February 15, 2020
|
NTC Training Center - Clermont, FL
|
Timing: Elite TIming

Boys' 4 x 100 Relay

Top↑
PL TEAM ATHLETES TIME SC
1 West Orange David Jones, Alec Duhaney, Jaylon Carlies, Matthew McDoom 41.52 10
2 Seminole (Sanford) Marseille Taylor, Tyrique Lewis, Lavonne Hunter, Amari Turner 43.01 8
3 Dr. Phillips Emmanuel Pierre, Justin Stith, Jalen Thompson, Myles Wiley 43.08 6
4 Winter Haven Glainst Altidor, Joaquin Jackson, Jakobe Lane, Edino Taylor 43.65 5
5 Holy Trinity Jonathan Bailey, Matthew Johnson, Dylan Collins, James Black Strain 43.95 4
6 Apopka Keyondray Jones, Akeem Brown, Jadon Gomez, Jaquan Lowman 44.49 3
7 Atlantic (PO) Richard Ballard, Jordan Porter, Aaron Walton, Trevor Young 44.58 2
8 Vanguard (Ocala) Delon Eastman, Dewayne McBride, Tyrell Randall, Ja’davien Salter 45.26 1
9 Palatka Kamari Cohens, Omarion Wilson, Roderris Passmore, C'ontrae Clark 45.29 -
10 Spruce Creek Travius Davis, Brendan Kelly, Desmond Ford-Green, Brody Heffington 45.38 -
11 Cypress Creek Joseph Gaither, Leslie Ughulu, Tavion Harley, Kendall Concepcion Rios 45.41 -
12 Windermere Myles Todd, Nasir White, Joshwa Jerelds, Rosario Noto 45.59 -
13 University (OC) Brett Baker, Terance Pope, Calvino Crichton, Alexis Marrero Ayala 45.94 -
14 Villages Jedidiah Dunseath, Brent Bryant, Bryce Mellado, Joseph Miller 46.37 -
15 Oviedo Matthew Rucker, Jonathan Howell, Joshua Joy, Samuel Dudley 47.76 -
16 Forest George Adolf, Jeffrey Cooper, Azari Singleton, Certain Williams 47.87 -
17 Tohopekaliga (Kissimmeee) Shakur Alexander, Javon Morrison, Christopher Gallo, Tre'sean Hill 49.49 -
18 Cocoa Beach Michael Sosa, Ryan Moran, Imani Providence-Toby, Pedro Martinez 49.78 -
  DeLand Kevar Williams, Andrew Mayes, Abraham Fuentes, Raziel Smith DNS   
  Liberty Rachied Robins, Dudley Nesilien, Iszairh Alvera, James Prather DNS   
  Mount Dora Isaiah Green, Herbert Welch, Payton Williams, Amari George DNS   
  Montverde Academy Lincoln Baptist , Weston Baptiste, Xander Cunningham , John Atem Kato DNS   
  Raines Kareem Burke, Quincy Burroughs, Preston Jackson, Da'mon Daniels DNS   
  Mandarin Brian Brown, Devron Lewis, Chris Freeman, Diondre Johnson DNS   
  South Lake Elijah Nafield, Codi McNeal, DJ Boykin, Brandon Gibson DNS   
Boys' 4 x 100 Relay Section 1
PL TEAM ATHLETES TIME SC
1 West Orange Jones, Duhaney, Carlies, McDoom 41.52 10
2 Seminole (Sanford) Taylor, Lewis, Hunter, Turner 43.01 8
3 Dr. Phillips Pierre, Stith, Thompson, Wiley 43.08 6
4 Winter Haven Altidor, Jackson, Lane, Taylor 43.65 5
5 Holy Trinity Bailey, Johnson, Collins, Black Strain 43.95 4
6 Apopka Jones, Brown, Gomez, Lowman 44.49 3
  Raines Burke, Burroughs, Jackson, Daniels DNS   
  DeLand Williams, Mayes, Fuentes, Smith DNS   
Boys' 4 x 100 Relay Section 2
PL TEAM ATHLETES TIME SC
7 Atlantic (PO) Ballard, Porter, Walton, Young 44.58 2
8 Vanguard (Ocala) Eastman, McBride, Randall, Salter 45.26 1
12 Windermere Todd, White, Jerelds, Noto 45.59 -
16 Forest Adolf, Cooper, Singleton, Williams 47.87 -
17 Tohopekaliga (Kissimmeee) Alexander, Morrison, Gallo, Hill 49.49 -
18 Cocoa Beach Sosa, Moran, Providence-Toby, Martinez 49.78 -
  Mandarin Brown, Lewis, Freeman, Johnson DNS   
  Liberty Robins, Nesilien, Alvera, Prather DNS   
Boys' 4 x 100 Relay Section 3
PL TEAM ATHLETES TIME SC
10 Spruce Creek Davis, Kelly, Ford-Green, Heffington 45.38 -
13 University (OC) Baker, Pope, Crichton, Marrero Ayala 45.94 -
14 Villages Dunseath, Bryant, Mellado, Miller 46.37 -
  South Lake Nafield, McNeal, Boykin, Gibson DNS   
  Montverde Academy Baptist , Baptiste, Cunningham , Atem Kato DNS   
  Mount Dora Green, Welch, Williams, George DNS   
Boys' 4 x 100 Relay Section 4
PL TEAM ATHLETES TIME SC
9 Palatka Cohens, Wilson, Passmore, Clark 45.29 -
11 Cypress Creek Gaither, Ughulu, Harley, Concepcion Rios 45.41 -
15 Oviedo Rucker, Howell, Joy, Dudley 47.76 -