March 13, 2021
|
DeLand - DeLand, FL
|
Timing: Elite Timing

Boys' Sprint Medley Relay

Top↑
PL TEAM ATHLETES TIME TIME TIME TIME TIME
1 Lake Mary Blake Lewis, Marquis Jones, Marquius Jones, Markel Jones 4:16.18 4:35.88 2:44.22 3:38.95 3:43.33
2 Father Lopez Isaiah Shirley, Michael Battis , Brendan O'Quinn, Mason Maddox 4:36.98 4:30.22 4:16.71 3:45.18 3:38.43
3 Forest Kemory Dewese, George Adolf, Certain Williams, Ashton Deriso 3:13.70 4:24.34 3:25.10 3:47.88 3:13.70
4 Matanzas Jordan mills, Sho'Marion Gaines, Jayce Friendly, Hunter Smith 3:44.71 3:01.14 3:03.44 3:49.29 4:23.69
5 Seabreeze Tyler Smith, Trevon Phillips, Carson Chiumento, Jacob Labonte 4:30.60 4:28.31 2:51.99 3:49.32 3:53.91
6 University (OC) Caleb Elkind, Benjamin Bradley, Corey Johnson, Royce Eggert 3:39.98 5:02.17 4:25.91 4:01.73 3:59.32
7 Spruce Creek Sabian Evans, Travius Davis, Logan Molitor, Nicholas Vojtisek 4:52.20 3:41.59 5:01.94 4:03.50 4:08.37
8 DeLand Ayden Burns, Jamil Cunningham, Andrew Dunn, Noah Ennabili 3:55.18 4:19.68 5:01.33 4:04.98 3:42.94
9 Deltona Kenny Nickerson, Cam'Ron Mitchell, Benjamin Helms, Josiah Tejeda 4:23.50 3:16.99 3:37.45 4:15.82 5:22.34
10 Mainland Saleem Garner, Corey Hill, Kavon Davis, Lemondre Joe 5:13.80 3:15.13 5:24.34 4:23.69 5:26.98
11 Olympia Jalin Johnson, Nehemiah Williams, Issak Taylor, Stephan Sinclair 3:42.38 3:31.79 4:30.03 4:24.73 4:40.62
12 Menendez Login Moheng, Anthony Konen, Justin Whitty, Christopher Pierce 3:58.98 5:08.79 5:30.27 4:28.51 3:34.81
13 New Smyrna Beach Jordan Brandon, Dominic Freeman, Falcon LeVine, Pierce Parker 5:28.46 4:26.67 5:47.97 5:25.20 4:42.93
Boys' Sprint Medley Relay Section 1
PL TEAM ATHLETES TIME TIME TIME TIME TIME TIME
2 Father Lopez Shirley, Battis , O'Quinn, Maddox 4:14.46 3:38.43 3:11.41 3:45.18 3:38.43 4:05.45
3 Forest Dewese, Adolf, Williams, Deriso 2:53.19 2:44.08 3:18.26 3:47.88 4:15.23 3:31.93
4 Matanzas mills, Gaines, Friendly, Smith 4:37.44 3:35.54 3:30.95 3:49.29 3:17.19 2:54.26
7 Spruce Creek Evans, Davis, Molitor, Vojtisek 4:32.72 3:00.19 3:26.98 4:03.50 3:41.59 4:37.59
8 DeLand Burns, Cunningham, Dunn, Ennabili 3:45.39 3:20.89 4:14.78 4:04.98 3:52.73 3:52.73
10 Mainland Garner, Hill, Davis, Joe 5:37.53 4:15.78 5:40.16 4:23.69 3:30.96 3:28.32
11 Olympia Johnson, Williams, Taylor, Sinclair 3:05.32 4:43.27 3:45.02 4:24.73 3:45.02 3:45.02
12 Menendez Moheng, Konen, Whitty, Pierce 3:26.76 4:12.40 5:27.59 4:28.51 5:27.59 4:52.68
Boys' Sprint Medley Relay Section 2
PL TEAM ATHLETES TIME TIME TIME TIME TIME TIME
1 Lake Mary Lewis, Jones, Jones, Jones 3:38.95 3:12.68 2:33.27 4:42.45 3:38.95 3:17.06
5 Seabreeze Smith, Phillips, Chiumento, Labonte 3:49.32 4:28.31 4:53.53 4:46.65 4:07.67 3:08.05
6 University (OC) Elkind, Bradley, Johnson, Eggert 4:01.73 4:47.66 4:42.83 3:30.31 4:08.99 3:39.98
9 Deltona Nickerson, Mitchell, Helms, Tejeda 4:15.82 3:42.57 4:36.29 4:59.31 4:13.27 4:36.29
13 New Smyrna Beach Brandon, Freeman, LeVine, Parker 5:25.20 5:08.94 5:31.71 5:51.22 5:54.47 4:16.91