March 25, 2021
|
East Lake - Tarpon Springs, FL
ICON KEY: FHSAA 2A FHSAA 3A FHSAA 4A

Girls' 1600 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Tabitha Suggs SR Alonso 5:20.69 10
2 Kennedy Downey SO Osceola (Seminole) 5:22.00 8
3 Delaney Hillman SR Osceola (Seminole) 5:31.12 6
4 Abigail Clements SO Osceola (Seminole) 5:32.67 5
5 Caitlyn Culpepper JR Sunlake 5:34.54 4
6 Anna Breede JR George Steinbrenner 5:41.69 3
7 Skyler Gillett SO Alonso 5:49.34 2
8 Tyler Sabadin SO Venice 5:53.04 1
9 Alexi Amer JR Wharton 5:55.79 -
10 Nathalia Mallo SO Alonso 5:56.67 -
11 Cecilia Dieffenthaller JR East Lake 5:59.21 -
12 Haiden Moffatt JR George Steinbrenner 6:00.91 -
13 Elle Mehltretter FR Osceola (Seminole) 6:03.57 -
14 Annie Winborn SO Sunlake 6:10.58 -
15 Ally Moyer FR Sunlake 6:16.41 -
16 Jaiden Wickert SO Sunlake 6:17.19 -
17 Adia D'Piazza SO Mitchell 6:17.48 -
18 Nina Pardo SO George Steinbrenner 6:22.86 -
19 Hannah Reuther SR East Lake 6:23.47 -
20 Emma Burleson JR Sunlake 6:27.35 -
21 Marlee Evans FR East Lake 6:30.78 -
22 Jessica Erwin SO Mitchell 6:32.92 -
23 Carlson Henry FR Alonso 6:33.75 -
24 Edy Krook SO Sunlake 6:34.43 -
25 Isabella Steady SO Sunlake 6:36.50 -
26 Marissa Eckel FR Osceola (Seminole) 6:39.63 -
27 Lily Sarakun FR Mitchell 6:40.60 -
28 Julianna Hayes FR George Steinbrenner 6:41.05 -
29 Drea D'Piazza SO Mitchell 6:43.13 -
30 Sarah Weitz SR Venice 6:45.56 -
31 Olivia Stafford FR George Steinbrenner 6:48.24 -
32 Naomi Kreloff JR Dunedin 6:51.65 -
33 Elle Toscani SO East Lake 6:54.01 -
34 Kamdyn Nadkarni FR East Lake 6:54.43 -
35 Peyton Aydelotte FR George Steinbrenner 6:57.13 -
36 Linsdey Reuther FR East Lake 6:57.32 -
37 Briana Courtney SO Wharton 6:58.93 -
38 Gabrielle Sampson SO George Steinbrenner 6:58.95 -
39 Haille Rogers SR East Lake 7:05.38 -
40 Olivia Davidson SO East Lake 7:07.37 -
41 Brooke Hineman JR George Steinbrenner 7:13.27 -
42 Vanessa Shivprasad FR George Steinbrenner 7:18.03 -
43 Elizabeth Pardo FR George Steinbrenner 7:18.57 -
44 Christina Tanico JR East Lake 7:30.06 -
45 Erin Dostal FR George Steinbrenner 7:30.77 -
46 Laney DeLong SO Osceola (Seminole) 7:33.20 -
47 Dulce Rodriguez FR Dunedin 7:39.01 -
48 Taylor Flynn FR George Steinbrenner 7:41.09 -
49 Elyza DeCardenas JR Wharton 7:42.36 -
50 Jillian Stafford JR George Steinbrenner 7:56.72 -
51 India Nichols FR Osceola (Seminole) 8:15.63 -
52 Emma Perez SO Osceola (Seminole) 8:18.50 -
53 Anna Ladjimi SO Osceola (Seminole) 8:25.32 -
54 Megan Cole JR George Steinbrenner 8:31.22 -
55 Annalise O.Brien FR Dunedin 9:10.42 -
56 Ryan Fair FR Osceola (Seminole) 9:14.23 -
Girls' 1600 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
30 Sarah Weitz SR Venice 6:45.56 -
32 Naomi Kreloff JR Dunedin 6:51.65 -
34 Kamdyn Nadkarni FR East Lake 6:54.43 -
37 Briana Courtney SO Wharton 6:58.93 -
38 Gabrielle Sampson SO George Steinbrenner 6:58.95 -
39 Haille Rogers SR East Lake 7:05.38 -
40 Olivia Davidson SO East Lake 7:07.37 -
41 Brooke Hineman JR George Steinbrenner 7:13.27 -
43 Elizabeth Pardo FR George Steinbrenner 7:18.57 -
44 Christina Tanico JR East Lake 7:30.06 -
45 Erin Dostal FR George Steinbrenner 7:30.77 -
47 Dulce Rodriguez FR Dunedin 7:39.01 -
48 Taylor Flynn FR George Steinbrenner 7:41.09 -
49 Elyza DeCardenas JR Wharton 7:42.36 -
50 Jillian Stafford JR George Steinbrenner 7:56.72 -
51 India Nichols FR Osceola (Seminole) 8:15.63 -
52 Emma Perez SO Osceola (Seminole) 8:18.50 -
53 Anna Ladjimi SO Osceola (Seminole) 8:25.32 -
54 Megan Cole JR George Steinbrenner 8:31.22 -
55 Annalise O.Brien FR Dunedin 9:10.42 -
56 Ryan Fair FR Osceola (Seminole) 9:14.23 -
Girls' 1600 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
11 Cecilia Dieffenthaller JR East Lake 5:59.21 -
13 Elle Mehltretter FR Osceola (Seminole) 6:03.57 -
15 Ally Moyer FR Sunlake 6:16.41 -
16 Jaiden Wickert SO Sunlake 6:17.19 -
17 Adia D'Piazza SO Mitchell 6:17.48 -
18 Nina Pardo SO George Steinbrenner 6:22.86 -
19 Hannah Reuther SR East Lake 6:23.47 -
21 Marlee Evans FR East Lake 6:30.78 -
22 Jessica Erwin SO Mitchell 6:32.92 -
23 Carlson Henry FR Alonso 6:33.75 -
24 Edy Krook SO Sunlake 6:34.43 -
25 Isabella Steady SO Sunlake 6:36.50 -
26 Marissa Eckel FR Osceola (Seminole) 6:39.63 -
27 Lily Sarakun FR Mitchell 6:40.60 -
28 Julianna Hayes FR George Steinbrenner 6:41.05 -
29 Drea D'Piazza SO Mitchell 6:43.13 -
31 Olivia Stafford FR George Steinbrenner 6:48.24 -
33 Elle Toscani SO East Lake 6:54.01 -
35 Peyton Aydelotte FR George Steinbrenner 6:57.13 -
36 Linsdey Reuther FR East Lake 6:57.32 -
42 Vanessa Shivprasad FR George Steinbrenner 7:18.03 -
46 Laney DeLong SO Osceola (Seminole) 7:33.20 -
Girls' 1600 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Tabitha Suggs SR Alonso 5:20.69 10
2 Kennedy Downey SO Osceola (Seminole) 5:22.00 8
3 Delaney Hillman SR Osceola (Seminole) 5:31.12 6
4 Abigail Clements SO Osceola (Seminole) 5:32.67 5
5 Caitlyn Culpepper JR Sunlake 5:34.54 4
6 Anna Breede JR George Steinbrenner 5:41.69 3
7 Skyler Gillett SO Alonso 5:49.34 2
8 Tyler Sabadin SO Venice 5:53.04 1
9 Alexi Amer JR Wharton 5:55.79 -
10 Nathalia Mallo SO Alonso 5:56.67 -
12 Haiden Moffatt JR George Steinbrenner 6:00.91 -
14 Annie Winborn SO Sunlake 6:10.58 -
20 Emma Burleson JR Sunlake 6:27.35 -