April 4, 2019
|
Astronaut HS - Titusville, FL

Boys' 1600 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Gabriel Montague SO Satellite 4:25.93 10
2 Andy Martinez SR Viera 4:32.55 8
3 Simon Devoss SO Astronaut 4:36.02 6
4 Gavin OBrien JR Astronaut 4:36.89 5
5 Colton Sall JR Cocoa Beach 4:38.21 4
6 Logan Kraus SR Melbourne 4:38.38 3
7 Kai Cheatham JR Cocoa Beach 4:40.72 2
8 Liam Pelikan JR Melbourne 4:41.00 1
9 Matthew Cummings SR Cocoa Beach 4:43.12 -
10 Josh Stern SO Satellite 4:43.82 -
11 Joshua Kraver JR Edgewood 4:44.47 -
12 Vincenzo Prezioso JR Cocoa 4:44.60 -
13 Brandon Crawford SO Heritage 4:45.70 -
14 Jeffery Gahres SR Space Coast 4:48.42 -
15 Brayden Cheek SO West Shore 4:53.12 -
16 Kyle Diamond SR Titusville 4:53.45 -
17 Bryan Baker JR Viera 4:54.31 -
18 Daniel Kryc FR Astronaut 4:55.82 -
19 Tyler Desando SR Rockledge 4:56.06 -
20 Nathaniel Basford JR Satellite 4:58.44 -
21 Daniel Reinecke FR Heritage 4:59.20 -
22 Robbie Naberhaus SO Viera 5:00.69 -
23 Austin Harvey SO Cocoa 5:02.25 -
24 Emari Jordan SR Rockledge 5:04.53 -
25 Reagan Ward SR Titusville 5:04.89 -
26 Louis Schiffer SO Viera 5:05.83 -
27 Kevin Bond SR Cocoa 5:06.20 -
28 Nicholas Reynolds SR Titusville 5:07.88 -
29 Samuel Oliver SO West Shore 5:09.34 -
30 Ian Sardella FR Edgewood 5:14.78 -
31 Isaiah Hernandez SO Eau Gallie 5:14.96 -
32 James Emami SO Melbourne 5:15.69 -
33 Laith Rukab SO West Shore 5:15.89 -
34 Justin Janke SO Edgewood 5:16.17 -
35 Malachi Jones JR Titusville 5:22.10 -
36 Diego Vento JR West Shore 5:22.16 -
37 Seth Day SO Heritage 5:23.49 -
38 Caleb Cohen SR Palm Bay 5:23.60 -
39 Joshua Briley FR Heritage 5:24.60 -
40 Troy Sawyer SO Cocoa 5:26.54 -
41 James Davis SO Melbourne 5:27.85 -
42 Steve Shi SO Rockledge 5:28.11 -
43 Keani Slattery-Snavely JR Space Coast 5:28.85 -
44 Austin Tarbet FR Bayside 5:29.52 -
45 Tommy Tibbets SO Cocoa Beach 5:35.36 -
46 Dylan Bigelow SR Bayside 5:50.60 -
47 Anthony Padgett SO Eau Gallie 5:53.77 -
48 Sean Campos JR Space Coast 6:01.31 -
49 Travis Davis FR Space Coast 6:06.57 -
50 Riyad Khan SR Palm Bay 6:09.61 -
  Michael Hess SR Palm Bay NT -
  Gustavo Trillo SR Bayside NT -
  Theo Cox SR Edgewood NT -
  James Adams SO Palm Bay NT -
  Ascher McDonald SR Bayside NT -
Boys' 1600 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
25 Reagan Ward SR Titusville 5:04.89 -
26 Louis Schiffer SO Viera 5:05.83 -
27 Kevin Bond SR Cocoa 5:06.20 -
30 Ian Sardella FR Edgewood 5:14.78 -
32 James Emami SO Melbourne 5:15.69 -
33 Laith Rukab SO West Shore 5:15.89 -
34 Justin Janke SO Edgewood 5:16.17 -
35 Malachi Jones JR Titusville 5:22.10 -
36 Diego Vento JR West Shore 5:22.16 -
37 Seth Day SO Heritage 5:23.49 -
38 Caleb Cohen SR Palm Bay 5:23.60 -
39 Joshua Briley FR Heritage 5:24.60 -
40 Troy Sawyer SO Cocoa 5:26.54 -
41 James Davis SO Melbourne 5:27.85 -
42 Steve Shi SO Rockledge 5:28.11 -
43 Keani Slattery-Snavely JR Space Coast 5:28.85 -
44 Austin Tarbet FR Bayside 5:29.52 -
45 Tommy Tibbets SO Cocoa Beach 5:35.36 -
46 Dylan Bigelow SR Bayside 5:50.60 -
47 Anthony Padgett SO Eau Gallie 5:53.77 -
48 Sean Campos JR Space Coast 6:01.31 -
49 Travis Davis FR Space Coast 6:06.57 -
50 Riyad Khan SR Palm Bay 6:09.61 -
  Theo Cox SR Edgewood NT -
  Michael Hess SR Palm Bay NT -
  Ascher McDonald SR Bayside NT -
  Gustavo Trillo SR Bayside NT -
  James Adams SO Palm Bay NT -
Boys' 1600 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Gabriel Montague SO Satellite 4:25.93 10
2 Andy Martinez SR Viera 4:32.55 8
3 Simon Devoss SO Astronaut 4:36.02 6
4 Gavin OBrien JR Astronaut 4:36.89 5
5 Colton Sall JR Cocoa Beach 4:38.21 4
6 Logan Kraus SR Melbourne 4:38.38 3
7 Kai Cheatham JR Cocoa Beach 4:40.72 2
8 Liam Pelikan JR Melbourne 4:41.00 1
9 Matthew Cummings SR Cocoa Beach 4:43.12 -
10 Josh Stern SO Satellite 4:43.82 -
11 Joshua Kraver JR Edgewood 4:44.47 -
12 Vincenzo Prezioso JR Cocoa 4:44.60 -
13 Brandon Crawford SO Heritage 4:45.70 -
14 Jeffery Gahres SR Space Coast 4:48.42 -
15 Brayden Cheek SO West Shore 4:53.12 -
16 Kyle Diamond SR Titusville 4:53.45 -
17 Bryan Baker JR Viera 4:54.31 -
18 Daniel Kryc FR Astronaut 4:55.82 -
19 Tyler Desando SR Rockledge 4:56.06 -
20 Nathaniel Basford JR Satellite 4:58.44 -
21 Daniel Reinecke FR Heritage 4:59.20 -
22 Robbie Naberhaus SO Viera 5:00.69 -
23 Austin Harvey SO Cocoa 5:02.25 -
24 Emari Jordan SR Rockledge 5:04.53 -
28 Nicholas Reynolds SR Titusville 5:07.88 -
29 Samuel Oliver SO West Shore 5:09.34 -
31 Isaiah Hernandez SO Eau Gallie 5:14.96 -