Anclote Cross Country Invite

September 3, 2022
|
Anclote High School Holiday, FL
TIMING: ASP  

Junior Varsity Girls Anclote Invitational Team Results (5k)
Top↑

PL Team Total Time Avg. Time Score 1 2 3 4 5 6 7
1 Mitchell 2:05:46 25:09 23 1 3 4 6 9 13  
2 Osceola (Seminole) 2:11:01 26:12 32 2 5 7 8 10 11 12

Junior Varsity Girls Anclote Invitational Individual Results (5k)
Top↑
START TIME: 8:00 AM

PL NAME YEAR TEAM Avg. Mile TIME SCORE
1 Karley Rush JR Mitchell 07:26.7 23:08.0 1
2 Nora Aldis FR Osceola (Seminole) 07:40.2 23:50.0 2
3 Drea D'Piazza SR Mitchell 07:43.1 23:59.0 3
4 Paige Peters SR Mitchell 07:58.6 24:47.0 4
5 Taylor Ladd SR Osceola (Seminole) 08:01.1 24:55.0 5
6 Lily Butterwood SR Mitchell 08:17.9 25:47.0 6
7 Marissa Eckel JR Osceola (Seminole) 08:28.5 26:20.0 7
8 Analia Beeze SO Osceola (Seminole) 08:55.5 27:44.0 8
9 Jaelyn Slawiak SR Mitchell 09:02.3 28:05.0 9
10 Etasa Tuinakauvadra FR Osceola (Seminole) 09:04.5 28:12.0 10
11 Rachel Eeten FR Osceola (Seminole) 09:16.8 28:50.0 11
12 Tara Todorovic FR Osceola (Seminole) 09:22.2 29:07.0 12
13 Sara Britt SO Osceola (Seminole) 09:42.5 30:10.0
14 Ryan Fair JR Osceola (Seminole) 09:50.2 30:34.0
15 Elsie Tuinakauvadra FR Osceola (Seminole) 09:52.2 30:40.0
16 Jacey Siler FR Osceola (Seminole) 09:59.6 31:03.0
17 Colleen Johansen FR Osceola (Seminole) 10:02.1 31:11.0
18 Emily Acker FR Osceola (Seminole) 10:08.6 31:31.0
19 Reagan Craig FR Osceola (Seminole) 10:19.5 32:05.0
20 Katelynn Lorber SO Sarasota Military Academy 10:26.6 32:27.0
21 Aislyn Raymond SR Mitchell 11:04.2 34:24.0 13
22 Maggie Fassett SO Sarasota Military Academy 11:23.6 35:24.0
23 Anaelle Roy FR Sarasota Military Academy 12:21.5 38:24.0
24 Cierra Guzman FR Sarasota Military Academy 12:24.1 38:32.0
25 Cameron Kercado JR Gulf 12:30.2 38:51.0
26 Kristal Lara-Baltazar SO Gulf 13:28.4 41:52.0
0 Stephanie Jones SO Mitchell DNS
0 Genavieve Newton SR Mitchell DNS
0 Heloise Pinto JR Osceola (Seminole) DNS
0 Alexa Cardoso SO Gulf DNS
0 Mariah Taylor SR Anclote DNS
0 Anjeli O'Toole Gupta SR Sarasota Military Academy DNS
0 Abby Johnson SR Hudson DNS
0 Ingrid Faith JR Hudson DNS
0 Abigail LaGrua SR Mitchell DNS
0 Cielo Contreras SO Sarasota Military Academy DNS
0 Amelia Rusch SO Sarasota Military Academy DNS
0 Taja Medeiros SR Sarasota Military Academy DNS
0 Abby Johnson SR Hudson DNS
0 Ananiah Robinson FR Hudson DNS
0 Skye Simpson FR Sarasota Military Academy DNS
0 Allison Zeledon Jiron SR Sarasota Military Academy DNS
0 Lily Sarakun JR Mitchell DNS
0 Aaliyah Seward SO Sarasota Military Academy DNS
0 Katherine Villalta SR Anclote DNS
0 Kamryn Costanzi-Isgette SO Gulf DNS
0 Lily LeBlanc FR Osceola (Seminole) DNS
0 Alyssa Howe SR Sarasota Military Academy DNS
0 Olivia Eckardt JR Clearwater Central Catholic DNS
0 Lillian Hill FR Hudson DNS
0 Elle Mehltretter JR Osceola (Seminole) DNS
0 Isobel Benoit SO Osceola (Seminole) DNS
0 Avery Latto JR Osceola (Seminole) DNS
0 Nella Petersen SR Mitchell DNS
0 Rachel Stauffer SO Hudson DNS
0 McKenzie Rusch SO Sarasota Military Academy DNS
0 Sofia Palma SR Tampa Prep DNS
0 Mary Harrison FR Clearwater Central Catholic DNS
0 Alanta Lofton SR Gulf DNS
0 Bailee Brookover FR Sarasota Military Academy DNS
0 Mirela Bezerra SO Tampa Prep DNS
0 Hailey Johnson SO Hudson DNS
0 Adia D'Piazza SR Mitchell DNS
0 Abigail Clements SR Osceola (Seminole) DNS
0 Addison Stiff SO Mitchell DNS
0 Kendall Duff SO Sarasota Military Academy DNS
0 Tristan Smith SO Hudson DNS
0 Ema Zubernyte SO Osceola (Seminole) DNS
0 Montana Montayre SO Gulf DNS
0 Carlee Kromolicki FR Mitchell DNS
0 Grace Rutherford SO Hudson DNS
0 Francesca Hoffman FR Sarasota Military Academy DNS
0 Isabella Packer FR Mitchell DNS
0 Millie Huon SO Gulf DNS
0 Olivia Hudzietz SO Mitchell DNS
0 Madison Robson SR Gulf DNS
0 Meseret Englenton JR Tampa Prep DNS
0 Sophia Kelarakos JR Anclote DNS
0 Meagan McFarland SR Tampa Prep DNS
0 Jessica Erwin SR Mitchell DNS
0 Nicole Jordan SR Clearwater Central Catholic DNS
0 Anna Maria Donnelly JR Clearwater Central Catholic DNS
0 Kimberly Ferguson SO Anclote DNS
0 Lily Washburn FR Mitchell DNS
0 Sara Medina JR Gulf DNS
0 Sofia Sattely SR Clearwater Central Catholic DNS
0 Breanna Ortega SR Anclote DNS
0 Allecia Haag SR Gulf DNS
0 Kennedy Downey SR Osceola (Seminole) DNS
0 Lily Joseph SO Osceola (Seminole) DNS
0 Anna Simon FR Sarasota Military Academy DNS

Boys Varsity Anclote Invitational Team Results (5k)
Top↑

PL Team Total Time Avg. Time Score 1 2 3 4 5 6 7
1 Osceola (Seminole) 1:25:01 17:00 20 2 3 4 5 6 7 8
2 Mitchell 1:33:19 18:39 64 9 11 12 14 18 21 22
3 Clearwater Central Catholic 1:33:34 18:42 68 1 13 15 16 23    
4 Sarasota Military Academy 1:48:05 21:37 116 17 19 24 27 29 32 35
5 Hudson 1:48:34 21:42 117 10 20 26 28 33    
6 Tampa Prep 2:01:50 24:22 156 25 30 31 34 36 37  

Boys Varsity Anclote Invitational Individual Results (5k)
Top↑
START TIME: 8:00 AM

PL NAME YEAR TEAM Avg. Mile TIME SCORE
1 Dylan Nolan SR Clearwater Central Catholic 04:57.4 15:24.0 1
2 Wes D'Angio SR Osceola (Seminole) 05:17.3 16:26.0 2
3 Dylan Feger JR Osceola (Seminole) 05:27.6 16:58.0 3
4 GRANT WILSON JR Osceola (Seminole) 05:31.2 17:09.0 4
5 John Cappelli SO Osceola (Seminole) 05:32.1 17:12.0 5
6 Rhett Turner JR Osceola (Seminole) 05:33.4 17:16.0 6
7 Adam Foster JR Osceola (Seminole) 05:35.4 17:22.0 7
8 Luigino Siribella JR Osceola (Seminole) 05:42.8 17:45.0 8
9 Hunter Viens JR Mitchell 05:47.9 18:01.0 9
10 Anthony Cruz SR Hudson 05:48.2 18:02.0 10
11 Luis Flores-Pena SR Gulf 05:50.8 18:10.0
12 Brenton Lovely JR Mitchell 05:53.4 18:18.0 11
13 Cooper Illig SO Mitchell 05:59.2 18:36.0 12
14 Brady Holland FR Clearwater Central Catholic 06:00.5 18:40.0 13
15 Brady Pavlica JR Mitchell 06:02.1 18:45.0 14
16 Gavin Nolan SO Clearwater Central Catholic 06:02.7 18:47.0 15
17 Jacob Mouradian SR Clearwater Central Catholic 06:12.1 19:16.0 16
18 Keller Button SO Sarasota Military Academy 06:16.2 19:29.0 17
19 Jacob Steven SO Mitchell 06:19.5 19:39.0 18
20 Jacob Calley FR Sarasota Military Academy 06:36.8 20:33.0 19
21 Emanuel Cruz Senior Hudson 06:37.8 20:36.0 20
22 Austin Gutman SO Mitchell 06:38.8 20:39.0 21
23 Trystan Capille SR Mitchell 06:46.8 21:04.0 22
24 Ian Galloway SO Clearwater Central Catholic 06:54.2 21:27.0 23
25 Keanu Eng SR Sarasota Military Academy 07:00.6 21:47.0 24
26 Brennan Fargher SO Tampa Prep 07:03.2 21:55.0 25
27 Darion Lowery JR Hudson 07:07.1 22:07.0 26
28 Isaiah Jones SO Sarasota Military Academy 07:24.8 23:02.0 27
29 Aidan Reynold FR Hudson 07:25.7 23:05.0 28
30 Ivan Klammer SO Sarasota Military Academy 07:28.6 23:14.0 29
31 Calvin Vo SO Tampa Prep 07:29.3 23:16.0 30
32 Cain Abney SR Gulf 07:34.1 23:31.0
33 Aryeh Fishman SR Tampa Prep 07:38.9 23:46.0 31
34 Thomas Canales SR Sarasota Military Academy 07:52.1 24:27.0 32
35 Charles Thomas FR Hudson 07:57.6 24:44.0 33
36 Thomas Dann SR Tampa Prep 08:02.4 24:59.0 34
37 James Tizon SR Anclote 08:12.7 25:31.0
38 Ta Nguyen SR Sarasota Military Academy 08:16.9 25:44.0 35
39 Evan Hummel JR Anclote 08:41.7 27:01.0
40 Zachary Ford SO Tampa Prep 08:58.7 27:54.0 36
41 Casey Kittredge SO Tampa Prep 10:05.4 31:21.0 37
0 Aidan Siska SO Sarasota Military Academy DNS
0 Tien Nguyen FR Sarasota Military Academy DNS
0 Lorenzo Liberti SR Sarasota Military Academy DNS
0 Caleb Agostini SO Sarasota Military Academy DNS
0 Pierce Mihailoff SO Sarasota Military Academy DNS
0 Sebastian Spinelli SR Sarasota Military Academy DNS
0 Gavin Ramon SO Sarasota Military Academy DNS
0 Ricardo Becerra-Ortega SO Sarasota Military Academy DNS
0 Aidan Reynolds FR Hudson DNS
0 Carter Jaye FR Mitchell DNS
0 Mikey Maraj FR Mitchell DNS
0 Dillon Davis JR Sarasota Military Academy DNS
0 Ananiah Robinson SO Hudson DNS
0 Charles Thomas FR Hudson DNS
0 Mark Murack FR Clearwater Central Catholic DNS
0 Christopher Sodano FR Clearwater Central Catholic DNS
0 Martin Medina FR Clearwater Central Catholic DNS
0 Ryan Phelps SO Clearwater Central Catholic DNS
0 Oscar Geisz SO Tampa Prep DNS
0 Israel Sherwood FR Gulf DNS
0 Hunter Beamon SO Gulf DNS
0 Steven Spinelli SO Gulf DNS
0 Anthony Cruz SR Hudson DNS
0 Chase Patterson SO Osceola (Seminole) DNS
0 Devon Nguyen JR Mitchell DNS
0 Brendan Wells SR Mitchell DNS
0 Owen Foster SO Osceola (Seminole) DNS
0 Aedan Stein FR Osceola (Seminole) DNS
0 Brian Gregoire SO Osceola (Seminole) DNS
0 Louis Foster JR Osceola (Seminole) DNS
0 Jaden Sheffield JR Osceola (Seminole) DNS
0 Dayson Burnette SR Mitchell DNS
0 Latham Graves JR Osceola (Seminole) DNS
0 Hunter Rudisill SO Osceola (Seminole) DNS
0 Donovan Niles SO Osceola (Seminole) DNS
0 Jason Jalca FR Osceola (Seminole) DNS
0 Anthony Perri JR Mitchell DNS
0 Aiden Williams SO Osceola (Seminole) DNS
0 Ronan Yeager SO Osceola (Seminole) DNS
0 Christian Schlyer FR Mitchell DNS
0 Bodie Peters SO Mitchell DNS
0 Nathan LeBlanc SO Mitchell DNS
0 Byron Phillips FR Osceola (Seminole) DNS
0 Manav Hudka JR Osceola (Seminole) DNS
0 Michael Gaffney JR Osceola (Seminole) DNS
0 Trevor Miller JR Osceola (Seminole) DNS
0 Luke Terry FR Osceola (Seminole) DNS
0 SEAN BEGLEITER SR Osceola (Seminole) DNS
0 Rowan Tacia FR Osceola (Seminole) DNS
0 Benjamin Hartmann JR Osceola (Seminole) DNS
0 Achilles Abbas SO Mitchell DNS

Junior Varsity Boys Anclote Invitational Team Results (5k)
Top↑

PL Team Total Time Avg. Time Score 1 2 3 4 5 6 7
1 Osceola (Seminole) 1:37:37 19:31 15 1 2 3 4 5 6 7
2 Mitchell 1:58:26 23:41 50 8 9 10 11 12 13 14

Junior Varsity Boys Anclote Invitational Individual Results (5k)
Top↑
START TIME: 8:00 AM

PL NAME YEAR TEAM Avg. Mile TIME SCORE
1 Owen Foster SO Osceola (Seminole) 06:03.4 18:49.0 1
2 Louis Foster JR Osceola (Seminole) 06:12.7 19:18.0 2
3 Aiden Williams SO Osceola (Seminole) 06:16.2 19:29.0 3
4 Trevor Miller JR Osceola (Seminole) 06:20.4 19:42.0 4
5 Chase Patterson SO Osceola (Seminole) 06:32.3 20:19.0 5
6 Hunter Rudisill SO Osceola (Seminole) 06:41.3 20:47.0 6
7 Benjamin Hartmann JR Osceola (Seminole) 06:46.2 21:02.0 7
8 SEAN BEGLEITER SR Osceola (Seminole) 06:52.3 21:21.0
9 Brian Gregoire SO Osceola (Seminole) 07:01.6 21:50.0
10 Jason Jalca FR Osceola (Seminole) 07:09.7 22:15.0
11 Byron Phillips FR Osceola (Seminole) 07:11.6 22:21.0
12 Manav Hudka JR Osceola (Seminole) 07:14.8 22:31.0
13 Ronan Yeager SO Osceola (Seminole) 07:15.8 22:34.0
14 Bodie Peters SO Mitchell 07:18.7 22:43.0 8
15 Nathan LeBlanc SO Mitchell 07:19.0 22:44.0 9
16 Donovan Niles SO Osceola (Seminole) 07:36.0 23:37.0
17 Brendan Wells SR Mitchell 07:46.0 24:08.0 10
18 Aedan Stein FR Osceola (Seminole) 07:49.9 24:20.0
19 Devon Nguyen JR Mitchell 07:49.9 24:20.0 11
20 Achilles Abbas SO Mitchell 07:53.4 24:31.0 12
21 Caleb Agostini SO Sarasota Military Academy 08:21.1 25:57.0
22 Mark Murack FR Clearwater Central Catholic 08:36.9 26:46.0
23 Christian Schlyer FR Mitchell 08:50.7 27:29.0 13
24 Luke Terry FR Osceola (Seminole) 09:07.1 28:20.0
25 Christopher Sodano FR Clearwater Central Catholic 09:21.9 29:06.0
26 Aidan Siska SO Sarasota Military Academy 09:23.2 29:10.0
27 Tien Nguyen FR Sarasota Military Academy 09:46.4 30:22.0
28 Carter Jaye FR Mitchell 10:41.7 33:14.0 14
29 Martin Medina FR Clearwater Central Catholic 10:51.7 33:45.0
0 Luigino Siribella JR Osceola (Seminole) DNS
0 Jaden Sheffield JR Osceola (Seminole) DNS
0 Latham Graves JR Osceola (Seminole) DNS
0 Dylan Feger JR Osceola (Seminole) DNS
0 Michael Gaffney JR Osceola (Seminole) DNS
0 Aryeh Fishman SR Tampa Prep DNS
0 Adam Foster JR Osceola (Seminole) DNS
0 Rowan Tacia FR Osceola (Seminole) DNS
0 Rhett Turner JR Osceola (Seminole) DNS
0 Ta Nguyen SR Sarasota Military Academy DNS
0 Gavin Ramon SO Sarasota Military Academy DNS
0 Sebastian Spinelli SR Sarasota Military Academy DNS
0 Thomas Dann SR Tampa Prep DNS
0 Brennan Fargher SO Tampa Prep DNS
0 Zachary Ford SO Tampa Prep DNS
0 Oscar Geisz SO Tampa Prep DNS
0 Casey Kittredge SO Tampa Prep DNS
0 Pierce Mihailoff SO Sarasota Military Academy DNS
0 Lorenzo Liberti SR Sarasota Military Academy DNS
0 Ivan Klammer SO Sarasota Military Academy DNS
0 GRANT WILSON JR Osceola (Seminole) DNS
0 Keller Button SO Sarasota Military Academy DNS
0 Ricardo Becerra-Ortega SO Sarasota Military Academy DNS
0 Jacob Calley FR Sarasota Military Academy DNS
0 Thomas Canales SR Sarasota Military Academy DNS
0 Dillon Davis JR Sarasota Military Academy DNS
0 Keanu Eng SR Sarasota Military Academy DNS
0 Isaiah Jones SO Sarasota Military Academy DNS
0 Calvin Vo SO Tampa Prep DNS
0 Wes D'Angio SR Osceola (Seminole) DNS
0 John Cappelli SO Osceola (Seminole) DNS
0 Darion Lowery JR Hudson DNS
0 Anthony Cruz SR Hudson DNS
0 Anthony Cruz SR Hudson DNS
0 Steven Spinelli SO Gulf DNS
0 Israel Sherwood FR Gulf DNS
0 Luis Flores-Pena SR Gulf DNS
0 Hunter Beamon SO Gulf DNS
0 Ryan Phelps SO Clearwater Central Catholic DNS
0 Dylan Nolan SR Clearwater Central Catholic DNS
0 Gavin Nolan SO Clearwater Central Catholic DNS
0 Jacob Mouradian SR Clearwater Central Catholic DNS
0 Brady Holland FR Clearwater Central Catholic DNS
0 Ian Galloway SO Clearwater Central Catholic DNS
0 James Tizon SR Anclote DNS
0 Aidan Reynold FR Hudson DNS
0 Aidan Reynolds FR Hudson DNS
0 Cooper Illig SO Mitchell DNS
0 Cain Abney SR Gulf DNS
0 Hunter Viens JR Mitchell DNS
0 Jacob Steven SO Mitchell DNS
0 Anthony Perri JR Mitchell DNS
0 Brady Pavlica JR Mitchell DNS
0 Mikey Maraj FR Mitchell DNS
0 Brenton Lovely JR Mitchell DNS
0 Austin Gutman SO Mitchell DNS
0 Trystan Capille SR Mitchell DNS
0 Dayson Burnette SR Mitchell DNS
0 Charles Thomas FR Hudson DNS
0 Charles Thomas FR Hudson DNS
0 Ananiah Robinson SO Hudson DNS
0 Evan Hummel JR Anclote DNS

Girls Varsity Anclote Invitational Team Results (5k)
Top↑

PL Team Total Time Avg. Time Score 1 2 3 4 5 6 7
1 Osceola (Seminole) 1:34:23 18:52 15 1 2 3 4 5 6 7
2 Mitchell 1:49:30 21:54 54 8 9 10 13 14 15 16
3 Sarasota Military Academy 2:01:47 24:21 87 11 17 18 19 22 23 26
4 Gulf 2:10:38 26:07 102 12 20 21 24 25    

Girls Varsity Anclote Invitational Individual Results (5k)
Top↑
START TIME: 8:00 AM

PL NAME YEAR TEAM Avg. Mile TIME SCORE
1 Avery Latto JR Osceola (Seminole) 05:56.3 18:27.0 1
2 Abigail Clements SR Osceola (Seminole) 05:58.5 18:34.0 2
3 Elle Mehltretter JR Osceola (Seminole) 05:58.9 18:35.0 3
4 Kennedy Downey SR Osceola (Seminole) 05:59.2 18:36.0 4
5 Isobel Benoit SO Osceola (Seminole) 06:29.7 20:11.0 5
6 Lily Joseph SO Osceola (Seminole) 06:30.7 20:14.0 6
7 Ema Zubernyte SO Osceola (Seminole) 06:37.2 20:34.0 7
8 Carlee Kromolicki FR Mitchell 06:49.4 21:12.0 8
9 Nella Petersen SR Mitchell 06:52.3 21:21.0 9
10 Jessica Erwin SR Mitchell 06:58.4 21:40.0 10
11 Olivia Eckardt JR Clearwater Central Catholic 06:59.4 21:43.0
12 Alyssa Howe SR Sarasota Military Academy 06:59.7 21:44.0 11
13 Alanta Lofton SR Gulf 07:10.6 22:18.0 12
14 Sofia Sattely SR Clearwater Central Catholic 07:11.3 22:20.0
15 Genavieve Newton SR Mitchell 07:15.8 22:34.0 13
16 Lily Sarakun JR Mitchell 07:18.7 22:43.0 14
17 Adia D'Piazza SR Mitchell 07:23.5 22:58.0 15
18 Olivia Hudzietz SO Mitchell 07:25.7 23:05.0 16
19 Breanna Ortega SR Anclote 07:41.2 23:53.0
20 Amelia Rusch SO Sarasota Military Academy 07:46.0 24:08.0 17
21 McKenzie Rusch SO Sarasota Military Academy 07:46.0 24:08.0 18
22 Cielo Contreras SO Sarasota Military Academy 07:46.3 24:09.0 19
23 Madison Robson SR Gulf 07:55.3 24:37.0 20
24 Sara Medina JR Gulf 08:11.1 25:26.0 21
25 Mary Harrison FR Clearwater Central Catholic 08:49.1 27:24.0
26 Anjeli O'Toole Gupta SR Sarasota Military Academy 08:53.6 27:38.0 22
27 Aaliyah Seward SO Sarasota Military Academy 08:55.8 27:45.0 23
28 Sofia Palma SR Tampa Prep 08:56.5 27:47.0
29 Kamryn Costanzi-Isgette SO Gulf 09:21.6 29:05.0 24
30 Mariah Taylor SR Anclote 09:23.8 29:12.0
31 Alexa Cardoso SO Gulf 09:23.8 29:12.0 25
32 Abby Johnson SR Hudson 09:32.9 29:40.0
33 Anna Simon FR Sarasota Military Academy 10:14.4 31:49.0 26
34 Ananiah Robinson FR Hudson 10:22.7 32:15.0
35 Ingrid Faith JR Hudson 10:58.1 34:05.0
36 Katherine Villalta SR Anclote 12:12.8 37:57.0
37 Hailey Johnson SO Hudson 14:39.2 45:32.0
0 Kendall Duff SO Sarasota Military Academy DNS
0 Nora Aldis FR Osceola (Seminole) DNS
0 Aislyn Raymond SR Mitchell DNS
0 Kimberly Ferguson SO Anclote DNS
0 Emily Acker FR Osceola (Seminole) DNS
0 Stephanie Jones SO Mitchell DNS
0 Taylor Ladd SR Osceola (Seminole) DNS
0 Lily Washburn FR Mitchell DNS
0 Allecia Haag SR Gulf DNS
0 Colleen Johansen FR Osceola (Seminole) DNS
0 Marissa Eckel JR Osceola (Seminole) DNS
0 Mirela Bezerra SO Tampa Prep DNS
0 Ryan Fair JR Osceola (Seminole) DNS
0 Jaelyn Slawiak SR Mitchell DNS
0 Cierra Guzman FR Sarasota Military Academy DNS
0 Cameron Kercado JR Gulf DNS
0 Lily Butterwood SR Mitchell DNS
0 Anaelle Roy FR Sarasota Military Academy DNS
0 Rachel Stauffer SO Hudson DNS
0 Reagan Craig FR Osceola (Seminole) DNS
0 Meseret Englenton JR Tampa Prep DNS
0 Francesca Hoffman FR Sarasota Military Academy DNS
0 Addison Stiff SO Mitchell DNS
0 Lillian Hill FR Hudson DNS
0 Tara Todorovic FR Osceola (Seminole) DNS
0 Millie Huon SO Gulf DNS
0 Drea D'Piazza SR Mitchell DNS
0 Skye Simpson FR Sarasota Military Academy DNS
0 Abby Johnson SR Hudson DNS
0 Sophia Kelarakos JR Anclote DNS
0 Sara Britt SO Osceola (Seminole) DNS
0 Etasa Tuinakauvadra FR Osceola (Seminole) DNS
0 Elsie Tuinakauvadra FR Osceola (Seminole) DNS
0 Allison Zeledon Jiron SR Sarasota Military Academy DNS
0 Meagan McFarland SR Tampa Prep DNS
0 Tristan Smith SO Hudson DNS
0 Jacey Siler FR Osceola (Seminole) DNS
0 Nicole Jordan SR Clearwater Central Catholic DNS
0 Paige Peters SR Mitchell DNS
0 Maggie Fassett SO Sarasota Military Academy DNS
0 Heloise Pinto JR Osceola (Seminole) DNS
0 Taja Medeiros SR Sarasota Military Academy DNS
0 Abigail LaGrua SR Mitchell DNS
0 Anna Maria Donnelly JR Clearwater Central Catholic DNS
0 Bailee Brookover FR Sarasota Military Academy DNS
0 Rachel Eeten FR Osceola (Seminole) DNS
0 Karley Rush JR Mitchell DNS
0 Isabella Packer FR Mitchell DNS
0 Analia Beeze SO Osceola (Seminole) DNS
0 Montana Montayre SO Gulf DNS
0 Kristal Lara-Baltazar SO Gulf DNS
0 Lily LeBlanc FR Osceola (Seminole) DNS
0 Grace Rutherford SO Hudson DNS