April 4, 2019
|
Ft. Pierce Central - Ft. Pierce, FL
|
Timing: MOGO Timing

Boys' 800 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME SC
1 William Buntin SR Martin County 2:22.41 2:04.92 1:33.69 10
2 Bryan Vega JR Fort Pierce Central 2:23.38 2:05.77 2:13.32 8
3 Ryan Ziskinder SO Martin County 2:18.52 2:07.08 2:40.12 6
4 Zachariah Rohrbough SR John Carroll 2:14.09 2:07.70 1:47.27 5
5 Travis Arnold JR Martin County 2:27.68 2:08.41 1:32.46 4
6 Judah Lebofsky SR Martin County 2:49.25 2:10.19 2:33.63 3
7 Jonathan Fabien JR Treasure Coast 1:33.89 2:10.40 1:36.50 2
8 Adrian Castro JR Sebastian River 2:45.13 2:12.10 2:00.22 1
9 Nick Lopez JR Fort Pierce Central 1:46.79 2:13.48 2:41.51 -
10 Noah Curtis JR Treasure Coast 2:35.36 2:13.93 2:00.54 -
11 Michael Magana JR Sebastian River 2:35.40 2:15.13 2:34.05 -
12 Zachary Thomas SR Fort Pierce Central 1:36.21 2:15.50 1:42.98 -
13 Tyrese Bowes SO Centennial 2:30.36 2:16.69 1:49.36 -
14 Christopher Neubauer JR Port St. Lucie 1:39.38 2:18.02 2:05.60 -
15 Dylan Hendrickson SR John Carroll 2:16.88 2:18.26 2:21.03 -
16 Joseph Cachaldora SR John Carroll 1:57.64 2:18.39 1:52.10 -
17 Jurmain Mitchell 8 Lincoln Park 2:11.23 2:19.60 2:01.46 -
18 Manuel Ruiz JR Centennial 1:48.00 2:20.25 2:45.50 -
19 Malik Jeannot SO Fort Pierce Westwood 1:41.02 2:22.27 1:42.44 -
20 Drennan Sorrell SR Sebastian River 2:49.46 2:24.83 1:54.42 -
21 Ali Abunaser JR Treasure Coast 2:39.74 2:25.21 2:20.86 -
22 Evan Craig SO Lincoln Park 2:12.28 2:28.62 2:01.87 -
23 Anthony Torres SO Port St. Lucie 3:14.71 2:29.77 2:10.30 -
24 Davon Beckwith JR Fort Pierce Westwood 2:01.59 2:30.11 3:10.64 -
25 Zachary Stambaugh JR Sebastian River 2:30.74 2:32.26 2:56.63 -
26 Kendrell Worthen FR Fort Pierce Westwood 2:17.06 2:32.28 2:49.03 -
27 Christian Frisbie FR Morningside 3:15.28 2:42.73 2:15.07 -
  Marcos Ingles SR Centennial NT NT NT   
  Chedric Collins JR Port St. Lucie NT NT NT   
  Emmanuel Negrete SO Fort Pierce Central NT NT NT   
  Elijah Yuhas FR Port St. Lucie NT NT NT   
Boys' 800 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME SC
13 Tyrese Bowes SO Centennial 2:34.46 2:11.23 2:13.96 2:16.69 1:43.89 -
16 Joseph Cachaldora SR John Carroll 2:12.86 2:00.40 2:08.71 2:18.39 2:59.91 -
17 Jurmain Mitchell 8 Lincoln Park 1:53.08 2:57.30 1:39.12 2:19.60 2:43.34 -
18 Manuel Ruiz JR Centennial 1:57.81 2:25.86 2:42.69 2:20.25 2:51.11 -
19 Malik Jeannot SO Fort Pierce Westwood 1:46.71 2:36.50 2:33.66 2:22.27 2:50.73 -
20 Drennan Sorrell SR Sebastian River 1:47.18 2:48.01 2:46.56 2:24.83 2:03.11 -
21 Ali Abunaser JR Treasure Coast 2:48.45 2:51.35 2:52.80 2:25.21 1:46.01 -
22 Evan Craig SO Lincoln Park 1:45.52 3:05.78 3:02.81 2:28.62 1:49.98 -
23 Anthony Torres SO Port St. Lucie 3:10.21 1:56.82 2:04.31 2:29.77 2:08.81 -
25 Zachary Stambaugh JR Sebastian River 3:16.42 2:36.83 2:24.65 2:32.26 2:49.01 -
26 Kendrell Worthen FR Fort Pierce Westwood 2:44.47 2:10.96 3:10.35 2:32.28 2:27.72 -
27 Christian Frisbie FR Morningside 2:32.97 2:49.24 3:26.67 2:42.73 2:31.34 -
  Chedric Collins JR Port St. Lucie NT NT NT NT NT   
  Elijah Yuhas FR Port St. Lucie NT NT NT NT NT   
  Emmanuel Negrete SO Fort Pierce Central NT NT NT NT NT   
Boys' 800 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 William Buntin SR Martin County 2:41.15 2:37.40 2:04.92 1:42.44 2:42.40 10
2 Bryan Vega JR Fort Pierce Central 1:29.30 1:54.45 2:05.77 2:19.61 2:42.25 8
3 Ryan Ziskinder SO Martin County 2:41.40 1:28.96 2:07.08 2:41.40 2:04.54 6
4 Zachariah Rohrbough SR John Carroll 2:07.70 1:58.77 2:07.70 2:01.32 2:15.37 5
5 Travis Arnold JR Martin County 2:10.98 2:21.26 2:08.41 1:33.74 2:27.68 4
6 Judah Lebofsky SR Martin County 2:44.04 1:53.27 2:10.19 1:32.44 2:36.23 3
7 Jonathan Fabien JR Treasure Coast 1:31.28 2:29.96 2:10.40 1:59.97 1:39.11 2
8 Adrian Castro JR Sebastian River 2:01.54 2:26.64 2:12.10 1:39.08 2:20.03 1
9 Nick Lopez JR Fort Pierce Central 2:08.14 1:37.44 2:13.48 2:33.51 2:50.86 -
10 Noah Curtis JR Treasure Coast 2:34.02 1:52.51 2:13.93 2:12.59 2:09.92 -
11 Michael Magana JR Sebastian River 2:20.54 1:40.00 2:15.13 2:05.67 1:53.51 -
12 Zachary Thomas SR Fort Pierce Central 1:38.92 2:42.60 2:15.50 1:44.34 1:44.34 -
14 Christopher Neubauer JR Port St. Lucie 2:38.73 2:23.54 2:18.02 1:46.28 2:01.46 -
15 Dylan Hendrickson SR John Carroll 2:52.83 2:04.44 2:18.26 2:43.15 2:27.94 -
24 Davon Beckwith JR Fort Pierce Westwood 2:57.13 1:51.09 2:30.11 3:01.64 3:09.14 -
  Marcos Ingles SR Centennial NT NT NT NT NT