March 27, 2019
|
Oak Hall - Gainesville, FL

Girls' 4 x 200 Relay

Top↑
PL TEAM SQUAD ATHLETES TIME TIME TIME TIME SC
1 Eastside A Paris Brown, Natiya James, Faith Turner, Kijionea Valdez 2:01.40 1:51.37 2:01.40 1:36.90 10
2 Oak Hall A Olivia Evans, Tymiah Montgomery, Sarah Rosenberg, Kaylee Rowe 1:58.66 1:51.94 2:17.69 1:57.54 8
3 Suwannee A Mon'tayasia Jones, Shalana Perkins, Andrianna Walker, Lazaria Ansley 2:08.80 1:52.00 1:48.64 1:49.76 6
4 Trinity Catholic A Skylar Moore, Lauren Parrow, Sarah Richmond, Christina Smith 1:30.11 1:54.06 2:12.31 2:20.30 5
5 Bishop Snyder A Mary Stanley, Kailynn Posey, Ashley Ramos, Hannah Johnson 1:33.58 1:55.53 2:15.17 1:27.81 4
6 Santa Fe
(B>)
B Carlee Ellerbe, Kiyana Williams, Shelia Smith, Aleia Freeney 2:01.13 1:56.47 2:18.60 2:08.12 3
7 Bell A Emma Boyette, Lauren Byers, Melonie Piechocki, Kerrisa Grieves 1:42.59 1:56.58 2:05.91 2:14.07 2
8 P. K. Yonge A Nymera Presley, Zuriel Reed, Tamia Vanover, Yasmin Newman 1:52.10 1:58.00 2:13.34 2:31.04 1
9 Oak Hall
(B>)
B Veronika Schmalfuss, Danae Blacketer, Julia Curtis, Ally Means 1:58.64 1:59.83 2:28.59 2:25.00 -
10 Eastside
(B>)
B Andrea Lee, Trokacia Moorehead, Yasmine Williams, Rellevent Queen 2:31.19 1:59.99 1:45.60 2:29.99 -
11 Fort White A Cheyenne Hodges, Kira Law, Gellisa Serrano-Prusins, Kalyn Waugh 2:24.62 2:02.56 1:53.98 2:27.08 -
12 P. K. Yonge
(B>)
B Summer Barnett, Jessica Bain, Taylor Ellis, Andrea Ortiz 1:28.74 2:03.24 1:27.50 1:50.92 -
13 Interlachen A Ellah McGruder, Elizabeth Finley, Joi Williams, Priscilla Griffin 2:37.09 2:06.68 2:39.62 2:30.75 -
14 Fort White
(B>)
B Emma Clary, Kamryn Cembruch, Melanie Hillhouse, Kaysen Willcox 2:11.71 2:09.12 1:58.79 2:06.54 -
  North Marion A Brie Burrell, Allyson Gilmore, Ke'Aria Henderson, Emma Sinkler DQ DQ DQ DQ -
Girls' 4 x 200 Relay Section 1
PL TEAM ATHLETES TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Eastside Brown, James, Turner, Valdez 1:51.37 1:43.58 1:41.35 2:03.62 1:43.58 2:21.44 10
2 Oak Hall Evans, Montgomery, Rosenberg, Rowe 1:51.94 2:18.81 1:40.75 1:47.47 2:12.09 2:24.41 8
8 P. K. Yonge Presley, Reed, Vanover, Newman 1:58.00 1:48.56 2:33.40 1:24.96 2:19.24 1:41.48 1
  North Marion Burrell, Gilmore, Henderson, Sinkler DQ DQ DQ DQ DQ DQ -
Girls' 4 x 200 Relay Section 2
PL TEAM ATHLETES TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
5 Bishop Snyder Stanley, Posey, Ramos, Johnson 2:07.09 2:10.55 2:25.57 1:55.53 1:55.53 1:55.53 4
7 Bell Boyette, Byers, Piechocki, Grieves 2:15.24 1:54.25 2:03.58 1:56.58 2:22.23 1:27.44 2
9 Oak Hall
(B>)
Schmalfuss, Blacketer, Curtis, Means 2:07.02 2:11.82 2:15.41 1:59.83 2:02.23 2:20.21 -
12 P. K. Yonge
(B>)
Barnett, Bain, Ellis, Ortiz 2:11.87 2:05.71 2:29.12 2:03.24 1:47.22 2:36.52 -
Girls' 4 x 200 Relay Section 3
PL TEAM ATHLETES TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
3 Suwannee Jones, Perkins, Walker, Ansley 1:35.20 1:18.40 1:48.64 1:43.04 2:09.92 1:52.00 6
6 Santa Fe
(B>)
Ellerbe, Williams, Smith, Freeney 1:23.86 1:32.02 2:05.79 2:26.76 2:13.94 1:56.47 3
10 Eastside
(B>)
Lee, Moorehead, Williams, Queen 2:28.79 1:51.59 2:29.99 2:26.39 1:50.39 1:59.99 -
11 Fort White Hodges, Law, Serrano-Prusins, Waugh 2:25.85 2:16.05 1:51.53 1:36.83 1:27.02 2:02.56 -
Girls' 4 x 200 Relay Section 4
PL TEAM ATHLETES TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
4 Trinity Catholic Moore, Parrow, Richmond, Smith 2:22.58 1:25.55 1:46.08 1:54.06 1:51.78 1:20.99 5
13 Interlachen McGruder, Finley, Williams, Griffin 1:32.48 1:52.75 2:38.35 2:06.68 2:02.88 1:35.01 -
14 Fort White
(B>)
Clary, Cembruch, Hillhouse, Willcox 1:48.46 2:22.04 2:00.09 2:09.12 1:43.30 2:06.54 -