March 13, 2020
|
Lake Brantley - Altamonte Springs, FL
|
Timing: Elite Timing

Boy's Team 1600m

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Kai Komatsu Junior Olympia 4:36.65 3.33
2 Shu Komatsu Junior Olympia 4:38.36 3.33
3 Lucas Dvorak SO Olympia 4:39.66 3.33
4 Daniel Reyes JR Spruce Creek 4:40.20   
5 Kasey Wheatley FR Spruce Creek 4:43.94   
6 Vitus Bergenser SO Father Lopez 4:44.32   
7 Price Wheeler FR Lake Brantley 4:48.53 2.67
8 Ben Morris SO Lake Brantley 4:48.82 2.67
9 Lash Bradshaw SO Lake Minneola 4:52.07 1
10 Ethan Campbell JR Lake Minneola 4:52.31 1
11 Jonah Woodbine JR Master's Academy (Oviedo) 4:52.42 2
12 Walter Stahll JR Lake Brantley 4:53.69 2.67
13 Jack Campbell JR Oviedo 4:54.06 1.33
14 Andrew Miller Junior Olympia 4:56.90   
15 Zach Merly SO Master's Academy (Oviedo) 4:57.96 2
16 Chase Crawford SO Lake Mary 5:01.09 1.67
17 Isaiah Rodriguez FR Edgewater 5:03.68 0.67
18 Michael Daher SO Master's Academy (Oviedo) 5:05.76 2
19 Steven D'Antonio SO Lake Mary 5:06.94 1.67
20 Brandon Blake FR Lake Mary 5:08.63 1.67
21 Anthony Martinez-Garcia JR Ocoee 5:09.26 0.33
22 Samuel Henery JR Oviedo 5:11.92 1.33
23 Rey Permaul SO Oviedo 5:14.13 1.33
24 Jeffrey Glatting SR Lake Brantley 5:14.88   
25 Colin Duncan SO Oviedo 5:16.47   
26 Ethan Urichko SO Master's Academy (Oviedo) 5:17.77   
27 Javon Woodson JR Edgewater 5:17.77 0.67
28 Kobe Slack SO Ocoee 5:25.36 0.33
29 Anthony Camacho SR Ocoee 5:29.10 0.33
30 Christian Vazquez SO Edgewater 5:32.73 0.67
31 Jacob Bormet SO Lake Mary 5:33.59   
32 Samual Kindred SO Ocoee 5:39.60   
33 Jeffrey Gotham JR Lake Minneola 5:44.36 1
34 Zane Benham Junior Edgewater 5:52.49   
35 Mason Myers JR Lake Minneola 5:53.21   
36 Harry Yang JR Father Lopez 5:53.58   
37 Jordan Desue SR Jones 6:10.35   
  Asher Ravede SO Spruce Creek DNS   
  Langston Scott SO Spruce Creek DNS   
  Jarrod Williams SR Spruce Creek DNS   
  Colin McDonnell JR Father Lopez DNS   
  Seth Augustnowski JR Father Lopez DNS   
  Ty Eklund SO Winter Springs DNS   
  Dean Cobb SO Spruce Creek DNS   
Boy's Team 1600m Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Kai Komatsu Junior Olympia 4:36.65 3.33
2 Shu Komatsu Junior Olympia 4:38.36 3.33
3 Lucas Dvorak SO Olympia 4:39.66 3.33
4 Daniel Reyes JR Spruce Creek 4:40.20   
5 Kasey Wheatley FR Spruce Creek 4:43.94   
6 Vitus Bergenser SO Father Lopez 4:44.32   
7 Price Wheeler FR Lake Brantley 4:48.53 2.67
8 Ben Morris SO Lake Brantley 4:48.82 2.67
9 Lash Bradshaw SO Lake Minneola 4:52.07 1
10 Ethan Campbell JR Lake Minneola 4:52.31 1
11 Jonah Woodbine JR Master's Academy (Oviedo) 4:52.42 2
12 Walter Stahll JR Lake Brantley 4:53.69 2.67
13 Jack Campbell JR Oviedo 4:54.06 1.33
14 Andrew Miller Junior Olympia 4:56.90   
15 Zach Merly SO Master's Academy (Oviedo) 4:57.96 2
17 Isaiah Rodriguez FR Edgewater 5:03.68 0.67
27 Javon Woodson JR Edgewater 5:17.77 0.67
33 Jeffrey Gotham JR Lake Minneola 5:44.36 1
35 Mason Myers JR Lake Minneola 5:53.21   
  Ty Eklund SO Winter Springs DNS   
  Seth Augustnowski JR Father Lopez DNS   
  Colin McDonnell JR Father Lopez DNS   
  Langston Scott SO Spruce Creek DNS   
Boy's Team 1600m Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
16 Chase Crawford SO Lake Mary 5:01.09 1.67
18 Michael Daher SO Master's Academy (Oviedo) 5:05.76 2
19 Steven D'Antonio SO Lake Mary 5:06.94 1.67
20 Brandon Blake FR Lake Mary 5:08.63 1.67
21 Anthony Martinez-Garcia JR Ocoee 5:09.26 0.33
22 Samuel Henery JR Oviedo 5:11.92 1.33
23 Rey Permaul SO Oviedo 5:14.13 1.33
24 Jeffrey Glatting SR Lake Brantley 5:14.88   
25 Colin Duncan SO Oviedo 5:16.47   
26 Ethan Urichko SO Master's Academy (Oviedo) 5:17.77   
28 Kobe Slack SO Ocoee 5:25.36 0.33
29 Anthony Camacho SR Ocoee 5:29.10 0.33
30 Christian Vazquez SO Edgewater 5:32.73 0.67
31 Jacob Bormet SO Lake Mary 5:33.59   
32 Samual Kindred SO Ocoee 5:39.60   
34 Zane Benham Junior Edgewater 5:52.49   
36 Harry Yang JR Father Lopez 5:53.58   
37 Jordan Desue SR Jones 6:10.35   
  Jarrod Williams SR Spruce Creek DNS   
  Asher Ravede SO Spruce Creek DNS   
  Dean Cobb SO Spruce Creek DNS