February 22, 2020
|
George Steinbrenner - Lutz, FL
|
Timing: Elite Timing

Girls' 100 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Lucheyona Weaver JR Dunbar 12.52 10
2 Shaniya Benjamin SR Alonso 12.61 8
3 Saniyah Tillman JR Auburndale 12.67 6
4 Madeline McNinch SR Lakewood Ranch 12.72 5
5 Jasmine Jimenez SO Dunbar 12.97 4
6 Jarlenys Cordoba SR Alonso 12.99 3
7 Deborah Marlow JR George Steinbrenner 13.07 2
8 Justyce Murphy SO Hillsborough 13.14 1
9 Zaakiyah Johnson JR Dunbar 13.15 -
10 Briana Brudy SO Auburndale 13.18 -
11 Nylah Stinyard JR Zephyrhills 13.21 -
12 Chaze Wilson JR Hillsborough 13.27 -
13 Ayeniah Wilson SR Plant City 13.29 -
14 Avrel Jean SR Plant 13.30 -
15 Nia Johnson SR Sunlake 13.32 -
16 Ashliona Martin SR Tampa Bay Tech 13.34 -
17 Shaina Finkel SO Wiregrass Ranch 13.34 -
18 N'Dea Fitzgerald JR Robinson 13.35 -
19 Klaudia Taylor SO Forest 13.44 -
20 Victoria Morris JR Auburndale 13.46 -
21 Jaydean Ireland SR Zephyrhills 13.49 -
22 Tiffany Colin FR Wiregrass Ranch 13.51 -
23 Paige Lassiter JR Alonso 13.54 -
24 Delcina Gillespie SR Cypress Creek (Wesley Chapel) 13.54 -
25 JoaQuilya Jackson SO Winter Haven 13.56 -
26 Angel Anderson FR Mulberry 13.61 -
27 Janiya Cesar FR Riverview 13.63 -
28 Maya Llanes SO Zephyrhills 13.70 -
29 Sarai Caruso JR Alonso 13.71 -
30 Chian Wilson JR Hillsborough 13.72 -
31 Maya Bridgeford SO Lakewood Ranch 13.77 -
32 Jaedyn Smith JR Auburndale 13.80 -
33 Leah Brown   Largo 13.83 -
34 Lillian Rohrer SO Alonso 13.83 -
35 Keala McKinley JR Forest 13.85 -
36 Kya Chen JR Alonso 13.92 -
37 Trinity O'Neal JR Boca Ciega 13.92 -
38 Amsy Takeli JR Tampa Bay Tech 13.96 -
39 Tessa Shriver JR Riverview (Sarasota) 14.00 -
40 Mattilynn Hill JR Plant City 14.01 -
41 Gia Gholson SO Plant 14.11 -
42 Kayla Love JR George Steinbrenner 14.12 -
43 Jayda Forester SR Sunlake 14.12 -
44 Allyssa Bartolo SO Alonso 14.19 -
45 Kourtnee Gray 8 Bell Creek 14.21 -
46 Maggie Hartman SO Land O'Lakes 14.24 -
47 Kania Dean FR Forest 14.26 -
48 Demi Lance Dionela SR Braden River 14.27 -
49 Emma Barton JR Sunlake 14.30 -
49 Gracyn McNinch FR Lakewood Ranch 14.30 -
51 Jocilynn Howes   Largo 14.33 -
52 Nadja Gordon-Watkins JR Riverview 14.35 -
53 Lakeisha Conliffe SO Auburndale 14.42 -
54 Erin Holloway SO Seffner Christian 14.44 -
55 Ondrasha Joel SO Wiregrass Ranch 14.45 -
56 Rebecca Allen JR George Steinbrenner 14.46 -
57 Cy'Nilah Mility SO Mitchell 14.68 -
58 Fallon Gehrke JR Lakewood Ranch 14.83 -
59 Imani Allen SR Boca Ciega 14.94 -
60 Kylee Boswell FR Mitchell 14.97 -
61 Alani Arrington-Bey SO Braden River 15.43 -
62 Jada Welch SO Mitchell 15.43 -
63 Katie Kilkelly FR Alonso 15.46 -
64 Raejean Underwood   Middleton 16.47 -
65 Kayliana Wellington JR Mitchell 16.86 -
  Taleah Galloway SO Largo DNS   
  Jackson Sincere Junior Middleton DNS   
  Gabriella Soloma SO Dunbar DNS   
  Kierra Queen   Middleton DNS   
  Ca 'Miele Handford SR Winter Haven DNS   
  Lauren Bates SR Land O'Lakes DNS   
  Destiny Hamilton SO Winter Haven DNS   
  Taniah Dickey SR Winter Haven DNS   
  Vanessa Duclos SO Winter Haven DNS   
  Nyah Brown Junior Largo DNS   
  Jontasia Scott   Largo DNS   
  Caley Hopkins FR Largo DNS   
  Kiavian Dewsey FR Lakeland DNS   
  Mystic Debose SO Hillsborough DNS   
  Sawyer Bush JR Land O'Lakes DNS   
Girls' 100 Meters Section 1
W: -1.6
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
47 Kania Dean FR Forest 14.26 -
52 Nadja Gordon-Watkins JR Riverview 14.35 -
55 Ondrasha Joel SO Wiregrass Ranch 14.45 -
57 Cy'Nilah Mility SO Mitchell 14.68 -
59 Imani Allen SR Boca Ciega 14.94 -
61 Alani Arrington-Bey SO Braden River 15.43 -
64 Raejean Underwood   Middleton 16.47 -
  Taniah Dickey SR Winter Haven DNS   
Girls' 100 Meters Section 2
W: -1.0
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
41 Gia Gholson SO Plant 14.11 -
43 Jayda Forester SR Sunlake 14.12 -
49 Emma Barton JR Sunlake 14.30 -
53 Lakeisha Conliffe SO Auburndale 14.42 -
60 Kylee Boswell FR Mitchell 14.97 -
65 Kayliana Wellington JR Mitchell 16.86 -
  Taleah Galloway SO Largo DNS   
  Kiavian Dewsey FR Lakeland DNS   
Girls' 100 Meters Section 3
W: -2.4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
22 Tiffany Colin FR Wiregrass Ranch 13.51 -
42 Kayla Love JR George Steinbrenner 14.12 -
46 Maggie Hartman SO Land O'Lakes 14.24 -
56 Rebecca Allen JR George Steinbrenner 14.46 -
58 Fallon Gehrke JR Lakewood Ranch 14.83 -
  Destiny Hamilton SO Winter Haven DNS   
  Lauren Bates SR Land O'Lakes DNS   
  Mystic Debose SO Hillsborough DNS   
Girls' 100 Meters Section 4
W: -1.9
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
33 Leah Brown   Largo 13.83 -
45 Kourtnee Gray 8 Bell Creek 14.21 -
48 Demi Lance Dionela SR Braden River 14.27 -
51 Jocilynn Howes   Largo 14.33 -
  Jackson Sincere Junior Middleton DNS   
  Vanessa Duclos SO Winter Haven DNS   
  Jontasia Scott   Largo DNS   
  Caley Hopkins FR Largo DNS   
Girls' 100 Meters Section 5
W: -1.3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
23 Paige Lassiter JR Alonso 13.54 -
25 JoaQuilya Jackson SO Winter Haven 13.56 -
26 Angel Anderson FR Mulberry 13.61 -
27 Janiya Cesar FR Riverview 13.63 -
31 Maya Bridgeford SO Lakewood Ranch 13.77 -
49 Gracyn McNinch FR Lakewood Ranch 14.30 -
54 Erin Holloway SO Seffner Christian 14.44 -
63 Katie Kilkelly FR Alonso 15.46 -
Girls' 100 Meters Section 6
W: -2.3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
17 Shaina Finkel SO Wiregrass Ranch 13.34 -
21 Jaydean Ireland SR Zephyrhills 13.49 -
28 Maya Llanes SO Zephyrhills 13.70 -
29 Sarai Caruso JR Alonso 13.71 -
34 Lillian Rohrer SO Alonso 13.83 -
35 Keala McKinley JR Forest 13.85 -
44 Allyssa Bartolo SO Alonso 14.19 -
  Kierra Queen   Middleton DNS   
Girls' 100 Meters Section 7
W: -1.2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
18 N'Dea Fitzgerald JR Robinson 13.35 -
36 Kya Chen JR Alonso 13.92 -
37 Trinity O'Neal JR Boca Ciega 13.92 -
38 Amsy Takeli JR Tampa Bay Tech 13.96 -
39 Tessa Shriver JR Riverview (Sarasota) 14.00 -
62 Jada Welch SO Mitchell 15.43 -
  Ca 'Miele Handford SR Winter Haven DNS   
  Sawyer Bush JR Land O'Lakes DNS   
Girls' 100 Meters Section 8
W: -1.0
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
6 Jarlenys Cordoba SR Alonso 12.99 3
8 Justyce Murphy SO Hillsborough 13.14 1
10 Briana Brudy SO Auburndale 13.18 -
11 Nylah Stinyard JR Zephyrhills 13.21 -
19 Klaudia Taylor SO Forest 13.44 -
20 Victoria Morris JR Auburndale 13.46 -
40 Mattilynn Hill JR Plant City 14.01 -
  Nyah Brown Junior Largo DNS   
Girls' 100 Meters Section 9
W: -2.5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
7 Deborah Marlow JR George Steinbrenner 13.07 2
9 Zaakiyah Johnson JR Dunbar 13.15 -
12 Chaze Wilson JR Hillsborough 13.27 -
13 Ayeniah Wilson SR Plant City 13.29 -
15 Nia Johnson SR Sunlake 13.32 -
30 Chian Wilson JR Hillsborough 13.72 -
32 Jaedyn Smith JR Auburndale 13.80 -
  Gabriella Soloma SO Dunbar DNS   
Girls' 100 Meters Section 10
W: -1.8
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Lucheyona Weaver JR Dunbar 12.52 10
2 Shaniya Benjamin SR Alonso 12.61 8
3 Saniyah Tillman JR Auburndale 12.67 6
4 Madeline McNinch SR Lakewood Ranch 12.72 5
5 Jasmine Jimenez SO Dunbar 12.97 4
14 Avrel Jean SR Plant 13.30 -
16 Ashliona Martin SR Tampa Bay Tech 13.34 -
24 Delcina Gillespie SR Cypress Creek (Wesley Chapel) 13.54 -