February 17, 2023
|
Lake Mary - Lake Mary, FL
|
Timing: Elite Timing
ICON KEY: FHSAA 1A District FHSAA 3A District FHSAA 4A District

Girls' 100 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Kylie Iva JR Lake Mary 12.88 10
2 Karis Reese SR Lake Mary 12.90 8
3 Ar'briel Scott SR Evans 13.00 6
4 Abrianna Scott SO Evans 13.03 5
5 Hezzy Seabrook JR Timber Creek 13.08 4
6 Sydney Jones SR Edgewater 13.13 3
7 Dawson Berehausky SO Lake Brantley 13.37 2
8 Mariama Kamara SR Evans 13.43 1
9 Alex Simpson SR Lake Brantley 13.43 -
10 Milani Edwards SO Lake Brantley 13.50 -
11 Tykerra Edwards SR Colonial 13.56 -
12 Isabella Pioli FR Timber Creek 13.57 -
13 Sofia Jiles SR Lake Mary 13.57 -
14 Monica Brooks JR Lake Mary 13.59 -
15 Jayla Sullivan JR Evans 13.61 -
16 Alexandra Vecchiarelli SO Oviedo 13.67 -
17 Queen Boyer SR Evans 13.93 -
18 Ramiah Nwaogwugwu FR Lake Brantley 13.95 -
19 Gabby Harris SO Lake Mary 14.01 -
20 Tarin Harrison FR Ocoee 14.05 -
21 Dana Jimenez FR Winter Springs 14.06 -
22 Alyssa Clarke JR Deltona 14.06 -
23 Kaylyn Lane SR Lake Brantley 14.09 -
24 Kennedi Ary SO Lake Brantley 14.12 -
25 Chayil Logan SR Lake Brantley 14.14 -
26 Tiana Young SO Lake Brantley 14.18 -
27 Aliyah Wahl SO Oviedo 14.20 -
28 Kendra Huet FR Winter Springs 14.23 -
29 Catherine Sukut SO Colonial 14.33 -
30 Xy'ana Sullivan FR Evans 14.37 -
31 Zamariah Weng FR Lake Brantley 14.42 -
32 Rickny Richemond FR Ocoee 14.45 -
33 Ryanna Mills FR Ocoee 14.46 -
33 Cedaijah Bernadel SO Evans 14.46 -
35 Leanna Pierre Louis SO Lake Brantley 14.46 -
36 Shanel Laguerre FR Evans 14.68 -
37 Bertanaelle Mene FR Ocoee 14.69 -
38 Mya Ferguson FR Timber Creek 14.69 -
39 Kayli Atkinson FR Evans 14.69 -
40 Sydney Neira SR DeLand 14.73 -
41 Haleigh Petit Do SO Deltona 14.75 -
42 Giselly Rodriguez SO Colonial 14.77 -
43 A'ana Alston FR Winter Springs 14.78 -
44 Claudia Williams SR Lake Mary 14.79 -
45 Emma Cuevas FR Timber Creek 14.80 -
46 Alexa Bender FR Lake Brantley 14.81 -
47 Carly McLaren SO Timber Creek 14.82 -
48 Demiya Smith FR Lake Mary 14.88 -
49 Scarlett Huaman FR Winter Springs 14.88 -
50 Audrey Keke JR Oviedo 14.89 -
51 Amy Nguyen SO DeLand 14.90 -
52 Allison Singletary FR Lake Mary 14.90 -
53 Markia Jones SR Lake Mary 14.95 -
54 Jakiria Biglow SO Edgewater 14.96 -
55 Toni Belcher JR Edgewater 15.01 -
56 Jaelyn Simpson FR Winter Springs 15.07 -
57 Abigael Similien FR Ocoee 15.08 -
58 Avana Zagrobelny FR Lake Mary 15.09 -
59 Norah Petinaux JR Timber Creek 15.11 -
60 Kaitlyn Clarke SO DeLand 15.13 -
61 Madalyn Howard SO Oviedo 15.15 -
62 Kiana Negron SO Lake Mary 15.21 -
63 Amiya Horton JR Timber Creek 15.24 -
64 Shanice Exilhomme FR Timber Creek 15.32 -
65 Regeka Niclas FR Edgewater 15.33 -
66 Xiolise Cannon FR Edgewater 15.34 -
67 Reena Ford FR Ocoee 15.41 -
68 Any Serio SO Lake Mary 15.42 -
69 Micahla Deston FR Ocoee 15.44 -
70 Gralandy Jean Charles SO Timber Creek 15.45 -
71 Alondra Martinez Padilla FR Timber Creek 15.52 -
72 Keturah Davis FR Lake Mary 15.53 -
73 Malia Marrow 7 Trinity Christian (Deltona) 15.55 -
74 Zayara Russell FR Evans 15.56 -
75 Zari Fendor SO Timber Creek 15.57 -
76 Desaria Owens FR Timber Creek 15.60 -
77 Larissa Daou FR Winter Springs 15.60 -
78 Jada Joy FR Oviedo 15.65 -
79 Laurynn Easter 6 Trinity Christian (Deltona) 15.70 -
80 Alyssa Gonzalez JR Evans 15.74 -
81 Shana Cadet FR Edgewater 15.84 -
82 Victoria Roman SO Winter Springs 15.85 -
83 Nia Standley JR Evans 15.86 -
84 Ellana Gilcrease FR Evans 15.92 -
85 Camila Windyga FR Timber Creek 15.97 -
86 Anna Vandell FR DeLand 15.97 -
87 Morgan Brooks FR Lake Mary 16.00 -
88 Aubrie Sandifer FR Oviedo 16.08 -
89 Zen Cunningham FR Winter Springs 16.10 -
90 Atiyanna Verdick JR Lake Mary 16.20 -
91 Brooke Edwards FR Winter Springs 16.23 -
92 Asilia Slew SO Deltona 16.23 -
93 Estefany Torres SO Winter Springs 16.25 -
94 Amelia Cordero SO Deltona 16.28 -
95 Keileean Delgado SR Lake Brantley 16.30 -
96 Zanii Richardson FR Lake Brantley 16.32 -
97 Naomie Francois SR Lake Brantley 16.35 -
98 Christiana Davis JR Evans 16.45 -
99 Stephany Rodriguez JR Timber Creek 16.49 -
100 Leah Schickling SO Winter Springs 16.50 -
101 Gabriella Carroll FR Timber Creek 16.58 -
102 Aryanna Montilla 8 Trinity Christian (Deltona) 16.59 -
103 Sa'mya Parkes SO Timber Creek 16.63 -
104 Gabriella Boni FR Lake Mary 16.75 -
105 Gina Cortez FR Edgewater 16.77 -
106 Elizabeth Roque SO Timber Creek 16.79 -
107 Mia Fernandez 8 Trinity Christian (Deltona) 16.84 -
108 Lise Ulysse SO Lake Brantley 16.84 -
109 Guimka Noel-Jeune JR Ocoee 16.86 -
110 Sydney Allo SO Winter Springs 17.03 -
111 Aaliyah Torres FR DeLand 17.13 -
112 Tatiyana Noble FR Oviedo 17.15 -
113 Oluwabakola Oluwasasi SO Evans 17.39 -
114 Ruhi Shah FR Timber Creek 17.86 -
115 Jayla Torres FR Lake Brantley 17.96 -
116 Ava Iannuzzi SO Lake Mary 18.01 -
117 Awa Touray JR Deltona 18.07 -
118 Elizabeth Lodi FR Deltona 18.91 -
119 Kennadie Suarez FR Deltona 19.03 -
  Lillian Dodge JR Timber Creek DNS   
  Juliana Jackson SO Timber Creek DNS   
  Shanna Blue SO Colonial DNS   
  JaMerya Ellis JR Trinity Christian (Deltona) DNS   
  Raylynn Adcock SR Trinity Christian (Deltona) DNS   
  Maci Bacon FR Trinity Christian (Deltona) DNS   
  Taylor Prophete JR Edgewater DNS   
  Alejandra Rios SO Winter Springs DNS   
  Timaya Wynn SR Lake Mary DNS   
  Katie White SR Lake Mary DNS   
  Paris Reed SR Lake Mary DNS   
  Kendra Muhammad JR Lake Mary DNS   
  De'Nylah Davis FR Evans DNS   
  Otisha Walker JR Evans DNS   
  Shania Joe SO Deltona DNS   
  Adelle Schengber JR Deltona DNS   
  Destiny Rodriguez SO Deltona DNS   
  Janiya Robinson SO DeLand DNS   
  Kyla Onfroy SO DeLand DNS   
  Jennell Brown SO DeLand DNS   
  Kylie Neira SO DeLand DNS   
  Kaylee Yebba SR DeLand DNS   
  LaNasia Yarbrough FR DeLand DNS   
  Olivia King SO DeLand DNS   
  Shamia Allen JR DeLand DNS   
  Ai Hancock SR DeLand DNS   
Girls' 100 Meters Section 1
W: -0.5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Kylie Iva JR Lake Mary 12.88 10
2 Karis Reese SR Lake Mary 12.90 8
3 Ar'briel Scott SR Evans 13.00 6
5 Hezzy Seabrook JR Timber Creek 13.08 4
6 Sydney Jones SR Edgewater 13.13 3
7 Dawson Berehausky SO Lake Brantley 13.37 2
8 Mariama Kamara SR Evans 13.43 1
  Paris Reed SR Lake Mary DNS   
Girls' 100 Meters Section 2
W: -1.5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
9 Alex Simpson SR Lake Brantley 13.43 -
14 Monica Brooks JR Lake Mary 13.59 -
15 Jayla Sullivan JR Evans 13.61 -
24 Kennedi Ary SO Lake Brantley 14.12 -
26 Tiana Young SO Lake Brantley 14.18 -
  Jennell Brown SO DeLand DNS   
  Kaylee Yebba SR DeLand DNS   
  Shamia Allen JR DeLand DNS   
Girls' 100 Meters Section 3
W: -3.1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
13 Sofia Jiles SR Lake Mary 13.57 -
19 Gabby Harris SO Lake Mary 14.01 -
21 Dana Jimenez FR Winter Springs 14.06 -
23 Kaylyn Lane SR Lake Brantley 14.09 -
97 Naomie Francois SR Lake Brantley 16.35 -
  Timaya Wynn SR Lake Mary DNS   
  Shania Joe SO Deltona DNS   
  Kylie Neira SO DeLand DNS   
Girls' 100 Meters Section 4
W: -0.5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
16 Alexandra Vecchiarelli SO Oviedo 13.67 -
20 Tarin Harrison FR Ocoee 14.05 -
25 Chayil Logan SR Lake Brantley 14.14 -
33 Ryanna Mills FR Ocoee 14.46 -
40 Sydney Neira SR DeLand 14.73 -
51 Amy Nguyen SO DeLand 14.90 -
  Kendra Muhammad JR Lake Mary DNS   
  Ai Hancock SR DeLand DNS   
Girls' 100 Meters Section 5
W: -1.0
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
32 Rickny Richemond FR Ocoee 14.45 -
35 Leanna Pierre Louis SO Lake Brantley 14.46 -
42 Giselly Rodriguez SO Colonial 14.77 -
44 Claudia Williams SR Lake Mary 14.79 -
47 Carly McLaren SO Timber Creek 14.82 -
50 Audrey Keke JR Oviedo 14.89 -
55 Toni Belcher JR Edgewater 15.01 -
  Raylynn Adcock SR Trinity Christian (Deltona) DNS   
Girls' 100 Meters Section 6
W: -1.8
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
33 Cedaijah Bernadel SO Evans 14.46 -
41 Haleigh Petit Do SO Deltona 14.75 -
61 Madalyn Howard SO Oviedo 15.15 -
73 Malia Marrow 7 Trinity Christian (Deltona) 15.55 -
90 Atiyanna Verdick JR Lake Mary 16.20 -
117 Awa Touray JR Deltona 18.07 -
  Destiny Rodriguez SO Deltona DNS   
  Olivia King SO DeLand DNS   
Girls' 100 Meters Section 7
W: -1.6
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
60 Kaitlyn Clarke SO DeLand 15.13 -
93 Estefany Torres SO Winter Springs 16.25 -
100 Leah Schickling SO Winter Springs 16.50 -
104 Gabriella Boni FR Lake Mary 16.75 -
105 Gina Cortez FR Edgewater 16.77 -
106 Elizabeth Roque SO Timber Creek 16.79 -
  Katie White SR Lake Mary DNS   
  Otisha Walker JR Evans DNS   
Girls' 100 Meters Section 8
W: -1.9
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
11 Tykerra Edwards SR Colonial 13.56 -
29 Catherine Sukut SO Colonial 14.33 -
58 Avana Zagrobelny FR Lake Mary 15.09 -
66 Xiolise Cannon FR Edgewater 15.34 -
72 Keturah Davis FR Lake Mary 15.53 -
75 Zari Fendor SO Timber Creek 15.57 -
81 Shana Cadet FR Edgewater 15.84 -
88 Aubrie Sandifer FR Oviedo 16.08 -
Girls' 100 Meters Section 9
W: -2.1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
17 Queen Boyer SR Evans 13.93 -
22 Alyssa Clarke JR Deltona 14.06 -
56 Jaelyn Simpson FR Winter Springs 15.07 -
63 Amiya Horton JR Timber Creek 15.24 -
68 Any Serio SO Lake Mary 15.42 -
107 Mia Fernandez 8 Trinity Christian (Deltona) 16.84 -
112 Tatiyana Noble FR Oviedo 17.15 -
  Maci Bacon FR Trinity Christian (Deltona) DNS   
Girls' 100 Meters Section 10
W: -1.4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
38 Mya Ferguson FR Timber Creek 14.69 -
57 Abigael Similien FR Ocoee 15.08 -
59 Norah Petinaux JR Timber Creek 15.11 -
108 Lise Ulysse SO Lake Brantley 16.84 -
  Lillian Dodge JR Timber Creek DNS   
  Taylor Prophete JR Edgewater DNS   
  Kyla Onfroy SO DeLand DNS   
  LaNasia Yarbrough FR DeLand DNS   
Girls' 100 Meters Section 11
W: -3.2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
31 Zamariah Weng FR Lake Brantley 14.42 -
49 Scarlett Huaman FR Winter Springs 14.88 -
53 Markia Jones SR Lake Mary 14.95 -
62 Kiana Negron SO Lake Mary 15.21 -
70 Gralandy Jean Charles SO Timber Creek 15.45 -
115 Jayla Torres FR Lake Brantley 17.96 -
116 Ava Iannuzzi SO Lake Mary 18.01 -
  Adelle Schengber JR Deltona DNS   
Girls' 100 Meters Section 12
W: -0.8
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
18 Ramiah Nwaogwugwu FR Lake Brantley 13.95 -
37 Bertanaelle Mene FR Ocoee 14.69 -
54 Jakiria Biglow SO Edgewater 14.96 -
71 Alondra Martinez Padilla FR Timber Creek 15.52 -
76 Desaria Owens FR Timber Creek 15.60 -
89 Zen Cunningham FR Winter Springs 16.10 -
118 Elizabeth Lodi FR Deltona 18.91 -
  Janiya Robinson SO DeLand DNS   
Girls' 100 Meters Section 13
W: -2.3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
27 Aliyah Wahl SO Oviedo 14.20 -
30 Xy'ana Sullivan FR Evans 14.37 -
46 Alexa Bender FR Lake Brantley 14.81 -
52 Allison Singletary FR Lake Mary 14.90 -
92 Asilia Slew SO Deltona 16.23 -
95 Keileean Delgado SR Lake Brantley 16.30 -
96 Zanii Richardson FR Lake Brantley 16.32 -
  De'Nylah Davis FR Evans DNS   
Girls' 100 Meters Section 14
W: -2.1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
12 Isabella Pioli FR Timber Creek 13.57 -
36 Shanel Laguerre FR Evans 14.68 -
80 Alyssa Gonzalez JR Evans 15.74 -
86 Anna Vandell FR DeLand 15.97 -
91 Brooke Edwards FR Winter Springs 16.23 -
114 Ruhi Shah FR Timber Creek 17.86 -
  Juliana Jackson SO Timber Creek DNS   
  Shanna Blue SO Colonial DNS   
Girls' 100 Meters Section 15
W: -2.8
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
10 Milani Edwards SO Lake Brantley 13.50 -
39 Kayli Atkinson FR Evans 14.69 -
48 Demiya Smith FR Lake Mary 14.88 -
83 Nia Standley JR Evans 15.86 -
102 Aryanna Montilla 8 Trinity Christian (Deltona) 16.59 -
103 Sa'mya Parkes SO Timber Creek 16.63 -
111 Aaliyah Torres FR DeLand 17.13 -
  Alejandra Rios SO Winter Springs DNS   
Girls' 100 Meters Section 16
W: -2.4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
4 Abrianna Scott SO Evans 13.03 5
28 Kendra Huet FR Winter Springs 14.23 -
64 Shanice Exilhomme FR Timber Creek 15.32 -
77 Larissa Daou FR Winter Springs 15.60 -
82 Victoria Roman SO Winter Springs 15.85 -
84 Ellana Gilcrease FR Evans 15.92 -
101 Gabriella Carroll FR Timber Creek 16.58 -
110 Sydney Allo SO Winter Springs 17.03 -
Girls' 100 Meters Section 17
W: -2.5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
65 Regeka Niclas FR Edgewater 15.33 -
78 Jada Joy FR Oviedo 15.65 -
79 Laurynn Easter 6 Trinity Christian (Deltona) 15.70 -
85 Camila Windyga FR Timber Creek 15.97 -
94 Amelia Cordero SO Deltona 16.28 -
98 Christiana Davis JR Evans 16.45 -
99 Stephany Rodriguez JR Timber Creek 16.49 -
119 Kennadie Suarez FR Deltona 19.03 -
Girls' 100 Meters Section 18
W: -3.6
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
45 Emma Cuevas FR Timber Creek 14.80 -
69 Micahla Deston FR Ocoee 15.44 -
74 Zayara Russell FR Evans 15.56 -
87 Morgan Brooks FR Lake Mary 16.00 -
113 Oluwabakola Oluwasasi SO Evans 17.39 -
  JaMerya Ellis JR Trinity Christian (Deltona) DNS   
Girls' 100 Meters Section 19
W: -2.1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
43 A'ana Alston FR Winter Springs 14.78 -
67 Reena Ford FR Ocoee 15.41 -
109 Guimka Noel-Jeune JR Ocoee 16.86 -

Girls' 400 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Tailin Thompson FR Timber Creek 1:00.09 10
2 Ar'briel Scott SR Evans 1:01.35 8
3 Queen Boyer SR Evans 1:02.23 6
4 Dawson Berehausky SO Lake Brantley 1:02.67 5
5 Monica Brooks JR Lake Mary 1:02.78 4
6 Ziza Russell FR Timber Creek 1:03.05 3
7 Kylie Iva JR Lake Mary 1:03.39 2
8 Milani Edwards SO Lake Brantley 1:04.14 1
9 Jayla Sullivan JR Evans 1:04.43 -
10 Connie Curti FR Timber Creek 1:04.86 -
11 Sydney Jones SR Edgewater 1:05.42 -
12 Kaylie Bush JR Lake Mary 1:06.19 -
13 Ryanna Mills FR Ocoee 1:06.68 -
14 Camille Siguenza SO Oviedo 1:07.23 -
15 Jaelyn Simpson FR Winter Springs 1:07.46 -
16 Kendra Muhammad JR Lake Mary 1:07.67 -
17 Xy'ana Sullivan FR Evans 1:07.87 -
18 Kennedi Ary SO Lake Brantley 1:07.96 -
19 Tatum Burrows JR Timber Creek 1:08.31 -
20 Dana Jimenez FR Winter Springs 1:08.39 -
21 Kaylyn Lane SR Lake Brantley 1:08.65 -
22 Claudia Williams SR Lake Mary 1:08.96 -
23 Abigail Price SO Oviedo 1:09.05 -
24 Kayli Atkinson FR Evans 1:09.25 -
25 Jakiria Biglow SO Edgewater 1:09.30 -
26 Cedaijah Bernadel SO Evans 1:09.57 -
27 Rickny Richemond FR Ocoee 1:09.60 -
28 Allison Singletary FR Lake Mary 1:10.09 -
29 Shanel Laguerre FR Evans 1:10.22 -
30 Tanae Harris SO Deltona 1:10.32 -
31 Kaitlyn Clarke SO DeLand 1:11.03 -
32 Nevaeh Bailey FR Deltona 1:11.17 -
33 Anna Vandell FR DeLand 1:11.31 -
34 Any Serio SO Lake Mary 1:11.37 -
35 Tykerra Edwards SR Colonial 1:11.40 -
36 Samantha Minton SO Lake Mary 1:11.64 -
37 Amy Nguyen SO DeLand 1:11.89 -
38 Xiolise Cannon FR Edgewater 1:11.96 -
39 Talia Mapili SR Timber Creek 1:12.02 -
40 Reena Ford FR Ocoee 1:12.52 -
41 Leanna Pierre Louis SO Lake Brantley 1:13.25 -
42 Kaylee Keller SO Lake Mary 1:13.56 -
43 Alyssa Braun JR Deltona 1:13.66 -
44 Bertanaelle Mene FR Ocoee 1:14.17 -
45 Micahla Deston FR Ocoee 1:14.34 -
46 Zen Cunningham FR Winter Springs 1:14.65 -
47 Zamariah Weng FR Lake Brantley 1:14.76 -
48 Abigael Similien FR Ocoee 1:15.42 -
49 Toni Belcher JR Edgewater 1:15.46 -
50 Tiana Young SO Lake Brantley 1:15.50 -
51 Brooke Edwards FR Winter Springs 1:15.69 -
52 Sydney Petricione SO Lake Mary 1:15.85 -
53 Tarin Harrison FR Ocoee 1:16.45 -
54 Emilee McMillan FR Trinity Christian (Deltona) 1:16.46 -
55 Alyssa Gonzalez JR Evans 1:16.46 -
56 Scarlett Huaman FR Winter Springs 1:16.48 -
57 Catherine Sukut SO Colonial 1:16.66 -
58 A'ana Alston FR Winter Springs 1:16.82 -
59 Christiana Davis JR Evans 1:16.84 -
60 Shana Cadet FR Edgewater 1:17.39 -
61 Kate Chivington 7 Trinity Christian (Deltona) 1:17.91 -
62 Naomie Francois SR Lake Brantley 1:17.92 -
63 Zayara Russell FR Evans 1:18.30 -
64 Kiana Negron SO Lake Mary 1:18.46 -
65 Nia Standley JR Evans 1:18.78 -
66 Leah Schickling SO Winter Springs 1:20.22 -
67 Estefany Torres SO Winter Springs 1:21.47 -
68 Morgan Brooks FR Lake Mary 1:22.00 -
69 Keileean Delgado SR Lake Brantley 1:22.20 -
70 Gina Cortez FR Edgewater 1:22.62 -
71 Guimka Noel-Jeune JR Ocoee 1:25.92 -
72 Aaliyah Torres FR DeLand 1:26.28 -
73 Maci Bacon FR Trinity Christian (Deltona) 1:27.94 -
74 Jayla Torres FR Lake Brantley 1:28.48 -
75 Sydney Allo SO Winter Springs 1:28.92 -
  Elise Spears SO Lake Brantley NT   
  LaNasia Yarbrough FR DeLand NT   
  Ramiah Nwaogwugwu FR Lake Brantley NT   
  Mariama Kamara SR Evans DNF   
  Ellana Gilcrease FR Evans DNF   
  Ai Hancock SR DeLand DNS   
  Raylynn Adcock SR Trinity Christian (Deltona) DNS   
  Aryana Calderon SR Timber Creek DNS   
  Kaylee Yebba SR DeLand DNS   
  Kylie Neira SO DeLand DNS   
  Sophia Bonenclark SO Trinity Catholic DNS   
  Jennell Brown SO DeLand DNS   
  Kyla Onfroy SO DeLand DNS   
  Olivia Bordner FR Trinity Christian (Deltona) DNS   
  Janiya Robinson SO DeLand DNS   
  Kadence Lue-Yorke JR Deltona DNS   
  Otisha Walker JR Evans DNS   
  Taylor Prophete JR Edgewater DNS   
  De'Nylah Davis FR Evans DNS   
  Sofia Jiles SR Lake Mary DNS   
  Paris Reed SR Lake Mary DNS   
  Adaline Smith SO Lake Mary DNS   
  Lise Ulysse SO Lake Brantley DNS   
Girls' 400 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
2 Ar'briel Scott SR Evans 1:01.35 8
3 Queen Boyer SR Evans 1:02.23 6
4 Dawson Berehausky SO Lake Brantley 1:02.67 5
9 Jayla Sullivan JR Evans 1:04.43 -
  Sofia Jiles SR Lake Mary DNS   
  Paris Reed SR Lake Mary DNS   
  Ai Hancock SR DeLand DNS   
  Sophia Bonenclark SO Trinity Catholic DNS   
Girls' 400 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
7 Kylie Iva JR Lake Mary 1:03.39 2
11 Sydney Jones SR Edgewater 1:05.42 -
14 Camille Siguenza SO Oviedo 1:07.23 -
16 Kendra Muhammad JR Lake Mary 1:07.67 -
39 Talia Mapili SR Timber Creek 1:12.02 -
62 Naomie Francois SR Lake Brantley 1:17.92 -
  Aryana Calderon SR Timber Creek DNS   
Girls' 400 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
12 Kaylie Bush JR Lake Mary 1:06.19 -
18 Kennedi Ary SO Lake Brantley 1:07.96 -
20 Dana Jimenez FR Winter Springs 1:08.39 -
21 Kaylyn Lane SR Lake Brantley 1:08.65 -
30 Tanae Harris SO Deltona 1:10.32 -
49 Toni Belcher JR Edgewater 1:15.46 -
  Kylie Neira SO DeLand DNS   
  Kaylee Yebba SR DeLand DNS   
Girls' 400 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
13 Ryanna Mills FR Ocoee 1:06.68 -
33 Anna Vandell FR DeLand 1:11.31 -
40 Reena Ford FR Ocoee 1:12.52 -
41 Leanna Pierre Louis SO Lake Brantley 1:13.25 -
75 Sydney Allo SO Winter Springs 1:28.92 -
  Raylynn Adcock SR Trinity Christian (Deltona) DNS   
  Taylor Prophete JR Edgewater DNS   
  Kadence Lue-Yorke JR Deltona DNS   
Girls' 400 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Tailin Thompson FR Timber Creek 1:00.09 10
22 Claudia Williams SR Lake Mary 1:08.96 -
26 Cedaijah Bernadel SO Evans 1:09.57 -
31 Kaitlyn Clarke SO DeLand 1:11.03 -
51 Brooke Edwards FR Winter Springs 1:15.69 -
66 Leah Schickling SO Winter Springs 1:20.22 -
74 Jayla Torres FR Lake Brantley 1:28.48 -
  Kyla Onfroy SO DeLand DNS   
Girls' 400 Meters Section 6
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
15 Jaelyn Simpson FR Winter Springs 1:07.46 -
24 Kayli Atkinson FR Evans 1:09.25 -
27 Rickny Richemond FR Ocoee 1:09.60 -
29 Shanel Laguerre FR Evans 1:10.22 -
36 Samantha Minton SO Lake Mary 1:11.64 -
46 Zen Cunningham FR Winter Springs 1:14.65 -
63 Zayara Russell FR Evans 1:18.30 -
72 Aaliyah Torres FR DeLand 1:26.28 -
Girls' 400 Meters Section 7
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
5 Monica Brooks JR Lake Mary 1:02.78 4
28 Allison Singletary FR Lake Mary 1:10.09 -
42 Kaylee Keller SO Lake Mary 1:13.56 -
45 Micahla Deston FR Ocoee 1:14.34 -
48 Abigael Similien FR Ocoee 1:15.42 -
52 Sydney Petricione SO Lake Mary 1:15.85 -
55 Alyssa Gonzalez JR Evans 1:16.46 -
61 Kate Chivington 7 Trinity Christian (Deltona) 1:17.91 -
Girls' 400 Meters Section 8
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
32 Nevaeh Bailey FR Deltona 1:11.17 -
38 Xiolise Cannon FR Edgewater 1:11.96 -
50 Tiana Young SO Lake Brantley 1:15.50 -
54 Emilee McMillan FR Trinity Christian (Deltona) 1:16.46 -
57 Catherine Sukut SO Colonial 1:16.66 -
65 Nia Standley JR Evans 1:18.78 -
73 Maci Bacon FR Trinity Christian (Deltona) 1:27.94 -
  Otisha Walker JR Evans DNS   
Girls' 400 Meters Section 9
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
34 Any Serio SO Lake Mary 1:11.37 -
35 Tykerra Edwards SR Colonial 1:11.40 -
37 Amy Nguyen SO DeLand 1:11.89 -
58 A'ana Alston FR Winter Springs 1:16.82 -
60 Shana Cadet FR Edgewater 1:17.39 -
68 Morgan Brooks FR Lake Mary 1:22.00 -
  De'Nylah Davis FR Evans DNS   
  Janiya Robinson SO DeLand DNS   
Girls' 400 Meters Section 10
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
6 Ziza Russell FR Timber Creek 1:03.05 3
17 Xy'ana Sullivan FR Evans 1:07.87 -
19 Tatum Burrows JR Timber Creek 1:08.31 -
56 Scarlett Huaman FR Winter Springs 1:16.48 -
59 Christiana Davis JR Evans 1:16.84 -
64 Kiana Negron SO Lake Mary 1:18.46 -
  Lise Ulysse SO Lake Brantley DNS   
  Jennell Brown SO DeLand DNS   
Girls' 400 Meters Section 11
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
10 Connie Curti FR Timber Creek 1:04.86 -
23 Abigail Price SO Oviedo 1:09.05 -
43 Alyssa Braun JR Deltona 1:13.66 -
44 Bertanaelle Mene FR Ocoee 1:14.17 -
47 Zamariah Weng FR Lake Brantley 1:14.76 -
53 Tarin Harrison FR Ocoee 1:16.45 -
67 Estefany Torres SO Winter Springs 1:21.47 -
  Olivia Bordner FR Trinity Christian (Deltona) DNS   
Girls' 400 Meters Section 12
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
8 Milani Edwards SO Lake Brantley 1:04.14 1
25 Jakiria Biglow SO Edgewater 1:09.30 -
69 Keileean Delgado SR Lake Brantley 1:22.20 -
70 Gina Cortez FR Edgewater 1:22.62 -
71 Guimka Noel-Jeune JR Ocoee 1:25.92 -
  Adaline Smith SO Lake Mary DNS   
Girls' 400 Meters Section 13
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
  Ramiah Nwaogwugwu FR Lake Brantley NT   
  Elise Spears SO Lake Brantley NT   
  LaNasia Yarbrough FR DeLand NT   
  Ellana Gilcrease FR Evans DNF   
  Mariama Kamara SR Evans DNF   

Girls' 800 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Ella Giambalvo JR Winter Springs 2:24.04 10
2 Abrianna Scott SO Evans 2:27.10 8
3 Grace Mason JR Winter Springs 2:28.62 6
4 Ziza Russell FR Timber Creek 2:28.95 5
5 Olivia Jacobus JR Oviedo 2:30.20 4
6 Maya Cabal JR Oviedo 2:31.72 3
7 Scarlett Mason FR Winter Springs 2:31.83 2
8 Simone Monaco SR Winter Springs 2:32.83 1
9 Emily Branham SR Lake Mary 2:37.30 -
10 Sadie Litz FR Winter Springs 2:38.60 -
11 Jolynn Rodriguez JR Winter Springs 2:38.69 -
12 Caroline Mcclelland SO Lake Mary 2:40.84 -
13 Courtney Calhoun SO Oviedo 2:43.05 -
14 Ava McKay FR Lake Mary 2:44.62 -
15 Magdalena Schricker SR DeLand 2:45.15 -
16 Kaylie Bush JR Lake Mary 2:46.76 -
17 Hannah Atwell JR Oviedo 2:47.08 -
18 Sydney Kalia SO Lake Mary 2:49.34 -
19 Hope Schoenwetter SO Lake Mary 2:50.06 -
20 Lola Yuzzolin SO Lake Mary 2:50.57 -
21 Valerie Martinez SO Lake Mary 2:52.15 -
22 Kara Simard SO International Community 2:52.84 -
23 Tanae Harris SO Deltona 2:55.16 -
24 Natalee Gerboc SO Lake Mary 2:55.85 -
25 Kaitlyn Harding SR Lake Mary 2:56.15 -
26 Chapel Price JR Edgewater 2:57.00 -
27 Sydney Petricione SO Lake Mary 2:57.99 -
28 Johanna Pineiro JR Edgewater 2:58.13 -
29 Kaylee Keller SO Lake Mary 2:59.23 -
30 Lilah Kersey SO DeLand 3:00.99 -
31 Sydney Bordeaux SO DeLand 3:01.01 -
32 Bruna Berlinck-Perez SO Lake Mary 3:02.43 -
33 Elizebeth Gaynor FR Ocoee 3:03.37 -
34 Connie Curti FR Timber Creek 3:03.56 -
35 Samantha Minton SO Lake Mary 3:03.78 -
36 Chloe Breeden JR Lake Mary 3:04.51 -
37 Ella Hernes FR DeLand 3:04.56 -
38 Kate Chivington 7 Trinity Christian (Deltona) 3:04.83 -
39 Ella Gannon SO DeLand 3:04.84 -
40 Abigail Davis SR Lake Mary 3:04.94 -
41 Reilly Miller JR Lake Brantley 3:05.10 -
42 Veronique Jacquet SO Evans 3:08.00 -
43 Anna Warren SR DeLand 3:08.57 -
44 Madi Mandell SR DeLand 3:10.41 -
45 Grace Ellis SO DeLand 3:11.35 -
46 Emilee McMillan FR Trinity Christian (Deltona) 3:14.90 -
47 Emery Barrett FR Lake Brantley 3:14.96 -
48 Talitha Francois FR Ocoee 3:15.93 -
49 Maddison Spalding FR Lake Mary 3:17.22 -
50 Leila Amirkhosravi FR Lake Brantley 3:17.72 -
51 Macy Sigman SR DeLand 3:18.95 -
52 Mykalah Joseph FR Ocoee 3:34.05 -
  Alisha Boyer SR Evans DNS   
  Kadence Lue-Yorke JR Deltona DNS   
  Tiyana Snowden JR Lake Mary DNS   
  Adaline Smith SO Lake Mary DNS   
  Gabriella Arroyo SO Colonial DNS   
  Caroline Reising JR Lake Mary DNS   
  Olivia Bordner FR Trinity Christian (Deltona) DNS   
  Ella Benson FR Lake Mary DNS   
  Ovella Ariail JR Edgewater DNS   
Girls' 800 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Ella Giambalvo JR Winter Springs 2:24.04 10
2 Abrianna Scott SO Evans 2:27.10 8
3 Grace Mason JR Winter Springs 2:28.62 6
5 Olivia Jacobus JR Oviedo 2:30.20 4
6 Maya Cabal JR Oviedo 2:31.72 3
7 Scarlett Mason FR Winter Springs 2:31.83 2
8 Simone Monaco SR Winter Springs 2:32.83 1
9 Emily Branham SR Lake Mary 2:37.30 -
12 Caroline Mcclelland SO Lake Mary 2:40.84 -
13 Courtney Calhoun SO Oviedo 2:43.05 -
15 Magdalena Schricker SR DeLand 2:45.15 -
17 Hannah Atwell JR Oviedo 2:47.08 -
19 Hope Schoenwetter SO Lake Mary 2:50.06 -
31 Sydney Bordeaux SO DeLand 3:01.01 -
42 Veronique Jacquet SO Evans 3:08.00 -
  Alisha Boyer SR Evans DNS   
Girls' 800 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
11 Jolynn Rodriguez JR Winter Springs 2:38.69 -
16 Kaylie Bush JR Lake Mary 2:46.76 -
18 Sydney Kalia SO Lake Mary 2:49.34 -
20 Lola Yuzzolin SO Lake Mary 2:50.57 -
21 Valerie Martinez SO Lake Mary 2:52.15 -
22 Kara Simard SO International Community 2:52.84 -
23 Tanae Harris SO Deltona 2:55.16 -
24 Natalee Gerboc SO Lake Mary 2:55.85 -
25 Kaitlyn Harding SR Lake Mary 2:56.15 -
30 Lilah Kersey SO DeLand 3:00.99 -
40 Abigail Davis SR Lake Mary 3:04.94 -
43 Anna Warren SR DeLand 3:08.57 -
44 Madi Mandell SR DeLand 3:10.41 -
45 Grace Ellis SO DeLand 3:11.35 -
  Gabriella Arroyo SO Colonial DNS   
Girls' 800 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
29 Kaylee Keller SO Lake Mary 2:59.23 -
32 Bruna Berlinck-Perez SO Lake Mary 3:02.43 -
33 Elizebeth Gaynor FR Ocoee 3:03.37 -
34 Connie Curti FR Timber Creek 3:03.56 -
36 Chloe Breeden JR Lake Mary 3:04.51 -
37 Ella Hernes FR DeLand 3:04.56 -
38 Kate Chivington 7 Trinity Christian (Deltona) 3:04.83 -
39 Ella Gannon SO DeLand 3:04.84 -
41 Reilly Miller JR Lake Brantley 3:05.10 -
47 Emery Barrett FR Lake Brantley 3:14.96 -
48 Talitha Francois FR Ocoee 3:15.93 -
50 Leila Amirkhosravi FR Lake Brantley 3:17.72 -
  Olivia Bordner FR Trinity Christian (Deltona) DNS   
  Ovella Ariail JR Edgewater DNS   
  Ella Benson FR Lake Mary DNS   
Girls' 800 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
4 Ziza Russell FR Timber Creek 2:28.95 5
10 Sadie Litz FR Winter Springs 2:38.60 -
14 Ava McKay FR Lake Mary 2:44.62 -
26 Chapel Price JR Edgewater 2:57.00 -
27 Sydney Petricione SO Lake Mary 2:57.99 -
28 Johanna Pineiro JR Edgewater 2:58.13 -
35 Samantha Minton SO Lake Mary 3:03.78 -
46 Emilee McMillan FR Trinity Christian (Deltona) 3:14.90 -
49 Maddison Spalding FR Lake Mary 3:17.22 -
51 Macy Sigman SR DeLand 3:18.95 -
52 Mykalah Joseph FR Ocoee 3:34.05 -
  Tiyana Snowden JR Lake Mary DNS   
  Caroline Reising JR Lake Mary DNS   
  Adaline Smith SO Lake Mary DNS   
  Kadence Lue-Yorke JR Deltona DNS   

Girls' 1600 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Layla Fuller FR Lake Brantley 5:27.30 10
2 Simone Monaco SR Winter Springs 5:30.39 8
3 Scarlett Mason FR Winter Springs 5:31.90 6
4 Emma Torbert SO Edgewater 5:35.02 5
5 Maya Cabal JR Oviedo 5:36.07 4
6 Jolynn Rodriguez JR Winter Springs 5:46.45 3
7 Maya Horel JR Winter Springs 5:46.95 2
8 Courtney Calhoun SO Oviedo 5:49.05 1
9 Caroline Mcclelland SO Lake Mary 5:53.93 -
10 Emily Branham SR Lake Mary 5:55.09 -
11 Sadie Litz FR Winter Springs 5:57.91 -
12 Magdalena Schricker SR DeLand 6:00.00 -
13 Hannah Atwell JR Oviedo 6:00.28 -
14 Hope Schoenwetter SO Lake Mary 6:02.70 -
15 Sydney Kalia SO Lake Mary 6:08.45 -
16 Kara Simard SO International Community 6:16.42 -
17 Natalee Gerboc SO Lake Mary 6:20.13 -
18 Josie Leonard SR Trinity Catholic 6:26.17 -
19 Sara Povlick JR Lake Mary 6:31.13 -
20 Lucy Barlow FR Edgewater 6:36.30 -
21 Kaitlyn Harding SR Lake Mary 6:36.90 -
22 Isa Ariail JR Edgewater 6:41.23 -
23 Ella Gannon SO DeLand 6:43.00 -
24 Ella Hernes FR DeLand 6:43.14 -
25 Sydney Bordeaux SO DeLand 6:43.76 -
26 Lilah Kersey SO DeLand 6:43.86 -
27 Madi Mandell SR DeLand 6:45.32 -
28 Avery MacLaren SO Oviedo 6:45.88 -
29 Reilly Miller JR Lake Brantley 6:48.93 -
30 Chloe Breeden JR Lake Mary 6:49.75 -
31 Courtney Hisey JR Trinity Catholic 6:52.30 -
32 Veronique Jacquet SO Evans 6:58.19 -
33 Caitlyn Hisey JR Trinity Catholic 6:58.89 -
34 Grace Ellis SO DeLand 7:00.14 -
35 Anna Warren SR DeLand 7:00.18 -
36 Fayza Jaffer SR Lake Mary 7:14.89 -
37 Emery Barrett FR Lake Brantley 7:16.35 -
38 Leila Amirkhosravi FR Lake Brantley 7:23.23 -
39 Macy Sigman SR DeLand 7:41.48 -
40 Maddison Spalding FR Lake Mary 7:47.77 -
41 Eliya Spence JR Lake Mary 8:29.95 -
  Alisha Boyer SR Evans DNS   
  Ovella Ariail JR Edgewater DNS   
  Chapel Price JR Edgewater DNS   
  Lola Yuzzolin SO Lake Mary DNS   
  Gabriella Arroyo SO Colonial DNS   
Girls' 1600 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
2 Simone Monaco SR Winter Springs 5:30.39 8
3 Scarlett Mason FR Winter Springs 5:31.90 6
5 Maya Cabal JR Oviedo 5:36.07 4
6 Jolynn Rodriguez JR Winter Springs 5:46.45 3
7 Maya Horel JR Winter Springs 5:46.95 2
8 Courtney Calhoun SO Oviedo 5:49.05 1
9 Caroline Mcclelland SO Lake Mary 5:53.93 -
10 Emily Branham SR Lake Mary 5:55.09 -
12 Magdalena Schricker SR DeLand 6:00.00 -
13 Hannah Atwell JR Oviedo 6:00.28 -
14 Hope Schoenwetter SO Lake Mary 6:02.70 -
15 Sydney Kalia SO Lake Mary 6:08.45 -
16 Kara Simard SO International Community 6:16.42 -
17 Natalee Gerboc SO Lake Mary 6:20.13 -
21 Kaitlyn Harding SR Lake Mary 6:36.90 -
25 Sydney Bordeaux SO DeLand 6:43.76 -
26 Lilah Kersey SO DeLand 6:43.86 -
27 Madi Mandell SR DeLand 6:45.32 -
28 Avery MacLaren SO Oviedo 6:45.88 -
29 Reilly Miller JR Lake Brantley 6:48.93 -
36 Fayza Jaffer SR Lake Mary 7:14.89 -
  Alisha Boyer SR Evans DNS   
  Lola Yuzzolin SO Lake Mary DNS   
Girls' 1600 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Layla Fuller FR Lake Brantley 5:27.30 10
4 Emma Torbert SO Edgewater 5:35.02 5
11 Sadie Litz FR Winter Springs 5:57.91 -
18 Josie Leonard SR Trinity Catholic 6:26.17 -
19 Sara Povlick JR Lake Mary 6:31.13 -
20 Lucy Barlow FR Edgewater 6:36.30 -
22 Isa Ariail JR Edgewater 6:41.23 -
23 Ella Gannon SO DeLand 6:43.00 -
24 Ella Hernes FR DeLand 6:43.14 -
30 Chloe Breeden JR Lake Mary 6:49.75 -
31 Courtney Hisey JR Trinity Catholic 6:52.30 -
32 Veronique Jacquet SO Evans 6:58.19 -
33 Caitlyn Hisey JR Trinity Catholic 6:58.89 -
34 Grace Ellis SO DeLand 7:00.14 -
35 Anna Warren SR DeLand 7:00.18 -
37 Emery Barrett FR Lake Brantley 7:16.35 -
38 Leila Amirkhosravi FR Lake Brantley 7:23.23 -
39 Macy Sigman SR DeLand 7:41.48 -
40 Maddison Spalding FR Lake Mary 7:47.77 -
41 Eliya Spence JR Lake Mary 8:29.95 -
  Gabriella Arroyo SO Colonial DNS   
  Chapel Price JR Edgewater DNS   
  Ovella Ariail JR Edgewater DNS   

Girls' 400 Hurdles

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Karis Reese SR Lake Mary 1:06.38 10
2 Layla Fuller FR Lake Brantley 1:06.86 8
3 Alex Simpson SR Lake Brantley 1:08.72 6
4 Alyssa Wahl JR Oviedo 1:09.76 5
5 Josie Harshbarger SO Oviedo 1:13.34 4
6 Gabriella Mason SO Winter Springs 1:13.36 3
7 Breanna Loulan-Wyche JR Lake Mary 1:13.85 2
8 Sydney Neira SR DeLand 1:14.02 1
9 Giselly Rodriguez SO Colonial 1:15.65 -
10 Chayil Logan SR Lake Brantley 1:15.80 -
11 Kendra Huet FR Winter Springs 1:16.38 -
12 Alexa Bender FR Lake Brantley 1:17.29 -
13 Alyssa Clarke JR Deltona 1:19.90 -
14 Avana Zagrobelny FR Lake Mary 1:24.47 -
15 Gabby Harris SO Lake Mary 1:25.24 -
16 Regeka Niclas FR Edgewater 1:26.02 -
17 Atiyanna Verdick JR Lake Mary 1:34.14 -
18 Katie White SR Lake Mary 1:34.99 -
  Keturah Davis FR Lake Mary DNS   
  An'Driania Walker SO Deltona DNS   
  Victoria Roman SO Winter Springs DNS   
  Jasmine Dupre FR Winter Springs DNS   
Girls' 400 Hurdles Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Karis Reese SR Lake Mary 1:06.38 10
4 Alyssa Wahl JR Oviedo 1:09.76 5
5 Josie Harshbarger SO Oviedo 1:13.34 4
6 Gabriella Mason SO Winter Springs 1:13.36 3
7 Breanna Loulan-Wyche JR Lake Mary 1:13.85 2
12 Alexa Bender FR Lake Brantley 1:17.29 -
  Jasmine Dupre FR Winter Springs DNS   
  An'Driania Walker SO Deltona DNS   
Girls' 400 Hurdles Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
3 Alex Simpson SR Lake Brantley 1:08.72 6
8 Sydney Neira SR DeLand 1:14.02 1
9 Giselly Rodriguez SO Colonial 1:15.65 -
10 Chayil Logan SR Lake Brantley 1:15.80 -
11 Kendra Huet FR Winter Springs 1:16.38 -
16 Regeka Niclas FR Edgewater 1:26.02 -
18 Katie White SR Lake Mary 1:34.99 -
  Keturah Davis FR Lake Mary DNS   
Girls' 400 Hurdles Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
2 Layla Fuller FR Lake Brantley 1:06.86 8
13 Alyssa Clarke JR Deltona 1:19.90 -
14 Avana Zagrobelny FR Lake Mary 1:24.47 -
15 Gabby Harris SO Lake Mary 1:25.24 -
17 Atiyanna Verdick JR Lake Mary 1:34.14 -
  Victoria Roman SO Winter Springs DNS   

Girls' Long Jump

Top↑
PL NAME YEAR TEAM MARK CONV SC
1 Alexandra Vecchiarelli SO Oviedo 4.94m 16' 2.5" 10
  • FOUL  
  • 4.94  
2 Alexa Bender FR Lake Brantley 4.78m 15' 8.25" 8
  • 4.71  
  • 4.78  
3 Dawson Berehausky SO Lake Brantley 4.75m 15' 7" 6
  • 4.23  
  • 4.75  
4 Shamia Allen JR DeLand 4.71m 15' 5.5" 5
  • 4.13  
  • 4.71  
5 Milani Edwards SO Lake Brantley 4.69m 15' 4.75" 4
  • FOUL  
  • 4.69  
6 Karis Reese SR Lake Mary 4.62m 15' 2" 3
  • 4.53  
  • 4.62  
7 Ava McKay FR Lake Mary 4.51m 14' 9.75" 2
  • 4.01  
  • 4.51  
8 Hezzy Seabrook JR Timber Creek 4.48m 14' 8.5" 1
  • 4.48  
  • 4.44  
9 Sofia Jiles SR Lake Mary 4.48m 14' 8.5" -
  • 3.91  
  • 4.48  
10 Kaylyn Lane SR Lake Brantley 4.43m 14' 6.5" -
  • 4.24  
  • 4.43  
11 Chayil Logan SR Lake Brantley 4.28m 14' 0.5" -
  • 4.28  
  • 4.18  
12 Kennedi Ary SO Lake Brantley 4.28m 14' 0.5" -
  • FOUL  
  • 4.28  
13 Alyssa Braun JR Deltona 4.17m 13' 8.25" -
  • FOUL  
  • 4.17  
14 Kendra Huet FR Winter Springs 3.98m 13' 0.75" -
  • FOUL  
  • 3.98  
15 Scarlett Huaman FR Winter Springs 3.92m 12' 10.5" -
  • FOUL  
  • FOUL  
  • 3.92  
16 Atiyanna Verdick JR Lake Mary 3.85m 12' 7.75" -
  • 3.56  
  • 3.85  
17 Demiya Smith FR Lake Mary 3.83m 12' 6.75" -
  • 3.83  
  • 3.23  
18 Gabriella Mason SO Winter Springs 3.74m 12' 3.25" -
  • FOUL  
  • 3.74  
19 Emilee McMillan FR Trinity Christian (Deltona) 3.67m 12' 0.5" -
  • 3.19  
  • 3.67  
20 Sa'mya Parkes SO Timber Creek 3.62m 11' 10.5" -
  • FOUL  
  • FOUL  
  • 3.62  
21 Zari Fendor SO Timber Creek 3.61m 11' 10.25" -
  • FOUL  
  • 3.61  
22 Asilia Slew SO Deltona 3.59m 11' 9.5" -
  • 3.59  
  • 3.36  
23 Malia Marrow 7 Trinity Christian (Deltona) 3.58m 11' 9" -
  • 3.58  
  • 3.48  
24 Larissa Daou FR Winter Springs 3.53m 11' 7" -
  • 3.53  
  • FOUL  
  • 2.89  
25 Brooke Edwards FR Winter Springs 3.53m 11' 7" -
  • FOUL  
  • FOUL  
  • 3.53  
26 Gabby Harris SO Lake Mary 3.43m 11' 3" -
  • 3.43  
  • FOUL  
27 Kennadie Suarez FR Deltona 3.33m 10' 11.25" -
  • 3.33  
  • FOUL  
28 Kate Chivington 7 Trinity Christian (Deltona) 3.28m 10' 9.25" -
  • 3.20  
  • 3.28  
29 Brooklynn Jones FR Timber Creek 3.23m 10' 7.25" -
  • FOUL  
  • 3.23  
30 Katie White SR Lake Mary 3.15m 10' 4" -
  • FOUL  
  • 3.15  
31 An'Driania Walker SO Deltona 3.13m 10' 3.25" -
  • 3.13  
  • FOUL  
32 Monica Brooks JR Lake Mary 3.10m 10' 2" -
  • 2.81  
  • 3.10  
33 Mia Fernandez 8 Trinity Christian (Deltona) 3.00m 9' 10.25" -
  • 2.93  
  • 3.00  
34 Sydney Allo SO Winter Springs 2.87m 9' 5" -
  • FOUL  
  • 2.87  
35 Maci Bacon FR Trinity Christian (Deltona) 2.55m 8' 4.5" -
  • 2.55  
  • FOUL  
  JaMerya Ellis JR Trinity Christian (Deltona) NM NM   
  Kylie Iva JR Lake Mary NM NM   
  Paris Reed SR Lake Mary NM NM   
  Morgan Brooks FR Lake Mary NM NM   
  • FOUL  
  • FOUL  
  • FOUL  
  Tykerra Edwards SR Colonial NM NM   
  Amiya Horton JR Timber Creek NM NM   
  • FOUL  
  • FOUL  
  • FOUL  
  Raylynn Adcock SR Trinity Christian (Deltona) NM NM   

Girls' Shot Put

Top↑
PL NAME YEAR TEAM MARK CONV SC
1 Ramiah Nwaogwugwu FR Lake Brantley 8.69m 28' 6.25" 10
  • 8.55  
  • 8.69  
2 Lilly Clements SR DeLand 8.55m 28' 0.75" 8
  • 8.55  
  • FOUL  
3 Emma Stites SR Trinity Christian (Deltona) 8.38m 27' 6" 6
  • 7.47  
  • 8.38  
4 Simone Thomas JR Colonial 7.78m 25' 6.25" 5
  • 7.19  
  • 7.78  
5 Ava Burkley FR Timber Creek 7.60m 24' 11.25" 4
  • 7.60  
  • 7.40  
6 Tamara Rodriguez JR Colonial 7.59m 24' 11" 3
  • FOUL  
  • 7.59  
7 Jaslynn Gaskins FR Ocoee 7.52m 24' 8.25" 2
  • 7.52  
  • 6.91  
8 Toreyonna Breedlove FR Lake Brantley 7.10m 23' 3.5" 1
  • 6.44  
  • 7.10  
9 Taylin Duncan SO Lake Mary 7.02m 23' 0.5" -
  • 7.02  
  • 6.83  
10 Azariyah Hagins SR DeLand 6.97m 22' 10.5" -
  • 4.75  
  • 6.97  
11 Markia Jones SR Lake Mary 6.91m 22' 8" -
  • FOUL  
  • 6.91  
12 Camila Lee JR Edgewater 6.68m 21' 11" -
  • 6.41  
  • 6.68  
13 Destiny Munn 8 Trinity Christian (Deltona) 6.18m 20' 3.5" -
  • 5.83  
  • 6.18  
14 Tatiyana Noble FR Oviedo 6.09m 19' 11.75" -
  • 6.09  
  • 5.99  
15 Andrewnique Carey-Thompson SO Evans 6.05m 19' 10.25" -
  • 5.97  
  • 6.05  
16 Alizah Cruz JR Deltona 6.05m 19' 10.25" -
  • 5.43  
  • 6.05  
17 Clarita Flamio SO Timber Creek 5.80m 19' 0.5" -
  • 5.74  
  • 5.80  
18 Audrey Keke JR Oviedo 5.71m 18' 9" -
  • 5.28  
  • 5.71  
19 Zaniyah Scott FR Timber Creek 5.66m 18' 7" -
  • 5.66  
  • 5.56  
20 Ainsley Strobeck SO Edgewater 5.65m 18' 6.5" -
  • 4.76  
  • 5.65  
21 Jayleen Robinson FR Lake Mary 5.65m 18' 6.5" -
  • 5.65  
  • FOUL  
22 Shaylene Watson SO Evans 5.59m 18' 4.25" -
  • 4.52  
  • 5.59  
23 Aryanna Montilla 8 Trinity Christian (Deltona) 5.57m 18' 3.25" -
  • 5.38  
  • 5.57  
24 Karen Chen JR Lake Mary 5.33m 17' 6" -
  • 5.33  
  • 5.27  
25 Johanna Pineiro JR Edgewater 5.28m 17' 4" -
  • 5.28  
  • 5.02  
26 Jennifer Grusz SO DeLand 5.27m 17' 3.5" -
  • 5.27  
  • 4.75  
27 Shamaryah Turner SO Edgewater 5.13m 16' 10" -
  • 5.13  
  • 5.10  
28 Daviana Huertas JR Deltona 4.95m 16' 3" -
  • 4.57  
  • 4.95  
29 Annabella Croft SO Edgewater 4.93m 16' 2.25" -
  • 4.93  
  • 3.81  
30 Arianna Gayman FR Winter Springs 4.86m 15' 11.5" -
  • 4.65  
  • 4.86  
31 Awa Touray JR Deltona 4.56m 14' 11.5" -
  • 3.88  
  • 4.56  
32 Oluwabakola Oluwasasi SO Evans 4.44m 14' 7" -
  • 4.22  
  • 4.44  
33 Zanii Richardson FR Lake Brantley 4.04m 13' 3.25" -
  • 4.04  
  • FOUL  
34 Laurynn Easter 6 Trinity Christian (Deltona) 3.89m 12' 9.25" -
  • 3.89  
  • 3.49  
35 Brooke Aprile JR Lake Mary 3.61m 11' 10.25" -
  • 3.61  
  • 3.23  
  Emily Roman SR Lake Brantley NM NM   
  Maya Silver SR Lake Brantley NM NM   
  Rosita Pullan SO Lake Mary NM NM   
  Abigail Mays FR Lake Mary NM NM   
  Natalia Ramirez FR Trinity Christian (Deltona) NM NM   
  Sierra West FR DeLand NM NM   
  Joequeshia Burkes SO Colonial NM NM   
  Destinee Griffin SO DeLand NM NM   
  Emily Lamb SO DeLand NM NM   
  Samantha Lugo JR Colonial NM NM   
  Jada Castillo JR Colonial NM NM   
  Olivia King SO DeLand NM NM