May 3- 4, 2019
|
UNF-Hodges Stadium - Jacksonville, FL

Girls 4 x 800m Relay 4A Varsity

Top↑
PL TEAM ATHLETES TIME TIME TIME TIME SC
1 Newsome Kendall Hughes, Alexa Newbold, Emma Solis, Keleigh Scallon 11:58.34 9:21.20 9:49.26 11:58.34 10
2 Lake Brantley Ashley Klingenberg, Anya Spragg, Jordan Stevens, Chloe Hyde 11:25.89 9:22.20 6:39.17 9:39.07 8
3 Lake Mary Isabelle Kadzban, Christina Labrato, Evie Erikson, Mya Bodrato 10:13.01 9:22.39 7:29.92 7:58.04 6
4 Winter Springs Mackenzie Czurak, Naomi Flowers, Caroline Wells, Elayna Bahr 10:41.66 9:22.86 9:22.86 7:19.03 5
5 Winter Park Clarisa Groff, Emma Noel, Jazlin Dailey, Gabrielle Johnson 9:02.09 9:30.62 10:44.80 9:36.33 4
6 Mandarin Mikaela Brown, Katherine Harland, Alyssa Wyatt, Ajmone Myers 6:45.40 9:30.98 10:33.79 12:16.57 3
7 Apopka Astoria Beckett, Samantha Andreetti, Sydney Fowler, Hannah Jones 9:04.25 9:32.89 7:03.94 6:52.48 2
8 Piper Jhana Downie, Amyah Petit-juene, Kayla Clary, Alandina Hyppolite 12:15.11 9:34.30 9:17.07 12:26.59 1
9 Sarasota Marissa Kempf, Isabelle Jester, Carolina Titus, Janel Mitchell 12:22.92 9:35.90 7:40.72 11:08.05 -
10 Braddock Allison Astorga, Paola Bencosme, Jordan Ford, Lisa Adjouadi 7:09.54 9:40.45 12:05.57 10:32.69 -
11 West Orange Alyssa Mark, Shyanne Mayes, Yvonika Auguste, Sasha Mullings 12:37.19 9:42.45 10:29.05 7:51.79 -
12 Windermere Samantha Lopez, Katie Ranck, Rachel Gross, Jaden Badillo 10:24.82 9:43.94 7:00.44 11:11.54 -
13 Wharton Brooke Reif, Nicolina Otero, Nia Rivers, Jinia Johnson 9:20.67 9:44.03 7:29.71 9:49.87 -
14 Fleming Island Marisa Kortright, Aubrey Burke, Grayson Iller, Mei Chiang 7:58.98 9:51.33 10:32.73 7:58.98 -
15 Lourdes Monique Candela, Alexa Mascaro, Emma Granda, Gabriela Garcia-Linares 12:42.96 9:51.44 10:38.76 12:01.56 -
16 Spruce Creek Paige Cooksey, Samantha Gayton, Rachel Wheatley, Andi Cantlay 12:33.01 9:52.92 11:51.51 12:21.15 -
17 Boca Raton Haylee Mersereau, Likendia Dersire, Alexis Villarose, Lauren Graham 6:55.47 9:53.53 7:37.02 8:24.50 -
18 St. Thomas Aquinas Kerrigan McGreevy, Jaziah Ochoa, Danielle Martinez, Faith Wallace 8:44.39 9:55.89 9:49.94 7:26.92 -
19 Plant Elizabeth Eudaly, Sarah Weber, Penelope Markowski, Arlie Rubin 10:50.92 9:57.17 7:03.99 12:20.49 -
20 Buchholz Allison Drummond, Glenna Li, Caitlin Rowe, Taylor Veatch 9:48.61 10:13.13 7:52.11 10:00.87 -
21 George Steinbrenner Sarah Magee, Anna Breede, Ayden Krueger, Jacquelyn Abanses 13:05.34 10:13.54 10:01.27 7:58.57 -
22 Park Vista Justice Harvey, Bre Pina, Riley Phillips, Morgan Velazquez 12:24.32 10:15.14 11:35.11 10:15.14 -
23 Jupiter Ava Romero, Peyton Del Re, Elliana Manzo, Sydney Buck 11:05.05 10:21.54 10:09.11 11:54.78 -
24 Spanish River Victoria Siqueira, Samantha Kopf, Sarah Phillips, Zoe Pustilnik 7:39.79 10:29.85 11:07.65 8:11.29 -
Girls 4 x 800m Relay 4A Varsity Section 1
PL TEAM ATHLETES TIME TIME TIME SC
8 Piper Downie, Petit-juene, Clary, Hyppolite 9:34.30 7:10.73 8:42.62 1
9 Sarasota Kempf, Jester, Titus, Mitchell 9:35.90 11:13.81 6:48.89 -
12 Windermere Lopez, Ranck, Gross, Badillo 9:43.94 7:53.00 9:14.75 -
13 Wharton Reif, Otero, Rivers, Johnson 9:44.03 6:54.67 7:29.71 -
14 Fleming Island Kortright, Burke, Iller, Chiang 9:51.33 12:48.73 9:45.42 -
15 Lourdes Candela, Mascaro, Granda, Garcia-Linares 9:51.44 7:29.50 8:52.30 -
16 Spruce Creek Cooksey, Gayton, Wheatley, Cantlay 9:52.92 7:54.34 11:15.93 -
20 Buchholz Drummond, Li, Rowe, Veatch 10:13.13 8:53.43 11:08.32 -
21 George Steinbrenner Magee, Breede, Krueger, Abanses 10:13.54 11:45.57 12:22.39 -
22 Park Vista Harvey, Pina, Phillips, Velazquez 10:15.14 9:01.33 9:44.39 -
23 Jupiter Romero, Del Re, Manzo, Buck 10:21.54 8:29.67 10:27.76 -
24 Spanish River Siqueira, Kopf, Phillips, Pustilnik 10:29.85 11:20.24 12:16.93 -
Girls 4 x 800m Relay 4A Varsity Section 2
PL TEAM ATHLETES TIME TIME TIME TIME SC
1 Newsome Hughes, Newbold, Solis, Scallon 8:47.53 11:58.34 9:49.26 9:21.20 10
2 Lake Brantley Klingenberg, Spragg, Stevens, Hyde 12:05.24 11:31.51 10:57.78 9:22.20 8
3 Lake Mary Kadzban, Labrato, Erikson, Bodrato 8:48.65 8:31.78 9:56.14 9:22.39 6
4 Winter Springs Czurak, Flowers, Wells, Bahr 6:39.63 10:07.89 6:45.26 9:22.86 5
5 Winter Park Groff, Noel, Dailey, Johnson 11:07.63 10:39.10 11:47.57 9:30.62 4
6 Mandarin Brown, Harland, Wyatt, Myers 8:51.02 10:28.08 7:13.95 9:30.98 3
7 Apopka Beckett, Andreetti, Fowler, Jones 9:04.25 9:27.17 10:07.27 9:32.89 2
10 Braddock Astorga, Bencosme, Ford, Adjouadi 10:09.48 7:03.73 11:59.76 9:40.45 -
11 West Orange Mark, Mayes, Auguste, Mullings 8:09.26 11:50.59 9:30.81 9:42.45 -
17 Boca Raton Mersereau, Dersire, Villarose, Graham 8:18.57 12:51.59 11:58.18 9:53.53 -
18 St. Thomas Aquinas McGreevy, Ochoa, Martinez, Wallace 12:36.78 11:19.32 10:07.81 9:55.89 -
19 Plant Eudaly, Weber, Markowski, Rubin 8:27.60 12:56.33 8:15.66 9:57.17 -