March 25, 2023
|
Spoto - Riverview, FL
ICON KEY: FHSAA 2A District FHSAA 3A District FHSAA 4A District

Girls' 4 x 400 Relay

Top↑
PL TEAM ATHLETES TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Tampa Bay Tech Kourtney Anderson, Ayanna Cineas, Vanessa Martinez, Breyanna Wright 4:08.83 4:41.18 3:38.97 4:41.18 5:16.02 3:26.53 10
2 Armwood Tannah Perez, Jayda Bass, Jah'Zihia Archie, Alia Thornton 4:22.79 3:32.86 4:12.28 5:36.38 5:25.86 3:56.52 8
3 Lennard Kimora Stubbins, Cassandra Anglin, Renee Johnson, Christiana Fraley 4:30.71 5:00.49 4:19.89 5:03.20 3:14.92 3:50.11 6
4 Sumner Evionna Baroulette, McKenzie Stofel, Arianna Garcia, Alana Mitchell 4:31.91 3:45.69 5:18.14 4:15.60 4:04.72 4:15.60 5
5 George Steinbrenner Aaniyah Houghton, Renee Bornowski, Hannah Morin, Brooke Snee 4:33.11 4:33.11 4:41.31 4:14.00 3:27.57 3:38.49 4
6 Wharton Anna Dunlap, Julia Maggio, Riley Downs, Sydney Jenkins 4:40.05 4:09.25 6:04.07 4:48.46 4:09.25 5:50.07 3
7 Bloomingdale Makenna Mach, Sabrina Flowers, Mia Courtney, Kimmari Glenn 4:40.39 3:38.71 4:26.37 3:30.30 6:01.71 4:43.20 2
8 Strawberry Crest Jillian Starford, Emilee Maynor, Elektra Ribot, Taylor Cline 4:40.69 4:40.69 3:50.17 4:15.43 3:55.78 4:57.54 1
9 Plant Kristin Floyd, Nina Visram, Hayden Heim, Lilly Marshall 4:44.68 3:39.21 5:35.93 4:16.22 3:59.14 4:21.91 -
10 Chamberlain Anika Altman, Daniyah Brim, Jade Sweet, Angelique Urquhart 4:48.43 3:56.52 5:31.70 3:24.79 4:48.43 5:37.47 -
11 Alonso Alex Howell, Lily Perin, Fanny di Giusto, Isabella Phillips 5:01.74 5:01.74 6:20.20 4:55.71 4:43.64 4:49.67 -
12 Middleton Jada Chaney, Julianna Andersen, Wilinda Stfluer, Laurie Julot 5:07.08 3:38.03 4:24.09 4:42.52 5:16.30 5:50.08 -
13 Brandon Jazmin Peoples, Ariee Burney, Iyland Cooper, Asia Moore 5:23.51 6:28.22 5:55.87 3:52.93 3:56.17 6:12.04 -
14 Leto Xiomara Lloyd, Ayana Febles, Melissa Fethiere, Jaryah Greensberry 5:42.57 4:51.19 3:59.80 5:11.74 6:30.53 4:16.93 -
  Blake Ayanna Evans, Allissa Marshall, Samara Shields, Ayanna Williams DNF DNF DNF DNF DNF DNF   
  Spoto Isabel Rodriguez, Jayah Johnson, Belize McAlmont, Antoinette Perry DNF DNF DNF DNF DNF DNF   
Girls' 4 x 400 Relay Section 1
PL TEAM ATHLETES TIME TIME TIME TIME SC
6 Wharton Dunlap, Maggio, Downs, Jenkins 4:40.05 5:30.46 5:30.46 4:48.46 3
8 Strawberry Crest Starford, Maynor, Ribot, Cline 4:40.69 5:31.22 3:33.33 5:56.48 1
10 Chamberlain Altman, Brim, Sweet, Urquhart 4:48.43 4:25.36 4:19.59 4:28.24 -
12 Middleton Chaney, Andersen, Stfluer, Julot 5:07.08 4:02.60 4:48.66 5:19.37 -
13 Brandon Peoples, Burney, Cooper, Moore 5:23.51 4:54.40 6:41.16 4:25.28 -
14 Leto Lloyd, Febles, Fethiere, Greensberry 5:42.57 5:52.85 6:20.26 5:11.74 -
  Blake Evans, Marshall, Shields, Williams DNF DNF DNF DNF   
  Spoto Rodriguez, Johnson, McAlmont, Perry DNF DNF DNF DNF   
Girls' 4 x 400 Relay Section 2
PL TEAM ATHLETES TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Tampa Bay Tech Anderson, Cineas, Martinez, Wright 3:04.14 3:43.95 5:13.53 3:04.14 4:43.67 4:36.21 4:08.83 10
2 Armwood Perez, Bass, Archie, Thornton 4:09.65 5:28.49 3:53.89 3:17.10 3:06.58 4:30.68 4:22.79 8
3 Lennard Stubbins, Anglin, Johnson, Fraley 5:51.93 4:41.54 5:35.68 4:03.64 4:33.42 5:51.93 4:30.71 6
4 Sumner Baroulette, Stofel, Garcia, Mitchell 4:31.91 4:42.79 4:23.76 5:50.77 5:31.73 5:50.77 4:31.91 5
5 George Steinbrenner Houghton, Bornowski, Morin, Snee 4:05.80 3:46.69 3:41.22 3:30.30 5:49.58 4:11.27 4:33.11 4
7 Bloomingdale Mach, Flowers, Courtney, Glenn 3:16.28 3:24.69 3:16.28 3:33.10 4:54.41 5:08.43 4:40.39 2
9 Plant Floyd, Visram, Heim, Marshall 5:07.46 3:59.14 5:53.01 5:55.85 4:24.76 4:07.68 4:44.68 -
11 Alonso Howell, Perin, di Giusto, Phillips 5:56.06 4:10.45 5:19.85 4:25.54 5:47.01 4:43.64 5:01.74 -