East River XC Invitational 2022

September 17, 2022
|
Wedgefield Golf Course Orlando, FL 32833
HOST: East River HS   DIRECTOR: Jason Abbott   TIMING: Elite Timing   REFEREE: CFTOA  

JV 5K Team Results (5k)
Top↑

PL Team Total Time Avg. Time Score 1 2 3 4 5 6 7
1 Rockledge 1:42:46 20:33 19 1 2 4 5 7 10 41
1 Cocoa Beach 1:52:09 22:25 15 3 17 19 28 35 44 1
2 Edgewood 1:50:11 22:02 79 9 11 18 20 21 27 34
3 Bishop Moore 1:51:11 22:14 89 6 12 16 25 30 36  
4 West Shore 1:51:34 22:18 97 8 14 15 29 31 32 39
6 Merritt Island 1:57:13 23:26 136 13 22 23 33      
7 West Orange 2:02:00 24:24 165 24 26 37 38 40 42 46
  Trinity Prep     DNF              
  Auburndale     DNF              

JV 5K Individual Results (5k)
Top↑

PL NAME YEAR TEAM Avg. Mile TIME SCORE
1 Matt Diaz SR Rockledge 06:29.2 20:09.2 1
2 Toby Grissom JR Rockledge 06:30.3 20:12.7 2
3 Gabe Glas 8 Cocoa Beach 06:35.9 20:30.1 3
4 Brody Smith JR Rockledge 06:37.6 20:35.5 4
5 Hayden Bell SO Rockledge 06:39.0 20:39.7 5
6 Ian Perez SO Bishop Moore 06:47.8 21:07.3 6
7 Lucas Raymundo-Wulf FR Rockledge 06:48.5 21:09.2 7
8 Luke Markos FR West Shore 06:51.8 21:19.6 8
9 Sebastian Woodrich FR Edgewood 06:52.3 21:21.1 9
10 Caleb Waluda FR Rockledge 06:53.4 21:24.6 10
11 Jacob Vellody FR Edgewood 06:55.4 21:30.7 11
12 Connor Pierce SR Bishop Moore 06:59.6 21:43.7 12
13 Isaac Schryer SO Merritt Island 06:59.7 21:44.1 13
14 Enzo Oliverira Savage SO West Shore 06:59.8 21:44.4 14
15 Landon Plechaty 8 West Shore 07:01.2 21:48.9 15
16 Sebastian Roa SO Bishop Moore 07:04.2 21:58.2 16
17 Isaak Starr 8 Cocoa Beach 07:06.5 22:05.1 17
18 Vincent Wright FR Edgewood 07:07.7 22:09.1 18
19 Johnnie Jones SR Cocoa Beach 07:08.5 22:11.3 19
20 Jackson Reyier SO Edgewood 07:12.2 22:22.8 20
21 Greyson Christie 8 Edgewood 07:20.3 22:48.0 21
22 Joseph Rizzuto FR Merritt Island 07:20.3 22:48.2 22
23 Donovan Timmons JR Merritt Island 07:20.4 22:48.5 23
24 Aiden Trexler JR West Orange 07:23.9 22:59.4 24
25 Daniel Gundrum FR Bishop Moore 07:25.0 23:02.7 25
26 Brantly Preece JR West Orange 07:25.4 23:04.1 26
27 Jonas Dowdell FR Edgewood 07:28.0 23:12.0 27
28 Lars Manning 7 Cocoa Beach 07:28.0 23:12.2 28
29 David Lockwood 7 West Shore 07:29.2 23:15.8 29
30 Ian Justice SO Bishop Moore 07:30.6 23:20.0 30
31 William Estevez 8 West Shore 07:32.5 23:25.9 31
32 Matthew Alvarez 8 West Shore 07:36.1 23:37.4 32
33 Brian Quino SO Merritt Island 07:36.6 23:38.7 33
34 Vaibhav Sriramineni FR Edgewood 07:43.1 23:59.0 34
35 Alek Vinogradov FR Cocoa Beach 07:46.8 24:10.6 35
36 Joshua Shircliff SR Bishop Moore 07:49.6 24:19.1 36
37 Chase Johnson FR West Orange 07:53.6 24:31.8 37
38 Chris Lane FR Edgewood 07:58.1 24:45.6
39 Spencer Nicoli FR Edgewood 08:04.3 25:04.8
40 Maxwell Werder 7 Edgewood 08:07.4 25:14.4
41 Tucker Crawley FR West Orange 08:07.7 25:15.3 38
42 Maya Smith FR Bishop Moore 08:09.4 25:20.6
43 Isaiah Falls FR West Shore 08:24.8 26:08.6 39
44 Micah McFarlane JR West Orange 08:25.1 26:09.6 40
45 Quin Crabtree SO Merritt Island 08:26.5 26:13.9
46 Matthew Mathusa SO Rockledge 08:32.0 26:30.9 41
47 Skye Johannsen-Williams SO Trinity Prep 08:34.4 26:38.3
48 Weston Preece FR West Orange 08:39.0 26:52.6 42
49 Bradley Arca SR Bishop Moore 08:42.1 27:02.2 43
50 Sam Makki FR Trinity Prep 08:43.1 27:05.4
51 MacKenzie Howell SO Merritt Island 08:44.5 27:09.8
52 Mark Deadwyler JR Cocoa Beach 08:47.5 27:19.1 44
53 Bryson Jordan FR Auburndale 08:48.0 27:20.5
54 Elysia Nemes SO West Shore 08:50.9 27:29.6
55 Kathryn Glass SR Merritt Island 08:50.9 27:29.8
56 Catrina Thomas FR Winter Springs 08:52.1 27:33.4
57 Aarav Panchal SO West Shore 08:53.3 27:37.2
58 Omar Brown FR University (Orlando) 08:53.6 27:38.2
59 Linden Smith FR Trinity Prep 08:54.1 27:39.6
60 Decklan Boyles 7 West Shore 08:54.2 27:39.8
61 Ian Takacs JR Auburndale 08:54.6 27:41.3
62 Vincent Tran FR Edgewood 08:55.4 27:43.7
63 Jacob White 7 West Shore 09:09.3 28:27.0
64 Mason Butler SO Trinity Prep 09:09.6 28:27.8
65 Kaine Kannenberg SO Titusville 09:14.4 28:42.6
66 Hanna Skoglund JR Trinity Prep 09:17.6 28:52.5
67 Lyla Schluraff SR Cocoa Beach 09:18.1 28:54.3 1
68 Esha Savani JR Edgewood 09:18.9 28:56.8
69 Oliver Marano 7 West Shore 09:20.2 29:00.7
70 Paislee Walters 8 Edgewood 09:21.6 29:05.1
71 Preston Creighton SO Merritt Island 09:26.0 29:18.7 45
72 Gianna Fernandez SR Edgewood 09:29.1 29:28.2
73 Josiah Falls JR West Shore 09:32.4 29:38.5
74 Rubianna Novac SR Merritt Island 09:35.9 29:49.4
75 Emma Kelleher JR Edgewood 09:37.9 29:55.8
76 Natalia Soto FR Cocoa Beach 09:39.2 29:59.7 2
77 Brandt McLallen FR Edgewood 09:41.9 30:08.0
78 Mason Webb FR Edgewood 09:45.7 30:19.9
79 Maren Schluraff 7 Cocoa Beach 09:58.2 30:58.9 3
80 Hasini Setty 7 Cocoa Beach 09:58.3 30:59.0 4
81 Cameron Douglas SO Titusville 10:02.1 31:10.9
82 Eliza Perez 7 Cocoa Beach 10:02.4 31:11.9 5
83 Sebastian Andrade SO West Orange 10:06.6 31:25.0 46
84 Charlotte Meinhardt JR Auburndale 10:08.1 31:29.7
85 Andrew Jordan JR East River 10:08.8 31:31.9
86 Jean-Paul Perrault FR University (Orlando) 10:10.1 31:35.8
87 Laura Collerico SR West Orange 10:13.9 31:47.6
88 Autumn Hayes 7 Cocoa Beach 10:16.4 31:55.3 6
89 Lorelei Kresslein 7 Cocoa Beach 10:18.4 32:01.6 7
90 Estefany Torres JR Winter Springs 10:19.5 32:05.1
91 Alani Pagan JR Winter Springs 10:26.9 32:28.1
92 James Froemming 7 Edgewood 10:27.5 32:29.8
93 Mia DiClemente JR Trinity Prep 10:31.5 32:42.2
94 Sophia Shears SO West Orange 10:34.7 32:52.1
95 Nicole Ragnone JR West Orange 10:34.9 32:52.9
96 Ariana Naso SO West Orange 10:35.6 32:55.1
97 Alexia Carvajal FR Trinity Prep 11:00.4 34:12.1
98 Dominic Dattoli 7 West Shore 11:07.2 34:33.1
99 Benjamin Peterson FR University (Orlando) 11:14.6 34:56.2
100 Riley Taepawan SO Auburndale 11:16.2 35:01.2
101 Sariana Jones SO Auburndale 11:36.0 36:02.7
102 Lily Price 7 Cocoa Beach 12:01.3 37:21.2
0 Mehek Niwas JR West Shore DNF
0 Kiera Runske JR West Shore DNF
0 Vanessa Wright JR West Shore DNF
0 Carter Newlin SO West Shore DNF

Girl's Varsity 5K Team Results (5k)
Top↑

PL Team Total Time Avg. Time Score 1 2 3 4 5 6 7
1 Bishop Moore 1:45:05 21:01 50 1 7 8 14 20 27  
2 Winter Springs 1:47:33 21:30 73 2 12 13 16 30 53 58
3 Rockledge 1:48:16 21:39 78 5 6 15 17 35 39 67
4 Merritt Island 1:50:43 22:08 98 4 11 18 28 37 47 69
5 Edgewater 1:55:51 23:10 142 10 31 32 33 36 50 62
6 Edgewood 1:56:17 23:15 145 9 24 34 38 40 45 49
7 Trinity Prep 1:57:00 23:24 179 3 22 44 54 56 57 66
8 Cocoa Beach 2:00:33 24:06 190 21 23 43 51 52 68 91
9 Auburndale 2:04:59 24:59 239 26 29 48 65 71 78 79
10 West Shore 2:05:34 25:06 245 19 41 42 63 80 83 85
11 West Orange 2:09:49 25:57 292 25 55 61 74 77 82  
12 University (Orlando) 2:24:13 28:50 358 46 59 75 84 94    
13 East River 2:16:37 27:19 366 64 72 73 76 81 87 93
14 Bayside 2:25:46 29:09 393 60 70 86 88 89 90 92

Girl's Varsity 5K Individual Results (5k)
Top↑

PL NAME YEAR TEAM Avg. Mile TIME SCORE
1 Paige McCaul SR Bishop Moore 06:06.6 18:59.2 1
2 Simone Monaco SR Winter Springs 06:06.8 18:59.7 2
3 Morgan Cox SR Trinity Prep 06:09.1 19:07.0 3
4 Brooke Yates JR Merritt Island 06:17.5 19:33.1 4
5 Malinda Underwood JR Rockledge 06:21.5 19:45.3 5
6 Ava Quattrocchi JR Rockledge 06:28.7 20:07.8 6
7 Ashlyn Watkins SO Bishop Moore 06:42.6 20:50.9 7
8 Beatrice Wermuth JR Bishop Moore 06:43.3 20:53.1 8
9 Veronique Gividen JR Edgewood 06:44.9 20:58.1 9
10 Kaya Wingerson SR Edgewater 06:45.6 21:00.3 10
11 Keira Merrick FR Merritt Island 06:48.1 21:08.0 11
12 Ella Giambalvo JR Winter Springs 06:52.3 21:21.3 12
13 Maya Horel JR Winter Springs 06:54.7 21:28.4 13
14 Samantha Lorey SO Bishop Moore 06:55.8 21:32.0 14
15 Emma Grove SR Rockledge 07:05.2 22:01.1 15
16 Jolynn Rodriguez JR Winter Springs 07:07.8 22:09.4 16
17 Sabrina Ferrell JR Rockledge 07:14.6 22:30.5 17
18 Amelia Shepard SR Merritt Island 07:14.7 22:30.6 18
19 Ashvika Maddikonda SO West Shore 07:15.8 22:34.2 19
20 Eve Hage SR Bishop Moore 07:21.2 22:51.0 20
21 Kira Furton-Sparks JR Cocoa Beach 07:21.8 22:52.7 21
22 Jadyn Jessen JR Trinity Prep 07:21.8 22:52.9 22
23 Marisa Ricks SR Cocoa Beach 07:28.6 23:13.9 23
24 Wiktoria Gividen 8 Edgewood 07:29.4 23:16.4 24
25 Haven Zenkel FR West Orange 07:30.1 23:18.6 25
26 Jasmine Harvell SR Auburndale 07:31.6 23:23.2 26
27 Annaliese Kilmer SR Bishop Moore 07:31.9 23:24.2 27
28 Angelina Jenkins JR Merritt Island 07:33.1 23:27.9 28
29 Emaleigh Daughtry SO Auburndale 07:34.0 23:30.8 29
30 Sadie Litz FR Winter Springs 07:35.4 23:34.9 30
31 Elizabeth Notaro SO Edgewater 07:36.3 23:37.9 31
32 Sascha Wright FR Edgewater 07:36.6 23:38.8 32
33 Peri Price SR Edgewater 07:37.4 23:41.2 33
34 Abigail Tomberlin JR Edgewood 07:40.4 23:50.6 34
35 Shelby Ward SO Rockledge 07:41.0 23:52.4 35
36 Isaela Bermann FR Edgewater 07:41.3 23:53.5 36
37 Miley Rainbow FR Melbourne Central Catholic 07:44.4 24:03.1
38 Ember Michaels SO Merritt Island 07:44.7 24:03.9 37
39 Mallory Manning SO Edgewood 07:44.8 24:04.2 38
40 June Fatu SR Rockledge 07:45.7 24:07.0 39
41 Lily Myers 7 Edgewood 07:46.0 24:08.1 40
42 Ella Richardson SO West Shore 07:48.8 24:16.7 41
43 Elliana Falls 7 West Shore 07:50.2 24:20.9 42
44 Reed Fish FR Cocoa Beach 07:53.1 24:30.1 43
45 Divya Patel SR Trinity Prep 07:54.3 24:33.7 44
46 Riley Ondo SO Edgewood 07:55.7 24:38.2 45
47 Sarah Poor FR University (Orlando) 07:56.3 24:40.0 46
48 Sierra Kohler SR Merritt Island 07:56.5 24:40.6 47
49 Meaghan Knowles SR Auburndale 07:56.8 24:41.4 48
50 Isabelle Myers FR Edgewood 07:57.9 24:45.1 49
51 Ovella Ariail SR Edgewater 07:59.8 24:50.8 50
52 Kira Schuh SO Cocoa Beach 08:02.1 24:58.0 51
53 Tatum Johnson SO Cocoa Beach 08:02.4 24:59.0 52
54 Valentina Solarino JR Winter Springs 08:03.1 25:01.3 53
55 Lilah Tanielian FR Trinity Prep 08:05.9 25:09.9 54
56 Carley Stroup SR West Orange 08:07.2 25:13.9 55
57 Erika Zavaleta SR Trinity Prep 08:08.4 25:17.5 56
58 Olivia Patino 8 Trinity Prep 08:08.6 25:18.3 57
59 Melina Fernandez SO Edgewood 08:08.7 25:18.5
60 Dana Jimenez FR Winter Springs 08:14.1 25:35.3 58
61 Lozano Juana JR University (Orlando) 08:14.2 25:35.5 59
62 Chloe Hahn FR Bayside 08:14.8 25:37.5 60
63 Lily King 7 Edgewood 08:18.5 25:48.9
64 Leah Wands SR West Orange 08:20.8 25:56.0 61
65 Chapel Price SO Edgewater 08:22.9 26:02.7 62
66 Emily Oliver SR West Shore 08:23.2 26:03.4 63
67 Genesis Gunabe-Morgan JR East River 08:24.5 26:07.6 64
68 Kaitlyn Lewis FR Auburndale 08:25.1 26:09.6 65
69 Abigail Thompson JR Trinity Prep 08:28.8 26:21.1 66
70 Ginger White SR Rockledge 08:35.1 26:40.6 67
71 Hannah Butler JR Cocoa Beach 08:37.7 26:48.8 68
72 Lydia Dady SO Merritt Island 08:40.8 26:58.2 69
73 Marley Laughlin JR Edgewood 08:42.6 27:03.8
74 Alexandra Street SO Merritt Island 08:43.9 27:07.9
75 Abigail Derisme JR Bayside 08:46.1 27:14.7 70
76 Devin Thompson SR Auburndale 08:46.2 27:14.9 71
77 Alayne Kalapp JR East River 08:46.3 27:15.4 72
78 Thu Ngo SR East River 08:46.3 27:15.4 73
79 Riley Rosenberg SO Merritt Island 08:48.0 27:20.7
80 Paula Delgado SO West Orange 08:49.6 27:25.6 74
81 Xinai Kuang FR University (Orlando) 08:51.4 27:31.3 75
82 Sofia Haddadin FR Trinity Prep 08:52.2 27:33.6
83 Jamison Truett SO Edgewater 08:53.2 27:36.7
84 Eishleeanny Guzman SR East River 08:53.4 27:37.3 76
85 Jennava Jacavage JR Space Coast 08:58.5 27:53.4
86 Jarilyn Valdez JR West Orange 08:59.4 27:56.0 77
87 Zelene Jasmin JR Auburndale 09:01.6 28:03.0 78
88 Juliana Ayala JR Auburndale 09:02.1 28:04.4 79
89 Samantha Kervin 8 West Shore 09:07.0 28:19.6 80
90 Anna Miliotes SR Trinity Prep 09:07.5 28:21.3
91 Naomi Akintola JR East River 09:07.8 28:22.2 81
92 Jayleen Valdez JR West Orange 09:10.3 28:29.9 82
93 Grace Brady JR Trinity Prep 09:10.5 28:30.7
94 Anisha Chityal 7 West Shore 09:12.3 28:36.1 83
95 Felicity Inman JR Rockledge 09:15.3 28:45.5
96 Lopez Patrice SO University (Orlando) 09:22.1 29:06.7 84
97 Abbey Bernard FR West Shore 09:34.5 29:45.1 85
98 Emma Lewandowski 7 West Shore 09:34.9 29:46.3
99 Breanna Rava FR Bayside 09:49.3 30:31.2 86
100 Yairiliz Albert SO East River 09:55.9 30:51.6 87
101 Jocelyn Freeman SO Edgewater 09:59.7 31:03.4
102 Taylor Lenau JR Space Coast 10:00.4 31:05.6
103 Haley Imel SO Bayside 10:01.6 31:09.2 88
104 Chelsea Tarbet FR Bayside 10:03.1 31:14.0 89
105 Micala Swider SO Bayside 10:20.4 32:07.8 90
106 Emanne Beasha 8 Cocoa Beach 10:20.7 32:08.7 91
107 Beyla Neal 7 West Shore 10:49.8 33:39.1
108 Lindsey Jimenez SR Palm Bay 11:13.0 34:51.2
109 Alyssa Marquez FR Bayside 11:22.3 35:20.1 92
110 Abigail Jarvis JR Space Coast 11:32.8 35:52.8
111 Elliana Parker 7 West Shore 11:34.4 35:57.7
112 Sydney Rahal FR Rockledge 11:40.7 36:17.4
113 Magdalene Behrens FR East River 11:41.7 36:20.5 93
114 Abigail Greenup JR Palm Bay 11:44.4 36:28.9
115 Sariamgely Martir-Nieves FR University (Orlando) 12:01.0 37:20.5 94
116 Aiyanna Washington SO Palm Bay 12:20.8 38:22.0
117 Angelina Soupharath JR East River 12:55.6 40:10.2
0 Emma Turner SO East River DNF
0 Amelia Chapman SR West Orange DNF

Boy's Varsity 5K Team Results (5k)
Top↑

PL Team Total Time Avg. Time Score 1 2 3 4 5 6 7
1 Rockledge 1:26:02 17:12 46 1 2 5 14 24 25 36
2 Bishop Moore 1:28:16 17:39 64 3 10 13 17 21 33 38
3 West Shore 1:33:16 18:39 155 7 16 22 50 60 68 70
4 Cocoa Beach 1:33:11 18:38 161 8 15 37 42 59 61 77
5 Trinity Prep 1:33:36 18:43 165 19 26 28 43 49 91 98
6 University (Orlando) 1:33:58 18:47 176 29 30 31 32 54 78 103
7 Auburndale 1:37:25 19:29 223 18 23 48 55 79 88 100
8 Edgewater 1:37:32 19:30 223 4 6 53 74 86 95 96
9 Edgewood 1:37:16 19:27 225 11 39 56 57 62 66 67
10 Winter Springs 1:39:12 19:50 248 12 20 34 85 97    
11 East River 1:39:55 19:59 269 9 45 52 76 87 89 90
12 West Orange 1:40:10 20:02 279 35 46 47 71 80 83 92
13 Merritt Island 1:41:55 20:23 311 41 63 65 69 73 75 81
14 Titusville 1:44:54 20:58 358 40 58 82 84 94    
15 Bayside 1:55:06 23:01 407 44 64 93 102 104 110  
16 Space Coast 2:26:21 29:16 410 27 51 109 111 112    
17 Melbourne Central Catholic 2:03:55 24:47 483 72 99 101 105 106 107 108

Boy's Varsity 5K Individual Results (5k)
Top↑

PL NAME YEAR TEAM Avg. Mile TIME SCORE
1 Devin Makousky SR Rockledge 05:12.2 16:10.0 1
2 Logan Chapman SR Rockledge 05:20.6 16:36.3 2
3 Liam Griffiths JR Bishop Moore 05:26.3 16:54.0 3
4 Kruz Schembri SO Ridge Community 05:26.8 16:55.6
5 Evan Casterline SR Edgewater 05:32.6 17:13.6 4
6 Cristian Calderon SR Rockledge 05:32.8 17:14.0 5
7 Talan Tharpe SR Edgewater 05:33.4 17:15.8 6
8 Aaron Murphy JR West Shore 05:34.4 17:19.2 7
9 Isaac Cerveny JR Cocoa Beach 05:36.2 17:24.5 8
10 Andrew Bateh SO East River 05:36.6 17:26.0 9
11 Noah Parks SR Bishop Moore 05:40.2 17:37.2 10
12 Nathan Corley JR Edgewood 05:41.9 17:42.2 11
13 Valentino Balzano SR Winter Springs 05:41.9 17:42.5 12
14 Diego Herrera JR Bishop Moore 05:42.1 17:43.0 13
15 Trenton Brayboy JR Rockledge 05:44.1 17:49.3 14
16 Rylan Reyes FR Cocoa Beach 05:45.7 17:54.1 15
17 Jackson Theiler FR West Shore 05:45.8 17:54.5 16
18 William Thrash SO Bishop Moore 05:46.0 17:55.0 17
19 Colin Fetter SR Auburndale 05:47.7 18:00.2 18
20 Carlos O'Connor SR Trinity Prep 05:49.2 18:05.2 19
21 Alex Steven SR Winter Springs 05:49.5 18:06.1 20
22 Aidan Brooks JR Bishop Moore 05:50.1 18:07.9 21
23 Devon Giuliani JR West Shore 05:50.8 18:09.9 22
24 Elias Bowman FR Auburndale 05:51.9 18:13.4 23
25 Ryan Braswell JR Rockledge 05:51.9 18:13.6 24
26 Brad Boncay JR Rockledge 05:53.0 18:16.8 25
27 Andrew Stricklin SO Trinity Prep 05:54.2 18:20.4 26
28 Erick Rochette JR Space Coast 05:55.3 18:24.0 27
29 Caden Clifton JR Trinity Prep 05:57.1 18:29.5 28
30 William Hernandez SO University (Orlando) 05:57.4 18:30.7 29
31 Alejandro Berrio JR University (Orlando) 05:57.8 18:31.8 30
32 Buehrmann Grant SR University (Orlando) 05:57.8 18:31.8 31
33 James Legzouli SR University (Orlando) 05:58.1 18:32.7 32
34 Spencer Moler JR Bishop Moore 05:58.3 18:33.2 33
35 Andrew Prowell JR Winter Springs 05:58.5 18:33.8 34
36 Lukas Farley JR West Orange 05:59.3 18:36.5 35
37 Zach Waluda SR Rockledge 05:59.8 18:38.0 36
38 Aiden Karl JR Cocoa Beach 06:00.4 18:39.9 37
39 Timothy Flaherty JR Bishop Moore 06:02.1 18:45.2 38
40 Aiden Germain 8 Edgewood 06:03.6 18:49.9 39
41 Joshua Torres JR Titusville 06:04.2 18:51.6 40
42 Owen Carswell SR Merritt Island 06:06.6 18:59.1 41
43 Matthew Lisman SR Bishop Moore 06:07.6 19:02.1
44 Wenn Gilbertson SO Cocoa Beach 06:07.9 19:03.0 42
45 Benjamin Demetriades FR Trinity Prep 06:08.0 19:03.3 43
46 Caleb Maruzzella JR Bayside 06:10.7 19:11.9 44
47 David Simoni II SR Bishop Moore 06:12.1 19:16.2
48 Suhaib Mansour JR East River 06:15.0 19:25.1 45
49 Ethan Langford SO West Orange 06:16.5 19:29.8 46
50 Christian Koppe SR West Orange 06:16.6 19:30.2 47
51 Andres Infante SO Bishop Moore 06:17.1 19:31.6
52 Isaiah Ridore SR Auburndale 06:17.2 19:32.2 48
53 James Hawley SO Trinity Prep 06:19.2 19:38.3 49
54 Calum Daut 7 West Shore 06:20.6 19:42.6 50
55 Jacob Miller JR Space Coast 06:21.1 19:44.1 51
56 Vuong Vu SO East River 06:22.0 19:46.8 52
57 Giancarlo Vecchio SO Edgewater 06:23.3 19:51.0 53
58 Nicholas Adler FR University (Orlando) 06:23.6 19:52.1 54
59 Evan Caprioli JR Rockledge 06:25.5 19:57.8
60 Logan Mintz SO Auburndale 06:27.6 20:04.3 55
61 James Allarding FR Edgewood 06:28.3 20:06.4 56
62 Ty Pope SO Edgewood 06:28.9 20:08.3 57
63 Callum Van Duyne SO Titusville 06:29.0 20:08.8 58
64 Aidan Kelly SR Cocoa Beach 06:29.4 20:10.0 59
65 Francis Lewandowski FR West Shore 06:29.5 20:10.3 60
66 Joseph Vicidomini JR Cocoa Beach 06:34.8 20:26.6 61
67 Derrick Caple FR Edgewood 06:35.9 20:30.1 62
68 Ian Dembowski SR Merritt Island 06:36.4 20:31.7 63
69 Austin Munchbach SR Rockledge 06:37.9 20:36.3
70 Casey Watts SR Bayside 06:38.4 20:38.0 64
71 Sean Dahl SR Merritt Island 06:38.9 20:39.6 65
72 Logan Webb FR Edgewood 06:39.4 20:41.2 66
73 Kai Worrells FR Edgewood 06:39.7 20:42.0 67
74 Joshua Mika FR West Shore 06:40.6 20:44.7 68
75 Matthew Moore FR Merritt Island 06:40.6 20:44.7 69
76 Christopher Estevez FR West Shore 06:42.1 20:49.4 70
77 Nathan Nemetz JR West Shore 06:43.6 20:54.0
78 Gage Tiva JR West Orange 06:44.9 20:58.0 71
79 Liam Buchanan SO Melbourne Central Catholic 06:44.9 20:58.3 72
80 Nolan Aycock SR Merritt Island 06:45.6 21:00.3 73
81 Connor King SO Edgewood 06:46.2 21:02.2
82 Riley DeHuff   Edgewood 06:46.5 21:03.0
83 Andrew Newlin FR West Shore 06:48.9 21:10.5
84 Nathan James SO Edgewater 06:50.9 21:16.7 74
85 Brian Bautista SR Merritt Island 06:51.4 21:18.5 75
86 Carlos Nunez-Sosa JR East River 06:52.3 21:21.0 76
87 Torin Beck FR Edgewood 06:52.9 21:23.0
88 Asher Cerveny 8 Cocoa Beach 06:53.7 21:25.6 77
89 Juno Marques SR University (Orlando) 06:55.5 21:31.2 78
90 Ronny Jasmin SR Auburndale 06:56.9 21:35.3 79
91 Matus Zavacky JR West Orange 06:57.3 21:36.7 80
92 Kameron White SR Merritt Island 06:57.3 21:36.8 81
93 Ian Bennett FR Titusville 06:57.7 21:38.0 82
94 Nikolas Sirois JR West Orange 06:57.7 21:38.0 83
95 Aidan Holland 8 Family Christian 06:57.9 21:38.6
96 Riley Jones SR Titusville 06:58.1 21:39.2 84
97 George Glaser SR Merritt Island 07:01.6 21:49.9
98 Alden Dias SO West Shore 07:02.3 21:52.2
99 Ryan Heath JR Winter Springs 07:03.0 21:54.3 85
100 Jacob Dady SR Merritt Island 07:03.3 21:55.3
101 Jonathan Espinoza JR Edgewater 07:03.4 21:55.6 86
102 Julian Cash SO East River 07:03.7 21:56.5 87
103 Elijah Ridore SO Auburndale 07:04.5 21:59.1 88
104 Colin Santiago JR East River 07:08.1 22:10.1 89
105 Kael Morris JR East River 07:08.1 22:10.2 90
106 Daniel Wang SR Trinity Prep 07:09.1 22:13.5 91
107 Jaiden Mckee SO West Orange 07:10.6 22:18.1 92
108 Andrew Melachrinos FR Bayside 07:10.9 22:18.8 93
109 Adam Eadens SR Titusville 07:16.6 22:36.6 94
110 Gavin McConnell SO Edgewater 07:17.8 22:40.4 95
111 Conner Philbrick SO Edgewater 07:19.2 22:44.6 96
112 Sam Laurent JR Palm Bay 07:22.0 22:53.3
113 Tomas Colin FR West Orange 07:22.3 22:54.4
114 Christopher Dunn SR Winter Springs 07:22.8 22:56.0 97
115 Fletcher Dean FR Trinity Prep 07:23.1 22:56.9 98
116 Ethan Folse SR East River 07:24.4 23:00.9
117 Alexander Kramer SO Melbourne Central Catholic 07:24.8 23:02.0 99
118 Matthew Eifler SO East River 07:25.4 23:04.0
119 Justin Stockstill FR Trinity Prep 07:29.4 23:16.5
120 Arsenio Cash SR East River 07:41.7 23:54.5
121 Andrew Neumann SR Edgewater 07:42.4 23:56.7
122 Nicholas Brown FR Edgewater 07:45.7 24:06.9
123 Parker Darnell FR West Orange 07:45.7 24:07.0
124 Conner Davis JR Auburndale 07:48.2 24:14.9 100
125 Sam Lou FR Trinity Prep 07:53.4 24:31.1
126 Jacob Koster JR Melbourne Central Catholic 07:54.8 24:35.2 101
127 Nicholas Knowles SR Auburndale 07:55.9 24:38.7
128 Elijah Araque SR Family Christian 08:01.8 24:57.0
129 Wiley McCall FR West Orange 08:07.8 25:15.8
130 Nicholas Perkins Bray JR Palm Bay 08:08.0 25:16.3
131 Luke Abbott 8 Family Christian 08:10.9 25:25.4
132 Jaheim Campbell SR Bayside 08:28.0 26:18.6 102
133 Cahue Camden SR University (Orlando) 08:32.6 26:32.7 103
134 Titan Sanchez JR Bayside 08:34.6 26:39.1 104
135 Luke Wenzel 7 Family Christian 08:42.4 27:03.3
136 Thomas Ribnicky SR Melbourne Central Catholic 08:43.6 27:07.0 105
137 Cody Franklin SR Palm Bay 08:52.0 27:33.1
138 Joseph Wingate SO Melbourne Central Catholic 09:04.9 28:13.3 106
139 Daniel Arrubla SO Melbourne Central Catholic 09:09.6 28:27.9 107
140 Nicolas Arrubla FR Melbourne Central Catholic 09:10.0 28:29.0 108
141 CJ Baker FR Space Coast 09:31.9 29:37.2 109
142 Jaheim Allen JR Bayside 09:32.1 29:37.9 110
143 Bailey Taylor 7 Space Coast 11:24.5 35:26.9 111
144 Andrew Walker 8 Space Coast 13:53.2 43:09.2 112
0 Fabio Taveras SR University (Orlando) DNF