Toggle navigation
HOME
TEAMS
DISTRICTS/REGIONS
RESULTS
RANKINGS
FHSAA All-Florida
FHSAA 4A
FHSAA 3A
FHSAA 2A
FHSAA 1A
FHSAA Independent
FHSAA Wheelchair
FHSAA Ambulatory
Conferences/County
2023 Archives
2022 Archives
2021 Archives
2020 Archives
2019 Archives
FHSAA STATE SERIES
2024 State Series
2023 State Series
2022 State Series
2021 State Series
2019 State Series
MEET RESULTS
FHSAA All-Florida Rankings
FHSAA 4A Rankings
FHSAA 3A Rankings
FHSAA 2A Rankings
FHSAA 1A Rankings
FHSAA Independent
FHSAA Wheelchair
FHSAA Ambulatory
Conferences/County
2024 FHSAA STATE SERIES
2023 FHSAA STATE SERIES
2022 FHSAA STATE SERIES
2021 FHSAA STATE SERIES
2019 FHSAA STATE SERIES
FHSAA 2A Region 1 Qualifiers
FHSAA 2A Region 1 Sanctioned Meet Rankings (2024)
FHSAA 2A Region 1 Official Rankings (2024)
FHSAA 2A Region 1 Official Rankings (2023)
FHSAA 2A Region 1 Qualifiers (2023)
FHSAA 2A Region 1 Official Rankings (2022)
FHSAA 2A Region 1 Qualifiers (2022)
FHSAA 2A Region 1 Official Rankings (2021)
FHSAA 2A Region 1 Qualifiers (2021)
FHSAA 2A Region 1 Official Rankings (2020)
FHSAA 2A Region 1 Official Rankings (2019)
FHSAA 2A Region 1 Qualifiers (2019)
ICON KEY:
Region Qualifier
Adapted
DISPLAYING
Region Qualifier
Adapted
Top 5
Top 10
Top 20
Top 25
Top 30
Top 50
Top 100
Top 200
Top 500
All Events
100 Meters
200 Meters
400 Meters
800 Meters
1600 Meters
3200 Meters
100 Hurdles
110 Hurdles
300 Hurdles
4 x 100 Relay
4 x 400 Relay
4 x 800 Relay
High Jump
Pole Vault
Long Jump
Triple Jump
Shot Put
Discus
Javelin
All Years
SR
JR
SO
FR
8
7
6
Men & Women
Men
Women
FILTER BY TEAM(S)
Andrew Jackson
Arnold
Baker County
Baldwin
Bay
Bishop Kenny
Bolles
Chipley
Clay
Episcopal
Fernandina Beach
Florida High
Gadsden County
Godby
Marianna
Menendez
North Bay Haven
Pensacola Catholic
Raines
Ribault
Rickards
Ridgeview (OP)
Rutherford
South Walton
Suwannee
Taylor County
Wakulla
Walton
West Florida
West Nassau
Westside
Wolfson
Yulee
FILTER BY ATHLETE(S)
Adams, Alex (M) - Walton
Adams, Maya (F) - Andrew Jackson
Adkinson, Jhacobe (M) - Walton
Airheart, Samuel (M) - Bishop Kenny
Albert, De'Ana (F) - Wakulla
Albert, Kianna (F) - Wakulla
Albertelli, Anna (F) - Bishop Kenny
Aldana, Carissa (F) - Bolles
Aldrich, Kenneth (M) - Yulee
Alexander, Reggina (F) - Fernandina Beach
Alford, Clara (F) - Wakulla
Allen, Eddie (M) - Pensacola Catholic
Allen, Jarien (M) - Wakulla
Allen, Nigel (M) - Raines
Alligood, Madison (F) - Bishop Kenny
Alvare, Taylor (F) - Fernandina Beach
Ambrose, Kyle (M) - Baker County
Amerson, Dequan (M) - Baldwin
Anderson, Abigail (F) - Rutherford
Anderson, Austin (M) - Clay
Anderson, Terri (F) - Rickards
Anferova, Katy (F) - Ridgeview
Areola, Maria (F) - West Florida
Ashby, Jeffrey (M) - Bolles
Ashley, Marisa (F) - Arnold
Ashman, Teeya (F) - North Bay Haven
Atcherson, Nia (F) - Episcopal
Austin, Anaje (F) - Bishop Kenny
Austin, Dienasia (F) - Clay
Austin, Jayla (F) - West Florida
Axon, Chad (M) - Ribault
Badgers, Enya (F) - Andrew Jackson
Bailey, Sean (M) - Wolfson
Baldwin, Ge'Kelvion (M) - Godby
Barnes, Cornelius (M) - Godby
Bata, Soraya (F) - Bolles
Batten, Elias (M) - Bolles
Batten, Mac (M) - Bolles
Baur, Josiah (M) - Walton
Beckham, Neveah (F) - Rickards
Bellamy, Shavonne (F) - Yulee
Belton, Anthony (M) - Florida High
Bennett, Darby (F) - Rutherford
Bennett, Lydia (F) - West Nassau
Bennett, Mason (M) - Arnold
Bille, Keegan (M) - Fernandina Beach
Bisson, Gabrielle (F) - Pensacola Catholic
Bisson, Kyle (M) - Ridgeview
Blackburn, Madison (F) - Clay
Blake, Joseph (M) - Pensacola Catholic
Blaquiere, Matthew (M) - Bishop Kenny
Blayney, Rebecca (F) - Yulee
Blazer, Cooper (M) - South Walton
Blitch, Elizabeth (F) - Wakulla
Blue, James (M) - Pensacola Catholic
Blue, Kelton (M) - Arnold
Blunt, Aaron (M) - Ribault
Boswell, Lauren-Marie (F) - Bolles
Brady, William (M) - Bolles
Brannon, Samantha (F) - North Bay Haven
Bratcher, Lily (F) - Chipley
Brazil, Marcus (M) - Ribault
Britt, Chaneshia (F) - Taylor County
Broga, Summer (F) - Florida High
Brooks, Marlon (M) - Raines
Brown, Akoi (F) - Ribault
Brown, Alijah (M) - West Florida
Brown, Ja’Mia (F) - Gadsden County
Brown, Joshawna (F) - Ribault
Brown, Kolin (M) - Rickards
Brown, Makayla (F) - Yulee
Brown, Malik (M) - Yulee
Brown, Michael (M) - Godby
Brown, Tecora (F) - Ribault
Brown, William (M) - Clay
Brownlee, Jalen (M) - Rickards
Bryan, Anthony (M) - South Walton
Bryan, Patasha (F) - South Walton
Bryant, Jabari (M) - Rickards
Buatu, Jacob (M) - Arnold
Burgess, Matthew (M) - Bishop Kenny
Burrell, Keion (M) - West Florida
Burroughs, Quincy (M) - Raines
Burrows, Grier (F) - Ridgeview
Butler, Grant (M) - Bishop Kenny
Butler, Justice (F) - Gadsden County
Bybee, Luke (M) - Clay
Calder, Sydnee (F) - Fernandina Beach
Caldwell, Kendra (F) - Marianna
Calhoun , Jamal (M) - Rickards
Camaret, Merileigh (F) - South Walton
Campbell, Jadakist (F) - Taylor County
Campbell, Tyron (M) - Andrew Jackson
Canavan, Amber (F) - Bishop Kenny
Canavan, Andrew (M) - Bishop Kenny
Cannada, Annalise (F) - Bolles
Cannon, Joshua (M) - Ribault
Carmody, Rory (M) - West Florida
Carr, Jacqueline (F) - Fernandina Beach
Carroll, William (M) - West Nassau
Carswell, Amari (M) - Chipley
Carter, Daniel (M) - Clay
Carter, Gabi (F) - Episcopal
Castano, Alexis (F) - Florida High
Castano, Morgan (M) - Florida High
Castrillo, Hayden (M) - Walton
Castro, Joaquin (M) - Ridgeview
Cauley, Kristopher (M) - Godby
Cayton, Jayne (F) - West Florida
Cedeno, Yamil (M) - Westside
Champagnie, Jonathan (M) - West Florida
Chandler, La'Tavian (M) - Rickards
Chang, An (M) - North Bay Haven
Charleston, Deqavious (M) - Gadsden County
Chastain, Will (M) - Wakulla
Chestnut, Nyseem (M) - Arnold
Clark, Eden (F) - Menendez
Clark, William (M) - Menendez
Clark-Wiley, D'Jarius (M) - Bishop Kenny
Clarke, Madison (F) - West Florida
Clay, Annalee (F) - Clay
Clenney, Jonathon (M) - Walton
Coddington, Macy (F) - Wakulla
Coffey, Richard (M) - Baldwin
Coleman, Niya (F) - Florida High
Coley, Shawn (M) - Andrew Jackson
Collazo-Heaton, Nevaeh (F) - Westside
Conner, Darian (M) - Ribault
Cook, Zion (M) - Rutherford
Cooper, Trai (M) - Ridgeview
Cooper, Travis (M) - Godby
Corner, Armanni (F) - Rutherford
Cottrell, Hayden (M) - Yulee
Courter, Sam (M) - Menendez
Cox, Janasia (F) - Gadsden County
Coyle, Patrick (M) - Bishop Kenny
Creed, Alice (F) - Bolles
Crimbley, Michael (M) - Rickards
Crowder, Bryce (M) - Walton
Crump, Symone (F) - Godby
Csikai, Elizabeth (F) - Bolles
Culley, Karah (F) - Fernandina Beach
Cusick, Casey (F) - Bishop Kenny
Cywes, Alexander (M) - Bolles
Cywes, Claire (F) - Bolles
Dahneke, Raven (M) - Chipley
Daleo, Jacob (M) - South Walton
Damme, Ulyane (F) - Clay
Daniels, Da'mon (M) - Raines
Daniels, Emily (F) - Yulee
Danzy, Micahi (M) - Florida High
Darga, Skyler (M) - Wakulla
Davis, Destiny (F) - Suwannee
Davis, Kali (F) - Ribault
Davis, Logan (M) - Fernandina Beach
Day, Sage (F) - Wakulla
Dean, Olivia (F) - Florida High
Dean, Riley (M) - Fernandina Beach
DeGrove, Brianna (F) - Fernandina Beach
Demps, Jayshawn (M) - Godby
Dennis, Breanna (F) - Raines
Dennis, Julia (F) - Yulee
Dickens, Adrian (M) - North Bay Haven
Diebenow, Atlantic (F) - Bolles
Dinsbeer, Aiden (M) - Bolles
Domingo, Malia (F) - Yulee
Douglass, Caleb (M) - Rickards
Drake-Jackson, Jaliah (F) - North Bay Haven
Drew, Nate (M) - Bolles
Dubose, Makayla (F) - Fernandina Beach
Duchene, Blythe (F) - Ridgeview
Duffy, Rebecca (F) - Bolles
Duggins, Marshay (F) - Baldwin
Duhnoski, Colin (M) - Bolles
Dunbar, Olivia (F) - North Bay Haven
Dupee, Isabell (F) - Yulee
Duran, Luis (M) - Clay
Durden, Christopher (M) - West Nassau
Durden, Shannon (F) - West Nassau
Durnko, Janet (F) - South Walton
Echols, Audrey (F) - Baker County
Echols, Jacob (M) - Baker County
Edwards, Elias (M) - South Walton
Edwards, Livi (F) - Bolles
Elbana, Sarah (F) - Arnold
Ellenberger, Michael (M) - West Florida
Emmert, Zoie (F) - Pensacola Catholic
Ervin, Ja'kari (M) - Wakulla
Espinoza, Tia (F) - West Florida
Estep, Bryce (M) - Wakulla
Estinvil, Belony (M) - Ridgeview
Etheridge, Gabrielle (F) - Clay
Evans, Catharine (F) - Bishop Kenny
Evans, Jalay (F) - Fernandina Beach
Ezzell, Cory (M) - North Bay Haven
Farmer, Eden (F) - Baker County
Farmer, Jayden (M) - Florida High
Farmer, Joseph (M) - Baker County
Fedd, Takayka (F) - Andrew Jackson
Ferreira, Caleb (M) - Clay
Fetchero, Kara (F) - Bishop Kenny
Fetchero, Vincent (M) - Bishop Kenny
Fewell, Dan (M) - Bolles
Fisher-Primm, De'Aveon (F) - Pensacola Catholic
Fletcher, Julia (F) - Bishop Kenny
Flores, Pablo (M) - Clay
Floyd, Katelyn (F) - Suwannee
Folson, Charmaine (F) - Rickards
Forbes, Destiny (F) - Godby
Ford, Howard (M) - Raines
Ford, Keira (F) - Suwannee
Ford, Quinmero (M) - Arnold
Foreman, Elias (M) - South Walton
Fox, Macey (F) - Baker County
Franklin, Amari (F) - West Florida
Frazier, ja'niya (F) - Baldwin
Freeman, John Michael (M) - North Bay Haven
Frietze, Dominik (M) - Ridgeview
Frost, Alexis (F) - Gadsden County
Frost, Kierra (F) - Rickards
Frost, Naveyh (F) - Godby
Frymire, Sheri (F) - Pensacola Catholic
Furyk, Caleigh (F) - Bolles
Gainer, Henri (M) - Arnold
Gainer, Marshall (M) - Bolles
Gaines, Quanteris (M) - West Florida
Gamble, Gray (M) - Menendez
Gantt, Carlton (M) - Ribault
Gantt, Desiron (M) - Clay
Garcia, Jose Paolo Miguel (M) - Ridgeview
Gardner, Jaylan (F) - Suwannee
Gardner, Parklyn (F) - Episcopal
Geller, William (M) - Ridgeview
Gibbs, Nikera (F) - Rickards
Giedrys, Jeremiah (M) - Fernandina Beach
Giley, Jolan (M) - Florida High
Gilliam, Alexander (M) - Gadsden County
Gindl, Phillip (M) - West Florida
Glee, Darius (M) - Rickards
Glenn, Mackenize (F) - Episcopal
Graham, Haylee (F) - Baldwin
Graham, Jaleen (M) - Ribault
Graham, Kristopher (M) - Baldwin
Graham, Quamane (M) - Westside
Grant, Karlee (F) - West Florida
Grant, Shanelle (F) - North Bay Haven
Grant, Skylar (F) - West Florida
Gray, Thomas (M) - West Florida
Gray, Thomas (M) - Fernandina Beach
Green, Aniya (F) - Yulee
Green, Ariah (F) - South Walton
Green, Ay'keelah (F) - Florida High
Green, Jackson (M) - Clay
Green, Keiarryien (M) - Florida High
Green, Leiya (F) - Raines
Green, Xavier (M) - Raines
Greene, Adrian (M) - Ribault
Greenwood, Jordan (M) - Rickards
Griffin, LaShawn (F) - Rickards
Grogan, Parker (M) - North Bay Haven
Grogan, Sean (M) - North Bay Haven
Gross, Kyan (M) - Wakulla
Guice, Jordan (M) - Rickards
Gunn, Khalil (M) - Gadsden County
Gutierrez-Tapia, Alysha (F) - Florida High
Guttman, Jackie (F) - Pensacola Catholic
Haigler, Marcus (M) - Florida High
Hale, Megan (F) - West Florida
Hall, Dontreal (M) - Gadsden County
Hall, Kentarious (M) - Rickards
Hall, Rashaad (M) - Raines
Hamlet, Ameion (F) - Godby
Hancock, Madison (F) - Bay
Hansen, Sabrina (F) - Fernandina Beach
Hanuszak, Brooke (F) - Suwannee
Hardwick, Gracie (F) - Yulee
Hardwick, Jade (F) - Episcopal
Hargrove, Jabriya (F) - Chipley
Harmon, Matt (M) - Pensacola Catholic
Harris, Cameron (M) - Wolfson
Harris, Chaylin (F) - Ridgeview
Harris, Damon (M) - West Nassau
Harris, Jamari (M) - West Florida
Harris, Tylan (M) - Godby
Harris, Tyss (M) - Ribault
Hartford, Zac (M) - West Nassau
Harvey, , Zacharriya (F) - Wakulla
Harvey, Ahmari (M) - Florida High
Hastings, Alex (M) - Bolles
Hastings, Kate (F) - Bolles
Hawkins, Latahja (F) - Rickards
Hayden, Caleb (M) - Baker County
Hayes, Heaven (F) - Rickards
Haynes, Amelia (F) - Episcopal
Head, Kennady (F) - Pensacola Catholic
Hebert, Alisa (F) - Wolfson
Heidinger, Kieth (M) - Yulee
Henderson, Amari (F) - West Florida
Henderson, Jabrian (M) - Clay
Hendley, Brandon (M) - Westside
Henley, Aniya (F) - Rickards
Hernandez, Dalia (F) - Suwannee
Herring, Cardel (M) - Gadsden County
Hewins, Jovanni (M) - Ridgeview
Hicks, Charles (M) - Bolles
Hicks, Kayleb (M) - West Nassau
Hill, Kennedy (F) - Raines
Hill, Taylor (F) - West Florida
hillaman, maxwell (M) - West Nassau
Hinkley, Michelle (F) - Pensacola Catholic
Hix, Brianna (F) - Arnold
Hix, Harlee (F) - Arnold
Hixon, Anori (F) - Chipley
Hockenberry, Mason (M) - Pensacola Catholic
Hodges, John (M) - Yulee
Holder, Abbie (F) - South Walton
Holland, Caroline (F) - Bolles
Holland, Corliss (F) - Raines
Holley, Audrey (F) - Chipley
Hooker, Samuel (M) - Pensacola Catholic
Hopkins, Myles (M) - Florida High
Hornkohl, Su (F) - North Bay Haven
Howard, Blair (F) - South Walton
Howard, Gatia (F) - Yulee
Howard, Jefferry (M) - Menendez
Huggins, Alyssa (F) - Clay
Hunt, Jakius (M) - Westside
Hunter, Brandon (M) - Arnold
Hutchison, Shelon (M) - West Florida
Ibraheem-Washington, Kaseem (M) - Rickards
Ingram, Marcus (M) - West Florida
Ion, Ana (F) - Episcopal
Iszard, Carissa (F) - Episcopal
Ivy, Audrey (F) - Clay
Jackson, Alan (M) - Florida High
Jackson, Deshawn (M) - Menendez
Jackson, Jalil (M) - Westside
Jackson, Jaylah (F) - Wolfson
Jackson, Jordan (M) - Ridgeview
Jackson, Preston (M) - Raines
James, Burl (M) - Gadsden County
Jarvis, corban (M) - Godby
Jarvis, Fagan (M) - Arnold
Jay, Haeven (F) - Taylor County
Jevic, Cooper (M) - Episcopal
Jimenez, Gabriel (M) - Chipley
Johns, Chloe (F) - Bolles
Johnson , Jordan (M) - Raines
Johnson, Gabriel (M) - Clay
Johnson, Kenneth (M) - Clay
Johnson, Rikishi (M) - Suwannee
Johnson, Semaj (F) - Raines
Johnston, Brooke (F) - Episcopal
Johnston, Caroline (F) - Episcopal
Jones, Amaya (F) - Godby
Jones, Aryanna (F) - Rickards
Jones, Auzjay (F) - Bishop Kenny
Jones, Christopher (M) - South Walton
Jones, Dailynn (F) - South Walton
Jones, Jordan (F) - Florida High
Jones, Kohl (M) - Menendez
Jones, Mon'tayasia (F) - Suwannee
Jones, Tyler (M) - Arnold
Jones, Ziana (F) - Yulee
Jordan, Kiarra (F) - Rickards
Jordan, Waymond (M) - Pensacola Catholic
Joseph, Alexzandre (M) - Pensacola Catholic
Josephson, Samantha (F) - Bolles
Joubert, Raymond (M) - Menendez
Junker, Kelsey (F) - Arnold
Keen, Jillian (F) - Menendez
Kelley, Emilia (F) - Arnold
Kelley, Keith (M) - Ridgeview
Kelly, Lanayjah (F) - Godby
Kelly, Shemar (M) - Marianna
Kendall, Alex (M) - Arnold
Kenens, Oakley (M) - Arnold
Kennard, Nathaniel (M) - Bolles
Kennedy, Matthew (M) - Bishop Kenny
Kennelly, Brad (M) - Bishop Kenny
Khan, Kamren (M) - Bolles
Kidd, Kolby (M) - Fernandina Beach
Kierce, Damarius (M) - Raines
Kilgore, Michelle (F) - Wolfson
Kilpatrick, Alexander (M) - South Walton
Kinder, Terrell (M) - Raines
King, Aliyah (F) - Westside
King, Arine (F) - South Walton
King, DeQuan (M) - Raines
King, Jackson (M) - Bishop Kenny
King, JaMesha (F) - North Bay Haven
King, Jaquon (M) - Raines
King, Madison (F) - Godby
King, Mason (M) - Arnold
Kirkland, Eryana (F) - Godby
Kirkland, Kai'lyn (F) - Raines
Kirkland, Kendall (F) - Raines
Kirksey, Bryson (M) - Bolles
Kish, Jena (F) - West Nassau
Klassen, Christina (F) - Bolles
Klava-Herrera, Jayden (F) - Walton
Knight, Charles (M) - Clay
Knight, Emily (F) - Clay
Kohla, Don (M) - Episcopal
Koss, Ethan (M) - Bay
Kowkabany, Ellie (F) - Episcopal
Kowkabany, Hannah (F) - Episcopal
Koziolek, Matthew (M) - Ridgeview
Kummings, Helena (F) - Bolles
Kunovich, Michael (M) - Bishop Kenny
Kunz, Catherine (F) - Bolles
Kwiatkowski, Caden (M) - Fernandina Beach
Labyak, Nicholas (M) - Bishop Kenny
Lageman, Dylan (M) - Bolles
Lamb, Nellie (F) - Suwannee
Land, Hunter (M) - Suwannee
Lang, Kennady (F) - North Bay Haven
Laster, Keandre (M) - West Florida
Laurel, Anzli (F) - Chipley
Le, Hien (M) - North Bay Haven
Lee, Jason (M) - Rutherford
Legget, Passion (F) - Suwannee
Lentz, Dalen (M) - Menendez
Levingston, Keri (F) - Wakulla
Lewis, Jacquell (F) - Florida High
Lewis, Malik (M) - Suwannee
Lewis-Jackson, Keante (M) - Yulee
Lindsey, M'Kharis (M) - Rickards
Littleton, Jacob (M) - Suwannee
Locke, Lauren (F) - Marianna
Logans, Preston (M) - Rickards
Long, Brooke (F) - Fernandina Beach
Loper, Samuel (M) - Fernandina Beach
Lopez, Aidan (M) - West Florida
Lopez, Darion (M) - Pensacola Catholic
Lopez, German (M) - Yulee
Lorbeer, Jonathan (M) - Bolles
Lord, Samuel (M) - Suwannee
Loriz, Jasmine (F) - West Florida
Lowder, Lewis (M) - Bay
Lyons, McKenzi (F) - Rickards
Mackey, Brittany (F) - Gadsden County
Madrid, Daniel (M) - Bishop Kenny
Magruder, Anna (F) - Ridgeview
Mardis, Alexis (F) - Rickards
Marler, Julian (M) - Suwannee
Marquez, James (M) - Bishop Kenny
Marti, Anastasia (F) - Clay
Martin, Dariniya (F) - Suwannee
Martin, Ezra (M) - Yulee
Martin, Tanner (M) - South Walton
Massie, Luke (M) - Pensacola Catholic
Mathias, Shanice (F) - Arnold
Mayer, Ryan (M) - Bishop Kenny
Mays, Brianna (F) - Suwannee
McBride, Rajah (M) - Ribault
McClain, Denae (F) - Ribault
McCord, Mason (M) - Wakulla
McDuffie, Tavion (M) - Clay
McEvoy, Harper (F) - Episcopal
McGhee, Damarius (M) - Pensacola Catholic
McGinley, Montana (F) - Baker County
McGriff, T'Onj (F) - Gadsden County
McGriff, Treverious (M) - Chipley
McGuire, Macie (F) - Taylor County
McHugh, Kayley (F) - Bishop Kenny
McKee, Justin (M) - Episcopal
McKenzie, Natalie (F) - North Bay Haven
McKinney, Kennedy (F) - Bolles
McLauchlin, Mary (F) - Bishop Kenny
McMahan, Emma (F) - Bishop Kenny
Meadows, Thomas (M) - Yulee
Mechum, Rachel (F) - Baker County
Mee, Elizabeth (F) - Ridgeview
Merola, Hunter (M) - Suwannee
Merritt, Matthew (M) - Andrew Jackson
Metzger, Alexis (F) - Bolles
Metzger, Jayson (M) - Bolles
Meyers, Hannah (F) - Pensacola Catholic
Mickel, Christopher (M) - Ridgeview
Mickler, Ella (F) - Bolles
Middleton, John (M) - Pensacola Catholic
Miles, Gabriel (M) - Rickards
Miller, Camron (M) - Fernandina Beach
Mills, Imani (F) - Clay
Mills-Kelly, Joshua (M) - Rickards
Milne, Dougie (M) - Episcopal
Mitchell, Ke'Shaun (M) - Rickards
Mitchum, Kaylah (F) - Bishop Kenny
Mitchum, Tyler (M) - South Walton
Mohamad, Bilal (M) - Arnold
Monteiro, Davis (M) - Arnold
Montoya, Maxine (F) - Bolles
moody, robert (M) - West Nassau
Moore, Amarie (M) - Godby
Moore, Isabella (F) - Fernandina Beach
Moore, Mckinna (F) - West Florida
Moore, Tredarious (M) - Andrew Jackson
Moore, Victor (M) - Clay
Moorer, Janay (F) - Bolles
Morgan, Hannah (F) - Arnold
Morgan, Jahaz (M) - Florida High
Morgan, Javan (M) - Florida High
Morris, Bryce (M) - West Nassau
Morris, Cherokee (F) - Westside
Morris, Gavin (M) - South Walton
Morris, Julian (M) - Bolles
Morrissey, Sean-Patrick (M) - Bishop Kenny
Mota, Arieal (F) - Clay
Mott, Mallory (F) - West Florida
Moye, Wreylon (M) - Gadsden County
Muldrow, Keon (M) - Ribault
Mullaney, Grace (F) - Bishop Kenny
Muniz-Beitia, Daniel (M) - Wolfson
Murzyn, Zachary (M) - North Bay Haven
Nash, William (M) - Episcopal
Neal, Dynesty (F) - West Florida
Neil, Robert (M) - Yulee
Nelloms, Jordan (M) - Rickards
Nelson, Kendall (F) - Pensacola Catholic
Nesi, Joel (M) - Ridgeview
Nestel, Taylor (F) - Fernandina Beach
Newsome, Alden (F) - Fernandina Beach
Newstead, Allegra (F) - Pensacola Catholic
Nguyen, Simon (M) - Rutherford
Nichol, Amelie (F) - Fernandina Beach
Nickelson, Tamya (F) - Clay
Noble, Alexander (M) - Arnold
Noisette, Tenisha (F) - Raines
Norflett, Antonio (M) - Wolfson
Norris , Sedric (M) - Raines
Nunn, Micah (F) - Florida High
O'Banner, A'Kyrah (F) - Godby
O'Brein, Max (M) - Episcopal
Odum, Kyra (F) - Florida High
Officer, Michael (M) - Episcopal
Osborn, David (M) - Ridgeview
Ossi, Jacob (M) - Bishop Kenny
Ossman, Emily (F) - Baker County
Owenby, Eryn (F) - Yulee
Padgett, Gage (M) - Yulee
Pael, John (M) - Arnold
Parker, Lydia (F) - Yulee
Parker, Mallory (F) - Pensacola Catholic
Parker, Robert (M) - Pensacola Catholic
Parker, Seraiah (F) - Rickards
Partain, Eric (M) - Bishop Kenny
Pasion, Abe Luke (M) - West Florida
Pease, Jack (M) - Bishop Kenny
Pedrosa-Negron, Isis (F) - Yulee
Peele, Madison (F) - South Walton
Pelfrey, Savannah (F) - Baker County
Perez, Elias (M) - Ridgeview
Perry, Joseph (M) - Wolfson
Perry, Laura (F) - Bolles
Peters, Kantenesha (F) - Rickards
Peterson, Elijahmiah (M) - Marianna
Phillips, Brandon (M) - South Walton
Phillips, Chadwick (M) - South Walton
Pierre, Cedric (M) - Ridgeview
Pierson, Ming (M) - Florida High
Pitt, Alexi (F) - Bolles
Pittman, Amarion (M) - Marianna
Pittman, Jaden (M) - Godby
Polk, Anabelle (F) - Ridgeview
Pompey, Robert (M) - Rickards
Porter, Chris (M) - Rickards
Powell, Kennedy (F) - Florida High
Pratt, Jaquari (M) - Suwannee
Priest, Devante (M) - Westside
Pritchard, Daniele (F) - Yulee
Prothro, Seth (M) - Arnold
Pulwicz, Eric (M) - Fernandina Beach
Radford, Chance (M) - Menendez
Raley, Brittney (F) - Wakulla
Ramie, Joey (M) - North Bay Haven
Rawls, Reagan (F) - Episcopal
Ray, Al'Querious (M) - Clay
Ray, Jhaylen (F) - Clay
Ray, Michael (M) - North Bay Haven
Reed, Jeremiah (M) - Suwannee
Reeves, Nadiya (F) - West Florida
Reid, Selket (F) - Raines
Reinhold, Riley (F) - Menendez
Reinstatler, Marriam (F) - Arnold
Remick, Aaron (M) - North Bay Haven
Remke, Abigail (F) - Pensacola Catholic
Reyes, Jonathan (M) - Chipley
Reynolds, Elaina (F) - Ridgeview
Richards, Ki'arie (F) - Ribault
Richards, Malachi (M) - Rickards
Riggs, Elizabeth (F) - Episcopal
Rivera, Chase (M) - Bolles
Rivera, Layne (F) - Bolles
Roberts, Laine (F) - Bolles
Roberts, Maurissa (F) - Rickards
Robinson, Christopher (M) - Rickards
Robinson, Domictress (M) - Ribault
Robinson, Harrison (M) - Raines
Robinson, Jalen (M) - North Bay Haven
Robinson, Sade (F) - Ribault
Rodriguez, Emelia (F) - Suwannee
Rodriguez, Luna (F) - Suwannee
Rolle, Damone (M) - Marianna
Roy, Jaden (M) - Ridgeview
Rucker, Deshawn (M) - Godby
Rutkowski, Cole (M) - Bolles
Ryno, Andrew (M) - Bishop Kenny
Sadler, Eden (F) - Fernandina Beach
Salmon, Riley (M) - Fernandina Beach
Sampson, JhaTarra (F) - Ridgeview
Sander-Nazario, India (F) - Florida High
Sanders, Christopher (M) - Bolles
Sanders, Shekinah (F) - Bolles
Sanders, Steven (M) - Chipley
Sanderson, Christian (M) - Baldwin
Saunders, Kathryn (F) - Bishop Kenny
Scali, Heidi (F) - South Walton
Schaefer, Hayley (F) - Ridgeview
Schilling, Jaden (M) - South Walton
Schmidt, Mary (F) - Bishop Kenny
Scott, Cunay (F) - Baldwin
Scott, Jhamiah (F) - Raines
Scott, Richard (M) - South Walton
Selmer, Chloe (F) - Episcopal
Sforza, Joseph (M) - Arnold
Shaw, Danielle (F) - Rickards
Sheppard, James (M) - Bolles
Shuford, Iiijah (M) - Florida High
Shultz, Landrey (F) - Bishop Kenny
Shultz, Lucy (F) - Bishop Kenny
Shuman, Evan (M) - Fernandina Beach
Shy, Laura (F) - Arnold
Simmons, James (M) - West Florida
Sims, D Vante (M) - Rutherford
Singleton, Brandon (M) - Bishop Kenny
Sinti, Marisol (F) - Bishop Kenny
Skinner, Carlton (M) - Bolles
Slaughter, Katie (F) - Fernandina Beach
Slebos, Gabrielle (F) - Yulee
Smelcer, Grant (M) - Chipley
Smiroldo, Brandon (M) - Wakulla
Smith, Angel (F) - Rutherford
Smith, Caroline (F) - Episcopal
Smith, Cortney (F) - Bolles
Smith, Edward (M) - West Nassau
Smith, Eukovi (M) - Gadsden County
Smith, Luke (M) - Episcopal
Smith, Naveah (F) - Bay
Smith, Noah (M) - Yulee
Smith, Shamira (F) - Raines
Smith, taria (F) - Andrew Jackson
Smith, Tyo (M) - South Walton
Snead, Daquan (M) - Andrew Jackson
Snyder, Paul (M) - Pensacola Catholic
Sorensen, John (M) - Fernandina Beach
Speights, Ajajaughn (M) - Suwannee
Speigner, Ashlyn (F) - Wakulla
Spence, Caitlin (F) - Fernandina Beach
Spikes, Alexa (F) - Bay
Spires, Mackenzie (F) - Yulee
St.Denis, Brawn (M) - Wolfson
Stackhouse, Shane (M) - Pensacola Catholic
Staefe, Nicholas (M) - Ridgeview
Stallworth, Jhordyn (F) - Florida High
Standeford, Hannah (F) - Wakulla
Stanfield, Dominic (M) - Ridgeview
Stanley, Hunter (M) - Florida High
Steele, Anese (F) - North Bay Haven
Steibly, Thomas (M) - Florida High
Stewart, Shiah (F) - Raines
Straley, Noah (M) - Bishop Kenny
Suarez, Fernado (M) - Westside
Sutton, Nathian (M) - West Nassau
Swain, Dicyn (F) - Andrew Jackson
Syfrett, Sydney (F) - Bay
Sykes, Jhayda (F) - Ribault
Tabbaa, Jena (F) - Rutherford
Tanner, Hampton (M) - Fernandina Beach
Taylor, Ayanni (F) - Raines
Taylor, Emma (F) - North Bay Haven
Taylor, Myles (M) - North Bay Haven
Teal, Michael (M) - Bishop Kenny
Terry, Buddy (M) - Yulee
Thomas, Antonia (F) - Florida High
Thomas, Avonte (M) - Wolfson
Thomas, Destiny (F) - Andrew Jackson
Thomas, Joshua (M) - Godby
Thomas, Kyla (F) - West Florida
Thomas, Kylie (F) - Pensacola Catholic
Thomas, Latonia (F) - Florida High
Thomas, Moe (M) - Rickards
Thomasson, Caleb (M) - Westside
Thompson, Anaya (F) - Godby
Thompson, Samuel (M) - Yulee
Thompson, Tanner (F) - Episcopal
Thorton, Aakash (M) - Wolfson
Toellner, Victoria (F) - Pensacola Catholic
Tran, Austin (M) - Bishop Kenny
Tran, Maria (F) - Arnold
Tremble, CJ (M) - Episcopal
Trent, Lindsey (F) - Bishop Kenny
Triplett, Hanna (F) - Rickards
Troupe, Christoff (M) - Godby
Turner, Cassie (F) - Baker County
Turner, Chase (M) - Pensacola Catholic
Turner, Elizabeth (F) - South Walton
Turner, Kimberly (F) - Walton
Turnmeyer, Austin (M) - Pensacola Catholic
Turral, William (M) - Florida High
Twiggs, Faith (F) - Fernandina Beach
Ukrugenzi, Kojo (M) - Godby
Ulloa, Francis (F) - Arnold
Varelas, Micheal (M) - Arnold
Vermillion, Nick (M) - Episcopal
Vickers, Eugene (M) - Ribault
Viera, Daniel (M) - North Bay Haven
Vitale, Mathew (M) - Arnold
Vivaldo, Alejandra (F) - Rickards
Votaw, Stephen (M) - Wakulla
Votaw, Tirzah (F) - Wakulla
Wachholz, Catherine (F) - Bolles
Wagner, Zach (M) - Bishop Kenny
Waiguru, Carlton (M) - Clay
Waitrovich, Andrew (M) - Bishop Kenny
Walker, Andrianna (F) - Suwannee
Walker, Drew (F) - Menendez
Walker, Hiliyah (F) - Suwannee
Warsham, Jaylon (M) - Wakulla
Watkins, Jamal (M) - Rickards
Weiner, Astrid (F) - Menendez
Wells, Olivia (F) - Episcopal
West, Auryn (F) - Florida High
West, Jisela (F) - West Nassau
Whaley, Zoe (F) - Ridgeview
Whitaker, Samantha (F) - Chipley
White, Adriyanna (F) - Chipley
White, Denise (F) - Bay
White, Katherine (F) - Bishop Kenny
White, Tracy (M) - Baker County
White-Stewart, Malayshia (F) - Taylor County
Whitehurst, Latrell (M) - Fernandina Beach
Whitshell, Marina (F) - Wakulla
Wiedeman, Daniel (M) - Wakulla
Williams, Armani (F) - Godby
Williams, Darius (M) - Westside
Williams, Dorian (M) - Arnold
Williams, Ethan (M) - Ribault
Williams, Jakell (F) - Rickards
Williams, Jasmine (F) - Westside
Williams, Jeremiah (M) - Rickards
Williams, Nathan (M) - Pensacola Catholic
Williams, Summer (F) - Florida High
Williamson, Alisia (F) - Ridgeview
Willis, Chayton (F) - West Florida
Willis, Tristan (M) - Menendez
Wilson, Anna (F) - Episcopal
Wilson, Ja'daa (F) - Wakulla
Wilson, Keygan (F) - Chipley
Wilson, Kris (M) - Yulee
Wilson, Quincy (M) - Yulee
Wingert, Sabrina (F) - Episcopal
Wisler, Kole (M) - Walton
Witt, Abigail (F) - Bolles
Wood, Hampton (M) - Pensacola Catholic
Woodie, Alanah (F) - Florida High
Woods, Benjamin (M) - Walton
Wright, Jalissa (F) - Walton
Wright, Jordan (F) - Ribault
Wright, Morgan (F) - West Florida
Wrye, Morgan (F) - Fernandina Beach
Wyche , Iyanla (F) - Raines
Wyche, John (M) - Ridgeview
Wyche, Latecia (F) - Westside
Wyer, Brianna (F) - Pensacola Catholic
Wynn, Emonei (F) - Menendez
Yazgi, Christopher (M) - Bishop Kenny
Young, Kamari (M) - Godby
Zwatschka, Rachel (F) - Bishop Kenny
QUICK LINKS:
100
200
400
800
1600
3200
100H
110H
300H
4x100
4x400
4x800
HJ
PV
LJ
TJ
SP
DT
JT
Choose an Event
100
200
400
800
1600
3200
100H
110H
300H
4x100
4x400
4x800
HJ
PV
LJ
TJ
SP
DT
JT
100 Meters (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
Wind
1
McKee, Justin
SR
Episcopal
10.92
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
1.5
1
Robinson, Domictress
SO
Ribault
10.92
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
3
Charleston, Deqavious
JR
Gadsden County
10.96
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
3
Gantt, Carlton
SR
Ribault
10.96
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
5
White, Tracy
JR
Baker County
10.97
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
6
Gainer, Henri
SR
Arnold
11.06
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
+0.0
7
Willis, Tristan
SR
Menendez
11.08
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
1.5
8
Cooper, Trai
SR
Ridgeview
11.09
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
1.5
9
Harris, Damon
SR
West Nassau
11.19
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
10
McGhee, Damarius
SO
Pensacola Catholic
11.37
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
+0.0
11
Kennard, Nathaniel
JR
Bolles
11.41
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
1.5
11
Kelly, Shemar
SR
Marianna
11.41
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
13
Douglass, Caleb
JR
Rickards
11.43
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
14
Rolle, Damone
JR
Marianna
11.44
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
15
Ford, Quinmero
SR
Arnold
11.51
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
+0.0
16
Smith, Tyo
JR
South Walton
11.64
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
+0.0
1
McKee, Justin
SR
Episcopal
10.92
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
1.5
1
Robinson, Domictress
SO
Ribault
10.92
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
3
Charleston, Deqavious
JR
Gadsden County
10.96
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
3
Gantt, Carlton
SR
Ribault
10.96
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
5
White, Tracy
JR
Baker County
10.97
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
6
Gainer, Henri
SR
Arnold
11.06
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
+0.0
7
Willis, Tristan
SR
Menendez
11.08
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
1.5
8
Cooper, Trai
SR
Ridgeview
11.09
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
1.5
9
Harris, Damon
SR
West Nassau
11.19
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
10
McGhee, Damarius
SO
Pensacola Catholic
11.37
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
+0.0
11
Kelly, Shemar
SR
Marianna
11.41
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
11
Kennard, Nathaniel
JR
Bolles
11.41
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
1.5
13
Whitehurst, Latrell
SO
Fernandina Beach
11.43
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
13
Douglass, Caleb
JR
Rickards
11.43
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
13
Graham, Jaleen
JR
Ribault
11.43
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
13
Pulwicz, Eric
SR
Fernandina Beach
11.43
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
17
Ferreira, Caleb
JR
Clay
11.44
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
1.5
17
Norflett, Antonio
SO
Wolfson
11.44
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
1.5
17
Rolle, Damone
JR
Marianna
11.44
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
20
Ford, Quinmero
SR
Arnold
11.51
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
+0.0
100 Meters (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
Wind
1
Green, Leiya
JR
Raines
12.31
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
2
Lewis, Jacquell
JR
Florida High
12.36
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
3
Frost, Naveyh
SO
Godby
12.46
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
4
O'Banner, A'Kyrah
JR
Godby
12.47
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
5
White, Denise
SR
Bay
12.53
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
+0.0
6
King, Madison
JR
Godby
12.64
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
7
Hardwick, Jade
FR
Episcopal
12.85
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
0.8
8
Scott, Jhamiah
SO
Raines
12.86
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
9
Grant, Shanelle
JR
North Bay Haven
12.98
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
+0.0
10
Moorer, Janay
7
Bolles
13.04
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
0.8
11
Rawls, Reagan
SO
Episcopal
13.08
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
0.8
12
Dennis, Breanna
JR
Raines
13.22
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
13
Pitt, Alexi
FR
Bolles
13.23
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
0.8
14
Alexander, Reggina
JR
Fernandina Beach
13.28
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
15
Hix, Harlee
FR
Arnold
13.53
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
+0.0
16
Smith, Naveah
FR
Bay
14.05
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
+0.0
1
Green, Leiya
JR
Raines
12.31
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
2
Lewis, Jacquell
JR
Florida High
12.36
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
3
Frost, Naveyh
SO
Godby
12.46
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
4
O'Banner, A'Kyrah
JR
Godby
12.47
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
5
White, Denise
SR
Bay
12.53
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
+0.0
6
King, Madison
JR
Godby
12.64
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
7
Forbes, Destiny
SO
Godby
12.75
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
8
Hardwick, Jade
FR
Episcopal
12.85
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
0.8
9
Scott, Jhamiah
SO
Raines
12.86
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
10
Cox, Janasia
SR
Gadsden County
12.87
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
11
Williams, Jakell
SR
Rickards
12.88
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
12
Day, Sage
JR
Wakulla
12.96
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
13
Grant, Shanelle
JR
North Bay Haven
12.98
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
+0.0
14
Moorer, Janay
7
Bolles
13.04
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
0.8
15
Rawls, Reagan
SO
Episcopal
13.08
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
0.8
16
Dennis, Breanna
JR
Raines
13.22
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
17
Pitt, Alexi
FR
Bolles
13.23
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
0.8
18
Alexander, Reggina
JR
Fernandina Beach
13.28
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
19
Long, Brooke
SR
Fernandina Beach
13.44
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
19
Mitchum, Kaylah
JR
Bishop Kenny
13.44
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
0.8
200 Meters (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
Wind
1
Robinson, Domictress
SO
Ribault
22.12
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
2
McKee, Justin
SR
Episcopal
22.18
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
-0.7
3
Willis, Tristan
SR
Menendez
22.20
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
-0.7
4
Greenwood, Jordan
JR
Rickards
22.60
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
5
Douglass, Caleb
JR
Rickards
22.64
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
6
Kelly, Shemar
SR
Marianna
22.71
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
7
Gunn, Khalil
FR
Gadsden County
22.90
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
8
Gantt, Carlton
SR
Ribault
22.95
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
9
Jackson, Deshawn
SR
Menendez
22.99
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
-0.7
10
Gainer, Henri
SR
Arnold
23.01
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
+0.0
11
Kennard, Nathaniel
JR
Bolles
23.15
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
-0.7
12
Coffey, Richard
SR
Baldwin
23.23
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
13
Harris, Damon
SR
West Nassau
23.24
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
13
Martin, Tanner
JR
South Walton
23.24
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
+0.0
15
Ford, Quinmero
SR
Arnold
23.31
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
+0.0
16
Laster, Keandre
SO
West Florida
23.44
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
+0.0
1
Robinson, Domictress
SO
Ribault
22.12
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
2
McKee, Justin
SR
Episcopal
22.18
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
-0.7
3
Willis, Tristan
SR
Menendez
22.20
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
-0.7
4
Greenwood, Jordan
JR
Rickards
22.60
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
5
Douglass, Caleb
JR
Rickards
22.64
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
6
Kelly, Shemar
SR
Marianna
22.71
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
7
Gunn, Khalil
FR
Gadsden County
22.90
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
8
Gantt, Carlton
SR
Ribault
22.95
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
9
Cooper, Travis
JR
Godby
22.98
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
10
Jackson, Deshawn
SR
Menendez
22.99
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
-0.7
11
Watkins, Jamal
JR
Rickards
23.00
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
12
Gainer, Henri
SR
Arnold
23.01
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
+0.0
13
Kennard, Nathaniel
JR
Bolles
23.15
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
-0.7
14
Ferreira, Caleb
JR
Clay
23.21
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
-0.7
15
Coffey, Richard
SR
Baldwin
23.23
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
16
Harris, Damon
SR
West Nassau
23.24
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
16
Martin, Tanner
JR
South Walton
23.24
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
+0.0
18
Ford, Quinmero
SR
Arnold
23.31
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
+0.0
19
Whitehurst, Latrell
SO
Fernandina Beach
23.44
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
19
Laster, Keandre
SO
West Florida
23.44
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
+0.0
200 Meters (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
Wind
1
O'Banner, A'Kyrah
JR
Godby
24.80
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
2
Lewis, Jacquell
JR
Florida High
25.23
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
3
Kirkland, Kai'lyn
JR
Raines
25.36
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
4
Green, Leiya
JR
Raines
25.58
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
5
White, Denise
SR
Bay
25.68
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
+0.0
6
Frost, Naveyh
SO
Godby
26.02
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
7
Jackson, Jaylah
SO
Wolfson
26.15
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
1.2
8
Cox, Janasia
SR
Gadsden County
26.42
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
9
Smith, Shamira
JR
Raines
26.68
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
10
Scott, Jhamiah
SO
Raines
26.87
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
11
Hardwick, Jade
FR
Episcopal
26.94
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
1.2
12
Williams, Jasmine
SR
Westside
27.30
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
1.2
13
Austin, Anaje
JR
Bishop Kenny
27.37
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
1.2
14
Grant, Shanelle
JR
North Bay Haven
27.77
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
+0.0
15
Moore, Mckinna
JR
West Florida
29.15
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
+0.0
16
Steele, Anese
SO
North Bay Haven
29.84
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
+0.0
1
O'Banner, A'Kyrah
JR
Godby
24.80
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
2
Lewis, Jacquell
JR
Florida High
25.23
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
3
Kirkland, Kai'lyn
JR
Raines
25.36
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
4
Green, Leiya
JR
Raines
25.58
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
5
White, Denise
SR
Bay
25.68
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
+0.0
6
Frost, Naveyh
SO
Godby
26.02
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
7
Jackson, Jaylah
SO
Wolfson
26.15
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
1.2
8
Cox, Janasia
SR
Gadsden County
26.42
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
9
Smith, Shamira
JR
Raines
26.68
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
10
Shaw, Danielle
SR
Rickards
26.74
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
11
Forbes, Destiny
SO
Godby
26.83
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
12
Scott, Jhamiah
SO
Raines
26.87
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
13
Hardwick, Jade
FR
Episcopal
26.94
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
1.2
14
Williams, Jasmine
SR
Westside
27.30
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
1.2
15
Austin, Anaje
JR
Bishop Kenny
27.37
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
1.2
16
Carter, Gabi
SR
Episcopal
27.48
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
1.2
17
Anderson, Terri
FR
Rickards
27.65
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
18
Davis, Kali
JR
Ribault
27.68
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
19
Campbell, Jadakist
SR
Taylor County
27.72
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
20
Aldana, Carissa
SO
Bolles
27.74
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
1.2
400 Meters (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
Robinson, Christopher
SR
Rickards
49.17
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
2
Suarez, Fernado
SR
Westside
49.34
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
3
Lopez, Darion
SO
Pensacola Catholic
50.52
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
4
Bryant, Jabari
SR
Rickards
50.58
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
5
Ibraheem-Washington, Kaseem
FR
Rickards
50.83
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
6
Greenwood, Jordan
JR
Rickards
50.95
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
7
Muldrow, Keon
SR
Ribault
51.17
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
8
Koziolek, Matthew
SR
Ridgeview
51.73
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
9
Jackson, Jalil
SR
Westside
51.75
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
10
Metzger, Jayson
SR
Bolles
52.03
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
11
Phillips, Chadwick
SO
South Walton
52.12
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
12
Burroughs, Quincy
FR
Raines
52.52
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
13
Blunt, Aaron
JR
Ribault
52.55
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
14
King, DeQuan
FR
Raines
52.90
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
15
Sims, D Vante
SR
Rutherford
53.01
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
16
Morris, Gavin
JR
South Walton
53.20
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
1
Robinson, Christopher
SR
Rickards
49.17
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
2
Suarez, Fernado
SR
Westside
49.34
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
3
Lopez, Darion
SO
Pensacola Catholic
50.52
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
4
Bryant, Jabari
SR
Rickards
50.58
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
5
Ibraheem-Washington, Kaseem
FR
Rickards
50.83
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
6
Greenwood, Jordan
JR
Rickards
50.95
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
7
Muldrow, Keon
SR
Ribault
51.17
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
8
Koziolek, Matthew
SR
Ridgeview
51.73
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
9
Jackson, Jalil
SR
Westside
51.75
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
10
Charleston, Deqavious
JR
Gadsden County
51.86
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
11
Metzger, Jayson
SR
Bolles
52.03
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
12
Phillips, Chadwick
SO
South Walton
52.12
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
13
Burroughs, Quincy
FR
Raines
52.52
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
14
Blunt, Aaron
JR
Ribault
52.55
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
15
Priest, Devante
SR
Westside
52.58
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
16
King, DeQuan
FR
Raines
52.90
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
17
Sims, D Vante
SR
Rutherford
53.01
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
18
Harvey, Ahmari
SO
Florida High
53.03
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
19
Morris, Gavin
JR
South Walton
53.20
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
20
Kierce, Damarius
FR
Raines
54.14
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
400 Meters (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
Jordan, Kiarra
JR
Rickards
57.50
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
2
Kirkland, Kai'lyn
JR
Raines
57.91
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
3
O'Banner, A'Kyrah
JR
Godby
58.52
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
4
Bryan, Patasha
SO
South Walton
58.66
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
5
Kelly, Lanayjah
FR
Godby
59.76
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
6
Loriz, Jasmine
SR
West Florida
1:00.31
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
7
Jackson, Jaylah
SO
Wolfson
1:00.89
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
8
Smith, Shamira
JR
Raines
1:01.08
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
9
Shaw, Danielle
SR
Rickards
1:01.36
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
10
Austin, Anaje
JR
Bishop Kenny
1:01.66
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
11
Gardner, Parklyn
FR
Episcopal
1:01.92
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
12
McEvoy, Harper
SO
Episcopal
1:01.93
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
13
Noisette, Tenisha
FR
Raines
1:02.01
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
14
Davis, Kali
JR
Ribault
1:02.28
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
15
Meyers, Hannah
JR
Pensacola Catholic
1:02.37
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
16
Drake-Jackson, Jaliah
FR
North Bay Haven
1:05.53
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
1
Jordan, Kiarra
JR
Rickards
57.50
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
2
Kirkland, Kai'lyn
JR
Raines
57.91
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
3
O'Banner, A'Kyrah
JR
Godby
58.52
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
4
Bryan, Patasha
SO
South Walton
58.66
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
5
Kelly, Lanayjah
FR
Godby
59.76
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
6
Loriz, Jasmine
SR
West Florida
1:00.31
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
7
Jackson, Jaylah
SO
Wolfson
1:00.89
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
8
Smith, Shamira
JR
Raines
1:01.08
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
9
Shaw, Danielle
SR
Rickards
1:01.36
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
10
Austin, Anaje
JR
Bishop Kenny
1:01.66
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
11
Henley, Aniya
JR
Rickards
1:01.79
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
12
Gardner, Parklyn
FR
Episcopal
1:01.92
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
13
McEvoy, Harper
SO
Episcopal
1:01.93
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
14
Duffy, Rebecca
SR
Bolles
1:01.97
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
15
Noisette, Tenisha
FR
Raines
1:02.01
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
16
Davis, Kali
JR
Ribault
1:02.28
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
17
Meyers, Hannah
JR
Pensacola Catholic
1:02.37
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
18
Cannada, Annalise
8
Bolles
1:02.74
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
19
Odum, Kyra
SR
Florida High
1:03.74
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
20
Metzger, Alexis
FR
Bolles
1:04.36
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
800 Meters (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
Rivera, Chase
SR
Bolles
1:53.10
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
2
Phillips, Brandon
SR
South Walton
1:59.21
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
3
Daleo, Jacob
JR
South Walton
1:59.80
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
4
Perez, Elias
SR
Ridgeview
2:00.33
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
5
Suarez, Fernado
SR
Westside
2:00.45
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
6
Green, Xavier
SR
Raines
2:00.89
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
7
Rutkowski, Cole
SO
Bolles
2:01.00
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
8
Guice, Jordan
SO
Rickards
2:03.67
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
9
Speights, Ajajaughn
SR
Suwannee
2:03.89
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
10
Brazil, Marcus
JR
Ribault
2:04.18
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
11
Barnes, Cornelius
JR
Godby
2:04.74
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
12
McBride, Rajah
SR
Ribault
2:06.55
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
13
Brown, Kolin
FR
Rickards
2:06.88
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
14
King, Jaquon
FR
Raines
2:07.91
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
15
Hunter, Brandon
SR
Arnold
2:16.02
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
16
Kendall, Alex
SR
Arnold
2:16.30
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
1
Rivera, Chase
SR
Bolles
1:53.10
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
2
Phillips, Brandon
SR
South Walton
1:59.21
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
3
Daleo, Jacob
JR
South Walton
1:59.80
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
4
Perez, Elias
SR
Ridgeview
2:00.33
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
5
Suarez, Fernado
SR
Westside
2:00.45
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
6
Green, Xavier
SR
Raines
2:00.89
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
7
Rutkowski, Cole
SO
Bolles
2:01.00
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
8
Fetchero, Vincent
SR
Bishop Kenny
2:01.17
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
9
Ossi, Jacob
JR
Bishop Kenny
2:02.17
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
10
Guice, Jordan
SO
Rickards
2:03.67
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
11
Speights, Ajajaughn
SR
Suwannee
2:03.89
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
12
Brazil, Marcus
JR
Ribault
2:04.18
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
13
Barnes, Cornelius
JR
Godby
2:04.74
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
14
Garcia, Jose Paolo Miguel
JR
Ridgeview
2:04.83
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
15
McBride, Rajah
SR
Ribault
2:06.55
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
16
Brown, Kolin
FR
Rickards
2:06.88
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
17
Duhnoski, Colin
FR
Bolles
2:07.61
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
18
King, Jaquon
FR
Raines
2:07.91
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
19
Dean, Riley
SR
Fernandina Beach
2:08.08
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
20
James, Burl
SR
Gadsden County
2:08.50
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
800 Meters (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
Hastings, Kate
SO
Bolles
2:23.15
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
2
Rivera, Layne
SO
Bolles
2:24.15
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
3
Peele, Madison
SR
South Walton
2:24.75
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
4
Scali, Heidi
FR
South Walton
2:24.90
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
5
Thompson, Tanner
JR
Episcopal
2:26.99
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
6
Atcherson, Nia
7
Episcopal
2:27.41
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
7
Thompson, Anaya
FR
Godby
2:27.78
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
8
Dean, Olivia
SO
Florida High
2:28.50
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
9
Areola, Maria
SR
West Florida
2:28.93
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
10
Jones, Amaya
SO
Godby
2:29.87
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
11
Sander-Nazario, India
SR
Florida High
2:30.45
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
12
Loriz, Jasmine
SR
West Florida
2:35.50
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
13
Reid, Selket
FR
Raines
2:39.11
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
14
Parker, Lydia
SR
Yulee
2:40.29
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
15
Bennett, Lydia
SR
West Nassau
2:41.78
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
16
Wrye, Morgan
SR
Fernandina Beach
2:46.20
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
1
Hastings, Kate
SO
Bolles
2:23.15
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
2
Rivera, Layne
SO
Bolles
2:24.15
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
3
Peele, Madison
SR
South Walton
2:24.75
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
4
Scali, Heidi
FR
South Walton
2:24.90
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
5
Thompson, Tanner
JR
Episcopal
2:26.99
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
6
Atcherson, Nia
7
Episcopal
2:27.41
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
7
Witt, Abigail
JR
Bolles
2:27.42
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
8
Thompson, Anaya
FR
Godby
2:27.78
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
9
Dean, Olivia
SO
Florida High
2:28.50
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
10
Areola, Maria
SR
West Florida
2:28.93
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
11
Jones, Amaya
SO
Godby
2:29.87
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
12
Sander-Nazario, India
SR
Florida High
2:30.45
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
13
Locke, Lauren
SR
Marianna
2:31.18
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
14
Schmidt, Mary
SO
Bishop Kenny
2:31.30
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
15
Canavan, Amber
FR
Bishop Kenny
2:33.07
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
16
West, Auryn
SR
Florida High
2:35.43
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
17
Loriz, Jasmine
SR
West Florida
2:35.50
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
18
Coleman, Niya
8
Florida High
2:38.45
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
19
Duchene, Blythe
FR
Ridgeview
2:38.53
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
20
Fetchero, Kara
SO
Bishop Kenny
2:38.67
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
1600 Meters (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
Hicks, Charles
SR
Bolles
4:20.78
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
2
Rivera, Chase
SR
Bolles
4:22.38
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
3
Nesi, Joel
SR
Ridgeview
4:22.44
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
4
Hastings, Alex
SR
Bolles
4:23.92
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
5
Daleo, Jacob
JR
South Walton
4:31.64
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
6
Gindl, Phillip
JR
West Florida
4:34.14
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
7
Mohamad, Bilal
SR
Arnold
4:35.34
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
8
Guice, Jordan
SO
Rickards
4:41.39
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
8
Brownlee, Jalen
SO
Rickards
4:41.39
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
10
Porter, Chris
SR
Rickards
4:44.35
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
11
Sorensen, John
SR
Fernandina Beach
4:45.66
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
12
Dean, Riley
SR
Fernandina Beach
4:46.54
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
13
Blake, Joseph
SR
Pensacola Catholic
4:47.51
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
14
Kwiatkowski, Caden
SO
Fernandina Beach
4:47.56
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
15
Wiedeman, Daniel
JR
Wakulla
4:50.72
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
16
Gray, Thomas
SO
Fernandina Beach
5:02.33
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
1
Hicks, Charles
SR
Bolles
4:20.78
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
2
Rivera, Chase
SR
Bolles
4:22.38
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
3
Nesi, Joel
SR
Ridgeview
4:22.44
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
4
Hastings, Alex
SR
Bolles
4:23.92
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
5
Khan, Kamren
SR
Bolles
4:31.47
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
6
Daleo, Jacob
JR
South Walton
4:31.64
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
7
Gindl, Phillip
JR
West Florida
4:34.14
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
8
Mohamad, Bilal
SR
Arnold
4:35.34
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
9
Guice, Jordan
SO
Rickards
4:41.39
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
9
Brownlee, Jalen
SO
Rickards
4:41.39
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
11
Porter, Chris
SR
Rickards
4:44.35
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
12
Sorensen, John
SR
Fernandina Beach
4:45.66
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
13
Dean, Riley
SR
Fernandina Beach
4:46.54
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
14
Blake, Joseph
SR
Pensacola Catholic
4:47.51
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
15
Kwiatkowski, Caden
SO
Fernandina Beach
4:47.56
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
16
Wagner, Zach
FR
Bishop Kenny
4:47.97
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
17
Wiedeman, Daniel
JR
Wakulla
4:50.72
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
18
Kelley, Keith
SR
Ridgeview
4:52.31
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
19
Waitrovich, Andrew
JR
Bishop Kenny
4:53.28
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
20
Bennett, Mason
SR
Arnold
4:53.41
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
1600 Meters (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
Kummings, Helena
JR
Bolles
5:28.75
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
2
Csikai, Elizabeth
8
Bolles
5:30.22
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
3
Montoya, Maxine
SO
Bolles
5:30.25
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
4
Locke, Lauren
SR
Marianna
5:31.03
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
5
Fletcher, Julia
SR
Bishop Kenny
5:35.28
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
6
Wyer, Brianna
SR
Pensacola Catholic
5:36.68
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
7
Williams, Summer
SR
Florida High
5:37.73
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
8
Parker, Lydia
SR
Yulee
5:40.67
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
9
Dean, Olivia
SO
Florida High
5:43.50
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
10
Ashley, Marisa
SO
Arnold
5:53.52
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
11
Frymire, Sheri
SR
Pensacola Catholic
5:54.23
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
12
Grant, Skylar
JR
West Florida
5:57.78
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
13
Calder, Sydnee
FR
Fernandina Beach
6:00.96
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
14
Durden, Shannon
SO
West Nassau
6:02.47
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
15
Alford, Clara
FR
Wakulla
6:16.61
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
16
Nichol, Amelie
JR
Fernandina Beach
6:18.01
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
1
Kummings, Helena
JR
Bolles
5:28.75
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
2
Csikai, Elizabeth
8
Bolles
5:30.22
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
3
Montoya, Maxine
SO
Bolles
5:30.25
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
4
Locke, Lauren
SR
Marianna
5:31.03
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
5
Fletcher, Julia
SR
Bishop Kenny
5:35.28
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
6
Wyer, Brianna
SR
Pensacola Catholic
5:36.68
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
7
Williams, Summer
SR
Florida High
5:37.73
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
8
Parker, Lydia
SR
Yulee
5:40.67
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
9
Josephson, Samantha
JR
Bolles
5:41.35
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
10
Dean, Olivia
SO
Florida High
5:43.50
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
11
Mullaney, Grace
SO
Bishop Kenny
5:49.93
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
12
Kowkabany, Hannah
7
Episcopal
5:51.14
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
13
Ashley, Marisa
SO
Arnold
5:53.52
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
14
Magruder, Anna
JR
Ridgeview
5:54.05
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
15
Frymire, Sheri
SR
Pensacola Catholic
5:54.23
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
16
Grant, Skylar
JR
West Florida
5:57.78
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
17
Calder, Sydnee
FR
Fernandina Beach
6:00.96
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
18
Durden, Shannon
SO
West Nassau
6:02.47
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
19
Smith, Caroline
JR
Episcopal
6:04.43
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
20
McMahan, Emma
SO
Bishop Kenny
6:06.84
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
3200 Meters (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
Hicks, Charles
SR
Bolles
9:34.34
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
2
Hastings, Alex
SR
Bolles
9:39.39
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
3
Khan, Kamren
SR
Bolles
9:42.79
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
4
Brady, William
FR
Bolles
9:43.74
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
5
Mohamad, Bilal
SR
Arnold
10:01.27
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
6
Gindl, Phillip
JR
West Florida
10:04.95
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
7
Porter, Chris
SR
Rickards
10:20.04
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
8
Bennett, Mason
SR
Arnold
10:27.86
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
9
Sorensen, John
SR
Fernandina Beach
10:37.18
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
10
Blake, Joseph
SR
Pensacola Catholic
10:38.13
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
11
Brownlee, Jalen
SO
Rickards
10:42.17
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
12
Kwiatkowski, Caden
SO
Fernandina Beach
10:44.64
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
13
Richards, Malachi
SR
Rickards
10:53.57
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
14
Castano, Morgan
JR
Florida High
11:09.68
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
15
Salmon, Riley
SR
Fernandina Beach
11:19.94
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
16
Gray, Thomas
SO
Fernandina Beach
11:53.39
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
1
Hicks, Charles
SR
Bolles
9:34.34
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
2
Hastings, Alex
SR
Bolles
9:39.39
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
3
Khan, Kamren
SR
Bolles
9:42.79
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
4
Brady, William
FR
Bolles
9:43.74
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
5
Nesi, Joel
SR
Ridgeview
9:45.59
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
6
Mohamad, Bilal
SR
Arnold
10:01.27
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
7
Kennedy, Matthew
SR
Bishop Kenny
10:02.53
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
8
Gindl, Phillip
JR
West Florida
10:04.95
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
9
Porter, Chris
SR
Rickards
10:20.04
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
10
Bennett, Mason
SR
Arnold
10:27.86
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
11
Teal, Michael
SO
Bishop Kenny
10:34.74
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
12
Sorensen, John
SR
Fernandina Beach
10:37.18
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
13
Blake, Joseph
SR
Pensacola Catholic
10:38.13
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
14
Kelley, Keith
SR
Ridgeview
10:40.08
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
15
Brownlee, Jalen
SO
Rickards
10:42.17
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
16
Kwiatkowski, Caden
SO
Fernandina Beach
10:44.64
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
17
Carmody, Rory
SR
West Florida
10:50.83
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
18
Richards, Malachi
SR
Rickards
10:53.57
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
19
Freeman, John Michael
JR
North Bay Haven
10:58.95
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
20
Waiguru, Carlton
SO
Clay
11:00.00
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
3200 Meters (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
Csikai, Elizabeth
8
Bolles
11:34.27
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
2
Montoya, Maxine
SO
Bolles
11:48.77
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
3
Mickler, Ella
8
Bolles
11:51.66
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
4
Evans, Catharine
JR
Bishop Kenny
12:03.86
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
5
Williams, Summer
SR
Florida High
12:32.37
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
6
Wyer, Brianna
SR
Pensacola Catholic
12:39.57
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
7
Grant, Skylar
JR
West Florida
12:41.35
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
8
Ashley, Marisa
SO
Arnold
12:45.85
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
9
Frymire, Sheri
SR
Pensacola Catholic
12:45.87
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
10
Parker, Lydia
SR
Yulee
13:20.21
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
11
Durden, Shannon
SO
West Nassau
13:57.47
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
12
Jones, Jordan
SR
Florida High
14:17.62
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
13
Blitch, Elizabeth
FR
Wakulla
14:18.15
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
14
Nichol, Amelie
JR
Fernandina Beach
14:33.04
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
15
Gutierrez-Tapia, Alysha
JR
Florida High
14:40.86
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
16
Pritchard, Daniele
SR
Yulee
15:01.64
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
1
Csikai, Elizabeth
8
Bolles
11:34.27
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
2
Montoya, Maxine
SO
Bolles
11:48.77
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
3
Mickler, Ella
8
Bolles
11:51.66
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
4
Evans, Catharine
JR
Bishop Kenny
12:03.86
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
5
Holland, Caroline
SR
Bolles
12:24.22
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
6
Williams, Summer
SR
Florida High
12:32.37
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
7
Wyer, Brianna
SR
Pensacola Catholic
12:39.57
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
8
Alligood, Madison
JR
Bishop Kenny
12:39.82
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
9
Albertelli, Anna
SO
Bishop Kenny
12:41.34
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
10
Grant, Skylar
JR
West Florida
12:41.35
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
11
Ashley, Marisa
SO
Arnold
12:45.85
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
12
Frymire, Sheri
SR
Pensacola Catholic
12:45.87
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
13
Glenn, Mackenize
FR
Episcopal
12:52.75
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
14
Saunders, Kathryn
FR
Bishop Kenny
12:53.68
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
15
Parker, Lydia
SR
Yulee
13:20.21
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
16
Durden, Shannon
SO
West Nassau
13:57.47
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
17
Green, Ariah
SR
South Walton
14:02.80
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
18
Riggs, Elizabeth
JR
Episcopal
14:08.61
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
19
Jones, Jordan
SR
Florida High
14:17.62
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
20
Blitch, Elizabeth
FR
Wakulla
14:18.15
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
100 Hurdles (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
Wind
1
Holland, Corliss
SR
Raines
15.04
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
2
Jones, Auzjay
SR
Bishop Kenny
15.25
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
1.5
3
Williams, Armani
SR
Godby
15.52
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
4
Williams, Jakell
SR
Rickards
15.59
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
5
Howard, Blair
JR
South Walton
16.35
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
+0.0
6
Wynn, Emonei
SR
Menendez
16.87
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
1.5
7
White-Stewart, Malayshia
SO
Taylor County
16.99
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
8
Neal, Dynesty
SR
West Florida
17.04
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
+0.0
9
Hansen, Sabrina
FR
Fernandina Beach
17.16
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
10
Albert, De'Ana
FR
Wakulla
17.33
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
11
Green, Aniya
SO
Yulee
17.63
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
12
Camaret, Merileigh
JR
South Walton
17.65
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
+0.0
13
Bellamy, Shavonne
SR
Yulee
18.07
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
14
Turner, Elizabeth
FR
South Walton
18.50
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
+0.0
15
Wachholz, Catherine
FR
Bolles
18.58
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
1.5
16
Diebenow, Atlantic
8
Bolles
18.64
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
1.5
1
Holland, Corliss
SR
Raines
15.04
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
2
Jones, Auzjay
SR
Bishop Kenny
15.25
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
1.5
3
Williams, Armani
SR
Godby
15.52
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
4
Williams, Jakell
SR
Rickards
15.59
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
5
Howard, Blair
JR
South Walton
16.35
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
+0.0
6
Wynn, Emonei
SR
Menendez
16.87
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
1.5
7
White-Stewart, Malayshia
SO
Taylor County
16.99
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
8
Neal, Dynesty
SR
West Florida
17.04
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
+0.0
9
Hansen, Sabrina
FR
Fernandina Beach
17.16
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
10
Albert, De'Ana
FR
Wakulla
17.33
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
11
Green, Aniya
SO
Yulee
17.63
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
12
Camaret, Merileigh
JR
South Walton
17.65
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
+0.0
13
Martin, Dariniya
FR
Suwannee
17.77
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
14
Bellamy, Shavonne
SR
Yulee
18.07
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
15
Robinson, Sade
SO
Ribault
18.09
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
16
Folson, Charmaine
SO
Rickards
18.12
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
17
Turner, Elizabeth
FR
South Walton
18.50
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
+0.0
18
Wachholz, Catherine
FR
Bolles
18.58
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
1.5
19
Diebenow, Atlantic
8
Bolles
18.64
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
1.5
20
Wright, Jalissa
FR
Walton
19.34
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
+0.0
110 Hurdles (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
Wind
1
Bryant, Jabari
SR
Rickards
14.92
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
2
Baldwin, Ge'Kelvion
JR
Godby
15.08
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
3
Daniels, Da'mon
JR
Raines
15.13
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
4
Robinson, Christopher
SR
Rickards
15.27
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
5
Gilliam, Alexander
SR
Gadsden County
15.31
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
6
Hendley, Brandon
JR
Westside
15.43
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
1.0
7
Vickers, Eugene
JR
Ribault
15.46
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
8
Simmons, James
SO
West Florida
15.53
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
+0.0
9
Kilpatrick, Alexander
JR
South Walton
15.57
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
+0.0
10
Robinson, Harrison
FR
Raines
15.66
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
11
Thompson, Samuel
SO
Yulee
16.26
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
12
Castro, Joaquin
SR
Ridgeview
16.31
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
1.0
13
Buatu, Jacob
SR
Arnold
16.62
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
+0.0
14
Thomas, Avonte
JR
Wolfson
16.85
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
1.0
15
Cywes, Alexander
SR
Bolles
17.31
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
1.0
16
Robinson, Jalen
SR
North Bay Haven
18.02
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
+0.0
1
Bryant, Jabari
SR
Rickards
14.92
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
2
Baldwin, Ge'Kelvion
JR
Godby
15.08
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
3
Daniels, Da'mon
JR
Raines
15.13
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
4
Robinson, Christopher
SR
Rickards
15.27
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
5
Gilliam, Alexander
SR
Gadsden County
15.31
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
6
Hendley, Brandon
JR
Westside
15.43
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
1.0
7
Vickers, Eugene
JR
Ribault
15.46
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
8
Cauley, Kristopher
SR
Godby
15.48
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
9
Simmons, James
SO
West Florida
15.53
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
+0.0
10
Kilpatrick, Alexander
JR
South Walton
15.57
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
+0.0
10
Pittman, Jaden
SR
Godby
15.57
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
12
Robinson, Harrison
FR
Raines
15.66
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
13
Morgan, Javan
SR
Florida High
16.00
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
14
Thompson, Samuel
SO
Yulee
16.26
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
15
Castro, Joaquin
SR
Ridgeview
16.31
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
1.0
16
Harris, Tyss
JR
Ribault
16.61
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
17
Buatu, Jacob
SR
Arnold
16.62
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
+0.0
18
Thomas, Avonte
JR
Wolfson
16.85
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
1.0
19
Giedrys, Jeremiah
JR
Fernandina Beach
16.94
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
20
Neil, Robert
SO
Yulee
17.08
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
300 Hurdles (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
Bryant, Jabari
SR
Rickards
38.10
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
2
Gilliam, Alexander
SR
Gadsden County
38.63
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
3
Baldwin, Ge'Kelvion
JR
Godby
39.59
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
4
Robinson, Christopher
SR
Rickards
39.85
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
5
Sanders, Christopher
SR
Bolles
40.44
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
6
Vickers, Eugene
JR
Ribault
40.59
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
7
Thompson, Samuel
SO
Yulee
40.60
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
8
Hendley, Brandon
JR
Westside
40.66
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
9
Simmons, James
SO
West Florida
42.09
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
10
Shuman, Evan
SR
Fernandina Beach
42.20
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
11
Gaines, Quanteris
JR
West Florida
42.43
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
12
Buatu, Jacob
SR
Arnold
42.50
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
13
Thomas, Avonte
JR
Wolfson
42.52
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
14
Castro, Joaquin
SR
Ridgeview
42.53
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
15
Norris , Sedric
SR
Raines
42.69
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
16
Kilpatrick, Alexander
JR
South Walton
43.26
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
1
Bryant, Jabari
SR
Rickards
38.10
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
2
Gilliam, Alexander
SR
Gadsden County
38.63
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
3
Baldwin, Ge'Kelvion
JR
Godby
39.59
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
4
Robinson, Christopher
SR
Rickards
39.85
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
5
Cauley, Kristopher
SR
Godby
40.07
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
6
Sanders, Christopher
SR
Bolles
40.44
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
7
Vickers, Eugene
JR
Ribault
40.59
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
8
Thompson, Samuel
SO
Yulee
40.60
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
9
Hendley, Brandon
JR
Westside
40.66
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
10
Pratt, Jaquari
SR
Suwannee
40.90
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
11
Simmons, James
SO
West Florida
42.09
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
12
Shuman, Evan
SR
Fernandina Beach
42.20
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
13
Gaines, Quanteris
JR
West Florida
42.43
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
14
Buatu, Jacob
SR
Arnold
42.50
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
15
Thomas, Avonte
JR
Wolfson
42.52
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
16
Castro, Joaquin
SR
Ridgeview
42.53
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
17
Norris , Sedric
SR
Raines
42.69
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
18
Hall, Dontreal
JR
Gadsden County
43.13
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
19
Kilpatrick, Alexander
JR
South Walton
43.26
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
20
Morgan, Javan
SR
Florida High
43.35
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
300 Hurdles (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
Williams, Jakell
SR
Rickards
45.41
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
2
Cox, Janasia
SR
Gadsden County
45.70
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
3
Sanders, Shekinah
JR
Bolles
45.85
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
4
Kirkland, Kendall
SR
Raines
46.26
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
5
Neal, Dynesty
SR
West Florida
47.55
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
6
Jordan, Kiarra
JR
Rickards
47.85
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
7
Holland, Corliss
SR
Raines
48.00
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
8
Johnston, Brooke
FR
Episcopal
48.17
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
9
Griffin, LaShawn
JR
Rickards
48.69
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
10
Taylor, Ayanni
SO
Raines
51.69
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
11
Henderson, Amari
JR
West Florida
52.54
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
12
Johns, Chloe
FR
Bolles
52.85
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
13
Ion, Ana
SR
Episcopal
53.39
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
14
Turner, Elizabeth
FR
South Walton
53.48
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
15
West, Jisela
SO
West Nassau
54.48
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
16
Holder, Abbie
SO
South Walton
55.19
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
1
Williams, Jakell
SR
Rickards
45.41
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
2
Cox, Janasia
SR
Gadsden County
45.70
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
3
Sanders, Shekinah
JR
Bolles
45.85
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
4
Kirkland, Kendall
SR
Raines
46.26
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
5
Neal, Dynesty
SR
West Florida
47.55
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
6
Jordan, Kiarra
JR
Rickards
47.85
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
7
Holland, Corliss
SR
Raines
48.00
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
8
Johnston, Brooke
FR
Episcopal
48.17
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
9
Griffin, LaShawn
JR
Rickards
48.69
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
10
Woodie, Alanah
FR
Florida High
50.39
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
11
Albert, De'Ana
FR
Wakulla
50.53
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
12
Taylor, Ayanni
SO
Raines
51.69
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
13
Henderson, Amari
JR
West Florida
52.54
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
14
Johns, Chloe
FR
Bolles
52.85
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
15
Ion, Ana
SR
Episcopal
53.39
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
16
Turner, Elizabeth
FR
South Walton
53.48
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
17
Folson, Charmaine
SO
Rickards
53.57
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
18
Wachholz, Catherine
FR
Bolles
53.84
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
19
West, Jisela
SO
West Nassau
54.48
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
20
Holder, Abbie
SO
South Walton
55.19
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
4 x 100 Relay (Men)
Top↑
Team
Time
Athletes
Meet
Meet Date
1
Ribault
42.96
Carson
,
Gantt
,
Robinson
,
Vickers
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
2
Gadsden County
43.02
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
3
Rickards
43.28
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
4
West Florida
43.74
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
5
Arnold
43.96
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
6
Godby
43.98
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
7
Marianna
44.45
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
8
South Walton
44.65
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
9
Pensacola Catholic
44.99
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
10
Baldwin
45.40
Coffey
,
Poole
,
Sanderson
,
Rice
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
11
Yulee
45.78
Halliwell
,
Thompson
,
Wilson
,
Wilson
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
12
Fernandina Beach
46.10
Pulwicz
,
Bille
,
Runyeon
,
Whitehurst
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
13
Bishop Kenny
46.50
Pore
,
Airheart
,
Maxwell
,
Jones
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
14
Bolles
46.95
Parker
,
Kennard
,
Chen
,
Morris
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
15
Ridgeview
52.56
Osborn
,
Gonzalez
,
Cooper
,
Rockett
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
16
Menendez
58.29
Jackson
,
Jones
,
Turner
,
Hutchinson
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
1
Ribault
42.96
Carson
,
Gantt
,
Robinson
,
Vickers
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
2
Gadsden County
43.02
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
3
Rickards
43.28
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
4
West Florida
43.74
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
5
Arnold
43.96
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
6
Godby
43.98
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
7
Marianna
44.45
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
8
Florida High
44.46
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
9
South Walton
44.65
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
10
Wakulla
44.96
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
11
Pensacola Catholic
44.99
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
12
Baldwin
45.40
Coffey
,
Poole
,
Sanderson
,
Rice
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
13
Yulee
45.78
Halliwell
,
Thompson
,
Wilson
,
Wilson
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
14
Fernandina Beach
46.10
Pulwicz
,
Bille
,
Runyeon
,
Whitehurst
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
15
Andrew Jackson
46.15
Brady
,
Dove
,
Daniels
,
Riggins
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
16
Bishop Kenny
46.50
Pore
,
Airheart
,
Maxwell
,
Jones
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
17
Bolles
46.95
Parker
,
Kennard
,
Chen
,
Morris
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
18
Suwannee
46.96
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
19
Ridgeview
52.56
Osborn
,
Gonzalez
,
Cooper
,
Rockett
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
20
Menendez
58.29
Jackson
,
Jones
,
Turner
,
Hutchinson
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
4 x 100 Relay (Women)
Top↑
Team
Time
Athletes
Meet
Meet Date
1
Godby
48.36
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
2
Raines
49.37
Dennis
,
Green
,
Smith
,
Scott
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
3
Bolles
50.19
Moorer
,
Pitt
,
Aldana
,
Sanders
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
4
Wakulla
50.24
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
5
Rickards
50.69
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
6
Episcopal
50.72
Johnston
,
Hardwick
,
Rawls
,
Carter
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
7
Suwannee
51.16
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
8
North Bay Haven
52.29
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
9
Ribault
52.83
Sykes
,
Davis
,
Robinson
,
Richards
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
10
Bishop Kenny
52.86
Shultz
,
Shultz
,
Miranda
,
Mitchum
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
11
Fernandina Beach
52.91
Slaughter
,
Dubose
,
White
,
Alexander
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
12
West Florida
53.08
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
13
Andrew Jackson
54.11
Thomas
,
Fedd
,
Smith
,
Smith
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
14
Ridgeview
54.57
Reynolds
,
Polk
,
Sampson
,
Whaley
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
14
Arnold
54.57
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
16
Pensacola Catholic
54.87
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
1
Godby
48.36
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
2
Raines
49.37
Dennis
,
Green
,
Smith
,
Scott
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
3
Bolles
50.19
Moorer
,
Pitt
,
Aldana
,
Sanders
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
4
Wakulla
50.24
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
5
Rickards
50.69
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
6
Episcopal
50.72
Johnston
,
Hardwick
,
Rawls
,
Carter
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
7
Suwannee
51.16
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
8
Gadsden County
51.80
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
9
North Bay Haven
52.29
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
10
Ribault
52.83
Sykes
,
Davis
,
Robinson
,
Richards
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
11
Bishop Kenny
52.86
Shultz
,
Shultz
,
Miranda
,
Mitchum
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
12
Fernandina Beach
52.91
Slaughter
,
Dubose
,
White
,
Alexander
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
13
Taylor County
52.99
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
14
Florida High
53.07
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
15
West Florida
53.08
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
16
Andrew Jackson
54.11
Thomas
,
Fedd
,
Smith
,
Smith
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
17
Ridgeview
54.57
Reynolds
,
Polk
,
Sampson
,
Whaley
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
17
Arnold
54.57
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
19
Pensacola Catholic
54.87
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
20
West Nassau
55.41
Bennett
,
Kish
,
West
,
Nettles
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
4 x 400 Relay (Men)
Top↑
Team
Time
Athletes
Meet
Meet Date
1
Westside
3:26.67
Jackson
,
Suarez
,
Thomasson
,
Priest
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
2
Ribault
3:27.19
McBride
,
Brazil
,
Carson
,
Muldrow
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
3
Raines
3:27.67
Norris
,
Green
,
Brooks
,
Burroughs
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
4
South Walton
3:28.03
Phillips
,
Martin
,
Phillips
,
Morris
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
5
Bolles
3:28.55
Rivera
,
Metzger
,
Sanders
,
Cywes
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
6
Godby
3:28.87
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
7
Rickards
3:29.11
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
8
Ridgeview
3:32.12
Osborn
,
Roy
,
Koziolek
,
Perez
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
9
West Florida
3:33.21
St Cyr
,
Cornish-Rogers
,
Bryant
,
Gindl
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
10
Episcopal
3:35.04
Brunell
,
McKee
,
Officer
,
Tremble
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
11
Andrew Jackson
3:36.01
Hatcher
,
Daniels
,
Daniels
,
Coleman
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
12
Yulee
3:40.18
Jackson
,
Halliwell
,
Thompson
,
Wilson
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
13
Pensacola Catholic
3:41.17
Lopez
,
Hooker
,
Williams
,
Turner
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
14
Suwannee
3:43.26
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
15
Arnold
3:47.11
Ford
,
Hess
,
Noble
,
Hunter
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
16
Gadsden County
3:48.83
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
1
Westside
3:26.67
Jackson
,
Suarez
,
Thomasson
,
Priest
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
2
Ribault
3:27.19
McBride
,
Brazil
,
Carson
,
Muldrow
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
3
Raines
3:27.67
Norris
,
Green
,
Brooks
,
Burroughs
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
4
South Walton
3:28.03
Phillips
,
Martin
,
Phillips
,
Morris
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
5
Bolles
3:28.55
Rivera
,
Metzger
,
Sanders
,
Cywes
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
6
Godby
3:28.87
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
7
Rickards
3:29.11
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
8
Ridgeview
3:32.12
Osborn
,
Roy
,
Koziolek
,
Perez
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
9
West Florida
3:33.21
St Cyr
,
Cornish-Rogers
,
Bryant
,
Gindl
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
10
Episcopal
3:35.04
Brunell
,
McKee
,
Officer
,
Tremble
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
11
Bishop Kenny
3:35.30
Straley
,
Madrid
,
Pore
,
Fetchero
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
12
Andrew Jackson
3:36.01
Hatcher
,
Daniels
,
Daniels
,
Coleman
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
13
Yulee
3:40.18
Jackson
,
Halliwell
,
Thompson
,
Wilson
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
14
Pensacola Catholic
3:41.17
Lopez
,
Hooker
,
Williams
,
Turner
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
15
Suwannee
3:43.26
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
16
Arnold
3:47.11
Ford
,
Hess
,
Noble
,
Hunter
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
17
Gadsden County
3:48.83
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
18
North Bay Haven
3:50.24
Grogan
,
Hale
,
Porter
,
Robinson
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
19
Fernandina Beach
3:50.68
Dean
,
Bille
,
Miller
,
Shuman
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
20
Clay
4:15.91
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
4 x 400 Relay (Women)
Top↑
Team
Time
Athletes
Meet
Meet Date
1
Godby
3:59.18
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
2
Florida High
4:05.79
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
3
South Walton
4:07.37
Bryan
,
Scali
,
Howard
,
Peele
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
4
Bolles
4:10.98
Duffy
,
Sanders
,
Rivera
,
Hastings
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
5
Raines
4:11.81
Kirkland
,
Holland
,
Smith
,
Kirkland
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
6
West Florida
4:13.28
Henderson
,
Areola
,
Neal
,
Loriz
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
7
Rickards
4:15.49
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
8
Episcopal
4:22.05
Hardwick
,
McEvoy
,
Gardner
,
Johnston
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
9
Gadsden County
4:25.75
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
10
Bishop Kenny
4:29.60
Abinsay
,
Austin
,
McVearry
,
Ruen
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
11
Ridgeview
4:33.57
Duchene
,
Anferova
,
Schaefer
,
Whaley
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
12
Ribault
4:34.44
Davis
,
Lockett
,
Brown
,
Sykes
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
13
Pensacola Catholic
4:35.38
Meyers
,
Toellner
,
Frymire
,
Wyer
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
14
Fernandina Beach
4:38.87
Culley
,
Wrye
,
Calder
,
Long
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
15
Yulee
4:43.52
Bellamy
,
Domingo
,
Owenby
,
Slebos
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
16
North Bay Haven
4:56.34
Taylor
,
Steele
,
McKenzie
,
Drake-Jackson
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
1
Godby
3:59.18
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
2
Florida High
4:05.79
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
3
South Walton
4:07.37
Bryan
,
Scali
,
Howard
,
Peele
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
4
Bolles
4:10.98
Duffy
,
Sanders
,
Rivera
,
Hastings
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
5
Raines
4:11.81
Kirkland
,
Holland
,
Smith
,
Kirkland
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
6
West Florida
4:13.28
Henderson
,
Areola
,
Neal
,
Loriz
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
7
Rickards
4:15.49
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
8
Episcopal
4:22.05
Hardwick
,
McEvoy
,
Gardner
,
Johnston
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
9
Gadsden County
4:25.75
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
10
Suwannee
4:26.89
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
11
Bishop Kenny
4:29.60
Abinsay
,
Austin
,
McVearry
,
Ruen
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
12
Ridgeview
4:33.57
Duchene
,
Anferova
,
Schaefer
,
Whaley
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
13
Ribault
4:34.44
Davis
,
Lockett
,
Brown
,
Sykes
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
14
Pensacola Catholic
4:35.38
Meyers
,
Toellner
,
Frymire
,
Wyer
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
15
Fernandina Beach
4:38.87
Culley
,
Wrye
,
Calder
,
Long
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
16
Yulee
4:43.52
Bellamy
,
Domingo
,
Owenby
,
Slebos
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
17
North Bay Haven
4:56.34
Taylor
,
Steele
,
McKenzie
,
Drake-Jackson
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
18
Clay
4:57.35
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
19
West Nassau
4:57.42
Bennett
,
Getz
,
Gibbs
,
West
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
20
Baker County
5:16.64
Pelfrey
,
Johnson
,
Echols
,
McGinley
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
4 x 800 Relay (Men)
Top↑
Team
Time
Athletes
Meet
Meet Date
1
Bolles
8:24.13
Brady
,
Hicks
,
Fewell
,
Rivera
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
2
Ridgeview
8:24.64
Garcia
,
Frietze
,
Perez
,
Nesi
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
3
Rickards
8:25.99
Bryant
,
Chandler
,
Donaldson
,
Guice
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
4
Ribault
8:26.82
McBride
,
Muldrow
,
Axon
,
Brazil
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
5
South Walton
8:32.83
Phillips
,
Phillips
,
Daleo
,
Morris
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
6
Raines
8:33.57
King
,
Tillman
,
Kinder
,
Green
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
7
Bishop Kenny
8:34.74
Kennelly
,
Ossi
,
Wagner
,
Fetchero
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
8
Suwannee
8:48.55
Speights
,
Cruz-Marcelo
,
Land
,
Pratt
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
9
Yulee
8:56.76
Smith
,
Neil
,
Wells
,
Lopez
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
10
Fernandina Beach
8:59.81
Sorensen
,
Dean
,
Kwiatkowski
,
Moyes
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
11
Arnold
9:02.62
Bennett
,
Mohamad
,
Hunter
,
Kendall
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
12
Wakulla
9:02.72
McCord
,
Cole
,
Votaw
,
Wiedeman
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
13
Florida High
9:11.33
Castano
,
Haigler
,
Farmer
,
Stanley
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
14
Clay
9:12.07
Bybee
,
Duran
,
Waiguru
,
Carter
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
15
North Bay Haven
9:15.58
Porter
,
Freeman
,
Hartless
,
Wilmont
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
16
West Florida
9:27.02
Gindl
,
Carmody
,
Lopez
,
Hirst
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
1
Bolles
8:24.13
Brady
,
Hicks
,
Fewell
,
Rivera
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
2
Ridgeview
8:24.64
Garcia
,
Frietze
,
Perez
,
Nesi
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
3
Rickards
8:25.99
Bryant
,
Chandler
,
Donaldson
,
Guice
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
4
Ribault
8:26.82
McBride
,
Muldrow
,
Axon
,
Brazil
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
5
South Walton
8:32.83
Phillips
,
Phillips
,
Daleo
,
Morris
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
6
Raines
8:33.57
King
,
Tillman
,
Kinder
,
Green
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
7
Bishop Kenny
8:34.74
Kennelly
,
Ossi
,
Wagner
,
Fetchero
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
8
Suwannee
8:48.55
Speights
,
Cruz-Marcelo
,
Land
,
Pratt
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
9
Yulee
8:56.76
Smith
,
Neil
,
Wells
,
Lopez
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
10
Fernandina Beach
8:59.81
Sorensen
,
Dean
,
Kwiatkowski
,
Moyes
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
11
Arnold
9:02.62
Bennett
,
Mohamad
,
Hunter
,
Kendall
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
12
Wakulla
9:02.72
McCord
,
Cole
,
Votaw
,
Wiedeman
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
13
Florida High
9:11.33
Castano
,
Haigler
,
Farmer
,
Stanley
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
14
Clay
9:12.07
Bybee
,
Duran
,
Waiguru
,
Carter
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
15
North Bay Haven
9:15.58
Porter
,
Freeman
,
Hartless
,
Wilmont
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
16
Andrew Jackson
9:19.37
Daniels
,
Merritt
,
Riggins
,
Coley
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
17
West Florida
9:27.02
Gindl
,
Carmody
,
Lopez
,
Hirst
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
18
Menendez
9:29.35
Courter
,
Canoura
,
Lawrence
,
Howard
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
19
Pensacola Catholic
9:57.69
Hockenberry
,
Harmon
,
Middleton
,
Blake
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
4 x 800 Relay (Women)
Top↑
Team
Time
Athletes
Meet
Meet Date
1
Florida High
10:22.80
Sander-Nazario
,
Dean
,
West
,
Coleman
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
2
South Walton
10:24.14
Bryan
,
Howard
,
Scali
,
Peele
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
3
Episcopal
10:27.43
Glenn
,
Kowkabany
,
Atcherson
,
Morris
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
4
Bishop Kenny
10:33.62
Canavan
,
Fetchero
,
Schmidt
,
O'Connell-Becker
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
5
West Florida
10:43.51
Grant
,
Areola
,
Portugal
,
Mott
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
6
Bolles
10:50.20
Ropp
,
Josephson
,
Kummings
,
Csikai
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
7
Wakulla
10:58.64
Jefferson
,
Votaw
,
Alford
,
Langston
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
8
Raines
10:59.33
Reid
,
Noisette
,
Taylor
,
Sams
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
9
Pensacola Catholic
11:01.45
Thomas
,
Toellner
,
Frymire
,
Wyer
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
10
Ridgeview
11:05.32
Schaefer
,
Anferova
,
Duchene
,
Magruder
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
11
Rickards
11:15.79
Jordan
,
Jones
,
Henley
,
Sims
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
12
Yulee
11:23.29
Spires
,
Owenby
,
Slebos
,
Parker
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
13
Fernandina Beach
11:23.37
Nichol
,
Delfs
,
Calder
,
Wrye
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
14
Arnold
11:35.60
Ashley
,
Hix
,
Kelley
,
Morgan
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
15
Suwannee
12:29.61
Kalandyk
,
Legget
,
Lamb
,
Rodriguez
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
1
Florida High
10:22.80
Sander-Nazario
,
Dean
,
West
,
Coleman
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
2
South Walton
10:24.14
Bryan
,
Howard
,
Scali
,
Peele
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
3
Episcopal
10:27.43
Glenn
,
Kowkabany
,
Atcherson
,
Morris
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
4
Bishop Kenny
10:33.62
Canavan
,
Fetchero
,
Schmidt
,
O'Connell-Becker
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
5
West Florida
10:43.51
Grant
,
Areola
,
Portugal
,
Mott
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
6
Bolles
10:50.20
Ropp
,
Josephson
,
Kummings
,
Csikai
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
7
Wakulla
10:58.64
Jefferson
,
Votaw
,
Alford
,
Langston
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
8
Raines
10:59.33
Reid
,
Noisette
,
Taylor
,
Sams
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
9
Pensacola Catholic
11:01.45
Thomas
,
Toellner
,
Frymire
,
Wyer
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
10
Ridgeview
11:05.32
Schaefer
,
Anferova
,
Duchene
,
Magruder
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
11
Rickards
11:15.79
Jordan
,
Jones
,
Henley
,
Sims
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
12
Yulee
11:23.29
Spires
,
Owenby
,
Slebos
,
Parker
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
13
Fernandina Beach
11:23.37
Nichol
,
Delfs
,
Calder
,
Wrye
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
14
Arnold
11:35.60
Ashley
,
Hix
,
Kelley
,
Morgan
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
15
Menendez
11:59.43
Youmas
,
Walker
,
Weiner
,
Reinhold
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
16
Clay
12:03.35
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
17
Suwannee
12:29.61
Kalandyk
,
Legget
,
Lamb
,
Rodriguez
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
High Jump (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
1
Smith, Edward
SR
West Nassau
2.00m
6' 6.75"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
1
Harris, Cameron
SR
Wolfson
2.00m
6' 6.75"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
3
Kirksey, Bryson
SR
Bolles
1.95m
6' 4.75"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
4
Pompey, Robert
JR
Rickards
1.90m
6' 2.75"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
4
Ukrugenzi, Kojo
JR
Godby
1.90m
6' 2.75"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
4
Roy, Jaden
SR
Ridgeview
1.90m
6' 2.75"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
4
Schilling, Jaden
SO
South Walton
1.90m
6' 2.75"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
8
Kilpatrick, Alexander
JR
South Walton
1.85m
6' 0.75"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
9
Koziolek, Matthew
SR
Ridgeview
1.80m
5' 10.75"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
9
Mills-Kelly, Joshua
SO
Rickards
1.80m
5' 10.75"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
11
Coffey, Richard
SR
Baldwin
1.75m
5' 8.75"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
11
Hall, Kentarious
FR
Rickards
1.75m
5' 8.75"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
11
Hayden, Caleb
SO
Baker County
1.75m
5' 8.75"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
14
Jones, Tyler
SO
Arnold
1.70m
5' 7"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
14
Carroll, William
SO
West Nassau
1.70m
5' 7"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
16
Stackhouse, Shane
FR
Pensacola Catholic
1.55m
5' 1"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
1
Harris, Cameron
SR
Wolfson
2.00m
6' 6.75"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
1
Smith, Edward
SR
West Nassau
2.00m
6' 6.75"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
3
Kirksey, Bryson
SR
Bolles
1.95m
6' 4.75"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
4
Roy, Jaden
SR
Ridgeview
1.90m
6' 2.75"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
4
Pompey, Robert
JR
Rickards
1.90m
6' 2.75"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
4
Schilling, Jaden
SO
South Walton
1.90m
6' 2.75"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
4
Ukrugenzi, Kojo
JR
Godby
1.90m
6' 2.75"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
8
Kilpatrick, Alexander
JR
South Walton
1.85m
6' 0.75"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
9
Mills-Kelly, Joshua
SO
Rickards
1.80m
5' 10.75"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
9
Koziolek, Matthew
SR
Ridgeview
1.80m
5' 10.75"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
11
Hayden, Caleb
SO
Baker County
1.75m
5' 8.75"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
11
Hall, Kentarious
FR
Rickards
1.75m
5' 8.75"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
11
Joubert, Raymond
SR
Menendez
1.75m
5' 8.75"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
11
Pierre, Cedric
SO
Ridgeview
1.75m
5' 8.75"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
11
Crimbley, Michael
SR
Rickards
1.75m
5' 8.75"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
11
Coffey, Richard
SR
Baldwin
1.75m
5' 8.75"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
11
Partain, Eric
SR
Bishop Kenny
1.75m
5' 8.75"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
18
Jones, Tyler
SO
Arnold
1.70m
5' 7"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
18
Merritt, Matthew
FR
Andrew Jackson
1.70m
5' 7"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
18
Carroll, William
SO
West Nassau
1.70m
5' 7"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
High Jump (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
1
Whaley, Zoe
FR
Ridgeview
1.60m
5' 3"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
1
Carter, Gabi
SR
Episcopal
1.60m
5' 3"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
3
Johnston, Caroline
SR
Episcopal
1.55m
5' 1"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
3
White, Denise
SR
Bay
1.55m
5' 1"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
5
Holland, Corliss
SR
Raines
1.52m
4' 11.75"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
5
Griffin, LaShawn
JR
Rickards
1.52m
4' 11.75"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
5
Martin, Dariniya
FR
Suwannee
1.52m
4' 11.75"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
8
Sinti, Marisol
SO
Bishop Kenny
1.50m
4' 11"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
9
Evans, Jalay
FR
Fernandina Beach
1.47m
4' 9.75"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
9
Jones, Mon'tayasia
SO
Suwannee
1.47m
4' 9.75"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
11
Bryan, Patasha
SO
South Walton
1.45m
4' 9"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
12
Williams, Jakell
SR
Rickards
1.42m
4' 7.75"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
12
Kish, Jena
FR
West Nassau
1.42m
4' 7.75"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
14
Camaret, Merileigh
JR
South Walton
1.40m
4' 7"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
15
Jones, Ziana
SO
Yulee
1.37m
4' 6"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
16
Elbana, Sarah
SR
Arnold
1.30m
4' 3.25"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
1
Carter, Gabi
SR
Episcopal
1.60m
5' 3"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
1
Whaley, Zoe
FR
Ridgeview
1.60m
5' 3"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
3
Johnston, Caroline
SR
Episcopal
1.55m
5' 1"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
3
White, Denise
SR
Bay
1.55m
5' 1"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
5
Griffin, LaShawn
JR
Rickards
1.52m
4' 11.75"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
5
Martin, Dariniya
FR
Suwannee
1.52m
4' 11.75"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
5
Holland, Corliss
SR
Raines
1.52m
4' 11.75"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
8
Ion, Ana
SR
Episcopal
1.50m
4' 11"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
8
Sinti, Marisol
SO
Bishop Kenny
1.50m
4' 11"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
10
Evans, Jalay
FR
Fernandina Beach
1.47m
4' 9.75"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
10
Jones, Mon'tayasia
SO
Suwannee
1.47m
4' 9.75"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
12
Bryan, Patasha
SO
South Walton
1.45m
4' 9"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
12
Smith, Cortney
FR
Bolles
1.45m
4' 9"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
14
Williams, Jakell
SR
Rickards
1.42m
4' 7.75"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
14
Jordan, Kiarra
JR
Rickards
1.42m
4' 7.75"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
14
Kish, Jena
FR
West Nassau
1.42m
4' 7.75"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
17
Camaret, Merileigh
JR
South Walton
1.40m
4' 7"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
17
McLauchlin, Mary
SO
Bishop Kenny
1.40m
4' 7"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
19
Jones, Ziana
SO
Yulee
1.37m
4' 6"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
19
Folson, Charmaine
SO
Rickards
1.37m
4' 6"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
Pole Vault (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
1
Coyle, Patrick
SR
Bishop Kenny
4.35m
14' 3.25"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
2
Merola, Hunter
SR
Suwannee
4.20m
13' 9.25"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
2
Dinsbeer, Aiden
JR
Bolles
4.20m
13' 9.25"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
4
Martin, Tanner
JR
South Walton
4.11m
13' 5.75"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
5
Kohla, Don
SO
Episcopal
3.75m
12' 3.5"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
6
Pierson, Ming
FR
Florida High
3.60m
11' 9.75"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
7
King, Jackson
JR
Bishop Kenny
3.45m
11' 3.75"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
8
Champagnie, Jonathan
JR
West Florida
3.30m
10' 10"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
8
Hooker, Samuel
JR
Pensacola Catholic
3.30m
10' 10"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
8
Pasion, Abe Luke
SO
West Florida
3.30m
10' 10"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
11
Jackson, Alan
FR
Florida High
3.15m
10' 4"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
12
Terry, Buddy
JR
Yulee
2.75m
9' 0.25"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
13
Hopkins, Myles
SR
Florida High
2.70m
8' 10.25"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
14
Smith, Noah
SO
Yulee
2.30m
7' 6.5"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
15
Meadows, Thomas
SR
Yulee
2.00m
6' 6.75"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
1
Coyle, Patrick
SR
Bishop Kenny
4.35m
14' 3.25"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
2
Dinsbeer, Aiden
JR
Bolles
4.20m
13' 9.25"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
2
Merola, Hunter
SR
Suwannee
4.20m
13' 9.25"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
4
Martin, Tanner
JR
South Walton
4.11m
13' 5.75"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
5
Kohla, Don
SO
Episcopal
3.75m
12' 3.5"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
6
Pierson, Ming
FR
Florida High
3.60m
11' 9.75"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
7
King, Jackson
JR
Bishop Kenny
3.45m
11' 3.75"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
8
Champagnie, Jonathan
JR
West Florida
3.30m
10' 10"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
8
Hooker, Samuel
JR
Pensacola Catholic
3.30m
10' 10"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
8
Bisson, Kyle
SR
Ridgeview
3.30m
10' 10"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
8
Pasion, Abe Luke
SO
West Florida
3.30m
10' 10"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
12
King, Mason
JR
Arnold
3.15m
10' 4"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
12
Morrissey, Sean-Patrick
FR
Bishop Kenny
3.15m
10' 4"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
12
Jackson, Alan
FR
Florida High
3.15m
10' 4"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
15
Massie, Luke
FR
Pensacola Catholic
3.00m
9' 10"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
15
Jones, Kohl
SO
Menendez
3.00m
9' 10"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
17
Kenens, Oakley
FR
Arnold
2.85m
9' 4.25"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
17
Tran, Austin
SO
Bishop Kenny
2.85m
9' 4.25"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
19
Terry, Buddy
JR
Yulee
2.75m
9' 0.25"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
20
Thorton, Aakash
FR
Wolfson
2.70m
8' 10.25"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
Pole Vault (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
1
Roberts, Laine
JR
Bolles
3.70m
12' 1.5"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
2
Furyk, Caleigh
JR
Bolles
3.05m
10' 0"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
3
Mays, Brianna
JR
Suwannee
2.95m
9' 8"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
4
Bata, Soraya
JR
Bolles
2.90m
9' 6.25"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
4
Creed, Alice
JR
Bolles
2.90m
9' 6.25"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
6
Camaret, Merileigh
JR
South Walton
2.85m
9' 4.25"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
7
Reeves, Nadiya
SR
West Florida
2.70m
8' 10.25"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
7
Holder, Abbie
SO
South Walton
2.70m
8' 10.25"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
7
Rodriguez, Emelia
SR
Suwannee
2.70m
8' 10.25"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
10
Castano, Alexis
FR
Florida High
2.40m
7' 10.5"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
10
West, Auryn
SR
Florida High
2.40m
7' 10.5"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
10
Cayton, Jayne
SO
West Florida
2.40m
7' 10.5"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
13
Dennis, Julia
JR
Yulee
2.00m
6' 6.75"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
13
Slaughter, Katie
SR
Fernandina Beach
2.00m
6' 6.75"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
1
Roberts, Laine
JR
Bolles
3.70m
12' 1.5"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
2
Furyk, Caleigh
JR
Bolles
3.05m
10' 0"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
3
Mays, Brianna
JR
Suwannee
2.95m
9' 8"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
4
Bata, Soraya
JR
Bolles
2.90m
9' 6.25"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
4
Creed, Alice
JR
Bolles
2.90m
9' 6.25"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
6
Camaret, Merileigh
JR
South Walton
2.85m
9' 4.25"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
7
Wingert, Sabrina
SO
Episcopal
2.75m
9' 0.25"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
8
Reeves, Nadiya
SR
West Florida
2.70m
8' 10.25"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
8
Rodriguez, Emelia
SR
Suwannee
2.70m
8' 10.25"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
8
Holder, Abbie
SO
South Walton
2.70m
8' 10.25"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
11
West, Auryn
SR
Florida High
2.40m
7' 10.5"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
11
Hix, Brianna
FR
Arnold
2.40m
7' 10.5"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
11
Cayton, Jayne
SO
West Florida
2.40m
7' 10.5"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
11
Castano, Alexis
FR
Florida High
2.40m
7' 10.5"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
15
Remke, Abigail
JR
Pensacola Catholic
2.25m
7' 4.5"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
15
Shy, Laura
JR
Arnold
2.25m
7' 4.5"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
17
Cusick, Casey
SO
Bishop Kenny
2.15m
7' 0.5"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
18
Hinkley, Michelle
SR
Pensacola Catholic
2.10m
6' 10.75"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
19
Slaughter, Katie
SR
Fernandina Beach
2.00m
6' 6.75"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
19
Dennis, Julia
JR
Yulee
2.00m
6' 6.75"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
Long Jump (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
Wind
1
Rucker, Deshawn
SO
Godby
7.16m
23' 6"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
2
Harris, Cameron
SR
Wolfson
6.91m
22' 8"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
+0.0
3
Morgan, Javan
SR
Florida High
6.84m
22' 5.25"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
4
Willis, Tristan
SR
Menendez
6.83m
22' 5"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
+0.0
5
Kilpatrick, Alexander
JR
South Walton
6.58m
21' 7.25"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
+0.0
6
Harvey, Ahmari
SO
Florida High
6.47m
21' 2.75"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
7
Sanderson, Christian
JR
Baldwin
6.42m
21' 0.75"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
8
Kirksey, Bryson
SR
Bolles
6.38m
20' 11.25"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
+0.0
9
Hayden, Caleb
SO
Baker County
6.30m
20' 8"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
9
Gunn, Khalil
FR
Gadsden County
6.30m
20' 8"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
11
Osborn, David
SR
Ridgeview
6.22m
20' 5"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
+0.0
11
McGhee, Damarius
SO
Pensacola Catholic
6.22m
20' 5"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
+0.0
13
Robinson, Harrison
FR
Raines
6.18m
20' 3.5"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
14
Gaines, Quanteris
JR
West Florida
6.11m
20' 0.5"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
+0.0
15
Smith, Tyo
JR
South Walton
5.97m
19' 7"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
+0.0
16
White, Tracy
JR
Baker County
5.94m
19' 6"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
1
Rucker, Deshawn
SO
Godby
7.16m
23' 6"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
2
Harris, Cameron
SR
Wolfson
6.91m
22' 8"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
+0.0
3
Morgan, Javan
SR
Florida High
6.84m
22' 5.25"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
4
Willis, Tristan
SR
Menendez
6.83m
22' 5"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
+0.0
5
Kilpatrick, Alexander
JR
South Walton
6.58m
21' 7.25"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
+0.0
6
Harvey, Ahmari
SO
Florida High
6.47m
21' 2.75"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
7
Sanderson, Christian
JR
Baldwin
6.42m
21' 0.75"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
8
Kirksey, Bryson
SR
Bolles
6.38m
20' 11.25"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
+0.0
9
Gunn, Khalil
FR
Gadsden County
6.30m
20' 8"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
9
Hayden, Caleb
SO
Baker County
6.30m
20' 8"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
11
Allen, Jarien
JR
Wakulla
6.22m
20' 5"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
11
Osborn, David
SR
Ridgeview
6.22m
20' 5"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
+0.0
11
McGhee, Damarius
SO
Pensacola Catholic
6.22m
20' 5"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
+0.0
14
Johnson, Rikishi
SR
Suwannee
6.20m
20' 4.25"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
15
Robinson, Harrison
FR
Raines
6.18m
20' 3.5"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
16
Thomas, Joshua
FR
Godby
6.14m
20' 1.75"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
17
Gaines, Quanteris
JR
West Florida
6.11m
20' 0.5"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
+0.0
18
Smith, Tyo
JR
South Walton
5.97m
19' 7"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
+0.0
19
White, Tracy
JR
Baker County
5.94m
19' 6"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
20
Airheart, Samuel
SO
Bishop Kenny
5.93m
19' 5.5"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
+0.0
Long Jump (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
Wind
1
Green, Leiya
JR
Raines
5.70m
18' 8.5"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
2
Johnston, Caroline
SR
Episcopal
5.62m
18' 5.25"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
+0.0
3
Hamlet, Ameion
JR
Godby
5.51m
18' 1"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
4
Jordan, Kiarra
JR
Rickards
5.30m
17' 4.75"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
5
Butler, Justice
JR
Gadsden County
5.14m
16' 10.5"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
6
Hayes, Heaven
SR
Rickards
5.01m
16' 5.25"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
6
Wynn, Emonei
SR
Menendez
5.01m
16' 5.25"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
+0.0
8
Richards, Ki'arie
SR
Ribault
4.93m
16' 2.25"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
9
Thomas, Kyla
SO
West Florida
4.90m
16' 1"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
+0.0
10
Rawls, Reagan
SO
Episcopal
4.87m
15' 11.75"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
+0.0
11
Sykes, Jhayda
SR
Ribault
4.74m
15' 6.75"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
12
Smith, Cortney
FR
Bolles
4.73m
15' 6.25"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
+0.0
13
Camaret, Merileigh
JR
South Walton
4.71m
15' 5.5"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
+0.0
14
Jones, Ziana
SO
Yulee
4.66m
15' 3.5"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
15
Hixon, Anori
JR
Chipley
4.61m
15' 1.5"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
+0.0
16
Bennett, Darby
SR
Rutherford
4.46m
14' 7.75"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
+0.0
1
Green, Leiya
JR
Raines
5.70m
18' 8.5"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
2
Johnston, Caroline
SR
Episcopal
5.62m
18' 5.25"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
+0.0
3
Hamlet, Ameion
JR
Godby
5.51m
18' 1"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
4
Jordan, Kiarra
JR
Rickards
5.30m
17' 4.75"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
5
Butler, Justice
JR
Gadsden County
5.14m
16' 10.5"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
6
Hayes, Heaven
SR
Rickards
5.01m
16' 5.25"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
6
Wynn, Emonei
SR
Menendez
5.01m
16' 5.25"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
+0.0
8
Richards, Ki'arie
SR
Ribault
4.93m
16' 2.25"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
8
Walker, Hiliyah
FR
Suwannee
4.93m
16' 2.25"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
10
Thomas, Kyla
SO
West Florida
4.90m
16' 1"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
+0.0
11
Kirkland, Eryana
JR
Godby
4.89m
16' 0.5"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
12
Rawls, Reagan
SO
Episcopal
4.87m
15' 11.75"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
+0.0
13
Jay, Haeven
FR
Taylor County
4.80m
15' 9"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
14
Sykes, Jhayda
SR
Ribault
4.74m
15' 6.75"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
15
Smith, Cortney
FR
Bolles
4.73m
15' 6.25"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
+0.0
16
Camaret, Merileigh
JR
South Walton
4.71m
15' 5.5"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
+0.0
17
Harvey, , Zacharriya
SR
Wakulla
4.70m
15' 5"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
18
Campbell, Jadakist
SR
Taylor County
4.69m
15' 4.75"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
19
Jones, Ziana
SO
Yulee
4.66m
15' 3.5"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
20
Brown, Joshawna
SR
Ribault
4.65m
15' 3.25"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
Triple Jump (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
Wind
1
Willis, Tristan
SR
Menendez
14.23m
46' 8.25"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
+0.0
2
Crimbley, Michael
SR
Rickards
13.46m
44' 2"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
3
Morgan, Javan
SR
Florida High
13.36m
43' 10"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
4
Lindsey, M'Kharis
SR
Rickards
13.29m
43' 7.25"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
5
Mills-Kelly, Joshua
SO
Rickards
13.14m
43' 1.5"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
6
Anderson, Austin
SR
Clay
12.79m
41' 11.5"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
+0.0
7
Gaines, Quanteris
JR
West Florida
12.59m
41' 3.75"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
+0.0
8
Phillips, Chadwick
SO
South Walton
12.28m
40' 3.5"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
+0.0
9
Moore, Victor
SR
Clay
12.25m
40' 2.25"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
+0.0
10
Vitale, Mathew
SR
Arnold
11.87m
38' 11.5"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
+0.0
11
Harris, Tyss
JR
Ribault
11.80m
38' 8.75"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
12
Schilling, Jaden
SO
South Walton
11.59m
38' 0.25"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
+0.0
13
Thomasson, Caleb
JR
Westside
11.50m
37' 8.75"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
+0.0
14
Sutton, Nathian
SR
West Nassau
11.22m
36' 9.75"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
15
Terry, Buddy
JR
Yulee
10.84m
35' 6.75"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
16
Meadows, Thomas
SR
Yulee
10.60m
34' 9.5"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
1
Willis, Tristan
SR
Menendez
14.23m
46' 8.25"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
+0.0
2
Crimbley, Michael
SR
Rickards
13.46m
44' 2"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
3
Morgan, Javan
SR
Florida High
13.36m
43' 10"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
4
Lindsey, M'Kharis
SR
Rickards
13.29m
43' 7.25"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
5
Mills-Kelly, Joshua
SO
Rickards
13.14m
43' 1.5"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
6
Pratt, Jaquari
SR
Suwannee
12.95m
42' 6"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
7
Anderson, Austin
SR
Clay
12.79m
41' 11.5"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
+0.0
8
Allen, Jarien
JR
Wakulla
12.66m
41' 6.5"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
9
Gaines, Quanteris
JR
West Florida
12.59m
41' 3.75"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
+0.0
10
Johnson, Rikishi
SR
Suwannee
12.50m
41' 0.25"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
11
Morgan, Jahaz
SO
Florida High
12.30m
40' 4.25"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
12
Phillips, Chadwick
SO
South Walton
12.28m
40' 3.5"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
+0.0
13
Moore, Victor
SR
Clay
12.25m
40' 2.25"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
+0.0
14
Peterson, Elijahmiah
JR
Marianna
12.03m
39' 5.75"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
15
Vitale, Mathew
SR
Arnold
11.87m
38' 11.5"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
+0.0
16
Harris, Tyss
JR
Ribault
11.80m
38' 8.75"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
17
Turral, William
JR
Florida High
11.59m
38' 0.25"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
17
Schilling, Jaden
SO
South Walton
11.59m
38' 0.25"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
+0.0
19
Robinson, Jalen
SR
North Bay Haven
11.51m
37' 9.25"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
+0.0
20
Thomasson, Caleb
JR
Westside
11.50m
37' 8.75"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
+0.0
Triple Jump (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
Wind
1
Johnston, Caroline
SR
Episcopal
11.59m
38' 0.25"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
+0.0
2
Hamlet, Ameion
JR
Godby
11.05m
36' 3"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
3
Walker, Andrianna
SO
Suwannee
10.65m
34' 11.25"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
4
White-Stewart, Malayshia
SO
Taylor County
10.64m
34' 11"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
5
Kirkland, Kendall
SR
Raines
10.62m
34' 10.25"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
6
Thomas, Kyla
SO
West Florida
10.52m
34' 6.25"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
+0.0
7
Boswell, Lauren-Marie
SR
Bolles
10.23m
33' 6.75"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
+0.0
8
Ion, Ana
SR
Episcopal
10.21m
33' 6"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
+0.0
9
Wynn, Emonei
SR
Menendez
10.19m
33' 5.25"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
+0.0
10
Martin, Dariniya
FR
Suwannee
10.12m
33' 2.5"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
11
Howard, Blair
JR
South Walton
9.84m
32' 3.5"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
+0.0
12
Bennett, Darby
SR
Rutherford
9.82m
32' 2.75"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
+0.0
13
Jones, Ziana
SO
Yulee
9.77m
32' 0.75"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
14
King, JaMesha
SR
North Bay Haven
9.71m
31' 10.25"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
+0.0
15
Dubose, Makayla
JR
Fernandina Beach
9.63m
31' 7.25"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
16
Hardwick, Gracie
SR
Yulee
8.96m
29' 4.75"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
1
Johnston, Caroline
SR
Episcopal
11.59m
38' 0.25"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
+0.0
2
Hamlet, Ameion
JR
Godby
11.05m
36' 3"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
3
Walker, Andrianna
SO
Suwannee
10.65m
34' 11.25"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
4
White-Stewart, Malayshia
SO
Taylor County
10.64m
34' 11"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
5
Kirkland, Kendall
SR
Raines
10.62m
34' 10.25"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
6
Thomas, Kyla
SO
West Florida
10.52m
34' 6.25"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
+0.0
7
Boswell, Lauren-Marie
SR
Bolles
10.23m
33' 6.75"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
+0.0
8
Ion, Ana
SR
Episcopal
10.21m
33' 6"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
+0.0
9
Wynn, Emonei
SR
Menendez
10.19m
33' 5.25"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
+0.0
10
Sampson, JhaTarra
SR
Ridgeview
10.15m
33' 3.75"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
+0.0
11
Martin, Dariniya
FR
Suwannee
10.12m
33' 2.5"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
12
Hayes, Heaven
SR
Rickards
10.10m
33' 1.75"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
13
Walker, Hiliyah
FR
Suwannee
10.05m
32' 11.75"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
14
Mackey, Brittany
JR
Gadsden County
10.00m
32' 9.75"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
15
Howard, Blair
JR
South Walton
9.84m
32' 3.5"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
+0.0
16
Bennett, Darby
SR
Rutherford
9.82m
32' 2.75"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
+0.0
17
Jones, Ziana
SO
Yulee
9.77m
32' 0.75"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
18
King, JaMesha
SR
North Bay Haven
9.71m
31' 10.25"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
+0.0
19
Dubose, Makayla
JR
Fernandina Beach
9.63m
31' 7.25"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
20
Jones, Auzjay
SR
Bishop Kenny
9.61m
31' 6.5"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
+0.0
Shot Put (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
1
Young, Kamari
SR
Godby
15.67m
51' 5"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
2
Mitchell, Ke'Shaun
SR
Rickards
15.33m
50' 3.5"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
3
Ford, Howard
SR
Raines
15.29m
50' 2"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
4
Lageman, Dylan
SR
Bolles
15.16m
49' 9"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
5
Gainer, Marshall
JR
Bolles
14.92m
48' 11.5"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
6
Batten, Elias
JR
Bolles
14.48m
47' 6.25"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
7
Belton, Anthony
SR
Florida High
13.74m
45' 1"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
8
Smelcer, Grant
SR
Chipley
13.49m
44' 3.25"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
9
Brown, Malik
JR
Yulee
13.44m
44' 1.25"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
10
Williams, Jeremiah
JR
Rickards
13.20m
43' 3.75"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
11
Skinner, Carlton
SO
Bolles
12.97m
42' 6.75"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
12
Bryan, Anthony
SR
South Walton
12.86m
42' 2.25"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
13
Johnson , Jordan
JR
Raines
12.73m
41' 9.25"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
14
Crowder, Bryce
SR
Walton
12.39m
40' 7.75"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
14
Chestnut, Nyseem
JR
Arnold
12.39m
40' 7.75"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
16
Tanner, Hampton
SO
Fernandina Beach
11.66m
38' 3.25"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
1
Young, Kamari
SR
Godby
15.67m
51' 5"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
2
Mitchell, Ke'Shaun
SR
Rickards
15.33m
50' 3.5"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
3
Ford, Howard
SR
Raines
15.29m
50' 2"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
4
Lageman, Dylan
SR
Bolles
15.16m
49' 9"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
5
Gainer, Marshall
JR
Bolles
14.92m
48' 11.5"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
6
Batten, Elias
JR
Bolles
14.48m
47' 6.25"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
7
Belton, Anthony
SR
Florida High
13.74m
45' 1"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
8
Smelcer, Grant
SR
Chipley
13.49m
44' 3.25"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
9
Brown, Malik
JR
Yulee
13.44m
44' 1.25"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
10
Williams, Jeremiah
JR
Rickards
13.20m
43' 3.75"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
11
Skinner, Carlton
SO
Bolles
12.97m
42' 6.75"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
12
Brown, Michael
JR
Godby
12.94m
42' 5.5"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
13
Ray, Al'Querious
FR
Clay
12.91m
42' 4.25"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
14
Logans, Preston
FR
Rickards
12.89m
42' 3.5"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
15
Troupe, Christoff
JR
Godby
12.86m
42' 2.25"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
15
Bryan, Anthony
SR
South Walton
12.86m
42' 2.25"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
17
Glee, Darius
SO
Rickards
12.74m
41' 9.75"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
18
Johnson , Jordan
JR
Raines
12.73m
41' 9.25"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
19
Geller, William
JR
Ridgeview
12.53m
41' 1.5"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
20
Johnson, Kenneth
SR
Clay
12.45m
40' 10.25"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
Shot Put (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
1
Stallworth, Jhordyn
JR
Florida High
12.33m
40' 5.5"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
2
Peters, Kantenesha
JR
Rickards
12.08m
39' 7.75"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
3
Thomas, Antonia
SR
Florida High
11.47m
37' 7.75"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
4
Lyons, McKenzi
FR
Rickards
10.67m
35' 0.25"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
5
Hill, Taylor
SR
West Florida
10.49m
34' 5"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
6
Jones, Dailynn
FR
South Walton
9.86m
32' 4.25"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
7
Burrows, Grier
SR
Ridgeview
9.80m
32' 2"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
8
Ion, Ana
SR
Episcopal
9.72m
31' 10.75"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
9
McClain, Denae
SR
Ribault
9.67m
31' 8.75"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
10
Fisher-Primm, De'Aveon
SR
Pensacola Catholic
9.65m
31' 8"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
11
Huggins, Alyssa
SR
Clay
9.43m
30' 11.25"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
12
Hill, Kennedy
SO
Raines
9.37m
30' 9"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
13
Brown, Makayla
JR
Yulee
9.32m
30' 7"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
14
White, Katherine
SO
Bishop Kenny
9.19m
30' 2"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
15
Howard, Gatia
JR
Yulee
9.10m
29' 10.25"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
16
Smith, Naveah
FR
Bay
8.86m
29' 1"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
1
Stallworth, Jhordyn
JR
Florida High
12.33m
40' 5.5"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
2
Peters, Kantenesha
JR
Rickards
12.08m
39' 7.75"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
3
Thomas, Antonia
SR
Florida High
11.47m
37' 7.75"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
4
Lyons, McKenzi
FR
Rickards
10.67m
35' 0.25"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
5
Hill, Taylor
SR
West Florida
10.49m
34' 5"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
6
Jones, Dailynn
FR
South Walton
9.86m
32' 4.25"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
7
Burrows, Grier
SR
Ridgeview
9.80m
32' 2"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
8
Thomas, Latonia
SO
Florida High
9.79m
32' 1.5"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
9
Ion, Ana
SR
Episcopal
9.72m
31' 10.75"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
10
Roberts, Maurissa
SO
Rickards
9.71m
31' 10.25"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
11
McClain, Denae
SR
Ribault
9.67m
31' 8.75"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
12
Fisher-Primm, De'Aveon
SR
Pensacola Catholic
9.65m
31' 8"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
13
Caldwell, Kendra
SR
Marianna
9.60m
31' 6"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
14
Castano, Alexis
FR
Florida High
9.55m
31' 4"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
14
Hawkins, Latahja
SO
Rickards
9.55m
31' 4"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
16
Huggins, Alyssa
SR
Clay
9.43m
30' 11.25"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
17
Hill, Kennedy
SO
Raines
9.37m
30' 9"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
18
Davis, Destiny
SO
Suwannee
9.35m
30' 8.25"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
19
Brown, Makayla
JR
Yulee
9.32m
30' 7"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
20
White, Katherine
SO
Bishop Kenny
9.19m
30' 2"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
Discus (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
1
Gainer, Marshall
JR
Bolles
46.14m
151' 4"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
2
Lageman, Dylan
SR
Bolles
45.39m
148' 11"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
3
Sheppard, James
SR
Bolles
41.79m
137' 1"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
4
Mitchell, Ke'Shaun
SR
Rickards
41.01m
134' 6"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
5
Brown, Michael
JR
Godby
40.62m
133' 3"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
6
Johnson , Jordan
JR
Raines
40.40m
132' 6"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
7
Morris, Bryce
JR
West Nassau
39.70m
130' 3"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
8
Brown, Malik
JR
Yulee
39.30m
128' 11"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
9
Bryan, Anthony
SR
South Walton
39.21m
128' 8"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
10
Batten, Mac
SO
Bolles
38.08m
124' 11"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
11
Murzyn, Zachary
SO
North Bay Haven
37.26m
122' 3"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
12
Parker, Robert
SR
Pensacola Catholic
36.58m
120' 0"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
13
Crowder, Bryce
SR
Walton
36.20m
118' 9"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
14
Merola, Hunter
SR
Suwannee
35.83m
117' 7"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
15
Kidd, Kolby
SO
Fernandina Beach
35.45m
116' 4"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
16
Logans, Preston
FR
Rickards
35.30m
115' 10"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
1
Gainer, Marshall
JR
Bolles
46.14m
151' 4"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
2
Lageman, Dylan
SR
Bolles
45.39m
148' 11"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
3
Sheppard, James
SR
Bolles
41.79m
137' 1"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
4
Mitchell, Ke'Shaun
SR
Rickards
41.01m
134' 6"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
5
Brown, Michael
JR
Godby
40.62m
133' 3"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
6
Johnson , Jordan
JR
Raines
40.40m
132' 6"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
7
Morris, Bryce
JR
West Nassau
39.70m
130' 3"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
8
Brown, Malik
JR
Yulee
39.30m
128' 11"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
9
Bryan, Anthony
SR
South Walton
39.21m
128' 8"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
10
Batten, Mac
SO
Bolles
38.08m
124' 11"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
11
Murzyn, Zachary
SO
North Bay Haven
37.26m
122' 3"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
12
Parker, Robert
SR
Pensacola Catholic
36.58m
120' 0"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
13
Crowder, Bryce
SR
Walton
36.20m
118' 9"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
14
Merola, Hunter
SR
Suwannee
35.83m
117' 7"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
15
Kidd, Kolby
SO
Fernandina Beach
35.45m
116' 4"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
16
Logans, Preston
FR
Rickards
35.30m
115' 10"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
17
Belton, Anthony
SR
Florida High
34.72m
113' 11"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
18
Loper, Samuel
SO
Fernandina Beach
34.59m
113' 6"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
19
Wyche, John
SR
Ridgeview
34.44m
113' 0"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
20
Turner, Chase
SR
Pensacola Catholic
33.54m
110' 0"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
Discus (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
1
Stallworth, Jhordyn
JR
Florida High
43.50m
142' 8"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
2
Peters, Kantenesha
JR
Rickards
38.17m
125' 3"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
3
Espinoza, Tia
SR
West Florida
37.18m
122' 0"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
4
Jones, Dailynn
FR
South Walton
36.74m
120' 6"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
5
Thomas, Antonia
SR
Florida High
33.17m
108' 10"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
6
Powell, Kennedy
SR
Florida High
32.34m
106' 1"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
7
White, Katherine
SO
Bishop Kenny
31.94m
104' 9"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
8
McKinney, Kennedy
SR
Bolles
27.98m
91' 9"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
9
Durnko, Janet
FR
South Walton
27.84m
91' 4"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
10
Mechum, Rachel
SR
Baker County
27.25m
89' 5"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
11
Huggins, Alyssa
SR
Clay
26.06m
85' 6"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
12
Fisher-Primm, De'Aveon
SR
Pensacola Catholic
25.58m
83' 11"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
13
Cywes, Claire
SR
Bolles
25.37m
83' 3"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
14
Brown, Tecora
JR
Ribault
25.26m
82' 10"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
15
Alvare, Taylor
SR
Fernandina Beach
25.15m
82' 6"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
16
Pedrosa-Negron, Isis
SO
Yulee
25.00m
82' 0"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
1
Stallworth, Jhordyn
JR
Florida High
43.50m
142' 8"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
2
Peters, Kantenesha
JR
Rickards
38.17m
125' 3"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
3
Espinoza, Tia
SR
West Florida
37.18m
122' 0"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
4
Jones, Dailynn
FR
South Walton
36.74m
120' 6"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
5
Thomas, Antonia
SR
Florida High
33.17m
108' 10"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
6
Powell, Kennedy
SR
Florida High
32.34m
106' 1"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
7
White, Katherine
SO
Bishop Kenny
31.94m
104' 9"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
8
Triplett, Hanna
SR
Rickards
31.30m
102' 8"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
9
Thomas, Latonia
SO
Florida High
31.22m
102' 5"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
10
McKinney, Kennedy
SR
Bolles
27.98m
91' 9"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
11
Ford, Keira
FR
Suwannee
27.92m
91' 7"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
12
Durnko, Janet
FR
South Walton
27.84m
91' 4"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
13
Mechum, Rachel
SR
Baker County
27.25m
89' 5"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
14
Roberts, Maurissa
SO
Rickards
27.21m
89' 3"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
15
Mardis, Alexis
JR
Rickards
26.64m
87' 5"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
16
Huggins, Alyssa
SR
Clay
26.06m
85' 6"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
17
Fisher-Primm, De'Aveon
SR
Pensacola Catholic
25.58m
83' 11"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
18
Cywes, Claire
SR
Bolles
25.37m
83' 3"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
19
Brown, Tecora
JR
Ribault
25.26m
82' 10"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
20
Alvare, Taylor
SR
Fernandina Beach
25.15m
82' 6"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019