February 23, 2019
|
St. Cloud - St. Cloud, FL
|
Timing: Elite Timing

Boys' 3200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 John-Anthony Hernandez JR St. Cloud 10:07.03 10
2 Zach Cloud JR St. Cloud 10:10.75 8
3 Dominick Scartz SR Winter Park 10:13.18 6
4 Jerdary Ayala JR Tohopekaliga (Kissimmeee) 10:47.96 5
5 Rodrigo Estrada SR Colonial 10:57.55 4
6 Zachery Corum SR Oviedo 11:02.41 3
7 Kai McAlister SO Rockledge 11:13.98 2
8 Nicholas Morrison SR Harmony 11:14.01 1
9 Derek Romich FR Winter Park 11:14.62 -
10 Ilyas Semlali SO Dr. Phillips 11:16.61 -
11 Max Sackenheim SO Rockledge 11:30.20 -
12 Richard Lebron JR Tohopekaliga (Kissimmeee) 11:31.34 -
13 Ashton Fields SO Oviedo 11:32.91 -
14 Ali Owji SR Oviedo 11:47.06 -
15 Alexander Aparicio SO Lake Nona 11:56.03 -
16 Jayven Garcia FR Tohopekaliga (Kissimmeee) 12:00.19 -
17 Milan Davitch SO Winter Park 12:03.41 -
18 Maximo Peralta FR Cypress Creek 12:08.82 -
19 Matthew Allen SO Holy Trinity 12:10.55 -
20 Connor Darrin SR Harmony 12:28.78 -
21 Owen Fletcher JR Lake Nona 12:29.00 -
22 Andrew Tufino SR Ridge Community 12:36.84 -
23 Nicholas Scott SO Lake Nona 12:52.17 -
24 Devon Bagby SR Ridge Community 12:55.18 -
25 Conner Yi FR Harmony 13:04.75 -
26 Clay Addison SO Oasis Christian Academy 13:17.44 -
27 Sebastian Williams FR Space Coast 13:20.58 -
28 Gadiel Medina Pena SO Ridge Community 14:04.19 -
  Travis Davis FR Space Coast DNF   
  Dylan Montoia SO St. Cloud DNS   
  Reuel Teelucksingh SR Colonial DNS   
  Tyler Desando SR Rockledge DNS   
  Carlos Viera SO Kathleen DNS   
  Trace Cummins JR Space Coast DNS   
  Joshua Matzner JR Dr. Phillips DNS   
Boys' 3200 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 John-Anthony Hernandez JR St. Cloud 10:07.03 10
2 Zach Cloud JR St. Cloud 10:10.75 8
3 Dominick Scartz SR Winter Park 10:13.18 6
4 Jerdary Ayala JR Tohopekaliga (Kissimmeee) 10:47.96 5
5 Rodrigo Estrada SR Colonial 10:57.55 4
6 Zachery Corum SR Oviedo 11:02.41 3
7 Kai McAlister SO Rockledge 11:13.98 2
8 Nicholas Morrison SR Harmony 11:14.01 1
9 Derek Romich FR Winter Park 11:14.62 -
10 Ilyas Semlali SO Dr. Phillips 11:16.61 -
11 Max Sackenheim SO Rockledge 11:30.20 -
12 Richard Lebron JR Tohopekaliga (Kissimmeee) 11:31.34 -
13 Ashton Fields SO Oviedo 11:32.91 -
14 Ali Owji SR Oviedo 11:47.06 -
15 Alexander Aparicio SO Lake Nona 11:56.03 -
16 Jayven Garcia FR Tohopekaliga (Kissimmeee) 12:00.19 -
17 Milan Davitch SO Winter Park 12:03.41 -
18 Maximo Peralta FR Cypress Creek 12:08.82 -
19 Matthew Allen SO Holy Trinity 12:10.55 -
20 Connor Darrin SR Harmony 12:28.78 -
21 Owen Fletcher JR Lake Nona 12:29.00 -
22 Andrew Tufino SR Ridge Community 12:36.84 -
23 Nicholas Scott SO Lake Nona 12:52.17 -
24 Devon Bagby SR Ridge Community 12:55.18 -
25 Conner Yi FR Harmony 13:04.75 -
28 Gadiel Medina Pena SO Ridge Community 14:04.19 -
  Tyler Desando SR Rockledge DNS   
  Reuel Teelucksingh SR Colonial DNS   
  Joshua Matzner JR Dr. Phillips DNS   
Boys' 3200 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
26 Clay Addison SO Oasis Christian Academy 13:17.44 -
27 Sebastian Williams FR Space Coast 13:20.58 -
  Travis Davis FR Space Coast DNF   
  Trace Cummins JR Space Coast DNS   
  Dylan Montoia SO St. Cloud DNS   
  Carlos Viera SO Kathleen DNS