February 29, 2020
|
Berkeley Prep - Tampa, FL

Girls' 400 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Tytiana Wilson JR Admiral Farragut 1:00.19 10
2 Capri Procopio SR Sarasota 1:01.16 8
3 Zayne Jack SR George Steinbrenner 1:01.39 6
4 Megan Hughes SR Holy Names 1:01.57 5
5 Tekoyia Cheedy 8 Admiral Farragut 1:02.45 4
6 Dezarae Wright SR Kathleen 1:02.74 3
7 Sammie Van Nortwick SO Calvary Christian (Clr) 1:03.23 2
8 Riniya Johnson SR Auburndale 1:03.53 1
9 Deborah Marlow JR George Steinbrenner 1:03.86 -
10 Lauren Bates SR Land O'Lakes 1:03.90 -
11 Arianna Mosley FR Tampa Prep 1:05.07 -
12 Kadence Collora FR East Lake 1:05.31 -
13 Marissa Kempf JR Sarasota 1:05.66 -
14 Elise Graham 8 Admiral Farragut 1:05.77 -
15 Kelis Sims 7 Admiral Farragut 1:06.06 -
16 Jasmine Hernandez SO Northside Christian 1:06.77 -
17 Quewana Morris Junior Middleton 1:07.66 -
18 Jo'Kierrea Kelly JR Kathleen 1:08.05 -
19 Amberly Grace SO Lecanto 1:08.12 -
20 Sara Matulis JR Berkeley Prep 1:08.20 -
21 Jordan Green FR Land O'Lakes 1:08.39 -
22 Summer Haura FR Tampa Prep 1:08.46 -
23 Emerson Growcock FR Holy Names 1:08.58 -
24 Abigail Cochran JR Lecanto 1:08.81 -
25 Kimberly Egoavil FR Holy Names 1:08.88 -
26 Sophie Haag FR Calvary Christian (Clr) 1:08.97 -
27 Paige Rodriguez SO Tampa Prep 1:09.47 -
28 Rebecca Allen JR George Steinbrenner 1:09.49 -
29 Arianna Reliford SO Auburndale 1:09.80 -
30 Jaime Potter SO Holy Names 1:09.87 -
31 Lisa Larson SR Sarasota 1:10.23 -
32 Sarah White SR Clearwater 1:10.46 -
33 Sydney Grimm SO George Steinbrenner 1:10.54 -
34 Kaijah Ma JR Sarasota 1:10.57 -
35 Ashley Bess JR Sarasota 1:10.67 -
36 Ashlyn Spurr FR Calvary Christian (Clr) 1:10.67 -
37 Mathea Howard   Middleton 1:10.86 -
38 Maria Manosalva SR Auburndale 1:11.00 -
39 Alex Garcia SO Lecanto 1:11.34 -
40 Daria Joshway FR Auburndale 1:11.38 -
41 Indya Benjamin SO Clearwater 1:11.55 -
42 Mikal Sorel SR Lecanto 1:11.65 -
43 Gabrielle Capella 8 Tampa Prep 1:11.93 -
44 Chloe Williams FR Calvary Christian (Clr) 1:12.18 -
45 Janai Hayes FR Kathleen 1:12.19 -
46 Anjali Delgala FR Berkeley Prep 1:12.41 -
47 Abigail Perez SR Land O'Lakes 1:12.48 -
48 Jayden Capella SR Tampa Prep 1:12.64 -
49 Jasmine Harvell FR Auburndale 1:13.91 -
50 Annalise Grimmer JR Sarasota 1:14.04 -
51 Rylee Mulhollen FR Sarasota 1:14.08 -
52 Jessica Erwin FR Mitchell 1:14.23 -
53 Isabella Palma FR Tampa Prep 1:14.72 -
54 Tess Sawchuk JR Tampa Catholic 1:15.84 -
55 Adia D'Piazza FR Mitchell 1:16.52 -
56 Savannah Houghtalin   Pasco 1:17.10 -
57 Sabrina Fenolio FR Sarasota 1:18.87 -
58 Jesie Bennett SO Auburndale 1:19.57 -
59 Abigail Montidoro JR Sarasota 1:20.67 -
60 Jasmine Richardson FR Auburndale 1:20.80 -
61 Lauren Ippolito SO Sarasota 1:22.95 -
62 Tracey Guash SO Mitchell 1:24.02 -
63 Mishka Malhotra FR Land O'Lakes 1:24.46 -
64 Casselle Schramm FR Calvary Christian (Clr) 1:24.52 -
65 Alina Caro JR Pompano Beach 1:26.59 -
66 Jordyn Hendley JR Middleton 1:28.09 -
67 Aleigh Bonner SO Middleton 1:33.02 -
68 Olivia Aguilar SO Tampa Prep 1:35.48 -
69 Genesis Rodriguez SR Middleton 1:53.68 -
Girls' 400 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Tytiana Wilson JR Admiral Farragut 1:00.19 10
3 Zayne Jack SR George Steinbrenner 1:01.39 6
4 Megan Hughes SR Holy Names 1:01.57 5
6 Dezarae Wright SR Kathleen 1:02.74 3
8 Riniya Johnson SR Auburndale 1:03.53 1
17 Quewana Morris Junior Middleton 1:07.66 -
26 Sophie Haag FR Calvary Christian (Clr) 1:08.97 -
Girls' 400 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
2 Capri Procopio SR Sarasota 1:01.16 8
7 Sammie Van Nortwick SO Calvary Christian (Clr) 1:03.23 2
9 Deborah Marlow JR George Steinbrenner 1:03.86 -
10 Lauren Bates SR Land O'Lakes 1:03.90 -
12 Kadence Collora FR East Lake 1:05.31 -
18 Jo'Kierrea Kelly JR Kathleen 1:08.05 -
36 Ashlyn Spurr FR Calvary Christian (Clr) 1:10.67 -
40 Daria Joshway FR Auburndale 1:11.38 -
Girls' 400 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
5 Tekoyia Cheedy 8 Admiral Farragut 1:02.45 4
23 Emerson Growcock FR Holy Names 1:08.58 -
24 Abigail Cochran JR Lecanto 1:08.81 -
44 Chloe Williams FR Calvary Christian (Clr) 1:12.18 -
47 Abigail Perez SR Land O'Lakes 1:12.48 -
Girls' 400 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
13 Marissa Kempf JR Sarasota 1:05.66 -
20 Sara Matulis JR Berkeley Prep 1:08.20 -
28 Rebecca Allen JR George Steinbrenner 1:09.49 -
29 Arianna Reliford SO Auburndale 1:09.80 -
33 Sydney Grimm SO George Steinbrenner 1:10.54 -
34 Kaijah Ma JR Sarasota 1:10.57 -
Girls' 400 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
11 Arianna Mosley FR Tampa Prep 1:05.07 -
16 Jasmine Hernandez SO Northside Christian 1:06.77 -
19 Amberly Grace SO Lecanto 1:08.12 -
25 Kimberly Egoavil FR Holy Names 1:08.88 -
30 Jaime Potter SO Holy Names 1:09.87 -
35 Ashley Bess JR Sarasota 1:10.67 -
45 Janai Hayes FR Kathleen 1:12.19 -
51 Rylee Mulhollen FR Sarasota 1:14.08 -
Girls' 400 Meters Section 6
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
14 Elise Graham 8 Admiral Farragut 1:05.77 -
31 Lisa Larson SR Sarasota 1:10.23 -
32 Sarah White SR Clearwater 1:10.46 -
39 Alex Garcia SO Lecanto 1:11.34 -
42 Mikal Sorel SR Lecanto 1:11.65 -
48 Jayden Capella SR Tampa Prep 1:12.64 -
52 Jessica Erwin FR Mitchell 1:14.23 -
55 Adia D'Piazza FR Mitchell 1:16.52 -
Girls' 400 Meters Section 7
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
15 Kelis Sims 7 Admiral Farragut 1:06.06 -
41 Indya Benjamin SO Clearwater 1:11.55 -
43 Gabrielle Capella 8 Tampa Prep 1:11.93 -
46 Anjali Delgala FR Berkeley Prep 1:12.41 -
49 Jasmine Harvell FR Auburndale 1:13.91 -
56 Savannah Houghtalin   Pasco 1:17.10 -
64 Casselle Schramm FR Calvary Christian (Clr) 1:24.52 -
Girls' 400 Meters Section 8
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
50 Annalise Grimmer JR Sarasota 1:14.04 -
54 Tess Sawchuk JR Tampa Catholic 1:15.84 -
57 Sabrina Fenolio FR Sarasota 1:18.87 -
58 Jesie Bennett SO Auburndale 1:19.57 -
59 Abigail Montidoro JR Sarasota 1:20.67 -
60 Jasmine Richardson FR Auburndale 1:20.80 -
61 Lauren Ippolito SO Sarasota 1:22.95 -
Girls' 400 Meters Section 9
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
37 Mathea Howard   Middleton 1:10.86 -
53 Isabella Palma FR Tampa Prep 1:14.72 -
63 Mishka Malhotra FR Land O'Lakes 1:24.46 -
65 Alina Caro JR Pompano Beach 1:26.59 -
66 Jordyn Hendley JR Middleton 1:28.09 -
69 Genesis Rodriguez SR Middleton 1:53.68 -
Girls' 400 Meters Section 10
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
22 Summer Haura FR Tampa Prep 1:08.46 -
27 Paige Rodriguez SO Tampa Prep 1:09.47 -
62 Tracey Guash SO Mitchell 1:24.02 -
67 Aleigh Bonner SO Middleton 1:33.02 -
Girls' 400 Meters Section 11
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
21 Jordan Green FR Land O'Lakes 1:08.39 -
38 Maria Manosalva SR Auburndale 1:11.00 -
68 Olivia Aguilar SO Tampa Prep 1:35.48 -