February 22, 2020
|
George Steinbrenner - Lutz, FL
|
Timing: Elite Timing

Girls' 200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME SC
1 Shaniya Benjamin SR Alonso 23.81 23.81 25.60 10
2 Nia Randell FR Hillsborough 29.95 25.41 26.74 8
3 Riniya Johnson SR Auburndale 30.06 25.23 26.84 6
4 Jasmine Jimenez SO Dunbar 21.28 33.40 26.93 5
5 Deborah Marlow JR George Steinbrenner 21.21 22.30 27.19 4
6 Jarlenys Cordoba SR Alonso 19.91 20.46 27.27 3
7 Chaze Wilson JR Hillsborough 29.80 31.45 27.34 2
8 Nia Johnson SR Sunlake 30.64 26.26 27.35 1
9 Ayeniah Wilson SR Plant City 21.70 23.89 27.46 -
10 Jaydean Ireland SR Zephyrhills 34.17 27.28 27.55 -
11 Maya Llanes SO Zephyrhills 30.92 32.85 27.60 -
12 Nylah Stinyard JR Zephyrhills 34.62 32.96 27.69 -
13 Shaina Finkel SO Wiregrass Ranch 25.22 26.05 27.71 -
14 Avriel James SR Robinson 33.04 31.37 27.76 -
15 Marissa Smith FR Braden River 27.56 26.16 27.83 -
16 Venessa Martinez FR Tampa Bay Tech 29.07 32.98 27.95 -
17 Chian Wilson JR Hillsborough 25.17 25.17 27.96 -
18 Breyanna Wright FR Tampa Bay Tech 20.72 30.52 28.00 -
19 Ashliona Martin SR Tampa Bay Tech 25.52 24.68 28.04 -
20 Shawna Woodall JR Hillsborough 35.38 35.95 28.08 -
21 Margaux Shelton JR Plant 22.42 32.63 28.37 -
22 Keala McKinley JR Forest 35.76 29.24 28.38 -
23 Amsy Takeli JR Tampa Bay Tech 35.63 25.08 28.50 -
24 Jontasia Scott   Largo 36.86 20.29 28.57 -
25 Bella Butler FR Bell Creek 20.93 22.93 28.66 -
26 Hailey Marston SO Braden River 37.26 25.22 28.66 -
27 Kya Chen JR Alonso 24.40 26.12 28.70 -
28 Jamie Bolduc FR Braden River 25.57 25.29 28.73 -
29 Gia Gholson SO Plant 23.28 25.01 28.74 -
30 Kailah Gosa SR Tampa Bay Tech 29.65 27.35 28.78 -
31 Haley Maxewell SO Largo 28.87 28.01 28.87 -
32 Micahela Hill FR East Lake 37.59 20.82 28.91 -
33 Sarai Caruso JR Alonso 21.14 35.90 28.95 -
34 Alyssa Pollicita SO Cypress Creek (Wesley Chapel) 31.57 34.76 28.96 -
35 Lizzie Epps SO Sunlake 36.63 31.11 29.07 -
36 Sandra Ferguson SO East Lake 20.44 21.32 29.20 -
37 Tessa Shriver JR Riverview (Sarasota) 21.35 35.68 29.24 -
38 Kourtnee Gray 8 Bell Creek 31.13 29.66 29.36 -
39 Angel Anderson FR Mulberry 25.42 26.60 29.55 -
40 Emma Barton JR Sunlake 23.36 24.55 29.57 -
41 Demi Lance Dionela SR Braden River 32.25 30.77 29.58 -
42 Daria Joshway FR Auburndale 26.20 26.20 29.77 -
43 Maggie Hartman SO Land O'Lakes 32.78 22.65 29.80 -
44 Brionna Williams SO East Lake 23.62 27.20 29.89 -
45 Mattilynn Hill JR Plant City 29.02 35.60 29.91 -
46 Allyssa Bartolo SO Alonso 32.32 26.03 29.92 -
47 Fedae Al-alaoui FR Bell Creek 25.48 28.48 29.97 -
48 Jymea Walker SR Forest 31.35 30.45 30.14 -
49 Fallon Gehrke JR Lakewood Ranch 36.30 31.16 30.25 -
50 Chloe Garrett JR Wiregrass Ranch 22.70 38.13 30.26 -
51 Cy'Nilah Mility SO Mitchell 35.42 22.10 30.27 -
52 Hannah Roche JR Riverview 32.60 23.46 30.46 -
53 Marleah Perkins JR Riverview 23.51 22.90 30.53 -
54 Nadja Gordon-Watkins JR Riverview 35.92 36.23 30.70 -
55 Kierra Queen   Middleton 23.70 27.09 30.78 -
56 Lauren Buggs SO Sickles 24.02 21.86 30.79 -
57 Serena Mercer SO Alonso 35.61 29.11 30.96 -
58 Zariah Kier   Largo 30.30 35.04 31.56 -
59 Jillian York FR Largo 25.33 24.38 31.66 -
60 Zaria Coleman FR Plant City 36.24 23.53 31.79 -
61 Alani Arrington-Bey SO Braden River 35.14 39.69 32.53 -
62 Jackson Sincere Junior Middleton 43.52 41.82 34.00 -
63 Jasmine Reaves SR Plant City 29.97 40.64 34.44 -
64 Kaya Paongo SO Largo 45.08 31.27 36.35 -
  Kenya Jamerson JR Winter Haven DNS DNS DNS   
  Trinity O'Neal JR Boca Ciega DNS DNS DNS   
  Imani Brown JR Boca Ciega DNS DNS DNS   
  Ca 'Miele Handford SR Winter Haven DNS DNS DNS   
  Destiny Hamilton SO Winter Haven DNS DNS DNS   
  Gabriella Soloma SO Dunbar DNS DNS DNS   
  Klaudia Taylor SO Forest DNS DNS DNS   
  Taniah Dickey SR Winter Haven DNS DNS DNS   
  Briana Brudy SO Auburndale DNS DNS DNS   
  Vanessa Duclos SO Winter Haven DNS DNS DNS   
  Sawyer Bush JR Land O'Lakes DNS DNS DNS   
  Lauren Bates SR Land O'Lakes DNS DNS DNS   
  Emma Garland FR Riverview DNS DNS DNS   
  Skylar Menth FR Largo DNS DNS DNS   
  Taleah Galloway SO Largo DNS DNS DNS   
  Maya Bridgeford SO Lakewood Ranch DNS DNS DNS   
Girls' 200 Meters Section 1
W: -1.8
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
35 Lizzie Epps SO Sunlake 36.34 31.98 29.07 26.75 26.75 37.21 -
43 Maggie Hartman SO Land O'Lakes 26.53 22.95 29.80 36.36 32.19 22.06 -
50 Chloe Garrett JR Wiregrass Ranch 25.73 25.12 30.26 37.83 23.00 32.68 -
51 Cy'Nilah Mility SO Mitchell 35.12 26.64 30.27 36.93 38.14 28.46 -
57 Serena Mercer SO Alonso 26.01 26.94 30.96 33.44 29.42 31.27 -
58 Zariah Kier   Largo 35.35 27.15 31.56 23.36 39.45 24.31 -
  Kenya Jamerson JR Winter Haven DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Skylar Menth FR Largo DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
Girls' 200 Meters Section 2
W: -0.7
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME SC
41 Demi Lance Dionela SR Braden River 31.65 29.58 -
44 Brionna Williams SO East Lake 28.70 29.89 -
47 Fedae Al-alaoui FR Bell Creek 33.87 29.97 -
53 Marleah Perkins JR Riverview 28.40 30.53 -
56 Lauren Buggs SO Sickles 26.48 30.79 -
62 Jackson Sincere Junior Middleton 37.40 34.00 -
64 Kaya Paongo SO Largo 31.99 36.35 -
  Emma Garland FR Riverview DNS DNS   
Girls' 200 Meters Section 3
W: -3.5
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME SC
28 Jamie Bolduc FR Braden River 25.29 24.42 26.72 28.73 -
48 Jymea Walker SR Forest 27.43 30.14 30.45 30.14 -
52 Hannah Roche JR Riverview 29.55 31.07 29.55 30.46 -
54 Nadja Gordon-Watkins JR Riverview 36.23 22.11 37.76 30.70 -
60 Zaria Coleman FR Plant City 30.84 27.03 23.85 31.79 -
61 Alani Arrington-Bey SO Braden River 35.14 41.32 40.99 32.53 -
63 Jasmine Reaves SR Plant City 39.27 27.90 44.43 34.44 -
  Taniah Dickey SR Winter Haven DNS DNS DNS DNS   
Girls' 200 Meters Section 4
W: -0.4
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
18 Breyanna Wright FR Tampa Bay Tech 20.72 34.72 24.92 36.40 28.00 31.08 -
29 Gia Gholson SO Plant 20.70 28.17 23.86 30.18 28.74 30.47 -
31 Haley Maxewell SO Largo 30.03 20.21 28.59 27.43 28.87 23.68 -
40 Emma Barton JR Sunlake 27.21 35.78 38.15 23.36 29.57 25.14 -
46 Allyssa Bartolo SO Alonso 32.32 27.53 27.53 36.21 29.92 22.44 -
59 Jillian York FR Largo 26.91 30.71 23.12 30.40 31.66 22.80 -
  Destiny Hamilton SO Winter Haven DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Vanessa Duclos SO Winter Haven DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
Girls' 200 Meters Section 5
W: -2.1
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME SC
13 Shaina Finkel SO Wiregrass Ranch 27.71 20.23 34.64 26.05 -
16 Venessa Martinez FR Tampa Bay Tech 27.95 24.88 26.00 28.79 -
24 Jontasia Scott   Largo 28.57 31.15 20.57 20.00 -
33 Sarai Caruso JR Alonso 28.95 21.14 31.56 20.27 -
34 Alyssa Pollicita SO Cypress Creek (Wesley Chapel) 28.96 37.07 33.60 36.78 -
39 Angel Anderson FR Mulberry 29.55 32.51 24.23 21.58 -
45 Mattilynn Hill JR Plant City 29.91 29.02 29.02 21.54 -
  Sawyer Bush JR Land O'Lakes DNS DNS DNS DNS   
Girls' 200 Meters Section 6
W: -0.4
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
19 Ashliona Martin SR Tampa Bay Tech 31.41 20.47 28.04 33.37 26.64 25.52 -
21 Margaux Shelton JR Plant 23.27 20.43 28.37 32.06 20.43 28.94 -
25 Bella Butler FR Bell Creek 25.80 34.11 28.66 31.82 35.83 32.68 -
37 Tessa Shriver JR Riverview (Sarasota) 34.51 28.66 29.24 27.20 37.72 33.34 -
49 Fallon Gehrke JR Lakewood Ranch 26.02 30.25 30.25 35.40 31.16 32.98 -
  Ca 'Miele Handford SR Winter Haven DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Imani Brown JR Boca Ciega DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Trinity O'Neal JR Boca Ciega DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
Girls' 200 Meters Section 7
W: -2.4
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME SC
6 Jarlenys Cordoba SR Alonso 30.55 27.27 33.27 3
22 Keala McKinley JR Forest 21.57 28.38 24.41 -
27 Kya Chen JR Alonso 28.99 28.70 21.53 -
30 Kailah Gosa SR Tampa Bay Tech 30.80 28.78 29.65 -
38 Kourtnee Gray 8 Bell Creek 32.59 29.36 31.71 -
55 Kierra Queen   Middleton 33.55 30.78 39.09 -
  Maya Bridgeford SO Lakewood Ranch DNS DNS DNS   
  Lauren Bates SR Land O'Lakes DNS DNS DNS   
Girls' 200 Meters Section 8
W: -0.1
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
10 Jaydean Ireland SR Zephyrhills 27.55 22.59 34.99 29.48 35.82 27.55 -
15 Marissa Smith FR Braden River 27.83 29.23 20.88 31.45 25.89 25.61 -
17 Chian Wilson JR Hillsborough 27.96 30.76 25.17 35.79 33.00 35.23 -
23 Amsy Takeli JR Tampa Bay Tech 28.50 31.92 33.92 27.36 22.52 27.08 -
26 Hailey Marston SO Braden River 28.66 34.11 25.80 28.09 28.95 30.10 -
36 Sandra Ferguson SO East Lake 29.20 37.67 25.70 31.54 30.96 30.37 -
  Taleah Galloway SO Largo DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Klaudia Taylor SO Forest DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
Girls' 200 Meters Section 9
W: -2.3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
3 Riniya Johnson SR Auburndale 26.84 6
5 Deborah Marlow JR George Steinbrenner 27.19 4
7 Chaze Wilson JR Hillsborough 27.34 2
8 Nia Johnson SR Sunlake 27.35 1
11 Maya Llanes SO Zephyrhills 27.60 -
12 Nylah Stinyard JR Zephyrhills 27.69 -
20 Shawna Woodall JR Hillsborough 28.08 -
42 Daria Joshway FR Auburndale 29.77 -
Girls' 200 Meters Section 10
W: -1.8
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Shaniya Benjamin SR Alonso 29.96 19.72 17.92 25.60 26.12 21.25 23.04 10
2 Nia Randell FR Hillsborough 24.60 24.60 33.70 26.74 27.81 21.93 27.28 8
4 Jasmine Jimenez SO Dunbar 26.93 28.01 35.01 26.93 34.74 22.89 18.86 5
9 Ayeniah Wilson SR Plant City 29.94 35.70 24.17 27.46 33.23 33.23 23.35 -
14 Avriel James SR Robinson 30.54 23.88 32.21 27.76 35.54 31.10 23.88 -
32 Micahela Hill FR East Lake 35.85 33.54 35.27 28.91 33.83 35.56 32.38 -
  Gabriella Soloma SO Dunbar DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Briana Brudy SO Auburndale DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS