February 26, 2022
|
Seminole Ridge High School - Loxahatchee, FL
|
ICON KEY: FHSAA 1A FHSAA 2A FHSAA 3A FHSAA 4A

Girls' 1600 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Mia Rodriguez SR King's Academy 5:20.58 10
2 Avery Fronrath SO King's Academy 5:22.44 8
3 Emma O'Day JR Boca Raton 5:34.97 6
4 Jessica Boyanich SO King's Academy 5:48.12 5
5 Lauren Vassello JR Fort Lauderdale 5:54.37 4
6 Julia McDuffee JR FAU High 5:54.63 3
7 Toni Contento SO Jupiter 5:56.77 2
8 Lilly Chavez JR Dwyer 6:00.98 1
9 McKenzie Ferdine 8 FAU High 6:14.69 -
10 Daniella Baig FR Wellington 6:18.51 -
11 Alyssa Colvin JR Dwyer 6:20.26 -
12 Ayan Safarli FR Dwyer 6:25.28 -
13 Juliet Baltrun SO Jupiter 6:25.56 -
14 Mina Trachtenberg SR FAU High 6:39.46 -
15 Gem Granofsky FR Boca Raton 6:42.10 -
16 Keriann Asensio SO Seminole Ridge 6:48.41 -
17 Ashlyn DellaVecchia JR Wellington 6:51.08 -
18 Eva Zelaya SR Trinity Christian (LW) 6:51.11 -
19 Joudeline Jeanlis JR John I. Leonard 7:00.14 -
20 Gianna Dunn FR Boca Raton 7:01.43 -
21 Emily Bliss 8 Boca Raton Christian 7:06.79 -
22 Scout Balda SO Suncoast 7:19.00 -
23 Dallas Alvarez 6 Glades Day 7:38.41 -
24 Sydney Poole FR Glades Day 7:46.70 -
25 Janae D'Orazio SO Trinity Christian (LW) 7:53.72 -
26 arabella segurola SO Royal Palm Beach 7:57.29 -
27 Evilyn Fillion 7 Boca Raton Christian 9:16.47 -
27 Honjoline Julceus SR Royal Palm Beach 9:16.47 -
29 Caroline Chavez FR Glades Day 9:27.85 -
30 Anne Bristole SR Inlet Grove 10:01.81 -
  Katherine Murias SR Fort Lauderdale DNS   
  Katelyn Beam JR First Baptist (Naples) DNS   
  Finola Jenks 7 Boca Raton Christian DNS   
  Colette Stickle FR Suncoast DNS   
  Zoe Harmueller JR Inlet Grove DNS   
Girls' 1600 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
13 Juliet Baltrun SO Jupiter 6:25.56 -
15 Gem Granofsky FR Boca Raton 6:42.10 -
19 Joudeline Jeanlis JR John I. Leonard 7:00.14 -
20 Gianna Dunn FR Boca Raton 7:01.43 -
21 Emily Bliss 8 Boca Raton Christian 7:06.79 -
22 Scout Balda SO Suncoast 7:19.00 -
23 Dallas Alvarez 6 Glades Day 7:38.41 -
24 Sydney Poole FR Glades Day 7:46.70 -
25 Janae D'Orazio SO Trinity Christian (LW) 7:53.72 -
26 arabella segurola SO Royal Palm Beach 7:57.29 -
27 Evilyn Fillion 7 Boca Raton Christian 9:16.47 -
27 Honjoline Julceus SR Royal Palm Beach 9:16.47 -
29 Caroline Chavez FR Glades Day 9:27.85 -
30 Anne Bristole SR Inlet Grove 10:01.81 -
  Colette Stickle FR Suncoast DNS   
  Finola Jenks 7 Boca Raton Christian DNS   
  Zoe Harmueller JR Inlet Grove DNS   
Girls' 1600 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Mia Rodriguez SR King's Academy 5:20.58 10
2 Avery Fronrath SO King's Academy 5:22.44 8
3 Emma O'Day JR Boca Raton 5:34.97 6
4 Jessica Boyanich SO King's Academy 5:48.12 5
5 Lauren Vassello JR Fort Lauderdale 5:54.37 4
6 Julia McDuffee JR FAU High 5:54.63 3
7 Toni Contento SO Jupiter 5:56.77 2
8 Lilly Chavez JR Dwyer 6:00.98 1
9 McKenzie Ferdine 8 FAU High 6:14.69 -
10 Daniella Baig FR Wellington 6:18.51 -
11 Alyssa Colvin JR Dwyer 6:20.26 -
12 Ayan Safarli FR Dwyer 6:25.28 -
14 Mina Trachtenberg SR FAU High 6:39.46 -
16 Keriann Asensio SO Seminole Ridge 6:48.41 -
17 Ashlyn DellaVecchia JR Wellington 6:51.08 -
18 Eva Zelaya SR Trinity Christian (LW) 6:51.11 -
  Katherine Murias SR Fort Lauderdale DNS   
  Katelyn Beam JR First Baptist (Naples) DNS