February 25, 2022
|
Astronaut HS - Titusville, FL

Boys' 600 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Ian Sardella SR Edgewood 1:12.34 10
2 Riley Burrup SR Viera 1:30.26 8
3 Jacob Miller SO Space Coast 1:36.70 6
4 Logan Kennelly JR Astronaut 1:38.43 5
5 Tye Morrell SO Viera 1:39.34 4
6 James Davis FR Rockledge 1:43.11 3
7 Jessie Perez SO Rockledge 1:43.94 2
8 Riley Jones JR Titusville 1:43.98 1
9 Adam Deforest JR Viera 1:44.69 -
10 Matt Hutchins   Astronaut 1:45.00 -
11 Ethan Broome JR Astronaut 1:46.16 -
12 William Pope SO Edgewood 1:49.13 -
13 Kawmme Taylor-Williams SO Space Coast 1:53.63 -
14 Deontae Glover 8 Cocoa 1:54.91 -
15 Travis Davis SR Space Coast 1:56.15 -
16 Giuseppe Olivo FR Titusville 2:00.81 -
17 Jamal Smith 7 Cocoa 2:01.08 -
18 Preston Jackson JR Space Coast 2:10.63 -
19 Tyler Ptague JR Cocoa 3:02.43 -
  Orlando Garcia JR Astronaut NT -
  Derrick Caple 8 Edgewood NT -
  Maximillian Haines JR Astronaut NT -
  Toreon Bishop 8 Cocoa NT -
  Gabe Vera FR Faith Christian NT -
  ALEX PEREZ JR Sebastian River NT -
  Josiah Le FR Faith Christian NT -
  Christian Pelt FR Faith Christian NT -
  Tony Zavaleta JR Faith Christian NT -
Boys' 600 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
9 Adam Deforest JR Viera 1:44.69 -
16 Giuseppe Olivo FR Titusville 2:00.81 -
  Tony Zavaleta JR Faith Christian NT -
Boys' 600 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
4 Logan Kennelly JR Astronaut 1:38.43 5
6 James Davis FR Rockledge 1:43.11 3
10 Matt Hutchins   Astronaut 1:45.00 -
18 Preston Jackson JR Space Coast 2:10.63 -
  Gabe Vera FR Faith Christian NT -
  Josiah Le FR Faith Christian NT -
  Derrick Caple 8 Edgewood NT -
Boys' 600 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
2 Riley Burrup SR Viera 1:30.26 8
3 Jacob Miller SO Space Coast 1:36.70 6
11 Ethan Broome JR Astronaut 1:46.16 -
12 William Pope SO Edgewood 1:49.13 -
13 Kawmme Taylor-Williams SO Space Coast 1:53.63 -
15 Travis Davis SR Space Coast 1:56.15 -
  Christian Pelt FR Faith Christian NT -
  Maximillian Haines JR Astronaut NT -
  Orlando Garcia JR Astronaut NT -
Boys' 600 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Ian Sardella SR Edgewood 1:12.34 10
5 Tye Morrell SO Viera 1:39.34 4
7 Jessie Perez SO Rockledge 1:43.94 2
8 Riley Jones JR Titusville 1:43.98 1
14 Deontae Glover 8 Cocoa 1:54.91 -
17 Jamal Smith 7 Cocoa 2:01.08 -
19 Tyler Ptague JR Cocoa 3:02.43 -
  ALEX PEREZ JR Sebastian River NT -
  Toreon Bishop 8 Cocoa NT -