March 6, 2020
|
Martin County - Stuart, FL
|
Timing: Mogo Timing

Girls' 800 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Hannah Martin SR South Fork 2:24.42 10
2 Ava Romero SR Jupiter 2:25.16 8
3 Kiara Badalo SR Centennial 2:28.32 6
4 Auhmya Wilder JR Treasure Coast 2:28.72 5
5 Madeline Weiler SO South Fork 2:32.43 4
6 Gina Fuca SO Martin County 2:33.07 3
7 Alexa Hanssen FR Jupiter 2:33.79 2
8 Chelsea DeCambre SR Treasure Coast 2:34.11 1
9 karen castro JR John I. Leonard 2:36.07 -
10 Anna Tullidge SO Martin County 2:36.86 -
11 Peyton Del Re SR Jupiter 2:38.25 -
12 Valentina Guzman FR Somerset Canyons 2:43.78 -
13 Amanda Nunez SR Palm Beach Central 2:44.93 -
14 Elizabeth Chu FR Martin County 2:47.01 -
15 Amalia Rimes FR Jupiter Christian 2:49.25 -
16 Reese Williams 8 Lincoln Park 2:50.95 -
17 Callie Phillips FR Okeechobee 2:51.35 -
18 Kaelyn Quinn SO Jensen Beach 2:51.79 -
19 Ashlyn Mock JR Forest Hill 2:53.73 -
20 Hannah McCarthy SR Port St. Lucie 2:54.94 -
21 Martina Jarrin JR Jensen Beach 2:55.31 -
22 Emmalyne Lewiston SO Port St. Lucie 2:56.85 -
23 joudeline jeanlis FR John I. Leonard 2:58.44 -
24 Keirra Holycross 8 Lincoln Park 3:01.58 -
25 Jade Sikorski FR Centennial 3:01.76 -
26 Jessica Barrera-Solis SO Forest Hill 3:02.15 -
27 Aliyah Haque SO Port St. Lucie 3:03.90 -
28 Tracede DHaiti SO Forest Hill 3:07.57 -
29 Olivia O'Hay JR South Fork 3:07.68 -
30 Ariel Major FR Lincoln Park 3:08.64 -
31 Kate Nichols 8 Somerset Canyons 3:12.89 -
32 Alethia Jacas JR Fort Pierce Central 3:17.59 -
33 marie renard SO John I. Leonard 3:19.40 -
34 Katriel Budwah SO Fort Pierce Central 3:29.17 -
35 Reese Cohen FR Okeechobee 3:33.14 -
36 Gianna Immerfall JR Okeechobee 3:37.20 -
37 Honjoline Julceus   Royal Palm Beach 3:43.23 -
38 Rachel Thaler SR Somerset Canyons 3:44.36 -
  Trinity Ferrante JR Fort Pierce Central DNS   
  Sofia Tovar SO Fort Pierce Westwood DNS   
  Audra Hummel JR Jupiter Christian DNS   
  Maddie Meekins SO Jensen Beach DNS   
Girls' 800 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
12 Valentina Guzman FR Somerset Canyons 2:43.78 -
25 Jade Sikorski FR Centennial 3:01.76 -
29 Olivia O'Hay JR South Fork 3:07.68 -
31 Kate Nichols 8 Somerset Canyons 3:12.89 -
32 Alethia Jacas JR Fort Pierce Central 3:17.59 -
33 marie renard SO John I. Leonard 3:19.40 -
34 Katriel Budwah SO Fort Pierce Central 3:29.17 -
35 Reese Cohen FR Okeechobee 3:33.14 -
36 Gianna Immerfall JR Okeechobee 3:37.20 -
37 Honjoline Julceus   Royal Palm Beach 3:43.23 -
38 Rachel Thaler SR Somerset Canyons 3:44.36 -
  Audra Hummel JR Jupiter Christian DNS   
Girls' 800 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
14 Elizabeth Chu FR Martin County 2:47.01 -
15 Amalia Rimes FR Jupiter Christian 2:49.25 -
16 Reese Williams 8 Lincoln Park 2:50.95 -
17 Callie Phillips FR Okeechobee 2:51.35 -
18 Kaelyn Quinn SO Jensen Beach 2:51.79 -
20 Hannah McCarthy SR Port St. Lucie 2:54.94 -
21 Martina Jarrin JR Jensen Beach 2:55.31 -
22 Emmalyne Lewiston SO Port St. Lucie 2:56.85 -
23 joudeline jeanlis FR John I. Leonard 2:58.44 -
24 Keirra Holycross 8 Lincoln Park 3:01.58 -
26 Jessica Barrera-Solis SO Forest Hill 3:02.15 -
27 Aliyah Haque SO Port St. Lucie 3:03.90 -
28 Tracede DHaiti SO Forest Hill 3:07.57 -
  Trinity Ferrante JR Fort Pierce Central DNS   
  Maddie Meekins SO Jensen Beach DNS   
Girls' 800 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Hannah Martin SR South Fork 2:24.42 10
2 Ava Romero SR Jupiter 2:25.16 8
3 Kiara Badalo SR Centennial 2:28.32 6
4 Auhmya Wilder JR Treasure Coast 2:28.72 5
5 Madeline Weiler SO South Fork 2:32.43 4
6 Gina Fuca SO Martin County 2:33.07 3
7 Alexa Hanssen FR Jupiter 2:33.79 2
8 Chelsea DeCambre SR Treasure Coast 2:34.11 1
9 karen castro JR John I. Leonard 2:36.07 -
10 Anna Tullidge SO Martin County 2:36.86 -
11 Peyton Del Re SR Jupiter 2:38.25 -
13 Amanda Nunez SR Palm Beach Central 2:44.93 -
19 Ashlyn Mock JR Forest Hill 2:53.73 -
30 Ariel Major FR Lincoln Park 3:08.64 -
  Sofia Tovar SO Fort Pierce Westwood DNS