April 5, 2019
|
South Fork - Stuart, FL
|
Timing: Mogo Timing

Boys' 800 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
  Thomas Weiler JR South Fork 2:03.35 8
  Lorenzo Echeverria SO Spanish River 2:13.50 4
  Isaac Leb JR Spanish River 2:15.46 2
  Bradley Pinto JR South Fork 2:23.93 1
  Tyler Van Buskirk SO Spanish River 2:25.80 -
  Mark Van Buskirk SO Spanish River 2:28.14 -
  Ethan Bar-Nur SR Spanish River 2:05.53 6
  Noah Bresnick SR Trinity Christian (LW) NT   
  Travis Arnold JR Martin County NT   
  Ryan Ziskinder SO Martin County NT   
  Chris Joseph 8 Trinity Christian (LW) NT   
  Judah Lebofsky SR Martin County NT   
  John Marsh SO Jensen Beach NT   
  Devin Yearby SO Port St. Lucie NT   
  Anthony Torres SO Port St. Lucie NT   
  Christopher Neubauer JR Port St. Lucie NT   
  Chris Alves 8 Trinity Christian (LW) NT   
  Chris Rosa SO Trinity Christian (LW) NT   
  Mark Beagle SO Jensen Beach NT   
  Magdiel Tello SR Jensen Beach NT   
  Justis Booth SO Jensen Beach NT   
  Lukas Diaz SO Jupiter Christian NT   
  Patrick Young JR Jupiter Christian NT   
  Lary Diaz SO Jupiter Christian NT   
  Jarrod Hemann JR South Fork NT   
  Kevin Ohrn JR South Fork NT   
  Joshua Gorman SO South Fork NT   
  Isaac Belfort 7 Lake Worth Christian NT   
  Espn LaRocca 7 Lake Worth Christian NT   
  James Case 7 Lake Worth Christian NT   
  Arturo Campuzano 7 Lake Worth Christian NT   
  Zachary Stambaugh JR Sebastian River NT   
  NOLAN REDDING SO Sebastian River NT   
  Jacob Wells 8 Berean Christian NT   
  Jack Bergsman SR Berean Christian NT   
  Logan Fyke 7 Berean Christian NT   
  Carlos Fernandez SR Berean Christian NT   
  Eric Kline SR New Smyrna Beach NT   
  Erie Peeples SR New Smyrna Beach NT   
  Luke Norton JR New Smyrna Beach NT   
  Austin Fernandez-Breto SO SLAM Academy NT   
  Richard Portillo FR SLAM Academy NT   
  Alvian Doughty SO SLAM Academy NT   
  Marcos Ingles SR Centennial NT   
  Stone Wilshire FR Pine School NT   
  Lucas Pereira JR Pine School NT   
  Christian Frisbie FR Morningside NT   
  John Lesh JR Dwyer NT   
  Elon Bar-Nur SO Spanish River NT   
  Giuliano Gencarelli JR Dwyer NT   
  Matthew Ramos SO Dwyer NT   
  Dayvon Miller SR Inlet Grove NT   
  Michael Alford SR Inlet Grove NT   
  Javon St. Firm SR Inlet Grove NT   
  Demetri Smith JR Okeechobee NT   
  Daniel Phillips FR Okeechobee NT   
  Silas Madrigal JR Okeechobee NT   
  Angel Garcia SO Okeechobee NT   
  Manuel Ruiz JR Centennial NT   
Boys' 800 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
  Alvian Doughty SO SLAM Academy NT   
  Justis Booth SO Jensen Beach NT   
  Isaac Belfort 7 Lake Worth Christian NT   
  Noah Bresnick SR Trinity Christian (LW) NT   
  NOLAN REDDING SO Sebastian River NT   
  Giuliano Gencarelli JR Dwyer NT   
  John Lesh JR Dwyer NT   
  Dayvon Miller SR Inlet Grove NT   
  Michael Alford SR Inlet Grove NT   
  Javon St. Firm SR Inlet Grove NT   
  Daniel Phillips FR Okeechobee NT   
  Silas Madrigal JR Okeechobee NT   
  Christian Frisbie FR Morningside NT   
  Eric Kline SR New Smyrna Beach NT   
  Erie Peeples SR New Smyrna Beach NT   
  Austin Fernandez-Breto SO SLAM Academy NT   
  Richard Portillo FR SLAM Academy NT   
  Mark Beagle SO Jensen Beach NT   
Boys' 800 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
  Marcos Ingles SR Centennial NT   
  Lukas Diaz SO Jupiter Christian NT   
  Patrick Young JR Jupiter Christian NT   
  Travis Arnold JR Martin County NT   
  Ryan Ziskinder SO Martin County NT   
  Judah Lebofsky SR Martin County NT   
  Christopher Neubauer JR Port St. Lucie NT   
  Lucas Pereira JR Pine School NT   
  Stone Wilshire FR Pine School NT   
  Luke Norton JR New Smyrna Beach NT   
  Magdiel Tello SR Jensen Beach NT   
Boys' 800 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
  Isaac Leb JR Spanish River 2:15.46 2
  Thomas Weiler JR South Fork 2:03.35 8
  Bradley Pinto JR South Fork 2:23.93 1
  Ethan Bar-Nur SR Spanish River 2:05.53 6
  Lorenzo Echeverria SO Spanish River 2:13.50 4
  Mark Van Buskirk SO Spanish River 2:28.14 -
  Tyler Van Buskirk SO Spanish River 2:25.80 -
  Joshua Gorman SO South Fork NT   
  Kevin Ohrn JR South Fork NT   
  Elon Bar-Nur SO Spanish River NT   
  Jarrod Hemann JR South Fork NT