Toggle navigation
HOME
TEAMS
DISTRICTS/REGIONS
RESULTS
RANKINGS
FHSAA All-Florida
FHSAA 4A
FHSAA 3A
FHSAA 2A
FHSAA 1A
FHSAA Independent
FHSAA Wheelchair
FHSAA Ambulatory
Conferences/County
2023 Archives
2022 Archives
2021 Archives
2020 Archives
2019 Archives
FHSAA STATE SERIES
2023 State Series
2022 State Series
2021 State Series
2019 State Series
MEET RESULTS
FHSAA All-Florida Rankings
FHSAA 4A Rankings
FHSAA 3A Rankings
FHSAA 2A Rankings
FHSAA 1A Rankings
FHSAA Independent
FHSAA Wheelchair
FHSAA Ambulatory
Conferences/County
2023 FHSAA STATE SERIES
2022 FHSAA STATE SERIES
2021 FHSAA STATE SERIES
2019 FHSAA STATE SERIES
FHSAA 2A Region 2 Qualifiers
FHSAA 2A Region 2 Official Rankings (2024)
FHSAA 2A Region 2 Official Rankings (2023)
FHSAA 2A Region 2 Qualifiers (2023)
FHSAA 2A Region 2 Official Rankings (2022)
FHSAA 2A Region 2 Qualifiers (2022)
FHSAA 2A Region 2 Official Rankings (2021)
FHSAA 2A Region 2 Qualifiers (2021)
FHSAA 2A Region 2 Official Rankings (2020)
FHSAA 2A Region 2 Official Rankings (2019)
FHSAA 2A Region 2 Qualifiers (2019)
ICON KEY:
Region Qualifier
Wheelchair
Ambulatory
DISPLAYING
Region Qualifier
Wheelchair
Ambulatory
Top 5
Top 10
Top 20
Top 25
Top 30
Top 50
Top 100
Top 200
Top 500
All Events
100 Meters
200 Meters
400 Meters
800 Meters
1600 Meters
3200 Meters
100 Hurdles
110 Hurdles
300 Hurdles
400 Hurdles
4 x 100 Relay
4 x 400 Relay
4 x 800 Relay
High Jump
Pole Vault
Long Jump
Triple Jump
Shot Put
Discus
Javelin
All Years
SR
JR
SO
FR
8
7
6
Men & Women
Men
Women
FILTER BY TEAM(S)
Astronaut
Atlantic (PO)
Bishop Moore
Central (Brooksville)
Cocoa
Cocoa Beach
Crescent City
Crooms
Crystal River
Dunnellon
Eastside
Edgewood
Eustis
Hernando
Hudson
Interlachen
Lake Highland Prep
Lake Weir
Lincoln Park
Montverde Academy
Mount Dora
Nature Coast
Newberry
North Marion
Palatka
Palm Bay
South Sumter
Space Coast
Titusville
Trinity Prep
Umatilla
Villages
Weeki Wachee
West Shore
Williston
Windermere Prep
FILTER BY ATHLETE(S)
Abdul, Hakim (M) - Palm Bay
Adams, Elijah (M) - South Sumter
Addison, Xayvier (M) - Palatka
Adkins, Richard (M) - Lake Highland Prep
Adornetto, Antonio (M) - Bishop Moore
Agbo, McFelix (M) - Villages
Aguayo, Yaheilis (F) - Lake Weir
Aiken, Donovan (M) - Edgewood
Akabane, Isabela Yumi (F) - Windermere Prep
Albee, Robert (M) - Weeki Wachee
Albert, Amari (M) - Titusville
Allarding, James (M) - Edgewood
Allen, Dashawn (M) - Nature Coast
Allen, Josiah (M) - Titusville
Allender, Micah (M) - Crescent City
Allwood, Elena (F) - Windermere Prep
Allwood, Lorenzo (M) - Windermere Prep
Alston, Mekhyra (F) - Palatka
Altamuro, Nicolette (F) - Cocoa Beach
Altomare, Jackson (M) - Trinity Prep
Alvarez, Carlos (M) - Eastside
Alverio, Jaiden (M) - Lake Weir
Alvord, Taylor (F) - Dunnellon
Amir, Etemadi (M) - Eastside
Amoah-Mensah, Afrifa (M) - Mount Dora
Amsbury, Savannah (F) - Crystal River
Anderson, Peyton (M) - Cocoa Beach
Andrews, Skyla (F) - Palatka
Aoun, Jude (M) - Mount Dora
Apelado, Javen (M) - Bishop Moore
Arnold, Cian (M) - Weeki Wachee
Arvelo, Desiree (F) - Palm Bay
Ascencio-Rojo, Jose (M) - Villages
Asteasuainzarra, Abby (F) - Nature Coast
Astrom, Ingrid (F) - Eastside
Auter, Ava (F) - West Shore
Avelar, Lucas (M) - Astronaut
Aviando, Sariah (M) - North Marion
Avilla, Autumn (F) - Lincoln Park
Ayala, Joby (F) - Mount Dora
Ayliffe, Arianna (F) - Space Coast
Ayliffe, Derion (M) - Space Coast
Baca Aguilar, Jessica (F) - Villages
Bailey, Anayah (F) - Nature Coast
Baines, Sophie (F) - North Marion
Balderas-Ogando, Elian (M) - Mount Dora
Balls , Jackson (M) - Montverde Academy
Banks, Dontavis (M) - Eastside
Barboza, Lili (F) - Hudson
Barnes, D'Montay (M) - Palatka
Barnes, I'Yana (F) - Cocoa
Barnes, Jonathan (M) - Space Coast
Barrett, Brayden (M) - Nature Coast
Barrett, Taylor (F) - Cocoa Beach
Basden, Cameron (M) - Windermere Prep
Basinger, Lilyana (F) - Windermere Prep
Bass, Logan (M) - Cocoa
Battle, Zaekwone (M) - Nature Coast
Beachem, Chev'on (M) - Astronaut
Beasha, Emanne (F) - Cocoa Beach
Beauchamp, Nevaeh (F) - Crystal River
Beck, Torin (M) - Edgewood
Belcher, Mary (F) - Villages
Bello, David (M) - Newberry
Benjamin, Joshua (M) - Eastside
Bennett, Ian (M) - Titusville
Bennington, Noah (M) - Nature Coast
Beraquit, Ethan (M) - Central (Brooksville)
Berry, Darien (M) - Lincoln Park
Bethel, Imani (F) - Eastside
Bethl, Demarre (M) - Titusville
Beverly, Jacob (M) - Palatka
Biegmann, Simon (M) - Astronaut
Bielefeld, Katy (F) - Astronaut
Bird, Nevaeh (F) - Newberry
Bisaillon, Chloe (F) - Weeki Wachee
Blackburn, Benjamin (M) - Edgewood
Blackburn, Isabella (F) - Edgewood
Bland, Kayla (F) - Crystal River
Boggs, Bailey (F) - Astronaut
Bohannon, Kenya (F) - Atlantic (PO)
Bolding, Liam (M) - Edgewood
Bolton, A'Lasia (F) - Dunnellon
Bonnewitz, Paloma (F) - Bishop Moore
Bonta, Koen (M) - Titusville
Bradley, Daniel (M) - Windermere Prep
Bradshaw, Calaeb (M) - Dunnellon
Branch, Paul (M) - Crystal River
Brannon, Kingston (M) - Newberry
Brauman, Jon (M) - Palatka
Brewer, Teague (M) - Bishop Moore
Brigham, Titus (M) - Eustis
Brito, Kelly (F) - Villages
Brittain, Kaydence (F) - Hudson
Brizendine, Preston (M) - Cocoa Beach
Brogan, Savannah (F) - South Sumter
Brookes, Megan (F) - Lincoln Park
Brooks, Aidan (M) - Bishop Moore
Brooks, Kyle (M) - Palm Bay
Brown, Amarian (M) - Eustis
Brown, Ben (M) - Astronaut
Brown, Caden (M) - Space Coast
Brown, Jaden (M) - Cocoa
Brown, Jewel (F) - North Marion
Brown, Joy (F) - North Marion
Brown, Kayleigh (F) - Space Coast
Brown, Mitchell (M) - North Marion
Brown, Sheldon (M) - Palatka
Bruehl, Lillie (F) - Mount Dora
Bruns, Reilly (M) - Hernando
Brunson, Jalisa (F) - Nature Coast
Brutus, Herva (F) - Umatilla
Bryant, Diamond (F) - Cocoa
Bryant, Ja'Aliyah (F) - Eastside
Burgos, Addison (F) - Trinity Prep
Burns, Mia (F) - Dunnellon
Burt, Christian (M) - Space Coast
Burton, Nate (M) - Villages
Burton, Tanekkia (F) - Central (Brooksville)
Bush, Ty'ran (M) - Palatka
Bustillo, Anais (F) - Edgewood
Butler, Benjamin (M) - Newberry
Butler, Mason (M) - Trinity Prep
Butler, Trey (M) - Trinity Prep
Byron, Abisola (F) - Villages
Byron, Llia (F) - Villages
Cabezudo, Adrian (M) - Weeki Wachee
Cabrera, Xavier (M) - Edgewood
Cabrera, Yankiel (M) - Hernando
Calcano, Willy (M) - Bishop Moore
Caldwell, Serenity (F) - South Sumter
Calhoun, Kyone (M) - Cocoa
Campbell, Elysha (M) - Palatka
Campbell, Trinitey (F) - Umatilla
Campos, Kaily (F) - Hudson
Canicatti, Carson (M) - Cocoa Beach
Canine, Meryl (F) - Lake Highland Prep
Cannon, Cooper (M) - Villages
Cannon, Melonna (F) - Astronaut
Cantero, Ellijah (M) - Bishop Moore
Cantrell, Audrey (F) - Eastside
Caple, Derrick (M) - Edgewood
Captain, Jim (M) - Titusville
Captain, Joe (M) - Titusville
Cardoza, Immanuel (M) - Nature Coast
Cardwell, Colton (M) - Montverde Academy
Carr, Shawn (M) - Villages
Cartagena, Martin (M) - Crescent City
Carter, Brooke-Lynn (F) - Eustis
Carter, Eleecia (F) - Lake Highland Prep
Carter, Skyler (F) - Eustis
Carthers, Deniah (F) - Umatilla
Casanova, Isaiah (M) - Weeki Wachee
Cassells , Ilyssa (F) - Dunnellon
Castillo, Isabella (F) - Nature Coast
Castillo, Oscar (M) - Palm Bay
Castor, Tarik (M) - Palatka
Castro, Jorge (M) - Bishop Moore
Catledge, Jeremiah (M) - Cocoa Beach
Cerrato, Callie (F) - Astronaut
Cerveny, Asher (M) - Cocoa Beach
Cerveny, Isaac (M) - Cocoa Beach
Cespedes, Aydan (M) - Nature Coast
Chacko, Daniel (M) - Trinity Prep
Chambliss, Janiyah (F) - Eustis
Champagne, Jackson (M) - Astronaut
Charles, Marcus (M) - Dunnellon
Chase, Faith (F) - Astronaut
Cheng, Caleb (M) - Windermere Prep
Cho-Sam, Ayden (M) - Mount Dora
Cho-Sam, Zackary (M) - Mount Dora
Choung, Max (M) - Lake Highland Prep
Cintron, Jean (M) - Weeki Wachee
Clark, Julissia (F) - Palm Bay
Clark, Rusten (M) - Space Coast
Clarke, Aiden (M) - Astronaut
Clarke, Allister (M) - Villages
Clarke, Thatcher (M) - Villages
Clouthier, Benjamin (M) - Mount Dora
Coe, Kyler (M) - Cocoa Beach
Compton, Christian (M) - North Marion
Conley, James (M) - Hudson
Conlon, Theodore (M) - Windermere Prep
Consuelos, Floresita (F) - Crescent City
Cook, Kellan (M) - Edgewood
Cooper, Isyss (F) - South Sumter
Cooper, Jacob (M) - Lake Weir
Corbin, Jawarren (M) - South Sumter
Coris, McKenna (F) - Edgewood
Corley, Nathan (M) - Edgewood
Correa-Molina, Omar (M) - Astronaut
Cortez, Freddy (M) - Crescent City
Coto, Estevan (M) - Lincoln Park
Council, Janee (F) - Dunnellon
Courtney, Reese (F) - West Shore
Cox, Aaliyah (F) - Weeki Wachee
cox, aleya (F) - Atlantic (PO)
Cox, Anna (F) - Mount Dora
Cox, Morgan (F) - Trinity Prep
Craft, Andrea (M) - Eustis
Crain, Jazzlynn (F) - Hudson
Cree, Claire (F) - Villages
Cromer, Christian (M) - Nature Coast
Cruz, Anthony (M) - Hudson
Cruz, Emmanuel (M) - Hudson
Cruz, Jamily (F) - South Sumter
Cruz, Jesus (M) - Crescent City
Cue, Charnelle (F) - Palatka
Cue, Kayla (F) - Palatka
Cunane, Addison (F) - Nature Coast
Cunningham , Xander (M) - Montverde Academy
Curry, Tamaull (M) - Titusville
Cutkelvin, Audrina (F) - Astronaut
Cutkelvin, Marlon (M) - Astronaut
Daly, Lindsey (F) - Edgewood
Dandridge, Jonathan (M) - Titusville
Daniel, Sydney (F) - Lincoln Park
Daniels, Clara (F) - Weeki Wachee
Daniels, Samiyah (F) - Eastside
Davis, Akil (M) - Eastside
Davis, Dametria (F) - Newberry
Davis, Hannah (F) - Mount Dora
Davis, Mecha (M) - Newberry
Davis, Sadie (F) - Mount Dora
Dawes, Jeremiah (M) - Eustis
Day, William (M) - Cocoa Beach
Deadwyler, Mark (M) - Cocoa Beach
Dean, Ah'Tilah (F) - Palatka
Dean, Fletcher (M) - Trinity Prep
Deery, Katherine (F) - Lake Highland Prep
Dehuff, Riley (M) - Edgewood
DeJesus, Cassie (F) - Hudson
Denmark, Jayda (F) - Space Coast
Derkiss, Hunter (M) - Hudson
Dhaiti, David (M) - Eustis
Diao, Joey (M) - Windermere Prep
Dias, Skye (F) - Eustis
Diaz, Dillon (M) - Edgewood
Diaz, Gabe (M) - Bishop Moore
Diaz, Genesis (F) - Lincoln Park
Diaz, Hector (M) - Titusville
Diaz, Jaiden (M) - Hudson
Diaz, Keana (F) - Umatilla
Dickinson, Ellise (F) - Montverde Academy
Dinh, Esther (F) - Lake Weir
Diniz, Julia (F) - Hudson
Dix, Jemall (M) - Eastside
dixon, Aidan (M) - Atlantic (PO)
Dobbs, Caleb (M) - Cocoa
Doggett, Brandon (M) - Windermere Prep
Doherty, Theodore (M) - Hudson
Dollar, Lance (M) - Palatka
Dorsey, Jamare (M) - South Sumter
Doty, Jaxon (M) - Hudson
Douglas, Hannah (F) - Mount Dora
Dowdell, Jonas (M) - Edgewood
Drawdy, Morgan (F) - Lincoln Park
Drawdy, Mya (F) - Lincoln Park
Dubois, Camden (M) - Nature Coast
Duffy, Kylie (F) - Lincoln Park
Duffy, Shane (M) - Lincoln Park
Duhon, Jackson (M) - Weeki Wachee
Duncan, D'Asia (F) - Montverde Academy
Duncan, Danahue (M) - Lake Weir
Dunn, Kaylee (F) - Bishop Moore
Durias, Cori (F) - Mount Dora
Eadens , Adam (M) - Titusville
Easley, Catherine (F) - Villages
Eastman, Bryan (M) - Newberry
Edgecombe, Jaden (M) - Cocoa
Edgecombe, Jayla (F) - Cocoa
Edney, Jonathan (M) - Nature Coast
Edwards, Ivan (M) - Central (Brooksville)
Edwards, Samiya (F) - Palatka
Egerton, Kayla (F) - Lake Highland Prep
Einspahr, Bailee (F) - Crystal River
Elam, Vanessa (F) - Nature Coast
Elliott, Desiray (F) - Interlachen
Ellison, Carmen (F) - Eustis
Elstad, Natalee (F) - Villages
Elston, Seth (M) - Edgewood
Engel, Bryce (M) - Eustis
Engels, Beatriz (F) - Eastside
Escobar, Kevin (M) - North Marion
Esemuede, Osaikhu (M) - Edgewood
Estevez, Christopher (M) - West Shore
Evans, Malik (M) - Cocoa
Evans, Nyasia (F) - Dunnellon
Evans, Reneice (F) - Dunnellon
Falls, Elliana (F) - West Shore
Falth, Ingrid (F) - Hudson
Faris, Brandon (M) - Astronaut
Farr, Garrett (M) - South Sumter
Farrish, Layla (F) - Villages
Fasen, Luke (M) - Bishop Moore
Fee, Nicholas (M) - Cocoa Beach
Fender, Javian (M) - Central (Brooksville)
Fenderson, Jacques (M) - Palatka
Fennell, John (M) - Eustis
Ferrugia-Hughes, Jayzic (M) - Weeki Wachee
Ficket, Russell (M) - Mount Dora
Fields, Jahzara (F) - Palatka
Fields, Tony (M) - Palatka
Filetti, Brooke (F) - Eustis
Finkley, Eian (M) - South Sumter
Flanagan, Kayla (F) - Lake Highland Prep
Flores-Dominquez, Jhonerin (M) - Dunnellon
Flower, Nathan (M) - Eustis
Fluud, Raine (F) - Astronaut
Fogah, Kymani (M) - Eustis
Ford, Al'lyssa (F) - Palatka
Ford, Alleah (F) - Palatka
Forsell, Chris (M) - Hudson
Foster, Christopher (M) - North Marion
Fountain, Jhane (F) - Palatka
FRANCIS, JAYLA (F) - Crooms
Franklin, Joe (M) - Hudson
Frazier, Cameron (M) - Space Coast
Frazier, Matthew (M) - Weeki Wachee
Frazier, Noah (M) - Weeki Wachee
Fredenburg, Madden (M) - Cocoa Beach
Friedel, Brissa (F) - Astronaut
Fugate, Ally (F) - Villages
Fugate, Taylor (F) - Villages
Fuller, Luke (M) - Crystal River
furlonge, delvin (M) - Atlantic (PO)
Furton-Sparks, Kira (F) - Cocoa Beach
Fussell, Avery (F) - Lake Highland Prep
Galvis , Samuel (M) - Titusville
Garcia, Isaiah (M) - Hernando
Garcia, Jean (M) - Weeki Wachee
Gardner, Waylon (M) - Titusville
Gavin, Bryson (M) - Space Coast
Gay, Malik (M) - Palm Bay
Gaynor, Timothy (M) - Central (Brooksville)
Georgiev, Alex (M) - Montverde Academy
Geraghty, David (M) - Lincoln Park
Geraghty, Isabelle (F) - Weeki Wachee
Gerard, Madison (F) - Trinity Prep
Germain, Aiden (M) - Edgewood
Gibbons, Alana (F) - Astronaut
Gilbertson, Wenn (M) - Cocoa Beach
Gilio, Dominic (M) - Hudson
Gillon, Robert (M) - Palatka
Girard, Brady (M) - Bishop Moore
Giuliani, Devon (M) - West Shore
Gividen, Veronique (F) - Edgewood
Glas, Gabe (M) - Cocoa Beach
Gleason, Joshua (M) - South Sumter
Gleason, William (M) - Astronaut
Globig, Jaceson (M) - Villages
Globig, Jacquelyn (F) - Villages
Glover, Deontae (M) - Cocoa
Goller, Lillian (F) - Villages
Gonzalez, Adam (M) - Crescent City
Goodyear, Rylee (F) - Bishop Moore
Gordon, Gabrielle (F) - Montverde Academy
Graciani, Ilyana (F) - Newberry
Grady, Darrien (M) - Palm Bay
Grant, Dylann (M) - Lincoln Park
Graves-Blanks, Kai (M) - Montverde Academy
Gray, Troy (M) - Villages
Green, Kyomi (F) - Crescent City
Green, Riley (M) - Titusville
Greene, Jayvian (M) - Montverde Academy
Grennell, Dylan (M) - Umatilla
Griffin, Millesha (F) - Interlachen
Griffiths, Liam (M) - Bishop Moore
Grimison, Jack (M) - West Shore
Grissom, Kaipre (F) - Hudson
Guessford, Paislee (F) - Interlachen
Guthrie, Sydney (F) - Mount Dora
Guzman, Margarita (F) - Windermere Prep
Haas, Braden (M) - Windermere Prep
Hadsell, Trinity (M) - Hudson
Hage, Lily (F) - Bishop Moore
Hagen, Shane (M) - Hudson
Hagin, Cloie (F) - Hudson
Hall, Mariah (F) - Lake Weir
Hamilton, Brooke (F) - Astronaut
Hamlin, Logan (M) - Mount Dora
Hanks, Haiden (M) - Space Coast
Hansen, Audrey (F) - South Sumter
Hardy, Jontreaz (M) - Hudson
Harley, Joshua (M) - Eustis
Harp, Shovonne (F) - Cocoa
Harrell, Saniig (F) - Titusville
Harris, Isis (F) - Palm Bay
Harris, Kamal (M) - Lake Highland Prep
Harris, Sakhia (F) - Cocoa
Hartney, Tyler (M) - Mount Dora
Harvey, Mia (F) - Trinity Prep
Harvin, Jasir (M) - Nature Coast
Haskins, Danielle (F) - Hudson
Haskins, Denay (F) - Hudson
Hassan, Kahther (M) - Mount Dora
Hatcher, Emma (F) - Dunnellon
Hatchette, Mabon (M) - Trinity Prep
Hawkins, Cedrick (M) - Cocoa
Hawley, James (M) - Trinity Prep
Hayes, Autumn (F) - Cocoa Beach
Hayles, Sutania (F) - Lake Weir
Heath, Arkese (M) - North Marion
Heaton, Christian (M) - Umatilla
Heaven, Jael (F) - Mount Dora
Hemphill, Connor (M) - Mount Dora
Henderson, Tomas (M) - Cocoa Beach
Hendricks, Brendan (M) - Mount Dora
Hennebery, Jillian (F) - Trinity Prep
Hennenberg, Kjell (M) - Weeki Wachee
Hensley, Grier (F) - Cocoa Beach
Hernandez, Joel (M) - Villages
Herrera, Ana (F) - Trinity Prep
Herrera, Diego (M) - Bishop Moore
Hester, Clifton (M) - Cocoa
Hicks, Jaleah (F) - Titusville
Hill, Ah'Sharia (F) - Atlantic (PO)
Hill, Aundrea (F) - Palatka
Hill, Di'mond (F) - Lincoln Park
Hill, Ryan (M) - North Marion
Hill, Victoria (F) - Trinity Prep
Hilson, Javion (M) - Cocoa
Hinckley, Garrett (M) - Dunnellon
Hobbs, Jolee (F) - Hudson
Hodge-Mauldin, Bakari (M) - Weeki Wachee
Hodges, Danny (M) - Hudson
Holden, Patrick (M) - Windermere Prep
Holland, Derick (M) - Palatka
Holloman, Sydney (F) - Space Coast
Holmes, Alfred (M) - Weeki Wachee
Holmes, Xavier (M) - Cocoa
Holston Dunn, Elijah (M) - Crystal River
Homich, Ainsley (F) - Mount Dora
Hooks, Adrianna (F) - Eustis
Hooper, Avery (F) - Eustis
Horan, Chris (M) - Nature Coast
Houltin, Foster (M) - Bishop Moore
Howard, Alaunna (F) - Eastside
Howard, Waleshia (F) - North Marion
Hsieh, Evelyn (F) - West Shore
Huebner, Evan (M) - Crystal River
Hufault, Aiden (M) - Dunnellon
Hulgin, Brooke (F) - Central (Brooksville)
Hulse, Emerson (F) - Eustis
Hume, Alexis (F) - Villages
Hunt, Jamia (F) - Newberry
Hunter, Delvonta (M) - Astronaut
Huskin, Jaszmyn (F) - Lincoln Park
Hytovick, Carlee (F) - Dunnellon
Ibanez, Elijah (M) - Palatka
Ibrahim, Kayeii (F) - Palm Bay
Irazarry, Junior (M) - Interlachen
Jablonski, Evan (M) - Central (Brooksville)
Jacavage, Jennava (F) - Space Coast
Jackson, Aveion (M) - Nature Coast
Jackson, Ja'mauri (M) - Lake Weir
Jackson, Jahmier (M) - North Marion
Jackson, Keriona (F) - North Marion
Jacobs, Jacey (F) - Edgewood
Jacobsen, Erin (F) - Interlachen
James, Dakeira (F) - South Sumter
James, Khamari (M) - Windermere Prep
James, Timothy (M) - Eustis
Jasper, Jodel (M) - Palm Bay
Jenkins, Elijah (M) - Space Coast
Jenkins, Garrett (M) - Astronaut
Jenkins, Laila (F) - Edgewood
Jessen, Jadyn (F) - Trinity Prep
Joely, Bustos (F) - Crescent City
Johannsen-Williams, Skye (F) - Trinity Prep
Johnson Jr., Cedric (M) - Lake Highland Prep
Johnson, A'Marie (F) - Space Coast
Johnson, Aaliyah (F) - Eastside
johnson, alvin (M) - Atlantic (PO)
Johnson, Alyssa (F) - Windermere Prep
Johnson, Blake (M) - West Shore
Johnson, Essence (F) - Atlantic (PO)
Johnson, Gabriel (M) - West Shore
Johnson, Holden (M) - Eastside
Johnson, Jabere (M) - Eastside
Johnson, Jonathan (M) - Eustis
Johnson, Kenadee (F) - Eastside
Johnson, Maurice (M) - Eastside
Johnson, Mayumi (F) - Crystal River
Johnson, Niandrea (F) - Interlachen
Johnson, Nivea (F) - Palm Bay
Johnson, Rashad (M) - South Sumter
Johnson, Tatum (F) - Cocoa Beach
Johnson, Taylor (F) - Lake Highland Prep
Joiner , Jonathan (M) - Cocoa
Jones, Aalaiah (F) - Atlantic (PO)
Jones, Amiya (F) - Astronaut
Jones, Evelyn (F) - Interlachen
Jones, Hannah (F) - West Shore
Jones, Isaiah (M) - Edgewood
Jones, Journey (F) - Lincoln Park
Jones, Riley (M) - Titusville
Jones, Zeveon (M) - Newberry
Joseph, Claushinha (F) - Villages
Joseph, Justen (M) - Space Coast
Jurgensen, Bjorn (M) - Bishop Moore
Jusme, William (M) - Bishop Moore
Kadur, Ty (M) - South Sumter
Kahn, Carly (F) - Lake Highland Prep
Kalarovich, Travis (M) - Edgewood
Kalarovich, William (M) - Edgewood
Karen , Adam (M) - Montverde Academy
Karl, Aiden (M) - Cocoa Beach
Kearse, Collen (M) - Dunnellon
Keeling, Trey (M) - Hudson
Kees, Katie (F) - Space Coast
Kelchner, Declan (M) - Space Coast
Kelchner, Reagan (F) - Space Coast
Kelley, Trenten (M) - Titusville
Kelly, Shawn (M) - Palm Bay
Kemp, Jaylen (M) - Eustis
Kennedy, Sienna (F) - Villages
Kennedy, Tristan (M) - Lake Weir
Khanthongnak, Sasivarun (F) - Astronaut
Khols, Guy (M) - Montverde Academy
Kidd, Damarion (M) - Space Coast
Kiger, Garret (M) - Edgewood
killingsworth, john (M) - Atlantic (PO)
King, Jalaya (F) - West Shore
Kinsey, Sawyer (M) - Astronaut
Kinsey, Shane (M) - Astronaut
Kirkland, Jayden (M) - Bishop Moore
Kirkpatrick, Sofia (F) - Astronaut
Kirst, Isabella (F) - Montverde Academy
Klingenberg, Kaleb (M) - Space Coast
Knight, Savannah (F) - Crystal River
Koester, Mariah (F) - Mount Dora
Komara, Lane (M) - Crystal River
Kong, Greig (M) - Central (Brooksville)
Koos, Wade (M) - Crystal River
Kowalewski, Brielle (F) - Trinity Prep
Kraft, Eve (F) - Edgewood
Krahling, Dean (M) - Trinity Prep
Krebs, Kyle (M) - Mount Dora
Kresslein, Lorelei (F) - Cocoa Beach
Krienes, Cannon (M) - Hernando
Kruel, Peyton (F) - Bishop Moore
kuznof, preston (M) - Atlantic (PO)
Kwaku, Kwasie (M) - Atlantic (PO)
LaMorte, Carly (F) - Bishop Moore
Lamothe, Ryllie (F) - Astronaut
Lance, Jada (F) - Hernando
Landrum, Blake (M) - Palm Bay
Lane, Justin (M) - Lincoln Park
Lape, Cheryl (F) - Villages
LaRiviere, Brady (M) - Weeki Wachee
Larson, Neeah (F) - Astronaut
Laughlin, Marley (F) - Edgewood
Laurent, Adson (M) - Palm Bay
Laurent, Samuel (M) - Palm Bay
Laurore, Max (M) - Montverde Academy
Lawson, Praise (F) - Nature Coast
Lay, Remi (F) - Hernando
Leach, Dakota (M) - Interlachen
Leber, Andrew (M) - Cocoa
Lebron, Angelina (F) - Mount Dora
Lebron, Karanis (F) - Lake Weir
Ledezma, Jayden (M) - Hudson
Lefsky, Austin (M) - Mount Dora
Lehtinen, Emiko (F) - Crystal River
Lenau , Taylor (F) - Space Coast
Letmon, Stella (F) - Titusville
Lewandowski, Francis (M) - West Shore
Lewis, Gabriel (M) - Mount Dora
Lewis, Jayley (F) - South Sumter
Li, Chelsea (F) - Windermere Prep
Li, Daniel (M) - West Shore
Libema, Jaydon (M) - Lake Highland Prep
Libema, Jeremyah (M) - Lake Highland Prep
Lincoln, Trevellis (M) - Astronaut
Lindo, Eric (M) - Eustis
Link, Camryn (F) - Interlachen
Linton, Hanna (F) - Villages
Little, Deasia (F) - North Marion
Lively, Hailee (F) - Umatilla
Livingston, Arielle (F) - Eastside
Livingston, Jada (F) - Atlantic (PO)
Loiseau, Karl (M) - Trinity Prep
Lopez, Bryan (M) - Crescent City
Lopez, Keryelit (F) - Titusville
lopez, Sophia (F) - Crescent City
Lorey, Samantha (F) - Bishop Moore
Lou, Sammy (M) - Trinity Prep
Lowery, Darion (M) - Hudson
Lundy, Quiana (F) - Lincoln Park
Lynch, Brooke (F) - Hudson
Lynch, Calvin (M) - Hudson
Lynch, Makayla (F) - Edgewood
Lynn, Ariel (F) - South Sumter
Mack, David (M) - Palatka
Mack, Denay (F) - Eastside
Mack, Kriston (M) - Palatka
Mackey, Jack (M) - Lake Highland Prep
Maddalena, Gabriella (F) - Bishop Moore
Maddikonda, Ashvika (F) - West Shore
Maher, Leah (F) - Hudson
Major, Freddy (M) - Crescent City
Malabuyo, Ella (F) - Trinity Prep
Maldonado, Lijer (M) - Eustis
Male, Jake (M) - Trinity Prep
Malki, Christian (M) - Cocoa Beach
Malki, Jack (M) - Cocoa Beach
Mallory, Scarlett (F) - Edgewood
Mangozho, Kenneth (M) - Nature Coast
Manning, Lars (M) - Cocoa Beach
Manning, Mallory (F) - Edgewood
Marcuccio, Eryk (M) - Weeki Wachee
Mardis, John (M) - Eustis
Marquez, Jordan (M) - Astronaut
Martin, Cassidy (F) - Weeki Wachee
Martin, Kennith (M) - Eastside
Martin, Kristian (M) - Eastside
Martin, Lamarion (M) - Titusville
Masson, Kylie (F) - Cocoa Beach
Masters, Mark (M) - Cocoa Beach
Matias, Jeremiah (M) - West Shore
Matthews, Tatianna (F) - Dunnellon
Maxwell, Ashten (M) - Astronaut
May, Ryan (M) - Dunnellon
Maynard, Briana (F) - Space Coast
Mazo-Echeverri, Manuela (F) - Lake Weir
McCaskill, Rihanna (F) - Palatka
McCaslin, Ian (M) - Titusville
McCaul, Paige (F) - Bishop Moore
McCormick, Jaxon (M) - Windermere Prep
McCoy, Cayden (M) - Mount Dora
Mcdaniel, Gus (M) - Eastside
McDonald, Denzel (M) - South Sumter
McDonald, Graci (F) - Interlachen
McDonel, Christopher (M) - Space Coast
McElwee, Christian (M) - Bishop Moore
McKee, Riley (F) - West Shore
Mckenzie, Zayden (M) - Nature Coast
McKinnon, Tyson (M) - Interlachen
McKown, Aiden (M) - Villages
McMillen, Lyla (F) - Montverde Academy
Meffe, Kai (M) - Lake Highland Prep
Mercer, Bailie (F) - Interlachen
Micallef, Bella (F) - Hudson
Mickeletti, Braxton (M) - Williston
Middleton, Wade (M) - South Sumter
Mika, Joshua (M) - West Shore
Miliotes, Anna (F) - Trinity Prep
Miller, Jacob (M) - Space Coast
Miller, Jerrod (M) - Eastside
Miller, Parker (Sam) (M) - Trinity Prep
Miller, Zoe (F) - Nature Coast
Mills, Chelsea (F) - Eastside
Mindt, Collin (M) - Central (Brooksville)
Miranda, Kingston (M) - Windermere Prep
Mitchum, June (F) - Interlachen
Mommaerts, Andruw (M) - Villages
Mommaerts, Caleb (M) - Villages
Monseliu, Charlotte (F) - Cocoa Beach
Monseliu, Kate (F) - Cocoa Beach
Montas, Hillary (F) - Lake Highland Prep
Montgomery, Mariah (F) - Astronaut
Montgomery, Trent (M) - Nature Coast
Moore, Tytiana (F) - Dunnellon
Morales, Michael (M) - Nature Coast
Morgan, Shabrydis (F) - South Sumter
Morris, Amir (M) - Eastside
Morris, Lexi (F) - Astronaut
Morris, Macy (F) - Eastside
Mortimer, Cara (F) - Trinity Prep
Morton, Trenton (M) - Crystal River
Morton, Tyler (M) - Crystal River
Moss, Will (M) - Montverde Academy
Mullen, John (M) - West Shore
Mullin, William (M) - Central (Brooksville)
Mullins, George (M) - South Sumter
Munroe, Nolan (M) - Bishop Moore
Murphy, Aaron (M) - West Shore
Murphy, Trevor (M) - Williston
Murray, Rahmoy (M) - Hudson
Murrin, Maddox (M) - Cocoa Beach
Myers, Isabelle (F) - Edgewood
Myers, Lily (F) - Edgewood
NeJame, Valentina (F) - Lake Highland Prep
Nelli, Chris (M) - Hudson
Nelson, Kelly (M) - Villages
Nemetz, Nathan (M) - West Shore
Nesmith, Natalie (F) - Montverde Academy
Newell, Rayni (F) - Space Coast
Newman, Natalie (F) - Lake Highland Prep
Nguyen, Amber (F) - Villages
Nicoli, Talia (F) - Edgewood
Nieves, Isabella (F) - Bishop Moore
Niwas, Mehek (F) - West Shore
Nolan, Connor (M) - Space Coast
Nolasco, Luciana (F) - Lincoln Park
Nolasco, Maria (F) - Lincoln Park
Norris, Colton (M) - Hudson
Norton, Lilyanna (F) - Nature Coast
Novack, Riley (M) - Montverde Academy
Nowlan, Brady (M) - Nature Coast
O'Connor, Carlos (M) - Trinity Prep
Odwyer, Declan (M) - Eastside
Official, Jaden (M) - Palm Bay
Official, Jesse (M) - Palm Bay
Offord, Tommy (M) - Palatka
Ohlinger, Addison (F) - Space Coast
Oldman, Annette (F) - Newberry
Oliver, Kaitlin (F) - Villages
Ondo, Riley (F) - Edgewood
Oneill, Kason (M) - Nature Coast
Onofre, Susana (F) - Crescent City
Orellana, Kimberly (F) - Weeki Wachee
Orndorff, Jacob (M) - Nature Coast
Orphelia, Kiarra (F) - Montverde Academy
Ortiz-Nunez, Amber (F) - Dunnellon
Osborne, Jordan (M) - Cocoa
outlaw, dominic (M) - Atlantic (PO)
Owens, Ja'Sheena (F) - Weeki Wachee
Owens, Shalena (F) - Weeki Wachee
Ozyjowski , Makayla (F) - Nature Coast
Padron, Andrew (M) - Space Coast
Pandya, Ajay (M) - Lake Highland Prep
Papa, Logan (M) - Weeki Wachee
Parham, Angel (F) - Cocoa
Parham, Trinity (F) - Cocoa
Parker, Sarah (F) - Trinity Prep
Parks, Noah (M) - Bishop Moore
Parrado, Isabella (F) - Bishop Moore
Parsons, Nicolas (M) - Newberry
Passmore, Keneace (F) - Palatka
Passmore, Ymira (F) - Palatka
Patel, Khushi (F) - Eastside
Patel, Shiv (M) - Lake Highland Prep
Patino, Olivia (F) - Trinity Prep
Patrick, Sheldon (M) - Crescent City
Patterson, Roshard (M) - North Marion
Pearson, Braydon (M) - Central (Brooksville)
Perez, Ariana (F) - Crooms
Perez, Eliza (F) - Cocoa Beach
perez, helena (F) - Atlantic (PO)
Perez, Nathan (M) - Crescent City
perez, Sophia (F) - Atlantic (PO)
Perez, Zuleika (F) - Hudson
Perin, Nathan (M) - Astronaut
Perry, Joshua (M) - Lake Highland Prep
Peters, Elijah (M) - Astronaut
Petersen, Adrianna (F) - Eastside
Petite, Makayla (F) - Palm Bay
Petty, Jackson (M) - Eastside
Phetsaya, Gardenia (F) - Crescent City
Phillips, Jake (M) - Villages
Phillips, Luke (M) - Villages
Phillips, Sara (F) - Hernando
Picciano, Anthony (M) - Montverde Academy
Pini, RJ (M) - Trinity Prep
Pittman, Jeremy (M) - Palm Bay
Plummer, Keenan (M) - Atlantic (PO)
Pohlod, Isabella (F) - Trinity Prep
Polcaro , Leonard (M) - Montverde Academy
Polo, Gregory (M) - Windermere Prep
Poparod, Kennedy (F) - Bishop Moore
Pope, Ty (M) - Edgewood
Pope, William (M) - Edgewood
Porter, Alex (M) - Astronaut
Powell, Kiara (F) - Palm Bay
Pratt, Rodennique (M) - Cocoa
Preist, Jeremy (M) - Titusville
Price, Lily (F) - Cocoa Beach
Pride, Jeremiah (M) - Hudson
Probola, David (M) - Villages
Probola, Katherine (F) - Villages
Puga, Jaden (M) - Space Coast
Pulley, Brynn (F) - Hudson
Pulley, Noah (M) - Hudson
Quinlan, Carter (M) - Space Coast
Rabess , Antwane (M) - Eustis
Rajderkar, Kartikeya (M) - Eastside
Ramberack, Natalia (F) - Palm Bay
Ramcharitar, Ivan (M) - Hudson
Ramirez, Alex (M) - Cocoa
Ramirez, Steven (M) - Central (Brooksville)
Ramsey, Ryleigh (F) - Hernando
Randazzo, Jasmine (F) - Weeki Wachee
Rastatter, Selena (F) - Nature Coast
Rawlings, Faith (F) - Bishop Moore
Ray, Ethan (M) - Titusville
Rayhorn, Everett (M) - Interlachen
Raymond, Amil (M) - Lake Weir
Raymond, Sabine (F) - Lake Weir
Rehm, Keaton (M) - Hudson
Reid, Daniel (M) - Space Coast
Reid, O'Mari (M) - Bishop Moore
Reid, Shamyra (F) - Dunnellon
Ressler, Sophie (F) - Montverde Academy
Reyes, Julio (M) - Bishop Moore
Rhodes, Morgan (F) - Crooms
Rich, Christian (M) - Newberry
Richard, Alcarlos (M) - Lake Weir
Richards, Peyton (F) - Lake Highland Prep
Richardson, Camille (F) - Hernando
Richardson, Dallas (M) - North Marion
Richardson, Ella (F) - West Shore
Richardson, Jude (M) - West Shore
Richardson, Rodney (M) - Palm Bay
Richenburg, Lyric (M) - Mount Dora
Ricks, Marisa (F) - Cocoa Beach
Rivera, Jesus (M) - Lincoln Park
Roach, Mikah (F) - Umatilla
Robb, Allison (F) - Dunnellon
Roberson, Avery (M) - Astronaut
Robinson, Aariyah (F) - Cocoa Beach
Robinson, Grant (M) - Astronaut
Robinson, Tommy (M) - Palatka
Rochette , Erick (M) - Space Coast
Rodgers, Avre'yana (F) - Palatka
Rodgers, Payton (F) - South Sumter
Rodriguez , Jeralys (F) - Dunnellon
Rodriguez, Amarylis (F) - Lake Weir
Rodriguez, Carlos (M) - Nature Coast
Rodriguez, Caroline (F) - Bishop Moore
Rodriguez, Lilyana (F) - Crystal River
Rojas, Allan (M) - North Marion
Rojas, Audric (M) - Villages
Rollerson , Caleb (M) - North Marion
Roman, Bailey (F) - Mount Dora
Roush, Joseph (M) - Eustis
Rowden, Ciara (F) - Weeki Wachee
royal, kentwan (M) - Atlantic (PO)
Rozynski, Kenzie (F) - Palm Bay
Rubin, Alex (F) - Trinity Prep
Russ, Bryton (M) - Villages
Russell, Zachery (M) - Atlantic (PO)
Sage, Nathaniel (M) - Edgewood
Saint-Jean, Gwenasley (F) - Palm Bay
Saladin, Jaboris (M) - Umatilla
Samaniego, Alexander (M) - North Marion
Sanchez, Ilana (F) - Bishop Moore
Sandy, Aizion (M) - Space Coast
Sarakinis, Kristian (M) - Villages
Sawatsky, Tamya (F) - Palm Bay
Schaeffer, Trevor (M) - Space Coast
Schmidt, Danielle (F) - Space Coast
Schmidt, Michael (M) - Weeki Wachee
Schuh, Kira (F) - Cocoa Beach
Scott, Austin (M) - Weeki Wachee
Scott, Gabrielle (F) - Weeki Wachee
Scott, Jamyhia (F) - Mount Dora
Scrivens-Mobley, Clarence (M) - Hernando
Seferlis, Alaxandra (F) - Lake Highland Prep
Seguin, Ashley (F) - Eustis
Sellers, Aubrey (F) - Mount Dora
Senzig, Bryce (M) - Nature Coast
Shaban , Cooper (M) - Montverde Academy
Shaul, Marlee (F) - Windermere Prep
Shawell, Logan (M) - Hudson
Shepherd, Quinten (M) - Cocoa Beach
Shepherd, Zoie (F) - Cocoa Beach
Shields, Trinity (F) - Palm Bay
Shivers, Mya (F) - Interlachen
Shook, Annabelle (F) - Eustis
Shuffield, Dean (M) - Windermere Prep
Shunnarah, Margaret (F) - Cocoa Beach
Shunnarah, Melanie (F) - Cocoa Beach
Sieber, Kaiba (M) - Mount Dora
Sieber, Leonor (F) - Weeki Wachee
Sieni, Connor (M) - Weeki Wachee
Simmons-Roberts, Tavon (M) - Cocoa
Simpson, Madeline (F) - Lake Highland Prep
Sing, Trinity (F) - Windermere Prep
Singer, Aiden (M) - Umatilla
Singleton, Armoni (M) - Palm Bay
SITDYKOV, DANIEL (M) - Crooms
Skoglund, Hanna (F) - Trinity Prep
Skokowski, Keith (M) - Central (Brooksville)
Skorupski, Alexia (F) - Villages
Smith, Antonio (M) - Hudson
Smith, Hayden (M) - Palm Bay
Smith, Lentajhae (F) - Hernando
Smith, Nalani (F) - Lincoln Park
Smith, Ralphel (M) - Titusville
Smith, Saniyah (F) - Cocoa
Smith, Stephon (M) - Palm Bay
Smith, Tyesha (F) - Eastside
Smith, Woodrow (M) - Space Coast
Smith, Xianni (F) - Nature Coast
Sogren Atkinson, Nevaeh (F) - Nature Coast
Solis, Xavier (M) - Cocoa
Solomon, Swazi (M) - Eastside
Sookdeo, Bailey (F) - Eustis
Sorensen, Cadence (F) - Lake Highland Prep
Sosnowski, Caley (F) - Villages
Southard, Kylie (F) - Trinity Prep
Spillman, Gabe (M) - Dunnellon
Spratt, Aaron (M) - Villages
Starkey, Addison (F) - Space Coast
Starkey, Jacob (M) - Space Coast
Starkey, Sophia (F) - Space Coast
Starr, Isaak (M) - Cocoa Beach
Stevens, Neshae (F) - Titusville
Stockstill, Justin (M) - Trinity Prep
Stout, Katelynne (F) - Space Coast
Stradinger, Ashlynn (F) - Villages
Stresser Ribeiro, Rafael (M) - Windermere Prep
strickland, lucas (M) - Atlantic (PO)
Stricklin, Andrew (M) - Trinity Prep
Stripinis, Anya (F) - Edgewood
Strom, Kasey (F) - Crystal River
Sun, Mighty (M) - Windermere Prep
Taksey, Zane (M) - Mount Dora
Tanielian, Lilah (F) - Trinity Prep
Tapia, Jeremy (M) - Villages
Tate, Mikaela (F) - Dunnellon
Taylor, Ava (F) - Eustis
Taylor, Curtis (M) - North Marion
Taylor, Danta'jia (F) - Eustis
Taylor-Williams, Kawmme (M) - Space Coast
Tchistiakov, Leon (M) - Cocoa Beach
Teneyck, Alexandria (F) - North Marion
Teufer, Haley (F) - Edgewood
Tharp, Hailey (F) - Newberry
Theiler, Jackson (M) - West Shore
Theriault, Mykel (M) - Weeki Wachee
Thibodeau, Hailey (F) - Space Coast
Thomas, Ella (F) - Villages
Thomas, Jonathan (M) - Crescent City
Thomas, Shaunteria (F) - Cocoa
Thrash, William (M) - Bishop Moore
Thrift, Kyle (M) - Newberry
Tilford, Caleb (M) - Astronaut
Tomberlin, Abigail (F) - Edgewood
Torres, Joshua (M) - Titusville
Treder, Elly (F) - Astronaut
Trent, Trevyn (M) - Cocoa Beach
Triana, Gabriel (M) - North Marion
Trinidad, Javion (M) - South Sumter
Tsouchlos, Alex (M) - Cocoa Beach
Turner, Arima (F) - Montverde Academy
Turner, Tony (M) - Palatka
Tyson, Liana (F) - Cocoa
Uchegbe, Chizara (F) - Bishop Moore
Ulman, Lincoln (M) - Trinity Prep
Underwood, Cydney (F) - Edgewood
Valdez, Brandon (M) - Space Coast
Valerio Estevez, Sebastian (M) - Central (Brooksville)
Van Duyne, Callum (M) - Titusville
Vega, Eric (M) - Eustis
Vega, Maisie (F) - South Sumter
Vences, Esequiel (M) - Crescent City
Vendrell Alvarado, Jayrhen (M) - Crooms
Venkedesh, Aniruth (M) - Windermere Prep
Venzara, Frank (M) - Cocoa Beach
Verschraegen, Trent (M) - Crystal River
Vicidomini, Joey (M) - Cocoa Beach
Vidrine, Anika (F) - Lake Highland Prep
Viers, Christopher (M) - Space Coast
Villanueva, Angie (F) - Crescent City
Vinogradov, Alek (M) - Cocoa Beach
Vinson, Myah (F) - Interlachen
Vinson, Nora (F) - Cocoa Beach
Vo, Sabrina (F) - Mount Dora
Vo, Sophia (F) - Mount Dora
Vogel, Vivian (F) - Lake Highland Prep
Voltaire, xavier (M) - Atlantic (PO)
Vorhauer, Cameron (M) - Villages
Vu, Lilliana (F) - Mount Dora
Vu, Noelle (F) - Mount Dora
Wade, Calor (M) - Central (Brooksville)
Waggoner, Reece (M) - Williston
Wahrmann, Mathieu (M) - Lincoln Park
Waldon, Kelby (M) - Eastside
Waldon, Ta Joun (M) - Eastside
Walker, Aleena (F) - Edgewood
Walker, Mark (M) - Newberry
Walsh, Conner (M) - Astronaut
Walton, Elija (M) - North Marion
Ward, Bethany (F) - Eustis
Ware, Romelo (M) - Lake Highland Prep
Ware-McClendon, Camren (M) - Lake Highland Prep
Warns, Rhyse (M) - Cocoa Beach
Warren, Abigail (F) - Interlachen
Washington, Cameron (M) - Hudson
Washington, Jayda (F) - Umatilla
Washington, Noah (M) - Crescent City
Washington, Preston (M) - Crescent City
Watkins, Ashlyn (F) - Bishop Moore
Watson, Alexandra (F) - Lincoln Park
Watson, Vernon (M) - Hernando
Watterson, Evah (F) - Villages
Weaver, Khiaira (F) - Lake Weir
Weaver, Ryan (M) - West Shore
Webb, Logan (M) - Edgewood
Weber, Zack (M) - Villages
Wellons, Jacob (M) - Lake Highland Prep
Wells, Chrissy (F) - South Sumter
Wermuth, Beatrice (F) - Bishop Moore
Westbrooke, Emilee (F) - Eustis
Weyrauch, Chase (M) - Lake Highland Prep
Whilby, Jaliyah (F) - Lincoln Park
White, Aliana (F) - Nature Coast
White, Jisiah (M) - Bishop Moore
White, Nathan (M) - Nature Coast
White, Sofi (F) - Eastside
Whitfield, Curtis (M) - Palatka
Widmann, Brady (M) - Villages
Wiggins, Tamia (F) - Palatka
Wigle, Kiersten (F) - Space Coast
Wilder, Jamir (M) - Eustis
Wiler, Tristin (M) - Space Coast
Williams , Destiny (F) - Palatka
Williams, Alayezia (F) - Cocoa
Williams, Alivia (F) - Montverde Academy
Williams, Amare (M) - Eustis
Williams, Ardrianna (F) - Crescent City
Williams, Armonie (F) - Crescent City
Williams, Arzavian (M) - Crescent City
Williams, Ben (M) - Crystal River
Williams, Demarius (M) - Trinity Prep
Williams, Devin (M) - Hernando
Williams, Dhamariah (F) - Montverde Academy
Williams, Elias (M) - Hudson
Williams, Eric (M) - Titusville
Williams, Issiah (M) - Atlantic (PO)
Williams, Kaliyah (F) - Weeki Wachee
Williams, Perkari (M) - South Sumter
Williams, Sade (F) - Eastside
Williams, Tyquan (M) - Eastside
Wilson, Alex (M) - Weeki Wachee
Wilson, Alina (F) - Umatilla
Wilson, Anthony (M) - Weeki Wachee
Wilson, Antoneo (M) - Eastside
Wilson, Colten (M) - Crystal River
Wilson, Jahmarie (M) - Eustis
wilson-polydor, Ra'jhayn (M) - Titusville
Winkler, Justin (M) - South Sumter
Wolfe, Victoria (F) - Space Coast
Wolverton, Elizabeth (F) - Cocoa Beach
Workman, Keandre (M) - Atlantic (PO)
Worrells, Kai (M) - Edgewood
Worsham, Kannon (F) - Atlantic (PO)
Wright Jr, Kedric (M) - Palatka
Wright, Cedric (M) - Palatka
Wright, Jaylin (F) - Palm Bay
Wright, Vanessa (F) - West Shore
yan, mekhi (M) - Atlantic (PO)
Yan, Reniyah (F) - Atlantic (PO)
Yared, Lindsey (F) - Trinity Prep
Yearwood, Hunter (M) - Umatilla
Yoerger, Alyssa (F) - Bishop Moore
Yoerger, Ryleigh (F) - Bishop Moore
Yong, Philip (M) - Lake Highland Prep
Young, Daniel (M) - Weeki Wachee
Young, Leo (M) - Lake Weir
Young, Stanley (M) - South Sumter
Young, Tamia (F) - Palm Bay
Zagorini, Cecilia (F) - Mount Dora
Zock, Andrew (M) - North Marion
Zonicle, Joeseph (M) - Crescent City
QUICK LINKS:
100
200
400
800
1600
3200
100H
110H
300H
400H
4x100
4x400
4x800
HJ
PV
LJ
TJ
SP
DT
JT
Choose an Event
100
200
400
800
1600
3200
100H
110H
300H
400H
4x100
4x400
4x800
HJ
PV
LJ
TJ
SP
DT
JT
100 Meters (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
Wind
1
Greene, Jayvian
JR
Montverde Academy
10.55
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
0.3
2
Ware-McClendon, Camren
JR
Lake Highland Prep
10.72
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
0.3
3
Williams, Amare
SR
Eustis
10.75
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
0.3
4
Foster, Christopher
SR
North Marion
10.85
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
1.7
5
Martin, Lamarion
SR
Titusville
10.96
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
0.6
5
Ware, Romelo
JR
Lake Highland Prep
10.96
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
0.3
5
Martin, Kennith
JR
Eastside
10.96
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
1.7
8
Workman, Keandre
SR
Atlantic (PO)
11.04
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
0.3
8
Holmes, Xavier
SR
Cocoa
11.04
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
-0.3
8
Brown, Mitchell
JR
North Marion
11.04
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
1.7
11
killingsworth, john
SR
Atlantic (PO)
11.14
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
0.3
12
Lincoln, Trevellis
SR
Astronaut
11.16
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
0.6
13
Johnson, Jabere
JR
Eastside
11.19
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
1.7
14
Rollerson , Caleb
JR
North Marion
11.20
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
2.1
15
McDonald, Denzel
JR
South Sumter
11.26
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
15
Raymond, Amil
JR
Lake Weir
11.26
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
2.1
17
Keeling, Trey
SO
Hudson
11.27
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
17
Ayliffe, Derion
SO
Space Coast
11.27
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
-0.3
19
Calcano, Willy
SR
Bishop Moore
11.28
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
0.3
20
Dix, Jemall
SR
Eastside
11.29
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
2.1
20
Hilson, Javion
SO
Cocoa
11.29
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
0.6
20
Official, Jesse
SR
Palm Bay
11.29
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
-0.3
23
Conley, James
JR
Hudson
11.30
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
23
Patrick, Sheldon
SR
Crescent City
11.30
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
1.7
25
Davis, Mecha
SO
Newberry
11.32
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
1.7
25
Shawell, Logan
JR
Hudson
11.32
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
27
Wright, Cedric
JR
Palatka
11.34
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
1.7
28
Diaz, Gabe
SO
Bishop Moore
11.38
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
-0.6
29
Mckenzie, Zayden
FR
Nature Coast
11.39
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
30
Johnson, Rashad
SO
South Sumter
11.40
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
31
Munroe, Nolan
JR
Bishop Moore
11.42
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
0.3
32
Brown, Jaden
JR
Cocoa
11.45
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
-0.3
33
Bush, Ty'ran
SR
Palatka
11.48
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
2.1
34
Rich, Christian
JR
Newberry
11.49
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
2.1
35
Dorsey, Jamare
JR
South Sumter
11.52
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
36
Wilder, Jamir
SR
Eustis
11.56
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
-0.6
37
Hodge-Mauldin, Bakari
SO
Weeki Wachee
11.64
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
38
Esemuede, Osaikhu
SO
Edgewood
11.66
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
-0.3
39
Taylor-Williams, Kawmme
JR
Space Coast
11.68
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
0.6
40
Rodriguez, Carlos
JR
Nature Coast
11.69
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
41
Robinson, Tommy
SR
Palatka
11.70
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
1.4
42
Perry, Joshua
SO
Lake Highland Prep
11.72
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
-0.6
43
Green, Riley
SO
Titusville
11.82
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
-0.3
44
Haas, Braden
JR
Windermere Prep
11.84
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
-0.6
45
Grant, Dylann
JR
Lincoln Park
11.90
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
0.1
46
Alverio, Jaiden
SO
Lake Weir
11.93
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
2.1
46
Harvin, Jasir
FR
Nature Coast
11.93
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
48
Wilson, Jahmarie
SR
Eustis
11.99
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
-0.6
48
Sarakinis, Kristian
JR
Villages
11.99
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
50
Curry, Tamaull
SO
Titusville
12.01
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
-0.3
100 Meters (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
Wind
1
Tyson, Liana
SR
Cocoa
11.98
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
-1.4
2
Williams, Alivia
JR
Montverde Academy
12.05
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
0.4
3
Smith, Lentajhae
FR
Hernando
12.24
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
4
Dickinson, Ellise
FR
Montverde Academy
12.25
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
0.4
5
Thomas, Shaunteria
SR
Cocoa
12.41
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
-1.4
6
Livingston, Jada
JR
Atlantic (PO)
12.54
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
0.4
7
Orphelia, Kiarra
SO
Montverde Academy
12.59
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
0.4
8
Fields, Jahzara
FR
Palatka
12.60
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
1.9
9
Carter, Brooke-Lynn
JR
Eustis
12.70
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
-0.1
10
Campbell, Trinitey
SO
Umatilla
12.73
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
-0.1
11
Turner, Arima
FR
Montverde Academy
12.80
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
0.4
12
Parham, Trinity
SO
Cocoa
12.81
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
-1.4
13
Jackson, Keriona
SO
North Marion
12.85
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
1.9
13
Parham, Angel
SR
Cocoa
12.85
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
-1.4
15
Hunt, Jamia
JR
Newberry
12.86
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
1.9
16
Scott, Jamyhia
SO
Mount Dora
12.87
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
0.4
17
Dias, Skye
SO
Eustis
12.89
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
0.4
18
Bailey, Anayah
SR
Nature Coast
12.91
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
19
Simpson, Madeline
JR
Lake Highland Prep
12.92
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
0.4
19
Burgos, Addison
SO
Trinity Prep
12.92
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
-0.1
21
Shivers, Mya
FR
Interlachen
12.93
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
1.9
22
Lance, Jada
SR
Hernando
12.98
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
22
Edwards, Samiya
SR
Palatka
12.98
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
1.9
24
King, Jalaya
SO
West Shore
13.02
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
-1.4
25
Tharp, Hailey
JR
Newberry
13.12
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
1.9
26
Dunn, Kaylee
JR
Bishop Moore
13.15
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
-0.1
27
Carter, Skyler
SO
Eustis
13.25
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
-0.1
28
Caldwell, Serenity
SO
South Sumter
13.28
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
29
Fluud, Raine
FR
Astronaut
13.29
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
-1.4
30
Brown, Joy
SO
North Marion
13.45
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
1.3
31
Ibrahim, Kayeii
JR
Palm Bay
13.46
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
-1.4
32
Nieves, Isabella
JR
Bishop Moore
13.50
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
-1.6
33
Jenkins, Laila
SO
Edgewood
13.52
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
-1.4
34
cox, aleya
FR
Atlantic (PO)
13.55
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
-1.6
34
Goller, Lillian
SR
Villages
13.55
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
36
Lawson, Praise
SO
Nature Coast
13.61
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
37
Raymond, Sabine
JR
Lake Weir
13.64
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
1.3
37
Canine, Meryl
JR
Lake Highland Prep
13.64
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
-0.1
39
Burton, Tanekkia
SO
Central (Brooksville)
13.68
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
40
Morgan, Shabrydis
SR
South Sumter
13.74
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
41
Rowden, Ciara
SR
Weeki Wachee
13.76
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
42
Griffin, Millesha
SR
Interlachen
13.78
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
1.3
43
Tate, Mikaela
SR
Dunnellon
13.79
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
1.9
43
Joseph, Claushinha
SR
Villages
13.79
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
45
Brown, Jewel
FR
North Marion
13.80
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
1.3
46
Denmark, Jayda
SO
Space Coast
13.84
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
-0.4
46
Petite, Makayla
SO
Palm Bay
13.84
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
-0.4
48
Norton, Lilyanna
FR
Nature Coast
13.85
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
48
Nguyen, Amber
JR
Villages
13.85
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
48
Huskin, Jaszmyn
7
Lincoln Park
13.85
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
-0.4
200 Meters (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
Wind
1
Greene, Jayvian
JR
Montverde Academy
21.12
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
0.4
2
dixon, Aidan
SR
Atlantic (PO)
21.24
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
0.4
3
Williams, Amare
SR
Eustis
21.73
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
0.4
4
Holmes, Xavier
SR
Cocoa
22.17
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
-0.5
5
Ware-McClendon, Camren
JR
Lake Highland Prep
22.20
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
0.4
6
Watson, Vernon
JR
Hernando
22.30
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
7
Martin, Kennith
JR
Eastside
22.35
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
1.9
8
Keeling, Trey
SO
Hudson
22.39
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
9
Ware, Romelo
JR
Lake Highland Prep
22.40
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
0.4
10
Johnson, Jabere
JR
Eastside
22.49
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
1.9
10
Walton, Elija
SR
North Marion
22.49
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
1.9
12
Patrick, Sheldon
SR
Crescent City
22.83
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
1.9
13
Calcano, Willy
SR
Bishop Moore
22.84
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
0.7
14
Cunningham , Xander
SR
Montverde Academy
23.00
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
0.4
15
Clouthier, Benjamin
SR
Mount Dora
23.04
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
0.7
16
Official, Jesse
SR
Palm Bay
23.09
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
-0.5
17
Davis, Mecha
SO
Newberry
23.15
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
1.8
18
Kwaku, Kwasie
SO
Atlantic (PO)
23.16
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
0.4
19
McDonald, Denzel
JR
South Sumter
23.19
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
20
Wright, Cedric
JR
Palatka
23.22
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
1.9
21
Smith, Ralphel
SO
Titusville
23.29
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
-0.5
22
Turner, Tony
SO
Palatka
23.34
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
1.9
23
Waldon, Ta Joun
JR
Eastside
23.47
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
1.9
24
Grady, Darrien
JR
Palm Bay
23.51
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
-0.5
25
Mckenzie, Zayden
FR
Nature Coast
23.55
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
25
Jusme, William
SO
Bishop Moore
23.55
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
0.7
27
Perry, Joshua
SO
Lake Highland Prep
23.57
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
0.7
28
Young, Stanley
SO
South Sumter
23.59
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
29
Lincoln, Trevellis
SR
Astronaut
23.62
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
-0.1
30
Ayliffe, Derion
SO
Space Coast
23.65
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
-0.5
31
Basden, Cameron
JR
Windermere Prep
23.71
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
0.7
32
Raymond, Amil
JR
Lake Weir
23.72
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
1.8
33
Ficket, Russell
JR
Mount Dora
23.74
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
0.7
34
Rojas, Audric
SR
Villages
23.83
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
35
Munroe, Nolan
JR
Bishop Moore
23.91
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
0.7
35
Vega, Eric
JR
Eustis
23.91
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
0.5
37
Martin, Lamarion
SR
Titusville
23.98
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
-0.5
38
Pittman, Jeremy
FR
Palm Bay
24.00
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
-0.1
39
Wilder, Jamir
SR
Eustis
24.05
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
0.7
40
Pulley, Noah
SR
Hudson
24.07
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
41
Taylor, Curtis
SR
North Marion
24.09
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
1.8
42
Edney, Jonathan
FR
Nature Coast
24.13
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
43
Evans, Malik
FR
Cocoa
24.20
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
-0.1
44
Taksey, Zane
FR
Mount Dora
24.26
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
0.5
45
Grant, Dylann
JR
Lincoln Park
24.54
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
-0.1
46
Wade, Calor
SO
Central (Brooksville)
24.58
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
47
Rich, Christian
JR
Newberry
24.60
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
1.8
48
Heaton, Christian
SO
Umatilla
24.66
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
0.5
49
Esemuede, Osaikhu
SO
Edgewood
24.74
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
-0.1
50
Rayhorn, Everett
SO
Interlachen
24.76
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
0.7
200 Meters (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
Wind
1
Tyson, Liana
SR
Cocoa
24.19
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
-2.1
2
Williams, Alivia
JR
Montverde Academy
24.55
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
1.4
3
Dickinson, Ellise
FR
Montverde Academy
24.69
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
1.4
4
Smith, Lentajhae
FR
Hernando
24.89
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
5
Turner, Arima
FR
Montverde Academy
25.59
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
1.4
6
Shivers, Mya
FR
Interlachen
26.12
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
1.6
7
Campbell, Trinitey
SO
Umatilla
26.14
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
1.4
8
Jones, Aalaiah
JR
Atlantic (PO)
26.18
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
1.4
9
Parham, Angel
SR
Cocoa
26.38
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
-2.1
10
Jackson, Keriona
SO
North Marion
26.45
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
1.6
11
Scott, Jamyhia
SO
Mount Dora
26.46
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
1.4
12
Simpson, Madeline
JR
Lake Highland Prep
26.55
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
1.4
13
Livingston, Jada
JR
Atlantic (PO)
26.65
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
0.4
14
Edwards, Samiya
SR
Palatka
26.71
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
1.6
15
Dunn, Kaylee
JR
Bishop Moore
26.91
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
0.4
16
Tharp, Hailey
JR
Newberry
27.15
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
1.6
17
Kahn, Carly
FR
Lake Highland Prep
27.17
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
0.4
18
Thomas, Shaunteria
SR
Cocoa
27.19
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
-2.1
19
Barnes, I'Yana
FR
Cocoa
27.26
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
-2.1
20
Carter, Skyler
SO
Eustis
27.37
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
0.4
21
Williams , Destiny
8
Palatka
27.43
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
1.6
22
King, Jalaya
SO
West Shore
27.49
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
-2.1
23
Kruel, Peyton
SR
Bishop Moore
27.56
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
0.4
24
Lance, Jada
SR
Hernando
27.68
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
25
Yoerger, Alyssa
SR
Bishop Moore
27.70
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
2.3
26
Caldwell, Serenity
SO
South Sumter
27.72
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
27
cox, aleya
FR
Atlantic (PO)
27.92
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
2.3
28
Egerton, Kayla
SR
Lake Highland Prep
27.95
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
0.4
28
Allwood, Elena
SO
Windermere Prep
27.95
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
2.3
30
Yared, Lindsey
SO
Trinity Prep
27.96
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
2.3
31
Brown, Joy
SO
North Marion
27.97
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
1.6
32
Smith, Tyesha
SO
Eastside
28.04
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
1.6
33
Akabane, Isabela Yumi
JR
Windermere Prep
28.26
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
2.3
34
Taylor, Danta'jia
JR
Eustis
28.30
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
0.4
35
Wright, Vanessa
JR
West Shore
28.38
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
-2.1
36
Ibrahim, Kayeii
JR
Palm Bay
28.48
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
-2.1
37
Jacavage, Jennava
JR
Space Coast
28.49
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
-2.1
38
Raymond, Sabine
JR
Lake Weir
28.50
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
1.4
39
Rhodes, Morgan
FR
Crooms
28.69
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
2.3
40
Rowden, Ciara
SR
Weeki Wachee
28.80
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
41
Baines, Sophie
FR
North Marion
28.88
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
1.4
42
Basinger, Lilyana
FR
Windermere Prep
28.90
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
2.3
43
Griffin, Millesha
SR
Interlachen
29.06
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
1.4
44
Thibodeau, Hailey
8
Space Coast
29.10
Cocoa HS MS Track Championship
Apr 26, 2023
NWI
45
Huskin, Jaszmyn
7
Lincoln Park
29.22
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
-2.0
45
Hunt, Jamia
JR
Newberry
29.22
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
1.6
47
Brito, Kelly
SR
Villages
29.27
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
48
Burns, Mia
FR
Dunnellon
29.37
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
1.9
49
Joseph, Claushinha
SR
Villages
29.38
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
50
Green, Kyomi
8
Crescent City
29.41
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
2.2
400 Meters (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
dixon, Aidan
SR
Atlantic (PO)
46.50
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
2
Greene, Jayvian
JR
Montverde Academy
46.59
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
3
Watson, Vernon
JR
Hernando
49.38
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
4
royal, kentwan
SR
Atlantic (PO)
50.48
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
5
Edgecombe, Jaden
SR
Cocoa
50.53
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
6
Hatchette, Mabon
SO
Trinity Prep
50.71
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
7
Kwaku, Kwasie
SO
Atlantic (PO)
50.89
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
8
Cantero, Ellijah
FR
Bishop Moore
51.19
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
9
Grady, Darrien
JR
Palm Bay
51.37
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
10
Voltaire, xavier
SR
Atlantic (PO)
51.56
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
11
Cunningham , Xander
SR
Montverde Academy
51.64
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
12
Wright Jr, Kedric
8
Palatka
51.72
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
13
Patterson, Roshard
SO
North Marion
52.18
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
14
Taylor, Curtis
SR
North Marion
52.48
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
15
Pulley, Noah
SR
Hudson
52.79
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
16
Fee, Nicholas
SO
Cocoa Beach
52.95
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
17
Engel, Bryce
SR
Eustis
53.19
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
18
Johnson, Maurice
SR
Eastside
53.54
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
19
Edney, Jonathan
FR
Nature Coast
53.69
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
20
Hawkins, Cedrick
SR
Cocoa
53.88
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
21
Kemp, Jaylen
FR
Eustis
53.93
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
22
Ascencio-Rojo, Jose
SR
Villages
54.10
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
23
Murphy, Aaron
JR
West Shore
54.29
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
23
Hernandez, Joel
SO
Villages
54.29
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
25
Morris, Amir
SO
Eastside
54.40
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
26
Waldon, Kelby
SR
Eastside
54.41
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
27
Adams, Elijah
SR
South Sumter
54.61
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
28
Jones, Riley
SR
Titusville
54.75
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
29
Shuffield, Dean
SR
Windermere Prep
54.97
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
30
Agbo, McFelix
SR
Villages
55.08
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
31
Offord, Tommy
FR
Palatka
55.09
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
32
Jurgensen, Bjorn
SO
Bishop Moore
55.25
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
33
Caple, Derrick
FR
Edgewood
55.38
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
34
Rehm, Keaton
SO
Hudson
55.39
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
35
Evans, Malik
FR
Cocoa
55.41
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
36
Triana, Gabriel
JR
North Marion
55.59
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
37
Williams, Perkari
SO
South Sumter
55.90
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
38
Captain, Joe
FR
Titusville
55.91
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
39
Malki, Jack
SR
Cocoa Beach
56.03
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
40
Mullins, George
SO
South Sumter
56.04
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
41
Reyes, Julio
JR
Bishop Moore
56.24
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
42
Mack, David
7
Palatka
56.44
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
43
Cruz, Jesus
SR
Crescent City
56.56
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
44
Dehuff, Riley
SO
Edgewood
56.60
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
45
Laurent, Samuel
JR
Palm Bay
57.12
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
45
Marcuccio, Eryk
SO
Weeki Wachee
57.12
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
47
Kelly, Shawn
JR
Palm Bay
57.25
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
48
Porter, Alex
FR
Astronaut
57.28
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
49
Brannon, Kingston
JR
Newberry
57.45
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
50
Krahling, Dean
SO
Trinity Prep
57.54
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
400 Meters (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
Williams, Alivia
JR
Montverde Academy
55.31
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
2
Dickinson, Ellise
FR
Montverde Academy
56.67
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
3
Vidrine, Anika
FR
Lake Highland Prep
57.29
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
4
Fields, Jahzara
FR
Palatka
57.44
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
5
Orphelia, Kiarra
SO
Montverde Academy
59.32
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
6
Barnes, I'Yana
FR
Cocoa
1:01.24
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
7
perez, helena
JR
Atlantic (PO)
1:01.58
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
8
Watson, Alexandra
JR
Lincoln Park
1:02.22
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
9
Astrom, Ingrid
FR
Eastside
1:02.35
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
10
Koester, Mariah
SR
Mount Dora
1:02.76
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
11
Randazzo, Jasmine
JR
Weeki Wachee
1:02.82
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
12
Shunnarah, Margaret
SO
Cocoa Beach
1:02.88
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
13
Owens, Ja'Sheena
SR
Weeki Wachee
1:03.33
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
14
Fountain, Jhane
FR
Palatka
1:03.50
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
15
Dean, Ah'Tilah
7
Palatka
1:03.65
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
16
Carter, Eleecia
SR
Lake Highland Prep
1:03.69
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
17
Jacavage, Jennava
JR
Space Coast
1:03.70
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
18
Sosnowski, Caley
SR
Villages
1:03.71
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
19
Bryant, Diamond
8
Cocoa
1:03.80
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
20
Kahn, Carly
FR
Lake Highland Prep
1:03.85
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
21
Denmark, Jayda
SO
Space Coast
1:04.25
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
22
Montgomery, Mariah
FR
Astronaut
1:04.52
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
23
perez, Sophia
JR
Atlantic (PO)
1:05.12
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
24
Daniel, Sydney
8
Lincoln Park
1:05.21
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
25
Howard, Waleshia
SO
North Marion
1:05.25
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
26
Goller, Lillian
SR
Villages
1:05.52
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
27
Carthers, Deniah
SO
Umatilla
1:05.73
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
28
Wolverton, Elizabeth
SO
Cocoa Beach
1:05.98
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
29
Malabuyo, Ella
SR
Trinity Prep
1:05.99
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
30
Robinson, Aariyah
SO
Cocoa Beach
1:06.34
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
31
Farrish, Layla
FR
Villages
1:07.09
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
32
Richardson, Camille
SO
Hernando
1:07.27
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
33
Hulse, Emerson
JR
Eustis
1:07.33
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
34
Filetti, Brooke
JR
Eustis
1:07.49
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
35
Yan, Reniyah
FR
Atlantic (PO)
1:08.11
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
36
Westbrooke, Emilee
SO
Eustis
1:08.13
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
37
Maddalena, Gabriella
FR
Bishop Moore
1:08.16
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
38
Yoerger, Alyssa
SR
Bishop Moore
1:08.26
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
39
Oldman, Annette
FR
Newberry
1:08.52
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
40
Brutus, Herva
FR
Umatilla
1:08.72
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
41
Jones, Evelyn
SO
Interlachen
1:09.19
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
42
Brown, Jewel
FR
North Marion
1:09.27
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
43
Little, Deasia
FR
North Marion
1:09.29
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
44
Sogren Atkinson, Nevaeh
JR
Nature Coast
1:09.61
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
45
Parrado, Isabella
SR
Bishop Moore
1:09.79
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
46
Edgecombe, Jayla
FR
Cocoa
1:10.05
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
47
Lively, Hailee
FR
Umatilla
1:10.33
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
48
Smith, Xianni
FR
Nature Coast
1:10.43
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
49
Evans, Reneice
SO
Dunnellon
1:10.69
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
50
Jenkins, Laila
SO
Edgewood
1:10.96
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
800 Meters (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
Cardwell, Colton
SR
Montverde Academy
1:59.64
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
2
Russell, Zachery
SR
Atlantic (PO)
2:00.47
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
3
Miller, Jacob
JR
Space Coast
2:01.41
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
4
Griffiths, Liam
JR
Bishop Moore
2:01.70
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
5
Picciano, Anthony
JR
Montverde Academy
2:03.00
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
6
Allwood, Lorenzo
JR
Windermere Prep
2:04.56
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
7
Corley, Nathan
JR
Edgewood
2:04.62
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
8
Kinsey, Shane
SO
Astronaut
2:04.85
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
9
Choung, Max
SO
Lake Highland Prep
2:05.22
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
10
Tilford, Caleb
SR
Astronaut
2:06.04
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
11
Shaban , Cooper
SR
Montverde Academy
2:06.67
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
12
Holden, Patrick
JR
Windermere Prep
2:07.01
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
13
Clarke, Thatcher
JR
Villages
2:07.09
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
14
Probola, David
FR
Villages
2:08.21
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
15
Thrash, William
SO
Bishop Moore
2:08.64
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
16
Hassan, Kahther
SR
Mount Dora
2:08.69
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
17
Alvarez, Carlos
SR
Eastside
2:09.85
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
18
Petty, Jackson
SR
Eastside
2:09.86
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
19
Oneill, Kason
FR
Nature Coast
2:10.12
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
20
Senzig, Bryce
SO
Nature Coast
2:10.19
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
21
Williams, Issiah
JR
Atlantic (PO)
2:11.35
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
22
Venkedesh, Aniruth
SR
Windermere Prep
2:11.54
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
23
Thomas, Jonathan
8
Crescent City
2:11.64
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
24
Kinsey, Sawyer
SO
Astronaut
2:12.23
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
25
Dowdell, Jonas
FR
Edgewood
2:12.78
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
26
Fasen, Luke
FR
Bishop Moore
2:13.54
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
27
Captain, Jim
JR
Titusville
2:13.65
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
28
Dawes, Jeremiah
SR
Eustis
2:13.93
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
29
Germain, Aiden
8
Edgewood
2:14.36
Cocoa HS MS Track Championship
Apr 26, 2023
30
Johnson, Maurice
SR
Eastside
2:15.00
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
31
Middleton, Wade
FR
South Sumter
2:15.29
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
32
Brauman, Jon
SR
Palatka
2:15.66
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
33
Cerveny, Asher
8
Cocoa Beach
2:15.82
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
34
Vicidomini, Joey
JR
Cocoa Beach
2:16.07
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
35
Hawley, James
SO
Trinity Prep
2:16.43
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
36
Trinidad, Javion
JR
South Sumter
2:16.57
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
37
Starkey, Jacob
FR
Space Coast
2:16.91
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
38
Grimison, Jack
FR
West Shore
2:17.09
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
39
Glas, Gabe
8
Cocoa Beach
2:18.43
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
40
Agbo, McFelix
SR
Villages
2:18.86
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
41
Rojas, Allan
JR
North Marion
2:18.99
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
42
Bello, David
JR
Newberry
2:20.12
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
43
Beck, Torin
FR
Edgewood
2:20.63
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
44
Eadens , Adam
SR
Titusville
2:20.66
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
45
Butler, Benjamin
SO
Newberry
2:21.20
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
46
Fuller, Luke
SO
Crystal River
2:21.41
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
47
Mika, Joshua
FR
West Shore
2:21.50
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
48
Rivera, Jesus
8
Lincoln Park
2:21.61
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
49
Waggoner, Reece
7
Williston
2:22.06
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
50
Gleason, Joshua
FR
South Sumter
2:22.12
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
800 Meters (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
Byron, Llia
SR
Villages
2:20.57
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
2
Thomas, Ella
SR
Villages
2:23.74
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
3
Watkins, Ashlyn
SO
Bishop Moore
2:26.06
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
4
Nesmith, Natalie
SR
Montverde Academy
2:27.30
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
5
Newman, Natalie
SO
Lake Highland Prep
2:29.70
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
6
Gividen, Veronique
JR
Edgewood
2:30.21
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
7
Astrom, Ingrid
FR
Eastside
2:31.48
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
8
Roman, Bailey
SO
Mount Dora
2:32.04
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
9
Treder, Elly
JR
Astronaut
2:33.09
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
10
Tomberlin, Abigail
JR
Edgewood
2:34.33
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
11
Lorey, Samantha
SO
Bishop Moore
2:34.75
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
12
Richardson, Ella
SO
West Shore
2:34.86
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
13
Probola, Katherine
JR
Villages
2:35.79
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
14
Hennebery, Jillian
FR
Trinity Prep
2:36.71
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
15
Niwas, Mehek
JR
West Shore
2:39.63
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
16
Mortimer, Cara
SO
Trinity Prep
2:39.67
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
17
Passmore, Ymira
JR
Palatka
2:41.62
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
18
White, Sofi
SR
Eastside
2:42.28
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
19
Beasha, Emanne
8
Cocoa Beach
2:44.92
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
20
Yoerger, Ryleigh
SO
Bishop Moore
2:45.11
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
21
Johnson, Alyssa
FR
Windermere Prep
2:46.38
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
22
Sing, Trinity
FR
Windermere Prep
2:46.67
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
23
McMillen, Lyla
7
Montverde Academy
2:47.12
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
24
Engels, Beatriz
SO
Eastside
2:47.31
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
25
Williams, Kaliyah
SO
Weeki Wachee
2:47.48
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
26
Cutkelvin, Audrina
FR
Astronaut
2:48.18
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
27
Teufer, Haley
7
Edgewood
2:48.35
Cocoa HS MS Track Championship
Apr 26, 2023
28
Zagorini, Cecilia
JR
Mount Dora
2:49.43
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
29
Nolasco, Maria
8
Lincoln Park
2:50.00
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
30
Bielefeld, Katy
SR
Astronaut
2:50.03
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
31
Shook, Annabelle
SO
Eustis
2:50.26
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
32
Hatcher, Emma
SO
Dunnellon
2:50.98
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
33
Lenau , Taylor
JR
Space Coast
2:51.25
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
34
Johnson, Tatum
SO
Cocoa Beach
2:51.37
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
35
Cunane, Addison
SO
Nature Coast
2:52.00
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
36
Davis, Hannah
SR
Mount Dora
2:52.91
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
37
Bisaillon, Chloe
SO
Weeki Wachee
2:53.16
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
38
Ramsey, Ryleigh
FR
Hernando
2:57.19
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
39
Parker, Sarah
SR
Trinity Prep
2:57.57
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
40
White, Aliana
SO
Nature Coast
2:57.79
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
41
Furton-Sparks, Kira
JR
Cocoa Beach
2:59.10
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
42
Vega, Maisie
FR
South Sumter
3:00.15
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
43
Auter, Ava
SR
West Shore
3:00.65
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
44
Schmidt, Danielle
FR
Space Coast
3:02.13
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
45
Brookes, Megan
JR
Lincoln Park
3:02.68
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
46
Lewis, Jayley
FR
South Sumter
3:02.90
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
47
Dean, Ah'Tilah
7
Palatka
3:06.93
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
48
Ellison, Carmen
SO
Eustis
3:07.02
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
49
Seguin, Ashley
SO
Eustis
3:07.55
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
50
Guzman, Margarita
JR
Windermere Prep
3:08.07
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
1600 Meters (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
Novack, Riley
SR
Montverde Academy
4:37.25
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
2
Murphy, Aaron
JR
West Shore
4:38.41
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
3
Cerveny, Isaac
JR
Cocoa Beach
4:38.42
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
4
Griffiths, Liam
JR
Bishop Moore
4:38.50
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
5
Wellons, Jacob
SO
Lake Highland Prep
4:39.00
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
6
Faris, Brandon
JR
Astronaut
4:41.34
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
7
Probola, David
FR
Villages
4:41.84
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
8
Odwyer, Declan
JR
Eastside
4:42.00
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
9
Clarke, Allister
FR
Villages
4:42.03
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
10
Herrera, Diego
JR
Bishop Moore
4:42.16
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
11
Stricklin, Andrew
SO
Trinity Prep
4:43.51
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
12
Giuliani, Devon
JR
West Shore
4:43.78
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
13
Burton, Nate
FR
Villages
4:44.83
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
14
Moss, Will
8
Montverde Academy
4:52.42
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
15
Rajderkar, Kartikeya
JR
Eastside
4:54.79
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
16
Parks, Noah
SR
Bishop Moore
4:56.42
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
17
Torres, Joshua
JR
Titusville
4:56.59
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
18
Amir, Etemadi
JR
Eastside
4:56.92
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
19
Champagne, Jackson
SO
Astronaut
4:59.07
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
20
Kinsey, Sawyer
SO
Astronaut
5:02.12
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
21
Germain, Aiden
8
Edgewood
5:03.21
Cocoa HS MS Track Championship
Apr 26, 2023
22
Webb, Logan
FR
Edgewood
5:03.36
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
23
Worrells, Kai
FR
Edgewood
5:05.23
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
24
Cerveny, Asher
8
Cocoa Beach
5:07.43
Cocoa HS MS Track Championship
Apr 26, 2023
25
Balls , Jackson
SO
Montverde Academy
5:07.47
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
26
Rochette , Erick
JR
Space Coast
5:08.66
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
27
Theiler, Jackson
FR
West Shore
5:09.94
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
28
Middleton, Wade
FR
South Sumter
5:11.05
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
29
Thrift, Kyle
SR
Newberry
5:14.81
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
30
Brooks, Aidan
JR
Bishop Moore
5:15.59
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
31
Rojas, Allan
JR
North Marion
5:16.38
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
32
Van Duyne, Callum
SO
Titusville
5:17.94
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
33
Stresser Ribeiro, Rafael
SO
Windermere Prep
5:18.99
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
34
Dean, Fletcher
FR
Trinity Prep
5:19.15
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
35
Sun, Mighty
JR
Windermere Prep
5:20.91
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
36
Patel, Shiv
SO
Lake Highland Prep
5:21.49
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
37
Gleason, Joshua
FR
South Sumter
5:22.84
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
38
Brauman, Jon
SR
Palatka
5:23.98
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
39
Kearse, Collen
FR
Dunnellon
5:25.44
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
40
Karl, Aiden
JR
Cocoa Beach
5:25.89
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
41
Aoun, Jude
SO
Mount Dora
5:26.58
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
42
Jablonski, Evan
JR
Central (Brooksville)
5:26.92
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
43
Geraghty, David
8
Lincoln Park
5:27.38
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
44
Cruz, Anthony
SR
Hudson
5:27.67
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
45
Gonzalez, Adam
JR
Crescent City
5:29.49
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
46
Compton, Christian
SO
North Marion
5:30.03
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
47
Sage, Nathaniel
7
Edgewood
5:30.05
Cocoa HS MS Track Championship
Apr 26, 2023
48
Hodges, Danny
FR
Hudson
5:30.41
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
49
Smith, Antonio
FR
Hudson
5:30.45
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
50
Allarding, James
FR
Edgewood
5:31.27
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
1600 Meters (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
Vu, Noelle
JR
Mount Dora
5:19.07
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
2
McCaul, Paige
SR
Bishop Moore
5:20.16
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
3
Wermuth, Beatrice
JR
Bishop Moore
5:31.43
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
4
Johnson, Taylor
JR
Lake Highland Prep
5:32.55
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
5
Newman, Natalie
SO
Lake Highland Prep
5:32.59
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
6
Lay, Remi
SO
Hernando
5:35.15
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
7
Falls, Elliana
7
West Shore
5:45.31
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
8
Maddikonda, Ashvika
SO
West Shore
5:47.82
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
9
Niwas, Mehek
JR
West Shore
5:49.52
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
10
Teufer, Haley
7
Edgewood
5:51.50
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
11
Hage, Lily
SO
Bishop Moore
5:56.15
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
12
Johnson, Alyssa
FR
Windermere Prep
5:57.38
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
13
Engels, Beatriz
SO
Eastside
5:57.66
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
14
Alvord, Taylor
FR
Dunnellon
5:59.98
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
15
Baca Aguilar, Jessica
JR
Villages
6:02.04
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
16
Drawdy, Morgan
JR
Lincoln Park
6:03.98
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
17
Vu, Lilliana
FR
Mount Dora
6:04.88
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
18
Myers, Lily
7
Edgewood
6:06.56
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
19
Easley, Catherine
FR
Villages
6:06.73
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
20
Shook, Annabelle
SO
Eustis
6:08.98
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
21
Duffy, Kylie
6
Lincoln Park
6:10.63
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
22
Starkey, Sophia
SR
Space Coast
6:11.53
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
23
Hume, Alexis
JR
Villages
6:12.25
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
24
White, Sofi
SR
Eastside
6:15.08
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
25
Richards, Peyton
SR
Lake Highland Prep
6:16.51
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
26
Jessen, Jadyn
JR
Trinity Prep
6:16.91
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
27
Zagorini, Cecilia
JR
Mount Dora
6:18.72
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
28
Kirkpatrick, Sofia
FR
Astronaut
6:20.29
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
29
Cantrell, Audrey
JR
Eastside
6:20.30
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
30
Beasha, Emanne
8
Cocoa Beach
6:20.60
Cocoa HS MS Track Championship
Apr 26, 2023
31
Bland, Kayla
FR
Crystal River
6:23.19
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
32
Furton-Sparks, Kira
JR
Cocoa Beach
6:25.61
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
33
Lenau , Taylor
JR
Space Coast
6:26.22
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
34
Tanielian, Lilah
FR
Trinity Prep
6:26.44
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
35
Drawdy, Mya
8
Lincoln Park
6:27.31
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
36
Cerrato, Callie
SO
Astronaut
6:32.19
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
37
Ondo, Riley
SO
Edgewood
6:33.92
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
38
Hatcher, Emma
SO
Dunnellon
6:35.00
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
39
Monseliu, Kate
8
Cocoa Beach
6:43.10
Cocoa HS MS Track Championship
Apr 26, 2023
40
Ramsey, Ryleigh
FR
Hernando
6:48.75
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
41
Hooper, Avery
JR
Eustis
6:50.08
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
42
Hayes, Autumn
7
Cocoa Beach
6:57.49
Cocoa HS MS Track Championship
Apr 26, 2023
43
Villanueva, Angie
8
Crescent City
6:57.52
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
44
Robb, Allison
JR
Dunnellon
6:58.33
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
45
Geraghty, Isabelle
SO
Weeki Wachee
7:07.17
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
46
Orellana, Kimberly
FR
Weeki Wachee
7:11.26
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
47
Consuelos, Floresita
SO
Crescent City
7:20.71
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
48
Pulley, Brynn
FR
Hudson
7:24.48
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
49
Kresslein, Lorelei
7
Cocoa Beach
7:34.37
Cocoa HS MS Track Championship
Apr 26, 2023
50
Ohlinger, Addison
FR
Space Coast
7:59.24
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
3200 Meters (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
Novack, Riley
SR
Montverde Academy
10:05.79
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
2
Meffe, Kai
SO
Lake Highland Prep
10:08.02
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
3
Wellons, Jacob
SO
Lake Highland Prep
10:08.90
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
4
Brooks, Aidan
JR
Bishop Moore
10:11.41
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
5
Cardwell, Colton
SR
Montverde Academy
10:21.51
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
6
Stricklin, Andrew
SO
Trinity Prep
10:23.24
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
7
Faris, Brandon
JR
Astronaut
10:24.43
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
8
Cutkelvin, Marlon
SR
Astronaut
10:29.17
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
9
Odwyer, Declan
JR
Eastside
10:31.00
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
10
Germain, Aiden
8
Edgewood
10:31.52
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
11
Herrera, Diego
JR
Bishop Moore
10:34.84
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
12
Champagne, Jackson
SO
Astronaut
10:35.32
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
13
Burton, Nate
FR
Villages
10:45.80
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
14
Thrash, William
SO
Bishop Moore
10:51.89
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
15
Petty, Jackson
SR
Eastside
10:54.16
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
16
Dowdell, Jonas
FR
Edgewood
10:59.84
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
17
Mcdaniel, Gus
JR
Eastside
11:02.18
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
18
Lewis, Gabriel
FR
Mount Dora
11:07.44
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
19
Yong, Philip
JR
Lake Highland Prep
11:12.39
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
20
Cheng, Caleb
JR
Windermere Prep
11:12.41
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
21
Lewandowski, Francis
FR
West Shore
11:13.48
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
22
Galvis , Samuel
SO
Titusville
11:28.07
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
23
Rochette , Erick
JR
Space Coast
11:38.32
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
24
Van Duyne, Callum
SO
Titusville
11:42.81
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
25
Pope, Ty
SO
Edgewood
11:50.65
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
26
Nemetz, Nathan
JR
West Shore
11:51.56
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
27
Dollar, Lance
JR
Palatka
11:56.26
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
28
Gilbertson, Wenn
SO
Cocoa Beach
12:03.06
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
29
Rojas, Allan
JR
North Marion
12:06.96
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
30
Cintron, Jean
FR
Weeki Wachee
12:08.77
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
31
Spratt, Aaron
SO
Villages
12:10.31
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
32
Compton, Christian
SO
North Marion
12:10.48
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
33
Bruns, Reilly
FR
Hernando
12:13.76
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
34
Weber, Zack
FR
Villages
12:19.48
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
35
Hodges, Danny
FR
Hudson
12:19.80
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
36
Vinogradov, Alek
FR
Cocoa Beach
12:25.20
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
37
Gonzalez, Adam
JR
Crescent City
12:27.31
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
38
Estevez, Christopher
FR
West Shore
12:28.54
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
39
Lane, Justin
8
Lincoln Park
12:29.21
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
40
Ibanez, Elijah
8
Palatka
12:33.92
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
41
Cruz, Anthony
SR
Hudson
12:43.46
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
42
Duffy, Shane
7
Lincoln Park
12:50.42
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
43
James, Timothy
JR
Eustis
12:51.04
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
44
Huebner, Evan
FR
Crystal River
12:58.11
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
45
Stockstill, Justin
FR
Trinity Prep
13:00.87
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
46
Beverly, Jacob
SO
Palatka
13:12.72
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
47
Trent, Trevyn
SO
Cocoa Beach
13:18.87
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
48
Orndorff, Jacob
JR
Nature Coast
13:25.33
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
49
Albee, Robert
FR
Weeki Wachee
13:49.54
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
50
Allender, Micah
7
Crescent City
13:55.60
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
3200 Meters (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
Vu, Noelle
JR
Mount Dora
11:31.10
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
2
McCaul, Paige
SR
Bishop Moore
11:34.66
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
3
Cox, Morgan
SR
Trinity Prep
11:37.37
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
4
Douglas, Hannah
SO
Mount Dora
11:51.86
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
5
Lay, Remi
SO
Hernando
12:12.52
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
6
Wermuth, Beatrice
JR
Bishop Moore
12:20.72
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
7
Nesmith, Natalie
SR
Montverde Academy
13:00.22
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
8
Lebron, Angelina
FR
Mount Dora
13:02.32
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
9
Johannsen-Williams, Skye
SO
Trinity Prep
13:03.09
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
10
Herrera, Ana
SO
Trinity Prep
13:03.12
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
11
Duffy, Kylie
6
Lincoln Park
13:10.03
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
12
Alvord, Taylor
FR
Dunnellon
13:22.51
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
13
Vinson, Myah
8
Interlachen
13:41.32
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
14
Guessford, Paislee
8
Interlachen
13:44.64
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
15
Easley, Catherine
FR
Villages
13:52.19
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
16
Baca Aguilar, Jessica
JR
Villages
14:02.08
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
17
Hatcher, Emma
SO
Dunnellon
14:06.62
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
18
Ricks, Marisa
SR
Cocoa Beach
14:06.82
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
19
Hume, Alexis
JR
Villages
14:08.15
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
20
Drawdy, Mya
8
Lincoln Park
14:12.35
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
21
Schuh, Kira
SO
Cocoa Beach
14:18.00
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
22
Avilla, Autumn
6
Lincoln Park
14:23.41
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
23
Myers, Isabelle
FR
Edgewood
14:45.28
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
24
Schmidt, Danielle
FR
Space Coast
14:57.50
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
25
Manning, Mallory
SO
Edgewood
15:05.76
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
26
Morris, Macy
SO
Eastside
15:22.07
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
27
Robb, Allison
JR
Dunnellon
15:24.88
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
28
Bland, Kayla
FR
Crystal River
15:26.10
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
29
Patel, Khushi
JR
Eastside
15:34.85
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
30
Laughlin, Marley
JR
Edgewood
15:52.88
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
31
Geraghty, Isabelle
SO
Weeki Wachee
16:53.99
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
32
Friedel, Brissa
SR
Astronaut
16:54.38
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
100 Hurdles (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
Wind
1
Williams, Alayezia
JR
Cocoa
14.63
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
-0.7
2
Duncan, D'Asia
FR
Montverde Academy
14.87
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
1.5
3
Livingston, Arielle
JR
Eastside
14.99
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
1.5
4
Rodgers, Payton
JR
South Sumter
15.28
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
5
Elstad, Natalee
SO
Villages
15.48
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
6
Ford, Alleah
SR
Palatka
16.04
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
1.5
7
Miliotes, Anna
SR
Trinity Prep
16.41
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
1.5
8
Baines, Sophie
FR
North Marion
16.69
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
1.5
9
Fluud, Raine
FR
Astronaut
17.02
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
-0.7
10
Andrews, Skyla
SO
Palatka
17.06
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
1.5
11
Brito, Kelly
SR
Villages
17.10
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
12
Harp, Shovonne
SO
Cocoa
17.44
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
-0.7
13
Washington, Jayda
FR
Umatilla
17.83
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
1.5
14
Yared, Lindsey
SO
Trinity Prep
17.93
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
1.5
15
Rodgers, Avre'yana
SO
Palatka
18.15
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
1.5
16
Raymond, Sabine
JR
Lake Weir
18.70
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
1.5
17
Diaz, Genesis
JR
Lincoln Park
18.74
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
-0.7
18
Lamothe, Ryllie
SO
Astronaut
18.76
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
-0.7
19
Link, Camryn
8
Interlachen
18.79
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
1.5
20
Maher, Leah
FR
Hudson
19.04
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
21
Daniels, Samiyah
SO
Eastside
19.06
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
0.5
22
Lebron, Karanis
SO
Lake Weir
19.34
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
1.2
23
Haskins, Danielle
SO
Hudson
19.57
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
24
Blackburn, Isabella
SO
Edgewood
19.79
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
-0.7
25
Walker, Aleena
8
Edgewood
19.84
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
-0.7
26
Amsbury, Savannah
SO
Crystal River
19.87
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
27
Ortiz-Nunez, Amber
JR
Dunnellon
19.98
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
1.2
28
Cox, Anna
SO
Mount Dora
20.14
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
1.5
29
Bryant, Ja'Aliyah
SR
Eastside
20.28
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
0.5
30
Moore, Tytiana
JR
Dunnellon
20.39
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
1.2
31
Cannon, Melonna
JR
Astronaut
20.62
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
-0.7
32
Roach, Mikah
FR
Umatilla
20.63
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
1.5
33
Taylor, Ava
JR
Eustis
20.65
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
1.2
34
Aguayo, Yaheilis
FR
Lake Weir
20.96
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
1.2
35
Johnson, Mayumi
FR
Crystal River
21.16
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
36
Ward, Bethany
JR
Eustis
21.68
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
1.2
37
Saint-Jean, Gwenasley
JR
Palm Bay
21.85
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
-0.7
38
Ozyjowski , Makayla
JR
Nature Coast
21.93
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
39
Bustillo, Anais
SO
Edgewood
22.18
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
-0.7
40
Skorupski, Alexia
FR
Villages
22.19
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
41
Skoglund, Hanna
JR
Trinity Prep
22.28
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
1.2
42
Grissom, Kaipre
JR
Hudson
22.71
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
110 Hurdles (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
Wind
1
Graves-Blanks, Kai
SR
Montverde Academy
13.91
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
2.2
2
Simmons-Roberts, Tavon
JR
Cocoa
15.53
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
0.3
2
Globig, Jaceson
SO
Villages
15.53
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
4
Bass, Logan
JR
Cocoa
15.67
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
0.3
5
Ramcharitar, Ivan
SO
Hudson
15.69
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
6
Wilson, Antoneo
JR
Eastside
15.83
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
1.8
7
Holland, Derick
JR
Palatka
16.10
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
1.8
8
Murray, Rahmoy
JR
Hudson
16.27
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
9
Barnes, D'Montay
SO
Palatka
16.38
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
1.8
10
Apelado, Javen
SR
Bishop Moore
16.49
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
2.2
11
Beachem, Chev'on
SO
Astronaut
16.53
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
0.3
12
Wilson, Anthony
SR
Weeki Wachee
16.57
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
13
Wiler, Tristin
SR
Space Coast
16.81
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
0.3
14
Garcia, Jean
JR
Weeki Wachee
17.42
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
15
Williams, Eric
FR
Titusville
17.51
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
0.3
16
Jenkins, Elijah
SO
Space Coast
17.55
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
0.3
17
Horan, Chris
SR
Nature Coast
17.67
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
18
Fields, Tony
8
Palatka
17.80
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
1.8
19
Banks, Dontavis
SO
Eastside
17.92
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
1.8
20
Pride, Jeremiah
JR
Hudson
18.00
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
21
Rojas, Audric
SR
Villages
18.02
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
22
Craft, Andrea
SR
Eustis
18.17
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
2.2
23
Official, Jaden
FR
Palm Bay
18.22
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
-0.2
24
Wilson, Alex
SO
Weeki Wachee
18.31
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
25
Krebs, Kyle
JR
Mount Dora
18.58
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
2.2
26
Dix, Jemall
SR
Eastside
18.73
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
1.8
27
Dubois, Camden
SO
Nature Coast
19.00
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
28
McCaslin, Ian
SR
Titusville
19.02
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
0.3
29
Abdul, Hakim
SO
Palm Bay
19.16
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
-0.2
30
Major, Freddy
SO
Crescent City
19.29
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
0.9
31
Kennedy, Tristan
SR
Lake Weir
19.37
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
0.9
32
Puga, Jaden
SO
Space Coast
19.61
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
-0.2
33
Pearson, Braydon
SO
Central (Brooksville)
19.78
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
34
Hendricks, Brendan
SR
Mount Dora
19.86
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
2.2
35
Roberson, Avery
SO
Astronaut
19.99
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
0.3
36
Bethl, Demarre
FR
Titusville
20.04
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
-0.2
37
Lindo, Eric
JR
Eustis
20.40
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
1.8
38
Jones, Isaiah
8
Edgewood
21.00
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
-0.2
39
Jasper, Jodel
SO
Palm Bay
21.06
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
-0.2
40
Morton, Tyler
FR
Crystal River
21.32
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
41
Pini, RJ
SO
Trinity Prep
21.41
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
1.8
42
Biegmann, Simon
SO
Astronaut
21.74
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
-1.3
43
Bolding, Liam
7
Edgewood
21.89
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
-1.3
44
Hamlin, Logan
JR
Mount Dora
22.37
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
1.8
45
Morton, Trenton
FR
Crystal River
22.59
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
46
Washington, Preston
FR
Crescent City
23.96
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
0.9
400 Hurdles (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
Graves-Blanks, Kai
SR
Montverde Academy
55.89
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
2
Johnson Jr., Cedric
SR
Lake Highland Prep
56.93
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
3
Cho-Sam, Zackary
JR
Mount Dora
57.99
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
4
Bass, Logan
JR
Cocoa
58.23
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
5
Murray, Rahmoy
JR
Hudson
58.89
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
6
Adornetto, Antonio
JR
Bishop Moore
59.14
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
7
Polcaro , Leonard
JR
Montverde Academy
59.68
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
8
Wiler, Tristin
SR
Space Coast
59.73
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
9
Wilson, Antoneo
JR
Eastside
59.99
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
10
Holland, Derick
JR
Palatka
1:00.23
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
11
Rojas, Audric
SR
Villages
1:00.39
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
12
Pride, Jeremiah
JR
Hudson
1:01.18
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
13
Craft, Andrea
SR
Eustis
1:01.94
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
14
Dubois, Camden
SO
Nature Coast
1:02.34
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
15
Horan, Chris
SR
Nature Coast
1:02.51
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
16
Barnes, D'Montay
SO
Palatka
1:02.81
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
17
McCaslin, Ian
SR
Titusville
1:03.01
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
18
furlonge, delvin
SR
Atlantic (PO)
1:03.33
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
19
Plummer, Keenan
SO
Atlantic (PO)
1:03.67
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
20
Martin, Kristian
FR
Eastside
1:03.97
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
21
Holston Dunn, Elijah
SR
Crystal River
1:04.51
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
22
Dix, Jemall
SR
Eastside
1:04.67
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
23
Glover, Deontae
FR
Cocoa
1:05.01
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
24
Simmons-Roberts, Tavon
JR
Cocoa
1:05.72
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
25
Abdul, Hakim
SO
Palm Bay
1:06.72
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
26
Wilson, Alex
SO
Weeki Wachee
1:06.93
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
27
Gilio, Dominic
SO
Hudson
1:07.06
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
28
Addison, Xayvier
SO
Palatka
1:07.34
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
29
Smith, Stephon
JR
Palm Bay
1:08.03
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
30
Roberson, Avery
SO
Astronaut
1:08.29
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
31
Hendricks, Brendan
SR
Mount Dora
1:08.44
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
32
McKown, Aiden
FR
Villages
1:08.86
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
33
Pearson, Braydon
SO
Central (Brooksville)
1:08.97
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
34
Kennedy, Tristan
SR
Lake Weir
1:08.99
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
35
Garcia, Jean
JR
Weeki Wachee
1:09.34
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
36
Richardson, Dallas
SO
North Marion
1:09.65
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
37
Johnson, Jonathan
SR
Eustis
1:10.03
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
38
Williams, Eric
FR
Titusville
1:12.08
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
39
Lou, Sammy
FR
Trinity Prep
1:12.42
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
40
Allen, Dashawn
FR
Nature Coast
1:13.82
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
41
Bethl, Demarre
FR
Titusville
1:13.89
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
42
Stockstill, Justin
FR
Trinity Prep
1:15.00
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
43
Jasper, Jodel
SO
Palm Bay
1:15.13
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
44
Brewer, Teague
JR
Bishop Moore
1:16.16
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
45
Fennell, John
FR
Eustis
1:16.70
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
46
Biegmann, Simon
SO
Astronaut
1:19.35
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
47
Pini, RJ
SO
Trinity Prep
1:19.41
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
48
Hartney, Tyler
JR
Mount Dora
1:25.31
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
49
Washington, Preston
FR
Crescent City
1:27.30
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
400 Hurdles (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
Duncan, D'Asia
FR
Montverde Academy
1:02.53
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
2
Elstad, Natalee
SO
Villages
1:07.33
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
3
Rodgers, Payton
JR
South Sumter
1:07.60
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
4
Bryant, Ja'Aliyah
SR
Eastside
1:09.71
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
5
Williams, Alayezia
JR
Cocoa
1:09.88
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
6
Williams, Dhamariah
FR
Montverde Academy
1:10.08
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
7
Miliotes, Anna
SR
Trinity Prep
1:11.16
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
8
Harp, Shovonne
SO
Cocoa
1:11.50
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
9
Andrews, Skyla
SO
Palatka
1:13.52
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
10
Link, Camryn
8
Interlachen
1:15.16
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
11
Ford, Alleah
SR
Palatka
1:15.24
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
12
Livingston, Arielle
JR
Eastside
1:15.51
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
13
Rodriguez, Caroline
SR
Bishop Moore
1:15.99
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
14
Washington, Jayda
FR
Umatilla
1:17.26
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
15
Rodgers, Avre'yana
SO
Palatka
1:17.94
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
16
Lamothe, Ryllie
SO
Astronaut
1:18.46
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
17
Cox, Anna
SO
Mount Dora
1:20.73
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
18
Bonnewitz, Paloma
SO
Bishop Moore
1:21.38
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
19
Daniels, Samiyah
SO
Eastside
1:22.50
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
20
Aguayo, Yaheilis
FR
Lake Weir
1:22.53
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
21
Ozyjowski , Makayla
JR
Nature Coast
1:22.61
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
22
Amsbury, Savannah
SO
Crystal River
1:26.30
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
23
Bolton, A'Lasia
JR
Dunnellon
1:27.02
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
24
Poparod, Kennedy
FR
Bishop Moore
1:27.42
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
25
Warren, Abigail
FR
Interlachen
1:28.21
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
26
Wigle, Kiersten
FR
Space Coast
1:29.47
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
27
Roach, Mikah
FR
Umatilla
1:30.15
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
28
Taylor, Ava
JR
Eustis
1:30.17
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
29
Bland, Kayla
FR
Crystal River
1:30.22
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
30
Moore, Tytiana
JR
Dunnellon
1:31.93
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
31
Mazo-Echeverri, Manuela
SR
Lake Weir
1:33.43
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
32
Rozynski, Kenzie
FR
Palm Bay
1:33.94
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
33
Grissom, Kaipre
JR
Hudson
1:34.14
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
34
Joely, Bustos
8
Crescent City
1:48.85
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
4 x 100 Relay (Men)
Top↑
Team
Time
Athletes
Meet
Meet Date
1
Atlantic (PO)
42.24
Workman
,
dixon
,
killingsworth
,
royal
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
2
Lake Highland Prep
42.46
Ware-McClendon
,
Ware
,
Johnson Jr.
,
Perry
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
3
North Marion
42.48
Brown
,
Walton
,
Rollerson
,
Foster
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
4
Cocoa
42.53
Edgecombe
,
Hawkins
,
Holmes
,
Brown
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
5
Eastside
42.75
Johnson
,
Martin
,
Waldon
,
Benjamin
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
6
Hudson
43.06
Shawell
,
Keeling
,
Norris
,
Conley
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
7
South Sumter
43.25
McDonald
,
Johnson
,
Young
,
Dorsey
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
8
Palatka
43.38
Offord
,
Wright
,
Wright Jr
,
Turner
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
9
Eustis
43.93
Williams
,
Vega
,
Wilson
,
Wilder
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
10
Newberry
44.16
Davis
,
Rich
,
Eastman
,
Bello
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
11
Titusville
44.32
Christian
,
Martin
,
Bailey
,
Curry
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
12
Nature Coast
44.33
Mendez
,
Rodriguez
,
Horan
,
Mckenzie
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
13
Palm Bay
44.44
Pittman
,
Official
,
Johnson
,
Singleton
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
14
Astronaut
44.99
Avelar
,
Beachem
,
Peters
,
Lincoln
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
15
Space Coast
45.10
Espinosa
,
Smith
,
Taylor-Williams
,
Ayliffe
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
16
Villages
45.25
Sarakinis
,
Jewett
,
Rojas
,
Globig
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
17
Weeki Wachee
46.05
Allen
,
Ferrugia-Hughes
,
Frazier
,
Frazier
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
18
Cocoa Beach
46.92
Murrin
,
Fee
,
Coe
,
Day
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
19
Lake Weir
47.37
Alverio
,
Dawkins
,
Cooper
,
Raymond
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
20
Central (Brooksville)
48.10
Valerio Estevez
,
Gaynor
,
Edwards
,
Wade
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
21
Edgewood
48.67
Diaz
,
Elston
,
Cabrera
,
Esemuede
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
22
West Shore
48.87
Li
,
Johnson
,
Richardson
,
Matias
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
23
Crooms
49.50
DAVIDOWITZ
,
Harris
,
SITDYKOV
,
PEREZ
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
24
Trinity Prep
51.15
Loiseau
,
Krahling
,
Butler
,
Butler
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
25
Crystal River
52.61
Holston Dunn
,
Morton
,
Wilson
,
Verschraegen
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
4 x 100 Relay (Women)
Top↑
Team
Time
Athletes
Meet
Meet Date
1
Cocoa
46.81
Parham
,
Tyson
,
Parham
,
Thomas
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
2
Hernando
49.38
Lance
,
Smith
,
Richardson
,
White
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
3
Villages
49.53
Brito
,
Thomas
,
Probola
,
Elstad
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
4
Atlantic (PO)
49.74
Livingston
,
Jones
,
Yan
,
perez
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
5
Eustis
49.87
Carter
,
Carter
,
Dias
,
Filetti
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
6
Bishop Moore
50.12
Nieves
,
Dunn
,
Yoerger
,
Kruel
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
7
Palatka
50.52
Fields
,
Passmore
,
Andrews
,
Edwards
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
8
Lake Highland Prep
50.97
Simpson
,
Kahn
,
Vidrine
,
Canine
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
9
Eastside
51.33
Daniels
,
Bryant
,
Livingston
,
Smith
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
10
Interlachen
52.17
Webber
,
Griffin
,
Link
,
Shivers
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
11
West Shore
52.54
Wright
,
Courtney
,
McKee
,
King
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
12
Dunnellon
52.58
Burns
,
Murray
,
Evans
,
Council
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
13
Trinity Prep
53.25
Burgos
,
Patino
,
Miliotes
,
Yared
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
14
North Marion
53.62
Baines
,
Brown
,
Howard
,
Brown
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
15
Astronaut
53.77
Washington
,
Cannon
,
Fluud
,
Hamilton
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
16
Newberry
53.78
Bird
,
Graciani
,
Hunt
,
Tharp
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
17
Lincoln Park
53.86
Huskin
,
Lundy
,
Smith
,
Whilby
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
18
Windermere Prep
53.94
Akabane
,
Basinger
,
Sodhi
,
Allwood
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
19
Nature Coast
53.97
Ferlita
,
Norton
,
Lawson
,
Bailey
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
20
South Sumter
54.16
Cruz
,
Lynn
,
Caldwell
,
Morgan
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
21
Crooms
55.28
Perez
,
FRANCIS
,
Rhodes
,
Barker
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
22
Titusville
55.61
Stevens
,
Letmon
,
Harrell
,
Lopez
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
23
Lake Weir
56.18
Lebron
,
Aguayo
,
Dinh
,
Raymond
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
24
Crystal River
57.12
Amsbury
,
Knight
,
Rodriguez
,
Johnson
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
25
Edgewood
58.20
Daly
,
Blackburn
,
Walker
,
Mallory
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
26
Crescent City
58.37
Green
,
Perez
,
lopez
,
Onofre
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
27
Space Coast
1:00.24
Brown
,
Goodwin
,
Ayliffe
,
Wolfe
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
4 x 400 Relay (Men)
Top↑
Team
Time
Athletes
Meet
Meet Date
1
Montverde Academy
3:21.96
Cardwell
,
Greene
,
Cunningham
,
Picciano
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
2
Atlantic (PO)
3:23.60
killingsworth
,
Russell
,
Voltaire
,
royal
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
3
Lake Highland Prep
3:23.73
Gummer
,
Ware
,
Ware-McClendon
,
Johnson Jr.
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
4
Eastside
3:28.81
Wilson
,
Martin
,
Johnson
,
Johnson
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
5
Cocoa
3:31.88
Edgecombe
,
Hawkins
,
Evans
,
Bass
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
6
Eustis
3:32.54
Engel
,
Rabess
,
Kemp
,
Roush
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
7
Astronaut
3:32.57
Tilford
,
Beachem
,
Peters
,
Lincoln
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
8
Palatka
3:33.09
Holland
,
Turner
,
Offord
,
Wright Jr
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
9
Space Coast
3:34.99
Espinosa
,
Jenkins
,
Smith
,
Wiler
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
10
North Marion
3:35.44
Patterson
,
McDonald
,
Triana
,
Taylor
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
11
Villages
3:36.34
Ascencio-Rojo
,
Clarke
,
Hernandez
,
Clarke
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
12
Bishop Moore
3:36.90
Calcano
,
Jusme
,
Griffiths
,
Cantero
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
13
Windermere Prep
3:38.38
James
,
Shuffield
,
Holden
,
Allwood
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
14
Hudson
3:39.36
Pride
,
Rehm
,
Hall
,
Franklin
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
15
Titusville
3:41.16
Captain
,
Bonta
,
Dandridge
,
Jones
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
16
Weeki Wachee
3:43.37
Hodge-Mauldin
,
Schmidt
,
Frazier
,
Allen
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
17
Palm Bay
3:44.67
Grady
,
Richardson
,
Laurent
,
Brooks
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
18
Nature Coast
3:45.71
Edney
,
Senzig
,
Barrett
,
Faulkingham
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
19
Cocoa Beach
3:49.77
Malki
,
Fee
,
Murrin
,
Kelly
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
20
Dunnellon
3:53.59
Charles
,
Hinckley
,
Kearse
,
Slagle
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
21
Trinity Prep
4:00.28
Hawley
,
Krahling
,
Lou
,
Ulman
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
22
Crescent City
4:00.60
Pena
,
Vasquez
,
Vences
,
Thomas
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
23
Crooms
4:01.04
Harris
,
DAVIDOWITZ
,
PEREZ
,
SITDYKOV
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
24
Lake Weir
4:05.38
Richard
,
Duncan
,
Alverio
,
Young
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
25
Crystal River
4:05.95
Koos
,
Holston Dunn
,
Komara
,
Fuller
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
26
Lincoln Park
4:07.21
Rivera
,
Sena
,
Wahrmann
,
Coto
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
27
Edgewood
4:09.80
Pope
,
Woodrich
,
Dehuff
,
Vellody
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
4 x 400 Relay (Women)
Top↑
Team
Time
Athletes
Meet
Meet Date
1
Villages
4:01.30
Probola
,
Byron
,
Elstad
,
Thomas
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
2
Montverde Academy
4:02.03
Dickinson
,
Williams
,
Orphelia
,
Saranita
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
3
Cocoa
4:09.71
Bryant
,
Tyson
,
Barnes
,
Parham
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
4
Lake Highland Prep
4:14.79
Carter
,
Egerton
,
Kahn
,
Vidrine
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
5
Atlantic (PO)
4:15.34
Jones
,
Yan
,
perez
,
perez
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
6
Eastside
4:19.49
Bryant
,
Astrom
,
Livingston
,
Smith
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
7
Lincoln Park
4:21.21
Smith
,
Watson
,
Daniel
,
Brown
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
8
Eustis
4:21.36
Carter
,
Filetti
,
Hulse
,
Westbrooke
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
9
Palatka
4:22.78
Williams
,
Passmore
,
Andrews
,
Fountain
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
10
Cocoa Beach
4:23.83
Shunnarah
,
Fish
,
Wolverton
,
Robinson
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
11
Bishop Moore
4:26.68
Yoerger
,
Dunn
,
Maddalena
,
Kruel
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
12
Astronaut
4:30.09
Montgomery
,
Bielefeld
,
Treder
,
Lamothe
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
13
Umatilla
4:34.18
Washington
,
Campbell
,
Brutus
,
Carthers
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
14
Space Coast
4:34.88
Denmark
,
Wigle
,
Lenau
,
Jacavage
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
15
Edgewood
4:36.33
Jenkins
,
Jacobs
,
Coris
,
Howarter
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
16
West Shore
4:37.41
Maddikonda
,
McKee
,
Niwas
,
Richardson
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
17
Trinity Prep
4:37.75
Hennebery
,
Mortimer
,
Miliotes
,
Jessen
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
18
Weeki Wachee
4:42.02
Bisaillon
,
Williams
,
Williams
,
Owens
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
19
Interlachen
4:46.95
Warren
,
Griffin
,
Jones
,
Webber
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
20
Nature Coast
4:47.73
Asteasuainzarra
,
Sogren Atkinson
,
Crandall
,
Cunane
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
21
Crescent City
4:58.23
Onofre
,
lopez
,
Phetsaya
,
Perez
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
22
Dunnellon
5:06.53
Tate
,
Rogers
,
Evans
,
Alvord
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
4 x 800 Relay (Men)
Top↑
Team
Time
Athletes
Meet
Meet Date
1
Montverde Academy
8:20.83
Cardwell
,
Moss
,
Shaban
,
Picciano
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
2
Windermere Prep
8:23.95
Allwood
,
Cheng
,
Holden
,
Shuffield
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
3
Trinity Prep
8:30.37
Hatchette
,
Stricklin
,
Hawley
,
Clifton
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
4
Lake Highland Prep
8:33.20
Choung
,
Meffe
,
Yong
,
Wellons
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
5
Villages
8:35.10
Probola
,
Clarke
,
Ascencio-Rojo
,
Clarke
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
6
Cocoa Beach
8:38.69
Cerveny
,
Reyes
,
Gilbertson
,
Karl
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
7
Bishop Moore
8:40.38
Parks
,
Herrera
,
Adornetto
,
Thrash
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
8
Edgewood
8:47.23
Webb
,
Germain
,
Dowdell
,
Corley
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
9
Eastside
8:47.69
Alvarez
,
Traktuev
,
Amir
,
Petty
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
10
Astronaut
8:49.17
Tilford
,
Faris
,
Kinsey
,
Kinsey
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
11
West Shore
8:50.73
Giuliani
,
Theiler
,
Murphy
,
Grimison
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
12
Titusville
9:12.02
Captain
,
Bennett
,
Captain
,
Torres
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
13
Nature Coast
9:13.49
Oneill
,
Faulkingham
,
Senzig
,
Barrett
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
14
Crescent City
9:23.88
Pena
,
Thomas
,
Vasquez
,
Gonzalez
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
15
Mount Dora
9:24.91
Hassan
,
Spears
,
Cho-Sam
,
McKee
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
16
Dunnellon
9:25.32
Kearse
,
Slagle
,
Spillman
,
Hinckley
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
17
Palatka
9:26.22
Dollar
,
Gillon
,
McGinnis
,
Brauman
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
18
Newberry
9:31.44
Thrift
,
Fanelli
,
Butler
,
Bello
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
19
Lincoln Park
9:52.98
Lane
,
Rivera
,
Wahrmann
,
Sena
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
20
North Marion
9:59.18
Compton
,
Campbell
,
Nichols
,
Rojas
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
21
Cocoa
10:21.86
Leber
,
Osborne
,
Diaz
,
Graves
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
22
Space Coast
10:34.41
Starkey
,
Powell
,
Nolan
,
Padron
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
23
Crystal River
10:36.18
Fuller
,
Morton
,
Koos
,
Huebner
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
24
Weeki Wachee
11:39.01
Cintron
,
Albee
,
LaRiviere
,
Duhon
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
4 x 800 Relay (Women)
Top↑
Team
Time
Athletes
Meet
Meet Date
1
Villages
9:47.74
Probola
,
Byron
,
Sosnowski
,
Thomas
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
2
Mount Dora
10:26.21
Douglas
,
Roman
,
Vu
,
Koester
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
3
Bishop Moore
10:29.24
Watkins
,
Lorey
,
Hage
,
Yoerger
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
4
Edgewood
10:29.28
Gividen
,
Myers
,
Tomberlin
,
Gividen
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
5
Lake Highland Prep
10:32.41
Johnson
,
Newman
,
Richards
,
Shah
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
6
West Shore
10:44.40
Richardson
,
Maddikonda
,
Falls
,
Hsieh
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
7
Trinity Prep
10:53.09
Mortimer
,
Hennebery
,
Parker
,
Jessen
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
8
Astronaut
10:56.07
Treder
,
Bielefeld
,
Cutkelvin
,
Montgomery
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
9
Lincoln Park
11:18.03
Drawdy
,
Drawdy
,
Nolasco
,
Duffy
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
10
Interlachen
11:26.63
Warren
,
Guessford
,
Mitchum
,
Vinson
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
11
Dunnellon
11:41.06
Hatcher
,
Rogers
,
Robb
,
Alvord
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
12
Nature Coast
11:44.62
Asteasuainzarra
,
Cahill
,
Crandall
,
Cunane
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
13
Cocoa Beach
11:49.68
Ricks
,
Johnson
,
Beasha
,
Furton-Sparks
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
14
Eustis
11:52.10
Hooper
,
Shook
,
Ward
,
Ellison
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
15
Weeki Wachee
12:10.91
Bisaillon
,
Guilfuchi
,
Williams
,
Luke
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
16
Crescent City
12:23.27
Perez
,
lopez
,
Onofre
,
Consuelos
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
17
Space Coast
13:08.52
Wigle
,
Starkey
,
Ohlinger
,
Schmidt
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
18
Hudson
13:25.89
Perez
,
Eguigure
,
Micallef
,
Pulley
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
19
Cocoa
17:26.00
Henderson
,
Smith
,
Thomas
,
Harris
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
High Jump (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
1
Calhoun, Kyone
SR
Cocoa
1.93m
6' 4"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
2
Walton, Elija
SR
North Marion
1.87m
6' 1.5"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
3
Hardy, Jontreaz
JR
Hudson
1.85m
6' 0.75"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
3
Wilson, Anthony
SR
Weeki Wachee
1.85m
6' 0.75"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
5
McCoy, Cayden
FR
Mount Dora
1.83m
6' 0"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
5
Roush, Joseph
SR
Eustis
1.83m
6' 0"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
5
yan, mekhi
FR
Atlantic (PO)
1.83m
6' 0"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
8
Richard, Alcarlos
SO
Lake Weir
1.82m
5' 11.5"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
9
Brooks, Kyle
SO
Palm Bay
1.78m
5' 10"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
9
Hester, Clifton
FR
Cocoa
1.78m
5' 10"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
9
James, Khamari
JR
Windermere Prep
1.78m
5' 10"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
9
Williams, Demarius
SO
Trinity Prep
1.78m
5' 10"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
9
Hilson, Javion
SO
Cocoa
1.78m
5' 10"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
9
Smith, Ralphel
SO
Titusville
1.78m
5' 10"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
15
Miller, Jerrod
JR
Eastside
1.77m
5' 9.75"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
16
Vorhauer, Cameron
FR
Villages
1.75m
5' 8.75"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
16
Williams, Ben
SO
Crystal River
1.75m
5' 8.75"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
16
Doty, Jaxon
FR
Hudson
1.75m
5' 8.75"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
19
Castro, Jorge
SR
Bishop Moore
1.73m
5' 8"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
20
Williams, Arzavian
SO
Crescent City
1.72m
5' 7.75"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
21
Franklin, Joe
JR
Hudson
1.70m
5' 7"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
21
Mullins, George
SO
South Sumter
1.70m
5' 7"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
23
Apelado, Javen
SR
Bishop Moore
1.67m
5' 5.75"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
23
Dix, Jemall
SR
Eastside
1.67m
5' 5.75"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
25
White, Jisiah
FR
Bishop Moore
1.63m
5' 4.25"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
25
Ayliffe, Derion
SO
Space Coast
1.63m
5' 4.25"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
25
Singleton, Armoni
JR
Palm Bay
1.63m
5' 4.25"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
25
Bradley, Daniel
SO
Windermere Prep
1.63m
5' 4.25"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
25
Krebs, Kyle
JR
Mount Dora
1.63m
5' 4.25"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
30
Campbell, Elysha
SO
Palatka
1.62m
5' 3.75"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
31
Perin, Nathan
SR
Astronaut
1.58m
5' 2.25"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
32
Cannon, Cooper
FR
Villages
1.55m
5' 1"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
32
Casanova, Isaiah
SO
Weeki Wachee
1.55m
5' 1"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
32
Gray, Troy
FR
Villages
1.55m
5' 1"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
High Jump (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
1
Hill, Victoria
SO
Trinity Prep
1.63m
5' 4.25"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
2
Williams , Destiny
8
Palatka
1.50m
4' 11"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
2
Randazzo, Jasmine
JR
Weeki Wachee
1.50m
4' 11"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
2
Matthews, Tatianna
JR
Dunnellon
1.50m
4' 11"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
5
Duncan, D'Asia
FR
Montverde Academy
1.47m
4' 9.75"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
6
Watterson, Evah
JR
Villages
1.45m
4' 9"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
7
Barnes, I'Yana
FR
Cocoa
1.43m
4' 8.25"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
8
Dias, Skye
SO
Eustis
1.42m
4' 7.75"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
9
Asteasuainzarra, Abby
FR
Nature Coast
1.40m
4' 7"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
9
Maher, Leah
FR
Hudson
1.40m
4' 7"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
11
Davis, Sadie
SR
Mount Dora
1.37m
4' 6"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
12
Stradinger, Ashlynn
SR
Villages
1.35m
4' 5"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
12
Burns, Mia
FR
Dunnellon
1.35m
4' 5"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
14
Moore, Tytiana
JR
Dunnellon
1.33m
4' 4.25"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
15
Hill, Di'mond
JR
Lincoln Park
1.32m
4' 4"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
15
Drawdy, Morgan
JR
Lincoln Park
1.32m
4' 4"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
15
Washington, Jayda
FR
Umatilla
1.32m
4' 4"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
15
Lenau , Taylor
JR
Space Coast
1.32m
4' 4"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
19
Belcher, Mary
SO
Villages
1.30m
4' 3.25"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
19
Haskins, Denay
SO
Hudson
1.30m
4' 3.25"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
19
Knight, Savannah
SO
Crystal River
1.30m
4' 3.25"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
22
Ford, Alleah
SR
Palatka
1.28m
4' 2.25"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
22
Cue, Charnelle
FR
Palatka
1.28m
4' 2.25"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
24
Burgos, Addison
SO
Trinity Prep
1.27m
4' 2"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
24
Nicoli, Talia
7
Edgewood
1.27m
4' 2"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
24
Guthrie, Sydney
SO
Mount Dora
1.27m
4' 2"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
27
Hayles, Sutania
FR
Lake Weir
1.24m
4' 0.75"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
28
Gerard, Madison
JR
Trinity Prep
1.22m
4' 0"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
Pole Vault (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
1
Georgiev, Alex
JR
Montverde Academy
4.90m
16' 0.75"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
2
Khols, Guy
SR
Montverde Academy
4.05m
13' 3.5"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
3
Karen , Adam
SR
Montverde Academy
3.90m
12' 9.5"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
3
Laurore, Max
SR
Montverde Academy
3.90m
12' 9.5"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
5
O'Connor, Carlos
SR
Trinity Prep
3.75m
12' 3.5"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
6
Nelson, Kelly
SR
Villages
3.25m
10' 8"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
7
Williams, Ben
SO
Crystal River
3.10m
10' 2"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
7
Spratt, Aaron
SO
Villages
3.10m
10' 2"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
9
Maxwell, Ashten
SO
Astronaut
3.03m
9' 11.25"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
10
Walsh, Conner
SO
Astronaut
2.88m
9' 5.25"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
11
Miller, Parker (Sam)
JR
Trinity Prep
2.45m
8' 0.5"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
12
Fields, Tony
8
Palatka
2.37m
7' 9.25"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
13
Mack, Kriston
SR
Palatka
2.35m
7' 8.5"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
13
Tapia, Jeremy
FR
Villages
2.35m
7' 8.5"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
15
Komara, Lane
FR
Crystal River
2.05m
6' 8.75"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
Pole Vault (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
1
Kirst, Isabella
JR
Montverde Academy
3.01m
9' 10.5"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
2
Sellers, Aubrey
SR
Mount Dora
2.86m
9' 4.5"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
2
Sorensen, Cadence
JR
Lake Highland Prep
2.86m
9' 4.5"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
4
Byron, Llia
SR
Villages
2.80m
9' 2.25"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
5
Vogel, Vivian
SO
Lake Highland Prep
2.56m
8' 4.75"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
6
Hamilton, Brooke
SO
Astronaut
2.43m
7' 11.5"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
7
Ressler, Sophie
SO
Montverde Academy
2.41m
7' 10.75"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
7
Deery, Katherine
JR
Lake Highland Prep
2.41m
7' 10.75"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
9
Rodriguez, Caroline
SR
Bishop Moore
2.26m
7' 5"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
10
Harvey, Mia
JR
Trinity Prep
2.11m
6' 11"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
11
Cree, Claire
SO
Villages
2.05m
6' 8.75"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
11
Linton, Hanna
JR
Villages
2.05m
6' 8.75"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
13
Rodriguez, Lilyana
SO
Crystal River
1.60m
5' 3"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
14
Rodgers, Avre'yana
SO
Palatka
1.52m
4' 11.75"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
Long Jump (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
Wind
1
Holmes, Xavier
SR
Cocoa
6.99m
22' 11.25"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
NWI
2
Smith, Ralphel
SO
Titusville
6.90m
22' 7.75"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
NWI
3
Diaz, Hector
SR
Titusville
6.78m
22' 3"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
NWI
3
Foster, Christopher
SR
North Marion
6.78m
22' 3"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
NWI
5
Smith, Woodrow
JR
Space Coast
6.73m
22' 1"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
NWI
6
Miller, Jerrod
JR
Eastside
6.72m
22' 0.75"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
NWI
7
Johnson, Rashad
SO
South Sumter
6.65m
21' 10"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
8
Conley, James
JR
Hudson
6.48m
21' 3.25"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
9
Dobbs, Caleb
SR
Cocoa
6.47m
21' 2.75"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
NWI
10
Eastman, Bryan
SR
Newberry
6.41m
21' 0.5"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
NWI
11
Basden, Cameron
JR
Windermere Prep
6.33m
20' 9.25"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
NWI
12
Papa, Logan
SO
Weeki Wachee
6.32m
20' 9"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
13
Offord, Tommy
FR
Palatka
6.30m
20' 8"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
NWI
13
Clouthier, Benjamin
SR
Mount Dora
6.30m
20' 8"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
NWI
15
Waldon, Ta Joun
JR
Eastside
6.29m
20' 7.75"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
NWI
16
Hester, Clifton
FR
Cocoa
6.27m
20' 7"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
NWI
16
wilson-polydor, Ra'jhayn
JR
Titusville
6.27m
20' 7"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
NWI
18
Norris, Colton
SR
Hudson
6.23m
20' 5.25"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
19
Graves-Blanks, Kai
SR
Montverde Academy
6.21m
20' 4.5"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
NWI
20
Castro, Jorge
SR
Bishop Moore
6.19m
20' 3.75"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
NWI
21
Montgomery, Trent
FR
Nature Coast
6.16m
20' 2.5"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
22
Pride, Jeremiah
JR
Hudson
6.10m
20' 0.25"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
23
Rollerson , Caleb
JR
North Marion
6.07m
19' 11"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
NWI
24
Fogah, Kymani
FR
Eustis
5.98m
19' 7.5"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
NWI
25
Cespedes, Aydan
JR
Nature Coast
5.88m
19' 3.5"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
26
Brown, Sheldon
8
Palatka
5.85m
19' 2.5"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
NWI
27
Benjamin, Joshua
JR
Eastside
5.82m
19' 1.25"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
NWI
28
Williams, Arzavian
SO
Crescent City
5.69m
18' 8"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
NWI
29
Schaeffer, Trevor
JR
Space Coast
5.68m
18' 7.75"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
NWI
30
Castor, Tarik
JR
Palatka
5.66m
18' 7"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
NWI
30
Winkler, Justin
SR
South Sumter
5.66m
18' 7"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
32
yan, mekhi
FR
Atlantic (PO)
5.55m
18' 2.5"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
NWI
32
Allen, Dashawn
FR
Nature Coast
5.55m
18' 2.5"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
34
Diaz, Gabe
SO
Bishop Moore
5.54m
18' 2.25"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
NWI
35
Li, Daniel
JR
West Shore
5.53m
18' 1.75"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
NWI
36
Cooper, Jacob
SO
Lake Weir
5.52m
18' 1.5"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
NWI
37
Jackson, Jahmier
JR
North Marion
5.49m
18' 0.25"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
NWI
37
Rabess , Antwane
SR
Eustis
5.49m
18' 0.25"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
NWI
39
johnson, alvin
JR
Atlantic (PO)
5.47m
17' 11.5"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
NWI
39
Amoah-Mensah, Afrifa
JR
Mount Dora
5.47m
17' 11.5"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
NWI
41
Cabezudo, Adrian
JR
Weeki Wachee
5.37m
17' 7.5"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
41
McKinnon, Tyson
SO
Interlachen
5.37m
17' 7.5"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
NWI
43
Gray, Troy
FR
Villages
5.35m
17' 6.75"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
44
SITDYKOV, DANIEL
JR
Crooms
5.34m
17' 6.25"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
NWI
45
Apelado, Javen
SR
Bishop Moore
5.31m
17' 5.25"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
NWI
46
Tsouchlos, Alex
SO
Cocoa Beach
5.18m
17' 0"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
NWI
47
Plummer, Keenan
SO
Atlantic (PO)
5.14m
16' 10.5"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
NWI
48
Taylor-Williams, Kawmme
JR
Space Coast
5.10m
16' 8.75"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
NWI
49
Williams, Demarius
SO
Trinity Prep
5.00m
16' 5"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
NWI
50
Leach, Dakota
FR
Interlachen
4.92m
16' 1.75"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
NWI
Long Jump (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
Wind
1
Williams, Alayezia
JR
Cocoa
5.44m
17' 10.25"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
NWI
2
Hill, Victoria
SO
Trinity Prep
5.30m
17' 4.75"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
NWI
3
Watson, Alexandra
JR
Lincoln Park
5.18m
17' 0"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
NWI
4
Duncan, D'Asia
FR
Montverde Academy
4.86m
15' 11.5"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
NWI
5
Byron, Abisola
FR
Villages
4.81m
15' 9.5"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
6
Fountain, Jhane
FR
Palatka
4.76m
15' 7.5"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
NWI
7
Shivers, Mya
FR
Interlachen
4.71m
15' 5.5"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
NWI
8
Egerton, Kayla
SR
Lake Highland Prep
4.69m
15' 4.75"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
NWI
9
Gordon, Gabrielle
SO
Montverde Academy
4.68m
15' 4.25"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
NWI
10
Joseph, Claushinha
SR
Villages
4.67m
15' 4"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
11
Carter, Skyler
SO
Eustis
4.65m
15' 3.25"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
NWI
12
Nguyen, Amber
JR
Villages
4.63m
15' 2.25"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
12
Bruehl, Lillie
FR
Mount Dora
4.63m
15' 2.25"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
NWI
14
Simpson, Madeline
JR
Lake Highland Prep
4.62m
15' 2"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
NWI
15
Campbell, Trinitey
SO
Umatilla
4.60m
15' 1.25"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
NWI
15
King, Jalaya
SO
West Shore
4.60m
15' 1.25"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
NWI
17
Daniels, Samiyah
SO
Eastside
4.54m
14' 10.75"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
NWI
18
Lance, Jada
SR
Hernando
4.52m
14' 10"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
19
Jacobs, Jacey
FR
Edgewood
4.51m
14' 9.75"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
NWI
20
Jackson, Keriona
SO
North Marion
4.50m
14' 9.25"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
NWI
21
Edgecombe, Jayla
FR
Cocoa
4.46m
14' 7.75"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
NWI
21
Smith, Tyesha
SO
Eastside
4.46m
14' 7.75"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
NWI
23
Raymond, Sabine
JR
Lake Weir
4.44m
14' 7"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
NWI
23
Burgos, Addison
SO
Trinity Prep
4.44m
14' 7"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
NWI
25
Passmore, Ymira
JR
Palatka
4.40m
14' 5.25"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
NWI
26
Smith, Nalani
7
Lincoln Park
4.39m
14' 5"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
NWI
26
Harrell, Saniig
FR
Titusville
4.39m
14' 5"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
NWI
28
Scott, Gabrielle
JR
Weeki Wachee
4.36m
14' 3.75"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
29
Fluud, Raine
FR
Astronaut
4.34m
14' 3"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
NWI
29
Cox, Aaliyah
SO
Weeki Wachee
4.34m
14' 3"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
31
Jenkins, Laila
SO
Edgewood
4.33m
14' 2.5"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
NWI
32
Goodyear, Rylee
JR
Bishop Moore
4.24m
13' 11"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
NWI
33
Bryant, Diamond
8
Cocoa
4.23m
13' 10.5"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
NWI
34
Lebron, Karanis
SO
Lake Weir
4.22m
13' 10.25"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
NWI
34
Stevens, Neshae
FR
Titusville
4.22m
13' 10.25"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
NWI
34
Khanthongnak, Sasivarun
JR
Astronaut
4.22m
13' 10.25"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
NWI
37
Daly, Lindsey
8
Edgewood
4.20m
13' 9.5"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
NWI
38
Denmark, Jayda
SO
Space Coast
4.17m
13' 8.25"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
NWI
39
Bird, Nevaeh
FR
Newberry
4.16m
13' 7.75"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
NWI
40
Montas, Hillary
JR
Lake Highland Prep
4.15m
13' 7.5"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
NWI
41
Council, Janee
SO
Dunnellon
4.14m
13' 7"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
NWI
42
Haskins, Danielle
SO
Hudson
4.12m
13' 6.25"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
43
Carthers, Deniah
SO
Umatilla
4.06m
13' 4"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
NWI
43
Akabane, Isabela Yumi
JR
Windermere Prep
4.06m
13' 4"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
NWI
45
Jacavage, Jennava
JR
Space Coast
4.04m
13' 3.25"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
NWI
46
Cue, Kayla
8
Palatka
4.02m
13' 2.25"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
NWI
47
Wilson, Alina
SO
Umatilla
4.01m
13' 2"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
NWI
48
Bethel, Imani
SO
Eastside
4.00m
13' 1.5"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
NWI
49
Sanchez, Ilana
FR
Bishop Moore
3.96m
13' 0"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
NWI
50
Barrett, Taylor
JR
Cocoa Beach
3.94m
12' 11.25"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
NWI
Triple Jump (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
Wind
1
McDonald, Denzel
JR
South Sumter
13.50m
44' 3.5"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
2
Norris, Colton
SR
Hudson
13.47m
44' 2.5"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
3
Waldon, Ta Joun
JR
Eastside
13.05m
42' 9.75"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
NWI
4
Rollerson , Caleb
JR
North Marion
13.00m
42' 8"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
NWI
5
Foster, Christopher
SR
North Marion
12.92m
42' 4.75"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
NWI
6
Walton, Elija
SR
North Marion
12.89m
42' 3.5"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
NWI
6
Edgecombe, Jaden
SR
Cocoa
12.89m
42' 3.5"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
NWI
8
Dobbs, Caleb
SR
Cocoa
12.81m
42' 0.5"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
NWI
9
Peters, Elijah
SO
Astronaut
12.67m
41' 7"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
NWI
10
Clouthier, Benjamin
SR
Mount Dora
12.64m
41' 5.75"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
NWI
11
Smith, Ralphel
SO
Titusville
12.63m
41' 5.25"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
NWI
12
Diaz, Hector
SR
Titusville
12.62m
41' 5"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
NWI
13
Hardy, Jontreaz
JR
Hudson
12.56m
41' 2.5"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
14
Amoah-Mensah, Afrifa
JR
Mount Dora
12.52m
41' 1"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
NWI
15
Jackson, Jahmier
JR
North Marion
12.38m
40' 7.5"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
NWI
16
wilson-polydor, Ra'jhayn
JR
Titusville
12.31m
40' 4.75"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
NWI
17
Campbell, Elysha
SO
Palatka
12.16m
39' 10.75"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
NWI
18
Richard, Alcarlos
SO
Lake Weir
12.10m
39' 8.5"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
NWI
19
Williams, Arzavian
SO
Crescent City
12.07m
39' 7.25"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
NWI
20
Castro, Jorge
SR
Bishop Moore
11.99m
39' 4"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
NWI
21
Castor, Tarik
JR
Palatka
11.86m
38' 11"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
NWI
22
Wilson, Anthony
SR
Weeki Wachee
11.85m
38' 10.5"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
23
Winkler, Justin
SR
South Sumter
11.73m
38' 6"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
24
Girard, Brady
JR
Bishop Moore
11.69m
38' 4.25"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
NWI
25
Osborne, Jordan
FR
Cocoa
11.63m
38' 2"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
NWI
26
Brown, Sheldon
8
Palatka
11.49m
37' 8.5"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
NWI
26
Rabess , Antwane
SR
Eustis
11.49m
37' 8.5"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
NWI
28
Doty, Jaxon
FR
Hudson
11.41m
37' 5.25"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
29
Benjamin, Joshua
JR
Eastside
11.30m
37' 1"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
NWI
30
Cespedes, Aydan
JR
Nature Coast
11.15m
36' 7"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
30
Li, Daniel
JR
West Shore
11.15m
36' 7"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
NWI
32
Young, Leo
SR
Lake Weir
11.12m
36' 5.75"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
NWI
33
Wilson, Alex
SO
Weeki Wachee
11.05m
36' 3"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
34
McDonel, Christopher
SO
Space Coast
11.03m
36' 2.25"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
NWI
35
Richardson, Rodney
FR
Palm Bay
11.01m
36' 1.5"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
NWI
36
Canicatti, Carson
JR
Cocoa Beach
10.86m
35' 7.75"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
NWI
37
Jackson, Aveion
FR
Nature Coast
10.79m
35' 5"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
38
Gray, Troy
FR
Villages
10.69m
35' 1"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
39
White, Jisiah
FR
Bishop Moore
10.57m
34' 8.25"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
NWI
40
Laurent, Samuel
JR
Palm Bay
10.49m
34' 5"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
NWI
41
Shepherd, Quinten
JR
Cocoa Beach
10.48m
34' 4.75"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
NWI
42
Hufault, Aiden
SR
Dunnellon
10.37m
34' 0.25"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
NWI
43
Cannon, Cooper
FR
Villages
10.27m
33' 8.5"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
44
Battle, Zaekwone
FR
Nature Coast
10.14m
33' 3.25"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
45
Clark, Rusten
JR
Space Coast
9.92m
32' 6.5"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
NWI
Triple Jump (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
Wind
1
Williams, Alayezia
JR
Cocoa
11.25m
36' 11"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
NWI
2
Rodgers, Payton
JR
South Sumter
11.10m
36' 5"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
3
Hill, Victoria
SO
Trinity Prep
11.09m
36' 4.75"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
NWI
4
Matthews, Tatianna
JR
Dunnellon
10.83m
35' 6.5"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
NWI
5
Joseph, Claushinha
SR
Villages
10.66m
34' 11.75"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
6
Williams , Destiny
8
Palatka
10.58m
34' 8.5"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
NWI
7
Watterson, Evah
JR
Villages
10.00m
32' 9.75"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
8
Bryant, Diamond
8
Cocoa
9.89m
32' 5.5"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
NWI
9
Fountain, Jhane
FR
Palatka
9.81m
32' 2.25"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
NWI
10
Stradinger, Ashlynn
SR
Villages
9.73m
31' 11.25"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
11
Kruel, Peyton
SR
Bishop Moore
9.64m
31' 7.5"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
NWI
12
Andrews, Skyla
SO
Palatka
9.57m
31' 4.75"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
NWI
13
Harp, Shovonne
SO
Cocoa
9.56m
31' 4.5"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
NWI
14
Bruehl, Lillie
FR
Mount Dora
9.45m
31' 0"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
NWI
15
Council, Janee
SO
Dunnellon
9.38m
30' 9.25"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
NWI
16
Heaven, Jael
JR
Mount Dora
9.22m
30' 3"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
NWI
17
Khanthongnak, Sasivarun
JR
Astronaut
9.14m
30' 0"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
NWI
18
Malabuyo, Ella
SR
Trinity Prep
9.11m
29' 10.75"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
NWI
19
Clark, Julissia
FR
Palm Bay
9.05m
29' 8.25"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
NWI
20
Williams, Kaliyah
SO
Weeki Wachee
8.96m
29' 4.75"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
21
Jones, Journey
JR
Lincoln Park
8.94m
29' 4"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
NWI
22
Jacobs, Jacey
FR
Edgewood
8.90m
29' 2.5"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
NWI
23
Castillo, Isabella
JR
Nature Coast
8.78m
28' 9.75"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
24
Maddalena, Gabriella
FR
Bishop Moore
8.73m
28' 7.75"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
NWI
25
Diaz, Genesis
JR
Lincoln Park
8.58m
28' 1.75"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
NWI
26
Goodyear, Rylee
JR
Bishop Moore
8.51m
27' 11"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
NWI
27
Mack, Denay
JR
Eastside
8.50m
27' 10.75"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
NWI
28
Mazo-Echeverri, Manuela
SR
Lake Weir
8.11m
26' 7.25"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
NWI
29
Powell, Kiara
SO
Palm Bay
7.76m
25' 5.5"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
NWI
30
Petersen, Adrianna
JR
Eastside
7.63m
25' 0.5"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
NWI
Shot Put (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
1
Solis, Xavier
JR
Cocoa
15.51m
50' 10.75"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
2
Hanks, Haiden
JR
Space Coast
13.64m
44' 9"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
3
Williams, Elias
JR
Hudson
13.56m
44' 6"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
4
Harris, Kamal
JR
Lake Highland Prep
13.52m
44' 4.25"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
5
Heath, Arkese
SR
North Marion
13.49m
44' 3.25"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
5
Corbin, Jawarren
SR
South Sumter
13.49m
44' 3.25"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
7
Williams, Devin
SR
Hernando
13.33m
43' 9"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
8
Cromer, Christian
JR
Nature Coast
13.25m
43' 5.75"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
9
Martin, Lamarion
SR
Titusville
13.22m
43' 4.5"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
10
Joiner , Jonathan
JR
Cocoa
13.06m
42' 10.25"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
11
Williams, Tyquan
JR
Eastside
12.94m
42' 5.5"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
12
Marquez, Jordan
JR
Astronaut
12.92m
42' 4.75"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
13
Castillo, Oscar
JR
Palm Bay
12.77m
41' 10.75"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
14
Brown, Amarian
SR
Eustis
12.49m
40' 11.75"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
15
Kadur, Ty
JR
South Sumter
12.46m
40' 10.5"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
16
Zock, Andrew
JR
North Marion
12.34m
40' 6"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
17
Preist, Jeremy
FR
Titusville
12.25m
40' 2.25"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
18
Pratt, Rodennique
SR
Cocoa
12.11m
39' 8.75"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
19
Hunter, Delvonta
FR
Astronaut
12.02m
39' 5.25"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
20
Ficket, Russell
JR
Mount Dora
11.99m
39' 4"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
21
Chacko, Daniel
SO
Trinity Prep
11.81m
38' 9"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
22
Mangozho, Kenneth
JR
Nature Coast
11.72m
38' 5.5"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
23
Forsell, Chris
JR
Hudson
11.65m
38' 2.75"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
24
Jones, Zeveon
JR
Newberry
11.55m
37' 10.75"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
25
Jenkins, Garrett
SO
Astronaut
11.47m
37' 7.75"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
25
Reid, O'Mari
JR
Bishop Moore
11.47m
37' 7.75"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
27
McElwee, Christian
JR
Bishop Moore
11.42m
37' 5.75"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
28
Farr, Garrett
SR
South Sumter
11.40m
37' 5"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
29
Smith, Hayden
SR
Palm Bay
11.34m
37' 2.5"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
30
Russ, Bryton
JR
Villages
11.30m
37' 1"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
31
Libema, Jaydon
JR
Lake Highland Prep
11.21m
36' 9.5"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
32
Young, Daniel
SO
Weeki Wachee
11.19m
36' 8.5"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
33
Cardoza, Immanuel
JR
Nature Coast
11.15m
36' 7"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
34
Fenderson, Jacques
SR
Palatka
11.06m
36' 3.5"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
35
Balderas-Ogando, Elian
SO
Mount Dora
10.97m
36' 0"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
36
Fredenburg, Madden
8
Cocoa Beach
10.90m
35' 9.25"
Cocoa HS MS Track Championship
Apr 26, 2023
37
Ramirez, Steven
FR
Central (Brooksville)
10.75m
35' 3.25"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
38
Libema, Jeremyah
JR
Lake Highland Prep
10.71m
35' 1.75"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
39
Major, Freddy
SO
Crescent City
10.65m
34' 11.25"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
40
Cabrera, Xavier
SO
Edgewood
10.62m
34' 10.25"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
41
Brewer, Teague
JR
Bishop Moore
10.53m
34' 6.75"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
42
Whitfield, Curtis
JR
Palatka
10.38m
34' 0.75"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
43
Gavin, Bryson
8
Space Coast
10.20m
33' 5.75"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
44
Washington, Cameron
FR
Hudson
10.19m
33' 5.25"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
45
Tchistiakov, Leon
JR
Cocoa Beach
10.05m
32' 11.75"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
46
Canicatti, Carson
JR
Cocoa Beach
10.02m
32' 10.5"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
47
Singer, Aiden
JR
Umatilla
10.00m
32' 9.75"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
48
Banks, Dontavis
SO
Eastside
9.88m
32' 5"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
49
Theriault, Mykel
SO
Weeki Wachee
9.74m
31' 11.5"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
50
Phillips, Luke
SO
Villages
9.72m
31' 10.75"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
Shot Put (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
1
Reid, Shamyra
SO
Dunnellon
10.74m
35' 3"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
2
Rubin, Alex
SO
Trinity Prep
9.70m
31' 10"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
3
LaMorte, Carly
JR
Bishop Moore
9.58m
31' 5.25"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
4
Hansen, Audrey
SR
South Sumter
9.45m
31' 0"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
5
Wiggins, Tamia
SR
Palatka
9.41m
30' 10.5"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
6
Williams, Sade
JR
Eastside
9.34m
30' 7.75"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
7
Johnson, Kenadee
FR
Eastside
9.18m
30' 1.5"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
8
Chase, Faith
JR
Astronaut
9.13m
29' 11.5"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
9
Kennedy, Sienna
SO
Villages
8.97m
29' 5.25"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
10
Gibbons, Alana
SO
Astronaut
8.88m
29' 1.75"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
11
Newell, Rayni
JR
Space Coast
8.85m
29' 0.5"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
12
Lape, Cheryl
SR
Villages
8.75m
28' 8.5"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
13
Rawlings, Faith
SO
Bishop Moore
8.55m
28' 0.75"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
14
Beauchamp, Nevaeh
SR
Crystal River
8.53m
28' 0"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
15
Worsham, Kannon
JR
Atlantic (PO)
8.41m
27' 7.25"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
16
Lynch, Makayla
SO
Edgewood
8.35m
27' 4.75"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
17
Johnson, Essence
FR
Atlantic (PO)
8.33m
27' 4"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
18
James, Dakeira
JR
South Sumter
8.29m
27' 2.5"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
19
Cooper, Isyss
JR
South Sumter
8.28m
27' 2"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
20
Thibodeau, Hailey
8
Space Coast
8.20m
26' 11"
Cocoa HS MS Track Championship
Apr 26, 2023
21
Hicks, Jaleah
SO
Titusville
8.16m
26' 9.25"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
22
Passmore, Keneace
7
Palatka
8.11m
26' 7.25"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
23
DeJesus, Cassie
FR
Hudson
8.09m
26' 6.5"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
24
Underwood, Cydney
SO
Edgewood
8.01m
26' 3.5"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
25
Strom, Kasey
SR
Crystal River
7.97m
26' 1.75"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
26
Vo, Sophia
JR
Mount Dora
7.90m
25' 11"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
27
Altamuro, Nicolette
8
Cocoa Beach
7.88m
25' 10.25"
Cocoa HS MS Track Championship
Apr 26, 2023
28
Flanagan, Kayla
SO
Lake Highland Prep
7.87m
25' 10"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
29
Shunnarah, Melanie
8
Cocoa Beach
7.86m
25' 9.5"
Cocoa HS MS Track Championship
Apr 26, 2023
30
Mills, Chelsea
SO
Eastside
7.85m
25' 9.25"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
31
Johnson, A'Marie
SR
Space Coast
7.83m
25' 8.25"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
32
Kraft, Eve
FR
Edgewood
7.69m
25' 2.75"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
33
Shepherd, Zoie
FR
Cocoa Beach
7.65m
25' 1.25"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
34
Chambliss, Janiyah
SO
Eustis
7.51m
24' 7.75"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
35
Miller, Zoe
SR
Nature Coast
7.47m
24' 6.25"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
35
McCaskill, Rihanna
FR
Palatka
7.47m
24' 6.25"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
37
Kelchner, Reagan
JR
Space Coast
7.35m
24' 1.5"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
37
Boggs, Bailey
FR
Astronaut
7.35m
24' 1.5"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
39
Hooks, Adrianna
JR
Eustis
7.30m
23' 11.5"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
39
Rodriguez , Jeralys
JR
Dunnellon
7.30m
23' 11.5"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
41
Weaver, Khiaira
JR
Lake Weir
7.27m
23' 10.25"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
42
Hill, Ah'Sharia
JR
Atlantic (PO)
7.25m
23' 9.5"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
42
Oliver, Kaitlin
FR
Villages
7.25m
23' 9.5"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
44
Teneyck, Alexandria
JR
North Marion
7.21m
23' 8"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
45
Fussell, Avery
SO
Lake Highland Prep
7.18m
23' 6.75"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
46
Uchegbe, Chizara
SO
Bishop Moore
7.14m
23' 5.25"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
47
Hall, Mariah
JR
Lake Weir
6.95m
22' 9.75"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
48
Hensley, Grier
7
Cocoa Beach
6.90m
22' 7.75"
Cocoa HS MS Track Championship
Apr 26, 2023
49
Hagin, Cloie
SO
Hudson
6.78m
22' 3"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
50
Williams, Ardrianna
FR
Crescent City
6.73m
22' 1"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
Discus (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
1
Williams, Tyquan
JR
Eastside
43.56m
142' 11"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
2
Williams, Devin
SR
Hernando
42.94m
140' 10"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
3
Williams, Elias
JR
Hudson
42.55m
139' 7"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
4
Gay, Malik
JR
Palm Bay
41.66m
136' 8"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
5
Fenderson, Jacques
SR
Palatka
41.40m
135' 10"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
6
Carr, Shawn
SR
Villages
40.95m
134' 4"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
7
Russ, Bryton
JR
Villages
40.67m
133' 5"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
8
Farr, Garrett
SR
South Sumter
37.57m
123' 3"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
9
Kadur, Ty
JR
South Sumter
37.30m
122' 4"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
10
Solis, Xavier
JR
Cocoa
37.03m
121' 6"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
11
Reid, O'Mari
JR
Bishop Moore
36.61m
120' 1"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
12
Nemetz, Nathan
JR
West Shore
35.90m
117' 9"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
13
Heath, Arkese
SR
North Marion
35.89m
117' 9"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
14
Harris, Kamal
JR
Lake Highland Prep
35.73m
117' 3"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
15
Singer, Aiden
JR
Umatilla
35.36m
116' 0"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
16
Chacko, Daniel
SO
Trinity Prep
35.28m
115' 9"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
17
Joiner , Jonathan
JR
Cocoa
33.88m
111' 2"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
18
Marquez, Jordan
JR
Astronaut
33.85m
111' 1"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
19
Hanks, Haiden
JR
Space Coast
33.21m
108' 11"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
20
Diaz, Jaiden
SO
Hudson
33.03m
108' 4"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
21
Whitfield, Curtis
JR
Palatka
32.90m
107' 11"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
22
Altomare, Jackson
SO
Trinity Prep
32.59m
106' 11"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
23
Cespedes, Aydan
JR
Nature Coast
32.40m
106' 3"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
24
Finkley, Eian
SR
South Sumter
32.29m
105' 11"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
25
Coe, Kyler
SO
Cocoa Beach
31.64m
103' 10"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
26
Zock, Andrew
JR
North Marion
31.57m
103' 7"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
27
Pratt, Rodennique
SR
Cocoa
31.53m
103' 5"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
28
Gardner, Waylon
FR
Titusville
31.47m
103' 3"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
29
McElwee, Christian
JR
Bishop Moore
31.26m
102' 7"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
30
Libema, Jaydon
JR
Lake Highland Prep
31.11m
102' 1"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
31
Cabrera, Xavier
SO
Edgewood
30.69m
100' 8"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
32
Frazier, Noah
SO
Weeki Wachee
30.50m
100' 1"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
33
White, Nathan
SO
Nature Coast
30.18m
99' 0"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
34
Cardoza, Immanuel
JR
Nature Coast
30.07m
98' 8"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
35
Tchistiakov, Leon
JR
Cocoa Beach
29.72m
97' 6"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
36
Houltin, Foster
SR
Bishop Moore
29.38m
96' 5"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
37
Nelli, Chris
SO
Hudson
29.15m
95' 8"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
38
Flores-Dominquez, Jhonerin
SO
Dunnellon
28.82m
94' 7"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
39
Dhaiti, David
JR
Eustis
28.35m
93' 0"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
40
Jackson, Ja'mauri
SR
Lake Weir
28.34m
93' 0"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
41
Young, Daniel
SO
Weeki Wachee
28.28m
92' 9"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
42
Mommaerts, Andruw
SO
Villages
27.47m
90' 1"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
43
Kelley, Trenten
FR
Titusville
27.44m
90' 0"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
44
Solomon, Swazi
JR
Eastside
26.35m
86' 5"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
45
Maldonado, Lijer
JR
Eustis
25.70m
84' 4"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
46
Clarke, Aiden
SO
Astronaut
25.22m
82' 9"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
47
Libema, Jeremyah
JR
Lake Highland Prep
24.75m
81' 2"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
48
Davis, Akil
SO
Eastside
24.70m
81' 0"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
49
Reid, Daniel
FR
Space Coast
24.56m
80' 7"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
50
Krahling, Dean
SO
Trinity Prep
24.48m
80' 4"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
Discus (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
1
Lape, Cheryl
SR
Villages
30.90m
101' 4"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
2
Fugate, Ally
SR
Villages
30.52m
100' 1"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
3
Reid, Shamyra
SO
Dunnellon
29.65m
97' 3"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
4
Strom, Kasey
SR
Crystal River
28.74m
94' 3"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
5
Kennedy, Sienna
SO
Villages
28.52m
93' 7"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
6
James, Dakeira
JR
South Sumter
28.31m
92' 10"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
7
LaMorte, Carly
JR
Bishop Moore
25.08m
82' 3"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
8
Mills, Chelsea
SO
Eastside
24.41m
80' 1"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
9
McCaskill, Rihanna
FR
Palatka
24.10m
79' 1"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
10
Chase, Faith
JR
Astronaut
23.98m
78' 8"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
10
Ford, Al'lyssa
JR
Palatka
23.98m
78' 8"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
12
Johnson, A'Marie
SR
Space Coast
23.93m
78' 6"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
13
Rubin, Alex
SO
Trinity Prep
23.90m
78' 5"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
14
Rodriguez , Jeralys
JR
Dunnellon
23.77m
78' 0"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
15
Rawlings, Faith
SO
Bishop Moore
23.49m
77' 1"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
16
Williams, Sade
JR
Eastside
23.07m
75' 8"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
17
Johnson, Kenadee
FR
Eastside
23.00m
75' 5"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
18
Kowalewski, Brielle
8
Trinity Prep
22.98m
75' 5"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
19
Wells, Chrissy
JR
South Sumter
22.81m
74' 10"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
20
Owens, Shalena
SO
Weeki Wachee
22.64m
74' 3"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
21
Arvelo, Desiree
FR
Palm Bay
21.70m
71' 2"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
22
Kees, Katie
SO
Space Coast
21.66m
71' 1"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
23
Miller, Zoe
SR
Nature Coast
21.30m
69' 10"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
24
Uchegbe, Chizara
SO
Bishop Moore
21.04m
69' 0"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
25
Ayala, Joby
SR
Mount Dora
20.94m
68' 8"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
26
Gibbons, Alana
SO
Astronaut
20.77m
68' 2"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
27
Boggs, Bailey
FR
Astronaut
20.60m
67' 7"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
28
Kraft, Eve
FR
Edgewood
20.17m
66' 2"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
29
Weaver, Khiaira
JR
Lake Weir
20.02m
65' 8"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
30
Shepherd, Zoie
FR
Cocoa Beach
19.80m
64' 11"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
31
Kelchner, Reagan
JR
Space Coast
19.65m
64' 6"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
32
Flanagan, Kayla
SO
Lake Highland Prep
19.39m
63' 7"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
33
Passmore, Keneace
7
Palatka
19.06m
62' 6"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
34
Chambliss, Janiyah
SO
Eustis
18.89m
62' 0"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
35
Phillips, Sara
FR
Hernando
18.77m
61' 7"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
36
Fussell, Avery
SO
Lake Highland Prep
18.75m
61' 6"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
36
Lehtinen, Emiko
SO
Crystal River
18.75m
61' 6"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
38
Lynch, Makayla
SO
Edgewood
18.64m
61' 2"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
38
Hobbs, Jolee
SO
Hudson
18.64m
61' 2"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
40
Diaz, Keana
SO
Umatilla
18.28m
60' 0"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
41
Hansen, Audrey
SR
South Sumter
17.94m
58' 10"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
42
Beauchamp, Nevaeh
SR
Crystal River
17.57m
57' 8"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
43
Altamuro, Nicolette
8
Cocoa Beach
17.39m
57' 1"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
44
Underwood, Cydney
SO
Edgewood
17.23m
56' 6"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
45
Teneyck, Alexandria
JR
North Marion
16.85m
55' 3"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
46
Shunnarah, Melanie
8
Cocoa Beach
16.80m
55' 1"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
47
Young, Tamia
SO
Palm Bay
16.40m
53' 10"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
48
Williams, Ardrianna
FR
Crescent City
16.36m
53' 8"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
49
Martin, Cassidy
FR
Weeki Wachee
15.71m
51' 6"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
50
Elam, Vanessa
FR
Nature Coast
15.60m
51' 2"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
Javelin (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
1
kuznof, preston
JR
Atlantic (PO)
51.90m
170' 3"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
2
Allen, Josiah
SO
Titusville
51.75m
169' 9"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
3
Johnson, Holden
SR
Eastside
49.71m
163' 1"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
4
Carr, Shawn
SR
Villages
48.29m
158' 5"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
5
Weaver, Ryan
JR
West Shore
47.17m
154' 9"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
6
McElwee, Christian
JR
Bishop Moore
47.09m
154' 6"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
7
strickland, lucas
SR
Atlantic (PO)
46.35m
152' 1"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
8
Hester, Clifton
FR
Cocoa
42.79m
140' 5"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
9
Hagen, Shane
SR
Hudson
40.07m
131' 5"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
10
Williams, Tyquan
JR
Eastside
39.82m
130' 8"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
11
Widmann, Brady
SR
Villages
39.19m
128' 7"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
12
Derkiss, Hunter
SO
Hudson
38.94m
127' 9"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
13
Cooper, Jacob
SO
Lake Weir
38.82m
127' 4"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
13
Mangozho, Kenneth
JR
Nature Coast
38.82m
127' 4"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
15
Whitfield, Curtis
JR
Palatka
37.76m
123' 11"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
16
Hufault, Aiden
SR
Dunnellon
37.75m
123' 10"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
17
Frazier, Matthew
JR
Weeki Wachee
37.36m
122' 7"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
18
Lefsky, Austin
JR
Mount Dora
37.13m
121' 10"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
19
Perin, Nathan
SR
Astronaut
37.00m
121' 5"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
20
Lynch, Calvin
JR
Hudson
36.94m
121' 2"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
21
Cromer, Christian
JR
Nature Coast
36.81m
120' 9"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
22
outlaw, dominic
JR
Atlantic (PO)
36.41m
119' 5"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
23
Komara, Lane
FR
Crystal River
36.21m
118' 9"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
24
Williams, Ben
SO
Crystal River
36.08m
118' 4"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
25
Banks, Dontavis
SO
Eastside
35.72m
117' 2"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
26
Shepherd, Quinten
JR
Cocoa Beach
34.99m
114' 9"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
27
Mack, Kriston
SR
Palatka
34.93m
114' 7"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
28
Aviando, Sariah
SR
North Marion
34.90m
114' 6"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
29
Krebs, Kyle
JR
Mount Dora
34.09m
111' 10"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
30
Nowlan, Brady
SR
Nature Coast
33.89m
111' 2"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
30
Mommaerts, Caleb
SR
Villages
33.89m
111' 2"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
32
Ramirez, Alex
SR
Cocoa
33.76m
110' 9"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
33
Leber, Andrew
SR
Cocoa
33.48m
109' 10"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
34
Schaeffer, Trevor
JR
Space Coast
33.40m
109' 7"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
35
Day, William
JR
Cocoa Beach
33.26m
109' 1"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
36
Jackson, Ja'mauri
SR
Lake Weir
32.84m
107' 9"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
37
Canicatti, Carson
JR
Cocoa Beach
32.47m
106' 6"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
38
Brewer, Teague
JR
Bishop Moore
32.34m
106' 1"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
39
Hanks, Haiden
JR
Space Coast
31.64m
103' 10"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
40
Wilson, Colten
FR
Crystal River
31.59m
103' 8"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
41
Ray, Ethan
SO
Titusville
31.27m
102' 7"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
42
Kirkland, Jayden
SR
Bishop Moore
30.56m
100' 3"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
43
Hennenberg, Kjell
SO
Weeki Wachee
28.69m
94' 1"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
44
Perez, Nathan
8
Crescent City
27.80m
91' 2"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
45
McDonel, Christopher
SO
Space Coast
27.68m
90' 10"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
46
Spillman, Gabe
SO
Dunnellon
27.61m
90' 7"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
47
Miranda, Kingston
SO
Windermere Prep
27.19m
89' 2"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
48
Mackey, Jack
FR
Lake Highland Prep
26.81m
87' 11"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
49
Fenderson, Jacques
SR
Palatka
26.52m
87' 0"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
50
Holmes, Alfred
SO
Weeki Wachee
26.30m
86' 3"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
Javelin (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
1
Sosnowski, Caley
SR
Villages
41.86m
137' 4"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
2
LaMorte, Carly
JR
Bishop Moore
34.79m
114' 2"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
3
Fugate, Taylor
JR
Villages
32.39m
106' 3"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
4
Chase, Faith
JR
Astronaut
31.85m
104' 6"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
5
Einspahr, Bailee
SR
Crystal River
30.64m
100' 6"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
6
Globig, Jacquelyn
SR
Villages
30.18m
99' 0"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
7
Castillo, Isabella
JR
Nature Coast
28.37m
93' 1"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
8
DeJesus, Cassie
FR
Hudson
24.73m
81' 2"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
9
Johnson, Kenadee
FR
Eastside
24.34m
79' 10"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
10
Rawlings, Faith
SO
Bishop Moore
24.18m
79' 4"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
11
Williams, Sade
JR
Eastside
24.13m
79' 2"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
12
Hobbs, Jolee
SO
Hudson
23.68m
77' 8"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
13
Seferlis, Alaxandra
SO
Lake Highland Prep
22.62m
74' 2"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
14
Homich, Ainsley
SR
Mount Dora
22.41m
73' 6"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
15
Reid, Shamyra
SO
Dunnellon
22.30m
73' 2"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
16
Pohlod, Isabella
JR
Trinity Prep
22.21m
72' 10"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
17
Lopez, Keryelit
SR
Titusville
22.05m
72' 4"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
18
Hagin, Cloie
SO
Hudson
21.37m
70' 1"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
19
Gibbons, Alana
SO
Astronaut
21.36m
70' 1"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
20
Rastatter, Selena
SO
Nature Coast
21.31m
69' 11"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
21
Cerrato, Callie
SO
Astronaut
20.90m
68' 7"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
22
Skoglund, Hanna
JR
Trinity Prep
20.65m
67' 9"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
23
Smith, Saniyah
SO
Cocoa
20.55m
67' 5"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
24
Brunson, Jalisa
SR
Nature Coast
20.31m
66' 8"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
25
Alston, Mekhyra
FR
Palatka
20.15m
66' 1"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
26
Arvelo, Desiree
FR
Palm Bay
19.60m
64' 4"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
27
Cue, Charnelle
FR
Palatka
19.43m
63' 9"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
27
McDonald, Graci
SR
Interlachen
19.43m
63' 9"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
29
Raymond, Sabine
JR
Lake Weir
19.40m
63' 8"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
30
Johnson, A'Marie
SR
Space Coast
19.29m
63' 3"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
31
Stout, Katelynne
SO
Space Coast
19.26m
63' 2"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
32
Harvey, Mia
JR
Trinity Prep
18.69m
61' 4"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
33
Mazo-Echeverri, Manuela
SR
Lake Weir
18.40m
60' 4"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
34
McCaskill, Rihanna
FR
Palatka
18.22m
59' 9"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
35
Weaver, Khiaira
JR
Lake Weir
18.00m
59' 1"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
36
Williams, Ardrianna
FR
Crescent City
17.88m
58' 8"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
37
Jacobsen, Erin
SR
Interlachen
17.70m
58' 1"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
38
Shepherd, Zoie
FR
Cocoa Beach
17.64m
57' 10"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
39
Teneyck, Alexandria
JR
North Marion
17.56m
57' 7"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
40
Vo, Sabrina
FR
Mount Dora
17.34m
56' 11"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
41
Newell, Rayni
JR
Space Coast
17.15m
56' 3"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
42
NeJame, Valentina
JR
Lake Highland Prep
16.34m
53' 7"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
43
Hytovick, Carlee
JR
Dunnellon
16.12m
52' 11"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
44
Lehtinen, Emiko
SO
Crystal River
15.41m
50' 7"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
45
Mills, Chelsea
SO
Eastside
14.77m
48' 5"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
46
Altamuro, Nicolette
8
Cocoa Beach
13.55m
44' 5"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
47
Phillips, Sara
FR
Hernando
13.31m
43' 8"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
48
Williams, Armonie
7
Crescent City
12.90m
42' 4"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
49
Martin, Cassidy
FR
Weeki Wachee
12.61m
41' 4"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
50
Young, Tamia
SO
Palm Bay
12.59m
41' 4"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023