb 15, 2019
95
McAlister, Kai
SO
Rockledge
10:50.02
Cape Coast Conference Championship
Apr 4, 2019
96
Lee, Nicholas
SO
Eustis
10:50.26
Mt Dora Christian Invitational
Mar 15, 2019
97
Carmody, Rory
SR
West Florida
10:50.83
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
98
Rowsell, John
SO
Cypress Creek (Wesley Chapel)
10:51.05
Hernando Kiwanis Track and Field Invitational
Mar 14, 2019
99
Morris, Trey
JR
Berkeley Prep
10:51.40
Calvary Christian Invitational 2019
Apr 4, 2019
100
Guice, Jordan
SO
Rickards
10:51.50
Rickards Dual Meet
Apr 1, 2019
3200 Meters (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
Clark, Rebecca
SR
Villages
10:18.11
FSU Relays (High School)
Mar 22, 2019
2
Yared, Tsion
JR
Pine Crest
10:24.23
Arcadia Invitational
Apr 5, 2019
3
Faulhaber, Emily
JR
Pine Crest
10:39.60
Arcadia Invitational
Apr 5, 2019
4
Tymorek, Eleanor
SO
St. Andrew's
10:56.29
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
5
Castillo, Billie
JR
Titusville
11:00.84
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
6
Matysik, Nicole
SR
Key West
11:07.48
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
7
Csikai, Elizabeth
8
Bolles
11:09.68
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
8
Cardwell, Kendyl
SO
Montverde Academy
11:15.73
Sanford Seminole Open at the NTC
Feb 16, 2019
9
Lake, Magnolia
SR
Rockledge
11:16.30
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
10
Gomez , Cristal
FR
Frostproof
11:20.94
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
11
Ward, Margaret
SR
Rockledge
11:21.11
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
12
Montoya, Maxine
SO
Bolles
11:24.63
FSU Relays (High School)
Mar 22, 2019
13
Shreffler, Chablis
SR
Tavares
11:29.19
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
14
Jaszczak, Riley
FR
Titusville
11:29.82
FHSAA 2A Region 4 and FHSAA 1A Region 3
Apr 27, 2019
15
Mickler, Ella
8
Bolles
11:30.40
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
16
McAnally, Audrey
JR
Trinity Prep
11:32.57
Florida Relays
Mar 28, 2019
17
Albright, Lucy
JR
Trinity Prep
11:34.62
Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2019
18
Sperry, Ryleigh
FR
Montverde Academy
11:35.99
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
19
Henne, Lily
FR
Montverde Academy
11:37.10
Sanford Seminole Open at the NTC
Feb 16, 2019
20
Varela, Natalie
JR
Gulliver Prep
11:37.52
Falcon Invitational
Feb 22, 2019
21
Fitzgerald, Ashley
7
American Heritage
11:37.88
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
22
Pisello, Alaina
SO
Trinity Prep
11:38.34
FSU Relays (High School)
Mar 22, 2019
23
Avery, Sydney
SR
Berkeley Prep
11:42.05
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
24
Lawlor, Cassie
SR
Pine Crest
11:42.84
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
25
Dericks, Sofie
FR
Clearwater Central Catholic
11:43.95
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
26
Williams, Summer
SR
Florida High
11:44.63
FSU Relays (High School)
Mar 22, 2019
27
Velez, Johanna
6
Calvary Christian (FtL)
11:45.78
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
28
Turbyfill, Taitem
SO
Trinity Prep
11:46.25
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
29
Szakacs, Lydia
JR
St. Andrew's
11:47.96
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
30
Kummings, Helena
JR
Bolles
11:49.47
FSU Relays (High School)
Mar 22, 2019
31
Nales-Torchio, Emma
8
McKeel
11:49.81
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
32
Parker, Lydia
SR
Yulee
11:50.55
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
33
Rukab, Lana
SR
Satellite
11:51.51
Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2019
34
Starvaggi, Nina
FR
Gulliver Prep
11:54.00
Florida Relays
Mar 28, 2019
35
Poe, Madison
FR
Zephyrhills
11:54.65
Wiregrass Ranch Stampede
Mar 27, 2019
36
Groppel, Marie
SR
Satellite
11:54.92
FSU Relays (High School)
Mar 22, 2019
37
Hughes, Megan
JR
Holy Names
11:55.82
Jesuit Tri-Meet 3-27-19
Mar 27, 2019
38
Marville, Leah
SR
Nature Coast
11:58.28
Anclote High School Invitational
Mar 26, 2019
39
Blumenfeld, Sofia
JR
Trinity Prep
12:00.69
Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2019
40
Dieck, Greta
SR
Holy Names
12:02.09
FSU Relays (High School)
Mar 22, 2019
41
Holland, Caroline
SR
Bolles
12:03.35
Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2019
42
Evans, Catharine
JR
Bishop Kenny
12:03.86
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
43
Barrett, Hayley
SR
Rockledge
12:04.08
FHSAA 2A District 13
Apr 12, 2019
44
Montgomery, Gretchen
SO
Pine Crest
12:04.79
Florida Relays
Mar 28, 2019
45
Irigoyen , Claire
SR
Ransom Everglades
12:06.15
CCA Eagles 6th Annual Invitational
Mar 8, 2019
46
Munroe, Madison
FR
Ransom Everglades
12:06.86
CCA Eagles 6th Annual Invitational
Mar 8, 2019
47
Wyer, Brianna
SR
Pensacola Catholic
12:06.96
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
48
O'Riordan, Maeve
SR
Bolles
12:07.58
2019 Bolles Relays
Mar 14, 2019
49
Deronda, Mia
SO
Nature Coast
12:08.30
Fivay Invite
Mar 1, 2019
50
Brauman , Jayci
FR
Montverde Academy
12:09.35
FSU Relays (High School)
Mar 22, 2019
51
Aube, Sara
SR
Lincoln Park
12:12.99
Bill Wilson Invitational
Mar 9, 2019
52
Wilhelm, Emily
SO
Trinity Prep
12:19.56
Brian Jaeger Elite Classic 2019
Mar 9, 2019
53
Beleznay, Maya
JR
Pine Crest
12:22.54
Calvary (FtLaud) Open
Feb 15, 2019
54
Josephson, Samantha
JR
Bolles
12:23.78
Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2019
55
Smith, Caroline
JR
Episcopal
12:26.51
Prince and Sibil Zachariah Invitational
Mar 8, 2019
56
Gardner, Kyra
FR
Gulliver Prep
12:26.53
FHSAA 2A Region 4 and FHSAA 1A Region 3
Apr 27, 2019
57
Mondelo, Almudena
JR
St. Brendan
12:28.95
Florida Relays
Mar 28, 2019
58
Torres, Olivia
FR
Gulliver Prep
12:30.05
Sam Burley Hall of Fame Invitational
Mar 1, 2019
59
Lam, Mandy
SO
Tampa Catholic
12:30.13
George M. Steinbrenner Track and Field Invitational 2019
Mar 30, 2019
60
Fletcher, Julia
SR
Bishop Kenny
12:32.92
FSU Relays (High School)
Mar 22, 2019
61
Rodriguez, Maya
7
Calvary Christian (FtL)
12:35.13
CCA Eagles 6th Annual Invitational
Mar 8, 2019
62
Grant, Skylar
JR
West Florida
12:35.31
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
63
Alligood, Madison
JR
Bishop Kenny
12:35.68
Danny Brown Invitational
Feb 22, 2019
64
Albertelli, Anna
SO
Bishop Kenny
12:37.55
FSU Relays (High School)
Mar 22, 2019
65
Kraver, Kaylee
FR
Edgewood
12:38.28
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2019
Mar 15, 2019
66
Kerjean, Noemi
JR
St. Brendan
12:39.02
Big Blue VIII
Mar 2, 2019
67
Moler, Taylor
FR
Bishop Moore
12:39.12
Carl Friedland Memorial 2019
Feb 15, 2019
68
Saunders, Kathryn
FR
Bishop Kenny
12:39.27
FSU Relays (High School)
Mar 22, 2019
69
Shank, Hailey
SR
Lake Placid
12:39.37
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
70
Morgan, Killian
SO
Fivay
12:39.45
Cypress Creek Invitational 2019
Mar 7, 2019
71
Garcia Moreno, Fernanda
SO
Ransom Everglades
12:39.47
Miami Dade Youth Fair Invite
Apr 6, 2019
72
Kinnear, Caitlin
JR
North Broward Prep
12:39.71
Calvary (FtLaud) Open
Feb 15, 2019
73
Locke, Lauren
SR
Marianna
12:39.80
The Bay HS North Florida Invitational
Mar 2, 2019
74
Fredericks, Alexa
JR
Holy Names
12:40.38
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
75
Gilman, Madison
JR
Cardinal Gibbons
12:41.18
2019 BCAA Championships
Mar 22, 2019
76
Spivey , Carli
SO
McKeel
12:42.16
George Jenkins Senior Night
Apr 3, 2019
77
Limperis, Nicole
SR
Cardinal Gibbons
12:43.26
Louie Bing Classic
Feb 15, 2019
78
Frymire, Sheri
SR
Pensacola Catholic
12:44.12
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
79
Rybinski , Gabriella
SO
Frostproof
12:44.80
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
80
Poling, Ellie
SO
Lely
12:45.29
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
81
Ashley, Marisa
SO
Arnold
12:45.85
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
82
Cassidy, Catarina
FR
Key West
12:46.14
FHSAA 2A District 16
Apr 11, 2019
83
Braswell, Kaitlin
SR
Rockledge
12:46.26
FHSAA 2A District 13
Apr 12, 2019
84
Montalvo, Adriana
JR
Tavares
12:46.35
Carl Friedland Memorial 2019
Feb 15, 2019
85
Bergman, Xoe
SR
Satellite
12:46.49
Carl Friedland Memorial 2019
Feb 15, 2019
86
Thomas, Mackenzie
FR
Bishop Verot
12:47.93
Wally Keller Invitational
Apr 5, 2019
87
Craig, Anna
FR
Satellite
12:48.26
Satellite High Invitational
Feb 22, 2019
88
Langston, Alyssa
SR
Wakulla
12:48.45
Wakulla Home Meet 1
Feb 28, 2019
89
Barbaza , Zarrah
FR
Montverde Academy
12:49.50
Highlander Invitational 2019
Feb 22, 2019
90
Schmidt, Mary
SO
Bishop Kenny
12:50.14
Bear Classic
Mar 1, 2019
91
White, Karah
8
Montverde Academy
12:50.18
44th Annual Eagle Invitational
Mar 2, 2019
92
Cross, Mia
SO
Bishop Verot
12:50.33
Tarpon Classic
Mar 29, 2019
93
Stephens, Kylie
8
Berkeley Prep
12:50.52
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
94
Nesmith, Natalie
8
Montverde Academy
12:52.45
Saints Invitational 2019
Mar 13, 2019
95
Glenn, Mackenize
FR
Episcopal
12:52.75
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
96
Ramos, Vanesa
SO
LaBelle
12:53.02
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
97
Holmquist, Nyssa
SR
Satellite
12:53.11
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2019
Mar 15, 2019
98
Opalinski, Emily
SO
Cardinal Gibbons
12:53.16
2019 BCAA Championships
Mar 22, 2019
99
Canavan, Amber
FR
Bishop Kenny
12:53.19
FSU Relays (High School)
Mar 22, 2019
100
Mullaney, Grace
SO
Bishop Kenny
12:53.35
FSU Relays (High School)
Mar 22, 2019
100 Hurdles (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
Wind
1
Harvey, Ashantae
JR
Hallandale
13.84
2019 BCAA Championships
Mar 22, 2019
1.0
2
Weaver, Lucheyona
SO
Dunbar
14.21
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
+0.0
3
Holland, Corliss
SR
Raines
14.42
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
0.6
4
Spann, Daishon
SR
Cocoa
14.47
Cape Coast Conference Championship
Apr 4, 2019
+0.0
5
Williams, Armani
SR
Godby
14.53
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
0.6
6
Harvey, Ashanti
JR
Hallandale
14.79
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
2.4
7
Soto, Cristina
SR
Archbishop McCarthy
14.96
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
3.6
8
King, Jade
JR
Rockledge
14.98
Cape Coast Conference Championship
Apr 4, 2019
+0.0
9
Jones, Auzjay
SR
Bishop Kenny
14.99
Bolles Last Chance Meet
Apr 3, 2019
3.5
10
Henry, Shadine
SR
Lakewood
15.06
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
0.2
11
Adams, Trinity
SO
Dunbar
15.07
City of Miramar 11th Annual High School Invitational
Mar 9, 2019
2.2
12
Coleman, Alicia
JR
Suncoast
15.09
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
-2.1
13
Davis, Chloe
SR
Berkeley Prep
15.16
Royal Invitational 2019
Mar 16, 2019
+0.0
14
Williams, Jakell
SR
Rickards
15.24
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
-2.1
15
Wajd, Jazmyn
FR
Tampa Catholic
15.27
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
+0.0
16
Zoellner, Adeline
FR
Lakewood
15.35
St. Petersburg HS Championship
Feb 28, 2019
+0.0
17
Williams, Monique
SO
Pompano Beach
15.39
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
3.6
18
Rodriguez, Nageline
SO
Calvary Christian (FtL)
15.53
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
3.6
18
Toulemonde, Emma
JR
Cardinal Gibbons
15.53
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
0.7
20
Morgan, Tonie
FR
Florida High
15.77
Florida Relays
Mar 28, 2019
3.1
21
White-Stewart, Malayshia
SO
Taylor County
15.84
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
0.6
22
Jones, Aniyah
SO
Cardinal Gibbons
16.02
2019 BCAA Championships
Mar 22, 2019
2.5
23
Joseph, Jada
SO
American Heritage
16.03
Cardinal Gibbons Last Chance Meet
Apr 6, 2019
+0.0
24
Lyons, Janazha
JR
Rockledge
16.04
FHSAA 2A Region 4 and FHSAA 1A Region 3
Apr 27, 2019
-2.3
25
Wynn, Emonei
SR
Menendez
16.13
St Johns County River Conference Championships 2019
Apr 3, 2019
-2.4
26
Lewis, Mia
FR
Cocoa
16.15
FHSAA 2A Region 4 and FHSAA 1A Region 3
Apr 27, 2019
-1.3
27
Howard, Blair
JR
South Walton
16.17
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
0.6
28
Sutton, Kaylee
JR
Menendez
16.18
Bob Hayes Invitational
Mar 16, 2019
-0.8
29
Bryan, Patasha
SO
South Walton
16.19
Florida Relays
Mar 28, 2019
1.2
30
Sanders, Shekinah
JR
Bolles
16.23
Bolles Last Chance Meet
Apr 3, 2019
2.5
31
Wallace, Frantysha
JR
Cardinal Gibbons
16.26
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
1.0
31
Nouss, Tallulah
JR
Berkeley Prep
16.26
Berkeley Tailgate Track & Field Meet
Mar 7, 2019
1.4
33
Lewis, Analise
JR
Bishop Verot
16.32
Wally Keller Invitational
Apr 5, 2019
-1.8
34
Sorensen, Eden
SR
Lake Highland Prep
16.44
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
2.0
35
Aves, Ally
JR
Berkeley Prep
16.46
Berkeley Tailgate Track & Field Meet
Mar 7, 2019
1.4
36
Carlson, Caroline
JR
Carrollton
16.47
Belen Home Meet #3
Mar 26, 2019
+0.0
37
Denson, Lajada
SO
Miami Edison
16.54
FHSAA 2A District 16
Apr 11, 2019
-0.8
38
Graham, Alysia
SO
Nature Coast
16.58
Hernando Kiwanis Track and Field Invitational
Mar 14, 2019
+0.0
39
Neal, Dynesty
SR
West Florida
16.62
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
-0.9
40
Motley, Raija
SO
Dunbar
16.64
South Fort Myers Wolfpack Invitational
Mar 15, 2019
-0.1
41
Kirkland, Kendall
SR
Raines
16.80
Episcopal Eagle Open
Feb 15, 2019
-0.5
42
Albert, De'Ana
FR
Wakulla
17.02
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
0.6
43
Difrank, Sherrie
SO
Weeki Wachee
17.05
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
0.1
44
Salas, Paolina
FR
Carrollton
17.10
Miami Hurricane Invitational
Mar 15, 2019
1.6
45
Perry, Keonna
SR
Eastside
17.12
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
+0.0
46
Martin, Dariniya
FR
Suwannee
17.13
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
47
Vastano, Katie
SR
Nature Coast
17.15
Hernando County Meet
Feb 22, 2019
+0.0
48
Hansen, Sabrina
FR
Fernandina Beach
17.16
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
49
Paul, Janiyah
SO
Hallandale
17.18
Cardinal Gibbons Last Chance Meet
Apr 6, 2019
+0.0
50
Richason - Bugg, Sydney
JR
Villages
17.20
Villages Home Meet #2
Mar 13, 2019
-0.7
50
Bryant, Brookette
FR
Villages
17.20
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
-2.8
52
Andris, Parmelie
SO
Lely
17.29
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
+0.0
53
Robinson, Sade
SO
Ribault
17.38
UNF Pre-State High School Meet
Mar 23, 2019
2.6
53
Perez, Alyssia
SR
Astronaut
17.38
Astronaut developmental meet #2
Mar 8, 2019
+0.0
55
Smith, Christina
SR
Trinity Catholic
17.45
Mt Dora Christian Invitational
Mar 15, 2019
+0.0
56
Clark, Rese
SR
Rockledge
17.48
Cape Coast Conference Championship
Apr 4, 2019
+0.0
57
Ramirez, Shanise
FR
Hallandale
17.49
Spartan Invitational - Miami Southridge
Feb 23, 2019
-0.2
58
Tacher, Nicole
SO
Ransom Everglades
17.52
FHSAA 2A District 16
Apr 11, 2019
-0.8
59
Boothe, Denae
FR
Pine Crest
17.56
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
0.7
60
Green, Aniya
SO
Yulee
17.63
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
61
Camaret, Merileigh
JR
South Walton
17.65
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
+0.0
62
Folson, Charmaine
SO
Rickards
17.68
Chiles Capital City Classic
Apr 6, 2019
+0.0
63
Dickinson, Alexa
SR
Carrollton
17.72
Belen Home Meet #3
Mar 26, 2019
+0.0
64
Drummond, Taylor
JR
Weeki Wachee
17.75
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
-2.8
65
De Allende Silva, Isabel
JR
American Heritage
17.78
Spartan Invitational - Miami Southridge
Feb 23, 2019
-0.2
66
Joseph, Landy
SR
Jones
17.81
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
-0.8
67
Lamy, Eboni
SO
Hardee
17.82
FHSAA 2A District 9
Apr 12, 2019
-0.5
68
Perkins, Tiyonna
JR
Hernando
17.85
Hernando Citrus Classic
Apr 3, 2019
+0.0
69
Wachholz, Catherine
FR
Bolles
17.88
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
0.6
70
Rocker, Daija
FR
South Sumter
17.90
Raider Invitational at South Sumter High School
Mar 22, 2019
+0.0
71
Bellamy, Shavonne
SR
Yulee
17.93
River City Distance Carnival & Track Classic
Mar 8, 2019
+0.0
72
Mavrofrides, Madelyn
SR
Bishop Moore
17.98
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
2.0
73
White, Miranda
FR
Cypress Creek (Wesley Chapel)
18.00
FHSAA 2A District 9
Apr 12, 2019
-0.5
74
Cordero, Carmen
SR
DeSoto County
18.02
FHSAA 2A District 9
Apr 12, 2019
0.7
75
Haff, Kendal
FR
Nature Coast
18.05
Hernando Citrus Classic
Apr 3, 2019
+0.0
75
McCalla, Ashley
SR
Pompano Beach
18.05
BCAA North Qualifier
Mar 19, 2019
1.2
77
Casado Mendez, Sophia
SO
Lely
18.11
CSN Under Armour Invitational
Mar 9, 2019
0.8
78
Palmer, Kamiyah
FR
Gibbs
18.19
FHSAA 2A District 11
Apr 13, 2019
-1.7
78
Diebenow, Atlantic
8
Bolles
18.19
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
-0.9
80
Alexander, Olivia
SO
McKeel
18.21
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
-0.8
81
VanGorder, Madison
FR
Villages
18.23
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
-0.2
82
Adams, Natalie
SO
Zephyrhills
18.26
Cypress Creek Invitational 2019
Mar 7, 2019
1.1
82
Gray, Victoria
FR
Weeki Wachee
18.26
Hernando Citrus Classic
Apr 3, 2019
+0.0
84
Walden, Janiya
SR
Hallandale
18.29
Spartan Invitational - Miami Southridge
Feb 23, 2019
-0.2
85
Mullins, Riley
FR
Lincoln Park
18.31
Bonita Williams Invitational
Apr 4, 2019
0.3
86
Byrd, Kaylah
SO
Calvary Christian (FtL)
18.33
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
1.0
87
Starling, Tykeria
SR
Suwannee
18.35
Santa Fe Raider Invitational
Mar 2, 2019
+0.0
88
Keaton, Seciarra
JR
Hallandale
18.38
Cardinal Gibbons Last Chance Meet
Apr 6, 2019
+0.0
88
Sample, Diamond
JR
Hallandale
18.38
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
1.0
90
Brown, Ka'Dashia
SO
Dunbar
18.41
South Fort Myers Wolfpack Invitational
Mar 15, 2019
-0.7
91
Kish, Jena
FR
West Nassau
18.42
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
92
Turner, Elizabeth
FR
South Walton
18.45
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
0.6
93
Yared, Hannah
FR
Trinity Prep
18.51
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
-0.8
94
Morales, Claudia
JR
Archbishop McCarthy
18.54
Archbishop McCarthy Meet #3
Feb 27, 2019
+0.0
94
Kamp, Margaret
SO
Suncoast
18.54
FHSAA 2A District 14
Apr 8, 2019
4.2
96
Bannon, Victoria
SR
Keystone Heights
18.59
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
+0.0
97
Laurencio, Valeria
FR
Calvary Christian (FtL)
18.61
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
0.7
98
Joseph, Makyra
FR
Miami Edison
18.63
FHSAA 2A District 16
Apr 11, 2019
-0.8
99
Fernandez, Loren
FR
Lely
18.70
FHSAA 2A District 12
Apr 12, 2019
+0.0
100
Chavez, Lily
JR
St. Andrew's
18.77
Saint Andrew's HS Track Invitational #2
Mar 14, 2019
+0.0
110 Hurdles (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
Wind
1
Calixte, Daren
SR
Suncoast
13.75
FHSAA 2A District 14
Apr 8, 2019
2.3
2
Bryant, Jabari
SR
Rickards
14.32
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
0.3
3
Porter, Roqaun
SO
Glades Central
14.43
FHSAA 2A District 14
Apr 8, 2019
2.3
4
Dagrin, Loubert
JR
Miami Washington
14.49
FHSAA 2A District 16
Apr 11, 2019
-0.1
5
Calhoun , Jamal
SR
Rickards
14.59
FSU Relays (High School)
Mar 22, 2019
1.2
6
Butler, Timothy
SR
American Heritage
14.62
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
1.7
6
Mustari, Leonard
SO
Dunbar
14.62
City of Miramar 11th Annual High School Invitational
Mar 9, 2019
3.3
8
Cauley, Kristopher
SR
Godby
14.65
Bob Hayes Invitational
Mar 16, 2019
-0.3
9
Williams, Markeal
SR
Hallandale
14.75
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
1.7
10
Robinson, Christopher
SR
Rickards
14.78
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
0.3
11
Saddler, Craig
JR
Cardinal Gibbons
14.80
BCAA North Central Qualifier
Mar 18, 2019
-0.3
12
Cauley, Kristian
SR
Godby
14.86
FSU Relays (High School)
Mar 22, 2019
0.8
13
Gilliam, Alexander
SR
Gadsden County
14.87
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
0.3
14
Baldwin, Ge'Kelvion
JR
Godby
14.88
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
-0.2
14
Flegeance, Vincent
FR
Cardinal Gibbons
14.88
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
1.1
16
Pierre, Renald
SR
Dunbar
14.91
City of Miramar 11th Annual High School Invitational
Mar 9, 2019
3.3
17
Daniels, Da'mon
JR
Raines
15.00
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
-0.2
18
Dejesus, Anthony
SR
Lake Wales
15.01
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
+0.0
19
Grabill, Jacob
JR
Tavares
15.05
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
-0.4
20
Hendley, Brandon
JR
Westside
15.12
29th Annual Chandra Cheeseborough Invitational
Apr 6, 2019
1.5
21
Guzik, Logan
JR
Berkeley Prep
15.13
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
0.2
22
Simmons, James
SO
West Florida
15.15
Steve Garst Invitational
Mar 16, 2019
+0.0
23
Coates, Tysen
JR
Tavares
15.21
Raider Invitational at South Sumter High School
Mar 22, 2019
+0.0
24
Vickers, Eugene
JR
Ribault
15.25
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
25
Evans, Ronald
JR
Menendez
15.27
Bob Hayes Invitational
Mar 16, 2019
-1.1
26
Lay , William
JR
Lake Highland Prep
15.29
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
-0.4
27
Heflin, John
SR
Trinity Catholic
15.32
Mt Dora Christian Invitational
Mar 15, 2019
+0.0
28
Robinson, Harrison
FR
Raines
15.36
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
29
Morgan, Javan
SR
Florida High
15.38
Chiles Capital City Classic
Apr 6, 2019
+0.0
30
Jackson, Earnest
SR
Glades Central
15.45
FHSAA 2A District 14
Apr 8, 2019
1.8
31
Kilpatrick, Alexander
JR
South Walton
15.46
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
-0.2
31
Bryant, Brent
JR
Villages
15.46
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
-0.8
33
Pittman, Jaden
SR
Godby
15.50
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
34
Altschuler, Graham
SO
North Broward Prep
15.52
FHSAA 2A District 14
Apr 8, 2019
2.3
35
Geathers, Jayden
FR
American Heritage
15.56
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
1.7
36
Jones, Jacquez
JR
Booker
15.59
Larry Richardson Memorial Invitational
Mar 1, 2019
1.3
37
Latimer, Reshawn
FR
Raines
15.67
UNF Pre-State High School Meet
Mar 23, 2019
2.4
38
Wright, Rasmus
JR
Hallandale
15.69
Cardinal Gibbons Last Chance Meet
Apr 6, 2019
+0.0
39
Hendley, Chris
JR
Ribault
15.71
29th Annual Chandra Cheeseborough Invitational
Apr 6, 2019
1.5
40
Hernandez, Isaac
JR
Clewiston
15.72
FHSAA 2A District 12
Apr 12, 2019
+0.0
41
Morancy, Sergio
SO
Lely
15.75
FHSAA 2A District 12
Apr 12, 2019
+0.0
42
Lanier, Travan
JR
Lakewood
15.81
FHSAA 2A District 11
Apr 13, 2019
-0.6
43
Evans, Keyon
SR
Gibbs
15.83
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
+0.0
44
Hill, Chase
SO
Bishop Verot
15.84
Tarpon Classic
Mar 29, 2019
0.8
45
Smith , Daryl
FR
Rockledge
15.92
Cape Coast Conference Championship
Apr 4, 2019
+0.0
46
Bynum, Markus
JR
Berkeley Prep
15.93
FHSAA 2A District 10
Apr 12, 2019
2.2
47
Porter, Javian
SO
Glades Central
15.99
Palm Beach County West Conference
Mar 28, 2019
+0.0
48
Edmond, Gilber
JR
Fort Pierce Westwood
16.01
FHSAA 2A District 13
Apr 12, 2019
-2.9
49
Watts, Robert
SR
Trinity Prep
16.08
Saints Invitational 2019
Mar 13, 2019
-0.3
50
Martin, Eleazar
SO
St. Andrew's
16.14
FHSAA 2A District 14
Apr 8, 2019
2.3
51
Castro, Joaquin
SR
Ridgeview
16.16
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
1.3
52
Dennis, Bobby
FR
Dunbar
16.18
FHSAA 2A District 12
Apr 12, 2019
+0.0
52
Gordon, Dejuan
SO
Booker
16.18
Sarasota County Championships
Apr 5, 2019
+0.0
54
Neal, Maguire
FR
Zephyrhills
16.23
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
-0.5
55
Davis, Antwan
SR
Interlachen
16.24
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
+0.0
56
Thompson, Samuel
SO
Yulee
16.26
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
57
Hall, Dontreal
JR
Gadsden County
16.27
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
58
Felton, Kamari
JR
Dunbar
16.31
FHSAA 2A District 12
Apr 12, 2019
+0.0
59
Buatu, Jacob
SR
Arnold
16.32
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
0.3
59
Esteban III, Marco
SR
Somerset Canyons
16.32
FHSAA 2A District 14
Apr 8, 2019
1.3
61
Donaldson, Ivan
FR
Rickards
16.33
Chiles Capital City Classic
Apr 6, 2019
+0.0
62
Balfour, Adontae
SO
Bradford
16.34
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
+0.0
63
Ferrell , Desmond
SO
Rockledge
16.36
FHSAA 2A Region 4 and FHSAA 1A Region 3
Apr 27, 2019
-2.2
64
Plata, Julio
JR
Middleton
16.47
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
0.2
65
Fontus, Alix
JR
Eustis
16.50
Lake Sumter County Championships
Apr 2, 2019
+0.0
66
Harris, Tyss
JR
Ribault
16.61
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
67
Weber, Aaron
JR
Clay
16.65
Danny Brown Invitational
Feb 22, 2019
-0.2
68
Thomasson, Caleb
JR
Westside
16.70
Donell Butler Relays
Mar 9, 2019
2.6
69
Foster, Devone
SO
Fivay
16.72
Hernando Kiwanis Track and Field Invitational
Mar 14, 2019
+0.0
69
Richards, David
SO
Weeki Wachee
16.72
Fivay Invite
Mar 1, 2019
+0.0
71
Brinson, Antwan
SR
Miami Jackson
16.74
FHSAA 2A District 16
Apr 11, 2019
-1.6
72
Wilson, Quincy
SR
Yulee
16.79
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
73
Myrie, Rick
SR
Miami Washington
16.80
FHSAA 2A District 16
Apr 11, 2019
-1.6
74
Neil, Robert
SO
Yulee
16.83
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
74
Harris, Alonzo
JR
Lakewood
16.83
Pinellas County Athletic Conference (PCAC) 2019
Apr 4, 2019
1.0
74
Evetts, Trevor
JR
Cocoa Beach
16.83
FHSAA 2A District 13
Apr 12, 2019
-2.9
77
Thomas, Avonte
JR
Wolfson
16.85
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
1.0
78
McCloud, Jay
SR
Rickards
16.89
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
79
Duffey, Niko
SR
Jefferson
16.92
FHSAA 2A District 10
Apr 12, 2019
2.2
80
Giedrys, Jeremiah
JR
Fernandina Beach
16.94
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
81
Sanders, Christopher
SR
Bolles
16.95
Bolles Last Chance Meet
Apr 3, 2019
1.2
82
Conlon, craig
SO
Lemon Bay
16.98
FHSAA 2A District 11
Apr 13, 2019
-0.6
83
Dor, David
JR
Middleton
16.99
FHSAA 2A District 10
Apr 12, 2019
2.2
84
Robinson, Jalen
SR
North Bay Haven
17.03
The Bay HS North Florida Invitational
Mar 2, 2019
+0.0
85
Thomas, Tristan
JR
Titusville
17.06
Satellite High Invitational
Feb 22, 2019
+0.0
85
Mangham, Christopher
JR
Andrew Jackson
17.06
Gateway Conference Championship
Mar 28, 2019
+0.0
87
Noble, Dave
SO
Suncoast
17.07
FHSAA 2A District 14
Apr 8, 2019
1.3
88
Perkins, TK
JR
Key West
17.11
Belen Home Meet #4
Apr 1, 2019
+0.0
89
Williams, Matthew
SO
Gibbs
17.12
Pinellas County Athletic Conference (PCAC) 2019
Apr 4, 2019
1.0
89
Reese, Timothy
JR
Fort Pierce Westwood
17.12
St. Lucie County Championship
Mar 28, 2019
4.2
91
Jacobs, Joseph
SO
Santa Fe
17.21
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
+0.0
92
Joseph, Carlson
JR
American Heritage
17.22
Miami Hurricane Invitational
Mar 15, 2019
0.3
93
Louis, Samuel
SR
Hardee
17.23
FHSAA 2A District 9
Apr 12, 2019
-0.6
94
Cook, Aaron
SR
Hardee
17.29
FHSAA 2A District 9
Apr 12, 2019
-0.6
95
Cywes, Alexander
SR
Bolles
17.31
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
1.0
95
Metzger, Jayson
SR
Bolles
17.31
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
1.7
97
Gamble, Gray
JR
Menendez
17.45
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
1.7
98
Andre, Alexander
JR
Bishop Moore
17.51
Highlander Classic 2019
Mar 15, 2019
-1.3
98
Pratt, Bertram
SO
Rockledge
17.51
FHSAA 2A District 13
Apr 12, 2019
-2.9
100
Gardner, Levi
JR
Fivay
17.56
FHSAA 2A District 7
Apr 12, 2019
+0.0
300 Hurdles (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
Bryant, Jabari
SR
Rickards
36.58
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
2
Saddler, Craig
JR
Cardinal Gibbons
37.21
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
3
Wright, Rasmus
JR
Hallandale
37.42
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
4
Calhoun , Jamal
SR
Rickards
37.47
FSU Relays (High School)
Mar 22, 2019
5
Robinson, Christopher
SR
Rickards
37.96
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
6
Gilliam, Alexander
SR
Gadsden County
38.41
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
7
NEVINS, LAQUAVIAN
SR
North Marion
38.42
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
8
Calixte, Daren
SR
Suncoast
38.68
Palm Beach County Championships
Apr 3, 2019
9
Vickers, Eugene
JR
Ribault
38.86
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
10
Dagrin, Loubert
JR
Miami Washington
39.09
FHSAA 2A District 16
Apr 11, 2019
11
Baldwin, Ge'Kelvion
JR
Godby
39.51
FSU Relays (High School)
Mar 22, 2019
12
Dejesus, Anthony
SR
Lake Wales
39.66
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
13
Sanders, Christopher
SR
Bolles
39.74
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
14
Cauley, Kristian
SR
Godby
39.77
FSU Relays (High School)
Mar 22, 2019
15
Bryant, Brent
JR
Villages
39.94
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
16
Cherrington, Chamar
JR
Lake Wales
40.04
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
17
Cauley, Kristopher
SR
Godby
40.07
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
17
Geathers, Jayden
FR
American Heritage
40.07
Miami Hurricane Invitational
Mar 15, 2019
19
Hendley, Brandon
JR
Westside
40.44
29th Annual Chandra Cheeseborough Invitational
Apr 6, 2019
20
Thompson, Samuel
SO
Yulee
40.60
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
20
Jackson, Earnest
SR
Glades Central
40.60
Palm Beach County West Conference
Mar 28, 2019
22
Miller, Samuel
SO
Lake Highland Prep
40.61
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
23
Richards, David
SO
Weeki Wachee
40.63
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
24
Flegeance, Vincent
FR
Cardinal Gibbons
40.65
Miami Hurricane Invitational
Mar 15, 2019
25
Evans, Ronald
JR
Menendez
40.69
5th Annual Craig Speziale Invitational
Mar 2, 2019
26
Pittman, Jaden
SR
Godby
40.74
FSU Relays (High School)
Mar 22, 2019
26
Hall, Dontreal
JR
Gadsden County
40.74
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
28
Pratt, Jaquari
SR
Suwannee
40.78
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
29
Morgan, Javan
SR
Florida High
40.79
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
30
Butler, Timothy
SR
American Heritage
40.83
Miami Hurricane Invitational
Mar 15, 2019
31
Guzik, Logan
JR
Berkeley Prep
40.98
Indian Rocks Cavonis Invitational
Mar 29, 2019
32
Lay , William
JR
Lake Highland Prep
40.99
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
33
Balfour, Adontae
SO
Bradford
41.02
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
34
Neal, Maguire
FR
Zephyrhills
41.06
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
35
Daniels, Da'mon
JR
Raines
41.12
Danny Brown Invitational
Feb 22, 2019
36
Pierre, Renald
SR
Dunbar
41.17
Lee County Athletic Conference Championship
Apr 5, 2019
37
Bennett, Robert
JR
Southeast
41.22
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
38
Donaldson, Ivan
FR
Rickards
41.40
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
39
Gaines, Quanteris
JR
West Florida
41.51
Mobile Challenge of Champions Open Division
Apr 5, 2019
40
Dawkins, Darrell
SR
Atlantic (PO)
41.52
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
41
Simmons, James
SO
West Florida
41.57
Escambia Gator Invitational
Feb 23, 2019
42
Plata, Julio
JR
Middleton
41.58
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
43
Jackson, Anthony
JR
Middleton
41.68
FHSAA 2A District 10
Apr 12, 2019
44
Duffey, Niko
SR
Jefferson
41.71
FHSAA 2A District 10
Apr 12, 2019
45
Dudgeon, Anthony
SR
Lake Wales
41.77
FHSAA 2A District 9
Apr 12, 2019
46
Floyd, Robert
SO
NSU University School
41.85
Westminster Academy Invitational 2019
Mar 23, 2019
47
Myrie, Rick
SR
Miami Washington
41.86
Miami Dade Youth Fair Invite
Apr 6, 2019
48
Garcia, Andres
JR
Coral Springs Charter
41.88
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
48
Porter, Roqaun
SO
Glades Central
41.88
FHSAA 2A Region 4 and FHSAA 1A Region 3
Apr 27, 2019
50
Norris , Sedric
SR
Raines
41.95
Gateway Conference Championship
Mar 28, 2019
51
Sannon, Alex
SO
Immokalee
42.01
FHSAA 2A District 12
Apr 12, 2019
51
Hill, Chase
SO
Bishop Verot
42.01
FHSAA 2A District 12
Apr 12, 2019
53
Smith , Daryl
FR
Rockledge
42.04
FHSAA 2A Region 4 and FHSAA 1A Region 3
Apr 27, 2019
54
Grabill, Jacob
JR
Tavares
42.11
Highlander Classic 2019
Mar 15, 2019
54
McCloud, Jay
SR
Rickards
42.11
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
56
Shuman, Evan
SR
Fernandina Beach
42.20
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
57
Hernandez, Isaac
JR
Clewiston
42.26
FHSAA 2A District 12
Apr 12, 2019
58
Buatu, Jacob
SR
Arnold
42.28
Bay County HS Championship
Mar 15, 2019
59
Robinson, Harrison
FR
Raines
42.33
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
60
Williams, Markeal
SR
Hallandale
42.43
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
61
Castro, Joaquin
SR
Ridgeview
42.47
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
62
Neil, Robert
SO
Yulee
42.48
River City Distance Carnival & Track Classic
Mar 8, 2019
63
Evetts, Trevor
JR
Cocoa Beach
42.52
FHSAA 2A District 13
Apr 12, 2019
63
Thomas, Avonte
JR
Wolfson
42.52
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
65
Watts, Robert
SR
Trinity Prep
42.53
Brian Jaeger Elite Classic 2019
Mar 9, 2019
66
Jones, Jacquez
JR
Booker
42.54
57th Annual Ed Wells Jr.-Kiwanis Invitational
Mar 9, 2019
67
McBride, Rajah
SR
Ribault
42.55
29th Annual Chandra Cheeseborough Invitational
Apr 6, 2019
68
Bynum, Markus
JR
Berkeley Prep
42.60
Mustang Invitational
Mar 21, 2019
69
Morgan, Jahaz
SO
Florida High
42.61
Chiles Freshmen Sophomore Championship
Mar 7, 2019
70
Desronvil, Jebby
SO
Dunbar
42.68
Lee County Athletic Conference Championship
Apr 5, 2019
71
Harris, Tyss
JR
Ribault
42.70
29th Annual Chandra Cheeseborough Invitational
Apr 6, 2019
72
Wilson, Wesley
SR
Hernando
42.76
Hernando Citrus Classic
Apr 3, 2019
73
Thomas, Tristan
JR
Titusville
42.87
FHSAA 2A Region 4 and FHSAA 1A Region 3
Apr 27, 2019
73
Porter, Javian
SO
Glades Central
42.87
Palm Beach County West Conference
Mar 28, 2019
75
Wilson, Quincy
SR
Yulee
42.94
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
76
Pratt, Bertram
SO
Rockledge
42.95
FHSAA 2A Region 4 and FHSAA 1A Region 3
Apr 27, 2019
76
David, Ramon
FR
Spoto
42.95
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
78
Harris, Alonzo
JR
Lakewood
42.99
FHSAA 2A District 11
Apr 13, 2019
79
Mustari, Leonard
SO
Dunbar
43.02
Lee County Athletic Conference Championship
Apr 5, 2019
79
Delarosa, Christopher
JR
Miami Jackson
43.02
FHSAA 2A District 16
Apr 11, 2019
81
Sanon, Nerlensky
SR
Hardee
43.25
FHSAA 2A District 9
Apr 12, 2019
82
Kilpatrick, Alexander
JR
South Walton
43.26
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
83
Noble, Dave
SO
Suncoast
43.41
Palm Beach County North Conference
Mar 27, 2019
84
Evans, Keyon
SR
Gibbs
43.42
Pinellas County Athletic Conference (PCAC) 2019
Apr 4, 2019
85
Glasgow, Adrian
JR
Miami Jackson
43.51
FHSAA 2A District 16
Apr 11, 2019
86
Gordon, Dejuan
SO
Booker
43.52
57th Annual Ed Wells Jr.-Kiwanis Invitational
Mar 9, 2019
87
Warren, Quentin
JR
Lely
43.54
5th Annual Jim Smith Invitational
Feb 23, 2019
88
Huffman, Jaqwoe
JR
Lake Wales
43.58
Polk County Championship 2019
Mar 16, 2019
89
Pfeffer, Derek
SR
Pine Crest
43.67
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
90
Gadsden, Oronde
SO
American Heritage
43.70
Sam Burley Hall of Fame Invitational
Mar 1, 2019
91
Lanier, Travan
JR
Lakewood
43.76
St. Petersburg HS Championship
Feb 28, 2019
91
Burr, Ditaviuos
JR
Fort Pierce Westwood
43.76
FHSAA 2A District 13
Apr 12, 2019
93
Hemmings, Sonny
JR
South Sumter
43.84
Springstead Invitational
Feb 15, 2019
94
Davis, Antwan
SR
Interlachen
43.87
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
95
Morancy, Sergio
SO
Lely
43.88
Collier County Freshman Sophomore Invitational
Mar 26, 2019
96
Jones, Isaiah
SR
Cocoa
43.89
Astronaut Invitational 2019
Mar 29, 2019
97
Thomasson, Caleb
JR
Westside
43.91
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
98
Perkins, TK
JR
Key West
43.97
FHSAA 2A District 16
Apr 11, 2019
99
Madrid, Daniel
SR
Bishop Kenny
44.01
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
100
Souvenir, Damien
SO
Nature Coast
44.03
Hernando Citrus Classic
Apr 3, 2019
300 Hurdles (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
Harvey, Ashantae
JR
Hallandale
42.42
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
2
Cox, Janasia
SR
Gadsden County
43.11
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
3
Jones, Aniyah
SO
Cardinal Gibbons
43.54
Cardinal Gibbons Last Chance Meet
Apr 6, 2019
4
Williams, Kiah
JR
Hallandale
43.82
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
5
Davis, Chloe
SR
Berkeley Prep
44.08
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
6
Kirkland, Kendall
SR
Raines
44.23
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
7
Holland, Corliss
SR
Raines
44.70
Gateway Conference Championship
Mar 28, 2019
8
Williams, Jakell
SR
Rickards
44.80
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
9
Coleman, Alicia
JR
Suncoast
44.98
FHSAA 2A District 14
Apr 8, 2019
10
Toulemonde, Emma
JR
Cardinal Gibbons
45.08
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
11
Folston, Jatana
SR
Cocoa
45.30
Cape Coast Conference Championship
Apr 4, 2019
12
Weaver, Lucheyona
SO
Dunbar
45.31
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
13
James, Natiya
JR
Eastside
45.34
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
14
Soto, Cristina
SR
Archbishop McCarthy
45.36
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
15
Wallace, Frantysha
JR
Cardinal Gibbons
45.42
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
16
Sanders, Shekinah
JR
Bolles
45.45
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
17
Jordan, Kiarra
JR
Rickards
45.84
Bob Hayes Invitational
Mar 16, 2019
18
Aves, Ally
JR
Berkeley Prep
46.37
57th Annual Ed Wells Jr.-Kiwanis Invitational
Mar 9, 2019
19
Fells, Diovinne
JR
Palatka
46.65
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
20
Lyons, Janazha
JR
Rockledge
46.96
FHSAA 2A District 13
Apr 12, 2019
21
Zoellner, Adeline
FR
Lakewood
47.08
St. Petersburg HS Championship
Feb 28, 2019
22
Neal, Dynesty
SR
West Florida
47.11
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
23
Henry, Shadine
SR
Lakewood
47.22
Pinellas County Athletic Conference (PCAC) 2019
Apr 4, 2019
24
King, Jade
JR
Rockledge
47.30
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
25
Adams, Trinity
SO
Dunbar
47.35
FHSAA 2A District 12
Apr 12, 2019
26
Tacher, Nicole
SO
Ransom Everglades
47.62
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
27
Wajd, Jazmyn
FR
Tampa Catholic
47.75
George M. Steinbrenner Track and Field Invitational 2019
Mar 30, 2019
28
Johnston, Brooke
FR
Episcopal
47.80
UNF Pre-State High School Meet
Mar 23, 2019
29
Tsoukas, Zoe
JR
Ransom Everglades
47.82
FHSAA 2A District 16
Apr 11, 2019
30
Asare, Rachel
SO
Spoto
47.91
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
31
Harvey, Ashanti
JR
Hallandale
48.02
BCAA South Qualifier
Mar 19, 2019
32
Forbes, Kayla
SR
Monsignor Pace
48.18
Belen Home Meet #4
Apr 1, 2019
33
Carlson, Caroline
JR
Carrollton
48.28
Miami Hurricane Invitational
Mar 15, 2019
34
Sorensen, Eden
SR
Lake Highland Prep
48.34
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
35
Graham, Alysia
SO
Nature Coast
48.35
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
36
Sutton, Kaylee
JR
Menendez
48.45
5th Annual Craig Speziale Invitational
Mar 2, 2019
37
Morgan, Tonie
FR
Florida High
48.48
Chiles Freshmen Sophomore Championship
Mar 7, 2019
38
Boothe, Denae
FR
Pine Crest
48.49
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
39
Jackson, Joya
SO
Jones
48.52
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
40
Griffin, LaShawn
JR
Rickards
48.69
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
41
Massillon, Sinia
SR
Middleton
48.70
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
42
Ruhogo, Mungusa
JR
Central (Brooksville)
48.76
FHSAA 2A District 7
Apr 12, 2019
43
Daphinis, Chrystyne
SR
Archbishop McCarthy
48.88
Archbishop McCarthy Meet #4
Mar 27, 2019
44
Richason - Bugg, Sydney
JR
Villages
48.91
Villages Home Meet #2
Mar 13, 2019
45
Ramirez, Shanise
FR
Hallandale
48.92
Louie Bing Classic
Feb 15, 2019
46
Taylor, Ayanni
SO
Raines
49.08
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
47
Williams, Monique
SO
Pompano Beach
49.20
Pine Crest Panther Relays
Mar 2, 2019
48
Williams, Armani
SR
Godby
49.31
FSU Relays (High School)
Mar 22, 2019
49
Collins, Charity
JR
Ribault
49.36
Gateway Conference Championship
Mar 28, 2019
50
Woodie, Alanah
FR
Florida High
49.38
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
51
Lacey, Ashleigh
SO
Cypress Creek (Wesley Chapel)
49.44
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
52
Walden, Janiya
SR
Hallandale
49.80
Spartan Invitational - Miami Southridge
Feb 23, 2019
53
Ullven, Chloe
SO
Nature Coast
49.87
Hernando County Meet
Feb 22, 2019
54
Davis, Kali
JR
Ribault
49.89
29th Annual Chandra Cheeseborough Invitational
Apr 6, 2019
55
Jones, Auzjay
SR
Bishop Kenny
49.93
Danny Brown Invitational
Feb 22, 2019
56
Rodriguez, Nageline
SO
Calvary Christian (FtL)
49.95
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
57
Salas, Paolina
FR
Carrollton
50.08
Miami Hurricane Invitational
Mar 15, 2019
58
Till, Christiana
JR
Holy Names
50.13
FHSAA 2A District 10
Apr 12, 2019
59
Morales, Claudia
JR
Archbishop McCarthy
50.30
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
59
Smith, Gerbria
SR
Cardinal Gibbons
50.30
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
61
Whitaker, Kaycie
SR
Tavares
50.35
Lake Sumter County Championships
Apr 2, 2019
62
Wilson, Jaelyn
SR
Jones
50.37
Bob Mosher Wildcat Open 2019
Feb 18, 2019
63
Bryant, Brookette
FR
Villages
50.48
FHSAA 2A District 6
Apr 12, 2019
63
Perkins, Tiyonna
JR
Hernando
50.48
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
65
Clark, Rese
SR
Rockledge
50.51
Cape Coast Conference Championship
Apr 4, 2019
66
Albert, De'Ana
FR
Wakulla
50.53
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
67
Shank, Hailey
SR
Lake Placid
50.57
FHSAA 2A District 9
Apr 12, 2019
68
Alexander, Olivia
SO
McKeel
50.76
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
69
Rocker, Daija
FR
South Sumter
50.84
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
70
Dixon, Savannah
FR
Gateway Charter
50.87
South Fort Myers Wolfpack Invitational
Mar 15, 2019
71
Picallo, Alyssa
FR
Zephyrhills
51.13
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
72
Shank, Christy
SO
Lake Placid
51.29
Sebring Meet #2
Apr 2, 2019
73
Knowles, Domanique
JR
Cocoa
51.30
Kowboy Invitational 2019
Mar 9, 2019
74
Paul, Janiyah
SO
Hallandale
51.38
BCAA South Qualifier
Mar 19, 2019
75
Dickinson, Alexa
SR
Carrollton
51.53
FHSAA 2A District 16
Apr 11, 2019
76
Joseph, Jadae
JR
American Heritage
51.87
Miami Hurricane Invitational
Mar 15, 2019
77
Kreis, Lauren
SR
Florida High
51.99
Chiles Capital City Classic
Apr 6, 2019
78
Lamy, Eboni
SO
Hardee
52.05
Hardee HS Home Meet
Apr 7, 2019
79
Mussenden, Rinaja
JR
Glades Central
52.09
Palm Beach County West Conference
Mar 28, 2019
80
Vastano, Katie
SR
Nature Coast
52.17
Hernando County Meet
Feb 22, 2019
81
Motley, Raija
SO
Dunbar
52.18
South Fort Myers Wolfpack Invitational
Mar 15, 2019
82
Yepez, Isabella
FR
Holy Names
52.21
FHSAA 2A District 10
Apr 12, 2019
83
Mullins, Riley
FR
Lincoln Park
52.35
FHSAA 2A District 13
Apr 12, 2019
84
Peterson, Syteria
SO
Ribault
52.41
Gateway Conference Championship
Mar 28, 2019
85
VanGorder, Madison
FR
Villages
52.43
FHSAA 2A District 6
Apr 12, 2019
86
Folson, Charmaine
SO
Rickards
52.44
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
87
Mann, Isabella
FR
Crystal River
52.45
FHSAA 2A District 6
Apr 12, 2019
88
Smith, Christina
SR
Trinity Catholic
52.51
Oak Hall Mini-Meet 1A/2A Schools
Mar 27, 2019
89
White-Stewart, Malayshia
SO
Taylor County
52.54
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
89
Henderson, Amari
JR
West Florida
52.54
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
91
Woggon, Sophia
FR
Citrus
52.64
21st Annual Crystal River Pirate Invitational
Mar 9, 2019
92
Keaton, Seciarra
JR
Hallandale
52.70
Cardinal Gibbons Last Chance Meet
Apr 6, 2019
93
Sample, Diamond
JR
Hallandale
52.74
Cardinal Gibbons Last Chance Meet
Apr 6, 2019
94
Turner, Elizabeth
FR
South Walton
52.78
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
95
Johns, Chloe
FR
Bolles
52.81
Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2019
96
Ostopovich, Mia
JR
Astronaut
52.82
Carl Friedland Memorial 2019
Feb 15, 2019
97
Harris, Essence
SR
Jones
52.95
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
97
Reid, Morgan
SO
Pompano Beach
52.95
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
99
Stouch, Alexandria
SR
Astronaut
52.96
Astronaut Developmental Meet #1
Mar 1, 2019
100
Carvajal-Romeu, Mercedes
SO
Archbishop McCarthy
53.02
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
4 x 100 Relay (Men)
Top↑
Team
Time
Athletes
Meet
Meet Date
1
Dunbar
40.27
Kennedy
,
Jones
,
Williams
,
Seneca
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
2
Lake Wales
41.72
Williams
,
Richardson
,
Mallett
,
Dejesus
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
3
Cardinal Gibbons
41.74
Atwaters
,
Davis
,
Bennett
,
Stewart
Florida Relays
Mar 28, 2019
4
Palatka
42.10
Smith
,
Williams
,
Russell
,
Sessions
Florida Relays
Mar 28, 2019
5
Coconut Creek
42.11
Gervilus
,
Mullen
,
Jordan
,
Mullen
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
6
Rockledge
42.22
Cape Coast Conference Championship
Apr 4, 2019
7
American Heritage
42.28
Davis
,
Brown
,
Sutton Jr
,
Spells
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
8
Godby
42.33
Williams
,
Thomas
,
Banks
,
Jefferson
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
9
Ribault
42.51
Carson
,
Gantt
,
Robinson
,
Vickers
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
9
Lakewood
42.51
Morgan
,
Spann Jr.
,
Wise
,
Smith
FHSAA 2A District 11
Apr 13, 2019
11
Chaminade-Madonna
42.56
Couch
,
Cox
,
Smith
,
Young
Monarch BCAA Regular Season
Mar 12, 2019
12
Miami Washington
42.74
Summerall
,
Paul
,
Brooks
,
Bellinger
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
13
Monsignor Pace
42.79
Douglas
,
Wilson
,
Desir
,
Thurston
FHSAA 2A District 16
Apr 11, 2019
14
Gadsden County
42.84
Maclay Last Chance Relays
Apr 4, 2019
15
Bishop Moore
42.88
Crankfield
,
Galvan-Santos
,
Morrison
,
Blake
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
16
Zephyrhills
42.89
Wilson
,
Sheppard
,
Cornelius
,
Strong
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
17
Rickards
42.95
Florida Relays
Mar 28, 2019
18
Arnold
42.96
Noble
,
Ford
,
Buatu
,
Gainer
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
19
Jefferson
42.97
Duffey
,
Mickie
,
Thomas
,
Gassett
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
20
Jones
43.03
Johnson
,
Williams
,
Robinson
,
Jean Baptiste
Metro West Championship 2019
Apr 6, 2019
21
Gibbs
43.12
Smart
,
Bingham
,
Inmon
,
Johnson
57th Annual Ed Wells Jr.-Kiwanis Invitational
Mar 9, 2019
22
Glades Central
43.20
Dort
,
Fitzpatrick
,
Hiliare
,
Laidler
FHSAA 2A Region 4 and FHSAA 1A Region 3
Apr 27, 2019
22
Raines
43.20
Marshall
,
Peterson
,
Peterson
,
Jones
Bob Hayes Invitational
Mar 16, 2019
24
Santa Fe
43.27
Goldwire
,
Young
,
Watkins
,
Cola
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
25
Mulberry
43.37
Peters
,
Smith
,
Laneau
,
Guinyard
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
26
Middleton
43.39
Blocker
,
Harris
,
Joseph
,
Allen
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
27
Atlantic (PO)
43.46
Davis
,
Young
,
Campbell
,
Walton
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
28
Fort Pierce Westwood
43.54
Jackson
,
Major
,
Stanberry
,
Williams
FHSAA 2A Region 4 and FHSAA 1A Region 3
Apr 27, 2019
29
NSU University School
43.64
Shakhov
,
Cannon
,
Hallman
,
Stroup
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
30
Booker
43.73
Ogden
,
Hayes
,
Ward
,
Thomas
Larry Richardson Memorial Invitational
Mar 1, 2019
31
West Florida
43.74
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
32
Menendez
43.80
Jackson
,
Wynn
,
Evans
,
Willis
Bob Hayes Invitational
Mar 16, 2019
33
Marianna
43.82
Smith
,
Rolle
,
Peterson
,
Kelly
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
34
Lake Highland Prep
43.85
Lay
,
Zhou
,
Miller
,
Walls
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
35
North Broward Prep
43.86
Sam Burley Hall of Fame Invitational
Mar 1, 2019
35
South Walton
43.86
Martin
,
Smith
,
Mitchum
,
Scott
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
37
Eastside
43.97
Jenkins
,
Johnson
,
Young
,
Strong
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
38
Nature Coast
43.98
Williams
,
Shaw
,
Edwards
,
Morgan
Hernando County Meet
Feb 22, 2019
39
Crystal River
44.00
Hollis
,
Abate
,
Wagner
,
Romeo
FHSAA 2A District 6
Apr 12, 2019
40
Andrew Jackson
44.08
Riggins
,
Coleman
,
Mangham
,
Brady
36th Wolfpack Classic
Feb 28, 2019
41
Cocoa
44.12
Freeman
,
Williams
,
Thomspon
,
Williams
FHSAA 2A Region 4 and FHSAA 1A Region 3
Apr 27, 2019
41
Miami Edison
44.12
Jones
,
Cyrille
,
Jean
,
Johnson
FHSAA 2A Region 4 and FHSAA 1A Region 3
Apr 27, 2019
43
Florida High
44.32
Morgan
,
Morgan
,
Pierson
,
Turral
FSU Relays (High School)
Mar 22, 2019
44
Cypress Creek (Wesley Chapel)
44.38
Roberson
,
Singh
,
Vazquez
,
Santana
Sunshine Athletic Conference East 2019
Apr 3, 2019
44
Tampa Catholic
44.38
Adams
,
Burkes
,
Manuel
,
McCain
Cypress Creek Invitational 2019
Mar 7, 2019
46
Somerset Canyons
44.39
Deetjen
,
Dornevil
,
Auguste
,
Estime
FHSAA 2A Region 4 and FHSAA 1A Region 3
Apr 27, 2019
47
St. Andrew's
44.48
Gramentine
,
Kotzen
,
Roberts
,
Mores
FHSAA 2A Region 4 and FHSAA 1A Region 3
Apr 27, 2019
48
Williston
44.52
Mitchell
,
Perkins
,
Manns
,
Lee
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
49
Hardee
44.67
Bertrand
,
Hodges
,
Sanon
,
Kiella
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
50
Pine Crest
44.69
Hennelly
,
Colton
,
Finney
,
Goldstein
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
51
Immokalee
44.70
Cantave
,
Illozier
,
Sannon
,
Rinvil
FHSAA 2A District 12
Apr 12, 2019
52
Central (Brooksville)
44.73
Simpson
,
Canada
,
Fraser
,
Cason
Hernando County Meet
Feb 22, 2019
52
Immaculata-LaSalle
44.73
Guigovaz
,
Jean Francois
,
Linton
,
Turner
FHSAA 2A District 16
Apr 11, 2019
54
Yulee
44.83
Halliwell
,
Garcia
,
Wilson
,
Wilson
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
55
Weeki Wachee
44.84
Lupichuk
,
Forde
,
Danner
,
Nation
2019 Springstead Relay Meet
Mar 26, 2019
56
Wakulla
44.86
Bolden
,
Warsham
,
Ervin
,
Green
Jesse Forbes HS Invitational
Feb 23, 2019
57
Southeast
44.88
Wilson
,
Rentz
,
Williams
,
Thomas
Manatee Hurricane Invitational
Mar 21, 2019
58
Astronaut
44.92
Austin
,
Mitchner
,
Duncan
,
Torres
Astronaut developmental meet #2
Mar 8, 2019
59
Coral Springs Charter
44.93
Allen
,
Elmaadary
,
Fleurival
,
Reynolds
Saint Andrew's HS Track Invitational #2
Mar 14, 2019
59
Baker County
44.93
White
,
Williams
,
Farmer
,
Paige
36th Wolfpack Classic
Feb 28, 2019
59
Pensacola Catholic
44.93
Escambia Gator Invitational
Feb 23, 2019
62
Lely
44.99
Anyaehie
,
Obsaint
,
Francois
,
Dieudonne
St. John Neumann Mini Meet
Feb 12, 2019
63
Villages
45.00
Serrano
,
Bryant
,
Dunseath
,
Martinez
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
64
Baldwin
45.02
Gateway Conference Championship
Mar 28, 2019
64
Hallandale
45.02
Haynes
,
Myles
,
Wright
,
Williams
2019 BCAA Championships
Mar 22, 2019
66
South Sumter
45.03
Bennett
,
Bennett
,
Taylor
,
Moffitt
Villages Home Meet #2
Mar 13, 2019
67
Miami Jackson
45.04
Brinson
,
Joseph
,
Shepherd
,
Glasgow
FHSAA 2A District 16
Apr 11, 2019
68
Union County
45.12
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
69
Fernandina Beach
45.20
Pulwicz
,
Bille
,
Runyeon
,
Whitehurst
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
70
Ridgeview
45.26
Osborn
,
Gonzalez
,
Cooper
,
Rockett
Don Hall Invitational
Mar 29, 2019
70
Bishop Verot
45.26
Brown
,
Stephens
,
Duplessy
,
Chatman
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
72
Fort White
45.33
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
73
Calvary Christian (FtL)
45.40
Caro
,
Lawrence
,
Grassi
,
Souza
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
74
Anclote
45.43
Williams
,
Cordero
,
Hall
,
Francis
FHSAA 2A District 7
Apr 12, 2019
75
Wolfson
45.48
Harris
,
Booker
,
Tunsill
,
Norflett
36th Wolfpack Classic
Feb 28, 2019
76
Suncoast
45.53
Adams
,
Calixte
,
Macdougall
,
Davis
Palm Beach County North Conference
Mar 27, 2019
77
Crescent City
45.62
Scott
,
Scott
,
Wright
,
Ponga
Dragon Invitational
Mar 28, 2019
78
Dunnellon
45.66
Fashaw
,
Hamilton
,
Caballero
,
Gomez
Lecanto High School Open Track and Field Meet
Mar 5, 2019
79
North Marion
45.70
Council
,
Denton
,
Eason
,
Johnson
Santa Fe Raider Invitational
Mar 2, 2019
80
Hernando
45.71
McNair
,
Gillespie
,
Grant
,
Martin
2019 Springstead Relay Meet
Mar 26, 2019
81
Mount Dora
45.73
Green
,
Williams
,
Harris
,
Thompson
Lake Sumter County Championships
Apr 2, 2019
82
Gulf
45.75
Clark
,
Robbins
,
Eliacin
,
Hardy
Sunshine Athletic Conference West
Apr 3, 2019
82
American Heritage (DB)
45.75
Cage
,
Smalls
,
Smalls
,
Volcy
Archbishop McCarthy Meet #3
Feb 27, 2019
84
Titusville
45.83
Howard
,
Daniels
,
Olivo
,
Davis
FHSAA 2A Region 4 and FHSAA 1A Region 3
Apr 27, 2019
85
Space Coast
45.84
Cape Coast Conference Championship
Apr 4, 2019
85
Fivay
45.84
Delgado
,
Richards
,
Thompson
,
Wilson
FHSAA 2A District 7
Apr 12, 2019
87
Bayshore
45.89
Barrington
,
Sanchez
,
Robinson
,
Smith
FHSAA 2A District 11
Apr 13, 2019
88
Satellite
45.91
Greenwald
,
Jones
,
Quinn
,
Colby
Melbourne Central Catholic Invitational
Mar 29, 2019
89
Key West
45.93
Hughes
,
Hunt
,
Johnson
,
Green
Pine Crest Varsity Home Open
Feb 23, 2019
90
Lake Placid
45.94
Williams
,
White
,
Jackson
,
Davidson
Moore Haven
Apr 4, 2019
91
Melbourne Central Catholic
46.00
Valentine
,
Begin
,
McGriff
,
Pearson
Carl Friedland Memorial 2019
Feb 15, 2019
92
Bradford
46.06
Balfour
,
Smith
,
Vaughn
,
Lovell
Bob Hayes Invitational
Mar 16, 2019
93
Newberry
46.11
Tate
,
Wilson
,
Delima
,
Cohens
Raiders Fr/So Invitational
Mar 13, 2019
94
Stranahan
46.19
Maccenest
Boyd Anderson Home Meet #3
Mar 7, 2019
95
Berkeley Prep
46.23
Boone
,
Lewis
,
Odongo
,
Dean
Warhawk Invitational
Feb 15, 2019
96
Gulliver Prep
46.40
Fr. Luis Ripoll S.J. Relays
Feb 18, 2019
97
Clay
46.44
Moore
,
Gilbert
,
Ferreira
,
Hunter
Ron Riddle Classic Track and Field Meet
Mar 8, 2019
98
Citrus
46.48
Hernando Citrus Classic
Apr 3, 2019
99
Bishop Kenny
46.50
Pore
,
Airheart
,
Maxwell
,
Jones
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
100
DeSoto County
46.60
Brown
,
Pelham
,
Robichaud
,
Maybell
Sebring Meet #1
Mar 21, 2019
4 x 100 Relay (Women)
Top↑
Team
Time
Athletes
Meet
Meet Date
1
Jones
46.39
White
,
Hollie
,
Harvey
,
Townsend
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
2
American Heritage
46.66
Sam Burley Hall of Fame Invitational
Mar 1, 2019
3
Cocoa
47.10
Knowles
,
Edgecombe
,
Thomas
,
Charles
FHSAA 2A Region 4 and FHSAA 1A Region 3
Apr 27, 2019
4
Cardinal Gibbons
47.20
Lemon
,
Jones
,
Smallwood
,
Lewis
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
5
Rockledge
47.24
Glasco
,
Smiley
,
Smith
,
Bostick
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
6
Hallandale
47.25
Castillo
,
Cooper
,
Harvey
,
Laflauer
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
7
Godby
47.38
Forbes
,
Frost
,
Hamlet
,
King
Tariq Barfield Invitational
Mar 8, 2019
8
Raines
47.77
Dennis
,
Green
,
Smith
,
Kirkland
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
9
Dunbar
48.11
FSU Relays (High School)
Mar 22, 2019
10
Rickards
48.18
Hayes
,
Shaw
,
Patterson
,
Williams
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
11
Pompano Beach
49.09
Reid
,
Miranda-Rosado
,
Williams
,
Lenchus
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
12
Wakulla
49.49
Danner
,
Day
,
Albert
,
Donaldson
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
13
Episcopal
49.82
Johnston
,
Hardwick
,
Rawls
,
Selmer
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
14
Glades Central
49.90
Vickers
,
Shannon
,
Putmon
,
Louissaint
Anquan Boldin Invitational (Pahokee)
Feb 22, 2019
15
Bolles
49.93
Moorer
,
Duffy
,
Aldana
,
Sanders
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
16
Zephyrhills
50.00
Ireland
,
Llanes
,
Feliciano
,
Stinyard
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
17
Lake Wales
50.08
Feagin
,
Pride
,
Greene
,
Huffman
Bob English Relays 2019
Mar 2, 2019
18
Ribault
50.09
29th Annual Chandra Cheeseborough Invitational
Apr 6, 2019
19
Bishop Verot
50.14
Simpson
,
Lewis
,
Sarnac
,
Muller
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
20
Miami Edison
50.16
Pierre
,
Massena
,
Denson
,
Washington
FHSAA 2A Region 4 and FHSAA 1A Region 3
Apr 27, 2019
21
Palatka
50.21
Douglas
,
Valentines
,
Fells
,
McCormik
Bob Hayes Invitational
Mar 16, 2019
22
Stranahan
50.28
Hilbert
,
Thomas
,
Thompson
,
Lyn
2019 BCAA Championships
Mar 22, 2019
23
Berkeley Prep
50.38
Nouss
,
Mercurio
,
Besnard
,
Tanner
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
24
Nature Coast
50.51
Fontano
,
Weissman
,
Graham
,
Feilds
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
25
Immaculata-LaSalle
50.56
Zawadzki
,
Cuan
,
Toledo
,
Gonzalez
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
26
Middleton
50.59
Collier
,
Queen
,
Massilion
,
Morris
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
27
Bishop Moore
50.62
Newsome
,
Galeano
,
Jackson
,
Villanueva Garcia
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
28
Eastside
50.64
Moorehead
,
Lee
,
Valdez
,
Turner
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
29
Cypress Creek (Wesley Chapel)
50.69
Hicks
,
Pollicita
,
Lacey
,
Gillespie
Sunshine Athletic Conference East 2019
Apr 3, 2019
30
Santa Fe
50.75
Watkins
,
Gainey
,
Smith
,
Lee
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
31
Suwannee
50.76
Walker
,
Kalandyk
,
Perkins
,
Ansley
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
32
Astronaut
50.80
Harvey
,
Ostopovich
,
Perez
,
Jackson
FHSAA 2A Region 4 and FHSAA 1A Region 3
Apr 27, 2019
33
Lakewood
50.83
Ellis
,
Johnson
,
Lyons
,
Henry
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
34
North Marion
51.07
Burrell
,
Henderson
,
Switzer
,
Weathers
Hurricane Relays
Mar 9, 2019
35
Lincoln Park
51.12
Clark
,
Hogan
,
Chaney
,
Lopez
FHSAA 2A District 13
Apr 12, 2019
36
Florida High
51.22
Lewis
,
Woodie
,
Nunn
,
Kreis
Bob Hayes Invitational
Mar 16, 2019
37
Gibbs
51.29
Muhammad
,
Everhart
,
Dickerson
,
Dunbar
Pinellas County Athletic Conference (PCAC) 2019
Apr 4, 2019
37
Somerset Canyons
51.29
FHSAA 2A District 14
Apr 8, 2019
39
Villages
51.31
Russell
,
Hernandez
,
Sprowles
,
Richason-Bugg
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
40
Archbishop McCarthy
51.36
2019 Walter Dix Invitational Relays
Feb 16, 2019
41
Booker
51.39
Ige
,
Storr
,
Thomas
,
Arrington
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
42
Lake Highland Prep
51.55
Kahn
,
Godbolt
,
Sorensen
,
Robinson
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
43
North Bay Haven
51.60
King
,
Steele
,
Drake-Jackson
,
Grant
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
43
Spoto
51.60
Asare
,
Gilmore
,
MILLER
,
Campbell
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
45
Jefferson
51.74
Mathis
,
Lawson
,
Brewington
,
Johnson
FHSAA 2A District 10
Apr 12, 2019
46
Gadsden County
51.80
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
47
Atlantic (PO)
51.97
Cox
,
Jones
,
Joseph
,
Reinhardt
Volusia-Flagler Fr/So Meet
Apr 3, 2019
48
Monsignor Pace
52.00
Belen Home Meet #4
Apr 1, 2019
49
Calvary Christian (FtL)
52.26
Hamilton
,
Cummings
,
Valenzuela
,
Hicks
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
50
Avon Park
52.27
Vassell
,
holdman
,
Wright
,
taylor
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
51
Fort Pierce Westwood
52.31
Scott
,
Stovall
,
Lewis
,
Davis
St. Lucie County Championship
Mar 28, 2019
52
Coral Springs Charter
52.32
Krumenacker
,
Mariano
,
Stroup
,
Daly
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
52
Bishop Kenny
52.32
Shultz
,
Shultz
,
Miranda
,
Mitchum
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
54
Central (Brooksville)
52.42
Bowers
,
Dawson
,
James
,
Bowers
Hernando County Meet
Feb 22, 2019
55
Gulf
52.46
Stedman
,
Webb
,
Moore
,
Bell
FHSAA 2A District 7
Apr 12, 2019
56
Gateway Charter
52.48
Filiaggi-Watson
,
Maccou.
,
Dixon
,
Cooper
FHSAA 2A District 12
Apr 12, 2019
56
Holy Names
52.48
Byrd
,
Eicholtz
,
Gonzalez
,
Yepez
Calvary Christian Invitational 2019
Apr 4, 2019
58
Southeast
52.53
Hale
,
Brown
,
Rodel
,
Rentz
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
59
Hardee
52.65
Delhomme
,
Thompson
,
Leger
,
Thompson
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
60
Coral Shores
52.68
Frails
,
Clayton
,
Terry
,
Cooper
FHSAA 2A Region 4 and FHSAA 1A Region 3
Apr 27, 2019
61
Montverde Academy
52.74
McMullen
,
Haywood
,
Dumas
,
Chen
44th Annual Eagle Invitational
Mar 2, 2019
62
Coconut Creek
52.75
Higgins
,
Joseph
,
Peddie
,
Wright
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
63
Newberry
52.76
Buchanon
,
Moore
,
Marshall
,
Strappier
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
64
Ransom Everglades
52.83
Zaidenberg
,
Arriola
,
Tsoukas
,
Sosa
FHSAA 2A District 16
Apr 11, 2019
65
Gulliver Prep
52.85
Sam Burley Hall of Fame Invitational
Mar 1, 2019
66
Key West
52.90
Key West Tri-Meet #1
Mar 14, 2019
67
Fernandina Beach
52.91
Slaughter
,
Dubose
,
White
,
Alexander
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
68
Taylor County
52.99
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
69
North Broward Prep
53.08
Osher
,
Cole
,
Demarinis
,
King
Calvary Christian Combo MS & HS Meet
Mar 26, 2019
69
West Florida
53.08
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
71
Fivay
53.13
Dunn
,
Naumann
,
Manfre
,
Jones
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
72
Carrollton
53.16
Carroll
,
Perez-Hickman
,
Ventura
,
Rivas-Vazquez
FHSAA 2A District 16
Apr 11, 2019
73
Bayshore
53.29
Jeanmarie
,
Chisolm
,
Alvarado-Perez
,
Williams
Manatee County Varsity Championship
Mar 14, 2019
74
Crystal River
53.32
Florek
,
Devaughn
,
Richardson
,
Benzant
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
75
South Sumter
53.39
Ruiz
,
Owens
,
Hebrock
,
Lazenby
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
76
Eustis
53.62
Starling
,
Lawrence
,
Alfreus
,
Shorey
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
77
Satellite
53.75
Barkley
,
Cohen-Pinsky
,
Jackson
,
Peters
FHSAA 2A District 13
Apr 12, 2019
78
Weeki Wachee
53.76
Drummond
,
Gomes
,
DiFrank
,
Crowley
Hernando Citrus Classic
Apr 3, 2019
79
DeSoto County
53.79
Maybell
,
Burroughs
,
Evans
,
Richardson
Sebring Meet #1
Mar 21, 2019
80
Andrew Jackson
53.83
Thomas
,
Jackson
,
Smith
,
Smith
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
81
St. Andrew's
53.89
Lucchesi
,
Chavez
,
Hodge
,
Harman
FHSAA 2A Region 4 and FHSAA 1A Region 3
Apr 27, 2019
82
Miami Jackson
54.00
Baptist
,
Miller
,
Lugo
,
Damon
FHSAA 2A District 16
Apr 11, 2019
82
Menendez
54.00
Wynn
,
Youman
,
Massey
,
Foster
Pedro Menendez Falcon Friday
Mar 8, 2019
84
Lely
54.07
Cashin
,
Merilus
,
Jean
,
St. Fluer
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
85
Mount Dora
54.08
Brown
,
Joachim
,
Pierre
,
Hull
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
86
Williston
54.09
Collins
,
Anderson
,
Means
,
Blue
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
87
Clearwater Central Catholic
54.30
Rich
,
Karnes
,
Hickey
,
Liermann
East Lake Early Bird Invitational
Feb 14, 2019
88
Ridgeview
54.52
Reynolds
,
Polk
,
Sampson
,
Whaley
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
89
Arnold
54.55
Hix
,
Mathias
,
Vaught
,
Polanin
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
90
American Heritage (DB)
54.67
Benjamin
,
Doria
,
Drac
,
Cage
FHSAA 2A Region 4 and FHSAA 1A Region 3
Apr 27, 2019
91
Trinity Catholic
54.79
Coffey
,
Davis
,
Moore
,
Smith
The Buffalo Invitational
Mar 30, 2019
92
Pensacola Catholic
54.87
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
93
West Nassau
54.89
Kish
,
Nettles
,
Tapley
,
West
36th Wolfpack Classic
Feb 28, 2019
94
Marianna
54.93
Jones
,
Jones
,
Charlton
,
Autman
The Bay HS North Florida Invitational
Mar 2, 2019
95
Mulberry
55.11
Head
,
Haggins
,
Cook
,
McPlatt
Polk County Championship 2019
Mar 16, 2019
96
Dreyfoos
55.24
Artero
,
Haim
,
Hansen
,
Vargas
Kings Academy Invitational
Mar 11, 2019
97
Wolfson
55.26
Gateway Conference Championship
Mar 28, 2019
98
Tavares
55.31
Whitaker
,
Montalvo
,
Schwab
,
Shreffler
Mount Dora Quad Meet 2
Mar 4, 2019
99
Hudson
55.35
Ramos
,
Hill
,
Groppe
,
Liverpool
Fivay Invite
Mar 1, 2019
100
Titusville
55.51
Jefferson
,
Esparza
,
Riles
,
Miller-Feichtin
Cape Coast Conference Championship
Apr 4, 2019
4 x 400 Relay (Men)
Top↑
Team
Time
Athletes
Meet
Meet Date
1
Rickards
3:13.12
Bryant
,
Chandler
,
Douglass
,
Greenwood
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
2
Lake Wales
3:15.40
Anderson
,
Dejesus
,
Dudgeon
,
Greene
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
3
Dunbar
3:18.52
Brown
,
Denson
,
Jackson
,
Kennedy
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
4
American Heritage
3:18.77
Butler
,
Clemons
,
Knight
,
Geathers
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
5
Godby
3:18.79
Baldwin
,
Barnes
,
Cauley
,
Cooper
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
6
South Walton
3:21.92
Daleo
,
Kilpatrick
,
Kilpatrick
,
Martin
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
7
Cardinal Gibbons
3:22.10
Atwaters
,
Bennett
,
English-Brown
,
Marseille
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
8
Miami Washington
3:22.42
Brooks
,
Dagrin
,
Howard
,
Myrie
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
9
Raines
3:23.16
Brooks
,
Burke
,
Burroughs
,
Green
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
10
Bolles
3:23.39
Hastings
,
Cywes
,
Hicks
,
Kirksey
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
11
Westside
3:23.65
Hendley
,
Jackson
,
Priest
,
Suarez
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
12
Gadsden County
3:23.97
Charleston
,
Gilliam
,
Hall
,
Hall
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
13
Palatka
3:24.61
Brauman
,
Hughes
,
Johnson
,
Newman
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
14
Rockledge
3:24.98
Adderly
,
Buckmaster
,
Hager
,
Johnson
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
15
Atlantic (PO)
3:25.08
Baker
,
Campbell
,
Dawkins
,
Robinson
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
16
Jefferson
3:25.67
Cochan
,
Fountain
,
Gassett
,
Mickie
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
17
Lakewood
3:26.54
Maybell
,
Willett
,
Smith
,
Spann Jr.
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
18
Bayshore
3:26.55
Anders
,
Garcia
,
Hylton
,
Youmans
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
19
Middleton
3:26.96
Allen
,
Evina
,
Harris
,
Joseph
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
20
Ribault
3:27.19
McBride
,
Brazil
,
Carson
,
Muldrow
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
21
Lake Highland Prep
3:27.24
Jacobs
,
Lay
,
Miller
,
Morrow
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
22
Berkeley Prep
3:27.81
Mohammadi
,
Odongo
,
Rose
,
Rowan
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
23
Tavares
3:28.68
Myers
,
Drennan
,
Porter
,
Brown
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
24
Monsignor Pace
3:29.11
Bennett-Woon
,
Fowles
,
Horenstein
,
Desir
FHSAA 2A District 16
Apr 11, 2019
25
Bishop Moore
3:29.57
Jafet
,
Solby
,
Preusser
,
Galvan-Santos
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
26
Ridgeview
3:30.06
Osborn
,
Roy
,
Koziolek
,
Perez
Creekside High School Friday Knight Invite 2019
Mar 15, 2019
27
Glades Central
3:30.23
Dort
,
Hiliare
,
Laidler
,
Jackson
Palm Beach County Championships
Apr 3, 2019
28
North Marion
3:30.26
Barber
,
Beckett
,
Johnson
,
Massey
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
29
Cocoa
3:31.19
Jones
,
Williams
,
Edgecombe
,
Brown
FHSAA 2A District 13
Apr 12, 2019
30
Bishop Verot
3:31.57
Crouch
,
Otzko
,
Hill
,
Azizi
Venice Relays 2019
Mar 14, 2019
31
Key West
3:32.80
Nelson
,
Pedroza
,
Mogene
,
Hunt
FHSAA 2A District 16
Apr 11, 2019
32
Andrew Jackson
3:32.97
Hatcher
,
Daniels
,
Daniels
,
Coleman
Gateway Conference Championship
Mar 28, 2019
33
Coconut Creek
3:33.11
Gervilus
,
Watkins
,
Mullen
,
Pierre
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
34
West Florida
3:33.21
St Cyr
,
Cornish-Rogers
,
Bryant
,
Gindl
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
35
Florida High
3:33.28
Morgan
,
Pierson
,
Harvey
,
Farmer
Bob Hayes Invitational
Mar 16, 2019
36
Montverde Academy
3:33.59
Grimaud
,
Machinski
,
Vitito
,
Baptiste
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
37
Pine Crest
3:34.20
Fatovic
,
Owens
,
Rizzo
,
Pfeffer
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
38
Booker
3:34.28
Forrester
,
Ogden
,
Beard
,
Hayes
Venice Relays 2019
Mar 14, 2019
39
Fort Pierce Westwood
3:34.79
Gardner
,
Stanberry
,
Edmond
,
Major
FHSAA 2A Region 4 and FHSAA 1A Region 3
Apr 27, 2019
40
Suncoast
3:34.95
St-Cyr
,
Macdougall
,
Calixte
,
Davis
FHSAA 2A Region 4 and FHSAA 1A Region 3
Apr 27, 2019
41
Lely
3:35.01
Warren
,
St Cyr
,
Obsaint
,
Morancy
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
42
Southeast
3:35.02
Bennett
,
Boyd
,
Thomas
,
Williams
Manatee County Varsity Championship
Mar 14, 2019
43
Episcopal
3:35.04
Brunell
,
McKee
,
Officer
,
Tremble
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
44
Bishop Kenny
3:35.30
Straley
,
Madrid
,
Pore
,
Fetchero
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
45
Titusville
3:35.85
Breckenridge
,
Howard
,
Thomas
,
Daniels
FHSAA 2A District 13
Apr 12, 2019
46
Hardee
3:36.15
Cook
,
Torres
,
Bertrand
,
McCloud
FHSAA 2A District 9
Apr 12, 2019
47
Gulliver Prep
3:36.64
Charlemagne
,
Izquierdo
,
Notari
,
Outar
Falcon Invitational
Feb 22, 2019
48
Chaminade-Madonna
3:36.65
Henry
,
Dunmore
,
Chambers
,
Cox
Miami Hurricane Invitational
Mar 15, 2019
49
Santa Fe
3:36.76
Kelly
,
Spires
,
McGlon
,
Boykin
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
50
Yulee
3:37.27
Neil
,
Halliwell
,
Thompson
,
Wilson
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
51
Avon Park
3:37.47
Manus
,
Mason
,
Branch
,
Rivas
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
52
Eustis
3:37.64
Demps
,
Manuel
,
Gordo
,
Griffin
Lake Sumter County Championships
Apr 2, 2019
53
Gulf
3:38.27
Eliacin
,
Moodie
,
Picerno
,
Jessup
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
54
South Sumter
3:38.58
Allen
,
Wilson
,
Smith
,
Hart
Lake Sumter County Championships
Apr 2, 2019
55
Pensacola Catholic
3:38.65
Lopez
,
Hooker
,
Stackhouse
,
Turner
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
56
Somerset Canyons
3:39.14
Auguste
,
Deetjen
,
Point Du-Jour
,
Amaya
Big Blue VIII
Mar 2, 2019
57
Miami Jackson
3:39.24
Moore
,
Glasgow
,
Delarosa
,
Armstrong
FHSAA 2A District 16
Apr 11, 2019
58
Oasis
3:39.31
Erbaio
,
Smith
,
Knoop
,
Beuerle
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
59
North Broward Prep
3:39.50
Dohler
,
Hughes
,
Decker
,
Vest
FHSAA 2A District 14
Apr 8, 2019
60
Calvary Christian (FtL)
3:39.58
Salgado
,
Garey
,
Vinter
,
Sauder
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
60
Crystal River
3:39.58
Thompson
,
Romero
,
Innes
,
Newell
Lecanto High School Open Track and Field Meet
Mar 5, 2019
62
Nature Coast
3:39.80
Bell
,
Mcintosh
,
Morgan
,
Smith
Hernando Kiwanis Track and Field Invitational
Mar 14, 2019
63
Villages
3:39.99
Bryant
,
Prisby
,
Aguiler
,
Dunseath
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
64
Jones
3:40.00
Biggham
,
Carson
,
Howell
,
Primes
Saints Invitational 2019
Mar 13, 2019
65
Gibbs
3:40.19
Hoyte
,
Inmon
,
Levesque
,
Williams
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
65
Hallandale
3:40.19
Guerrier
,
Haynes
,
Williams
,
Charistil
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
65
Trinity Prep
3:40.19
Ward
,
Watts
,
Bigney
,
Ahl
Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2019
68
Clewiston
3:40.29
Moran
,
Hernandez
,
Evans
,
Sider
Edison Relays
Mar 8, 2019
69
Eastside
3:40.37
Dailey
,
Clark
,
Johnson
,
Morgan
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
70
Satellite
3:40.53
Burns
,
Thompson
,
Quinn
,
Montague
FHSAA 2A District 13
Apr 12, 2019
71
Hernando
3:40.66
Fabela
,
Wilson
,
Mott
,
Hill
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
72
Mount Dora
3:40.71
Fuentes-Diaz
,
Green
,
Harris
,
Alvarez
Mount Dora Quad Meet 2
Mar 4, 2019
73
Keystone Heights
3:40.83
Stanley
,
Payne
,
Payne
,
Guy
Ron Riddle Classic Track and Field Meet
Mar 8, 2019
74
Suwannee
3:43.26
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
75
Cypress Creek (Wesley Chapel)
3:44.86
Clarke
,
Lebron
,
Falk
,
Singh
FHSAA 2A District 9
Apr 12, 2019
76
Arnold
3:45.02
Bay County HS Championship
Mar 15, 2019
77
Mulberry
3:45.82
Laneau
,
Burke
,
Nieves-Pagan
,
Newell
FHSAA 2A District 9
Apr 12, 2019
78
Lincoln Park
3:45.89
Nixon
,
Bowens
,
Caldwell
,
Greene
Cobra Relays
Mar 7, 2019
79
Archbishop McCarthy
3:46.10
Bialczak
,
Smith
,
DeLarosa
,
Camacho
CCA Eagles 6th Annual Invitational
Mar 8, 2019
80
Williston
3:46.14
Jones
,
Lee
,
Perkins
,
Mitchell
2019 Cedar Key Relays
Mar 7, 2019
80
Miami Edison
3:46.14
Cyrille
,
Compere
,
Jones
,
Jean
FHSAA 2A District 16
Apr 11, 2019
82
Astronaut
3:46.54
Austin
,
Mizell
,
Mitchner
,
Jones
Cape Coast Conference Championship
Apr 4, 2019
83
Citrus
3:46.65
Hernando Citrus Classic
Apr 3, 2019
84
Spoto
3:46.88
David
,
Washington
,
Moore
,
Solomon
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
85
McKeel
3:47.16
Abram
,
Nester
,
White
,
Henry
FHSAA 2A District 9
Apr 12, 2019
86
Weeki Wachee
3:47.51
Raghunandan
,
Stranger
,
Lahman
,
Forde
FHSAA 2A District 7
Apr 12, 2019
87
Pompano Beach
3:47.52
Walters
,
Esposito
,
Pagan
,
Brown
BCAA North Qualifier
Mar 19, 2019
88
Immokalee
3:47.55
Sannon
,
Trejo-Garcia
,
Jean
,
Illozier
FHSAA 2A District 12
Apr 12, 2019
89
Coral Shores
3:47.95
Correa
,
Hernandez
,
Hernandez
,
Oakley
FHSAA 2A District 16
Apr 11, 2019
90
Edgewood
3:48.95
Cox
,
Reijm
,
Black
,
Seward
Holy Trinity Invitational
Mar 2, 2019
91
Immaculata-LaSalle
3:49.11
Fr. Luis Ripoll S.J. Relays
Feb 18, 2019
92
Anclote
3:49.46
Cooper
,
Smith
,
Williams
,
Cordero
Mitchell Meet #2
Mar 14, 2019
93
Zephyrhills
3:50.23
Sheppard
,
Cornelius
,
Lanier
,
Thomas
Cypress Creek QUAD #1 2019
Feb 12, 2019
94
North Bay Haven
3:50.24
Grogan
,
Hale
,
Porter
,
Robinson
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
95
Clearwater Central Catholic
3:50.30
Manapin
,
Stephens
,
Solis
,
Seidl
Calvary Christian Invitational 2019
Apr 4, 2019
96
Fernandina Beach
3:50.68
Dean
,
Bille
,
Miller
,
Shuman
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
97
Fivay
3:51.02
Ward
,
Bowen
,
Justiniano
,
Lotero
Hernando Kiwanis Track and Field Invitational
Mar 14, 2019
98
Central (Brooksville)
3:52.26
Carbone
,
Canada
,
Chancey
,
Gates
Hernando Citrus Classic
Apr 3, 2019
99
DeSoto County
3:53.15
Rosario
,
Fields
,
Maybell
,
Robichaud
FHSAA 2A District 9
Apr 12, 2019
100
Tampa Catholic
3:53.25
Adams
,
Burkes
,
McCain
,
Young
Cypress Creek Invitational 2019
Mar 7, 2019
4 x 400 Relay (Women)
Top↑
Team
Time
Athletes
Meet
Meet Date
1
Cocoa
3:43.05
Knowles
,
Spann
,
Thomas
,
Folston
Florida Relays
Mar 28, 2019
2
American Heritage
3:43.47
Thompson
,
Bess
,
Barrett
,
Cadet
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
3
Hallandale
3:50.00
Cooper
,
Williams
,
Harvey
,
Williams
BCAA South Qualifier
Mar 19, 2019
4
Godby
3:50.21
Frost
,
Kelly
,
O'Banner
,
Thompson
FSU Relays (High School)
Mar 22, 2019
5
Raines
3:51.82
Kirkland
,
Holland
,
Smith
,
Kirkland
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
6
Rockledge
3:54.98
Bostick
,
Buckmaster
,
Joyce
,
Dawn
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
7
Florida High
3:55.32
Lewis
,
Woodie
,
Odum
,
West
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
8
Jones
3:56.15
Florida Relays
Mar 28, 2019
9
Berkeley Prep
3:56.35
Aves
,
Mercurio
,
Davis
,
Martz
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
10
Rickards
3:56.53
Shaw
,
Williams
,
Henley
,
Jordan
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
11
Cardinal Gibbons
3:57.56
Louie Bing Classic
Feb 15, 2019
12
Pine Crest
4:00.42
Torregrosa
,
Brown
,
Clark
,
Yared
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
13
South Walton
4:01.63
Bryan
,
Howard
,
Scali
,
Peele
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
14
Calvary Christian (FtL)
4:02.16
Eloi
,
Valenzuela
,
Maurency
,
Kavanagh
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
15
Suncoast
4:02.32
Coleman
,
Emerson
,
Mccray
,
Menelas
Dwyer Panther Relays
Mar 14, 2019
16
North Marion
4:02.67
Henderson
,
Weathers
,
Burrell
,
Gilmore
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
17
Miami Edison
4:05.41
Joseph
,
Massena
,
Cooper
,
Pierre
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
18
Bishop Verot
4:06.75
Sarnac
,
Thomas
,
Mills
,
Lewis
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
19
Bolles
4:06.93
Rivera
,
Sanders
,
Hastings
,
Duffy
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
20
Lincoln Park
4:07.63
Senior
,
Clark
,
McCann
,
Wright
FHSAA 2A Region 4 and FHSAA 1A Region 3
Apr 27, 2019
21
Tavares
4:07.89
Buie
,
Whitaker
,
Trejo
,
Schwab
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
22
Ransom Everglades
4:07.96
Scott
,
Tacher
,
Williamson
,
Claybrook
FHSAA 2A District 16
Apr 11, 2019
23
Spoto
4:08.77
Kulp
,
Miller
,
Campbell
,
Asare
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
24
Gadsden County
4:08.78
Jenkins
,
Mackey
,
Butler
,
Cox
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
25
Dunbar
4:09.53
Weaver
,
Hardwick
,
Stewart
,
Marlin
Viking Elite Classic 2019
Feb 22, 2019
26
Holy Names
4:10.01
Till
,
Eicholtz
,
Hughes
,
Gonzalez
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
27
Glades Central
4:10.41
Shannon
,
Vickers
,
Louissaint
,
Mussenden
FHSAA 2A Region 4 and FHSAA 1A Region 3
Apr 27, 2019
28
Gulliver Prep
4:10.71
Varela
,
Starvaggi
,
Hall
,
Brown
Miami Dade Youth Fair Invite
Apr 6, 2019
29
Bishop Moore
4:11.64
Newsome
,
Busbee
,
Tomlinson
,
Jackson
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
30
Lake Highland Prep
4:11.75
Mayoral
,
Sorensen
,
Cisneros
,
Phillips
Highlander Classic 2019
Mar 15, 2019
31
Middleton
4:13.17
Collier
,
Massilion
,
Massillon
,
Morris
FHSAA 2A District 10
Apr 12, 2019
32
West Florida
4:13.28
Henderson
,
Areola
,
Neal
,
Loriz
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
33
Clearwater Central Catholic
4:13.77
Karnes
,
Rich
,
Simmons
,
Singer
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
34
Episcopal
4:14.10
Gardner
,
McEvoy
,
Johnston
,
Hardwick
Creekside High School Friday Knight Invite 2019
Mar 15, 2019
35
Lake Wales
4:14.53
Graham
,
Feagin
,
Greene
,
Morrison
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
36
Archbishop McCarthy
4:15.17
Carvajal-Romeu
,
Daphinis
,
Puente
,
Soto
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
37
Ribault
4:15.56
Davis
,
Lockett
,
Brown
,
Sykes
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
38
Astronaut
4:18.91
Jackson
,
Ostopovich
,
Stouch
,
Joiner
FHSAA 2A District 13
Apr 12, 2019
39
Nature Coast
4:19.26
Fontano
,
Feilds
,
Weissman
,
Grant
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
40
Somerset Canyons
4:20.45
Noel
,
Lentz
,
Larose
,
Ortega
FHSAA 2A Region 4 and FHSAA 1A Region 3
Apr 27, 2019
41
Stranahan
4:20.60
Lyn
,
Hilbert
,
Jackson
,
Thomas
2019 BCAA Championships
Mar 22, 2019
42
Southeast
4:20.84
Rentz
,
Brown
,
Majano
,
Hale
Manatee Hurricane Invitational
Mar 21, 2019
43
Montverde Academy
4:20.95
White
,
Fitzgerald
,
Henne
,
Hiers
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
44
Atlantic (PO)
4:21.75
Cox
,
Jones
,
Joseph
,
Reinhardt
Volusia-Flagler Fr/So Meet
Apr 3, 2019
45
Citrus
4:21.93
Hernando Citrus Classic
Apr 3, 2019
46
Jefferson
4:22.65
Johnson
,
Farris
,
Brewington
,
Miller
FHSAA 2A District 10
Apr 12, 2019
47
Suwannee
4:22.67
Williams
,
Kalandyk
,
Ansley
,
Jones
Santa Fe Raider Invitational
Mar 2, 2019
48
Lakewood
4:23.17
Henry
,
Webb
,
Moise
,
Coleman
Pinellas County Athletic Conference (PCAC) 2019
Apr 4, 2019
49
Key West
4:23.21
Barter
,
Llama
,
Domenech
,
Niles
FHSAA 2A District 16
Apr 11, 2019
50
Palatka
4:25.59
Woods
,
McCormik
,
Clark
,
Fells
Bob Hayes Invitational
Mar 16, 2019
51
Somerset Academy (PP)
4:25.64
Pena
,
arneaud
,
Richards
,
arneaud
Miami Hurricane Invitational
Mar 15, 2019
52
South Sumter
4:26.88
Jaimes
,
Lazenby
,
Rocker
,
Vera
FHSAA 2A District 6
Apr 12, 2019
53
Pompano Beach
4:26.91
Lenchus
,
Reid
,
Palmer
,
Brown
Pine Crest Panther Relays
Mar 2, 2019
54
Villages
4:27.12
Bryant
,
Clark
,
Richason-Bugg
,
Daley
FHSAA 2A District 6
Apr 12, 2019
55
Bishop Kenny
4:28.04
Abinsay
,
Austin
,
McVearry
,
Ruen
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
56
Monsignor Pace
4:28.33
Forbes
,
Louimeus
,
Rodney
,
Sejour
Belen Home Meet #4
Apr 1, 2019
57
Lely
4:28.54
Andris
,
Nemeth
,
De Clercq
,
St Louis
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
58
Hardee
4:28.59
Thompson
,
Thompson
,
Brandeberry
,
Mier
Berkeley Track and Field Invitational
Feb 23, 2019
59
Trinity Prep
4:30.15
Miller
,
Albright
,
Pisello
,
McAnally
Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2019
60
Fernandina Beach
4:30.16
Culley
,
Wrye
,
Calder
,
Long
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
61
Tampa Catholic
4:30.22
Resiliac
,
Kennedy
,
Tate
,
Wajd
Raider Invitational at South Sumter High School
Mar 22, 2019
62
Satellite
4:30.53
Fortmayer
,
Stout
,
Hunsaker
,
Lavrador
FHSAA 2A District 13
Apr 12, 2019
63
Wakulla
4:30.69
Albert
,
Day
,
Harrell
,
Lawrence
Wakulla Quad Meet 2
Mar 26, 2019
64
Zephyrhills
4:30.89
Picallo
,
Stinyard
,
Feliciano
,
Hammond
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
65
St. Brendan
4:31.12
Gonzalez-Pella
,
Martin
,
Ruiz-Vega
,
Martinez
FHSAA 2A District 16
Apr 11, 2019
66
Dreyfoos
4:31.15
Artero
,
Hansen
,
Vargas
,
Haim
FHSAA 2A Region 4 and FHSAA 1A Region 3
Apr 27, 2019
67
Ridgeview
4:32.16
Duchene
,
Anferova
,
Schaefer
,
Whaley
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
68
Menendez
4:32.34
Sutton
,
Youmas
,
Ballard-Withers
,
Wynn
Bob Hayes Invitational
Mar 16, 2019
69
Eastside
4:32.72
Hillmiles
,
Clemmons
,
Perry
,
Brown
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
70
Fort Pierce Westwood
4:32.98
Davis
,
Grier
,
Stovall
,
Lee
Bonita Williams Invitational
Apr 4, 2019
71
Pensacola Catholic
4:32.99
Meyers
,
Toellner
,
Frymire
,
Wyer
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
72
Frostproof
4:33.74
Cobb
,
Gomez
,
Brown
,
Aguilar
FHSAA 2A District 9
Apr 12, 2019
73
DeSoto County
4:33.97
Evans
,
Maybell
,
Richardson
,
Rosario
FHSAA 2A District 9
Apr 12, 2019
74
Coral Shores
4:35.02
Hilson
,
Clayton
,
Trumbul
,
Althouse
FHSAA 2A District 16
Apr 11, 2019
75
Keystone Heights
4:35.03
Garvey
,
Dennis
,
Phillips
,
Yeldell
Clay County Championships
Feb 28, 2019
76
Titusville
4:35.33
Ebaugh-Santos
,
Jaszczak
,
Castillo
,
Esparza
Satellite High Invitational
Feb 22, 2019
77
Gibbs
4:35.77
Jenkins
,
Dickerson
,
Scott
,
Lightsey
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
78
McKeel
4:36.36
Newland
,
Alexander
,
Marchelletta
,
Nales-Torchio
Bob English Relays 2019
Mar 2, 2019
79
Carrollton
4:37.38
Portuondo
,
Hernandez
,
Melgarejo
,
Carlson
Big Blue VIII
Mar 2, 2019
80
Melbourne Central Catholic
4:40.38
Rieke
,
Lockhart
,
Lane
,
Aybar
Melbourne Central Catholic Invitational
Mar 29, 2019
81
Coconut Creek
4:40.75
Hixon
,
Peddie
,
Joseph
,
Wright
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
82
Fort White
4:40.91
Hodges
,
Hillhouse
,
Clary
,
Williams
Chiles Capital City Classic
Apr 6, 2019
83
Mount Dora
4:40.96
Foley
,
McCoy
,
McCay
,
Joachim
Lake Sumter County Championships
Apr 2, 2019
84
Booker
4:41.02
Ziegler
,
Johnson
,
Storr
,
Arrington
Sarasota County Championships
Apr 5, 2019
85
Wolfson
4:41.29
Lynn
,
Curtis
,
Kilgore
,
Jackson
36th Wolfpack Classic
Feb 28, 2019
86
Oasis
4:41.32
Wilson
,
Urbina
,
Fahnenmann
,
Cunningham
Venice Relays 2019
Mar 14, 2019
87
Clay
4:41.37
Mota
,
Nickelson
,
Stilianiou
,
Thomas
Clay County Championships
Feb 28, 2019
88
Eustis
4:42.96
Gilbert
,
Rabess
,
Madris
,
Forsythe
Lake Sumter County Championships
Apr 2, 2019
89
Yulee
4:43.07
Bellamy
,
Parker
,
Domingo
,
Owenby
Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2019
90
Santa Fe
4:43.42
Williams
,
Smith
,
Gilmore
,
Wilson
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
91
Central (Brooksville)
4:43.75
Ruhogo
,
King
,
Dawson
,
Seabrooks
Hernando County Meet
Feb 22, 2019
92
Weeki Wachee
4:44.21
Difrank
,
Crowley
,
Seaman
,
Newhall
FHSAA 2A District 7
Apr 12, 2019
93
Immaculata-LaSalle
4:44.48
Muniz
,
Dal Bosco
,
Page
,
Perez-Sanchez
FHSAA 2A District 16
Apr 11, 2019
94
Fivay
4:45.45
Manfre
,
Dunn
,
Tirone
,
Bohm
Cypress Creek Invitational 2019
Mar 7, 2019
95
Hernando
4:45.97
Zuccheri
,
Byerley
,
Blake
,
Burdin
Hernando Kiwanis Track and Field Invitational
Mar 14, 2019
96
Taylor County
4:46.15
Maclay Mini Meet 1
Feb 27, 2019
97
Avon Park
4:46.29
Sebring Meet #1
Mar 21, 2019
98
Cypress Creek (Wesley Chapel)
4:49.20
Flook
,
Stevenson
,
Pike
,
Maher
Wiregrass Ranch Stampede
Mar 27, 2019
99
North Broward Prep
4:51.02
Hernandez
,
King
,
Vest
,
Suppelsa
Calvary (FtLaud) Open
Feb 15, 2019
100
LaBelle
4:51.51
Mitchell
,
Smith
,
Martin
,
Raya
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
4 x 800 Relay (Men)
Top↑
Team
Time
Athletes
Meet
Meet Date
1
Lake Wales
7:51.53
Ward
,
Tellis
,
Holden
,
Denton
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
2
Bolles
7:52.50
Hicks
,
Hastings
,
Khan
,
Rivera
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
3
South Walton
8:01.82
Phillips
,
Phillips
,
Daleo
,
Morris
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
4
Lake Highland Prep
8:05.26
Miller
,
Phillips
,
Jacobs
,
Walton
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
5
Bishop Kenny
8:06.38
Kennedy
,
Ossi
,
Wagner
,
Fetchero
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
6
Pine Crest
8:08.07
Fatovic
,
Rizzo
,
Berne
,
Owens
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
7
Rickards
8:08.18
Bryant
,
Robinson
,
Guice
,
Ibraheem-Washin
Florida Relays
Mar 28, 2019
8
Tavares
8:09.44
Drennan
,
Myers
,
Drennan
,
Brown
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
9
Astronaut
8:11.14
Devoss
,
Mchugh
,
Maynard
,
Obrien
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
10
Satellite
8:12.20
Stern
,
Thompson
,
Basford
,
Montague
FHSAA 2A Region 4 and FHSAA 1A Region 3
Apr 27, 2019
11
Ridgeview
8:12.36
Garcia
,
Frietze
,
Perez
,
Nesi
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
12
American Heritage
8:13.00
Clemons
,
Parker
,
Guy
,
Geathers
FHSAA 2A Region 4 and FHSAA 1A Region 3
Apr 27, 2019
13
Lakewood
8:13.52
Jackson
,
Sheridon
,
Kline
,
Willett
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
14
Rockledge
8:13.61
Quolke
,
Inocencio
,
Delgado
,
Smith
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
15
Ribault
8:14.14
McBride
,
Muldrow
,
Axon
,
Brazil
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
16
Edgewood
8:17.00
Kraver
,
Seward
,
Cox
,
Reijm
FHSAA 2A Region 4 and FHSAA 1A Region 3
Apr 27, 2019
17
Berkeley Prep
8:17.14
Mohammadi
,
Morris
,
Weber
,
Rowan
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
18
Dunbar
8:17.82
Simmonds
,
Motley III
,
Jackson
,
Brown
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
19
Lely
8:17.90
Warren
,
St Cyr
,
Alvarez
,
Rivera- Garcia
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
20
Atlantic (PO)
8:20.13
Baker
,
Caldwell
,
Cortez
,
Rooplal
Royal Invitational 2019
Mar 16, 2019
21
Bishop Moore
8:22.78
Metcalf
,
Lucarelli-van buskir
,
Preusser
,
Goodyear
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
22
Eastside
8:24.88
Disabb
,
Grosz
,
Parks
,
Sow
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
23
Raines
8:24.89
Kinder
,
King
,
Tillman
,
Aten-Re
Gateway Conference Championship
Mar 28, 2019
24
Ransom Everglades
8:25.60
Ruan
,
Cusack
,
Maceachern
,
Wong
FHSAA 2A Region 4 and FHSAA 1A Region 3
Apr 27, 2019
25
Middleton
8:28.76
Allen
,
Evina
,
Tompkins
,
Jackson
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
26
Crystal River
8:29.63
Romero
,
Thompson
,
Thompson
,
Buckingham
FHSAA 2A District 6
Apr 12, 2019
27
Archbishop McCarthy
8:32.57
Smith
,
Hernandez
,
DeLarosa
,
Jardon
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
28
Montverde Academy
8:34.99
Machinski
,
Nailos
,
Nesmith
,
Grimaud
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
29
Bishop Verot
8:37.13
Crouch
,
Otzko
,
Azizi
,
Avery
FHSAA 2A District 12
Apr 12, 2019
30
Santa Fe
8:37.93
Kelly
,
Lofing
,
Kelly
,
Spires
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
31
Hallandale
8:38.10
Folorsuno
,
Rubin
,
Wright
,
Charistil
John Battle III All Star
Mar 2, 2019
32
LaBelle
8:38.31
Branch
,
Ramos
,
Salgado
,
Reyes
FHSAA 2A District 12
Apr 12, 2019
33
Calvary Christian (FtL)
8:40.12
Vinter
,
Garey
,
Hickman
,
Salgado
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
34
Citrus
8:40.90
Neander
,
Provost
,
Fisher
,
Hensley
FHSAA 2A District 6
Apr 12, 2019
35
St. Brendan
8:42.23
Cordero
,
Rodriguez
,
Pardo
,
Segura
FHSAA 2A District 16
Apr 11, 2019
36
Cocoa
8:42.60
Harvey Iii
,
Bond
,
Harvey
,
Prezioso
FHSAA 2A District 13
Apr 12, 2019
37
Cardinal Gibbons
8:42.87
English-Brown
,
Gaines
,
Dodd
,
Pryen
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
38
South Sumter
8:43.27
Hart
,
Hinojosa
,
Uribe
,
Reed
FHSAA 2A District 6
Apr 12, 2019
39
Trinity Prep
8:45.13
Ahl
,
Carpenter
,
Wilhelm
,
Da Vitoria Lobo
Highlander Invitational 2019
Feb 22, 2019
40
Cocoa Beach
8:45.26
Cheatham
,
Cummings
,
Evetts
,
Sall
Cape Coast Conference Championship
Apr 4, 2019
41
Gulliver Prep
8:45.30
Sanal
,
Cunado
,
Notari
,
Thompson
FHSAA 2A Region 4 and FHSAA 1A Region 3
Apr 27, 2019
42
Suncoast
8:46.11
Macdougall
,
Davis
,
Hutchison
,
Tulloch
Lake Worth Invitational
Mar 11, 2019
43
Gulf
8:46.23
Jessup
,
Picerno
,
Graves
,
Moodie
River Ridge Quad Meet
Mar 5, 2019
44
North Marion
8:46.74
Canterberry
,
Gonzalez
,
Beckett
,
NEVINS
FHSAA 2A District 6
Apr 12, 2019
45
Hardee
8:47.85
Kiella
,
Myers
,
Davis
,
Davidson
Berkeley Track and Field Invitational
Feb 23, 2019
46
Coral Shores
8:48.22
Hilson
,
Rodriguez
,
Austin
,
Oakley
FHSAA 2A District 16
Apr 11, 2019
47
Suwannee
8:48.55
Speights
,
Cruz-Marcelo
,
Land
,
Pratt
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
48
Somerset Canyons
8:49.95
Chery
,
Gardner
,
Colodney
,
Point Du-Jour
Kings Academy Invitational
Mar 11, 2019
49
Monsignor Pace
8:50.38
Fowles
,
Jebian
,
Emmanuel
,
Fontalvo
FHSAA 2A District 16
Apr 11, 2019
50
Melbourne Central Catholic
8:50.70
Manley
,
Winkelmann
,
Artley
,
Lestrange
Carl Friedland Memorial 2019
Feb 15, 2019
51
Arnold
8:50.99
Bay County HS Championship
Mar 15, 2019
52
Yulee
8:52.77
Smith
,
Neil
,
Wells
,
Lopez
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
53
Jones
8:53.29
Biggham
,
Carson
,
Howell
,
Primes
Carl Friedland Memorial 2019
Feb 15, 2019
54
Weeki Wachee
8:55.62
Stranger
,
Morales
,
Raghunandan
,
Lahman
FHSAA 2A District 7
Apr 12, 2019
55
Wakulla
8:56.12
McCord
,
Cole
,
Votaw
,
Wiedeman
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
56
Mount Dora
8:58.24
Alvarez
,
Fuentes-Diaz
,
Molenda
,
Sellers
Mount Dora Quad Meet 3
Mar 11, 2019
57
Fernandina Beach
8:59.81
Sorensen
,
Dean
,
Kwiatkowski
,
Moyes
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
58
Cypress Creek (Wesley Chapel)
9:00.36
Rowsell
,
Lebron
,
Flook
,
Gommier
FHSAA 2A District 9
Apr 12, 2019
59
McKeel
9:00.81
White
,
Brigandi
,
Morrison
,
Wills
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
60
Lemon Bay
9:03.09
Blem
,
Finck
,
Tucker
,
Willis
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
61
Gadsden County
9:03.21
Rickards Dual Meet
Apr 1, 2019
62
Titusville
9:04.52
Diamond
,
Soriano
,
Ocasio
,
Foltyn
Astronaut developmental meet #2
Mar 8, 2019
63
St. Andrew's
9:04.91
Romac
,
Noble
,
May
,
Carlsson
Saint Andrew's HS Track Invitational #2
Mar 14, 2019
64
Immokalee
9:07.08
CCAC Track Meet
Apr 6, 2019
65
Space Coast
9:07.13
Gahres
,
Chiotasso
,
Chapman
,
Slattery-Snavely
Saint Cloud Invitational 2019
Feb 23, 2019
66
Nature Coast
9:08.32
Bell
,
Crawford
,
Schneider
,
Hilton
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
67
Florida High
9:11.33
Castano
,
Haigler
,
Farmer
,
Stanley
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
68
North Bay Haven
9:11.57
Porter
,
Wilmot
,
Hicks
,
Murzyn
Bay County HS Championship
Mar 15, 2019
69
Clay
9:12.07
Bybee
,
Duran
,
Waiguru
,
Carter
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
70
Avon Park
9:12.49
Lake Placid High School Meet #1
Feb 21, 2019
71
Menendez
9:14.89
Canoura
,
Kelbert
,
Howard
,
Hutchinson
St Johns County River Conference Championships 2019
Apr 3, 2019
72
Newberry
9:15.63
Hunter
,
Carrasquille
,
Torres
,
Wilson
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
73
Palatka
9:17.11
Bellamy
,
Newman
,
Johnson
,
Brauman
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
74
Oasis
9:17.80
Dunn
,
Beuerle
,
Erbaio
,
Knoop
FHSAA 2A District 12
Apr 12, 2019
75
Bayshore
9:17.82
Ayala
,
Freeman
,
Guillen-Hernandez
,
Williams
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
76
Andrew Jackson
9:18.17
Merritt
,
Riggins
,
Daniels
,
Hatcher
Donell Butler Relays
Mar 9, 2019
77
Lincoln Park
9:18.27
Nixon
,
Bowens
,
Diaz
,
Craig
Walter Jshombach Memorial Invitational
Feb 15, 2019
78
Clearwater Central Catholic
9:18.88
Stephens
,
Fink
,
Murphy
,
Deputy
Calvary Christian Invitational 2019
Apr 4, 2019
79
NSU University School
9:21.27
Greenip
,
Dancy
,
Lipsky
,
Stern
Big Blue VIII
Mar 2, 2019
80
Keystone Heights
9:21.47
Stanley
,
Payne
,
Williams
,
Payne
Don Hall Invitational
Mar 29, 2019
81
Chaminade-Madonna
9:22.35
Longman
,
Babb
,
Karcher
,
Lopez
Monarch BCAA Regular Season
Mar 12, 2019
82
West Florida
9:23.00
Hutchison
,
Carmody
,
Lopez
,
Ingram
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
83
Pompano Beach
9:23.46
Pagan
,
Walters
,
Ramirez
,
Esposito
Pine Crest Panther Relays
Mar 2, 2019
84
North Broward Prep
9:24.30
Pena
,
Altschuler
,
FernandezScheinowitz
,
Decker
FHSAA 2A Region 4 and FHSAA 1A Region 3
Apr 27, 2019
85
Villages
9:26.66
Adams
,
Rivera
,
Braun
,
Sykes
Villages Home Meet #2
Mar 13, 2019
86
Jefferson
9:26.70
Navarro
,
Ellis
,
mackey
,
Cochan
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
87
Eustis
9:27.60
Bailey
,
Bailey
,
Lee
,
Langford
Lake Sumter County Championships
Apr 2, 2019
88
Fivay
9:29.81
Bowen
,
Mindrup
,
Molnar
,
Waide
Sunshine Athletic Conference West
Apr 3, 2019
89
Fort Pierce Westwood
9:32.24
Jeannot
,
Reese
,
Beckwith
,
Owens
FHSAA 2A District 13
Apr 12, 2019
90
Southeast
9:32.66
Arrington
,
Boyd
,
Gates
,
Thomas
Sarasota Riverview Ram Invite
Feb 22, 2019
91
Baker County
9:34.15
Jefferson
,
Hodges
,
Hodges
,
Echols
Ron Riddle Classic Track and Field Meet
Mar 8, 2019
92
Trinity Catholic
9:34.83
Fischer
,
Ponkey
,
Richmond
,
Thomas
21st Annual Crystal River Pirate Invitational
Mar 9, 2019
93
Tampa Catholic
9:35.68
Osterberger
,
Manuel
,
Miller
,
Mastrorio
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
94
Zephyrhills
9:40.33
Butto
,
Hoppe
,
Bragg
,
Ford
Cypress Creek Invitational 2019
Mar 7, 2019
95
Key West
9:40.44
Clegg
,
Graft
,
Grassi
,
Dunning
FHSAA 2A District 16
Apr 11, 2019
96
Lake Placid
9:41.91
Sebring Meet #1
Mar 21, 2019
97
Pensacola Catholic
9:43.53
Andrews Invitational
Mar 29, 2019
98
Mulberry
9:43.81
Newell
,
Laneau
,
Lee
,
Nieves-Pagan
Polk County Championship 2019
Mar 16, 2019
99
Fort White
9:44.09
Potter
,
Daughtry
,
Simard
,
Willcox
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
100
Glades Central
9:48.96
Brown
,
Spear
,
Louis
,
Martinez
Lake Worth Invitational
Mar 11, 2019
4 x 800 Relay (Women)
Top↑
Team
Time
Athletes
Meet
Meet Date
1
Pine Crest
9:18.46
Schwartz
,
Montgomery
,
Stocker
,
Yared
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
2
Berkeley Prep
9:29.85
Aves
,
Avery
,
Lipham
,
Martz
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
3
South Walton
9:30.93
Scali
,
Peele
,
Howard
,
Turner
Florida Relays
Mar 28, 2019
4
Trinity Prep
9:34.15
Pisello
,
Albright
,
Turbyfill
,
McAnally
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
5
Rockledge
9:37.67
Dawn
,
Lake
,
Lake
,
Ward
FHSAA 2A Region 4 and FHSAA 1A Region 3
Apr 27, 2019
6
Tavares
9:46.51
Shreffler
,
Montalvo
,
Mulligan
,
Schwab
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
7
Bolles
9:48.33
Montoya
,
Csikai
,
Kummings
,
Hastings
Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2019
8
Ransom Everglades
9:51.11
Scott
,
Tacher
,
Irigoyen
,
Munroe
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
9
Montverde Academy
9:52.68
Hiers
,
Cardwell
,
White
,
Henne
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
10
Calvary Christian (FtL)
9:54.55
Garey
,
Velez
,
Hincapie
,
Kavanagh
FHSAA 2A Region 4 and FHSAA 1A Region 3
Apr 27, 2019
11
Gulliver Prep
9:58.06
Starvaggi
,
Varela
,
Torres
,
Gardner
Florida Relays
Mar 28, 2019
12
Lake Highland Prep
9:58.48
Cisneros
,
Phillips
,
Small
,
Mascarenhas
Highlander Classic 2019
Mar 15, 2019
13
American Heritage
10:00.39
Barrett
,
Fitzgerald
,
Bess
,
Thompson
Spartan Invitational - Miami Southridge
Feb 23, 2019
14
Florida High
10:03.50
Sander-Nazario
,
Dean
,
West
,
Coleman
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
15
Titusville
10:04.99
Castillo
,
Ebaugh-Santos
,
Esparza
,
Jaszczak
Satellite High Invitational
Feb 22, 2019
16
Satellite
10:05.05
Lavrador
,
Rukab
,
Groppel
,
Meyers
FHSAA 2A Region 4 and FHSAA 1A Region 3
Apr 27, 2019
17
Bishop Kenny
10:08.67
Canavan
,
Evans
,
Schmidt
,
Fletcher
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
18
Episcopal
10:10.25
McEvoy
,
Thompson
,
Gardner
,
Atcherson
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
19
Holy Names
10:11.54
Dieck
,
Fredericks
,
Till
,
Hughes
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
20
St. Brendan
10:12.20
Faygia
,
Martinez
,
Kerjean
,
Ruiz-Vega
Big Blue VIII
Mar 2, 2019
21
West Florida
10:12.52
Grant
,
Areola
,
Portugal
,
Mott
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
22
Lincoln Park
10:14.77
Cornett
,
Melnicoff
,
Aube
,
McCann
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
23
Bishop Verot
10:16.05
Mills
,
Thomas
,
Bedoya
,
Albrecht
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
24
Carrollton
10:20.05
Diaz
,
Suarez
,
Carlson
,
Trap
Big Blue VIII
Mar 2, 2019
25
Lely
10:22.00
De Clercq
,
Poling
,
Duran
,
Nemeth
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
26
Raines
10:24.01
Reid
,
Noisette
,
Taylor
,
Sams
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
27
Nature Coast
10:26.70
Dipalma
,
Gans
,
Deronda
,
Morales
Cypress Creek Invitational 2019
Mar 7, 2019
28
McKeel
10:28.06
Mann
,
Marchelletta
,
Miller
,
Nales-Torchio
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
29
Bishop Moore
10:28.21
Busbee
,
Tomlinson
,
Moler
,
Lorey
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
30
Avon Park
10:33.12
Hernandez
,
Oca
,
Schlosser
,
Vargas
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
31
North Marion
10:34.32
Burrell
,
Dubon
,
Gilmore
,
Switzer
The Buffalo Invitational
Mar 30, 2019
32
Hardee
10:35.06
Brandeberry
,
Mier
,
Moseley
,
Pascual
FHSAA 2A District 9
Apr 12, 2019
33
Suncoast
10:35.71
Emerson
,
Smith
,
Applegate
,
Ferguson
Warrior Invitational
Mar 1, 2019
34
Key West
10:37.14
Deras Lopez
,
Llama
,
Cassidy
,
Mayer
FHSAA 2A Region 4 and FHSAA 1A Region 3
Apr 27, 2019
35
Rickards
10:37.23
Gibbs
,
Patterson
,
Henley
,
Sims
Florida Relays
Mar 28, 2019
36
Citrus
10:38.86
Scordato
,
Koon
,
Gibson
,
Ervin
Hernando Kiwanis Track and Field Invitational
Mar 14, 2019
37
Wakulla
10:39.21
Jefferson
,
Votaw
,
Alford
,
Langston
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
38
Edgewood
10:41.45
Madeux
,
Baumhover
,
Sands
,
Kraver
FHSAA 2A District 13
Apr 12, 2019
39
Frostproof
10:42.20
Rybinski
,
Aguilar
,
Espinoza
,
Gomez
FHSAA 2A District 9
Apr 12, 2019
40
Villages
10:42.52
Clark
,
Daley
,
Townsend
,
Bryant
Windermere Meet of Champions 2019
Feb 23, 2019
41
Cardinal Gibbons
10:49.86
Gilman
,
Opalinski
,
Limperis
,
Huerkamp
CCA Eagles 6th Annual Invitational
Mar 8, 2019
42
Clearwater Central Catholic
10:50.19
Singer
,
Grant
,
Rood
,
Dericks
Calvary Christian Invitational 2019
Apr 4, 2019
43
Fivay
10:51.21
Lawson
,
Morgan
,
Tirone
,
Bohm
FHSAA 2A District 7
Apr 12, 2019
44
Pensacola Catholic
10:52.77
Andrews Invitational
Mar 29, 2019
45
Weeki Wachee
10:59.58
Arrington
,
Evans
,
Ledbetter
,
Newhall
Hernando Citrus Classic
Apr 3, 2019
46
Crystal River
11:01.28
Chavavvaria
,
Grantham
,
Spiddle
,
Willoughby
Raider Invitational at South Sumter High School
Mar 22, 2019
47
Ridgeview
11:02.91
Schaefer
,
Anferova
,
Duchene
,
Magruder
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
48
Santa Fe
11:03.88
Anderson
,
Gilmore
,
Rivas
,
Wilson
Santa Fe Raider Invitational
Mar 2, 2019
49
Hernando
11:06.24
Zuccheri
,
Jackson
,
Blake
,
Wilson
Hernando Kiwanis Track and Field Invitational
Mar 14, 2019
50
Cocoa Beach
11:08.62
Bennett
,
Lopez
,
Winslett
,
Taylor
Astronaut Developmental Meet #1
Mar 1, 2019
51
St. Andrew's
11:12.48
Brady
,
Wandoff
,
Szakacs
,
Tymorek
Warrior Invitational
Mar 1, 2019
52
Immaculata-LaSalle
11:14.12
Muniz
,
Caputo
,
Juara
,
Musibay
FHSAA 2A District 16
Apr 11, 2019
53
Zephyrhills
11:17.26
Coure
,
Poe
,
Hoppe
,
Franklin
Cypress Creek Invitational 2019
Mar 7, 2019
54
Somerset Academy (PP)
11:19.82
Aristhomene
,
Pena
,
Gumier
,
davis
Cardinal Gibbons Last Chance Meet
Apr 6, 2019
55
Pompano Beach
11:21.11
Dareus
,
Caro
,
Palmer
,
Bautista
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
56
Yulee
11:23.29
Spires
,
Owenby
,
Slebos
,
Parker
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
57
Fernandina Beach
11:23.37
Nichol
,
Delfs
,
Calder
,
Wrye
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
58
LaBelle
11:24.76
Gaskins
,
Raya
,
Bamaca
,
Ramos
FHSAA 2A District 12
Apr 12, 2019
59
Hallandale
11:24.80
Williams
,
Harvey
,
Harvey
,
Yshua
Spartan Invitational - Miami Southridge
Feb 23, 2019
60
North Broward Prep
11:26.68
Wallace
Cardinal Gibbons Meet #2
Feb 27, 2019
61
Keystone Heights
11:28.01
Schrader
,
Yeldell
,
Phillips
,
Phillips
Clay County Championships
Feb 28, 2019
62
Jones
11:30.29
Brown
,
Burton
,
Harris
,
Alexandre
Saints Invitational 2019
Mar 13, 2019
63
Mount Dora
11:30.32
Foley
,
Joachim
,
Myers
,
Zagorini
Saints Invitational 2019
Mar 13, 2019
64
Lemon Bay
11:32.90
Carley
,
Werden
,
Ziarnicki
,
Johnson
Charlotte Invitational
Mar 8, 2019
65
Arnold
11:34.62
Shy
,
Hix
,
Kelley
,
Morgan
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
66
Eastside
11:35.12
Wolpert
,
Clemmons
,
Brown
,
Hillmiles
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
67
Monsignor Pace
11:39.03
Louimeus
,
Rodney
,
Sauveur
,
Mahotiere
FHSAA 2A District 16
Apr 11, 2019
68
Archbishop McCarthy
11:40.19
Carvajal-Romeu
,
Fernandez
,
Hernandez
,
O'Donald
Archbishop McCarthy Meet #4
Mar 27, 2019
69
Lakewood
11:46.83
Moise
,
Ellis
,
Zoellner
,
Webb
Pinellas County Athletic Conference (PCAC) 2019
Apr 4, 2019
70
Trinity Catholic
11:49.10
Rodriguez
,
Thomas
,
Moore
,
Parrow
Santa Fe Raider Invitational
Mar 2, 2019
71
Spoto
11:51.33
Nobles
,
Garcia
,
Smith
,
Guiterrez
FHSAA 2A District 10
Apr 12, 2019
72
Menendez
11:53.20
Ballard-Witherspoon
,
Youmas
,
Concha
,
Weiner
St Johns County River Conference Championships 2019
Apr 3, 2019
73
Glades Central
11:55.00
McKenzie
,
Garcia
,
Mussenden
,
Eximon
GC Raiders Burger King Invitational
Mar 14, 2019
74
Coral Springs Charter
11:55.83
Ethridge
,
Shakil
,
Finkelman
,
Marill
Saint Andrew's HS Track Invitational #2
Mar 14, 2019
75
Clay
12:02.87
Mota
,
Clay
,
Damme
,
Etheridge
Ridgeview Panther Invitational
Feb 14, 2019
76
DeSoto County
12:03.09
Rosario
,
Evans
,
Hernandez-Matias
,
Nieto
FHSAA 2A District 9
Apr 12, 2019
77
Suwannee
12:10.18
Kalandyk
,
Legget
,
Lamb
,
Rodriguez
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
78
Ribault
12:12.19
Ed White Mini Meet 2
Feb 26, 2019
79
Gulf
12:16.08
Lanzi
,
Van Ooyen
,
Cruz-Cerrito
,
Jackson
Mitchell Meet #2
Mar 14, 2019
80
Southeast
12:17.99
Sarasota Riverview Ram Invite
Feb 22, 2019
81
Dreyfoos
12:18.09
Colton
,
Allen
,
Rodriguez
,
Khede
Saint Andrew's HS Track Invitational #2
Mar 14, 2019
82
Coral Shores
12:21.96
Cooper
,
Pardo-Figueroa
,
Trumbul
,
Hilson
FHSAA 2A District 16
Apr 11, 2019
83
Dunbar
12:28.87
Bellevue
,
Clermont
,
Gadsden
,
Guadalupe
FHSAA 2A District 12
Apr 12, 2019
84
Baker County
12:34.38
Pelfrey
,
McGinley
,
Echols
,
Wilcutts
Don Hall Invitational
Mar 29, 2019
85
Lake Placid
12:35.80
Shank
,
Harris
,
Potter
,
Shank
Lake Placid High School Meet #1
Feb 21, 2019
86
Jefferson
12:37.45
Brewster
,
Rodriquez
,
Leon
,
Leon
49th Nash Higgins Relays
Mar 2, 2019
87
Umatilla
12:38.43
Mendez
,
Mulholland
,
Vasquez
,
Johnson
Larry Kelly Invitational 2019
Mar 1, 2019
88
American Heritage (DB)
12:39.14
Archbishop McCarthy Meet #4
Mar 27, 2019
89
Fort White
12:44.45
Clary
,
Jones
,
Willcox
,
Hillhouse
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
90
Cypress Creek (Wesley Chapel)
12:53.25
Flook
,
Trappey
,
Stahlgren
,
Stevenson
FHSAA 2A District 9
Apr 12, 2019
91
Bradford
12:56.66
Malaspina
,
LeBert
,
McCoy
,
Canova
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
92
Anclote
12:59.30
Ramirez
,
Richards
,
Cole
,
Gauthier
Sunshine Athletic Conference West
Apr 3, 2019
93
Gadsden County
13:20.76
Walls
,
Brown
,
Williams
,
Cox
Maclay Last Chance Relays
Apr 4, 2019
94
Stranahan
13:42.64
Jackson
,
White
,
Cartwright
,
Phanord
7th Annual Fort Lauderdale City Track & Field Championships
Apr 3, 2019
95
Tampa Catholic
14:01.74
Heitler
,
Lam
,
Kennedy
,
Resiliac
FHSAA 2A District 10
Apr 12, 2019
96
Gibbs
14:06.53
Smith
,
Jenkins
,
Scott
,
Tayor
Pinellas County Athletic Conference (PCAC) 2019
Apr 4, 2019
97
Marianna
14:35.15
Jones
,
Saunders
,
Ramin
,
Smith
The Bay HS North Florida Invitational
Mar 2, 2019
98
Williston
15:33.21
Nobles
,
Warren
,
Slaughter
,
Lauterbach
2019 Cedar Key Relays
Mar 7, 2019
High Jump (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
1
Marseille , Jackson
JR
Cardinal Gibbons
2.18m
7' 1.75"
Spartan Invitational - Miami Southridge
Feb 23, 2019
2
Snowden, Caleb
JR
Dunbar
2.12m
6' 11.5"
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
3
Sauder, Kennedy
SO
Calvary Christian (FtL)
2.07m
6' 9.5"
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
4
Gramentine, Nathanial
SR
St. Andrew's
2.05m
6' 8.75"
Florida Relays
Mar 28, 2019
4
Kirksey, Bryson
SR
Bolles
2.05m
6' 8.75"
Florida Relays
Mar 28, 2019
6
Williams, Jamari
SR
Cocoa
2.03m
6' 7.75"
FHSAA 2A District 13
Apr 12, 2019
7
Harris, Cameron
SR
Wolfson
2.02m
6' 7.5"
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
8
Ukrugenzi, Kojo
JR
Godby
2.00m
6' 6.75"
FSU Relays (High School)
Mar 22, 2019
8
Smith, Edward
SR
West Nassau
2.00m
6' 6.75"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
10
Roy, Jaden
SR
Ridgeview
1.98m
6' 6"
UNF Pre-State High School Meet
Mar 23, 2019
10
Persicketti, Thomas
SR
Satellite
1.98m
6' 6"
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2019
Mar 15, 2019
12
Watts, Kevoun
SO
Dunbar
1.97m
6' 5.5"
South Fort Myers Wolfpack Invitational
Mar 15, 2019
13
Morgan, Jocolbi
SO
Lakewood
1.95m
6' 4.75"
Kowboy Invitational 2019
Mar 9, 2019
13
Maybell, Nate
SR
DeSoto County
1.95m
6' 4.75"
FHSAA 2A District 9
Apr 12, 2019
15
Pompey, Robert
JR
Rickards
1.93m
6' 4"
Bob Hayes Invitational
Mar 16, 2019
15
Weeks, Danyel
JR
Satellite
1.93m
6' 4"
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2019
Mar 15, 2019
15
Hayes, Isaiah
SR
Atlantic (PO)
1.93m
6' 4"
FHSAA 2A District 6
Apr 12, 2019
15
Jones, Isaiah
SR
Cocoa
1.93m
6' 4"
FHSAA 2A District 13
Apr 12, 2019
15
Pace, Latrell
SR
Cocoa
1.93m
6' 4"
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2019
Mar 15, 2019
15
McClain, Jamar
SR
Glades Central
1.93m
6' 4"
Palm Beach County Championships
Apr 3, 2019
21
Roberts, Wesley
JR
Palatka
1.92m
6' 3.5"
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
21
Simmonds, Damien
SR
Dunbar
1.92m
6' 3.5"
Lee County Athletic Conference Championship
Apr 5, 2019
21
Register, Glen
SR
Umatilla
1.92m
6' 3.5"
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
21
Pompey, Cameron
JR
Tavares
1.92m
6' 3.5"
Raider Invitational at South Sumter High School
Mar 22, 2019
21
watkins, Uhmad
JR
Dunbar
1.92m
6' 3.5"
Edison Relays
Mar 8, 2019
26
Schilling, Jaden
SO
South Walton
1.90m
6' 2.75"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
26
Vazquez, Gabriel
SR
Cypress Creek (Wesley Chapel)
1.90m
6' 2.75"
FHSAA 2A District 9
Apr 12, 2019
26
Agledor, Bob
SO
Atlantic (PO)
1.90m
6' 2.75"
FHSAA 2A District 6
Apr 12, 2019
29
Houser, Elijah
SR
Lemon Bay
1.87m
6' 1.5"
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
29
Hayden, Caleb
SO
Baker County
1.87m
6' 1.5"
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
29
Bane, Samauri
SR
Booker
1.87m
6' 1.5"
Larry Richardson Memorial Invitational
Mar 1, 2019
29
Thornton, Corey
JR
Miami Washington
1.87m
6' 1.5"
FHSAA 2A District 16
Apr 11, 2019
29
Antoine, Michal
JR
Cardinal Gibbons
1.87m
6' 1.5"
2019 BCAA Championships
Mar 22, 2019
34
Miller, Joseph
JR
Villages
1.85m
6' 0.75"
FHSAA 2A District 6
Apr 12, 2019
34
Gunter, Cayden
SR
Crystal River
1.85m
6' 0.75"
FHSAA 2A District 6
Apr 12, 2019
34
Kilpatrick, Alexander
JR
South Walton
1.85m
6' 0.75"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
37
Rakovan, Joshua
JR
Satellite
1.83m
6' 0"
FHSAA 2A District 13
Apr 12, 2019
37
Rodriguez, Leonel
SR
Citrus
1.83m
6' 0"
Hernando Kiwanis Track and Field Invitational
Mar 14, 2019
37
Walker, Amar
SR
Weeki Wachee
1.83m
6' 0"
Hernando Kiwanis Track and Field Invitational
Mar 14, 2019
37
Chichester, Devin
SO
Hernando
1.83m
6' 0"
Hernando Kiwanis Track and Field Invitational
Mar 14, 2019
41
McConnell, Tyler
JR
Villages
1.82m
5' 11.5"
Sanford Seminole Open at the NTC
Feb 16, 2019
41
Coffey, Richard
SR
Baldwin
1.82m
5' 11.5"
Gateway Conference Championship
Mar 28, 2019
41
NEVINS, LAQUAVIAN
SR
North Marion
1.82m
5' 11.5"
Oak Hall Mini-Meet 1A/2A Schools
Mar 27, 2019
41
Smith, Austin
FR
Suwannee
1.82m
5' 11.5"
Jesse Forbes HS Invitational
Feb 23, 2019
41
Guinta, Hunter
SR
North Broward Prep
1.82m
5' 11.5"
FHSAA 2A Region 4 and FHSAA 1A Region 3
Apr 27, 2019
41
Dieudonne, Thompson
SO
Jones
1.82m
5' 11.5"
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
41
Kern, Justin
SO
Bishop Moore
1.82m
5' 11.5"
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
48
Bean, Kendall
JR
Atlantic (PO)
1.80m
5' 10.75"
5-Star Conference Championship
Mar 9, 2019
48
Vinter, Berton
FR
Calvary Christian (FtL)
1.80m
5' 10.75"
Westminster Academy Relays 2019
Feb 23, 2019
48
Hill, Jordan
SR
Bradford
1.80m
5' 10.75"
Santa Fe Raider Invitational
Mar 2, 2019
48
Reaves, Adelyas
SR
Santa Fe
1.80m
5' 10.75"
Santa Fe Raider Invitational
Mar 2, 2019
48
Refoure, Myron
SO
Hardee
1.80m
5' 10.75"
FHSAA 2A District 9
Apr 12, 2019
48
Hall, Ricky
JR
Anclote
1.80m
5' 10.75"
Sunshine Athletic Conference West
Apr 3, 2019
48
Edouard, Lens
JR
Lely
1.80m
5' 10.75"
5th Annual Jim Smith Invitational
Feb 23, 2019
48
Koziolek, Matthew
SR
Ridgeview
1.80m
5' 10.75"
Clay County Championships
Feb 28, 2019
48
Mills-Kelly, Joshua
SO
Rickards
1.80m
5' 10.75"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
57
Tejera, Lucas
SO
Bishop Verot
1.78m
5' 10"
Wally Keller Invitational
Apr 5, 2019
57
Shamblin, Antonio
SR
Citrus
1.78m
5' 10"
21st Annual Crystal River Pirate Invitational
Mar 9, 2019
57
Wilson, Kamari
FR
Fort Pierce Westwood
1.78m
5' 10"
Bonita Williams Invitational
Apr 4, 2019
57
Bovenzi, Giovani
JR
American Heritage (DB)
1.78m
5' 10"
Saint Andrew's HS Track Invitational #1
Feb 21, 2019
57
Robinson, Ramsey
SR
Rockledge
1.78m
5' 10"
FHSAA 2A District 13
Apr 12, 2019
57
Gaines, Torrey
JR
Atlantic (PO)
1.78m
5' 10"
Walter Jshombach Memorial Invitational
Feb 15, 2019
63
Taylor, TaKavarious
SO
Rickards
1.77m
5' 9.75"
Jesse Forbes HS Invitational
Feb 23, 2019
63
Denny, Dominick
JR
North Broward Prep
1.77m
5' 9.75"
Saint Andrew's HS Track Invitational #2
Mar 14, 2019
63
Pierce , Alquez
SR
Rockledge
1.77m
5' 9.75"
Cape Coast Conference Championship
Apr 4, 2019
63
Schwartz, Alex
JR
North Broward Prep
1.77m
5' 9.75"
Calvary Christian Combo MS & HS Meet
Mar 26, 2019
63
Glasgow, Adrian
JR
Miami Jackson
1.77m
5' 9.75"
FHSAA 2A District 16
Apr 11, 2019
63
Jones, Tyler
SO
Arnold
1.77m
5' 9.75"
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
63
Gardner, Triston
SO
Fort Pierce Westwood
1.77m
5' 9.75"
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2019
Mar 15, 2019
63
Yates, Kyle
SR
Lake Placid
1.77m
5' 9.75"
Sebring Meet #2
Apr 2, 2019
63
Noel, Claudeson
JR
Key West
1.77m
5' 9.75"
FHSAA 2A Region 4 and FHSAA 1A Region 3
Apr 27, 2019
63
Morgan, Anthony
FR
Eastside
1.77m
5' 9.75"
Alachua County Championships
Mar 19, 2019
63
Poole, Tyven
SR
Spoto
1.77m
5' 9.75"
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
63
Crimbley, Michael
SR
Rickards
1.77m
5' 9.75"
Jesse Forbes HS Invitational
Feb 23, 2019
63
Brinson, Antwan
SR
Miami Jackson
1.77m
5' 9.75"
FHSAA 2A District 16
Apr 11, 2019
63
Bynum, Markus
JR
Berkeley Prep
1.77m
5' 9.75"
Calvary Christian Warrior Invite 2019
Mar 1, 2019
77
Griseta, Joseph
FR
North Broward Prep
1.76m
5' 9.25"
Calvary (FtLaud) Open
Feb 15, 2019
78
Hendley, Chris
JR
Ribault
1.75m
5' 8.75"
29th Annual Chandra Cheeseborough Invitational
Apr 6, 2019
78
Hall, Kentarious
FR
Rickards
1.75m
5' 8.75"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
78
Shuman, Evan
SR
Fernandina Beach
1.75m
5' 8.75"
Prince and Sibil Zachariah Invitational
Mar 8, 2019
78
Roberson, Kione
FR
Cypress Creek (Wesley Chapel)
1.75m
5' 8.75"
FHSAA 2A District 9
Apr 12, 2019
78
Joubert, Raymond
SR
Menendez
1.75m
5' 8.75"
Creekside High School Friday Knight Invite 2019
Mar 15, 2019
78
Cooper, Jalen
JR
Anclote
1.75m
5' 8.75"
Cypress Creek Invitational 2019
Mar 7, 2019
78
Pierre, Cedric
SO
Ridgeview
1.75m
5' 8.75"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
78
Adams, Orien
JR
Nature Coast
1.75m
5' 8.75"
Cypress Creek Invitational 2019
Mar 7, 2019
78
Danger, Levenson
SR
Hardee
1.75m
5' 8.75"
FHSAA 2A District 9
Apr 12, 2019
78
Coates, Tysen
JR
Tavares
1.75m
5' 8.75"
Carl Friedland Memorial 2019
Feb 15, 2019
78
Ambrose, Kyle
SO
Baker County
1.75m
5' 8.75"
Bolles Last Chance Meet
Apr 3, 2019
78
Tulloch, Berkiel
SR
Lake Wales
1.75m
5' 8.75"
FHSAA 2A District 9
Apr 12, 2019
78
Primes, Deshawn
SR
Jones
1.75m
5' 8.75"
Highlander Classic 2019
Mar 15, 2019
78
Merritt, Matthew
FR
Andrew Jackson
1.75m
5' 8.75"
Donell Butler Relays
Mar 9, 2019
78
Sykes, JeVonn
JR
Atlantic (PO)
1.75m
5' 8.75"
5-Star Conference Championship
Mar 9, 2019
78
Partain, Eric
SR
Bishop Kenny
1.75m
5' 8.75"
Creekside High School Friday Knight Invite 2019
Mar 15, 2019
78
Louis, Samuel
SR
Hardee
1.75m
5' 8.75"
FHSAA 2A District 9
Apr 12, 2019
95
Odongo, Jeff
JR
Berkeley Prep
1.74m
5' 8.5"
Berkeley Tailgate Track & Field Meet
Mar 7, 2019
96
Knighten , Deandre
SO
Frostproof
1.73m
5' 8"
Polk County Championship 2019
Mar 16, 2019
96
Quigley, Caleb
SO
Satellite
1.73m
5' 8"
FHSAA 2A District 13
Apr 12, 2019
96
Thompson, Cody
JR
Crystal River
1.73m
5' 8"
Hernando Kiwanis Track and Field Invitational
Mar 14, 2019
96
Richards, Kenneth
JR
Fivay
1.73m
5' 8"
Hernando Kiwanis Track and Field Invitational
Mar 14, 2019
100
Porter, Andrew
SR
Tavares
1.72m
5' 7.75"
Mount Dora Christian Quad Meet
Feb 25, 2019
High Jump (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
1
Holland, Corliss
SR
Raines
1.70m
5' 7"
Episcopal Eagle Open
Feb 15, 2019
2
Symonds, Emma
JR
Villages
1.68m
5' 6"
UNF Pre-State High School Meet
Mar 23, 2019
3
Felton, Shannon
FR
Lakewood
1.67m
5' 5.75"
Richard Allen Invitational
Feb 21, 2019
3
Kish, Jena
FR
West Nassau
1.67m
5' 5.75"
36th Wolfpack Classic
Feb 28, 2019
3
Spann, Daishon
SR
Cocoa
1.67m
5' 5.75"
Astronaut Developmental Meet #1
Mar 1, 2019
6
Knowles, Domanique
JR
Cocoa
1.65m
5' 5"
Kowboy Invitational 2019
Mar 9, 2019
6
Whaley, Zoe
FR
Ridgeview
1.65m
5' 5"
Friday Night Spikes
Apr 5, 2019
8
Cote, Sarah
SR
Lemon Bay
1.62m
5' 3.75"
Venice Relays 2019
Mar 14, 2019
8
Jones, Mon'tayasia
SO
Suwannee
1.62m
5' 3.75"
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
10
Carter, Gabi
SR
Episcopal
1.60m
5' 3"
Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2019
10
Ion, Ana
SR
Episcopal
1.60m
5' 3"
Episcopal Eagle Open
Feb 15, 2019
10
Johnston, Caroline
SR
Episcopal
1.60m
5' 3"
Episcopal Eagle Open
Feb 15, 2019
13
Sutton, Kaylee
JR
Menendez
1.58m
5' 2.25"
Bob Hayes Invitational
Mar 16, 2019
14
Hays, Izabelle
SO
Satellite
1.57m
5' 1.75"
FHSAA 2A Region 4 and FHSAA 1A Region 3
Apr 27, 2019
14
Bryan, Patasha
SO
South Walton
1.57m
5' 1.75"
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
14
Tanner, Maureen
SR
Berkeley Prep
1.57m
5' 1.75"
Royal Invitational 2019
Mar 16, 2019
14
Williams, Monique
SO
Pompano Beach
1.57m
5' 1.75"
FHSAA 2A Region 4 and FHSAA 1A Region 3
Apr 27, 2019
14
Martin, Dariniya
FR
Suwannee
1.57m
5' 1.75"
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
14
White, Maliya
JR
Dreyfoos
1.57m
5' 1.75"
Saint Andrew's HS Track Invitational #1
Feb 21, 2019
14
White, Denise
SR
Bay
1.57m
5' 1.75"
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
21
Sinti, Marisol
SO
Bishop Kenny
1.55m
5' 1"
Bolles Last Chance Meet
Apr 3, 2019
21
Maxwell, Kiana
FR
Dunnellon
1.55m
5' 1"
21st Annual Crystal River Pirate Invitational
Mar 9, 2019
21
Hill, Samarah
SR
Trinity Prep
1.55m
5' 1"
Lake Howell QUAD 2019
Feb 20, 2019
21
Rodriguez, Nageline
SO
Calvary Christian (FtL)
1.55m
5' 1"
Westminster Academy Relays 2019
Feb 23, 2019
25
Tacher, Nicole
SO
Ransom Everglades
1.53m
5' 0.25"
Ransom Everglades Freshman/Sophomore Meet
Mar 16, 2019
26
Joseph, Jada
SO
American Heritage
1.52m
4' 11.75"
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
26
Duncan, LeAysha
SR
Lincoln Park
1.52m
4' 11.75"
FHSAA 2A District 13
Apr 12, 2019
26
Graham, Mysha
JR
Lake Wales
1.52m
4' 11.75"
Berkeley Track and Field Invitational
Feb 23, 2019
26
Griffin, LaShawn
JR
Rickards
1.52m
4' 11.75"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
26
Ledwon, Jillian
FR
Holy Names
1.52m
4' 11.75"
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
26
Poulin, Reilley
SR
Berkeley Prep
1.52m
4' 11.75"
Mustang Invitational
Mar 21, 2019
26
Nance, Trenaysha
SO
Dunbar
1.52m
4' 11.75"
Lee County Athletic Conference Championship
Apr 5, 2019
26
Gheesling, Bella
FR
Tarpon Springs
1.52m
4' 11.75"
Pinellas County Athletic Conference (PCAC) 2019
Apr 4, 2019
34
Kulp, Diandra
SO
Spoto
1.50m
4' 11"
FHSAA 2A District 10
Apr 12, 2019
34
Furyk, Caleigh
JR
Bolles
1.50m
4' 11"
Episcopal Eagle Open
Feb 15, 2019
36
McGuire, Madison
JR
Trinity Prep
1.48m
4' 10.25"
Boone Invitational 2019
Mar 30, 2019
37
Lucchesi, Stephanie
FR
St. Andrew's
1.47m
4' 9.75"
Palm Beach County Non Conference Qualifier
Mar 27, 2019
37
Shahriari, Sophia
SR
Bishop Verot
1.47m
4' 9.75"
Venice Invitational 2019
Feb 15, 2019
37
Williams, Kiah
JR
Hallandale
1.47m
4' 9.75"
Cardinal Gibbons Last Chance Meet
Apr 6, 2019
37
Rinaldo, Brooklynne
JR
McKeel
1.47m
4' 9.75"
George Jenkins Senior Night
Apr 3, 2019
37
Evans, Jalay
FR
Fernandina Beach
1.47m
4' 9.75"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
37
Vassell, Tajenay
SR
Avon Park
1.47m
4' 9.75"
Lake Placid High Meet #2
Mar 7, 2019
37
Williams, Jakell
SR
Rickards
1.47m
4' 9.75"
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
37
Smith, Cortney
FR
Bolles
1.47m
4' 9.75"
Oak Hall Mini-Meet 1A/2A Schools
Mar 27, 2019
37
Cordero, Carmen
SR
DeSoto County
1.47m
4' 9.75"
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
46
Sutton, Anijia
FR
Rockledge
1.46m
4' 9.5"
FHSAA 2A District 13
Apr 12, 2019
46
Kelly, Catherine
SO
Satellite
1.46m
4' 9.5"
Melbourne Central Catholic Invitational
Mar 29, 2019
48
Maddox, Taylor
SO
Bishop Moore
1.45m
4' 9"
Highlander Classic 2019
Mar 15, 2019
48
St Louis, Heather
SO
Lely
1.45m
4' 9"
St. John Neumann Mini Meet
Feb 12, 2019
48
Gips, Lauren
JR
Lake Highland Prep
1.45m
4' 9"
Highlander Classic 2019
Mar 15, 2019
48
McLauchlin, Mary
SO
Bishop Kenny
1.45m
4' 9"
Creekside High School Friday Knight Invite 2019
Mar 15, 2019
48
Cromer, Kimberly
JR
Bishop Kenny
1.45m
4' 9"
Danny Brown Invitational
Feb 22, 2019
48
Sosa , Isabel
JR
Ransom Everglades
1.45m
4' 9"
Miami Dade Youth Fair Invite
Apr 6, 2019
48
Vassell, Tajenay
SR
Avon Park
1.45m
4' 9"
FHSAA 2A District 9
Apr 12, 2019
55
Givens, Miesha
SR
Baker County
1.44m
4' 8.75"
36th Wolfpack Classic
Feb 28, 2019
55
Kilgore, Michelle
JR
Wolfson
1.44m
4' 8.75"
36th Wolfpack Classic
Feb 28, 2019
57
Schofield, Renada
JR
Jones
1.42m
4' 7.75"
Metro West Championship 2019
Apr 6, 2019
57
Baker, Arielye
JR
Frostproof
1.42m
4' 7.75"
The Ridge Invitational
Mar 9, 2019
57
Erb, kaylin
FR
Nature Coast
1.42m
4' 7.75"
Hernando Kiwanis Track and Field Invitational
Mar 14, 2019
57
Osher, Mackenzie
SO
North Broward Prep
1.42m
4' 7.75"
Calvary Christian Combo MS & HS Meet
Mar 26, 2019
57
Harrison, Raven
SR
Santa Fe
1.42m
4' 7.75"
Alachua County Championships
Mar 19, 2019
57
Thompkins, Enyah
JR
Dunbar
1.42m
4' 7.75"
Viking Elite Classic 2019
Feb 22, 2019
57
Brown, Elizabeth
SR
Pine Crest
1.42m
4' 7.75"
7th Annual Fort Lauderdale City Track & Field Championships
Apr 3, 2019
57
Robinson, Sade
SO
Ribault
1.42m
4' 7.75"
Mandarin Mustang Last Chance Mini-Meet
Apr 2, 2019
57
Samara, Anastasia
SR
Clearwater Central Catholic
1.42m
4' 7.75"
FHSAA 2A District 11
Apr 13, 2019
57
Outing , Aaliyah
JR
Frostproof
1.42m
4' 7.75"
The Ridge Invitational
Mar 9, 2019
57
Bamberger, Ashley
FR
Fivay
1.42m
4' 7.75"
Hernando Kiwanis Track and Field Invitational
Mar 14, 2019
57
Pokrajac, Natasha
SO
North Broward Prep
1.42m
4' 7.75"
Calvary Christian Combo MS & HS Meet
Mar 26, 2019
57
Robledo, Lucia
SO
Carrollton
1.42m
4' 7.75"
Big Blue VIII
Mar 2, 2019
57
Kimpel, Sheyenne
SO
Tavares
1.42m
4' 7.75"
Raider Invitational at South Sumter High School
Mar 22, 2019
57
Ragazzone, Lauren
SO
Lemon Bay
1.42m
4' 7.75"
Wally Keller Invitational
Apr 5, 2019
57
Brown, Torionna
SR
Dunbar
1.42m
4' 7.75"
FHSAA 2A District 12
Apr 12, 2019
57
Cooper, Charkeria
SR
Miami Edison
1.42m
4' 7.75"
FHSAA 2A Region 4 and FHSAA 1A Region 3
Apr 27, 2019
57
Nouss, Tallulah
JR
Berkeley Prep
1.42m
4' 7.75"
Indian Rocks Cavonis Invitational
Mar 29, 2019
57
Motley, Raija
SO
Dunbar
1.42m
4' 7.75"
Lee County Athletic Conference Championship
Apr 5, 2019
57
Haff, Kendal
FR
Nature Coast
1.42m
4' 7.75"
Hernando Kiwanis Track and Field Invitational
Mar 14, 2019
57
Moore, Skylar
FR
Trinity Catholic
1.42m
4' 7.75"
Oak Hall Mini-Meet 1A/2A Schools
Mar 27, 2019
57
Hodge, Jade
JR
St. Andrew's
1.42m
4' 7.75"
Saint Andrew's HS Track Invitational #1
Feb 21, 2019
57
Jordan, Kiarra
JR
Rickards
1.42m
4' 7.75"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
80
Payan, Mia
SR
Melbourne Central Catholic
1.41m
4' 7.5"
FHSAA 2A District 13
Apr 12, 2019
81
Hunsaker, Brooke
SO
Satellite
1.40m
4' 7"
Carl Friedland Memorial 2019
Feb 15, 2019
81
Cashin, Kelsey
JR
Lely
1.40m
4' 7"
5th Annual Jim Smith Invitational
Feb 23, 2019
81
Camaret, Merileigh
JR
South Walton
1.40m
4' 7"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
81
Lacey, Ashleigh
SO
Cypress Creek (Wesley Chapel)
1.40m
4' 7"
Wiregrass Ranch Stampede
Mar 27, 2019
81
Lyons, Janazha
JR
Rockledge
1.40m
4' 7"
Saint Cloud Invitational 2019
Feb 23, 2019
81
Thompkins, Ashley
SO
Bolles
1.40m
4' 7"
2019 Bolles Relays
Mar 14, 2019
81
Simeoni, Sophia
SR
Clearwater Central Catholic
1.40m
4' 7"
Berkeley Tailgate Track & Field Meet
Mar 7, 2019
81
Schmid, Hannah
JR
Montverde Academy
1.40m
4' 7"
Highlander Invitational 2019
Feb 22, 2019
81
Brandeberry, Kaitlynn
SO
Hardee
1.40m
4' 7"
Hardee HS Home Meet
Apr 7, 2019
81
Llanes, Maya
FR
Zephyrhills
1.40m
4' 7"
Mitchell Meet #2
Mar 14, 2019
81
Roberts, Madison
SO
Carrollton
1.40m
4' 7"
Belen Home Meet #3
Mar 26, 2019
81
Burroughs, Zakaria
SR
DeSoto County
1.40m
4' 7"
FHSAA 2A District 9
Apr 12, 2019
81
Gillespie, Delcina
JR
Cypress Creek (Wesley Chapel)
1.40m
4' 7"
Cypress Creek QUAD #1 2019
Feb 12, 2019
94
Wyche, Latecia
SO
Westside
1.39m
4' 6.75"
36th Wolfpack Classic
Feb 28, 2019
95
Witkoutch , Gabby
FR
Crystal River
1.38m
4' 6.25"
Lecanto High School Open Track and Field Meet
Mar 5, 2019
96
Brown, Mya
SO
Pompano Beach
1.37m
4' 6"
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
96
Ige, Deasia
SR
Booker
1.37m
4' 6"
Larry Richardson Memorial Invitational
Mar 1, 2019
96
Rivas-Vazquez, Emma
SR
Carrollton
1.37m
4' 6"
Big Blue VIII
Mar 2, 2019
96
Jones, Ziana
SO
Yulee
1.37m
4' 6"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
96
Hernandez, Amanda
JR
Carrollton
1.37m
4' 6"
Belen Home Meet #2
Mar 12, 2019
Pole Vault (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
1
Nutt, James
SR
Cardinal Gibbons
4.60m
15' 1"
FHSAA 2A Region 4 and FHSAA 1A Region 3
Apr 27, 2019
1
Coyle, Patrick
SR
Bishop Kenny
4.60m
15' 1"
Florida Relays
Mar 28, 2019
3
Camacho, Daniel
SR
Archbishop McCarthy
4.50m
14' 9"
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
4
Martin, Tanner
JR
South Walton
4.35m
14' 3.25"
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
5
Prisby, Conrad
JR
Villages
4.32m
14' 2"
The Buffalo Invitational
Mar 30, 2019
6
Miller, Bearett
JR
Tavares
4.25m
13' 11.25"
Lake Sumter County Championships
Apr 2, 2019
7
Merola, Hunter
SR
Suwannee
4.20m
13' 9.25"
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
7
Dinsbeer, Aiden
JR
Bolles
4.20m
13' 9.25"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
9
Kern, Justin
SO
Bishop Moore
4.10m
13' 5.25"
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
10
Pierson, Ming
FR
Florida High
4.05m
13' 3.5"
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
10
Quiroz, Emilio
JR
Melbourne Central Catholic
4.05m
13' 3.5"
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
10
Duncan, Sebastian
SR
Astronaut
4.05m
13' 3.5"
FHSAA 2A Region 4 and FHSAA 1A Region 3
Apr 27, 2019
13
Monteil, Daton
SR
Cardinal Gibbons
4.00m
13' 1.5"
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
14
Hunt, Ethan
JR
Key West
3.98m
13' 0.75"
Key West Quad
Mar 29, 2019
15
Haight, Chase
SR
Satellite
3.97m
13' 0.25"
FHSAA 2A District 13
Apr 12, 2019
16
Johnson, Henry
SR
Umatilla
3.96m
12' 11.75"
Mt Dora Christian Invitational
Mar 15, 2019
17
Bynum, Markus
JR
Berkeley Prep
3.95m
12' 11.5"
Calvary Christian Warrior Invite 2019
Mar 1, 2019
18
Hancock, Zach
JR
Bishop Moore
3.90m
12' 9.5"
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
18
Hooker, Samuel
JR
Pensacola Catholic
3.90m
12' 9.5"
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
18
Gramling, George
SR
Berkeley Prep
3.90m
12' 9.5"
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
18
Pasion, Abe Luke
SO
West Florida
3.90m
12' 9.5"
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
18
Roque, Miguel
SO
Archbishop McCarthy
3.90m
12' 9.5"
FHSAA 2A Region 4 and FHSAA 1A Region 3
Apr 27, 2019
23
Scarborough, Austin
SR
Astronaut
3.80m
12' 5.5"
FHSAA 2A District 13
Apr 12, 2019
23
Cockerell, Tristan
SR
Lake Highland Prep
3.80m
12' 5.5"
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
23
Quinn, Timothy
SR
Satellite
3.80m
12' 5.5"
FHSAA 2A District 13
Apr 12, 2019
23
Kilpatrick, Lawson
FR
South Walton
3.80m
12' 5.5"
FSU Relays (High School)
Mar 22, 2019
27
Kohla, Don
SO
Episcopal
3.75m
12' 3.5"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
27
Eisenfeld, Ryon
SR
Mulberry
3.75m
12' 3.5"
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
29
King, Jackson
JR
Bishop Kenny
3.70m
12' 1.5"
Bolles Last Chance Meet
Apr 3, 2019
29
Pache, Gary
SO
Cardinal Gibbons
3.70m
12' 1.5"
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
31
Joseph, Gregory
SO
Lely
3.60m
11' 9.75"
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
31
Perkins, TK
JR
Key West
3.60m
11' 9.75"
FHSAA 2A District 16
Apr 11, 2019
33
Bisson, Kyle
SR
Ridgeview
3.55m
11' 7.75"
Friday Night Spikes
Apr 5, 2019
33
Schendel, William
SR
Lake Placid
3.55m
11' 7.75"
Sebring Meet #2
Apr 2, 2019
35
Qin, David
JR
Trinity Prep
3.50m
11' 5.75"
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
35
Georgiev, Alex
7
Montverde Academy
3.50m
11' 5.75"
Lake Sumter County Championships
Apr 2, 2019
37
Romanowski, Alexander
SR
Berkeley Prep
3.45m
11' 3.75"
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
37
Champagnie, Jonathan
JR
West Florida
3.45m
11' 3.75"
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
37
Righter, Jack
SO
Berkeley Prep
3.45m
11' 3.75"
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
37
Litch, Ryan
JR
American Heritage (DB)
3.45m
11' 3.75"
FHSAA 2A Region 4 and FHSAA 1A Region 3
Apr 27, 2019
37
Bozard, Gage
JR
Key West
3.45m
11' 3.75"
FHSAA 2A Region 4 and FHSAA 1A Region 3
Apr 27, 2019
37
Hosey, Austin
JR
American Heritage (DB)
3.45m
11' 3.75"
FHSAA 2A Region 4 and FHSAA 1A Region 3
Apr 27, 2019
43
Glavan, Max
SR
Nature Coast
3.40m
11' 1.75"
Hernando Kiwanis Track and Field Invitational
Mar 14, 2019
44
Noble, Ty
FR
Calvary Christian (FtL)
3.36m
11' 0.25"
Calvary Christian Combo MS & HS Meet
Mar 26, 2019
45
Sowinski , Michael
SR
Lake Highland Prep
3.35m
10' 11.75"
Boone Invitational 2019
Mar 30, 2019
45
King, Mason
JR
Arnold
3.35m
10' 11.75"
Chiles Capital City Classic
Apr 6, 2019
45
Morrissey, Sean-Patrick
FR
Bishop Kenny
3.35m
10' 11.75"
Prince and Sibil Zachariah Invitational
Mar 8, 2019
48
Vinter, Berton
FR
Calvary Christian (FtL)
3.30m
10' 10"
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
48
Fernandez, Samuel
JR
Lely
3.30m
10' 10"
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
48
Terry, Buddy
JR
Yulee
3.30m
10' 10"
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
48
Swenson, Gabriel
JR
Lake Placid
3.30m
10' 10"
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
48
Michaels, Dalen
SR
St. Andrew's
3.30m
10' 10"
Palm Beach County Non Conference Qualifier
Mar 27, 2019
53
Durastanti, Zack
SR
Hardee
3.20m
10' 6"
Hardee HS Home Meet
Apr 7, 2019
53
Brown, Ronnie
JR
Dunbar
3.20m
10' 6"
FHSAA 2A District 12
Apr 12, 2019
53
Demo, John
JR
Trinity Prep
3.20m
10' 6"
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
53
Scarborough, Christian
SO
Astronaut
3.20m
10' 6"
Astronaut developmental meet #2
Mar 8, 2019
53
Matias -Delgado, Jose Alfredo
SR
Bishop Moore
3.20m
10' 6"
Astronaut developmental meet #2
Mar 8, 2019
58
Maynard, Reese
JR
Weeki Wachee
3.15m
10' 4"
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
58
Mrky, Sam
FR
Cardinal Gibbons
3.15m
10' 4"
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
58
Wilson, Charles
SO
Crystal River
3.15m
10' 4"
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
58
Hopkins, Myles
SR
Florida High
3.15m
10' 4"
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
58
Jackson, Alan
FR
Florida High
3.15m
10' 4"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
63
McGilvray, Keegan
SO
Florida High
3.10m
10' 2"
Chiles Freshmen Sophomore Championship
Mar 7, 2019
64
Black, Jabin
FR
Citrus
3.05m
10' 0"
FHSAA 2A District 6
Apr 12, 2019
64
Torres, Noah
SR
Hardee
3.05m
10' 0"
Royal Invitational 2019
Mar 16, 2019
64
Falker, Harrison
JR
Clearwater Central Catholic
3.05m
10' 0"
Berkeley Tailgate Track & Field Meet
Mar 7, 2019
64
Hung, Bill
JR
Pine Crest
3.05m
10' 0"
Westminster Academy Invitational 2019
Mar 23, 2019
64
Champagne, Trenten
JR
Astronaut
3.05m
10' 0"
Astronaut Developmental Meet #1
Mar 1, 2019
64
Mantilla, Quentin
JR
Clearwater Central Catholic
3.05m
10' 0"
Berkeley Tailgate Track & Field Meet
Mar 7, 2019
64
Bowermaster, Joseph
JR
Weeki Wachee
3.05m
10' 0"
Hernando Citrus Classic
Apr 3, 2019
64
Jones, Kohl
SO
Menendez
3.05m
10' 0"
St Johns County River Conference Championships 2019
Apr 3, 2019
72
Rakovan, Joshua
JR
Satellite
3.04m
9' 11.75"
Cape Coast Conference Championship
Apr 4, 2019
72
Maxwell, Blake
SO
Astronaut
3.04m
9' 11.75"
Astronaut developmental meet #2
Mar 8, 2019
72
Boley, Tanner
SR
Lake Placid
3.04m
9' 11.75"
Lake Placid High Meet #2
Mar 7, 2019
75
Kimball, Austin
JR
Umatilla
3.03m
9' 11.25"
Larry Kelly Invitational 2019
Mar 1, 2019
76
Massie, Luke
FR
Pensacola Catholic
3.00m
9' 10"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
77
Schnoor, Jonathan
FR
Archbishop McCarthy
2.90m
9' 6.25"
Archbishop McCarthy Meet #3
Feb 27, 2019
78
Galloway, Colin
SO
Bishop Moore
2.88m
9' 5.25"
Carl Friedland Memorial 2019
Feb 15, 2019
79
Kenens, Oakley
FR
Arnold
2.85m
9' 4.25"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
79
Ryckis, Tobias
SR
Lakewood
2.85m
9' 4.25"
Manatee Hurricane Invitational
Mar 21, 2019
79
Tran, Austin
SO
Bishop Kenny
2.85m
9' 4.25"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
79
Kalamba, Michael
SO
Mount Dora
2.85m
9' 4.25"
Mount Dora Quad Meet 2
Mar 4, 2019
79
Levesque, Dontay
SO
Gibbs
2.85m
9' 4.25"
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
79
McGraw, Zachary
SR
Cypress Creek (Wesley Chapel)
2.85m
9' 4.25"
FHSAA 2A District 9
Apr 12, 2019
85
Southard, Branden
JR
Citrus
2.80m
9' 2.25"
Citrus High Doug Patton Memorial T&F Championships
Mar 19, 2019
85
Zell, Ryan
SO
Crystal River
2.80m
9' 2.25"
Hernando Citrus Classic
Apr 3, 2019
87
Adler, Manuel
SR
Hardee
2.78m
9' 1.5"
Bob English Relays 2019
Mar 2, 2019
88
Pelfrey, Seth
SR
Zephyrhills
2.75m
9' 0.25"
Cypress Creek QUAD #2 2019
Feb 19, 2019
88
White, Terrell
SR
Dunbar
2.75m
9' 0.25"
Ida Baker FD Indoor/Outdoor Invite
Feb 16, 2019
90
Hart, Gavin
JR
Tavares
2.74m
8' 11.75"
Trinity Prep Invitational 2019
Feb 13, 2019
90
Stevens, Hunter
JR
Bishop Verot
2.74m
8' 11.75"
FHSAA 2A District 12
Apr 12, 2019
92
Hoag, Riley
JR
Tavares
2.73m
8' 11.5"
Highlander Classic 2019
Mar 15, 2019
93
Camacho, Gage
JR
Hardee
2.70m
8' 10.25"
FHSAA 2A District 9
Apr 12, 2019
93
Perkins, Camron
FR
Key West
2.70m
8' 10.25"
FHSAA 2A Region 4 and FHSAA 1A Region 3
Apr 27, 2019
93
Bloom, Jackson
JR
St. Andrew's
2.70m
8' 10.25"
FHSAA 2A Region 4 and FHSAA 1A Region 3
Apr 27, 2019
93
Thorton, Aakash
FR
Wolfson
2.70m
8' 10.25"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
93
Hunter, Brandon
SR
Arnold
2.70m
8' 10.25"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
93
Brandt, Benjamin
JR
Anclote
2.70m
8' 10.25"
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
99
Christie, Jacob
FR
Bolles
2.63m
8' 7.5"
2019 Bolles Relays
Mar 14, 2019
100
Vaughn, Isaac
JR
Mount Dora
2.60m
8' 6.25"
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
Pole Vault (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
1
Roberts, Laine
JR
Bolles
3.93m
12' 10.75"
2019 Bolles Relays
Mar 14, 2019
2
Eisenhardt, Kai
SO
Montverde Academy
3.66m
12' 0"
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
3
Camaret, Merileigh
JR
South Walton
3.45m
11' 3.75"
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
4
Fitzgerald, Allison
SR
Montverde Academy
3.35m
10' 11.75"
Lake Sumter County Championships
Apr 2, 2019
5
Premer, SaraLynn
SR
Gibbs
3.30m
10' 10"
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
6
Ronkin, Skylar
SR
NSU University School
3.20m
10' 6"
FHSAA 2A Region 4 and FHSAA 1A Region 3
Apr 27, 2019
7
Furyk, Caleigh
JR
Bolles
3.15m
10' 4"
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
7
West, Auryn
SR
Florida High
3.15m
10' 4"
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
7
Rodriguez, Olivia
JR
Clearwater Central Catholic
3.15m
10' 4"
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
10
Creed, Alice
JR
Bolles
3.08m
10' 1.25"
2019 Bolles Relays
Mar 14, 2019
11
Tsoukas, Zoe
JR
Ransom Everglades
3.07m
10' 0.75"
Falcon Invitational
Feb 22, 2019
12
Costa, Lily
SR
Coral Shores
3.05m
10' 0"
FHSAA 2A District 16
Apr 11, 2019
12
Juarez, Morgan
SR
Astronaut
3.05m
10' 0"
FHSAA 2A District 13
Apr 12, 2019
14
Mays, Brianna
JR
Suwannee
3.00m
9' 10"
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
15
Wingert, Sabrina
SO
Episcopal
2.95m
9' 8"
Bolles Last Chance Meet
Apr 3, 2019
15
Florek, Annamarie
JR
Crystal River
2.95m
9' 8"
Citrus High Doug Patton Memorial T&F Championships
Mar 19, 2019
15
Bata, Soraya
JR
Bolles
2.95m
9' 8"
Bolles Last Chance Meet
Apr 3, 2019
18
Francois, Julia
SR
Archbishop McCarthy
2.90m
9' 6.25"
Archbishop McCarthy Meet #3
Feb 27, 2019
19
Rodriguez, Emelia
SR
Suwannee
2.85m
9' 4.25"
Oak Hall Mini-Meet 1A/2A Schools
Mar 27, 2019
19
Jackson, Kaitlyn
SR
Space Coast
2.85m
9' 4.25"
FHSAA 2A Region 4 and FHSAA 1A Region 3
Apr 27, 2019
19
Brown , Lauren
JR
Frostproof
2.85m
9' 4.25"
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
22
Shank, Christy
SO
Lake Placid
2.74m
8' 11.75"
Lake Placid High School Meet #3
Mar 28, 2019
23
Reeves, Nadiya
SR
West Florida
2.70m
8' 10.25"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
23
Holder, Abbie
SO
South Walton
2.70m
8' 10.25"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
23
Shannon, Brynna
SO
Rockledge
2.70m
8' 10.25"
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
26
Martz, Carsyn
FR
Berkeley Prep
2.68m
8' 9.5"
FHSAA 2A District 10
Apr 12, 2019
27
Richardson, Mackenzie
FR
Crystal River
2.65m
8' 8.25"
Hernando Citrus Classic
Apr 3, 2019
28
Prospero, Reece
SR
Satellite
2.60m
8' 6.25"
Satellite High Invitational
Feb 22, 2019
28
Sorensen, Payton
SO
Lake Highland Prep
2.60m
8' 6.25"
Boone Invitational 2019
Mar 30, 2019
30
Perloff, Jazlyn
FR
Key West
2.59m
8' 6"
Cardinal Gibbons Last Chance Meet
Apr 6, 2019
30
Zaidenberg, Daniela
SR
Ransom Everglades
2.59m
8' 6"
CCA Eagles 6th Annual Invitational
Mar 8, 2019
32
Castano, Alexis
FR
Florida High
2.55m
8' 4.25"
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
33
Benoit, Kayla
SR
Citrus
2.50m
8' 2.5"
Hernando Citrus Classic
Apr 3, 2019
33
Cusick, Casey
SO
Bishop Kenny
2.50m
8' 2.5"
Bolles Last Chance Meet
Apr 3, 2019
35
Gould, Emily
SO
Key West
2.45m
8' 0.5"
Belen Home Meet #4
Apr 1, 2019
35
Daley, Katie
JR
Lake Highland Prep
2.45m
8' 0.5"
Boone Invitational 2019
Mar 30, 2019
37
McAllister, Eve
JR
Lely
2.43m
7' 11.5"
FHSAA 2A District 12
Apr 12, 2019
37
Prospero, Chiara
SO
Satellite
2.43m
7' 11.5"
Melbourne Central Catholic Invitational
Mar 29, 2019
37
Hart, Maci
FR
Bishop Verot
2.43m
7' 11.5"
FHSAA 2A District 12
Apr 12, 2019
37
Hendra , Casey
SO
Bishop Verot
2.43m
7' 11.5"
FHSAA 2A District 12
Apr 12, 2019
37
Goldstein, Dorit
FR
Satellite
2.43m
7' 11.5"
Cape Coast Conference Championship
Apr 4, 2019
37
Boshell, Hannah
SR
Montverde Academy
2.43m
7' 11.5"
Winter Haven Invitational
Apr 5, 2019
43
Cayton, Jayne
SO
West Florida
2.40m
7' 10.5"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
43
Harman, Rachel
JR
St. Andrew's
2.40m
7' 10.5"
Warrior Invitational
Mar 1, 2019
43
Hix, Brianna
FR
Arnold
2.40m
7' 10.5"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
43
Martin, Makenzy
JR
Berkeley Prep
2.40m
7' 10.5"
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
43
Tilley, Adeleine
JR
Bishop Moore
2.40m
7' 10.5"
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
48
Florkowski, Adrea
FR
Nature Coast
2.35m
7' 8.5"
Hernando Citrus Classic
Apr 3, 2019
49
Pohlod, Gabrielle
SR
Trinity Prep
2.34m
7' 8"
Astronaut developmental meet #2
Mar 8, 2019
50
Niles, Julia
SO
Key West
2.30m
7' 6.5"
Key West Quad
Mar 29, 2019
50
Williams, Mikayla
JR
Umatilla
2.30m
7' 6.5"
Lake Sumter County Championships
Apr 2, 2019
50
Ortiz, Giselli
FR
Archbishop McCarthy
2.30m
7' 6.5"
Key West Quad
Mar 29, 2019
50
Allen, Sophie
JR
Hardee
2.30m
7' 6.5"
Royal Invitational 2019
Mar 16, 2019
54
Latell , Ana
FR
Bishop Verot
2.28m
7' 5.75"
FHSAA 2A District 12
Apr 12, 2019
54
Shiveler, Lauren
JR
Lely
2.28m
7' 5.75"
FHSAA 2A District 12
Apr 12, 2019
56
Shy, Laura
JR
Arnold
2.25m
7' 4.5"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
56
Lohmeyer, Liberty
FR
Citrus
2.25m
7' 4.5"
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
56
Badillo, Mariela
JR
Hardee
2.25m
7' 4.5"
FHSAA 2A District 9
Apr 12, 2019
56
Troy, Madison
SR
Holy Names
2.25m
7' 4.5"
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
56
Hamuy, Elaina
FR
Pine Crest
2.25m
7' 4.5"
FHSAA 2A Region 4 and FHSAA 1A Region 3
Apr 27, 2019
56
Remke, Abigail
JR
Pensacola Catholic
2.25m
7' 4.5"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
56
Badillo, Daisy
SR
Hardee
2.25m
7' 4.5"
FHSAA 2A District 9
Apr 12, 2019
63
Peterson , Tahirah
JR
Rickards
2.20m
7' 2.5"
Bob Hayes Invitational
Mar 16, 2019
64
Crisci, Emma
JR
Nature Coast
2.17m
7' 1.5"
Anclote High School Invitational
Mar 26, 2019
65
Feenstra, Amanda
SR
Trinity Prep
2.15m
7' 0.5"
Boone Invitational 2019
Mar 30, 2019
65
Gonzalez, Catalina
FR
Holy Names
2.15m
7' 0.5"
Calvary Christian Invitational 2019
Apr 4, 2019
67
Ruskin , Harley
FR
Frostproof
2.13m
6' 11.75"
Winter Haven Invitational
Apr 5, 2019
67
Schmid, Kassidy
SO
Montverde Academy
2.13m
6' 11.75"
Winter Haven Invitational
Apr 5, 2019
67
Rexach, Nadya
SO
American Heritage (DB)
2.13m
6' 11.75"
Archbishop McCarthy Meet #4
Mar 27, 2019
70
Hammond, Andrenique
SR
Zephyrhills
2.12m
6' 11.5"
Cypress Creek QUAD #1 2019
Feb 12, 2019
71
Dennis, Julia
JR
Yulee
2.10m
6' 10.75"
River City Distance Carnival & Track Classic
Mar 8, 2019
71
Hinkley, Michelle
SR
Pensacola Catholic
2.10m
6' 10.75"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
71
Nouss, Tallulah
JR
Berkeley Prep
2.10m
6' 10.75"
Berkeley Track and Field Invitational
Feb 23, 2019
71
Kleinman, Haley
FR
Pine Crest
2.10m
6' 10.75"
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
75
Lipham, Catelin
SR
Berkeley Prep
2.00m
6' 6.75"
Calvary Christian Warrior Invite 2019
Mar 1, 2019
75
Slaughter, Katie
SR
Fernandina Beach
2.00m
6' 6.75"
Prince and Sibil Zachariah Invitational
Mar 8, 2019
75
Raheja, Anya
JR
Bolles
2.00m
6' 6.75"
Prince and Sibil Zachariah Invitational
Mar 8, 2019
78
Woodall, Theresa
FR
Bishop Moore
1.99m
6' 6.25"
Highlander Classic 2019
Mar 15, 2019
79
Calhoun, Finley
FR
Astronaut
1.98m
6' 6"
Astronaut Invitational 2019
Mar 29, 2019
79
Good, Alexandra
JR
Trinity Prep
1.98m
6' 6"
Lake Howell QUAD 2019
Feb 20, 2019
81
Zuluaga, Isabel
FR
Calvary Christian (FtL)
1.96m
6' 5"
Calvary Christian Combo MS & HS Meet
Mar 26, 2019
82
Latell, Anna
FR
Bishop Verot
1.95m
6' 4.75"
Venice Invitational 2019
Feb 15, 2019
82
Newstead, Allegra
SR
Pensacola Catholic
1.95m
6' 4.75"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
82
Buckhorn, Grace
SR
Holy Names
1.95m
6' 4.75"
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
85
Mitchell, Victoria
FR
Citrus
1.90m
6' 2.75"
21st Annual Crystal River Pirate Invitational
Mar 9, 2019
86
Ezzell , Adeline
7
Bolles
1.88m
6' 2"
2019 Bolles Relays
Mar 14, 2019
87
Bryant, Brookette
FR
Villages
1.85m
6' 0.75"
FHSAA 2A District 6
Apr 12, 2019
87
Havlicek, Emilia
JR
Key West
1.85m
6' 0.75"
Pine Crest Varsity Home Open
Feb 23, 2019
87
Llama, Talissa
JR
Key West
1.85m
6' 0.75"
Calvary (FtLaud) Open
Feb 15, 2019
90
Chavez, Lily
JR
St. Andrew's
1.83m
6' 0"
Saint Andrew's HS Track Invitational #1
Feb 21, 2019
90
Suarez, Vanessa
SO
Cypress Creek (Wesley Chapel)
1.83m
6' 0"
Sunshine Athletic Conference East 2019
Apr 3, 2019
92
Zayas, Isabella
SR
Cardinal Gibbons
1.82m
5' 11.5"
Fort Lauderdale Home Meet #1
Feb 12, 2019
92
Etheridge, Gabrielle
FR
Clay
1.82m
5' 11.5"
Dual Meet Clay HS vs Ridgeview HS
Apr 3, 2019
92
Cantania, Amanda
SR
Avon Park
1.82m
5' 11.5"
Lake Placid High School Meet #1
Feb 21, 2019
95
Rodriguez, Luna
SR
Suwannee
1.80m
5' 10.75"
2019 Cedar Key Invitational
Mar 15, 2019
95
Alvarado, D'Angela
JR
Archbishop McCarthy
1.80m
5' 10.75"
Archbishop McCarthy Meet #3
Feb 27, 2019
95
Kelley, Emilia
FR
Arnold
1.80m
5' 10.75"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
95
Taub, Ella
FR
Pine Crest
1.80m
5' 10.75"
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
95
Emmert, Zoie
JR
Pensacola Catholic
1.80m
5' 10.75"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
100
Hill, Trinity
FR
Avon Park
1.70m
5' 7"
Lake Placid High School Meet #1
Feb 21, 2019
Long Jump (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
Wind
1
Smith , Arian
JR
Mulberry
7.29m
23' 11"
FHSAA 2A District 9
Apr 12, 2019
+0.0
2
Harris, Cameron
SR
Wolfson
7.28m
23' 10.75"
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
1.8
3
Morgan, Javan
SR
Florida High
7.27m
23' 10.25"
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
1.2
4
Rucker, Deshawn
SO
Godby
7.20m
23' 7.5"
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
+0.0
5
Seneca, Milledge
SR
Dunbar
7.15m
23' 5.5"
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
+0.0
6
Harvey, Ahmari
SO
Florida High
7.05m
23' 1.75"
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
+0.0
6
Willis, Tristan
SR
Menendez
7.05m
23' 1.75"
St Johns County River Conference Championships 2019
Apr 3, 2019
+0.0
8
Strong, Cartrell
SR
Zephyrhills
7.02m
23' 0.5"
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
2.3
9
Morrison, Marc
SO
Bishop Moore
6.96m
22' 10"
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
+0.0
10
Mayes , Jaheim
JR
Rockledge
6.92m
22' 8.5"
FHSAA 2A District 13
Apr 12, 2019
+0.0
11
Sauder, Kennedy
SO
Calvary Christian (FtL)
6.89m
22' 7.25"
7th Annual Fort Lauderdale City Track & Field Championships
Apr 3, 2019
+0.0
12
Francis, Jyrhen
SR
Anclote
6.87m
22' 6.5"
Cypress Creek Invitational 2019
Mar 7, 2019
+0.0
13
Williams, Markeal
SR
Hallandale
6.85m
22' 5.75"
Louie Bing Classic
Feb 15, 2019
+0.0
14
Ward, Charles
SR
Booker
6.83m
22' 5"
FHSAA 2A District 11
Apr 13, 2019
+0.0
15
Guinyard , Isiah
SR
Mulberry
6.79m
22' 3.5"
Winter Haven Invitational
Apr 5, 2019
+0.0
16
Pace, Latrell
SR
Cocoa
6.73m
22' 1"
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
1.4
17
Bovenzi, Giovani
JR
American Heritage (DB)
6.69m
21' 11.5"
FHSAA 2A District 14
Apr 8, 2019
+0.0
18
Kirksey, Bryson
SR
Bolles
6.68m
21' 11"
Bolles Last Chance Meet
Apr 3, 2019
+0.0
18
Allen, Jarien
JR
Wakulla
6.68m
21' 11"
Jesse Forbes HS Invitational
Feb 23, 2019
+0.0
18
Brown, Travis
SO
Cardinal Gibbons
6.68m
21' 11"
Miami Hurricane Invitational
Mar 15, 2019
+0.0
21
Jones, Isaiah
SR
Cocoa
6.65m
21' 10"
FHSAA 2A District 13
Apr 12, 2019
+0.0
22
Thornton, Corey
JR
Miami Washington
6.64m
21' 9.5"
GMAC Track & Field Championship
Mar 22, 2019
+0.0
23
Auguste, Lorentz
SR
Somerset Canyons
6.59m
21' 7.5"
FHSAA 2A District 14
Apr 8, 2019
+0.0
24
Sheppard, Jaquan
SR
Zephyrhills
6.58m
21' 7.25"
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
+0.0
24
Robinson, Jadan
JR
Jones
6.58m
21' 7.25"
Highlander Classic 2019
Mar 15, 2019
+0.0
24
Kilpatrick, Alexander
JR
South Walton
6.58m
21' 7.25"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
+0.0
24
Refoure, Myron
SO
Hardee
6.58m
21' 7.25"
Charger Invitational
Mar 23, 2019
+0.0
28
Hiliare, Odieu
SR
Glades Central
6.57m
21' 6.75"
FHSAA 2A District 14
Apr 8, 2019
+0.0
28
Morgan, Jocolbi
SO
Lakewood
6.57m
21' 6.75"
Kowboy Invitational 2019
Mar 9, 2019
+0.0
30
Sanderson, Christian
JR
Baldwin
6.55m
21' 6"
Ed White Mini Meet 2
Feb 26, 2019
+0.0
30
Davis, Vinson
SO
American Heritage
6.55m
21' 6"
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
-3.0
30
Jones, Jonathon
SR
Bishop Kenny
6.55m
21' 6"
Danny Brown Invitational
Feb 22, 2019
+0.0
33
Gaines, Quanteris
JR
West Florida
6.54m
21' 5.5"
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
+0.0
33
Demps, Louis
SR
Eustis
6.54m
21' 5.5"
Mt Dora Christian Invitational
Mar 15, 2019
+0.0
35
McGhee, Damarius
SO
Pensacola Catholic
6.53m
21' 5.25"
Escambia Gator Invitational
Feb 23, 2019
+0.0
36
Morancy, Sergio
SO
Lely
6.52m
21' 4.75"
Collier County Freshman Sophomore Invitational
Mar 26, 2019
+0.0
36
Hayden, Caleb
SO
Baker County
6.52m
21' 4.75"
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
+0.0
38
Bennett-Woon, Errol
SR
Monsignor Pace
6.51m
21' 4.25"
FHSAA 2A District 16
Apr 11, 2019
+0.0
39
Duffey, Niko
SR
Jefferson
6.50m
21' 4"
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
+0.0
39
Gramentine, Nathanial
SR
St. Andrew's
6.50m
21' 4"
FHSAA 2A District 14
Apr 8, 2019
+0.0
41
Boykins, Tyler
SR
Crystal River
6.49m
21' 3.5"
Lecanto High School Open Track and Field Meet
Mar 5, 2019
+0.0
41
Stanberry, Ravon
SO
Fort Pierce Westwood
6.49m
21' 3.5"
St. Lucie County Championship
Mar 28, 2019
+0.0
43
Adams, Brock
SR
Tampa Catholic
6.48m
21' 3.25"
Keswick Crusaders Invitational
Apr 5, 2019
+0.0
44
Francois, Henderson
SR
Lely
6.46m
21' 2.5"
St. John Neumann Mini Meet
Feb 12, 2019
+0.0
44
Smith, Tyo
JR
South Walton
6.46m
21' 2.5"
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
+0.0
46
Vazquez, Gabriel
SR
Cypress Creek (Wesley Chapel)
6.44m
21' 1.5"
FHSAA 2A District 9
Apr 12, 2019
+0.0
46
Cola, Ja'Von
FR
Santa Fe
6.44m
21' 1.5"
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
+0.0
46
McClain, Jamar
SR
Glades Central
6.44m
21' 1.5"
FHSAA 2A District 14
Apr 8, 2019
+0.0
49
Wynn, Aaron
FR
Menendez
6.42m
21' 0.75"
Nease Relays
Feb 15, 2019
+0.0
49
Howard, Deontae
SR
Titusville
6.42m
21' 0.75"
FHSAA 2A District 13
Apr 12, 2019
+0.0
49
Green, Velt
SR
Glades Central
6.42m
21' 0.75"
Anquan Boldin Invitational (Pahokee)
Feb 22, 2019
+0.0
52
Burrell, Keion
SR
West Florida
6.41m
21' 0.5"
Aggie Invitational
Mar 9, 2019
+0.0
53
Thomspon, Cj
SO
Cocoa
6.40m
21' 0"
Satellite High Invitational
Feb 22, 2019
+0.0
53
Barber, Jarvis
SR
North Marion
6.40m
21' 0"
South Sumter Raider Open
Feb 28, 2019
+0.0
53
Corlew, Matthew
SR
North Broward Prep
6.40m
21' 0"
FHSAA 2A District 14
Apr 8, 2019
+0.0
56
Watts, Kevoun
SO
Dunbar
6.38m
20' 11.25"
Lee County Athletic Conference Championship
Apr 5, 2019
+0.0
57
Moffitt, Trevor
SO
South Sumter
6.37m
20' 10.75"
Raider Invitational at South Sumter High School
Mar 22, 2019
+0.0
58
Osborn, David
SR
Ridgeview
6.36m
20' 10.5"
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
+0.0
58
Quinn, Timothy
SR
Satellite
6.36m
20' 10.5"
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2019
Mar 15, 2019
+0.0
60
Cooper, Travis
JR
Godby
6.34m
20' 9.75"
Wakulla Quad Meet 2
Mar 26, 2019
+0.0
60
Thomas, Greg
SO
Dunbar
6.34m
20' 9.75"
Lee County Athletic Conference Championship
Apr 5, 2019
+0.0
60
Nutt, James
SR
Cardinal Gibbons
6.34m
20' 9.75"
Cardinal Gibbons Home Meet #1
Feb 20, 2019
+0.0
60
Johnson, Rikishi
SR
Suwannee
6.34m
20' 9.75"
Oak Hall Mini-Meet 1A/2A Schools
Mar 27, 2019
+0.0
64
Reid, Deron
JR
Santa Fe
6.33m
20' 9.25"
Oak Hall Mini-Meet 1A/2A Schools
Mar 27, 2019
+0.0
65
Galvan-Santos, Carlos
SR
Bishop Moore
6.32m
20' 9"
Astronaut Invitational 2019
Mar 29, 2019
+0.0
65
Strong, Ahmad
FR
Eastside
6.32m
20' 9"
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
+0.0
67
Balfour, Adontae
SO
Bradford
6.31m
20' 8.5"
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
+0.0
68
Jones, Samuel
JR
Satellite
6.30m
20' 8"
FHSAA 2A District 13
Apr 12, 2019
+0.0
68
Gunn, Khalil
FR
Gadsden County
6.30m
20' 8"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
70
Duplessy, Giancarlo
JR
Bishop Verot
6.29m
20' 7.75"
Venice Relays 2019
Mar 14, 2019
+0.0
71
Harris, Alonzo
JR
Lakewood
6.28m
20' 7.25"
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
+0.0
71
Janvier, Gregory
SO
Calvary Christian (FtL)
6.28m
20' 7.25"
7th Annual Fort Lauderdale City Track & Field Championships
Apr 3, 2019
+0.0
73
Young, Trevor
JR
Atlantic (PO)
6.27m
20' 7"
FHSAA 2A District 6
Apr 12, 2019
+0.0
74
Johnson, Adreal
SR
Rockledge
6.25m
20' 6.25"
Saint Cloud Invitational 2019
Feb 23, 2019
+0.0
74
Bynum, Markus
JR
Berkeley Prep
6.25m
20' 6.25"
Indian Rocks Cavonis Invitational
Mar 29, 2019
+0.0
76
Davis, Nathaniel
FR
Atlantic (PO)
6.23m
20' 5.25"
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
+0.0
77
Adams, Lutarus
FR
Lakewood
6.21m
20' 4.5"
Pinellas County Athletic Conference (PCAC) 2019
Apr 4, 2019
+0.0
77
Grabill, Jacob
JR
Tavares
6.21m
20' 4.5"
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
+0.0
77
Robinson, Domictress
SO
Ribault
6.21m
20' 4.5"
Bear Classic
Mar 1, 2019
+0.0
80
Collins, Luke
FR
North Broward Prep
6.20m
20' 4.25"
Cardinal Gibbons Meet #2
Feb 27, 2019
+0.0
81
Persicketti, Thomas
SR
Satellite
6.19m
20' 3.75"
FHSAA 2A District 13
Apr 12, 2019
+0.0
82
Robinson, Harrison
FR
Raines
6.18m
20' 3.5"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
82
Dor, David
JR
Middleton
6.18m
20' 3.5"
FHSAA 2A District 10
Apr 12, 2019
+0.0
84
Straley, Noah
FR
Bishop Kenny
6.17m
20' 3"
Danny Brown Invitational
Feb 22, 2019
+0.0
85
Heflin, John
SR
Trinity Catholic
6.16m
20' 2.5"
Oak Hall Mini-Meet 1A/2A Schools
Mar 27, 2019
+0.0
85
Haynes, Anthony
JR
Hallandale
6.16m
20' 2.5"
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
-1.4
85
Bellinger, Darrell
SO
Miami Washington
6.16m
20' 2.5"
FHSAA 2A Region 4 and FHSAA 1A Region 3
Apr 27, 2019
+0.0
85
Gamble, Za'Quarious
JR
Atlantic (PO)
6.16m
20' 2.5"
5-Star Conference Championship
Mar 9, 2019
+0.0
85
Mangham, Christopher
JR
Andrew Jackson
6.16m
20' 2.5"
Gateway Conference Championship
Mar 28, 2019
+0.0
90
Roberts, Wesley
JR
Palatka
6.15m
20' 2.25"
St Johns County River Conference Championships 2019
Apr 3, 2019
+0.0
91
McConnell, Tyler
JR
Villages
6.14m
20' 1.75"
Lake Sumter County Championships
Apr 2, 2019
+0.0
91
Johnson, Tyrell
JR
Gibbs
6.14m
20' 1.75"
Pinellas County Athletic Conference (PCAC) 2019
Apr 4, 2019
+0.0
91
Thomas, Joshua
FR
Godby
6.14m
20' 1.75"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
91
Bingham, Jayden
JR
Gibbs
6.14m
20' 1.75"
FHSAA 2A District 11
Apr 13, 2019
+0.0
91
Clark, Corey
SR
West Florida
6.14m
20' 1.75"
Escambia Gator Invitational
Feb 23, 2019
+0.0
96
Dieudonne, Jonis
JR
Lely
6.13m
20' 1.5"
5th Annual Jim Smith Invitational
Feb 23, 2019
+0.0
96
Perkins, Shawn
JR
Williston
6.13m
20' 1.5"
2019 Cedar Key Relays
Mar 7, 2019
+0.0
96
Reaves, Adelyas
SR
Santa Fe
6.13m
20' 1.5"
Hurricane Relays
Mar 9, 2019
+0.0
99
Turner, Joevon
JR
Jefferson
6.12m
20' 1"
FHSAA 2A District 10
Apr 12, 2019
+0.0
99
Berry, Jared
FR
Lake Highland Prep
6.12m
20' 1"
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
+0.0
Long Jump (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
Wind
1
Castillo, Destiny
SR
Hallandale
6.17m
20' 3"
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
+0.0
2
Johnston, Caroline
SR
Episcopal
6.05m
19' 10.25"
Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2019
+0.0
3
Hollie, Jaela
SR
Jones
5.94m
19' 6"
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
+0.0
4
Green, Leiya
JR
Raines
5.85m
19' 2.5"
Bob Hayes Invitational
Mar 16, 2019
+0.0
5
King, Jade
JR
Rockledge
5.81m
19' 0.75"
Kowboy Invitational 2019
Mar 9, 2019
+0.0
6
Joseph, Jada
SO
American Heritage
5.76m
18' 10.75"
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
+0.0
7
Jordan, Kiarra
JR
Rickards
5.65m
18' 6.5"
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
+0.0
8
Hill, Samarah
SR
Trinity Prep
5.63m
18' 5.75"
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
+0.0
9
Hayes, Heaven
SR
Rickards
5.62m
18' 5.25"
Bob Hayes Invitational
Mar 16, 2019
+0.0
10
Harvey, Ashantae
JR
Hallandale
5.61m
18' 5"
2019 BCAA Championships
Mar 22, 2019
+0.0
11
Weaver, Lucheyona
SO
Dunbar
5.60m
18' 4.5"
Ida Baker FD Indoor/Outdoor Invite
Feb 16, 2019
+0.0
12
James, Natiya
JR
Eastside
5.58m
18' 3.75"
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
+0.0
13
Davis, Chloe
SR
Berkeley Prep
5.53m
18' 1.75"
Indian Rocks Cavonis Invitational
Mar 29, 2019
+0.0
13
Joiner, Shamia
FR
Astronaut
5.53m
18' 1.75"
Cape Coast Conference Championship
Apr 4, 2019
+0.0
15
Hamlet, Ameion
JR
Godby
5.51m
18' 1"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
16
Carlson, Caroline
JR
Carrollton
5.46m
17' 11"
Big Blue VIII
Mar 2, 2019
+0.0
16
Zaidenberg, Daniela
SR
Ransom Everglades
5.46m
17' 11"
CCA Eagles 6th Annual Invitational
Mar 8, 2019
+0.0
18
Joseph, Landy
SR
Jones
5.41m
17' 9"
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
+0.0
19
Tsoukas, Zoe
JR
Ransom Everglades
5.39m
17' 8.25"
Miami Hurricane Invitational
Mar 15, 2019
+0.0
20
Henderson, Ke'Aria
SO
North Marion
5.36m
17' 7"
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
+0.0
20
Aybar, Yolanda
SO
Melbourne Central Catholic
5.36m
17' 7"
FHSAA 2A District 13
Apr 12, 2019
+0.0
22
Douglas, Siona
SR
Palatka
5.35m
17' 6.75"
Bob Hayes Invitational
Mar 16, 2019
+0.0
23
Miranda-Rosado, Sarianna
SR
Pompano Beach
5.33m
17' 6"
BCAA North Qualifier
Mar 19, 2019
+0.0
24
Folston, Jatana
SR
Cocoa
5.32m
17' 5.5"
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2019
Mar 15, 2019
+0.0
24
Harris, Meghan
SO
Bradford
5.32m
17' 5.5"
Santa Fe Raider Invitational
Mar 2, 2019
+0.0
26
Wynn, Emonei
SR
Menendez
5.25m
17' 2.75"
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
+0.0
27
Joiner, Akiyonna
SR
Astronaut
5.24m
17' 2.25"
FHSAA 2A District 13
Apr 12, 2019
+0.0
28
Collier, Shakyra
SR
Middleton
5.23m
17' 2"
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
+0.0
29
Clark, Ashleigh
SR
Pine Crest
5.20m
17' 0.75"
CCA Eagles 6th Annual Invitational
Mar 8, 2019
+0.0
29
O'Banner, A’Kyrah
JR
Godby
5.20m
17' 0.75"
Jesse Forbes HS Invitational
Feb 23, 2019
+0.0
31
Rawls, Reagan
SO
Episcopal
5.18m
17' 0"
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
+0.0
31
Smith, Anquinterriana
SR
Rockledge
5.18m
17' 0"
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2019
Mar 15, 2019
+0.0
33
Bostick, Faith
SR
Rockledge
5.17m
16' 11.5"
George Jenkins Invitational
Feb 16, 2019
+0.0
33
Butler, Justice
JR
Gadsden County
5.17m
16' 11.5"
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
+0.0
35
Thompkins, Enyah
JR
Dunbar
5.16m
16' 11.25"
Lee County Athletic Conference Championship
Apr 5, 2019
+0.0
35
Villanueva Garcia, Cristina
SR
Bishop Moore
5.16m
16' 11.25"
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
+0.0
37
Cooper, tori
8
Gateway Charter
5.15m
16' 10.75"
FHSAA 2A District 12
Apr 12, 2019
+0.0
38
McBride, Tahira
JR
Melbourne Central Catholic
5.12m
16' 9.75"
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2019
Mar 15, 2019
+0.0
38
Thomas, Kyla
SO
West Florida
5.12m
16' 9.75"
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
+0.0
40
Lacey, Ashleigh
SO
Cypress Creek (Wesley Chapel)
5.11m
16' 9.25"
Sunshine Athletic Conference East 2019
Apr 3, 2019
+0.0
40
Hogan, Tianna
JR
Lincoln Park
5.11m
16' 9.25"
FHSAA 2A District 13
Apr 12, 2019
+0.0
42
Lewis, Isis
FR
Cardinal Gibbons
5.10m
16' 8.75"
CCA Eagles 6th Annual Invitational
Mar 8, 2019
+0.0
43
McGuire, Madison
JR
Trinity Prep
5.09m
16' 8.5"
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
+0.0
43
Clark, Amber
FR
Lincoln Park
5.09m
16' 8.5"
FHSAA 2A District 13
Apr 12, 2019
+0.0
45
White, Maliya
JR
Dreyfoos
5.07m
16' 7.75"
Kings Academy Invitational
Mar 11, 2019
+0.0
46
Sykes, Jhayda
SR
Ribault
5.05m
16' 7"
Bob Hayes Invitational
Mar 16, 2019
+0.0
46
Tanner, Maureen
SR
Berkeley Prep
5.05m
16' 7"
Indian Rocks Cavonis Invitational
Mar 29, 2019
+0.0
46
Harvey, Ashanti
JR
Hallandale
5.05m
16' 7"
Spartan Invitational - Miami Southridge
Feb 23, 2019
+0.0
49
Thomas, Tori
FR
Cardinal Gibbons
5.03m
16' 6"
Louie Bing Classic
Feb 15, 2019
+0.0
49
Nouss, Tallulah
JR
Berkeley Prep
5.03m
16' 6"
Indian Rocks Cavonis Invitational
Mar 29, 2019
+0.0
49
Smith, Cortney
FR
Bolles
5.03m
16' 6"
2019 Bolles Relays
Mar 14, 2019
+0.0
49
Laflauer, Bernadette
FR
Hallandale
5.03m
16' 6"
John Battle III All Star
Mar 2, 2019
+0.0
53
Walker, Hiliyah
FR
Suwannee
5.02m
16' 5.75"
Santa Fe Raider Invitational
Mar 2, 2019
+0.0
54
McDowell , Alanna
FR
Rockledge
5.01m
16' 5.25"
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2019
Mar 15, 2019
+0.0
55
Spann, Daishon
SR
Cocoa
5.00m
16' 5"
East Coast Classic
Feb 22, 2019
+0.0
56
Brown, Torionna
SR
Dunbar
4.99m
16' 4.5"
FHSAA 2A District 12
Apr 12, 2019
+0.0
57
Bennett, Darby
SR
Rutherford
4.98m
16' 4.25"
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
+0.0
58
Talbert, Cameron
SR
Trinity Prep
4.97m
16' 3.75"
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
+0.0
58
Sampson, JhaTarra
SR
Ridgeview
4.97m
16' 3.75"
Dual Meet Clay HS vs Ridgeview HS
Apr 3, 2019
+0.0
58
Jackson, Joya
SO
Jones
4.97m
16' 3.75"
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
+0.0
58
Lewis, Mia
FR
Cocoa
4.97m
16' 3.75"
Cape Coast Conference Championship
Apr 4, 2019
+0.0
58
Joseph, Shakeria
FR
Atlantic (PO)
4.97m
16' 3.75"
Walter Jshombach Memorial Invitational
Feb 15, 2019
+0.0
63
Thompson, Miracle
SR
Hardee
4.96m
16' 3.25"
Charger Invitational
Mar 23, 2019
+0.0
63
Washington, Tashamba
SO
Miami Edison
4.96m
16' 3.25"
FHSAA 2A District 16
Apr 11, 2019
+0.0
65
Harvey, Kilani
SR
Jones
4.95m
16' 3"
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
+0.0
66
Richards, Ki'arie
SR
Ribault
4.93m
16' 2.25"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
66
McCormik, Kayvasia
JR
Palatka
4.93m
16' 2.25"
Bob Hayes Invitational
Mar 16, 2019
+0.0
66
Senior, Nya
6
Lincoln Park
4.93m
16' 2.25"
St. Lucie County Championship
Mar 28, 2019
+0.0
69
Wilson, Ja'daa
JR
Wakulla
4.92m
16' 1.75"
Wakulla Quad Meet 2
Mar 26, 2019
+0.0
69
Howarth, Haley
SR
Oxbridge Academy
4.92m
16' 1.75"
Palm Beach County Championships
Apr 3, 2019
+0.0
71
Azel, Alejandra
SR
St. Brendan
4.91m
16' 1.5"
Archbishop McCarthy Meet #3
Feb 27, 2019
+0.0
71
Sorensen, Payton
SO
Lake Highland Prep
4.91m
16' 1.5"
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
+0.0
73
Krumenacker, Leanna
JR
Coral Springs Charter
4.90m
16' 1"
BCAA North Qualifier
Mar 19, 2019
+0.0
73
Jones, Auzjay
SR
Bishop Kenny
4.90m
16' 1"
Bolles Last Chance Meet
Apr 3, 2019
+0.0
73
Stovall, Toniyah
SR
Fort Pierce Westwood
4.90m
16' 1"
St. Lucie County Championship
Mar 28, 2019
+0.0
73
Diebenow, Atlantic
8
Bolles
4.90m
16' 1"
Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2019
+0.0
73
Brown, Mya
SO
Pompano Beach
4.90m
16' 1"
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
2.2
78
Kirkland, Eryana
JR
Godby
4.89m
16' 0.5"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
78
Cage, Taiyanna
FR
American Heritage (DB)
4.89m
16' 0.5"
Archbishop McCarthy Meet #4
Mar 27, 2019
+0.0
80
Bell, A'Sunay
SR
Gulf
4.87m
15' 11.75"
FHSAA 2A District 7
Apr 12, 2019
+0.0
81
Dyer, Thalia
JR
American Heritage
4.84m
15' 10.5"
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
1.9
81
Jones, Mon'tayasia
SO
Suwannee
4.84m
15' 10.5"
Santa Fe Raider Invitational
Mar 2, 2019
+0.0
81
Maccou, Janaysha
SR
Gateway Charter
4.84m
15' 10.5"
Tarpon Classic
Mar 29, 2019
+0.0
81
Bata, Soraya
JR
Bolles
4.84m
15' 10.5"
2019 Bolles Relays
Mar 14, 2019
+0.0
85
Scott, Amethyst
JR
Fort Pierce Westwood
4.83m
15' 10.25"
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2019
Mar 15, 2019
+0.0
86
Aves, Ally
JR
Berkeley Prep
4.82m
15' 9.75"
Berkeley Track and Field Invitational
Feb 23, 2019
+0.0
87
Camaret, Merileigh
JR
South Walton
4.81m
15' 9.5"
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
+0.0
87
Dixon, Savannah
FR
Gateway Charter
4.81m
15' 9.5"
FHSAA 2A District 12
Apr 12, 2019
+0.0
87
Sprowls, Madi
SO
Villages
4.81m
15' 9.5"
Windermere Meet of Champions 2019
Feb 23, 2019
+0.0
90
Johnson, Jacenda
SO
Lely
4.80m
15' 9"
Collier County Freshman Sophomore Invitational
Mar 26, 2019
+0.0
90
Jay, Haeven
FR
Taylor County
4.80m
15' 9"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
90
Deceus, Ashley
SO
Immokalee
4.80m
15' 9"
FHSAA 2A District 12
Apr 12, 2019
+0.0
90
Ireland, Jaydean
JR
Zephyrhills
4.80m
15' 9"
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
+0.0
94
Petrosino, Chloe
SR
Edgewood
4.79m
15' 8.75"
FHSAA 2A District 13
Apr 12, 2019
+0.0
94
Reynolds, Elaina
FR
Ridgeview
4.79m
15' 8.75"
Dual Meet Clay HS vs Ridgeview HS
Apr 3, 2019
+0.0
96
Weissman, Kennedy
FR
Nature Coast
4.76m
15' 7.5"
Cypress Creek Invitational 2019
Mar 7, 2019
+0.0
96
Osher, Mackenzie
SO
North Broward Prep
4.76m
15' 7.5"
Cardinal Gibbons Meet #2
Feb 27, 2019
+0.0
98
Harrison, Raven
SR
Santa Fe
4.75m
15' 7"
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
+0.0
98
St Louis , Marly
JR
Lely
4.75m
15' 7"
FHSAA 2A District 12
Apr 12, 2019
+0.0
98
Perez, Sarah
FR
Carrollton
4.75m
15' 7"
FHSAA 2A District 16
Apr 11, 2019
+0.0
Triple Jump (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
Wind
1
Strong, Cartrell
SR
Zephyrhills
14.46m
47' 5.25"
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
+0.0
2
Lindsey, M'Kharis
SR
Rickards
14.39m
47' 2.5"
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
+0.0
3
Morancy, Sergio
SO
Lely
14.36m
47' 1.5"
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
+0.0
4
Hiliare, Odieu
SR
Glades Central
14.30m
46' 11"
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
+0.0
5
Willis, Tristan
SR
Menendez
14.23m
46' 8.25"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
+0.0
6
Smith , Daryl
FR
Rockledge
14.06m
46' 1.5"
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
+0.0
7
Sauder, Kennedy
SO
Calvary Christian (FtL)
13.94m
45' 9"
7th Annual Fort Lauderdale City Track & Field Championships
Apr 3, 2019
+0.0
8
Balfour, Adontae
SO
Bradford
13.84m
45' 5"
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
+0.0
9
Crimbley, Michael
SR
Rickards
13.75m
45' 1.5"
Jesse Forbes HS Invitational
Feb 23, 2019
+0.0
10
Allen, Jarien
JR
Wakulla
13.72m
45' 0.25"
FSU Relays (High School)
Mar 22, 2019
+0.0
10
Sheppard, Jaquan
SR
Zephyrhills
13.72m
45' 0.25"
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
+0.0
12
Morgan, Javan
SR
Florida High
13.62m
44' 8.25"
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
+0.0
13
Saddler, Craig
JR
Cardinal Gibbons
13.59m
44' 7"
Spartan Invitational - Miami Southridge
Feb 23, 2019
+0.0
14
Thomas, Tyler
SR
Jefferson
13.45m
44' 1.5"
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
+0.0
14
Pace, Latrell
SR
Cocoa
13.45m
44' 1.5"
FHSAA 2A District 13
Apr 12, 2019
+0.0
16
Dagrin, Loubert
JR
Miami Washington
13.41m
44' 0"
GMAC Track & Field Championship
Mar 22, 2019
+0.0
17
McClain, Jamar
SR
Glades Central
13.36m
43' 10"
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
+0.0
18
Hatcher, Tionte
SR
Dunbar
13.35m
43' 9.75"
Lee County Athletic Conference Championship
Apr 5, 2019
+0.0
19
Thomas, Greg
SO
Dunbar
13.30m
43' 7.75"
Lee County Athletic Conference Championship
Apr 5, 2019
+0.0
20
Harris, Alonzo
JR
Lakewood
13.29m
43' 7.25"
Pinellas County Athletic Conference (PCAC) 2019
Apr 4, 2019
+0.0
21
Robinson, Ramsey
SR
Rockledge
13.23m
43' 5"
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
+0.0
22
Thornton, Corey
JR
Miami Washington
13.14m
43' 1.5"
GMAC Qualifier
Mar 20, 2019
+0.0
22
Demps, Louis
SR
Eustis
13.14m
43' 1.5"
Larry Kelly Invitational 2019
Mar 1, 2019
+0.0
22
Mills-Kelly, Joshua
SO
Rickards
13.14m
43' 1.5"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
25
Dieudonne, Jonis
JR
Lely
13.10m
42' 11.75"
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
+0.0
26
Cherrington, Chamar
JR
Lake Wales
13.09m
42' 11.5"
Kowboy Invitational 2019
Mar 9, 2019
+0.0
27
Grabill, Jacob
JR
Tavares
13.02m
42' 8.75"
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
+0.0
28
Mustari, Leonard
SO
Dunbar
12.98m
42' 7"
FHSAA 2A District 12
Apr 12, 2019
+0.0
28
Phillips, Chadwick
SO
South Walton
12.98m
42' 7"
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
+0.0
30
Pratt, Jaquari
SR
Suwannee
12.95m
42' 6"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
30
Adams, Brock
SR
Tampa Catholic
12.95m
42' 6"
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
+0.0
32
Denny, Dominick
JR
North Broward Prep
12.92m
42' 4.75"
Miami Hurricane Invitational
Mar 15, 2019
+0.0
33
Delius, Delcy
SR
Eustis
12.91m
42' 4.25"
Mt Dora Christian Invitational
Mar 15, 2019
+0.0
34
Walls, Jefferson
SR
Lake Highland Prep
12.90m
42' 4"
Brian Jaeger Elite Classic 2019
Mar 9, 2019
+0.0
35
Chandler, La'Tavian
SO
Rickards
12.89m
42' 3.5"
Chiles Track & Field Relays
Feb 16, 2019
+0.0
36
Boykins, Tyler
SR
Crystal River
12.88m
42' 3.25"
Hernando Citrus Classic
Apr 3, 2019
+0.0
37
Anderson, Austin
SR
Clay
12.83m
42' 1.25"
Don Hall Invitational
Mar 29, 2019
+0.0
37
Hughes, O'Khari
SR
North Broward Prep
12.83m
42' 1.25"
CCA Eagles 6th Annual Invitational
Mar 8, 2019
+0.0
39
Williams, Markeal
SR
Hallandale
12.80m
42' 0"
John Battle III All Star
Mar 2, 2019
+0.0
40
Clark, Brent
JR
Eastside
12.79m
41' 11.5"
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
+0.0
41
Morrison, Marc
SO
Bishop Moore
12.75m
41' 10"
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
+0.0
42
Richards, Kenneth
JR
Fivay
12.67m
41' 7"
Sunshine Athletic Conference West
Apr 3, 2019
+0.0
42
Jean Baptiste, Mendez
JR
Jones
12.67m
41' 7"
Metro West Championship 2019
Apr 6, 2019
+0.0
44
Refoure, Myron
SO
Hardee
12.65m
41' 6"
Charger Invitational
Mar 23, 2019
+0.0
45
Moore, Victor
SR
Clay
12.64m
41' 5.75"
Danny Brown Invitational
Feb 22, 2019
+0.0
46
Gaines, Quanteris
JR
West Florida
12.59m
41' 3.75"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
+0.0
47
Menswar, Brady
SR
Edgewood
12.58m
41' 3.25"
FHSAA 2A District 13
Apr 12, 2019
+0.0
48
Collins, Luke
FR
North Broward Prep
12.57m
41' 3"
Louie Bing Classic
Feb 15, 2019
+0.0
48
Johnson, Rikishi
SR
Suwannee
12.57m
41' 3"
Bradford Invitational Track Meet
Apr 6, 2019
+0.0
50
Hall, Anton
JR
Gulliver Prep
12.55m
41' 2.25"
Miami Sunset Dual Meet #1
Feb 12, 2019
+0.0
51
Atkinson, Terrell
FR
Suwannee
12.53m
41' 1.5"
Bradford Invitational Track Meet
Apr 6, 2019
+0.0
52
Williams, Nathan
SO
Pensacola Catholic
12.49m
40' 11.75"
Steve Garst Invitational
Mar 16, 2019
+0.0
53
Jean Francois, Claumy
SR
Immaculata-LaSalle
12.47m
40' 11"
FHSAA 2A District 16
Apr 11, 2019
+0.0
54
Estinvil, Belony
JR
Ridgeview
12.43m
40' 9.5"
Ron Riddle Classic Track and Field Meet
Mar 8, 2019
+0.0
54
Pompey, Cameron
JR
Tavares
12.43m
40' 9.5"
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
+0.0
56
Pierre, Renald
SR
Dunbar
12.41m
40' 8.75"
Lee County Athletic Conference Championship
Apr 5, 2019
+0.0
56
Dor, David
JR
Middleton
12.41m
40' 8.75"
Berkeley Track and Field Invitational
Feb 23, 2019
+0.0
56
Bingham, Shawn
SO
Hernando
12.41m
40' 8.75"
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
+0.0
59
Morgan, Jahaz
SO
Florida High
12.38m
40' 7.5"
Wakulla Home Meet 3
Apr 2, 2019
+0.0
59
Gamble, Za'Quarious
JR
Atlantic (PO)
12.38m
40' 7.5"
East Coast Classic
Feb 22, 2019
+0.0
61
Lewis, Malik
FR
Cocoa
12.37m
40' 7"
FHSAA 2A District 13
Apr 12, 2019
+0.0
61
Servius, Jude
FR
Immaculata-LaSalle
12.37m
40' 7"
Miami Dade Youth Fair Invite
Apr 6, 2019
+0.0
61
Thomspon, Cj
SO
Cocoa
12.37m
40' 7"
FHSAA 2A District 13
Apr 12, 2019
+0.0
64
Austin, Hezekiah
FR
Hardee
12.36m
40' 6.75"
Hardee HS Home Meet
Apr 7, 2019
+0.0
64
Bellinger, Darrell
SO
Miami Washington
12.36m
40' 6.75"
FHSAA 2A District 16
Apr 11, 2019
+0.0
66
Jacobs , Jashod
JR
Raines
12.34m
40' 6"
Danny Brown Invitational
Feb 22, 2019
+0.0
67
Desir, Oberde
SR
Monsignor Pace
12.33m
40' 5.5"
FHSAA 2A District 16
Apr 11, 2019
+0.0
68
Smith, Willie
SR
Lakewood
12.32m
40' 5"
FHSAA 2A District 11
Apr 13, 2019
+0.0
69
Vazquez, Gabriel
SR
Cypress Creek (Wesley Chapel)
12.30m
40' 4.25"
Sunshine Athletic Conference East 2019
Apr 3, 2019
+0.0
70
Garcia, Andres
JR
Coral Springs Charter
12.28m
40' 3.5"
FHSAA 2A Region 4 and FHSAA 1A Region 3
Apr 27, 2019
+0.0
71
Janvier, Gregory
SO
Calvary Christian (FtL)
12.26m
40' 2.75"
7th Annual Fort Lauderdale City Track & Field Championships
Apr 3, 2019
+0.0
71
Richards, David
SO
Weeki Wachee
12.26m
40' 2.75"
Springstead Invitational
Feb 15, 2019
+0.0
73
Goodwyn, Joshua
SR
Coral Shores
12.23m
40' 1.5"
FHSAA 2A District 16
Apr 11, 2019
+0.0
74
Guinta, Hunter
SR
North Broward Prep
12.20m
40' 0.5"
Saint Andrew's HS Track Invitational #2
Mar 14, 2019
+0.0
75
Scott, Nykee
JR
Crescent City
12.19m
40' 0"
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
+0.0
76
Hill, Jordan
SR
Bradford
12.18m
39' 11.5"
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
+0.0
77
Bovenzi, Giovani
JR
American Heritage (DB)
12.17m
39' 11.25"
Big Blue VIII
Mar 2, 2019
+0.0
78
Burnett, Jerimiah
SO
Jefferson
12.15m
39' 10.5"
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
+0.0
79
Peterson, Elijahmiah
JR
Marianna
12.14m
39' 10"
Chiles Capital City Classic
Apr 6, 2019
+0.0
80
Robinson, Jalen
SR
North Bay Haven
12.10m
39' 8.5"
Jesse Forbes HS Invitational
Feb 23, 2019
+0.0
81
Greenwood, Jalen
SR
Rickards
12.07m
39' 7.25"
Chiles Track & Field Relays
Feb 16, 2019
+0.0
82
Harris, Tyss
JR
Ribault
12.04m
39' 6"
Bob Hayes Invitational
Mar 16, 2019
+0.0
83
Vitale, Mathew
SR
Arnold
12.03m
39' 5.75"
Bay County HS Championship
Mar 15, 2019
+0.0
83
Edouard, Lens
JR
Lely
12.03m
39' 5.75"
5th Annual Jim Smith Invitational
Feb 23, 2019
+0.0
85
Shamblin, Antonio
SR
Citrus
12.02m
39' 5.25"
44th Annual Eagle Invitational
Mar 2, 2019
+0.0
86
Turral, William
JR
Florida High
11.95m
39' 2.5"
Chiles Freshmen Sophomore Championship
Mar 7, 2019
+0.0
87
Ismael, Hakeem
SR
Miami Jackson
11.94m
39' 2.25"
FHSAA 2A District 16
Apr 11, 2019
+0.0
87
Clarkston, Kyle
SR
Mount Dora
11.94m
39' 2.25"
Brian Jaeger Elite Classic 2019
Mar 9, 2019
+0.0
89
Coates, Tysen
JR
Tavares
11.92m
39' 1.25"
Highlander Invitational 2019
Feb 22, 2019
+0.0
90
Rucker, Jayden
SO
Lakewood
11.91m
39' 1"
Kowboy Invitational 2019
Mar 9, 2019
+0.0
91
Clark, Corey
SR
West Florida
11.87m
38' 11.5"
Escambia Gator Invitational
Feb 23, 2019
+0.0
92
Martin, Eleazar
SO
St. Andrew's
11.86m
38' 11"
Warrior Invitational
Mar 1, 2019
+0.0
93
Bennett, Adam
FR
Berkeley Prep
11.81m
38' 9"
FHSAA 2A District 10
Apr 12, 2019
+0.0
94
Arroyo, Diego
SO
Cocoa
11.78m
38' 7.75"
Astronaut Developmental Meet #1
Mar 1, 2019
+0.0
95
Smith, Sam
FR
Palatka
11.77m
38' 7.5"
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
+0.0
96
Miller, Denzel
FR
Wakulla
11.76m
38' 7"
Wakulla Home Meet 3
Apr 2, 2019
+0.0
97
Dixon, Marcus
SR
Clay
11.75m
38' 6.75"
Ron Riddle Classic Track and Field Meet
Mar 8, 2019
+0.0
98
Thomasson, Caleb
JR
Westside
11.74m
38' 6.25"
Donell Butler Relays
Mar 9, 2019
+0.0
99
Eisenfeld, Ryon
SR
Mulberry
11.73m
38' 6"
Polk County Championship 2019
Mar 16, 2019
+0.0
100
Rakovan, Joshua
JR
Satellite
11.72m
38' 5.5"
Satellite High Invitational
Feb 22, 2019
+0.0
Triple Jump (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
Wind
1
Johnston, Caroline
SR
Episcopal
12.30m
40' 4.25"
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
2.4
2
Joseph, Jada
SO
American Heritage
12.29m
40' 4"
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
1.5
3
Hill, Samarah
SR
Trinity Prep
12.06m
39' 7"
Florida Relays
Mar 28, 2019
1.6
4
Marlin, Sanaa
SR
Dunbar
11.65m
38' 2.75"
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
2.3
5
Knowles, Domanique
JR
Cocoa
11.57m
37' 11.5"
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
2.2
6
Davis, Chloe
SR
Berkeley Prep
11.52m
37' 9.5"
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
+0.0
7
Joseph, Landy
SR
Jones
11.46m
37' 7.25"
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
4.5
8
Harris, Meghan
SO
Bradford
11.39m
37' 4.5"
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
2.2
9
Wallace, Frantysha
JR
Cardinal Gibbons
11.35m
37' 3"
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
+0.0
10
Walker, Andrianna
SO
Suwannee
11.26m
36' 11.5"
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
+0.0
11
King, Jade
JR
Rockledge
11.19m
36' 8.5"
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2019
Mar 15, 2019
+0.0
12
Byrd, Kaylah
SO
Calvary Christian (FtL)
11.10m
36' 5"
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
+0.0
13
James, Natiya
JR
Eastside
11.09m
36' 4.75"
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
+0.0
13
Harvey, Ashanti
JR
Hallandale
11.09m
36' 4.75"
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
+0.0
15
White-Stewart, Malayshia
SO
Taylor County
11.08m
36' 4.25"
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
1.0
16
Hamlet, Ameion
JR
Godby
11.05m
36' 3"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
17
Carlson, Caroline
JR
Carrollton
11.03m
36' 2.25"
FHSAA 2A District 16
Apr 11, 2019
+0.0
18
Thompkins, Enyah
JR
Dunbar
11.00m
36' 1.25"
Lee County Athletic Conference Championship
Apr 5, 2019
+0.0
19
Joseph, Jadae
JR
American Heritage
10.96m
35' 11.5"
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
+0.0
20
Sorensen, Payton
SO
Lake Highland Prep
10.93m
35' 10.5"
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
+0.0
21
Lewis, Mia
FR
Cocoa
10.92m
35' 10"
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
1.5
22
Hardwick, Melanie
SR
Dunbar
10.80m
35' 5.25"
Lee County Athletic Conference Championship
Apr 5, 2019
+0.0
22
Collier, Shakyra
SR
Middleton
10.80m
35' 5.25"
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
+0.0
22
White, Miranda
FR
Cypress Creek (Wesley Chapel)
10.80m
35' 5.25"
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
+0.0
25
Nouss, Tallulah
JR
Berkeley Prep
10.75m
35' 3.25"
Indian Rocks Cavonis Invitational
Mar 29, 2019
+0.0
26
Vickers, Patrianna
JR
Glades Central
10.71m
35' 1.75"
Royal Palm Beach Invitational
Feb 16, 2019
+0.0
27
Kirkland, Kendall
SR
Raines
10.62m
34' 10.25"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
28
Lyons, Janazha
JR
Rockledge
10.61m
34' 9.75"
FHSAA 2A District 13
Apr 12, 2019
+0.0
29
Brown, Mya
SO
Pompano Beach
10.58m
34' 8.5"
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
+0.0
29
Martin, Dariniya
FR
Suwannee
10.58m
34' 8.5"
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
+0.0
31
Thompson, Miracle
SR
Hardee
10.57m
34' 8.25"
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
+0.0
32
Eloi, Simone
SO
Calvary Christian (FtL)
10.56m
34' 7.75"
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
+0.0
33
Thomas, Kyla
SO
West Florida
10.52m
34' 6.25"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
+0.0
34
Aves, Ally
JR
Berkeley Prep
10.39m
34' 1.25"
FHSAA 2A District 10
Apr 12, 2019
+0.0
34
Wynn, Emonei
SR
Menendez
10.39m
34' 1.25"
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
+0.0
36
McGuire, Madison
JR
Trinity Prep
10.38m
34' 0.75"
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
+0.0
37
Ion, Ana
SR
Episcopal
10.25m
33' 7.5"
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
+0.0
38
Boswell, Lauren-Marie
SR
Bolles
10.23m
33' 6.75"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
+0.0
39
Cage, Taiyanna
FR
American Heritage (DB)
10.20m
33' 5.75"
FHSAA 2A Region 4 and FHSAA 1A Region 3
Apr 27, 2019
+0.0
39
Johnson, Jacenda
SO
Lely
10.20m
33' 5.75"
CSN Under Armour Invitational
Mar 9, 2019
+0.0
41
Sampson, JhaTarra
SR
Ridgeview
10.15m
33' 3.75"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
+0.0
42
Forbes, Kayla
SR
Monsignor Pace
10.14m
33' 3.25"
Louie Bing Classic
Feb 15, 2019
+0.0
42
Jones, Auzjay
SR
Bishop Kenny
10.14m
33' 3.25"
Brian Jaeger Elite Classic 2019
Mar 9, 2019
+0.0
44
Howard, Blair
JR
South Walton
10.13m
33' 3"
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
+0.0
45
Barnes, Destiny
JR
Nature Coast
10.11m
33' 2"
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
+0.0
46
Hayes, Heaven
SR
Rickards
10.10m
33' 1.75"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
46
Jones, Journey
7
Lincoln Park
10.10m
33' 1.75"
St. Lucie County Championship
Mar 28, 2019
+0.0
48
Haff, Kendal
FR
Nature Coast
10.08m
33' 1"
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
+0.0
48
St Louis , Marly
JR
Lely
10.08m
33' 1"
Winter Haven Invitational
Apr 5, 2019
+0.0
50
Brown, Torionna
SR
Dunbar
10.06m
33' 0.25"
Viking Elite Classic 2019
Feb 22, 2019
+0.0
50
Spurrier, Madison
SO
Tavares
10.06m
33' 0.25"
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
+0.0
52
Lewis, Analise
JR
Bishop Verot
10.05m
32' 11.75"
Calvary Christian Warrior Invite 2019
Mar 1, 2019
+0.0
52
Walker, Hiliyah
FR
Suwannee
10.05m
32' 11.75"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
54
Sutton, Anijia
FR
Rockledge
10.02m
32' 10.5"
FHSAA 2A District 13
Apr 12, 2019
+0.0
55
Mackey, Brittany
JR
Gadsden County
10.00m
32' 9.75"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
56
Bennett, Darby
SR
Rutherford
9.98m
32' 9"
Emerald Coast Open
Mar 27, 2019
+0.0
56
Newsome, Grace
SO
Bishop Moore
9.98m
32' 9"
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
+0.0
58
Ramos, Sydney
SO
Hudson
9.89m
32' 5.5"
Anclote High School Invitational
Mar 26, 2019
+0.0
59
White, Maliya
JR
Dreyfoos
9.86m
32' 4.25"
Saint Andrew's HS Track Invitational #2
Mar 14, 2019
+0.0
59
Wilson, Ja'daa
JR
Wakulla
9.86m
32' 4.25"
Wakulla Home Meet 3
Apr 2, 2019
+0.0
61
Lucchesi, Stephanie
FR
St. Andrew's
9.85m
32' 3.75"
Palm Beach County Non Conference Qualifier
Mar 27, 2019
+0.0
62
Frost, Kierra
JR
Rickards
9.84m
32' 3.5"
Rickards Dual Meet
Apr 1, 2019
+0.0
63
Harvey, , Zacharriya
SR
Wakulla
9.83m
32' 3"
Wakulla Home Meet 3
Apr 2, 2019
+0.0
64
Zaidenberg, Daniela
SR
Ransom Everglades
9.82m
32' 2.75"
FHSAA 2A District 16
Apr 11, 2019
+0.0
65
Alexander, Olivia
SO
McKeel
9.81m
32' 2.25"
FHSAA 2A District 9
Apr 12, 2019
+0.0
66
Morin, Sophia
SR
Carrollton
9.80m
32' 2"
FHSAA 2A Region 4 and FHSAA 1A Region 3
Apr 27, 2019
+0.0
67
Scordato, Mackenzie
FR
Citrus
9.79m
32' 1.5"
FHSAA 2A District 6
Apr 12, 2019
+0.0
68
Jones, Ziana
SO
Yulee
9.77m
32' 0.75"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
69
King, JaMesha
SR
North Bay Haven
9.76m
32' 0.25"
Bay County HS Championship
Mar 15, 2019
+0.0
70
Jean Denis, Majorie
SR
Jones
9.75m
32' 0"
Carl Friedland Memorial 2019
Feb 15, 2019
+0.0
71
McBride, Tahira
JR
Melbourne Central Catholic
9.72m
31' 10.75"
Bill Wilson Invitational
Mar 9, 2019
+0.0
71
McDowell , Alanna
FR
Rockledge
9.72m
31' 10.75"
FHSAA 2A District 13
Apr 12, 2019
+0.0
73
Witt, Abigail
JR
Bolles
9.66m
31' 8.5"
Prince and Sibil Zachariah Invitational
Mar 8, 2019
+0.0
74
Johns, Chloe
FR
Bolles
9.65m
31' 8"
Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2019
+0.0
75
Spencer, Zoe
JR
Middleton
9.64m
31' 7.5"
Henry Strapp Memorial Invitational 2019
Feb 16, 2019
+0.0
76
Ventura, Kaitlin
JR
Carrollton
9.63m
31' 7.25"
FHSAA 2A District 16
Apr 11, 2019
+0.0
76
Dubose, Makayla
JR
Fernandina Beach
9.63m
31' 7.25"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
76
Naumann, Lenora
SR
Fivay
9.63m
31' 7.25"
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
+0.0
79
Ragazzone, Lauren
SO
Lemon Bay
9.61m
31' 6.5"
Wally Keller Invitational
Apr 5, 2019
+0.0
80
Williams, Jakell
SR
Rickards
9.57m
31' 4.75"
Tariq Barfield Invitational
Mar 8, 2019
+0.0
81
Mills, Imani
SO
Clay
9.55m
31' 4"
Don Hall Invitational
Mar 29, 2019
+0.0
82
Rinaldo, Brooklynne
JR
McKeel
9.51m
31' 2.5"
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
+0.0
82
Sample, Diamond
JR
Hallandale
9.51m
31' 2.5"
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
+0.0
82
Outing , Aaliyah
JR
Frostproof
9.51m
31' 2.5"
Polk County Championship 2019
Mar 16, 2019
+0.0
85
Hodge, Jade
JR
St. Andrew's
9.50m
31' 2"
Warrior Invitational
Mar 1, 2019
+0.0
86
Poulin, Reilley
SR
Berkeley Prep
9.46m
31' 0.5"
Berkeley Tailgate Track & Field Meet
Mar 7, 2019
+0.0
87
Rajner, Sequoyah
SR
Bishop Verot
9.45m
31' 0"
FHSAA 2A District 12
Apr 12, 2019
+0.0
88
Talbert, Cameron
SR
Trinity Prep
9.40m
30' 10.25"
Lake Howell QUAD 2019
Feb 20, 2019
+0.0
88
Ray, Jhaylen
SO
Clay
9.40m
30' 10.25"
Don Hall Invitational
Mar 29, 2019
+0.0
90
Selmer, Chloe
7
Episcopal
9.36m
30' 8.5"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
+0.0
91
Morgan, Devine
JR
Jones
9.34m
30' 7.75"
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
+0.0
91
Bata, Soraya
JR
Bolles
9.34m
30' 7.75"
Prince and Sibil Zachariah Invitational
Mar 8, 2019
+0.0
93
Beljic, Sofia
SO
Berkeley Prep
9.33m
30' 7.5"
Berkeley Tailgate Track & Field Meet
Mar 7, 2019
+0.0
94
Tran, Maria
JR
Arnold
9.30m
30' 6.25"
Chiles Capital City Classic
Apr 6, 2019
+0.0
94
Stilianiou, Alexis
SR
Clay
9.30m
30' 6.25"
Don Hall Invitational
Mar 29, 2019
+0.0
96
Schofield, Renada
JR
Jones
9.29m
30' 5.75"
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
+0.0
97
Kimpel, Sheyenne
SO
Tavares
9.27m
30' 5"
Brian Jaeger Elite Classic 2019
Mar 9, 2019
+0.0
97
Culley, Karah
FR
Fernandina Beach
9.27m
30' 5"
Prince and Sibil Zachariah Invitational
Mar 8, 2019
+0.0
99
Smith, Julia
SR
Umatilla
9.26m
30' 4.75"
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
+0.0
100
Austin, Jayla
SO
West Florida
9.21m
30' 2.75"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
+0.0
Shot Put (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
1
Wilson, Conrad
SR
Trinity Prep
17.25m
56' 7.25"
Florida Relays
Mar 28, 2019
2
Caldwell, Tylen
SR
Citrus
16.85m
55' 3.5"
Citrus High Doug Patton Memorial T&F Championships
Mar 19, 2019
3
Ferguson, John
JR
Hallandale
16.46m
54' 0"
Florida Relays
Mar 28, 2019
4
BOSTIC, CALVIN
JR
North Marion
16.19m
53' 1.5"
Oak Hall Mini-Meet 1A/2A Schools
Mar 27, 2019
5
Lageman, Dylan
SR
Bolles
16.06m
52' 8.25"
Bolles Last Chance Meet
Apr 3, 2019
6
Aime, Emile
SO
NSU University School
15.98m
52' 5.25"
Cardinal Gibbons Last Chance Meet
Apr 6, 2019
7
Young, Kamari
SR
Godby
15.95m
52' 4"
Jesse Forbes HS Invitational
Feb 23, 2019
8
Mitchell, Ke'Shaun
SR
Rickards
15.87m
52' 1"
Chiles Capital City Classic
Apr 6, 2019
9
Arnold, Joshua
JR
Satellite
15.85m
52' 0"
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
9
Neal, Westley
JR
Gulliver Prep
15.85m
52' 0"
FHSAA 2A Region 4 and FHSAA 1A Region 3
Apr 27, 2019
11
Ford, Howard
SR
Raines
15.29m
50' 2"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
12
Gainer, Marshall
JR
Bolles
15.24m
50' 0"
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
13
Onuigbo, Joshua
SR
Monsignor Pace
15.22m
49' 11.25"
FHSAA 2A Region 4 and FHSAA 1A Region 3
Apr 27, 2019
14
Barrett, Luke
JR
Trinity Prep
15.02m
49' 3.5"
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
15
Batten, Elias
JR
Bolles
14.85m
48' 8.75"
Bolles Last Chance Meet
Apr 3, 2019
16
Belton, Anthony
SR
Florida High
14.83m
48' 8"
Chiles Capital City Classic
Apr 6, 2019
17
Washington, Darius
SR
West Florida
14.78m
48' 6"
Escambia Gator Invitational
Feb 23, 2019
18
Kwatkosky, Samuel
SR
Trinity Catholic
14.76m
48' 5.25"
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
19
Salvador, Lucky
JR
Coconut Creek
14.69m
48' 2.5"
FHSAA 2A Region 4 and FHSAA 1A Region 3
Apr 27, 2019
19
Riley, Deon
SR
Pompano Beach
14.69m
48' 2.5"
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
21
Dexter, Gervon
JR
Lake Wales
14.68m
48' 2"
George M. Steinbrenner Track and Field Invitational 2019
Mar 30, 2019
22
Myrick, Ryan
SR
Citrus
14.54m
47' 8.5"
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
23
Robinson, Emmanuel
SR
Palatka
14.49m
47' 6.5"
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
23
Vargas, Jimmy
SR
Immaculata-LaSalle
14.49m
47' 6.5"
CCA Eagles 6th Annual Invitational
Mar 8, 2019
25
Crooks, Rashon
SR
Cardinal Gibbons
14.40m
47' 3"
Cardinal Gibbons Last Chance Meet
Apr 6, 2019
26
Hepburn , Willie
SR
Cardinal Gibbons
14.37m
47' 1.75"
Louie Bing Classic
Feb 15, 2019
27
Tasayco, Hugo
SR
Key West
14.32m
46' 11.75"
Cardinal Gibbons Last Chance Meet
Apr 6, 2019
28
Jones, Michael
JR
Berkeley Prep
14.25m
46' 9"
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
29
Skinner, Carlton
SO
Bolles
14.15m
46' 5.25"
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
30
McCloud, Tyson
JR
North Broward Prep
14.14m
46' 4.75"
FHSAA 2A District 14
Apr 8, 2019
31
Point Du-Jour, Giordani
SO
Somerset Canyons
13.90m
45' 7.25"
FHSAA 2A District 14
Apr 8, 2019
32
Richard, Davius
SR
Glades Central
13.86m
45' 5.75"
FHSAA 2A Region 4 and FHSAA 1A Region 3
Apr 27, 2019
33
Moorer, Javon
SR
Lakewood
13.85m
45' 5.25"
Richard Allen Invitational
Feb 21, 2019
34
Dimauro, Matt
SR
Fort White
13.84m
45' 5"
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
35
Freeman, Da' Keviuos
JR
Glades Central
13.83m
45' 4.5"
GC Raiders Burger King Invitational
Mar 14, 2019
36
Smelcer, Grant
SR
Chipley
13.81m
45' 3.75"
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
37
Thomas, Auveon
JR
Dunbar
13.75m
45' 1.5"
Ida Baker FD Indoor/Outdoor Invite
Feb 16, 2019
38
Peart, Roge
JR
Hallandale
13.73m
45' 0.5"
Spartan Invitational - Miami Southridge
Feb 23, 2019
39
Lamartiniere, Aaron
SO
Oxbridge Academy
13.71m
44' 11.75"
Jeff Fossen Invitational (PV Invite)
Mar 8, 2019
40
Mincey , Gerald
JR
Cardinal Gibbons
13.69m
44' 11"
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
41
Galvan, Evan
JR
North Marion
13.62m
44' 8.25"
Santa Fe Quad
Feb 19, 2019
41
Weir, Shamari
SR
Coconut Creek
13.62m
44' 8.25"
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
43
Williams, Jeremiah
JR
Rickards
13.58m
44' 6.75"
Chiles Capital City Classic
Apr 6, 2019
43
Johnson, Liam
SR
Lemon Bay
13.58m
44' 6.75"
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
45
Riddle, Gage
SR
LaBelle
13.57m
44' 6.25"
Edison Relays
Mar 8, 2019
46
Alexander, Charles
SR
Rockledge
13.55m
44' 5.5"
Cape Coast Conference Championship
Apr 4, 2019
47
Rowland, Dequan
JR
Anclote
13.54m
44' 5.25"
Mitchell Meet #2
Mar 14, 2019
48
Ellis, Jamarian
JR
Palatka
13.52m
44' 4.25"
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
49
Hatley, Kenneth
JR
Umatilla
13.47m
44' 2.5"
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
50
Anyaehie, Keneth
SR
Lely
13.46m
44' 2"
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
51
Batten, Mac
SO
Bolles
13.45m
44' 1.5"
Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2019
52
Brown, Malik
JR
Yulee
13.44m
44' 1.25"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
53
Johnson , Jordan
JR
Raines
13.43m
44' 0.75"
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
54
Steedley, Tyler
SR
Hardee
13.40m
43' 11.75"
Hardee HS Home Meet
Apr 7, 2019
55
Brown, Michael
JR
Godby
13.30m
43' 7.75"
Jesse Forbes HS Invitational
Feb 23, 2019
56
Rifai, Michael
SR
Oasis
13.29m
43' 7.25"
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
57
Brown, Marcus
SR
Lake Wales
13.27m
43' 6.5"
Lake Placid High School Meet #3
Mar 28, 2019
58
Brockman, Anthony
JR
Glades Central
13.25m
43' 5.75"
GC Raiders Burger King Invitational
Mar 14, 2019
59
Pullings, Kaleb
JR
North Marion
13.23m
43' 5"
MCIAC Championship
Apr 4, 2019
59
Cachon, Ernesto
JR
Gulliver Prep
13.23m
43' 5"
FHSAA 2A District 16
Apr 11, 2019
61
Choppolla, Kane
SR
Tampa Catholic
13.21m
43' 4.25"
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
62
Jefferies, Maurice
SR
Dunnellon
13.19m
43' 3.25"
FHSAA 2A District 6
Apr 12, 2019
63
Ray, Al'Querious
FR
Clay
13.18m
43' 3"
Don Hall Invitational
Mar 29, 2019
63
Volz, Carsen
JR
Bishop Verot
13.18m
43' 3"
Venice Relays 2019
Mar 14, 2019
65
Petersen, Cade
JR
Santa Fe
13.17m
43' 2.5"
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
65
Bryan, Anthony
SR
South Walton
13.17m
43' 2.5"
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
67
Pace, Tom
SR
Hardee
13.14m
43' 1.5"
Charger Invitational
Mar 23, 2019
68
Fields, Israel
SR
Hernando
13.12m
43' 0.5"
FHSAA 2A District 7
Apr 12, 2019
69
Geller, William
JR
Ridgeview
13.11m
43' 0.25"
Ridgeview Panther Invitational
Feb 14, 2019
69
Barkley, Rahkevious
SR
Jefferson
13.11m
43' 0.25"
49th Nash Higgins Relays
Mar 2, 2019
71
Chestnut, Nyseem
JR
Arnold
13.10m
42' 11.75"
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
72
Jenkins, Andrew
JR
Villages
13.07m
42' 10.75"
Lake Sumter County Championships
Apr 2, 2019
72
Duffy, George
SO
Bolles
13.07m
42' 10.75"
2019 Bolles Relays
Mar 14, 2019
74
Phanord, Jobed
SR
Somerset Canyons
13.06m
42' 10.25"
FHSAA 2A District 14
Apr 8, 2019
74
Cutts, Raymond
SR
Jones
13.06m
42' 10.25"
Royal Open 2019
Feb 22, 2019
76
Lee, Christian
SR
Trinity Prep
13.00m
42' 8"
Saints Invitational 2019
Mar 13, 2019
76
Milne, Ford
8
Bolles
13.00m
42' 8"
Bolles Last Chance Meet
Apr 3, 2019
78
Tressler, Chance
FR
Astronaut
12.99m
42' 7.5"
FHSAA 2A District 13
Apr 12, 2019
79
Lewis, Tyler
JR
Suncoast
12.97m
42' 6.75"
Lake Worth Invitational
Mar 11, 2019
80
Marchitello, Charles
FR
American Heritage (DB)
12.96m
42' 6.25"
Cardinal Gibbons Last Chance Meet
Apr 6, 2019
81
Thomas, Deaudre
SR
Rockledge
12.95m
42' 6"
FHSAA 2A District 13
Apr 12, 2019
82
Ray, Arthur
SR
Bishop Moore
12.93m
42' 5.25"
Astronaut Invitational 2019
Mar 29, 2019
82
Denmark, Dion
JR
Fivay
12.93m
42' 5.25"
FHSAA 2A District 7
Apr 12, 2019
84
Morgan, Javan
SR
Florida High
12.92m
42' 4.75"
Jesse Forbes HS Invitational
Feb 23, 2019
84
Baker , Dandre
SR
McKeel
12.92m
42' 4.75"
George Jenkins Senior Night
Apr 3, 2019
86
Gordan, Malcolm
SR
Spoto
12.90m
42' 4"
49th Nash Higgins Relays
Mar 2, 2019
87
Logans, Preston
FR
Rickards
12.89m
42' 3.5"
Big Bend Field Event Classic
Apr 4, 2019
88
Davis, Marvin
SR
Baldwin
12.87m
42' 2.75"
Gateway Conference Championship
Mar 28, 2019
89
Troupe, Christoff
JR
Godby
12.86m
42' 2.25"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
90
Callens, Jon-Pierre
FR
North Broward Prep
12.85m
42' 2"
Cardinal Gibbons Last Chance Meet
Apr 6, 2019
91
Haley, Johnathan
SO
Nature Coast
12.83m
42' 1.25"
FHSAA 2A District 7
Apr 12, 2019
91
Perez, Jordan
SR
Tavares
12.83m
42' 1.25"
Raider Invitational at South Sumter High School
Mar 22, 2019
93
Levin, Samuel
JR
Bolles
12.82m
42' 0.75"
2019 Bolles Relays
Mar 14, 2019
94
Ivey, Logan
FR
Satellite
12.81m
42' 0.5"
FHSAA 2A District 13
Apr 12, 2019
95
Tape, Jontre
SR
Crescent City
12.79m
41' 11.5"
Dragon Invitational
Mar 28, 2019
96
Thomas, Brandon
JR
Bishop Moore
12.75m
41' 10"
Saints Invitational 2019
Mar 13, 2019
97
Joseph, Mitzseen
SR
Suncoast
12.74m
41' 9.75"
FHSAA 2A District 14
Apr 8, 2019
97
Arnold, Louis
JR
Astronaut
12.74m
41' 9.75"
Cape Coast Conference Championship
Apr 4, 2019
97
Glee, Darius
SO
Rickards
12.74m
41' 9.75"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
100
Friscia, Patrick
SR
Tampa Catholic
12.70m
41' 8"
Cypress Creek Invitational 2019
Mar 7, 2019
Shot Put (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
1
Stallworth, Jhordyn
JR
Florida High
12.82m
42' 0.75"
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
2
Stanley, Jakeyria
SO
Newberry
12.20m
40' 0.5"
Santa Fe Raider Invitational
Mar 2, 2019
3
Peters, Kantenesha
JR
Rickards
12.08m
39' 7.75"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
4
Roberts, Nakayla
SR
Hernando
12.06m
39' 7"
2019 Springstead Relay Meet
Mar 26, 2019
5
Thomas, Antonia
SR
Florida High
11.88m
38' 11.75"
Big Bend Field Event Classic
Apr 4, 2019
6
Sanford, Eriana
JR
Hallandale
11.83m
38' 9.75"
John Battle III All Star
Mar 2, 2019
7
Miller, Jouie
SR
Nature Coast
11.75m
38' 6.75"
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
8
Marceus, Nikki
SR
Booker
11.60m
38' 0.75"
Venice Relays 2019
Mar 14, 2019
9
Holloway, Anaya
SO
Hallandale
11.59m
38' 0.25"
Spartan Invitational - Miami Southridge
Feb 23, 2019
10
Alexander, Charle
SO
Rockledge
11.56m
37' 11.25"
FHSAA 2A Region 4 and FHSAA 1A Region 3
Apr 27, 2019
10
Hernandez, Amy
JR
Villages
11.56m
37' 11.25"
Sanford Seminole Open at the NTC
Feb 16, 2019
12
Andreassen, Katrina
SR
Cardinal Gibbons
11.36m
37' 3.25"
Spartan Invitational - Miami Southridge
Feb 23, 2019
13
Hill, Taylor
SR
West Florida
11.20m
36' 9"
Aggie Invitational
Mar 9, 2019
14
Cummings, Heaven
FR
Immokalee
11.10m
36' 5"
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
14
Kearse , Iylana
FR
Rockledge
11.10m
36' 5"
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
16
Salsberry, Cara
SO
Somerset Canyons
11.09m
36' 4.75"
FHSAA 2A Region 4 and FHSAA 1A Region 3
Apr 27, 2019
17
Jones, Tierra
SR
Santa Fe
11.05m
36' 3"
Alachua County Championships
Mar 19, 2019
18
Glynn, Kavozia
SR
Fort Pierce Westwood
10.82m
35' 6"
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2019
Mar 15, 2019
19
Lyons, McKenzi
FR
Rickards
10.74m
35' 3"
Big Bend Field Event Classic
Apr 4, 2019
20
Alcantara, Marian
SR
Carrollton
10.63m
34' 10.5"
Belen Home Meet #3
Mar 26, 2019
21
Jackson, Jon'Quella
JR
Glades Central
10.62m
34' 10.25"
Lake Worth Invitational
Mar 11, 2019
22
Vickers, Fiana
SR
Titusville
10.56m
34' 7.75"
FHSAA 2A Region 4 and FHSAA 1A Region 3
Apr 27, 2019
23
Nippa, Savannah
JR
Bishop Verot
10.51m
34' 5.75"
Tarpon Classic
Mar 29, 2019
23
Poole, Ta'Zarryia
SR
Palatka
10.51m
34' 5.75"
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
23
Hill, Seytia
SR
Weeki Wachee
10.51m
34' 5.75"
2019 Springstead Relay Meet
Mar 26, 2019
26
Eason, Jasmine
SR
Monsignor Pace
10.49m
34' 5"
Louie Bing Classic
Feb 15, 2019
27
McClain, Denae
SR
Ribault
10.40m
34' 1.5"
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
28
Kurtz, Madison
JR
Holy Names
10.38m
34' 0.75"
Calvary Christian Invitational 2019
Apr 4, 2019
29
Hill, Kennedy
SO
Raines
10.37m
34' 0.25"
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
30
Triplett, Hanna
SR
Rickards
10.30m
33' 9.5"
Chiles Track & Field Relays
Feb 16, 2019
31
Ortiz, Crystal
SR
Nature Coast
10.23m
33' 6.75"
FHSAA 2A District 7
Apr 12, 2019
32
Jones, Dailynn
FR
South Walton
10.19m
33' 5.25"
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
33
Diaz, Trae
FR
Cypress Creek (Wesley Chapel)
10.18m
33' 4.75"
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
34
Lee, Heaven
FR
Nature Coast
10.17m
33' 4.5"
FHSAA 2A District 7
Apr 12, 2019
35
Castano, Alexis
FR
Florida High
10.06m
33' 0.25"
Big Bend Field Event Classic
Apr 4, 2019
36
Ion, Ana
SR
Episcopal
10.05m
32' 11.75"
Bolles Last Chance Meet
Apr 3, 2019
37
Belcher, Selena
SR
Fivay
10.03m
32' 11"
FHSAA 2A District 7
Apr 12, 2019
38
Dobson, Riley
SO
Coral Shores
10.01m
32' 10.25"
FHSAA 2A Region 4 and FHSAA 1A Region 3
Apr 27, 2019
39
Roberts, Maurissa
SO
Rickards
9.97m
32' 8.5"
Chiles Track & Field Relays
Feb 16, 2019
40
Barrett, Katherine
SO
Astronaut
9.94m
32' 7.5"
Astronaut developmental meet #2
Mar 8, 2019
41
Blakely, Ashanti
JR
Rockledge
9.91m
32' 6.25"
Cape Coast Conference Championship
Apr 4, 2019
42
Young, Charleston
SR
Holy Names
9.88m
32' 5"
Tampa Catholic Tri-Meet 3-20-19
Mar 20, 2019
43
Dumar, Lauren
SR
Berkeley Prep
9.87m
32' 4.75"
Berkeley Track and Field Invitational
Feb 23, 2019
44
Camick, Esther-Ann
SR
Space Coast
9.85m
32' 3.75"
Cape Coast Conference Championship
Apr 4, 2019
45
Dauderis, Isabel
SO
Villages
9.81m
32' 2.25"
FHSAA 2A District 6
Apr 12, 2019
45
Melton, Jar'Tiyona
SR
Palatka
9.81m
32' 2.25"
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
45
Gordon, Danielle
SR
Jones
9.81m
32' 2.25"
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
48
Austin, Sydney
SR
North Broward Prep
9.80m
32' 2"
FHSAA 2A Region 4 and FHSAA 1A Region 3
Apr 27, 2019
48
Burrows, Grier
SR
Ridgeview
9.80m
32' 2"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
48
Yates, Cali
FR
Tavares
9.80m
32' 2"
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
51
Wyche , Iyanla
SO
Raines
9.79m
32' 1.5"
Bob Hayes Invitational
Mar 16, 2019
51
Thomas, Latonia
SO
Florida High
9.79m
32' 1.5"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
53
Rothrock, Teagan
SR
Space Coast
9.76m
32' 0.25"
FHSAA 2A District 13
Apr 12, 2019
54
Brosnan, Karissa
SR
Fivay
9.71m
31' 10.25"
FHSAA 2A District 7
Apr 12, 2019
55
Hawkins, Latahja
SO
Rickards
9.69m
31' 9.5"
Big Bend Field Event Classic
Apr 4, 2019
55
Hulcome, Doneisha
JR
Suncoast
9.69m
31' 9.5"
FHSAA 2A District 14
Apr 8, 2019
57
Whitaker, Nicole
SR
St. Andrew's
9.68m
31' 9.25"
Saint Andrew's HS Track Invitational #1
Feb 21, 2019
57
Turner, Ty'Teuna
SO
Mount Dora
9.68m
31' 9.25"
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
59
Fisher-Primm, De'Aveon
SR
Pensacola Catholic
9.65m
31' 8"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
59
Welch, Madison
SR
Spoto
9.65m
31' 8"
49th Nash Higgins Relays
Mar 2, 2019
61
Barbon, Inaru
SO
Miami Edison
9.61m
31' 6.5"
FHSAA 2A District 16
Apr 11, 2019
61
Hall, Brianna
SR
Marianna
9.61m
31' 6.5"
The Bay HS North Florida Invitational
Mar 2, 2019
61
Johnson, Miel
FR
Eastside
9.61m
31' 6.5"
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
64
Caldwell, Kendra
SR
Marianna
9.60m
31' 6"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
65
Baker, Zarea
JR
Rockledge
9.59m
31' 5.75"
Astronaut Invitational 2019
Mar 29, 2019
66
Walker, Kayla
SR
Menendez
9.58m
31' 5.25"
St Johns County River Conference Championships 2019
Apr 3, 2019
67
Davis, Destiny
SO
Suwannee
9.53m
31' 3.25"
Bradford Invitational Track Meet
Apr 6, 2019
68
Jones , Alexus
SO
Mulberry
9.51m
31' 2.5"
Berkeley Track and Field Invitational
Feb 23, 2019
69
Perry, D'Shandra
SO
Gulliver Prep
9.50m
31' 2"
Ransom Everglades Freshman/Sophomore Meet
Mar 16, 2019
70
Scott, Rachelle
FR
Ridgeview
9.47m
31' 1"
Creekside High School Friday Knight Invite 2019
Mar 15, 2019
71
Hayes, Dominique
SO
Rickards
9.46m
31' 0.5"
Big Bend Field Event Classic
Apr 4, 2019
72
Huggins, Alyssa
SR
Clay
9.43m
30' 11.25"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
73
Johnson, Arieyanna
SR
Nature Coast
9.42m
30' 11"
FHSAA 2A District 7
Apr 12, 2019
74
Rivers, Azaria
JR
Hardee
9.37m
30' 9"
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
75
Mobley, Brianna
SO
Hernando
9.35m
30' 8.25"
Hernando Citrus Classic
Apr 3, 2019
76
Moffitt, Rylan
FR
South Sumter
9.34m
30' 7.75"
Citrus High Doug Patton Memorial T&F Championships
Mar 19, 2019
76
Gill, Mary Elizabeth
JR
Cardinal Gibbons
9.34m
30' 7.75"
Cardinal Gibbons Home Meet #1
Feb 20, 2019
78
White, Katherine
SO
Bishop Kenny
9.32m
30' 7"
Creekside High School Friday Knight Invite 2019
Mar 15, 2019
78
Brown, Makayla
JR
Yulee
9.32m
30' 7"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
80
Reese, Deborah
SO
Lincoln Park
9.29m
30' 5.75"
Bonita Williams Invitational
Apr 4, 2019
81
Ford, Keira
FR
Suwannee
9.28m
30' 5.5"
Bradford Invitational Track Meet
Apr 6, 2019
82
Riccitelli, Taylor
SR
Space Coast
9.21m
30' 2.75"
Saint Cloud Invitational 2019
Feb 23, 2019
83
Bunting, Amelia
SO
Hernando
9.20m
30' 2.25"
Hernando Citrus Classic
Apr 3, 2019
84
Augustin, Ann
SO
Stranahan
9.16m
30' 0.75"
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
85
Cywes, Claire
SR
Bolles
9.12m
29' 11.25"
Bolles Last Chance Meet
Apr 3, 2019
86
Young, Keziah
FR
Marianna
9.11m
29' 10.75"
The Bay HS North Florida Invitational
Mar 2, 2019
87
Howard, Gatia
JR
Yulee
9.10m
29' 10.25"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
88
Whalen , Samantha
SO
Frostproof
9.09m
29' 10"
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
89
Tammiruusu, Ravyn
JR
Suncoast
9.06m
29' 8.75"
Royal Palm Beach Invitational
Feb 16, 2019
90
Dowdy, Clara
SO
Trinity Prep
9.05m
29' 8.25"
Trinity Prep Invitational 2019
Feb 13, 2019
90
Figueroa, Angelia
SO
Fivay
9.05m
29' 8.25"
Mitchell Meet
Feb 19, 2019
92
Brown, Tecora
JR
Ribault
9.04m
29' 8"
29th Annual Chandra Cheeseborough Invitational
Apr 6, 2019
93
Barbon, Ana
JR
Miami Edison
9.03m
29' 7.5"
FHSAA 2A District 16
Apr 11, 2019
93
Zeh-Arndt, Macey
JR
Lakewood
9.03m
29' 7.5"
Manatee Hurricane Invitational
Mar 21, 2019
95
King, Aliyah
JR
Westside
9.02m
29' 7.25"
29th Annual Chandra Cheeseborough Invitational
Apr 6, 2019
96
Moore, Isabella
FR
Fernandina Beach
8.99m
29' 6"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
97
Morrison, Maddy
SR
Oasis
8.95m
29' 4.5"
Wally Keller Invitational
Apr 5, 2019
98
Vanderkley, Alexandra
SR
Archbishop McCarthy
8.92m
29' 3.25"
Big Blue VIII
Mar 2, 2019
99
Whitely-Harvey, Erin
JR
Cypress Creek (Wesley Chapel)
8.91m
29' 2.75"
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
99
Hernandez, Arianna
SR
Bishop Moore
8.91m
29' 2.75"
Astronaut Invitational 2019
Mar 29, 2019
Discus (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
1
Caldwell, Tylen
SR
Citrus
52.86m
173' 5"
Florida Relays
Mar 28, 2019
2
Barrett, Luke
JR
Trinity Prep
51.78m
169' 10"
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
3
Ferguson, John
JR
Hallandale
50.79m
166' 8"
Cardinal Gibbons Last Chance Meet
Apr 6, 2019
4
Hatley, Kenneth
JR
Umatilla
50.06m
164' 3"
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
5
Moorer, Javon
SR
Lakewood
49.75m
163' 3"
Pinellas County Athletic Conference (PCAC) 2019
Apr 4, 2019
6
Wieand, Jeffrey
SR
Satellite
48.11m
157' 10"
FHSAA 2A District 13
Apr 12, 2019
7
Gainer, Marshall
JR
Bolles
47.70m
156' 6"
Danny Brown Invitational
Feb 22, 2019
8
BOSTIC, CALVIN
JR
North Marion
46.78m
153' 6"
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
9
Arnold, Joshua
JR
Satellite
46.75m
153' 4"
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2019
Mar 15, 2019
10
Lageman, Dylan
SR
Bolles
46.11m
151' 3"
Bolles Last Chance Meet
Apr 3, 2019
11
Freeman, D Adrian
JR
Rockledge
44.91m
147' 4"
FHSAA 2A District 13
Apr 12, 2019
12
Robinson, Tremain
SO
Somerset Canyons
44.43m
145' 9"
Royal Invitational 2019
Mar 16, 2019
13
Gordan, Malcolm
SR
Spoto
44.34m
145' 6"
Hillsborough County Federal Division Western Conference
Mar 27, 2019
14
Volz, Carsen
JR
Bishop Verot
44.08m
144' 7"
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
15
Peart, Roge
JR
Hallandale
44.00m
144' 4"
BCAA South Qualifier
Mar 19, 2019
15
Wilson, Conrad
SR
Trinity Prep
44.00m
144' 4"
Saints Invitational 2019
Mar 13, 2019
17
Neal, Westley
JR
Gulliver Prep
43.66m
143' 3"
Miami Hurricane Invitational
Mar 15, 2019
18
Brown, Michael
JR
Godby
43.59m
143' 0"
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
19
Kwatkosky, Samuel
SR
Trinity Catholic
43.52m
142' 9"
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
20
Rowland, Dequan
JR
Anclote
43.00m
141' 1"
Anclote High School Invitational
Mar 26, 2019
21
Davis, Antwan
SR
Interlachen
42.90m
140' 9"
Don Hall Invitational
Mar 29, 2019
22
Onuigbo, Joshua
SR
Monsignor Pace
42.85m
140' 7"
Belen Home Meet #4
Apr 1, 2019
23
Lee, Christian
SR
Trinity Prep
42.64m
139' 11"
Trinity Prep Invitational 2019
Feb 13, 2019
24
Brown, Malik
JR
Yulee
42.13m
138' 3"
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
25
Sheppard, James
SR
Bolles
42.01m
137' 10"
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
26
Vargas, Jimmy
SR
Immaculata-LaSalle
41.86m
137' 4"
Belen Home Meet #2
Mar 12, 2019
27
Phanord, Jobed
SR
Somerset Canyons
41.85m
137' 4"
FHSAA 2A Region 4 and FHSAA 1A Region 3
Apr 27, 2019
28
Lacosta, Carlos
SO
Cypress Creek (Wesley Chapel)
41.68m
136' 9"
Wiregrass Ranch Stampede
Mar 27, 2019
29
Steedley, Tyler
SR
Hardee
41.63m
136' 7"
57th Annual Ed Wells Jr.-Kiwanis Invitational
Mar 9, 2019
30
Ellis, Jamarian
JR
Palatka
41.61m
136' 6"
St Johns County River Conference Championships 2019
Apr 3, 2019
31
Freeman, Darian
SR
Rockledge
41.16m
135' 0"
Cape Coast Conference Championship
Apr 4, 2019
32
Petersen, Cade
JR
Santa Fe
41.10m
134' 10"
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
33
Mitchell, Ke'Shaun
SR
Rickards
41.01m
134' 6"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
34
Conerly, Brennan
JR
Hardee
40.90m
134' 2"
Sanford Seminole Open at the NTC
Feb 16, 2019
35
Bynum, Markus
JR
Berkeley Prep
40.88m
134' 1"
Indian Rocks Cavonis Invitational
Mar 29, 2019
35
Johnson , Jordan
JR
Raines
40.88m
134' 1"
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
37
Dimauro, Matt
SR
Fort White
40.17m
131' 9"
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
38
Love, Jordan
SO
Rockledge
40.00m
131' 3"
FHSAA 2A District 13
Apr 12, 2019
39
Joseph, Mitzseen
SR
Suncoast
39.82m
130' 8"
FHSAA 2A Region 4 and FHSAA 1A Region 3
Apr 27, 2019
40
Morris, Bryce
JR
West Nassau
39.70m
130' 3"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
41
Neal, Chike-Baraka
SO
Avon Park
39.48m
129' 6"
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
42
Haley, Johnathan
SO
Nature Coast
39.35m
129' 1"
Hernando Citrus Classic
Apr 3, 2019
43
Jones, Michael
JR
Berkeley Prep
39.28m
128' 10"
FHSAA 2A District 10
Apr 12, 2019
44
Bryan, Anthony
SR
South Walton
39.21m
128' 8"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
45
Riley, Deon
SR
Pompano Beach
38.77m
127' 2"
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
46
Conci, Gianluca
JR
Immaculata-LaSalle
38.66m
126' 10"
Fr. Luis Ripoll S.J. Relays
Feb 18, 2019
47
Allen, Franklin
JR
South Sumter
38.61m
126' 8"
Raider Invitational at South Sumter High School
Mar 22, 2019
48
Harvey, Logan
SO
Astronaut
38.34m
125' 9"
Cape Coast Conference Championship
Apr 4, 2019
49
Batten, Mac
SO
Bolles
38.08m
124' 11"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
50
Harrell, Bradford
JR
Satellite
38.02m
124' 9"
FHSAA 2A District 13
Apr 12, 2019
51
Mangarillo, John
JR
Weeki Wachee
37.87m
124' 3"
FHSAA 2A District 7
Apr 12, 2019
52
Abugattas, Tarek
JR
Calvary Christian (FtL)
37.82m
124' 1"
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
53
Ewan, Joshua
SR
Clewiston
37.75m
123' 10"
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
54
Perez, Caleb
JR
Bishop Moore
37.72m
123' 9"
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
55
Ferguson, Jack
JR
Bolles
37.61m
123' 5"
2019 Bolles Relays
Mar 14, 2019
56
Lewis, Tyler
JR
Suncoast
37.60m
123' 4"
FHSAA 2A District 14
Apr 8, 2019
57
Sanchez, Daniel
JR
South Sumter
37.57m
123' 3"
FHSAA 2A District 6
Apr 12, 2019
58
Murzyn, Zachary
SO
North Bay Haven
37.49m
123' 0"
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
59
Dexter, Gervon
JR
Lake Wales
37.35m
122' 6"
FHSAA 2A District 9
Apr 12, 2019
60
Anderson, Raymond
SR
Keystone Heights
37.27m
122' 3"
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
61
Duffy, George
SO
Bolles
37.21m
122' 1"
Prince and Sibil Zachariah Invitational
Mar 8, 2019
61
Hardemon-Pace, Kentrell
JR
Hallandale
37.21m
122' 1"
BCAA South Qualifier
Mar 19, 2019
63
Myrick, Ryan
SR
Citrus
36.97m
121' 3"
Citrus High Doug Patton Memorial T&F Championships
Mar 19, 2019
64
McCloud, Tyson
JR
North Broward Prep
36.73m
120' 6"
Saint Andrew's HS Track Invitational #2
Mar 14, 2019
65
Alexander, Charles
SR
Rockledge
36.72m
120' 6"
FHSAA 2A District 13
Apr 12, 2019
66
Geller, William
JR
Ridgeview
36.68m
120' 4"
Friday Night Spikes
Apr 5, 2019
67
Cachon, Ernesto
JR
Gulliver Prep
36.59m
120' 0"
Miami Sunset Dual Meet #1
Feb 12, 2019
68
Parker, Robert
SR
Pensacola Catholic
36.58m
120' 0"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
69
Taylor, William
SR
Lake Placid
36.56m
119' 11"
Moore Haven
Apr 4, 2019
70
Friscia, Patrick
SR
Tampa Catholic
36.53m
119' 10"
Cypress Creek Invitational 2019
Mar 7, 2019
70
Meeks, Nathan
SR
Astronaut
36.53m
119' 10"
Carl Friedland Memorial 2019
Feb 15, 2019
72
Sambrano, Marcus
SR
Hardee
36.40m
119' 5"
57th Annual Ed Wells Jr.-Kiwanis Invitational
Mar 9, 2019
73
Bercaw, Logan
SR
Cypress Creek (Wesley Chapel)
36.35m
119' 3"
Cypress Creek Invitational 2019
Mar 7, 2019
74
Hancock, Chase
SR
Baker County
36.23m
118' 10"
36th Wolfpack Classic
Feb 28, 2019
75
Crowder, Bryce
SR
Walton
36.20m
118' 9"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
76
Denmark, Dion
JR
Fivay
36.16m
118' 8"
Sunshine Athletic Conference West
Apr 3, 2019
77
Jenkins, Andrew
JR
Villages
36.05m
118' 3"
The Buffalo Invitational
Mar 30, 2019
78
FanFan, Karl
SO
Somerset Canyons
36.00m
118' 1"
2019 Walter Dix Invitational Relays
Feb 16, 2019
79
Joseph, Fradley
JR
Suncoast
35.94m
117' 11"
Palm Beach County North Conference
Mar 27, 2019
80
Merola, Hunter
SR
Suwannee
35.93m
117' 10"
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
81
Jaramillo , Cesar
SR
Frostproof
35.70m
117' 1"
FHSAA 2A District 9
Apr 12, 2019
82
Sar, Kanyon
SR
Anclote
35.56m
116' 8"
FHSAA 2A District 7
Apr 12, 2019
83
Lagos, Jerry
JR
Fivay
35.53m
116' 7"
Sunshine Athletic Conference West
Apr 3, 2019
84
Kidd, Kolby
SO
Fernandina Beach
35.45m
116' 4"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
85
Washington, Darius
SR
West Florida
35.44m
116' 3"
Escambia Gator Invitational
Feb 23, 2019
86
Wilson, Javarrius
JR
Zephyrhills
35.35m
116' 0"
FHSAA 2A District 7
Apr 12, 2019
87
Ogden, Daniel
SR
Bishop Verot
35.33m
115' 11"
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
88
Oullette, Riley
JR
Calvary Christian (FtL)
35.31m
115' 10"
FHSAA 2A District 15
Apr 13, 2019
89
Logans, Preston
FR
Rickards
35.30m
115' 10"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
90
Tyson, Jamir
JR
Bradford
35.26m
115' 8"
Santa Fe Raider Invitational
Mar 2, 2019
91
Lavallee, Brock
SR
Lemon Bay
35.24m
115' 7"
Tarpon Classic
Mar 29, 2019
92
Rolenc, Charles
SO
Bishop Moore
35.23m
115' 7"
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
93
Rossi, Sebastian
SR
St. Andrew's
35.20m
115' 6"
Benjamin Invite
Feb 12, 2019
94
Williams, Damarius
SR
Middleton
35.18m
115' 5"
FHSAA 2A District 10
Apr 12, 2019
95
Best, Cole
SO
Trinity Prep
35.04m
114' 11"
Saints Invitational 2019
Mar 13, 2019
96
Wyman, Garret
SR
Citrus
34.98m
114' 9"
Citrus High Doug Patton Memorial T&F Championships
Mar 19, 2019
96
McDuffie, Matthew
SR
Baker County
34.98m
114' 9"
36th Wolfpack Classic
Feb 28, 2019
96
Johnson, Kenneth
SR
Clay
34.98m
114' 9"
Ron Riddle Classic Track and Field Meet
Mar 8, 2019
96
Whiters, Ariel
JR
Hardee
34.98m
114' 9"
FHSAA 2A District 9
Apr 12, 2019
100
Marchitello, Charles
FR
American Heritage (DB)
34.97m
114' 9"
Archbishop McCarthy Meet #4
Mar 27, 2019
Discus (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
1
Stallworth, Jhordyn
JR
Florida High
44.00m
144' 4"
Bob Hayes Invitational
Mar 16, 2019
2
Salsberry, Cara
SO
Somerset Canyons
43.10m
141' 5"
Kings Academy Invitational
Mar 11, 2019
3
Sanford, Eriana
JR
Hallandale
42.90m
140' 9"
FHSAA 2A Region 4 and FHSAA 1A Region 3
Apr 27, 2019
4
Whitaker, Nicole
SR
St. Andrew's
39.96m
131' 1"
Palm Beach County Non Conference Qualifier
Mar 27, 2019
5
Hill, Seytia
SR
Weeki Wachee
38.48m
126' 3"
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
6
Peters, Kantenesha
JR
Rickards
38.17m
125' 3"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
7
Espinoza, Tia
SR
West Florida
37.18m
122' 0"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
8
Jones, Dailynn
FR
South Walton
36.74m
120' 6"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
9
Teets , Alanis
SO
Villages
36.46m
119' 7"
Villages Home Meet #2
Mar 13, 2019
10
Dauderis, Isabel
SO
Villages
36.22m
118' 10"
FHSAA 2A District 6
Apr 12, 2019
11
Alexander, Charle
SO
Rockledge
36.17m
118' 8"
FHSAA 2A District 13
Apr 12, 2019
12
Hernandez, Amy
JR
Villages
35.90m
117' 9"
Villages Home Meet #2
Mar 13, 2019
12
Roberts, Nakayla
SR
Hernando
35.90m
117' 9"
FHSAA 2A District 7
Apr 12, 2019
14
Gordon, Danielle
SR
Jones
35.24m
115' 7"
Royal Invitational 2019
Mar 16, 2019
15
Thomas, Antonia
SR
Florida High
34.97m
114' 9"
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
16
Tammiruusu, Ravyn
JR
Suncoast
34.75m
114' 0"
Warrior Invitational
Mar 1, 2019
17
Ortiz, Crystal
SR
Nature Coast
34.73m
113' 11"
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
18
Nippa, Savannah
JR
Bishop Verot
34.49m
113' 2"
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
19
Kurtz, Madison
JR
Holy Names
33.61m
110' 3"
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
20
Belcher, Selena
SR
Fivay
33.56m
110' 1"
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
21
Triplett, Hanna
SR
Rickards
33.46m
109' 9"
Chiles Track & Field Relays
Feb 16, 2019
22
Eliscu, Elizabeth
SR
Trinity Prep
33.26m
109' 1"
Saints Invitational 2019
Mar 13, 2019
23
Cummings, Heaven
FR
Immokalee
33.20m
108' 11"
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
24
Holloway, Anaya
SO
Hallandale
32.64m
107' 1"
2019 BCAA Championships
Mar 22, 2019
25
Gill, Mary Elizabeth
JR
Cardinal Gibbons
32.63m
107' 1"
Cardinal Gibbons Home Meet #1
Feb 20, 2019
26
Powell, Kennedy
SR
Florida High
32.34m
106' 1"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
27
White, Katherine
SO
Bishop Kenny
31.94m
104' 9"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
28
Marceus, Nikki
SR
Booker
31.51m
103' 4"
2019 FHSAA State Track & Field Championships
May 3, 2019
29
Thomas, Latonia
SO
Florida High
31.22m
102' 5"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
30
Eason, Jasmine
SR
Monsignor Pace
31.06m
101' 11"
Belen Home Meet #2
Mar 12, 2019
31
Vickers, Fiana
SR
Titusville
30.71m
100' 9"
Satellite High Invitational
Feb 22, 2019
31
Rothrock, Teagan
SR
Space Coast
30.71m
100' 9"
FHSAA 2A Region 4 and FHSAA 1A Region 3
Apr 27, 2019
33
Finley, Elizabeth
JR
Interlachen
30.58m
100' 4"
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
34
Wallman, Taylor
SR
Tavares
30.35m
99' 7"
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
35
Jones, Tierra
SR
Santa Fe
30.24m
99' 2"
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
36
Johnson, Miel
FR
Eastside
30.03m
98' 6"
Oak Hall Mini-Meet 1A/2A Schools
Mar 27, 2019
37
McKinney, Kennedy
SR
Bolles
29.55m
96' 11"
Bolles Last Chance Meet
Apr 3, 2019
38
Moffitt, Rylan
FR
South Sumter
29.28m
96' 1"
Raider Invitational at South Sumter High School
Mar 22, 2019
39
Figueroa, Angelia
SO
Fivay
29.20m
95' 10"
Springstead Invitational
Feb 15, 2019
40
Andreassen, Katrina
SR
Cardinal Gibbons
29.19m
95' 9"
Cardinal Gibbons Meet #3
Mar 6, 2019
41
Welch, Madison
SR
Spoto
29.08m
95' 5"
Hillsborough County Federal Division Western Conference
Mar 27, 2019
42
Lee, Heaven
FR
Nature Coast
28.90m
94' 10"
FHSAA 2A District 7
Apr 12, 2019
43
Kearse , Iylana
FR
Rockledge
28.51m
93' 6"
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2019
Mar 15, 2019
44
Mobley, Brianna
SO
Hernando
28.50m
93' 6"
FHSAA 2A District 7
Apr 12, 2019
45
Barrett, Katherine
SO
Astronaut
28.30m
92' 10"
Astronaut developmental meet #2
Mar 8, 2019
46
Pedrosa-Negron, Isis
SO
Yulee
28.20m
92' 6"
Nease Relays
Feb 15, 2019
47
Dujon, Hiliy
JR
Jones
28.11m
92' 3"
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
48
Loder, Sierra
JR
Interlachen
27.97m
91' 9"
Mandarin Mustang Last Chance Mini-Meet
Apr 2, 2019
49
Ford, Keira
FR
Suwannee
27.92m
91' 7"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
50
Durnko, Janet
FR
South Walton
27.84m
91' 4"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
51
Gray, Tajanay
SR
Clewiston
27.76m
91' 1"
Anquan Boldin Invitational (Pahokee)
Feb 22, 2019
52
Perry, D'Shandra
SO
Gulliver Prep
27.64m
90' 8"
FHSAA 2A Region 4 and FHSAA 1A Region 3
Apr 27, 2019
53
Howard, Gatia
JR
Yulee
27.55m
90' 5"
River City Distance Carnival & Track Classic
Mar 8, 2019
54
Whitely-Harvey, Erin
JR
Cypress Creek (Wesley Chapel)
27.52m
90' 3"
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
55
Alvare, Taylor
SR
Fernandina Beach
27.51m
90' 3"
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
56
Joyce, Katie
SR
Bishop Moore
27.50m
90' 3"
Astronaut Invitational 2019
Mar 29, 2019
56
Helfand, Kendyl
JR
Nature Coast
27.50m
90' 3"
FHSAA 2A District 7
Apr 12, 2019
58
Brown, Tecora
JR
Ribault
27.31m
89' 7"
Gateway Conference Championship
Mar 28, 2019
59
Melo, Zoe
JR
Lemon Bay
27.29m
89' 6"
Wally Keller Invitational
Apr 5, 2019
60
Southerland , Lauren
JR
Lely
27.28m
89' 6"
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
61
Mechum, Rachel
SR
Baker County
27.25m
89' 5"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
62
Roberts, Maurissa
SO
Rickards
27.21m
89' 3"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
63
Huggins, Alyssa
SR
Clay
27.11m
88' 11"
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
64
Mardis, Alexis
JR
Rickards
27.05m
88' 9"
Tariq Barfield Invitational
Mar 8, 2019
65
Lagmiri, Madison
SR
Oasis
26.69m
87' 7"
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
66
Blakely, Ashanti
JR
Rockledge
26.59m
87' 3"
FHSAA 2A District 13
Apr 12, 2019
67
Raymond, Natalya
SO
Bradford
26.50m
86' 11"
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
68
McClendon, Destiny
SR
Interlachen
26.43m
86' 8"
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
69
Chauncey, Kierra
JR
Interlachen
26.39m
86' 7"
Mandarin Mustang Last Chance Mini-Meet
Apr 2, 2019
70
Camick, Esther-Ann
SR
Space Coast
26.38m
86' 6"
Cape Coast Conference Championship
Apr 4, 2019
71
Melton, Jar'Tiyona
SR
Palatka
26.26m
86' 2"
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
72
Vanderkley, Alexandra
SR
Archbishop McCarthy
26.22m
86' 0"
Big Blue VIII
Mar 2, 2019
73
Ross, Cydney
JR
Lely
26.13m
85' 9"
CCAC Track Meet
Apr 6, 2019
74
Whalen , Samantha
SO
Frostproof
26.11m
85' 8"
FHSAA 2A District 9
Apr 12, 2019
75
Murray, Kaneeya
JR
Jefferson
26.10m
85' 7"
FHSAA 2A Region 3 and FHSAA 1A Region 2
Apr 27, 2019
76
Gifford, Jordyn
SO
Archbishop McCarthy
26.06m
85' 6"
Key West Quad
Mar 29, 2019
77
Brosnan, Karissa
SR
Fivay
25.90m
85' 0"
FHSAA 2A District 7
Apr 12, 2019
78
Huntoon, Stephanie
SR
Lemon Bay
25.81m
84' 8"
FHSAA 2A District 11
Apr 13, 2019
79
Turner, Ty'Teuna
SO
Mount Dora
25.74m
84' 5"
Lake Sumter County Championships
Apr 2, 2019
80
Fisher-Primm, De'Aveon
SR
Pensacola Catholic
25.70m
84' 4"
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
81
McClain, Denae
SR
Ribault
25.69m
84' 3"
29th Annual Chandra Cheeseborough Invitational
Apr 6, 2019
81
Vega Villanueva, Ninoshka
FR
McKeel
25.69m
84' 3"
Lake Region Open
Feb 19, 2019
83
Rocker, Amari
JR
South Sumter
25.60m
84' 0"
FHSAA 2A District 6
Apr 12, 2019
84
Foster, Sara
SO
Bradford
25.59m
83' 11"
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
85
Carr, Jacqueline
JR
Fernandina Beach
25.57m
83' 11"
Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2019
86
Rios, Mabiarely
JR
LaBelle
25.40m
83' 4"
Lake Placid High School Meet #3
Mar 28, 2019
87
Cywes, Claire
SR
Bolles
25.37m
83' 3"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
88
Poole, Ta'Zarryia
SR
Palatka
25.12m
82' 5"
St Johns County River Conference Championships 2019
Apr 3, 2019
89
Hernandez, Arianna
SR
Bishop Moore
24.85m
81' 6"
Astronaut developmental meet #2
Mar 8, 2019
90
Demarco, Haven
SR
Southeast
24.80m
81' 4"
Larry Richardson Memorial Invitational
Mar 1, 2019
91
WATKINS, AZARIA
SR
Titusville
24.78m
81' 3"
FHSAA 2A District 13
Apr 12, 2019
92
Breit, Savanna
SR
Lemon Bay
24.72m
81' 1"
FHSAA 2A District 11
Apr 13, 2019
93
Tejada, Aaliyah
JR
Fivay
24.70m
81' 0"
FHSAA 2A District 7
Apr 12, 2019
94
Dumar, Lauren
SR
Berkeley Prep
24.60m
80' 8"
Mustang Invitational
Mar 21, 2019
95
Requeny, Anissa
SR
Immaculata-LaSalle
24.59m
80' 8"
Belen Home Meet #2
Mar 12, 2019
96
Phillips, Sarah
SR
Menendez
24.54m
80' 6"
Pedro Menendez Falcon Friday
Mar 8, 2019
97
Dowdy, Clara
SO
Trinity Prep
24.52m
80' 5"
Saints Invitational 2019
Mar 13, 2019
98
Millien, Francheska
SR
Bishop Moore
24.47m
80' 3"
Highlander Classic 2019
Mar 15, 2019
98
Baker, Zarea
JR
Rockledge
24.47m
80' 3"
Kowboy Invitational 2019
Mar 9, 2019
100
Shaffer, Abby
SR
Zephyrhills
24.37m
79' 11"
Cypress Creek QUAD #2 2019
Feb 19, 2019
Javelin (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
1
Garey, Jack
SO
Calvary Christian (FtL)
50.88m
166' 11"
Broward Elite Athletic Club Javelin & Hammer Championship
Apr 11, 2019
2
Bynum, Markus
JR
Berkeley Prep
43.86m
143' 11"
Indian Rocks Cavonis Invitational
Mar 29, 2019
3
Willis, Reece
SO
Lemon Bay
42.77m
140' 4"
Tarpon Classic
Mar 29, 2019
4
Andrle, Austin
SO
Lemon Bay
41.35m
135' 8"
Tarpon Classic
Mar 29, 2019
5
Hancock, Zach
JR
Bishop Moore
41.05m
134' 8"
Astronaut Invitational 2019
Mar 29, 2019
6
Perez, Caleb
JR
Bishop Moore
40.84m
134' 0"
Astronaut Invitational 2019
Mar 29, 2019
7
Register, Glen
SR
Umatilla
39.41m
129' 3"
Larry Kelly Invitational 2019
Mar 1, 2019
8
Peart, Roge
JR
Hallandale
38.67m
126' 10"
Broward Elite Athletic Club Javelin & Hammer Championship
Apr 11, 2019
9
Goldberg, Jacob
JR
Pine Crest
38.26m
125' 6"
Miami Hurricane Invitational
Mar 15, 2019
10
Jones, Michael
JR
Berkeley Prep
37.80m
124' 0"
Indian Rocks Cavonis Invitational
Mar 29, 2019
11
Miller, Ross
SO
Berkeley Prep
37.36m
122' 7"
Berkeley Track and Field Invitational
Feb 23, 2019
12
Fatovic, Luke
SO
Pine Crest
36.90m
121' 1"
Broward Elite Athletic Club Javelin & Hammer Championship
Apr 11, 2019
13
Oulette, Riley
JR
Calvary Christian (FtL)
36.76m
120' 7"
Calvary (FtLaud) Open
Feb 15, 2019
14
Whitaker, Paul
SO
Tavares
36.24m
118' 11"
Brian Jaeger Elite Classic 2019
Mar 9, 2019
15
Blaquiere, Matthew
JR
Bishop Kenny
36.20m
118' 9"
Creekside High School Friday Knight Invite 2019
Mar 15, 2019
16
Meeks, Nathan
SR
Astronaut
35.33m
115' 11"
Astronaut Invitational 2019
Mar 29, 2019
17
Katz, Quinn
8
Calvary Christian (FtL)
35.30m
115' 10"
Broward Elite Athletic Club Javelin & Hammer Qualifier #1
Apr 24, 2019
18
Kuncis, Nikolas
SR
Trinity Prep
35.24m
115' 7"
Hagerty Throws Festival
Mar 28, 2019
19
Moses, Bennett
SR
Bishop Moore
35.08m
115' 1"
Astronaut Invitational 2019
Mar 29, 2019
20
Jones, Daniel
SR
Calvary Christian (FtL)
34.82m
114' 3"
Calvary (FtLaud) Open
Feb 15, 2019
21
Moore, John
JR
Lemon Bay
34.81m
114' 2"
Wally Keller Invitational
Apr 5, 2019
22
Purtic, Jackson
FR
Calvary Christian (FtL)
34.58m
113' 5"
Broward Elite Athletic Club Javelin & Hammer Championship
Apr 11, 2019
23
Cutbirth, Joshua
SO
Rockledge
34.44m
113' 0"
Astronaut Invitational 2019
Mar 29, 2019
24
Connolly, Zachary
SR
Bishop Moore
34.22m
112' 3"
Larry Kelly Invitational 2019
Mar 1, 2019
25
Dinsbeer, Aiden
JR
Bolles
33.46m
109' 9"
2019 Bolles Relays
Mar 14, 2019
26
Lee, Christian
SR
Trinity Prep
33.42m
109' 8"
Hagerty Throws Festival
Mar 28, 2019
27
Benedict, jackson
SO
Lemon Bay
32.64m
107' 1"
Charlotte Invitational
Mar 8, 2019
28
Schouten, Henry
SO
Lemon Bay
32.50m
106' 7"
Charlotte Invitational
Mar 8, 2019
29
Bazo, Julian
SR
Pine Crest
32.13m
105' 5"
Broward Elite Athletic Club Javelin & Hammer Qualifier #1
Apr 24, 2019
30
Hatley, Kenneth
JR
Umatilla
31.77m
104' 3"
Larry Kelly Invitational 2019
Mar 1, 2019
31
Weaver, Braden
FR
Clay
31.74m
104' 2"
Ron Riddle Classic Track and Field Meet
Mar 8, 2019
32
Tressler, Chance
FR
Astronaut
31.50m
103' 4"
Cape Coast Conference Championship
Apr 4, 2019
33
Soereh, Francise
SR
Bishop Kenny
31.23m
102' 5"
Brian Jaeger Elite Classic 2019
Mar 9, 2019
34
Smith, Kyle
SO
Astronaut
30.85m
101' 2"
Cape Coast Conference Championship
Apr 4, 2019
35
Moore, Victor
SR
Clay
30.58m
100' 4"
Ron Riddle Classic Track and Field Meet
Mar 8, 2019
36
Ruan, Antonio
SR
Ransom Everglades
29.98m
98' 4"
Ransom Everglades Freshman/Sophomore Meet
Mar 16, 2019
37
Smith, Ethan
SR
Pine Crest
28.62m
93' 11"
CCA Eagles 6th Annual Invitational
Mar 8, 2019
38
Arrington, Maleke
SO
Southeast
28.51m
93' 6"
IMG Academy Invitational
Mar 16, 2019
39
Jones, Langdon
SO
Pine Crest
27.49m
90' 2"
CCA Eagles 6th Annual Invitational
Mar 8, 2019
40
Mohammadi, Michael
SR
Berkeley Prep
26.71m
87' 7"
Berkeley Track and Field Invitational
Feb 23, 2019
41
Flint, Zachary
SO
Tavares
26.45m
86' 9"
Mount Dora Quad Meet 2
Mar 4, 2019
42
Guzik, Logan
JR
Berkeley Prep
26.40m
86' 7"
Berkeley Track and Field Invitational
Feb 23, 2019
43
Taylor, Jarrett
SO
Astronaut
26.34m
86' 5"
Astronaut Developmental Meet #1
Mar 1, 2019
44
Alkon, David
SO
Pine Crest
26.07m
85' 6"
Broward Elite Athletic Club Javelin & Hammer Championship
Apr 11, 2019
45
Nguyen, Simon
SR
Rutherford
25.94m
85' 1"
Bay County HS Championship
Mar 15, 2019
46
Joannou, Luke
SO
Pine Crest
25.69m
84' 3"
CCA Eagles 6th Annual Invitational
Mar 8, 2019
47
Abugattas, Tarek
JR
Calvary Christian (FtL)
25.21m
82' 8"
CCA Eagles 6th Annual Invitational
Mar 8, 2019
48
Freyman, Luke
SO
Bishop Moore
24.77m
81' 3"
Carl Friedland Memorial 2019
Feb 15, 2019
49
Haymore, John
JR
Clay
24.58m
80' 8"
Danny Brown Invitational
Feb 22, 2019
50
Hedrick, Luke
SO
Bishop Moore
24.34m
79' 10"
Astronaut developmental meet #2
Mar 8, 2019
51
Lacosta, Carlos
SO
Cypress Creek (Wesley Chapel)
24.33m
79' 10"
Wiregrass Ranch Stampede
Mar 27, 2019
52
Phanord, Jobed
SR
Somerset Canyons
24.18m
79' 4"
Pine Crest Varsity Home Open
Feb 23, 2019
53
Singleton, Brandon
SR
Bishop Kenny
24.15m
79' 3"
Brian Jaeger Elite Classic 2019
Mar 9, 2019
54
Romanowski, Alexander
SR
Berkeley Prep
24.05m
78' 11"
Berkeley Track and Field Invitational
Feb 23, 2019
55
Craig, Jeron
FR
Hallandale
23.59m
77' 5"
Broward Elite Athletic Club Javelin & Hammer Championship
Apr 11, 2019
56
Harrison, Chase
FR
Calvary Christian (FtL)
23.50m
77' 1"
Calvary (FtLaud) Open
Feb 15, 2019
57
McDonald, William
FR
Bishop Moore
22.98m
75' 5"
Carl Friedland Memorial 2019
Feb 15, 2019
58
Marquez, James
SR
Bishop Kenny
22.32m
73' 3"
Creekside High School Friday Knight Invite 2019
Mar 15, 2019
59
Robinson, Tremain
SO
Somerset Canyons
22.22m
72' 11"
Pine Crest Varsity Home Open
Feb 23, 2019
60
Perez, Jordan
SR
Tavares
22.08m
72' 5"
Mount Dora Quad Meet 2
Mar 4, 2019
61
Sutphin, Braydin
FR
Tavares
21.58m
70' 10"
Mount Dora Quad Meet 2
Mar 4, 2019
62
Brock , Caleb
SO
Villages
20.98m
68' 10"
Brian Jaeger Elite Classic 2019
Mar 9, 2019
63
Allen, Nigel
SR
Raines
20.31m
66' 8"
UNF Pre-State High School Meet
Mar 23, 2019
64
Coon, Jack
SO
Pine Crest
20.25m
66' 5"
Ransom Everglades Freshman/Sophomore Meet
Mar 16, 2019
65
Miller, Thomas
SO
Rockledge
19.88m
65' 3"
Astronaut developmental meet #2
Mar 8, 2019
66
Gantt, Desiron
FR
Clay
18.92m
62' 1"
Ron Riddle Classic Track and Field Meet
Mar 8, 2019
67
Kokinakos, Christos
SO
Pine Crest
18.60m
61' 0"
Ransom Everglades Freshman/Sophomore Meet
Mar 16, 2019
68
Ortega, Gabriel
SR
Pine Crest
18.52m
60' 9"
Broward Elite Athletic Club Javelin & Hammer Championship
Apr 11, 2019
69
Rubin, Philip
FR
Trinity Prep
18.07m
59' 3"
Hagerty Throws Festival
Mar 28, 2019
70
Abbott, Josh
SO
Pine Crest
17.65m
57' 11"
CCA Eagles 6th Annual Invitational
Mar 8, 2019
71
Trevino, Mike
SR
Hardee
17.63m
57' 10"
Berkeley Track and Field Invitational
Feb 23, 2019
72
Lee, Jason
FR
Rutherford
17.52m
57' 6"
Aggie Invitational
Mar 9, 2019
73
Arney, Charlie
8
Trinity Prep
15.90m
52' 2"
Astronaut developmental meet #2
Mar 8, 2019
Javelin (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
1
Boswell, Lauren-Marie
SR
Bolles
31.85m
104' 6"
2019 Bolles Relays
Mar 14, 2019
2
McCarthy, Lilly
8
Pine Crest
29.79m
97' 9"
Broward Elite Athletic Club Javelin & Hammer Championship
Apr 11, 2019
3
McHugh, Kayley
SR
Bishop Kenny
28.18m
92' 5"
Brian Jaeger Elite Classic 2019
Mar 9, 2019
4
Huggins, Alyssa
SR
Clay
25.73m
84' 5"
Ron Riddle Classic Track and Field Meet
Mar 8, 2019
5
Alexander, Charle
SO
Rockledge
25.20m
82' 8"
Cape Coast Conference Championship
Apr 4, 2019
6
Furyk, Caleigh
JR
Bolles
24.94m
81' 10"
2019 Bolles Relays
Mar 14, 2019
7
Simple, Mia
SR
Tavares
24.71m
81' 1"
Brian Jaeger Elite Classic 2019
Mar 9, 2019
8
Millien, Francheska
SR
Bishop Moore
24.44m
80' 2"
Astronaut Invitational 2019
Mar 29, 2019
9
White, Katherine
SO
Bishop Kenny
23.62m
77' 6"
Creekside High School Friday Knight Invite 2019
Mar 15, 2019
10
Joyce, Casey
JR
Bishop Moore
23.13m
75' 11"
Astronaut Invitational 2019
Mar 29, 2019
11
Buhrle, Shyloe
SO
Tavares
22.66m
74' 4"
Brian Jaeger Elite Classic 2019
Mar 9, 2019
12
Kaufman, Avery
SO
Pine Crest
22.65m
74' 4"
CCA Eagles 6th Annual Invitational
Mar 8, 2019
13
Brown, Elizabeth
SR
Pine Crest
22.54m
73' 11"
Pine Crest Varsity Home Open
Feb 23, 2019
14
Olivo, Camila
SO
Bishop Moore
22.50m
73' 10"
Astronaut developmental meet #2
Mar 8, 2019
15
Eury, Taylor
SO
Tavares
22.48m
73' 9"
Larry Kelly Invitational 2019
Mar 1, 2019
16
Barrett, Katherine
SO
Astronaut
22.15m
72' 8"
Astronaut developmental meet #2
Mar 8, 2019
17
Pearl, Gabriella
SR
Pine Crest
20.38m
66' 10"
Pine Crest Panther Relays
Mar 2, 2019
18
Clay, Annalee
FR
Clay
19.99m
65' 7"
Danny Brown Invitational
Feb 22, 2019
19
Clark, Rylan
FR
Rockledge
19.84m
65' 1"
Astronaut Invitational 2019
Mar 29, 2019
20
Garnett, Evi Jane
FR
Trinity Prep
19.80m
64' 11"
Larry Kelly Invitational 2019
Mar 1, 2019
21
Stilianiou, Alexis
SR
Clay
19.63m
64' 5"
Danny Brown Invitational
Feb 22, 2019
22
Levitis, Daniella
FR
Pine Crest
19.30m
63' 4"
CCA Eagles 6th Annual Invitational
Mar 8, 2019
23
Stokes, Lilly
SO
Astronaut
19.24m
63' 1"
Astronaut Developmental Meet #1
Mar 1, 2019
24
Teets , Alanis
SO
Villages
18.66m
61' 3"
Brian Jaeger Elite Classic 2019
Mar 9, 2019
25
Odenbach, Lexi
JR
Lemon Bay
18.20m
59' 8"
Tarpon Classic
Mar 29, 2019
26
Tun, Saundra
SO
Berkeley Prep
17.78m
58' 4"
Berkeley Track and Field Invitational
Feb 23, 2019
27
Dudak, Ryan
JR
Pine Crest
17.71m
58' 1"
Pine Crest Panther Relays
Mar 2, 2019
28
Gibson, Gigi
SR
Berkeley Prep
17.70m
58' 1"
Berkeley Track and Field Invitational
Feb 23, 2019
29
Stone, Keileigh
FR
Tavares
17.51m
57' 5"
Carl Friedland Memorial 2019
Feb 15, 2019
30
Gotfraind, Abigail
FR
Tavares
17.43m
57' 2"
Brian Jaeger Elite Classic 2019
Mar 9, 2019
31
Joyce, Katie
SR
Bishop Moore
16.99m
55' 9"
Carl Friedland Memorial 2019
Feb 15, 2019
32
Dumar, Lauren
SR
Berkeley Prep
16.60m
54' 5"
Berkeley Tailgate Track & Field Meet
Mar 7, 2019
32
Ivy, Audrey
FR
Clay
16.60m
54' 5"
Ron Riddle Classic Track and Field Meet
Mar 8, 2019
34
Anderson, Abigail
SR
Rutherford
16.23m
53' 3"
Aggie Invitational
Mar 9, 2019
35
Deschenes, Leah
SO
Tavares
16.00m
52' 6"
Carl Friedland Memorial 2019
Feb 15, 2019
36
Miller, Melissa
SR
Berkeley Prep
15.99m
52' 5"
Berkeley Track and Field Invitational
Feb 23, 2019
37
Lo Re, Ally
FR
Pine Crest
15.82m
51' 11"
Calvary Christian Combo MS & HS Meet
Mar 26, 2019
38
Sandow, Samantha
FR
Pine Crest
15.54m
51' 0"
Broward Elite Athletic Club Javelin & Hammer Championship
Apr 11, 2019
39
Merrill, Annie
SO
Berkeley Prep
15.09m
49' 6"
Berkeley Track and Field Invitational
Feb 23, 2019
40
Klar, Courtney
FR
Pine Crest
15.00m
49' 2"
Pine Crest Panther Relays
Mar 2, 2019
41
White, Kaleigh
SR
Berkeley Prep
14.92m
48' 11"
Berkeley Tailgate Track & Field Meet
Mar 7, 2019
42
Morris, Olivia
SO
Pine Crest
14.61m
47' 11"
CCA Eagles 6th Annual Invitational
Mar 8, 2019
43
Moore, Kaelyn
FR
Rockledge
14.55m
47' 9"
Cape Coast Conference Championship
Apr 4, 2019
44
Schneider, Bethany
SR
Berkeley Prep
14.50m
47' 7"
Berkeley Track and Field Invitational
Feb 23, 2019
44
Herbert, Joelle
SO
Calvary Christian (FtL)
14.50m
47' 7"
Pine Crest Panther Relays
Mar 2, 2019
46
Greenfield, Sydney
JR
Bishop Moore
14.40m
47' 3"
Astronaut developmental meet #2
Mar 8, 2019
47
Dauderis, Isabel
SO
Villages
13.77m
45' 2"
Brian Jaeger Elite Classic 2019
Mar 9, 2019
48
Warner, Hannah
SO
Clay
13.70m
44' 11"
Ron Riddle Classic Track and Field Meet
Mar 8, 2019
48
Bennett, Darby
SR
Rutherford
13.70m
44' 11"
Aggie Invitational
Mar 9, 2019
50
Camacho, Katie
SR
Hardee
13.52m
44' 4"
Berkeley Track and Field Invitational
Feb 23, 2019
51
Dean, Arden
7
Trinity Prep
12.09m
39' 8"
Larry Kelly Invitational 2019
Mar 1, 2019
52
Zuluaga, Isabel
FR
Calvary Christian (FtL)
11.92m
39' 1"
Calvary Christian Combo MS & HS Meet
Mar 26, 2019
53
Ramos, Abbey
JR
Berkeley Prep
11.78m
38' 8"
Berkeley Tailgate Track & Field Meet
Mar 7, 2019
54
Guber, Annie
FR
Trinity Prep
11.58m
38' 0"
Hagerty Throws Festival
Mar 28, 2019
55
Albinder, Jolie
FR
Pine Crest
11.35m
37' 3"
Broward Elite Athletic Club Javelin & Hammer Championship
Apr 11, 2019
56
Yared, Hannah
FR
Trinity Prep
11.09m
36' 5"
Hagerty Throws Festival
Mar 28, 2019
57
Palacios, RuthAnn
SR
Calvary Christian (FtL)
9.40m
30' 10"
Calvary (FtLaud) Open
Feb 15, 2019