March 6, 2020
|
Bolles - Jacksonville, FL

Boys 1600m Run Varsity

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Rheinhardt Harrison SO Nease 4:17.46 10
2 Justin Wilson SO Satellite 4:19.83 8
3 Joseph Anderton SR South Florida HEAT 4:21.82 6
4 Jesse Benavides SO Creekside 4:24.92 5
5 Nathan Bailes JR Buchholz 4:25.52 4
6 Jalani White JR Bartram Trail 4:26.61 3
7 Matthew Stratton SO St. Johns Country Day 4:30.27 2
8 Garrett Kauzlarich SO Bartram Trail 4:30.46 1
9 Ladarius Tellis JR Lake Wales 4:30.88 -
10 Colby Steger SR Satellite 4:31.99 -
11 John-Anthony Hernandez SR St. Cloud 4:32.33 -
12 Landon Opp SR Fleming Island 4:32.47 -
13 Joshua Moore SO Vanguard (Ocala) 4:32.64 -
14 Bailey Tucker SR Buchholz 4:33.45 -
15 Branden McDonald SO Bartram Trail 4:34.47 -
16 Kai Cheatham Senior Cocoa Beach 4:35.14 -
17 Brennan Popik JR Bartram Trail 4:35.23 -
18 William Brady SO Bolles 4:35.38 -
19 Luke Kaelin SO Creekside 4:35.47 -
20 Mitchell Curtis Junior Mount Dora Christian 4:36.20 -
21 Gavin Hazlett SR Stanton 4:36.39 -
22 Assencha Ashebo SR Leon 4:38.21 -
23 Kevin Updike JR Lake Wales 4:38.27 -
24 Jared Falchook SO Celebration 4:39.67 -
25 Bela Schein JR St. Augustine 4:39.90 -
26 Grayson Gully SO Bishop Snyder 4:42.11 -
27 Julian Trerotola SR Mandarin 4:43.66 -
28 John Wright Stanly SR Stanton 4:46.98 -
29 Benjamin Mock SR Gainesville 4:49.49 -
30 Michael Adams SR Mandarin 4:49.56 -
31 Nicholas Cain SR Gainesville 5:09.15 -
  Lewis Benitez-Chaparro SR Vanguard (Ocala) DNF -
Boys 1600m Run Varsity Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Rheinhardt Harrison SO Nease 4:17.46 10
2 Justin Wilson SO Satellite 4:19.83 8
3 Joseph Anderton SR South Florida HEAT 4:21.82 6
4 Jesse Benavides SO Creekside 4:24.92 5
5 Nathan Bailes JR Buchholz 4:25.52 4
6 Jalani White JR Bartram Trail 4:26.61 3
7 Matthew Stratton SO St. Johns Country Day 4:30.27 2
8 Garrett Kauzlarich SO Bartram Trail 4:30.46 1
9 Ladarius Tellis JR Lake Wales 4:30.88 -
11 John-Anthony Hernandez SR St. Cloud 4:32.33 -
20 Mitchell Curtis Junior Mount Dora Christian 4:36.20 -
21 Gavin Hazlett SR Stanton 4:36.39 -
23 Kevin Updike JR Lake Wales 4:38.27 -
30 Michael Adams SR Mandarin 4:49.56 -
  Lewis Benitez-Chaparro SR Vanguard (Ocala) DNF -
Boys 1600m Run Varsity Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
10 Colby Steger SR Satellite 4:31.99 -
12 Landon Opp SR Fleming Island 4:32.47 -
13 Joshua Moore SO Vanguard (Ocala) 4:32.64 -
14 Bailey Tucker SR Buchholz 4:33.45 -
15 Branden McDonald SO Bartram Trail 4:34.47 -
16 Kai Cheatham Senior Cocoa Beach 4:35.14 -
17 Brennan Popik JR Bartram Trail 4:35.23 -
18 William Brady SO Bolles 4:35.38 -
19 Luke Kaelin SO Creekside 4:35.47 -
22 Assencha Ashebo SR Leon 4:38.21 -
24 Jared Falchook SO Celebration 4:39.67 -
25 Bela Schein JR St. Augustine 4:39.90 -
26 Grayson Gully SO Bishop Snyder 4:42.11 -
27 Julian Trerotola SR Mandarin 4:43.66 -
28 John Wright Stanly SR Stanton 4:46.98 -
29 Benjamin Mock SR Gainesville 4:49.49 -
31 Nicholas Cain SR Gainesville 5:09.15 -