February 7, 2020
|
Abilene Christian - Abilene, TX
|
200m (Flat)

Boys' 1200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME
1 Kyle Reinheimer Senior Ponte Vedra 3:11.81
2 Nathan Bailes   Buchholz 3:13.03
3 Bailey Tucker Senior Buchholz 3:24.71
4 Walker Cummins   Satellite 3:28.65
5 Joshua Hyde Senior Flagler Palm Coast 3:29.76
6 Kiran Jaishankar Junior Buchholz 3:29.86
7 Jason Chum Senior Flagler Palm Coast 3:31.99
8 Andrew Mahorner   Satellite 3:33.44
9 Jeffrey Rassler   Satellite 3:37.24
10 Kasey Wheatley   Spruce Creek 3:39.63
11 Sean Gilliam Sophomore Flagler Palm Coast 3:41.63
12 Brant Mountain Junior Buchholz 3:48.50
13 Dylan Glynn   Satellite 3:51.63
14 Noah Lutchansky   Satellite 3:52.27
15 Saryn Hatcher   Paxon 3:52.55
16 Barry Sherman   Atlantic (PO) 3:53.09
17 Jalen Taylor   Paxon 3:53.16
18 Carson Waggoner   Satellite 3:53.46
19 William Clark Junior Menendez 3:54.31
20 Wrigley Longstreet Sophomore Buchholz 3:54.57
21 Landon Bolognese Senior Ponte Vedra 3:55.09
22 Joel Woeste Sophomore Ponte Vedra 3:55.42
23 Caden Smith Sophomore Ponte Vedra 3:55.88
24 Jackson Wolfe Sophomore Ponte Vedra 3:56.29
25 Cole Crkvenac Sophomore New Smyrna Beach 3:56.46
26 John Bazel Junior New Smyrna Beach 3:59.02
27 Micah Carter Junior Menendez 4:03.87
28 Charles Swinarski   Dr. Phillips 4:06.70
29 David Fasking   University (OC) 4:06.96
30 Dean Cobb   Spruce Creek 4:14.55
31 Antonio Fuentes Freshman Menendez 4:24.63
32 Dalen Lentz Junior Menendez 4:29.72
33 Joshua Kanesky   Spruce Creek 4:32.13
34 Logan Dean   Dr. Phillips 4:33.04
35 Ja'Vonte Reed   Atlantic (PO) 5:03.99
36 Rylan Atkinson   University (OC) 5:10.11
Boys' 1200 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME
10 Kasey Wheatley   Spruce Creek 3:39.63
16 Barry Sherman   Atlantic (PO) 3:53.09
29 David Fasking   University (OC) 4:06.96
30 Dean Cobb   Spruce Creek 4:14.55
34 Logan Dean   Dr. Phillips 4:33.04
35 Ja'Vonte Reed   Atlantic (PO) 5:03.99
36 Rylan Atkinson   University (OC) 5:10.11
Boys' 1200 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME
12 Brant Mountain Junior Buchholz 3:48.50
15 Saryn Hatcher   Paxon 3:52.55
17 Jalen Taylor   Paxon 3:53.16
19 William Clark Junior Menendez 3:54.31
25 Cole Crkvenac Sophomore New Smyrna Beach 3:56.46
26 John Bazel Junior New Smyrna Beach 3:59.02
27 Micah Carter Junior Menendez 4:03.87
28 Charles Swinarski   Dr. Phillips 4:06.70
32 Dalen Lentz Junior Menendez 4:29.72
33 Joshua Kanesky   Spruce Creek 4:32.13
Boys' 1200 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME
13 Dylan Glynn   Satellite 3:51.63
14 Noah Lutchansky   Satellite 3:52.27
18 Carson Waggoner   Satellite 3:53.46
20 Wrigley Longstreet Sophomore Buchholz 3:54.57
21 Landon Bolognese Senior Ponte Vedra 3:55.09
22 Joel Woeste Sophomore Ponte Vedra 3:55.42
23 Caden Smith Sophomore Ponte Vedra 3:55.88
24 Jackson Wolfe Sophomore Ponte Vedra 3:56.29
31 Antonio Fuentes Freshman Menendez 4:24.63
Boys' 1200 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME
1 Kyle Reinheimer Senior Ponte Vedra 3:11.81
2 Nathan Bailes   Buchholz 3:13.03
3 Bailey Tucker Senior Buchholz 3:24.71
4 Walker Cummins   Satellite 3:28.65
5 Joshua Hyde Senior Flagler Palm Coast 3:29.76
6 Kiran Jaishankar Junior Buchholz 3:29.86
7 Jason Chum Senior Flagler Palm Coast 3:31.99
8 Andrew Mahorner   Satellite 3:33.44
9 Jeffrey Rassler   Satellite 3:37.24
11 Sean Gilliam Sophomore Flagler Palm Coast 3:41.63