March 30, 2019
|
George Steinbrenner - Lutz, FL

Boys' 3200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Yonas Sauers JR Alonso 9:38.58 10
2 Dominic Burleson SR Sunlake 9:46.98 8
3 Adam Dieck SO Jesuit (Tampa) 10:07.66 6
4 Colby Robbins FR Sunlake 10:09.26 5
5 Nicholas Sowell JR George Steinbrenner 10:10.67 4
6 Pattabhirama Jonnalagadda JR George Steinbrenner 10:14.42 3
7 Gavin Kennedy JR Sunlake 10:18.67 2
8 Ladarius Tellis SO Lake Wales 10:19.60 1
9 Jarod Poe JR Mitchell 10:21.67 -
10 Drew Knobl JR Sunlake 10:23.96 -
11 Sebastian Hernandez SO Wiregrass Ranch 10:24.59 -
12 Lawson McLeod FR Jesuit (Tampa) 10:25.64 -
13 Nicholas Morrison SR Harmony 10:27.86 -
14 Ryan Campbell SO George Steinbrenner 10:29.73 -
15 Stephen Romer SO Harmony 10:30.53 -
16 Parker Maddox JR Jesuit (Tampa) 10:33.74 -
17 Benjamin Whitmer JR George Steinbrenner 10:40.20 -
18 Wolfgang Louk SO Jesuit (Tampa) 10:42.43 -
19 John Beckler SR Countryside 10:51.81 -
20 Dylan Stone SO Riverview (Sarasota) 11:07.37 -
21 Harry Free SR Wiregrass Ranch 11:08.77 -
22 Elijah Oquendo SR Lakeland 11:29.12 -
23 Domenic Maglio SO Riverview (Sarasota) 11:34.56 -
24 Joseph Cotto SO Lake Wales 11:46.02 -
25 Joseph Obradovich SO Land O'Lakes 11:47.00 -
26 Ethan Karuppiah SO Countryside 11:56.23 -
27 Riley Miller SO Tampa Catholic 11:57.15 -
28 Conner Yi FR Harmony 12:02.69 -
29 Hunter King JR Alonso 12:03.06 -
30 Ashston Jhoda FR Wiregrass Ranch 12:05.32 -
31 Cesar Castillo SR Land O'Lakes 12:23.41 -
32 Andy Quesada SO Alonso 12:33.15 -
33 Connor Caravella FR Alonso 12:33.58 -
34 Ethan Cedre JR Wiregrass Ranch 12:39.02 -
  Mario Delgado-Sides SO Lake Wales DNS   
  Emmanuel Destin SR Tampa Bay Tech DNS   
  Stephen Mikell SR Admiral Farragut DNS   
  Andrii Shumskyi SR Riverview (Sarasota) DNS   
  Timothy King SO King DNS   
Boys' 3200 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Yonas Sauers JR Alonso 9:38.58 10
2 Dominic Burleson SR Sunlake 9:46.98 8
3 Adam Dieck SO Jesuit (Tampa) 10:07.66 6
4 Colby Robbins FR Sunlake 10:09.26 5
5 Nicholas Sowell JR George Steinbrenner 10:10.67 4
6 Pattabhirama Jonnalagadda JR George Steinbrenner 10:14.42 3
7 Gavin Kennedy JR Sunlake 10:18.67 2
8 Ladarius Tellis SO Lake Wales 10:19.60 1
9 Jarod Poe JR Mitchell 10:21.67 -
10 Drew Knobl JR Sunlake 10:23.96 -
11 Sebastian Hernandez SO Wiregrass Ranch 10:24.59 -
12 Lawson McLeod FR Jesuit (Tampa) 10:25.64 -
13 Nicholas Morrison SR Harmony 10:27.86 -
14 Ryan Campbell SO George Steinbrenner 10:29.73 -
15 Stephen Romer SO Harmony 10:30.53 -
16 Parker Maddox JR Jesuit (Tampa) 10:33.74 -
17 Benjamin Whitmer JR George Steinbrenner 10:40.20 -
18 Wolfgang Louk SO Jesuit (Tampa) 10:42.43 -
19 John Beckler SR Countryside 10:51.81 -
20 Dylan Stone SO Riverview (Sarasota) 11:07.37 -
  Andrii Shumskyi SR Riverview (Sarasota) DNS   
Boys' 3200 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
21 Harry Free SR Wiregrass Ranch 11:08.77 -
22 Elijah Oquendo SR Lakeland 11:29.12 -
23 Domenic Maglio SO Riverview (Sarasota) 11:34.56 -
24 Joseph Cotto SO Lake Wales 11:46.02 -
25 Joseph Obradovich SO Land O'Lakes 11:47.00 -
26 Ethan Karuppiah SO Countryside 11:56.23 -
27 Riley Miller SO Tampa Catholic 11:57.15 -
28 Conner Yi FR Harmony 12:02.69 -
29 Hunter King JR Alonso 12:03.06 -
30 Ashston Jhoda FR Wiregrass Ranch 12:05.32 -
31 Cesar Castillo SR Land O'Lakes 12:23.41 -
32 Andy Quesada SO Alonso 12:33.15 -
33 Connor Caravella FR Alonso 12:33.58 -
34 Ethan Cedre JR Wiregrass Ranch 12:39.02 -
  Stephen Mikell SR Admiral Farragut DNS   
  Emmanuel Destin SR Tampa Bay Tech DNS   
  Timothy King SO King DNS   
  Mario Delgado-Sides SO Lake Wales DNS