March 7, 2020
|
Showalter Field - Winter Park, FL
|
Timing: Elite Timing

Women's 4 x 400m Relay

Top↑
PL TEAM ATHLETES TIME SC
1 Apopka Hannah Jones, Davida Russell, DeMaris Soto, Isis Clarke 4:10.12 10
2 Lake Nona Sydni Brown, Justyn Smith, Valeria Pestana-Trasolini, Xiomara Gill 4:12.28 8
3 East River Aniyah Hall, Karina Vega, Allison Conrad, Janiyah Hall 4:16.05 6
4 Winter Park Gabrielle Johnson , Emma Noel, Jazlyn Dailey, Alyssa Mark 4:16.95 5
5 Sarasota Capri Procopio, Kasumi Wade, Carolina Titus, Marissa Kempf 4:18.08 4
6 Freedom (Orlando) Yenilitza Roman, Priska Vaillant, Ruth Joseph, Ganesa Rai 4:25.27 3
7 Lake Howell Isabela Zapata, Emely Chhu, Kayla Connelly, Makayla Watson 4:29.18 2
8 Master's Academy (Oviedo) Ryleigh Wilson, Alexa Wilson, Lilly Jacobus, Bella Riechers 4:30.33 1
9 Auburndale Riniya Johnson, Arianna Reliford, Tyra Thomas, Saniyah Tillman 4:33.81 -
10 Edgewater Emma Krens, Marina Brown, Neah Montgomery, Decoursha Riley 4:34.62 -
11 Oviedo Jade Boozer, Nydia Roman, Adrice Galloway, Chelsea Craft 4:36.60 -
12 Cypress Creek Yarianna Cuevas, Nyasia Rivera, Carine Gourdet, Julie Santos 4:44.25 -
  Wekiva Lelia Howard, Eriana Teague, Joi Williams, Jocelyn Townsend DNS   
  University (Orlando) Lilian Doghor, Dejah Ojeda DNS   
  Winter Haven JoaQuilya Jackson, Mariah Brown-Tullis, Paris Hart, Victoria Augustin DNS   
  Atlantic (PO) Khianni Denson, Kahdia Jones, Shakeria Joseph, Chinnel Rooplal DNS   
  Villages Abigail Andal, Delaney Stradinger, Anna Spell, Llia Byron DNS   
  Olympia Daijah DaCosta-Moore, Dominique DaCosta-Moore, Ezzaria Hill, Alyia Green DNS   
Women's 4 x 400m Relay Section 1
PL TEAM ATHLETES TIME SC
3 East River Hall, Vega, Conrad, Hall 4:16.05 6
5 Sarasota Procopio, Wade, Titus, Kempf 4:18.08 4
6 Freedom (Orlando) Roman, Vaillant, Joseph, Rai 4:25.27 3
8 Master's Academy (Oviedo) Wilson, Wilson, Jacobus, Riechers 4:30.33 1
10 Edgewater Krens, Brown, Montgomery, Riley 4:34.62 -
12 Cypress Creek Cuevas, Rivera, Gourdet, Santos 4:44.25 -
  Atlantic (PO) Denson, Jones, Joseph, Rooplal DNS   
  University (Orlando) Doghor, Ojeda DNS   
  Villages Andal, Stradinger, Spell, Byron DNS   
Women's 4 x 400m Relay Section 2
PL TEAM ATHLETES TIME SC
1 Apopka Jones, Russell, Soto, Clarke 4:10.12 10
2 Lake Nona Brown, Smith, Pestana-Trasolini, Gill 4:12.28 8
4 Winter Park Johnson , Noel, Dailey, Mark 4:16.95 5
7 Lake Howell Zapata, Chhu, Connelly, Watson 4:29.18 2
9 Auburndale Johnson, Reliford, Thomas, Tillman 4:33.81 -
11 Oviedo Boozer, Roman, Galloway, Craft 4:36.60 -
  Olympia DaCosta-Moore, DaCosta-Moore, Hill, Green DNS   
  Winter Haven Jackson, Brown-Tullis, Hart, Augustin DNS   
  Wekiva Howard, Teague, Williams, Townsend DNS