February 26, 2022
|
Bishop Snyder - Jacksonville, FL
ICON KEY: FHSAA 1A FHSAA 2A FHSAA 3A FHSAA 4A

Girls' 1600 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Elizabeth Csikai JR Bolles 4:40.26 5:25.88 6:53.87 5:45.44 5:16.11 10
2 Lauren Jones SR Oak Hall 5:50.70 5:27.75 4:45.15 4:22.20 5:44.14 8
3 Hannah Kowkabany SO Episcopal 6:34.05 5:33.94 6:30.71 6:24.03 5:43.96 6
4 Sierra Barrera JR Oakleaf 5:51.12 5:34.40 4:24.18 4:40.90 4:57.62 5
5 Sarah Love FR Christs Church Academy 6:15.14 5:34.94 5:58.39 6:21.84 6:08.44 4
6 Estella Bruneau FR Bolles 7:06.61 5:35.91 6:16.22 6:59.89 4:25.37 3
7 Grace Adams SR Fleming Island 6:41.77 5:37.62 6:14.76 4:06.47 4:46.98 2
8 Alivia Dragstedt FR Oak Hall 5:34.98 5:38.36 5:55.28 4:23.92 6:08.82 1
9 Reece Dropps SR Bartram Trail 4:27.76 5:38.93 5:42.32 5:55.88 6:09.44 -
10 Mei Chiang SR Fleming Island 5:39.50 5:42.93 5:05.21 5:32.65 7:12.10 -
11 Mackenzie Klein SO Oak Hall 4:48.09 5:42.96 4:58.38 5:01.81 5:49.82 -
12 Alexa Rodriguez SR Bartram Trail 4:51.66 5:43.13 6:24.31 4:55.10 6:38.03 -
13 Rylan Borgmeyer FR Bartram Trail 4:14.13 5:43.41 5:57.15 4:14.13 5:46.85 -
14 Whitney Morgan 7 Episcopal 7:07.80 5:45.00 5:07.05 4:04.95 4:39.45 -
15 Marlea Feld SO Fleming Island 5:52.13 5:45.22 6:33.55 4:01.66 7:18.43 -
16 Maddie Popp SR Bolles 7:00.77 5:50.64 7:32.33 7:11.29 5:33.11 -
17 Allie Rich SR Bartram Trail 4:41.91 5:52.38 6:10.00 5:48.86 6:34.67 -
18 Ana Chiang FR Fleming Island 6:35.10 5:55.94 6:52.89 4:55.43 5:38.15 -
19 Kaitlyn Frost SR Bishop Snyder 7:15.61 5:57.05 5:10.64 7:15.61 6:11.34 -
20 Rylee Stricklin SO Harvest Community 5:04.98 6:07.44 6:51.54 6:03.77 5:23.35 -
21 Sofia Petrucelli JR Bolles 6:34.34 6:08.54 5:20.63 7:40.68 7:40.68 -
22 Elliott Baker SR Fleming Island 4:44.06 6:08.90 5:35.70 5:13.57 5:57.84 -
23 Sydney Fallin SO Fleming Island 6:42.27 6:09.05 6:53.34 4:29.41 5:13.70 -
24 Sydney Woods JR Harvest Community 5:32.30 6:09.22 6:16.61 7:52.61 4:29.53 -
25 Ava Liuzzo JR Bishop Kenny 6:15.81 6:12.09 6:30.70 6:30.70 5:16.28 -
26 Charlotte Fryman JR Bartram Trail 8:07.36 6:14.89 5:07.41 5:59.90 6:56.13 -
27 Catherine Giehrl JR Bishop Kenny 6:30.09 6:15.08 7:30.10 5:18.82 5:37.58 -
28 Sophie Cratem SO Bishop Kenny 5:11.64 6:15.47 7:49.34 6:04.21 4:41.61 -
29 Madeline Dahlman JR Oakleaf 5:08.32 6:25.40 6:40.82 8:13.32 7:54.05 -
30 Olivia Risinger SO West Nassau 5:20.61 6:26.27 8:10.57 6:18.55 7:20.35 -
31 Charlotte Wilson SO Orange Park 6:47.65 6:28.23 5:53.29 5:22.23 8:05.29 -
32 Krista Lovely SO Harvest Community 8:00.02 6:30.26 8:00.02 4:52.70 6:45.87 -
33 Joslyn Rill JR Bishop Kenny 6:15.70 6:31.35 8:28.76 5:44.39 5:28.74 -
34 Emma Haney JR Bishop Kenny 5:31.40 6:34.52 8:17.10 5:35.35 6:02.96 -
35 Bailee Blauser JR Oakleaf 8:13.59 6:51.32 8:50.61 8:54.72 5:00.27 -
36 Sarah Mejias 8 St. Johns Country Day 6:29.92 6:54.80 5:35.99 6:58.95 5:56.73 -
37 Virgina Shaffer FR Orange Park 8:15.39 7:34.48 5:27.23 8:51.75 9:46.28 -
38 Hannah Toy SO West Nassau 6:44.99 7:56.45 7:56.45 8:48.86 5:38.28 -
39 Maulissa Renelus JR Orange Park 6:56.01 8:27.33 9:38.36 8:57.77 10:24.02 -
Girls' 1600 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Elizabeth Csikai JR Bolles 5:48.70 6:50.61 6:47.35 7:00.39 4:43.52 5:25.88 10
2 Lauren Jones SR Oak Hall 4:32.04 6:46.41 6:20.19 4:09.09 6:43.14 5:27.75 8
5 Sarah Love FR Christs Church Academy 4:31.31 4:11.21 5:14.85 5:14.85 6:38.58 5:34.94 4
7 Grace Adams SR Fleming Island 5:03.86 5:47.75 6:55.28 7:15.53 5:30.87 5:37.62 2
8 Alivia Dragstedt FR Oak Hall 4:23.92 6:12.20 6:02.05 5:34.98 6:35.89 5:38.36 1
9 Reece Dropps SR Bartram Trail 7:13.83 6:19.61 3:57.25 7:13.83 5:42.32 5:38.93 -
10 Mei Chiang SR Fleming Island 4:41.21 5:08.64 5:18.93 7:12.10 4:06.91 5:42.93 -
11 Mackenzie Klein SO Oak Hall 7:01.84 6:24.12 6:00.11 7:15.56 7:01.84 5:42.96 -
12 Alexa Rodriguez SR Bartram Trail 5:22.55 5:46.57 7:12.35 5:36.27 7:08.92 5:43.13 -
13 Rylan Borgmeyer FR Bartram Trail 4:21.00 4:41.60 5:22.81 5:22.81 5:39.98 5:43.41 -
14 Whitney Morgan 7 Episcopal 5:55.35 5:41.55 6:47.10 6:47.10 4:32.55 5:45.00 -
15 Marlea Feld SO Fleming Island 6:33.55 5:41.77 5:07.25 6:09.39 7:18.43 5:45.22 -
17 Allie Rich SR Bartram Trail 4:10.19 7:38.10 7:02.86 7:38.10 6:41.72 5:52.38 -
18 Ana Chiang FR Fleming Island 5:02.55 7:39.17 6:03.06 7:21.37 6:45.78 5:55.94 -
19 Kaitlyn Frost SR Bishop Snyder 4:42.07 4:31.36 5:24.92 6:36.33 6:14.91 5:57.05 -
20 Rylee Stricklin SO Harvest Community 6:03.77 7:54.00 6:58.89 6:00.10 7:06.23 6:07.44 -
22 Elliott Baker SR Fleming Island 6:38.42 7:48.51 7:11.62 7:55.89 7:30.06 6:08.90 -
Girls' 1600 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
3 Hannah Kowkabany SO Episcopal 6:40.73 6:54.09 4:40.51 7:04.11 6:37.39 5:33.94 4:07.12 6
4 Sierra Barrera JR Oakleaf 5:24.37 7:14.72 6:21.22 5:14.34 4:50.93 5:34.40 6:01.16 5
6 Estella Bruneau FR Bolles 4:28.73 6:09.51 4:01.86 4:55.60 4:38.81 5:35.91 5:19.12 3
16 Maddie Popp SR Bolles 5:40.12 6:53.76 4:19.48 4:15.97 7:32.33 5:50.64 7:11.29 -
21 Sofia Petrucelli JR Bolles 5:13.26 7:11.20 4:51.15 5:31.69 5:57.49 6:08.54 6:45.40 -
23 Sydney Fallin SO Fleming Island 7:26.55 4:58.93 6:27.51 7:04.41 4:58.93 6:09.05 7:04.41 -
24 Sydney Woods JR Harvest Community 5:43.38 4:51.69 6:53.53 7:45.22 5:47.07 6:09.22 7:30.45 -
25 Ava Liuzzo JR Bishop Kenny 5:23.72 4:57.68 4:24.19 8:03.72 5:38.61 6:12.09 8:03.72 -
26 Charlotte Fryman JR Bartram Trail 5:29.91 7:48.62 8:07.36 4:26.18 6:33.64 6:14.89 7:11.13 -
27 Catherine Giehrl JR Bishop Kenny 7:37.60 7:15.10 7:26.35 5:07.57 5:07.57 6:15.08 6:37.59 -
28 Sophie Cratem SO Bishop Kenny 6:15.47 5:34.17 6:49.27 7:00.53 4:56.63 6:15.47 5:22.91 -
29 Madeline Dahlman JR Oakleaf 5:19.89 4:37.49 5:12.18 6:13.84 6:48.53 6:25.40 4:41.35 -
30 Olivia Risinger SO West Nassau 7:16.49 7:31.94 5:09.02 6:45.59 7:01.04 6:26.27 4:49.71 -
31 Charlotte Wilson SO Orange Park 7:03.17 8:09.17 6:39.88 7:57.53 6:43.76 6:28.23 4:39.53 -
32 Krista Lovely SO Harvest Community 6:34.17 7:40.51 8:07.83 7:13.19 5:31.73 6:30.26 5:55.14 -
33 Joslyn Rill JR Bishop Kenny 8:20.93 6:58.75 8:13.11 8:13.11 7:45.71 6:31.35 8:13.11 -
34 Emma Haney JR Bishop Kenny 8:13.15 7:53.43 6:14.80 7:21.87 4:40.11 6:34.52 5:47.18 -
35 Bailee Blauser JR Oakleaf 6:59.55 5:37.29 6:22.53 5:41.40 7:44.80 6:51.32 8:38.27 -
36 Sarah Mejias 8 St. Johns Country Day 8:55.10 7:03.10 8:30.21 6:50.66 6:13.32 6:54.80 7:15.54 -
37 Virgina Shaffer FR Orange Park 5:40.86 6:49.04 9:05.38 9:41.74 7:02.67 7:34.48 6:35.40 -
38 Hannah Toy SO West Nassau 8:25.04 6:21.16 6:40.22 9:55.57 7:46.93 7:56.45 8:39.33 -
39 Maulissa Renelus JR Orange Park 10:39.24 9:33.29 8:22.26 6:45.87 7:26.45 8:27.33 6:00.21 -