February 23, 2021
|
George Steinbrenner - Lutz, FL
ICON KEY: FHSAA 3A FHSAA 4A

Girls' 1600 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Jacquelyn Abanses SR George Steinbrenner 5:11.48 5
2 Caitlyn Culpepper JR Sunlake 5:35.21 3
3 Sara Ellingson JR Sunlake 5:39.73 2
4 Anna Breede JR George Steinbrenner 5:41.04 1
5 Haiden Moffatt JR George Steinbrenner 5:48.72 -
6 Ashley Spires SR Sunlake 5:49.92 -
7 Annie Winborn SO Sunlake 5:50.91 -
8 Frances Van Looveran SO Plant 5:50.94 -
9 Abigail Williams FR Sunlake 5:53.20 -
10 Shelby Viseur JR Sunlake 5:54.12 -
11 Nina Pardo SO George Steinbrenner 5:55.84 -
12 Ally Moyer FR Sunlake 6:13.09 -
13 Grace Daughtrey SO George Steinbrenner 6:15.34 -
14 Emily Geiger JR Plant 6:21.24 -
15 Clara Hinsdale SO Plant 6:28.27 -
16 Mary Ferrer JR Plant 6:30.06 -
17 Peyton Aydelotte FR George Steinbrenner 6:37.03 -
18 Julianna Hayes FR George Steinbrenner 6:37.96 -
19 Vanessa Shivprasad FR George Steinbrenner 6:47.83 -
20 Sarah Hill JR Plant 6:49.60 -
21 Margaret Lewis SO Plant 6:50.20 -
22 Gabrielle Sampson SO George Steinbrenner 6:57.47 -
23 Eva Nunez SO Plant 6:59.01 -
24 Elizabeth Pardo FR George Steinbrenner 6:59.22 -
25 Brooke Hineman JR George Steinbrenner 7:12.87 -
26 Taylor Flynn FR George Steinbrenner 7:24.80 -
  Emily Geaney FR Sunlake NT   
  Olivia Stafford FR George Steinbrenner NT   
  Bonnie Knight FR George Steinbrenner NT   
  Christina Doenges FR Plant NT   
Girls' 1600 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
12 Ally Moyer FR Sunlake 6:13.09 -
13 Grace Daughtrey SO George Steinbrenner 6:15.34 -
16 Mary Ferrer JR Plant 6:30.06 -
17 Peyton Aydelotte FR George Steinbrenner 6:37.03 -
18 Julianna Hayes FR George Steinbrenner 6:37.96 -
19 Vanessa Shivprasad FR George Steinbrenner 6:47.83 -
20 Sarah Hill JR Plant 6:49.60 -
21 Margaret Lewis SO Plant 6:50.20 -
22 Gabrielle Sampson SO George Steinbrenner 6:57.47 -
23 Eva Nunez SO Plant 6:59.01 -
24 Elizabeth Pardo FR George Steinbrenner 6:59.22 -
25 Brooke Hineman JR George Steinbrenner 7:12.87 -
26 Taylor Flynn FR George Steinbrenner 7:24.80 -
  Emily Geaney FR Sunlake NT   
  Olivia Stafford FR George Steinbrenner NT   
  Bonnie Knight FR George Steinbrenner NT   
  Christina Doenges FR Plant NT   
Girls' 1600 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Jacquelyn Abanses SR George Steinbrenner 5:11.48 5
2 Caitlyn Culpepper JR Sunlake 5:35.21 3
3 Sara Ellingson JR Sunlake 5:39.73 2
4 Anna Breede JR George Steinbrenner 5:41.04 1
5 Haiden Moffatt JR George Steinbrenner 5:48.72 -
6 Ashley Spires SR Sunlake 5:49.92 -
7 Annie Winborn SO Sunlake 5:50.91 -
8 Frances Van Looveran SO Plant 5:50.94 -
9 Abigail Williams FR Sunlake 5:53.20 -
10 Shelby Viseur JR Sunlake 5:54.12 -
11 Nina Pardo SO George Steinbrenner 5:55.84 -
14 Emily Geiger JR Plant 6:21.24 -
15 Clara Hinsdale SO Plant 6:28.27 -