April 17, 2021
|
Alonso High School - Tampa, FL
|
Timing: TRC Race Mgmt
ICON KEY: FHSAA 4A Region Qualifier

Boys' 1600 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME SC
1 Jared Hammill SR Wharton 4:28.14 4:20.10 10
2 Ryan Maney JR Plant 4:28.34 4:31.03 8
3 Albert Tawil-Brown SO Plant 4:29.14 4:18.38 6
4 Raekwon Hopkins JR Alonso 4:29.87 3:49.39 5
5 Zachary Harrigan SR George Steinbrenner 4:37.13 4:37.13 4
6 Tyler Galley SO Palm Harbor University 4:41.58 5:26.64 3
7 Matthew Gunn FR Palm Harbor University 4:43.44 4:23.60 2
8 Evan Hadam JR Plant 4:47.18 5:47.49 1
9 Sohan Khanvilkar SR George Steinbrenner 4:49.19 5:09.44 -
10 Ryan Winslow SO Alonso 4:49.51 4:32.14 -
11 Tyler Clontz JR Sickles 4:51.85 5:41.47 -
12 Jaden Simpson JR George Steinbrenner 4:53.28 6:03.67 -
13 Mark Amin SO Palm Harbor University 4:55.26 4:16.88 -
14 Zack Kremkau JR Alonso 4:58.28 5:34.08 -
15 Matthew Blowers FR Wharton 4:58.78 5:13.72 -
16 Emanuel Camacho JR Wharton 4:58.81 6:16.50 -
17 Mason Haake FR East Lake 5:03.38 4:23.94 -
18 Abhinav Devpura FR Sickles 5:05.04 4:52.84 -
19 Eli Hasebroock JR Sickles 5:22.26 6:17.05 -
  Patrick Fethiere JR Leto NT NT   
  Ziad Diaz JR Leto NT NT   
  Fabio TRIANA-APONTE SO Leto NT NT   
  Nick Pullos SO East Lake NT NT   
  Anthony Young FR East Lake NT NT   
  Henry Moore SO Wiregrass Ranch NT NT   
  Hunter Boggs FR Wiregrass Ranch NT NT   
  Romal EsteMcDonald SR Wiregrass Ranch DNS DNS   
Boys' 1600 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
13 Mark Amin SO Palm Harbor University 3:59.16 4:08.02 4:55.26 5:07.07 3:50.31 4:37.55 -
15 Matthew Blowers FR Wharton 3:32.14 5:55.55 4:58.78 4:34.88 4:43.84 6:04.52 -
16 Emanuel Camacho JR Wharton 5:37.66 4:08.02 4:58.81 4:46.86 5:13.75 3:32.16 -
17 Mason Haake FR East Lake 3:50.57 5:15.52 5:03.38 4:23.94 3:56.64 4:14.84 -
18 Abhinav Devpura FR Sickles 5:53.85 5:01.99 5:05.04 4:43.69 6:12.15 3:42.68 -
19 Eli Hasebroock JR Sickles 4:33.93 5:48.04 5:22.26 5:22.26 4:59.71 6:42.83 -
  Henry Moore SO Wiregrass Ranch NT NT NT NT NT NT   
  Fabio TRIANA-APONTE SO Leto NT NT NT NT NT NT   
  Ziad Diaz JR Leto NT NT NT NT NT NT   
  Patrick Fethiere JR Leto NT NT NT NT NT NT   
  Nick Pullos SO East Lake NT NT NT NT NT NT   
  Anthony Young FR East Lake NT NT NT NT NT NT   
Boys' 1600 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME SC
1 Jared Hammill SR Wharton 5:35.18 4:28.14 10
2 Ryan Maney JR Plant 5:24.70 4:28.34 8
3 Albert Tawil-Brown SO Plant 3:13.78 4:29.14 6
4 Raekwon Hopkins JR Alonso 4:51.46 4:29.87 5
5 Zachary Harrigan SR George Steinbrenner 3:55.56 4:37.13 4
6 Tyler Galley SO Palm Harbor University 5:43.53 4:41.58 3
7 Matthew Gunn FR Palm Harbor University 3:41.09 4:43.44 2
8 Evan Hadam JR Plant 4:06.98 4:47.18 1
9 Sohan Khanvilkar SR George Steinbrenner 5:38.36 4:49.19 -
10 Ryan Winslow SO Alonso 4:23.46 4:49.51 -
11 Tyler Clontz JR Sickles 5:21.04 4:51.85 -
12 Jaden Simpson JR George Steinbrenner 3:51.70 4:53.28 -
14 Zack Kremkau JR Alonso 3:58.63 4:58.28 -
  Hunter Boggs FR Wiregrass Ranch NT NT   
  Romal EsteMcDonald SR Wiregrass Ranch DNS DNS