March 30, 2019
|
George Steinbrenner - Lutz, FL

Girls' 100 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC WIND
1 Zayne Jack JR George Steinbrenner 11.95 10 0.6
2 Jazmine Alderman SR Admiral Farragut 12.09 8 0.6
3 Olivia Whiddon SR Palm Harbor University 12.67 6 2.3
4 Tyjai Johnson JR Tampa Bay Tech 12.70 5 2.3
5 Lauryn Tate JR Tampa Catholic 12.70 4 2.3
6 Kailah Gosa JR Tampa Bay Tech 12.83 3 0.6
7 Nia Johnson JR Sunlake 12.85 2 2.3
8 Ashliona Martin JR Tampa Bay Tech 12.90 1 1.3
9 Sharielle Ransom JR Tampa Bay Tech 12.93 - 2.3
10 Natasha Kerr SR Tampa Bay Tech 12.97 - 0.2
11 Dilynn Blair FR Palm Harbor University 13.15 - 2.3
12 Amber Huffman SO Lake Wales 13.16 - 0.2
13 Sawyer Bush SO Land O'Lakes 13.19 - 1.3
14 Kya Chen SO Alonso 13.20 - 3.8
15 Taylor Patten SO Seffner Christian 13.22 - 3.8
16 Amsy Takeli SO Tampa Bay Tech 13.26 - 1.3
17 Giovanna Mallicote Sallab SR George Steinbrenner 13.29 - 0.6
18 Shaina Finkel FR Wiregrass Ranch 13.32 - 3.8
19 Deborah Marlow SO George Steinbrenner 13.34 - 0.6
20 Hannah Brooks SR George Steinbrenner 13.39 - 1.3
21 Alyssa Bartolo FR Alonso 13.43 - 1.3
22 Kylie Cimillo FR Palm Harbor University 13.44 - 3.8
23 Samya Feagin JR Lake Wales 13.44 - 1.3
24 Suzan Wilson Cole FR George Jenkins 13.53 - 0.2
25 Uquasha Pride SR Lake Wales 13.53 - 0.2
26 Kylie Denney SO Land O'Lakes 13.55 - 3.8
27 Nadine Howard SO Land O'Lakes 13.59 - 1.3
28 Zhane Alexander SO George Jenkins 13.66 - 0.2
29 Madison Lord-Smith SR Land O'Lakes 13.74 - 0.2
30 Taylor Denney SO Land O'Lakes 13.76 - 0.2
30 Emma Barton SO Sunlake 13.76 - 0.6
32 Sarai Caruso SO Alonso 13.81 - 0.9
33 Kat Fleming FR Wiregrass Ranch 13.82 - -0.7
34 Kendall Ruggeri FR George Steinbrenner 13.92 - 1.6
35 Faith Sidwell FR Wiregrass Ranch 13.98 - 0.6
36 Laila Brown SR Wiregrass Ranch 14.09 - 0.6
37 Julian Price SO George Steinbrenner 14.11 - 1.6
38 Ondrasha Joel FR Wiregrass Ranch 14.13 - 1.6
39 Promise Davis SO Sunlake 14.50 - -0.7
40 Mia Mengle FR Wiregrass Ranch 14.52 - -0.7
41 Rachel Garrison SO George Steinbrenner 14.52 - 0.6
42 Railyn Wilson FR Sunlake 14.73 - -0.7
43 Chanelle Harrison FR Alonso 14.78 - 0.6
44 Selena Acevedo FR Seffner Christian 14.78 - -1.0
45 Ashley Russell SR Wiregrass Ranch 14.84 - -1.0
46 Arianna McKendry FR Wiregrass Ranch 14.86 - -1.0
47 Emily Wynacht FR Sunlake 15.01 - -1.0
48 Mckensie Myers JR Mitchell 15.08 - -1.0
49 Angela Ortiz SR George Jenkins 15.47 - -1.0
50 Mariah King SO Tampa Bay Tech 15.52 - 0.9
51 Kaylie Mizerany SR George Steinbrenner 15.69 - -0.7
52 Thalia Cortes JR Seffner Christian 15.70 - -1.0
53 Kennedy Stepongzi SO Mitchell 15.88 - 0.9
54 Kierra Hilts SO Wiregrass Ranch 16.06 - 0.9
55 Elyse Alagal FR Wiregrass Ranch 16.14 - 0.9
56 Destinee Donaldson SR Wiregrass Ranch 16.19 - -1.0
57 Grace Christiansen SO Mitchell 16.23 - 0.9
  Elise Graham 7 Admiral Farragut FS    -
  Madison Simone FR George Steinbrenner DNS    -
  Sophie Haag 8 Carrollwood DNS    -
  Diamonte Henry JR Kathleen DNS    -
  Sydni Bostick SR Admiral Farragut DNS    -
  Serena Vazquez FR Admiral Farragut DNS    -
  Bedjena Resiliac SO Tampa Catholic DNS    -
  Anayah Elston FR Lakeland DNS    -
  Starsheena Calixte SR Lakeland DNS    -
  I'Asia Wilson SO Lakeland DNS    -
  Kershon Speights SR Lakeland DNS    -
  Erin Holloway FR Seffner Christian DNS    -
  Savannah Horseman JR Wiregrass Ranch DNS    -
  April Davis SO Land O'Lakes DNS    -
  Hayley Fliss SO Mitchell DNS    -
  Laila Duffey FR Tampa Bay Tech DNS    -
  Janiyah Simmons JR King DNS    -
  Jada Brown' Carmona JR King DNS    -
  Janeaja Wright SR King DNS    -
  Leah Daniel SR King DNS    -
  Ciarra Durr FR King DNS    -
  Tyara Davis SR King DNS    -
  Ariana Funtow SO Mitchell DNS    -
Girls' 100 Meters Section 1
W: 0.6
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Zayne Jack JR George Steinbrenner 11.95 10
2 Jazmine Alderman SR Admiral Farragut 12.09 8
6 Kailah Gosa JR Tampa Bay Tech 12.83 3
17 Giovanna Mallicote Sallab SR George Steinbrenner 13.29 -
  Sophie Haag 8 Carrollwood DNS   
  Leah Daniel SR King DNS   
  I'Asia Wilson SO Lakeland DNS   
  Sydni Bostick SR Admiral Farragut DNS   
Girls' 100 Meters Section 2
W: 2.3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
3 Olivia Whiddon SR Palm Harbor University 12.67 6
4 Tyjai Johnson JR Tampa Bay Tech 12.70 5
5 Lauryn Tate JR Tampa Catholic 12.70 4
7 Nia Johnson JR Sunlake 12.85 2
9 Sharielle Ransom JR Tampa Bay Tech 12.93 -
11 Dilynn Blair FR Palm Harbor University 13.15 -
  Kershon Speights SR Lakeland DNS   
  Starsheena Calixte SR Lakeland DNS   
Girls' 100 Meters Section 3
W: 1.3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
8 Ashliona Martin JR Tampa Bay Tech 12.90 1
13 Sawyer Bush SO Land O'Lakes 13.19 -
16 Amsy Takeli SO Tampa Bay Tech 13.26 -
20 Hannah Brooks SR George Steinbrenner 13.39 -
21 Alyssa Bartolo FR Alonso 13.43 -
23 Samya Feagin JR Lake Wales 13.44 -
27 Nadine Howard SO Land O'Lakes 13.59 -
  Serena Vazquez FR Admiral Farragut DNS   
Girls' 100 Meters Section 4
W: 0.2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
10 Natasha Kerr SR Tampa Bay Tech 12.97 -
12 Amber Huffman SO Lake Wales 13.16 -
24 Suzan Wilson Cole FR George Jenkins 13.53 -
25 Uquasha Pride SR Lake Wales 13.53 -
28 Zhane Alexander SO George Jenkins 13.66 -
29 Madison Lord-Smith SR Land O'Lakes 13.74 -
30 Taylor Denney SO Land O'Lakes 13.76 -
  Anayah Elston FR Lakeland DNS   
Girls' 100 Meters Section 5
W: 3.8
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
14 Kya Chen SO Alonso 13.20 -
15 Taylor Patten SO Seffner Christian 13.22 -
18 Shaina Finkel FR Wiregrass Ranch 13.32 -
22 Kylie Cimillo FR Palm Harbor University 13.44 -
26 Kylie Denney SO Land O'Lakes 13.55 -
  Erin Holloway FR Seffner Christian DNS   
  Ciarra Durr FR King DNS   
  Janiyah Simmons JR King DNS   
Girls' 100 Meters Section 6
W: 1.6
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
34 Kendall Ruggeri FR George Steinbrenner 13.92 -
37 Julian Price SO George Steinbrenner 14.11 -
38 Ondrasha Joel FR Wiregrass Ranch 14.13 -
  Elise Graham 7 Admiral Farragut FS   
  Madison Simone FR George Steinbrenner DNS   
  Jada Brown' Carmona JR King DNS   
  Laila Duffey FR Tampa Bay Tech DNS   
  April Davis SO Land O'Lakes DNS   
Girls' 100 Meters Section 7
W: 0.6
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
19 Deborah Marlow SO George Steinbrenner 13.34 -
30 Emma Barton SO Sunlake 13.76 -
35 Faith Sidwell FR Wiregrass Ranch 13.98 -
36 Laila Brown SR Wiregrass Ranch 14.09 -
41 Rachel Garrison SO George Steinbrenner 14.52 -
43 Chanelle Harrison FR Alonso 14.78 -
  Tyara Davis SR King DNS   
  Bedjena Resiliac SO Tampa Catholic DNS   
Girls' 100 Meters Section 8
W: -0.7
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
33 Kat Fleming FR Wiregrass Ranch 13.82 -
39 Promise Davis SO Sunlake 14.50 -
40 Mia Mengle FR Wiregrass Ranch 14.52 -
42 Railyn Wilson FR Sunlake 14.73 -
51 Kaylie Mizerany SR George Steinbrenner 15.69 -
  Ariana Funtow SO Mitchell DNS   
  Janeaja Wright SR King DNS   
  Diamonte Henry JR Kathleen DNS   
Girls' 100 Meters Section 9
W: -1.0
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
44 Selena Acevedo FR Seffner Christian 14.78 -
45 Ashley Russell SR Wiregrass Ranch 14.84 -
46 Arianna McKendry FR Wiregrass Ranch 14.86 -
47 Emily Wynacht FR Sunlake 15.01 -
48 Mckensie Myers JR Mitchell 15.08 -
49 Angela Ortiz SR George Jenkins 15.47 -
52 Thalia Cortes JR Seffner Christian 15.70 -
56 Destinee Donaldson SR Wiregrass Ranch 16.19 -
Girls' 100 Meters Section 10
W: 0.9
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
32 Sarai Caruso SO Alonso 13.81 -
50 Mariah King SO Tampa Bay Tech 15.52 -
53 Kennedy Stepongzi SO Mitchell 15.88 -
54 Kierra Hilts SO Wiregrass Ranch 16.06 -
55 Elyse Alagal FR Wiregrass Ranch 16.14 -
57 Grace Christiansen SO Mitchell 16.23 -
  Savannah Horseman JR Wiregrass Ranch DNS   
  Hayley Fliss SO Mitchell DNS