February 18, 2022
|
Alonso High School - Tampa, FL

Boys' 100 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Jacoryus Demps SR Gaither 11.02 10
2 Juan Roque JR Newsome 11.28 8
3 Travis Croichy SR Alonso 11.34 5.5
3 Demitrius Carter JR George Steinbrenner 11.34 5.5
5 Alexander Anez SO George Steinbrenner 11.54 4
6 Josiah Williams SR Gaither 11.64 3
7 Malik Wilson SR Sickles 11.65 2
8 Matthew Connally JR Newsome 11.72 1
9 Ethan Sharpe SO Sickles 11.81 -
10 Cole Jacobson SO Newsome 11.82 -
11 Jakari Williams SR Sickles 11.97 -
12 Jack Pearson JR Alonso 12.03 -
13 Andrew Brinson IV SO George Steinbrenner 12.36 -
14 Trexley Cleophat SR Newsome 12.58 -
15 Andrew Vila JR George Steinbrenner 12.61 -
15 Elias Villalobos SO Alonso 12.61 -
17 Ty Stillings JR Alonso 12.63 -
18 Robert Parker FR Tampa Prep 12.67 -
19 Jonathan Kerce SO Newsome 12.84 -
20 David Theado FR Sickles 13.35 -
21 Dean Goldstein FR Tampa Prep 13.46 -
22 Phillip Lewis FR Tampa Prep 13.49 -
23 Tauron Jenkins FR Seffner Christian 13.57 -
24 Godwin Kombate SO King 13.77 -
25 Didimo Carillo-Lopes SO Alonso 14.05 -
  Jordan Magwood FR Seffner Christian NT   
  Bishop Taylor FR Sickles NT   
  Terek McCant SO Seffner Christian NT   
  Deyon Joyce JR King NT   
  Alexander Findlay JR Tampa Prep NT   
  Pierre Michel SO King NT   
  J'Kobe Jones SR Seffner Christian NT   
  Trayvun Johnson JR King NT   
Boys' 100 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
23 Tauron Jenkins FR Seffner Christian 13.57 -
24 Godwin Kombate SO King 13.77 -
  Pierre Michel SO King NT   
Boys' 100 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
8 Matthew Connally JR Newsome 11.72 1
12 Jack Pearson JR Alonso 12.03 -
14 Trexley Cleophat SR Newsome 12.58 -
17 Ty Stillings JR Alonso 12.63 -
18 Robert Parker FR Tampa Prep 12.67 -
22 Phillip Lewis FR Tampa Prep 13.49 -
Boys' 100 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
2 Juan Roque JR Newsome 11.28 8
3 Demitrius Carter JR George Steinbrenner 11.34 5.5
11 Jakari Williams SR Sickles 11.97 -
15 Andrew Vila JR George Steinbrenner 12.61 -
20 David Theado FR Sickles 13.35 -
21 Dean Goldstein FR Tampa Prep 13.46 -
  Jordan Magwood FR Seffner Christian NT   
  Bishop Taylor FR Sickles NT   
Boys' 100 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
6 Josiah Williams SR Gaither 11.64 3
13 Andrew Brinson IV SO George Steinbrenner 12.36 -
15 Elias Villalobos SO Alonso 12.61 -
19 Jonathan Kerce SO Newsome 12.84 -
25 Didimo Carillo-Lopes SO Alonso 14.05 -
  Terek McCant SO Seffner Christian NT   
  Deyon Joyce JR King NT   
  Alexander Findlay JR Tampa Prep NT   
Boys' 100 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Jacoryus Demps SR Gaither 11.02 10
3 Travis Croichy SR Alonso 11.34 5.5
5 Alexander Anez SO George Steinbrenner 11.54 4
7 Malik Wilson SR Sickles 11.65 2
9 Ethan Sharpe SO Sickles 11.81 -
10 Cole Jacobson SO Newsome 11.82 -
  J'Kobe Jones SR Seffner Christian NT   
  Trayvun Johnson JR King NT   

Boys' 200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Jacoryus Demps SR Gaither 22.56 10
2 Ethan Robinson SR Newsome 23.69 7
2 Josiah Williams SR Gaither 23.69 7
4 Ammiel Bowen JR King 23.72 5
5 Demitrius Carter JR George Steinbrenner 23.73 4
6 Alexander Anez SO George Steinbrenner 24.13 3
7 Albert Soto JR Newsome 24.56 2
8 Alexander Findlay JR Tampa Prep 24.57 1
9 John Annett JR Newsome 24.76 -
10 Andrew Brinson IV SO George Steinbrenner 24.94 -
11 Jacob Mckeirnan SR Sickles 25.12 -
12 Jordan Magwood FR Seffner Christian 25.13 -
13 Andrew Vila JR George Steinbrenner 25.58 -
14 Owen Hudkins JR Sickles 25.73 -
15 Kameron Brown FR Newsome 26.04 -
16 Robert Parker FR Tampa Prep 26.13 -
17 Demarcus Nicholas SO Alonso 26.36 -
18 Joshua Atkins JR Alonso 26.47 -
19 Ty Stillings JR Alonso 26.49 -
20 John Zewell SO Alonso 26.79 -
21 Jordan Oliver FR Alonso 26.88 -
22 Arlo Henderson SO Sickles 27.45 -
23 Godswill Gibson FR Newsome 27.66 -
24 Phillip Lewis FR Tampa Prep 27.69 -
25 Tauron Jenkins FR Seffner Christian 28.44 -
26 Godwin Kombate SO King 28.50 -
27 Dean Goldstein FR Tampa Prep 29.66 -
28 Mason Deegan SO Sickles 30.26 -
  Terek McCant SO Seffner Christian NT   
  J'Kobe Jones SR Seffner Christian NT   
  Alex THOMPSON SO Sickles NT   
  Deyon Joyce JR King NT   
  Pierre Michel SO King NT   
  Trayvun Johnson JR King NT   
Boys' 200 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
13 Andrew Vila JR George Steinbrenner 25.58 -
16 Robert Parker FR Tampa Prep 26.13 -
20 John Zewell SO Alonso 26.79 -
21 Jordan Oliver FR Alonso 26.88 -
26 Godwin Kombate SO King 28.50 -
Boys' 200 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
11 Jacob Mckeirnan SR Sickles 25.12 -
17 Demarcus Nicholas SO Alonso 26.36 -
19 Ty Stillings JR Alonso 26.49 -
24 Phillip Lewis FR Tampa Prep 27.69 -
  Pierre Michel SO King NT   
Boys' 200 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
5 Demitrius Carter JR George Steinbrenner 23.73 4
14 Owen Hudkins JR Sickles 25.73 -
22 Arlo Henderson SO Sickles 27.45 -
23 Godswill Gibson FR Newsome 27.66 -
25 Tauron Jenkins FR Seffner Christian 28.44 -
27 Dean Goldstein FR Tampa Prep 29.66 -
28 Mason Deegan SO Sickles 30.26 -
  Trayvun Johnson JR King NT   
Boys' 200 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
2 Josiah Williams SR Gaither 23.69 7
4 Ammiel Bowen JR King 23.72 5
7 Albert Soto JR Newsome 24.56 2
8 Alexander Findlay JR Tampa Prep 24.57 1
9 John Annett JR Newsome 24.76 -
15 Kameron Brown FR Newsome 26.04 -
18 Joshua Atkins JR Alonso 26.47 -
  Terek McCant SO Seffner Christian NT   
Boys' 200 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Jacoryus Demps SR Gaither 22.56 10
2 Ethan Robinson SR Newsome 23.69 7
6 Alexander Anez SO George Steinbrenner 24.13 3
10 Andrew Brinson IV SO George Steinbrenner 24.94 -
12 Jordan Magwood FR Seffner Christian 25.13 -
  J'Kobe Jones SR Seffner Christian NT   
  Deyon Joyce JR King NT   
  Alex THOMPSON SO Sickles NT   

Boys' 400 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Ethan Sharpe SO Sickles 51.88 10
2 Alijah Nelson SR Newsome 52.81 8
3 Tredarius Sapp JR Newsome 54.02 6
4 Malik Wilson SR Sickles 54.35 4.5
4 Masqal Pierre JR Gaither 54.35 4.5
6 William Berg SO Newsome 54.48 3
7 Jakari Williams SR Sickles 55.82 2
8 Javier Abanses SR George Steinbrenner 56.31 1
9 Aaron Roberts FR George Steinbrenner 57.73 -
10 Tariq Sapp FR Newsome 57.76 -
11 Owen Hudkins JR Sickles 58.23 -
12 Dayvion Porter JR Tampa Prep 58.45 -
13 Daniel Jenkins SR Seffner Christian 59.23 -
14 Ivan Ogando JR George Steinbrenner 59.66 -
15 Johnathan Capps JR Alonso 59.91 -
16 Ryan Mitchell JR George Steinbrenner 1:01.05 -
17 Michael Dix SO Gaither 1:01.07 -
18 Rufus Ferguson SO Sickles 1:01.79 -
19 Aiden Tran FR Alonso 1:04.10 -
20 Phillip Lewis FR Tampa Prep 1:04.39 -
21 Terrance Luney-Langhorne FR Seffner Christian 1:05.59 -
22 Sincere Ponder FR Gaither 1:05.61 -
23 Jacob Dolloff SO Newsome 1:05.93 -
24 Tauro Jenkins FR Seffner Christian 1:07.07 -
25 Robert Parker FR Tampa Prep 1:07.53 -
26 Abe Tolbert JR Alonso 1:08.50 -
27 Dean Goldstein FR Tampa Prep 1:13.34 -
  Adam Tahiri SO Alonso NT   
  Vishnu Bokkapatna FR Alonso NT   
  Alexander Findlay JR Tampa Prep NT   
  Mahlik Brady-Ayers SO Seffner Christian NT   
  Owen Demetter JR George Steinbrenner NT   
Boys' 400 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
7 Jakari Williams SR Sickles 55.82 2
9 Aaron Roberts FR George Steinbrenner 57.73 -
11 Owen Hudkins JR Sickles 58.23 -
15 Johnathan Capps JR Alonso 59.91 -
17 Michael Dix SO Gaither 1:01.07 -
26 Abe Tolbert JR Alonso 1:08.50 -
27 Dean Goldstein FR Tampa Prep 1:13.34 -
  Adam Tahiri SO Alonso NT   
Boys' 400 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
13 Daniel Jenkins SR Seffner Christian 59.23 -
14 Ivan Ogando JR George Steinbrenner 59.66 -
22 Sincere Ponder FR Gaither 1:05.61 -
23 Jacob Dolloff SO Newsome 1:05.93 -
24 Tauro Jenkins FR Seffner Christian 1:07.07 -
25 Robert Parker FR Tampa Prep 1:07.53 -
  Mahlik Brady-Ayers SO Seffner Christian NT   
  Vishnu Bokkapatna FR Alonso NT   
Boys' 400 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
10 Tariq Sapp FR Newsome 57.76 -
12 Dayvion Porter JR Tampa Prep 58.45 -
16 Ryan Mitchell JR George Steinbrenner 1:01.05 -
18 Rufus Ferguson SO Sickles 1:01.79 -
19 Aiden Tran FR Alonso 1:04.10 -
20 Phillip Lewis FR Tampa Prep 1:04.39 -
21 Terrance Luney-Langhorne FR Seffner Christian 1:05.59 -
  Owen Demetter JR George Steinbrenner NT   
Boys' 400 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Ethan Sharpe SO Sickles 51.88 10
2 Alijah Nelson SR Newsome 52.81 8
3 Tredarius Sapp JR Newsome 54.02 6
4 Masqal Pierre JR Gaither 54.35 4.5
4 Malik Wilson SR Sickles 54.35 4.5
6 William Berg SO Newsome 54.48 3
8 Javier Abanses SR George Steinbrenner 56.31 1
  Alexander Findlay JR Tampa Prep NT   

Boys' 800 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Raekwon Hopkins SR Alonso 2:03.54 10
2 Kevin Velazquez SR Alonso 2:05.02 8
3 Eion McDarby SR George Steinbrenner 2:05.09 6
4 Charles Jennessee JR Sickles 2:07.89 5
5 Cooper Chesser FR Sickles 2:12.81 4
6 Masqal Pierre JR Gaither 2:14.67 3
7 Richard Dodge SR Newsome 2:15.63 2
8 Elijah Velasquez FR King 2:15.87 1
9 Abhinav Devpura JR Sickles 2:16.08 -
10 Brandon Leung SO Newsome 2:17.18 -
11 Garrett Pelletier JR Newsome 2:20.30 -
12 Zachary Glover FR Sickles 2:20.73 -
13 Ricardo Figueroa-Carrello SR Newsome 2:22.25 -
14 Colin Duong JR Alonso 2:22.56 -
15 Cameron Howe SR Alonso 2:24.88 -
16 Joshua Lord 8 Seffner Christian 2:24.89 -
17 Ethan Marrow FR Tampa Prep 2:25.07 -
18 Anthony Joannides JR King 2:25.16 -
19 Sebastian Foster FR Newsome 2:26.22 -
20 Houston Thomas JR Newsome 2:28.05 -
21 Arun Senthilkumaren SR Sickles 2:29.70 -
22 Hayden Garlick SR Tampa Prep 2:30.38 -
23 Charles Clark FR George Steinbrenner 2:31.68 -
24 Trace Stevens FR Seffner Christian 2:31.97 -
25 Ezra Gondelman FR George Steinbrenner 2:33.21 -
26 Nic Thompson FR George Steinbrenner 2:39.74 -
27 Andrew Wyant SO George Steinbrenner 2:43.11 -
28 Ben Koutz FR Seffner Christian 2:46.85 -
29 Xavier Sotomayor FR Seffner Christian 2:46.90 -
30 Adam Rodriguez SO Seffner Christian 2:49.49 -
31 Varshith Ale FR Sickles 2:51.41 -
32 Thomas Dann JR Tampa Prep 2:57.32 -
33 Connor Warram SR Tampa Prep 2:58.97 -
  Liam Ballard JR Gaither NT   
  Samuel Knight SR George Steinbrenner NT   
  Hudson Capps FR Alonso NT   
Boys' 800 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
15 Cameron Howe SR Alonso 2:24.88 -
16 Joshua Lord 8 Seffner Christian 2:24.89 -
17 Ethan Marrow FR Tampa Prep 2:25.07 -
21 Arun Senthilkumaren SR Sickles 2:29.70 -
24 Trace Stevens FR Seffner Christian 2:31.97 -
25 Ezra Gondelman FR George Steinbrenner 2:33.21 -
26 Nic Thompson FR George Steinbrenner 2:39.74 -
28 Ben Koutz FR Seffner Christian 2:46.85 -
29 Xavier Sotomayor FR Seffner Christian 2:46.90 -
30 Adam Rodriguez SO Seffner Christian 2:49.49 -
33 Connor Warram SR Tampa Prep 2:58.97 -
  Samuel Knight SR George Steinbrenner NT   
Boys' 800 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
5 Cooper Chesser FR Sickles 2:12.81 4
12 Zachary Glover FR Sickles 2:20.73 -
14 Colin Duong JR Alonso 2:22.56 -
19 Sebastian Foster FR Newsome 2:26.22 -
20 Houston Thomas JR Newsome 2:28.05 -
22 Hayden Garlick SR Tampa Prep 2:30.38 -
23 Charles Clark FR George Steinbrenner 2:31.68 -
27 Andrew Wyant SO George Steinbrenner 2:43.11 -
31 Varshith Ale FR Sickles 2:51.41 -
32 Thomas Dann JR Tampa Prep 2:57.32 -
  Liam Ballard JR Gaither NT   
  Hudson Capps FR Alonso NT   
Boys' 800 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Raekwon Hopkins SR Alonso 2:03.54 10
2 Kevin Velazquez SR Alonso 2:05.02 8
3 Eion McDarby SR George Steinbrenner 2:05.09 6
4 Charles Jennessee JR Sickles 2:07.89 5
6 Masqal Pierre JR Gaither 2:14.67 3
7 Richard Dodge SR Newsome 2:15.63 2
8 Elijah Velasquez FR King 2:15.87 1
9 Abhinav Devpura JR Sickles 2:16.08 -
10 Brandon Leung SO Newsome 2:17.18 -
11 Garrett Pelletier JR Newsome 2:20.30 -
13 Ricardo Figueroa-Carrello SR Newsome 2:22.25 -
18 Anthony Joannides JR King 2:25.16 -

Boys' 1600 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Ronald Aeschleman SR George Steinbrenner 4:46.00 10
2 Joshua Uhrig SO Newsome 4:51.64 8
3 Cooper Chesser FR Sickles 4:53.76 6
4 Preston Cooper FR Alonso 4:54.22 5
5 Liam Ballard JR Gaither 4:56.53 4
6 Zachary Glover FR Sickles 4:58.15 3
7 Santiago Foster FR Newsome 5:02.45 2
8 Zack Kremkau JR Alonso 5:02.82 1
9 Beck Waldman SO Newsome 5:07.19 -
10 Liam Perkins JR Seffner Christian 5:07.77 -
11 Ryan Winslow JR Alonso 5:09.40 -
12 Nicholas Pugh SO George Steinbrenner 5:11.60 -
13 Ethan Russ SO George Steinbrenner 5:11.71 -
14 Casey Claassen 8 Seffner Christian 5:13.73 -
15 Ethan Eaves JR Newsome 5:14.44 -
16 Aiden Davis 8 Seffner Christian 5:15.02 -
17 Jude Mullen SO Seffner Christian 5:16.46 -
18 Adrian Sanchez JR Alonso 5:17.21 -
19 Matthew Croswell Jr. JR George Steinbrenner 5:19.88 -
20 Samuel Aspinall FR George Steinbrenner 5:20.92 -
21 Abhinav Devpura JR Sickles 5:21.61 -
22 Ethan Marrow FR Tampa Prep 5:21.69 -
23 Faaris Faisal FR King 5:27.32 -
24 William Anderson SO Seffner Christian 5:31.02 -
25 Alex Hansen SO Alonso 5:31.85 -
26 Luke Walguarnery FR Alonso 5:33.12 -
27 Eli Fulford JR Seffner Christian 5:36.82 -
28 Eli Hasebroock SR Sickles 5:37.23 -
29 Trevor Connatser JR Newsome 5:41.66 -
30 Mason Cantrell JR George Steinbrenner 5:50.54 -
31 Hayden Garlick SR Tampa Prep 5:55.16 -
32 Diego Martinez JR Gaither 6:00.84 -
33 William Benedict JR Sickles 6:07.13 -
34 Thomas Dann JR Tampa Prep 6:21.72 -
35 Varshith Ale FR Sickles 6:25.48 -
36 Connor Warram SR Tampa Prep 6:35.66 -
  Lexander Santiago SO Newsome NT   
  Nicolas Fernandez JR King NT   
  Wyatt Bedke SR Tampa Prep NT   
Boys' 1600 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
3 Cooper Chesser FR Sickles 4:53.76 6
4 Preston Cooper FR Alonso 4:54.22 5
6 Zachary Glover FR Sickles 4:58.15 3
9 Beck Waldman SO Newsome 5:07.19 -
12 Nicholas Pugh SO George Steinbrenner 5:11.60 -
13 Ethan Russ SO George Steinbrenner 5:11.71 -
14 Casey Claassen 8 Seffner Christian 5:13.73 -
16 Aiden Davis 8 Seffner Christian 5:15.02 -
18 Adrian Sanchez JR Alonso 5:17.21 -
19 Matthew Croswell Jr. JR George Steinbrenner 5:19.88 -
20 Samuel Aspinall FR George Steinbrenner 5:20.92 -
22 Ethan Marrow FR Tampa Prep 5:21.69 -
25 Alex Hansen SO Alonso 5:31.85 -
26 Luke Walguarnery FR Alonso 5:33.12 -
27 Eli Fulford JR Seffner Christian 5:36.82 -
28 Eli Hasebroock SR Sickles 5:37.23 -
31 Hayden Garlick SR Tampa Prep 5:55.16 -
32 Diego Martinez JR Gaither 6:00.84 -
33 William Benedict JR Sickles 6:07.13 -
34 Thomas Dann JR Tampa Prep 6:21.72 -
35 Varshith Ale FR Sickles 6:25.48 -
36 Connor Warram SR Tampa Prep 6:35.66 -
  Nicolas Fernandez JR King NT   
Boys' 1600 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Ronald Aeschleman SR George Steinbrenner 4:46.00 10
2 Joshua Uhrig SO Newsome 4:51.64 8
5 Liam Ballard JR Gaither 4:56.53 4
7 Santiago Foster FR Newsome 5:02.45 2
8 Zack Kremkau JR Alonso 5:02.82 1
10 Liam Perkins JR Seffner Christian 5:07.77 -
11 Ryan Winslow JR Alonso 5:09.40 -
15 Ethan Eaves JR Newsome 5:14.44 -
17 Jude Mullen SO Seffner Christian 5:16.46 -
21 Abhinav Devpura JR Sickles 5:21.61 -
23 Faaris Faisal FR King 5:27.32 -
24 William Anderson SO Seffner Christian 5:31.02 -
29 Trevor Connatser JR Newsome 5:41.66 -
30 Mason Cantrell JR George Steinbrenner 5:50.54 -
  Lexander Santiago SO Newsome NT   
  Wyatt Bedke SR Tampa Prep NT   

Boys' 3200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Christian Giller SR Seffner Christian 9:43.98 10
2 Andrew Stowe SR Seffner Christian 9:48.99 8
3 Raekwon Hopkins SR Alonso 9:54.93 6
4 Jaden Simpson SR George Steinbrenner 10:19.49 5
5 Wade LaRue SR Newsome 10:32.36 4
6 Kristopher Glazewski SR Newsome 10:36.80 3
7 Sawyer Raveling SR George Steinbrenner 10:38.61 2
8 Jacob Smith JR George Steinbrenner 10:41.49 1
9 Joaquin Abanses FR George Steinbrenner 10:43.21 -
10 Brady Peifer FR George Steinbrenner 10:44.55 -
11 Scott Bucklin SR Newsome 10:50.50 -
12 Keegan Dandrow SR Newsome 11:15.57 -
13 Faaris Faisal FR King 11:16.25 -
14 Haider Malik SO Newsome 11:20.39 -
15 Adrian Sanchez JR Alonso 11:29.56 -
16 Evan Farnan SO Sickles 11:44.13 -
17 Lance Logan SO Sickles 11:44.19 -
18 Colin Duong JR Alonso 11:48.11 -
19 Taylor Stanley SR George Steinbrenner 12:08.69 -
20 Anthony Joannides JR King 12:50.93 -
  Gabriel Ellis SR Sickles NT   
  Diego Martinez JR Gaither NT   
  Jason Swartzlander SR Newsome NT   

Boys' 110 Hurdles

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Jabari Armstrong FR Gaither 15.46 10
2 Nick Pflasterer JR Newsome 16.23 8
3 Joel So SR Seffner Christian 16.61 6
4 Benjamin McKeehan SR Seffner Christian 17.41 5
5 Nehemiah Armstrong JR Gaither 17.98 4
6 Joshua Boyles JR George Steinbrenner 18.50 3
7 Christian Manno SO George Steinbrenner 19.38 2
8 Ethan Fisher FR Alonso 19.41 1
9 Boyd Nelson SR Sickles 19.76 -
10 Connor Caravella SR Alonso 21.31 -
11 Jakson Bozied JR Alonso 21.86 -
12 Ivan Ogando JR George Steinbrenner 22.01 -
13 Dayvion Porter JR Tampa Prep 22.83 -
  Tyler Winn SR Newsome NT   
Boys' 110 Hurdles Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
3 Joel So SR Seffner Christian 16.61 6
7 Christian Manno SO George Steinbrenner 19.38 2
12 Ivan Ogando JR George Steinbrenner 22.01 -
  Tyler Winn SR Newsome NT   
Boys' 110 Hurdles Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
8 Ethan Fisher FR Alonso 19.41 1
9 Boyd Nelson SR Sickles 19.76 -
10 Connor Caravella SR Alonso 21.31 -
11 Jakson Bozied JR Alonso 21.86 -
13 Dayvion Porter JR Tampa Prep 22.83 -
Boys' 110 Hurdles Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Jabari Armstrong FR Gaither 15.46 10
2 Nick Pflasterer JR Newsome 16.23 8
4 Benjamin McKeehan SR Seffner Christian 17.41 5
5 Nehemiah Armstrong JR Gaither 17.98 4
6 Joshua Boyles JR George Steinbrenner 18.50 3

Boys' 300 Hurdles

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Jabari Armstrong FR Gaither 42.85 10
2 Nick Pflasterer JR Newsome 43.14 8
3 Cayden Restrepo JR George Steinbrenner 45.53 6
4 Elijah Velasquez FR King 46.44 5
5 Christian Manno SO George Steinbrenner 46.82 4
6 Devin Peebles SR Newsome 47.24 3
7 Ethan Fisher FR Alonso 47.36 2
8 Cohen Decort SO George Steinbrenner 50.23 1
9 Jakson Bozied JR Alonso 51.09 -
10 Arlo Henderson SO Sickles 53.26 -
11 Boyd Nelson SR Sickles 53.46 -
12 Tyler Winn SR Newsome 54.81 -
13 Dayvion Porter JR Tampa Prep 55.21 -
  Connor Caravella SR Alonso NT   
Boys' 300 Hurdles Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
4 Elijah Velasquez FR King 46.44 5
6 Devin Peebles SR Newsome 47.24 3
10 Arlo Henderson SO Sickles 53.26 -
12 Tyler Winn SR Newsome 54.81 -
Boys' 300 Hurdles Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
7 Ethan Fisher FR Alonso 47.36 2
8 Cohen Decort SO George Steinbrenner 50.23 1
9 Jakson Bozied JR Alonso 51.09 -
11 Boyd Nelson SR Sickles 53.46 -
13 Dayvion Porter JR Tampa Prep 55.21 -
Boys' 300 Hurdles Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Jabari Armstrong FR Gaither 42.85 10
2 Nick Pflasterer JR Newsome 43.14 8
3 Cayden Restrepo JR George Steinbrenner 45.53 6
5 Christian Manno SO George Steinbrenner 46.82 4
  Connor Caravella SR Alonso NT   

Boys' 4 x 440 Relay (Yards)

Top↑
PL TEAM ATHLETES TIME SC
1 Alonso Jakson Bozied, Victor Prieto, Demarcus Nicholas, John Zewell 4:27.77 10
2 Sickles Eli Hasebroock, Arun Senthilkumaren, Jacob Mckeirnan, Boyd Nelson 4:38.38 8

Boys' High Jump

Top↑
PL NAME YEAR TEAM MARK CONV SC
1 Krisangel Arce FR Alonso 1.82m 5' 11.5" 10
2 Jabari Armstrong FR Gaither 1.77m 5' 9.75" 8
3 Amir Haroun JR Newsome 1.72m 5' 7.75" 6
4 Alexander Saperstein JR Sickles 1.67m 5' 5.75" 5
5 Joel So SR Seffner Christian 1.67m 5' 5.75" 4
6 Joshua Boyles JR George Steinbrenner 1.62m 5' 3.75" 3
7 Christian Manno SO George Steinbrenner 1.62m 5' 3.75" 2
7 Alec Belteau SO Newsome 1.62m 5' 3.75" -
7 Erik Buscher SO Newsome 1.62m 5' 3.75" -
7 Cayden Restrepo JR George Steinbrenner 1.62m 5' 3.75" -
7 Jacob Mckeirnan SR Sickles 1.62m 5' 3.75" 1
7 Javier Sanchez SR Alonso 1.62m 5' 3.75" -
7 Colton Kelly FR Sickles 1.62m 5' 3.75" -
14 Devin Peebles SR Newsome 1.57m 5' 1.75" -
14 Alex THOMPSON SO Sickles 1.57m 5' 1.75" -
  Zach Lanford SO Alonso NH NH   
  James Hayes JR George Steinbrenner NH NH   

Boys' Long Jump

Top↑
PL NAME YEAR TEAM MARK CONV SC
1 Cayden Restrepo JR George Steinbrenner 5.93m 19' 5.5" 10
2 Juan Roque JR Newsome 5.81m 19' 0.75" 8
3 Alexander Saperstein JR Sickles 5.79m 19' 0" 6
4 Matthew Connally JR Newsome 5.51m 18' 1" 5
5 Justis Gibson JR Newsome 5.39m 17' 8.25" 4
6 Christian Manno SO George Steinbrenner 5.34m 17' 6.25" 3
7 Joel So SR Seffner Christian 5.23m 17' 2" 2
8 Michael Dix SO Gaither 4.95m 16' 3" 0.5
8 Johnathan Capps JR Alonso 4.95m 16' 3" 0.5
10 Joshua Atkins JR Alonso 4.94m 16' 2.5" -
11 Spencer Green JR George Steinbrenner 4.88m 16' 0.25" -
12 Cohen Decort SO George Steinbrenner 4.83m 15' 10.25" -
13 Jayden Milton-Caban FR Newsome 4.79m 15' 8.75" -
14 Javier Sanchez SR Alonso 4.70m 15' 5" -
15 Jordan Oliver FR Alonso 4.64m 15' 2.75" -
16 Josiah White FR Newsome 4.37m 14' 4" -
  Sincere Ponder FR Gaither NM NM   

Boys' Triple Jump

Top↑
PL NAME YEAR TEAM MARK CONV SC
1 Krisangel Arce FR Alonso 11.77m 38' 7.5" 10
2 Joel So SR Seffner Christian 11.46m 37' 7.25" 8
3 Cayden Restrepo JR George Steinbrenner 11.26m 36' 11.5" 6
4 Alexander Saperstein JR Sickles 11.14m 36' 6.75" 5
5 Joshua Boyles JR George Steinbrenner 10.60m 34' 9.5" 4
6 Erik Buscher SO Newsome 10.47m 34' 4.25" 3
7 Boyd Nelson SR Sickles 10.44m 34' 3" 2
8 Marquis Monje JR Newsome 10.33m 33' 10.75" 1
9 Amir Haroun JR Newsome 9.63m 31' 7.25" -
10 Blake Bole JR Newsome 9.49m 31' 1.75" -
11 Jordan Oliver FR Alonso 9.31m 30' 6.5" -
12 Jonathan Kerce SO Newsome 9.19m 30' 2" -
  Demitrius Carter JR George Steinbrenner NM NM   

Boys' Shot Put

Top↑
PL NAME YEAR TEAM MARK CONV SC
1 Eli Hiscock SO Newsome 12.70m 41' 8" 10
2 Jonathan Adcock SR George Steinbrenner 12.65m 41' 6" 8
3 Connor Walters SR Alonso 12.23m 40' 1.5" 6
4 Caleb Norlem SR George Steinbrenner 11.92m 39' 1.25" 5
5 Cade Davis FR George Steinbrenner 11.70m 38' 4.75" 4
6 Charles King SR Sickles 11.31m 37' 1.25" 3
7 Eliel Caraballo SR King 11.22m 36' 9.75" 2
8 Aidan Kirby SR Newsome 10.30m 33' 9.5" 1
9 Colin Valentin SR Alonso 10.21m 33' 6" -
10 Thomas Levine SR Newsome 10.17m 33' 4.5" -
11 Joel Doan JR George Steinbrenner 9.72m 31' 10.75" -
12 Joe Cowans SR Seffner Christian 8.77m 28' 9.25" -
13 DeAngelo Becher JR Alonso 8.75m 28' 8.5" -
14 Tyler Berry FR Newsome 7.77m 25' 6" -
  Cornelious Davis SR King NM NM   
  Miller Smith SO Newsome NM NM   
  Evan Richelson SR Seffner Christian NM NM   
  Ryan Cronin SO Sickles NM NM   
  Bryan Ngwashi JR Alonso NM NM   
Boys' Shot Put Flight 1
PL NAME YEAR TEAM MARK ENGLISH SC
1 Eli Hiscock SO Newsome 12.70m 41' 8" 10
5 Cade Davis FR George Steinbrenner 11.70m 38' 4.75" 4
11 Joel Doan JR George Steinbrenner 9.72m 31' 10.75" -
12 Joe Cowans SR Seffner Christian 8.77m 28' 9.25" -
13 DeAngelo Becher JR Alonso 8.75m 28' 8.5" -
  Evan Richelson SR Seffner Christian NM NM   
  Cornelious Davis SR King NM NM   
  Miller Smith SO Newsome NM NM   
  Ryan Cronin SO Sickles NM NM   
  Bryan Ngwashi JR Alonso NM NM   
Boys' Shot Put Flight 2
PL NAME YEAR TEAM MARK ENGLISH SC
2 Jonathan Adcock SR George Steinbrenner 12.65m 41' 6" 8
3 Connor Walters SR Alonso 12.23m 40' 1.5" 6
4 Caleb Norlem SR George Steinbrenner 11.92m 39' 1.25" 5
6 Charles King SR Sickles 11.31m 37' 1.25" 3
7 Eliel Caraballo SR King 11.22m 36' 9.75" 2
8 Aidan Kirby SR Newsome 10.30m 33' 9.5" 1
9 Colin Valentin SR Alonso 10.21m 33' 6" -
10 Thomas Levine SR Newsome 10.17m 33' 4.5" -
14 Tyler Berry FR Newsome 7.77m 25' 6" -

Boys' Discus

Top↑
PL NAME YEAR TEAM MARK CONV SC
1 Nehemiah Armstrong JR Gaither 40.49m 132' 10" 10
2 Joel Doan JR George Steinbrenner 35.68m 117' 1" 8
3 Jonathan Adcock SR George Steinbrenner 34.42m 112' 11" 6
4 Caleb Norlem SR George Steinbrenner 34.06m 111' 9" 5
5 Eliel Caraballo SR King 31.11m 102' 1" 4
6 Eli Hiscock SO Newsome 30.18m 99' 0" 3
7 Ryan Green SR Newsome 27.99m 91' 10" 2
8 Rufus Ferguson SO Sickles 27.96m 91' 9" 1
9 Jake Abbott SO George Steinbrenner 25.25m 82' 10" -
10 DeJesus Gardner SR Newsome 23.26m 76' 4" -
11 DeAngelo Becher JR Alonso 21.80m 71' 6" -
12 Joshua Shanahan SO Newsome 21.19m 69' 6" -
13 Luca Cafaro FR Newsome 20.63m 67' 8" -
14 Ryan Cronin SO Sickles 19.33m 63' 5" -
15 Carson Wenger SO Seffner Christian 18.65m 61' 2" -
16 Colin Valentin SR Alonso 15.33m 50' 3" -
  Cornelious Davis SR King NM NM   
  Charles King SR Sickles NM NM   
  Evan Richelson SR Seffner Christian NM NM   
  Bryan Ngwashi JR Alonso NM NM   
Boys' Discus Flight 1
PL NAME YEAR TEAM MARK ENGLISH SC
2 Joel Doan JR George Steinbrenner 35.68m 117' 1" 8
6 Eli Hiscock SO Newsome 30.18m 99' 0" 3
9 Jake Abbott SO George Steinbrenner 25.25m 82' 10" -
10 DeJesus Gardner SR Newsome 23.26m 76' 4" -
11 DeAngelo Becher JR Alonso 21.80m 71' 6" -
12 Joshua Shanahan SO Newsome 21.19m 69' 6" -
13 Luca Cafaro FR Newsome 20.63m 67' 8" -
14 Ryan Cronin SO Sickles 19.33m 63' 5" -
  Evan Richelson SR Seffner Christian NM NM   
  Cornelious Davis SR King NM NM   
  Bryan Ngwashi JR Alonso NM NM   
Boys' Discus Flight 2
PL NAME YEAR TEAM MARK ENGLISH SC
1 Nehemiah Armstrong JR Gaither 40.49m 132' 10" 10
3 Jonathan Adcock SR George Steinbrenner 34.42m 112' 11" 6
4 Caleb Norlem SR George Steinbrenner 34.06m 111' 9" 5
5 Eliel Caraballo SR King 31.11m 102' 1" 4
7 Ryan Green SR Newsome 27.99m 91' 10" 2
8 Rufus Ferguson SO Sickles 27.96m 91' 9" 1
15 Carson Wenger SO Seffner Christian 18.65m 61' 2" -
16 Colin Valentin SR Alonso 15.33m 50' 3" -
  Charles King SR Sickles NM NM   

Boys' Javelin

Top↑
PL NAME YEAR TEAM MARK CONV SC
1 Nehemiah Armstrong JR Gaither 41.50m 136' 2" 10
2 Gabriel Ponce-Vega SO Newsome 39.77m 130' 6" 8
3 Caleb Norlem SR George Steinbrenner 38.20m 125' 4" 6
4 Nathaniel Isbister JR George Steinbrenner 37.46m 122' 11" 5
5 Ethan Serrano SO Newsome 35.60m 116' 9" 4
6 Gatlin Grygiel SR Newsome 33.90m 111' 3" 3
7 Samay Patel SO Newsome 31.13m 102' 1" 2
8 Jonathan Adcock SR George Steinbrenner 30.10m 98' 9" 1
9 Clayton Brown FR Newsome 29.83m 97' 10" -
10 Tyler Craig FR Seffner Christian 29.00m 95' 2" -
11 Gianni Biase SO Seffner Christian 26.85m 88' 1" -
12 Daniel Jenkins SR Seffner Christian 25.77m 84' 6" -
13 Colin Valentin SR Alonso 25.75m 84' 6" -
14 DeAngelo Becher JR Alonso 21.90m 71' 10" -
  Luke Rude SO George Steinbrenner NM NM   
  Bryan Ngwashi JR Alonso NM NM