March 5, 2021
|
Seminole - Seminole, FL
ICON KEY: FHSAA 1A FHSAA 2A FHSAA 3A FHSAA 4A

Girls' 4 x 400 Relay

Top↑
PL TEAM ATHLETES TIME TIME TIME TIME SC
1 Admiral Farragut Kelis Sims, Tytiana Wilson, Elise Graham, Tekoyia Cheedy 3:40.47 4:07.71 3:50.37 3:00.83 10
2 Berkeley Prep Carolina Barcenas, Ellis Weekley, Aubrie MacLaren, Carsyn Martz 3:51.48 4:17.20 5:08.64 4:24.92 8
3 Palm Harbor University Diana Derylo, Daveela Bauer, Rachael Uvieghara, Kaitlin Ryan 3:31.68 4:18.14 3:42.00 5:33.00 6
4 Indian Rocks Christian Kaci Anderson, Amelie Buras, Ava Labrant, Ayden Martin 5:05.39 4:18.80 3:19.28 3:19.28 5
5 North Port Ariana Rodriguez, Alyssa Soto, Brenda Smith, Amber Turner 4:03.35 4:21.66 4:29.51 3:26.72 4
6 East Lake Kadence Collora, Jillian Sebesta, Vanessa Galiano, Chyna Jones 5:11.54 4:24.01 5:32.66 4:10.81 3
7 Osceola (Seminole) Angeleena Waaland, Heloise Pinto, Avery Latto, Jessie Spoor 4:47.39 4:33.70 5:55.81 3:36.23 2
8 Largo Caley Hopkins, Jontasia Scott, Gabriela Millan, Jillian York 5:48.15 4:36.31 5:17.76 5:45.39 1
9 Northside Christian Anna Richason, Lia Quinn, Grace Lathrop, Jasmine Hernandez 4:14.33 4:39.48 5:21.41 4:03.15 -
10 Seminole Katheryn Miller, Sofia Johnston, Angelina Haywood, Katherine Repka 5:03.94 4:44.05 5:26.66 4:38.37 -
11 Boca Ciega Ally Henrikson, Laci Brown, Paris Harrington, Niyah Mitchell 3:32.55 4:47.22 4:27.12 5:36.05 -
12 Lakewood Cynthia Lawson, Kenonie Wheelings, Makayla Johnson, Sara Walker 4:02.69 5:03.36 5:03.36 6:19.20 -
13 St. Petersburg Sara Abusurd, Makenna Myrick, Emma Tapp, Savannah Nelson 4:42.03 5:09.92 5:28.52 5:22.32 -
Girls' 4 x 400 Relay Section 1
PL TEAM ATHLETES TIME SC
1 Admiral Farragut Sims, Wilson, Graham, Cheedy 4:07.71 10
2 Berkeley Prep Barcenas, Weekley, MacLaren, Martz 4:17.20 8
3 Palm Harbor University Derylo, Bauer, Uvieghara, Ryan 4:18.14 6
4 Indian Rocks Christian Anderson, Buras, Labrant, Martin 4:18.80 5
5 North Port Rodriguez, Soto, Smith, Turner 4:21.66 4
6 East Lake Collora, Sebesta, Galiano, Jones 4:24.01 3
7 Osceola (Seminole) Waaland, Pinto, Latto, Spoor 4:33.70 2
11 Boca Ciega Henrikson, Brown, Harrington, Mitchell 4:47.22 -
Girls' 4 x 400 Relay Section 2
PL TEAM ATHLETES TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
8 Largo Hopkins, Scott, Millan, York 3:35.53 4:36.31 4:14.21 4:44.60 3:24.47 5:20.52 1
9 Northside Christian Richason, Quinn, Lathrop, Hernandez 4:05.95 4:39.48 3:38.00 4:25.51 3:32.41 4:08.74 -
10 Seminole Miller, Johnston, Haywood, Repka 4:15.65 4:44.05 4:24.17 5:12.46 4:18.49 3:30.20 -
12 Lakewood Lawson, Wheelings, Johnson, Walker 5:30.67 5:03.36 4:33.03 5:33.70 4:33.03 5:06.40 -
13 St. Petersburg Abusurd, Myrick, Tapp, Nelson 4:45.13 5:09.92 6:27.40 3:52.44 3:46.25 3:36.95 -