March 6- 7, 2020
|
Tropical Park - Miami, FL

Boys 4 x 100m Relay Division 1 Preliminaries

Top↑
PL TEAM ATHLETES TIME
1 West Orange Jaylon Carlies, Alec Duhaney, David Jones, Matthew McDoom 41.66
2 American Heritage Vinson Davis, Zacchaeus Byrd, Davonte Brown, Tariq Garrison 41.89
3 Miami Northwestern De'Andre France, Jamari Sharpe, Ronald Delancy, Da'marcus Fleming 42.12
4 North Miami Teddy Ayden, Michael Delcin, Shawn Guerrier, Justin Walden 42.26
5 Ribault Jaleen Graham, Tyrice Peterson, Domictress Robinson, Trevon Peterson 42.51
6 Dr. Phillips Myles Wiley, Jacquez Jones, Emmanuel Pierre, Jalen Thompson 42.60
7 Boyd Anderson Emilio Blackbourne, Malakhi Harrigan, Delmar Campbell, Jerry Philippe 42.67
8 Cardinal Gibbons Jordan Freeman, Sam Mrky, Davon Kiser, coleman Bennett 42.75
9 Raines Da'mon Daniels, Quincy Burroughs, Kareem Burke, Reshawn Latimer 43.56
10 Miami Columbus Courtney Holmes, Duriel Moss, Vershod Quinn, Henry Parrish 43.67
11 Homestead Jacquez Caldwell, Antwone Lafluer, Brandon Shippy, Brenton Shippy 43.77
12 Fort Lauderdale Teron Brooks Jr., Jordan Givens, Nicholas Willingham, Jahleel Eaton 43.80
13 Miami Washington Andrew Johnson, Javaris Phillips, Darrell Bellinger, Horacio Johnson 43.95
14 Coral Gables Alex Bell, Keshawn Renejuste, Dwight Crews, Darren McQueen 44.07
15 Gulliver Prep Anton Hall, Amin Hassan, Sedrick Irvin, Jalen Brown 44.37
16 Dr. Krop Shai Momplaisir, Maurice Daniels, Edward Johnson, Reginald Alvin 44.91
17 iMater Prep Carlos Cuna, David Davila, Alexander Cardenas, Oscar Colindres 45.11
18 Naples Thompson Defhommes, Isaiah Augustave, Kendrick Raphael, Lorenzo Ferro 45.20
19 Belen Jesuit Prep Bryan Bjorkman, Isaiah Fuller, Aidan Girado, Jorge Mesa 45.64
20 Palmer Trinity Jose Corbo, Isaiah Thomas, Kyndal Royal, Robbie Robertson 45.97
21 Braddock Daniel Ramirez, Damian Gonzalez, Antonio Lopez, Bryan Castano 46.00
22 Miami Edison Dequan Courtney, Willie White, Darius Baker, Jarrisien Washington 46.07
23 Mater Academy Ernie Rodriguez, Johnathan Childs, Douglas Hernendez, Cameron Lightbourne 46.27
24 Miami Southridge Steve Louis-Jacques, Kameron Bullard-Terry, Lebron Williams, Jaden Miller 46.47
25 Spanish River Rochefort Derice, Christian Charles, Schwartz Guilleau, Anthony Pacitti 46.85
26 Southwest Miami Edwin Allan, Collin Bethel, Lorenzo Rhodel, Christopher Brice 46.93
27 Westminster Christian Victor Gonzalaz, Eric Perez, Gabriel Dozler, Nicholas Castellanos 47.32
28 Miami Sunset Joshua Canada, Diego Neira, Immanuel Byrum, Cyrus Allen 47.69
29 Boca Raton Halin Elmon, Yourhi Dalmacy, Angel Diaz, Osny Dosina 47.78
30 FAU High Noah Florio, Joe Ross, Ethen Cook, Alex Major 48.31
31 Varela Diego Cairo, Brandon Rivera, Brian Alonzo, Sean Espinoza 50.70
  Miramar Brian Balom, Semaj Banks, Jordan Cumberbatch, Timothy White FS
  St. Thomas Aquinas Shamar Morgan, Jerrod Cameron, Sean Watkins, Antonio Spencer DQ
  Miami Beach Gavin Basner, Lucas Cyrillo, Jonathan Nabaka, Zachary Cherubin DNS
  Miami Killian Kendall Wyartt, Jermaine Witherspoon, Da'Sani Thomas, Kahmari Lovett DNS
  St. Brendan Javaris Jones, Richard Dandrige, Ozzie Marrero, Damari Charlton DNS
  Dade Christian Joshua Webbe, Deandre Everett, Marc Britt, Darian Anderson DNS
  McArthur Kevin Knowles, Joshua Medina, Jayden Taylor, Cincere Russell DNS
  Hialeah-Miami Lakes James Richardson, Tyree Womble, Josh Matias, Dylan Victoria-Reyes DNS
  Vero Beach Wendell Bethel, keith Woulard, Willaime Ylance, Ephrain Floyd DNS
Boys 4 x 100m Relay Division 1 Preliminaries Heat 5
PL TEAM ATHLETES TIME
1 West Orange Carlies, Duhaney, Jones, McDoom 41.66
5 Ribault Graham, Peterson, Robinson, Peterson 42.51
10 Miami Columbus Holmes, Moss, Quinn, Parrish 43.67
13 Miami Washington Johnson, Phillips, Bellinger, Johnson 43.95
17 iMater Prep Cuna, Davila, Cardenas, Colindres 45.11
19 Belen Jesuit Prep Bjorkman, Fuller, Girado, Mesa 45.64
20 Palmer Trinity Corbo, Thomas, Royal, Robertson 45.97
  McArthur Knowles, Medina, Taylor, Russell DNS