April 8, 2022
|
Seminole Sanford - Sanford, FL
|
Timing: Elite Timing
ICON KEY: FHSAA 3A FHSAA 4A

Boys' 200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
  Emiril Gant SO Lake Mary 25.00 -
  Jalen Blake JR Winter Springs 23.87 -
  Justin Pierre SO Winter Springs 25.33 -
  Darrion Johnson JR Winter Springs 24.89 -
  Marshae McDonald JR Seminole (Sanford) 22.35 6
  Tyrique Lewis JR Seminole (Sanford) 21.91 8
  Amari Turner JR Seminole (Sanford) 21.00 10
  Rashawn Bouey JR Lyman 24.86 -
  Dreamous Grimes FR Lyman 24.44 -
  Javonte Irwin SO University (OC) 24.86 -
  Shaun Siddiqui FR Lake Brantley 27.45 -
  Luis Ayala SO Lake Brantley 26.90 -
  Branxton Woodson JR Lake Brantley 22.38 5
  D'Zirath Steward JR Flagler Palm Coast 22.45 4
  Dennis Murray SO Flagler Palm Coast 22.45 3
  Vijay Weeden SR Flagler Palm Coast 22.93 2
  Jamil Cunningham SO DeLand 24.00 -
  Tristen Washington FR Oviedo 23.38 -
  Jaylin Henry SO University (OC) 26.33 -
  Wenter Laloy JR University (Orlando) 23.77 -
  Andreas Schulz JR University (OC) 24.51 -
  Anthony Santana SR University (Orlando) 25.26 -
  Khalik Mitchell JR Lake Howell 23.97 -
  Keshawn Cummings SR Lake Howell 23.74 -
  Devonn Quaily FR Lake Howell 23.00 1
  Christian Rosado SO Colonial 25.76 -
  Gabriel Diaz FR Colonial 24.26 -
  Akil Patterson FR Colonial 29.74 -
  Ryan Farwig SR Hagerty 23.95 -
  Kym Miller SR Hagerty 23.40 -
  Luis Piris JR Hagerty 23.88 -
  Joshua Joy SR Oviedo 24.50 -
  Jarius Curry SR Oviedo 24.68 -
  Blake Marshall SO Lake Mary DNF   
  Kevar Williams SR DeLand DNS   
  Avian Edwards-Pla FR DeLand DNS   
  Brandon Taylor SR University (Orlando) DNS   
  Vincent Wooten SR Lake Mary DNS   
  Troy Englade SO Lyman DNS   
Boys' 200 Meters Section 1
W: -1.2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
  Andreas Schulz JR University (OC) 24.51 -
  Jaylin Henry SO University (OC) 26.33 -
  Christian Rosado SO Colonial 25.76 -
  Akil Patterson FR Colonial 29.74 -
  Emiril Gant SO Lake Mary 25.00 -
  Shaun Siddiqui FR Lake Brantley 27.45 -
  Luis Ayala SO Lake Brantley 26.90 -
Boys' 200 Meters Section 2
W: -0.4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
  Gabriel Diaz FR Colonial 24.26 -
  Luis Piris JR Hagerty 23.88 -
  Jarius Curry SR Oviedo 24.68 -
  Justin Pierre SO Winter Springs 25.33 -
  Darrion Johnson JR Winter Springs 24.89 -
  Rashawn Bouey JR Lyman 24.86 -
  Dreamous Grimes FR Lyman 24.44 -
  Vincent Wooten SR Lake Mary DNS   
Boys' 200 Meters Section 3
W: -2.3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
  Javonte Irwin SO University (OC) 24.86 -
  Anthony Santana SR University (Orlando) 25.26 -
  Keshawn Cummings SR Lake Howell 23.74 -
  Ryan Farwig SR Hagerty 23.95 -
  Kym Miller SR Hagerty 23.40 -
  Joshua Joy SR Oviedo 24.50 -
  Blake Marshall SO Lake Mary DNF   
  Brandon Taylor SR University (Orlando) DNS   
Boys' 200 Meters Section 4
W: -0.6
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
  Wenter Laloy JR University (Orlando) 23.77 -
  Khalik Mitchell JR Lake Howell 23.97 -
  Devonn Quaily FR Lake Howell 23.00 1
  Jalen Blake JR Winter Springs 23.87 -
  D'Zirath Steward JR Flagler Palm Coast 22.45 4
  Vijay Weeden SR Flagler Palm Coast 22.93 2
  Jamil Cunningham SO DeLand 24.00 -
  Troy Englade SO Lyman DNS   
Boys' 200 Meters Section 5
W: -0.8
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
  Tristen Washington FR Oviedo 23.38 -
  Marshae McDonald JR Seminole (Sanford) 22.35 6
  Tyrique Lewis JR Seminole (Sanford) 21.91 8
  Amari Turner JR Seminole (Sanford) 21.00 10
  Branxton Woodson JR Lake Brantley 22.38 5
  Dennis Murray SO Flagler Palm Coast 22.45 3
  Avian Edwards-Pla FR DeLand DNS   
  Kevar Williams SR DeLand DNS