April 1, 2021
|
Sebastian River - Sebastian River, FL
|
Timing: Mogo Timing
ICON KEY: FHSAA 1A FHSAA 2A FHSAA 3A FHSAA 4A

Girls' 800 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Gina Fuca JR Martin County 2:30.15 10
2 Avalon McDonald JR South Fork 2:34.98 8
3 Auhmya Wilder SR Fort Pierce Central 2:37.35 6
4 Sofia Tovar JR Fort Pierce Westwood 2:37.78 4
5 Kiana Vereen SR Fort Pierce Central 2:41.11 2
6 Taylor Sesta SR South Fork 2:41.25 1
7 Fripp Stringfellow 7 Pine School 2:43.25 -
8 Anna Tullidge JR Martin County 2:43.43 -
9 Elizabeth Chu SO Martin County 2:44.30 -
10 Sofia Colon JR Jensen Beach 2:44.51 -
11 Amelie Galbraith FR Pine School 2:45.09 -
12 Madeline Weiler JR South Fork 2:45.15 -
13 Lillian Herndon 8 Lincoln Park 2:45.17 -
14 Grace Reed SO John Carroll 2:47.15 -
15 Sofia Rodriguez JR Vero Beach 2:50.12 -
16 Lahela Cornett FR Lincoln Park 2:51.78 -
17 Christina (Faith) Tanner SO Vero Beach 2:53.32 -
18 Peyton Zuloaga SO Jensen Beach 2:56.25 -
19 Katelyn Cristaldi SO John Carroll 2:56.32 -
20 Alexis Hill SO Sebastian River 2:57.53 -
21 Hailey Aranda SO Treasure Coast 2:59.87 -
22 Lily Phillips SO Vero Beach 3:01.53 -
23 Angelina Burbank SR Fort Pierce Central 3:02.48 -
24 Reese Williams FR Lincoln Park 3:05.08 -
25 Abby Wilcox SR Jensen Beach 3:05.46 -
26 Lana Kish JR Sebastian River 3:07.10 -
27 Hayley Garrett FR Sebastian River 3:15.59 -
28 Madyson Frisbie SR Morningside 3:17.60 -
29 Isabella Krastel FR Pine School 3:27.79 -
  Tiffany Redman FR Port St. Lucie DNS   
Girls' 800 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
14 Grace Reed SO John Carroll 2:47.15 -
16 Lahela Cornett FR Lincoln Park 2:51.78 -
18 Peyton Zuloaga SO Jensen Beach 2:56.25 -
20 Alexis Hill SO Sebastian River 2:57.53 -
21 Hailey Aranda SO Treasure Coast 2:59.87 -
22 Lily Phillips SO Vero Beach 3:01.53 -
23 Angelina Burbank SR Fort Pierce Central 3:02.48 -
24 Reese Williams FR Lincoln Park 3:05.08 -
25 Abby Wilcox SR Jensen Beach 3:05.46 -
26 Lana Kish JR Sebastian River 3:07.10 -
27 Hayley Garrett FR Sebastian River 3:15.59 -
28 Madyson Frisbie SR Morningside 3:17.60 -
29 Isabella Krastel FR Pine School 3:27.79 -
  Tiffany Redman FR Port St. Lucie DNS   
Girls' 800 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Gina Fuca JR Martin County 2:30.15 10
2 Avalon McDonald JR South Fork 2:34.98 8
3 Auhmya Wilder SR Fort Pierce Central 2:37.35 6
4 Sofia Tovar JR Fort Pierce Westwood 2:37.78 4
5 Kiana Vereen SR Fort Pierce Central 2:41.11 2
6 Taylor Sesta SR South Fork 2:41.25 1
7 Fripp Stringfellow 7 Pine School 2:43.25 -
8 Anna Tullidge JR Martin County 2:43.43 -
9 Elizabeth Chu SO Martin County 2:44.30 -
10 Sofia Colon JR Jensen Beach 2:44.51 -
11 Amelie Galbraith FR Pine School 2:45.09 -
12 Madeline Weiler JR South Fork 2:45.15 -
13 Lillian Herndon 8 Lincoln Park 2:45.17 -
15 Sofia Rodriguez JR Vero Beach 2:50.12 -
17 Christina (Faith) Tanner SO Vero Beach 2:53.32 -
19 Katelyn Cristaldi SO John Carroll 2:56.32 -