March 11, 2022
|
Palmer Trinity - Miami, FL
ICON KEY: FHSAA 1A FHSAA 2A FHSAA 4A

Girls' 1600 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME
0 Chloe Pfeiffer FR Palmer Trinity 8:55.00 10:03.86 9:37.38 9:37.38 8:49.70 8:44.41 6:26.69
0 Silvia Portocarrero SO Ferguson 7:17.19 6:06.53 5:13.54 6:10.95 7:21.60 6:19.78 5:13.54
0 Guity Isabel JR Miami Jackson 6:40.82 7:20.91 8:06.71 10:58.49 9:32.60 11:27.12 10:58.49
0 Jasmine Jeffers SO Miami Jackson 6:28.40 7:16.40 7:25.13 8:30.59 7:16.40 6:37.13 7:46.95
0 Finola Jenks 7 Boca Raton Christian 11:52.63 7:57.01 8:25.74 11:23.90 9:34.70 7:28.27 8:42.98
0 SABRINA BICHEL SO Doral Academy 8:50.84 6:43.27 7:07.96 5:37.43 6:51.50 5:37.43 5:41.55
0 GABRIELA VALDES SO Doral Academy 6:46.79 9:08.10 5:51.13 8:08.15 7:08.20 5:25.44 5:46.85
0 Sarah Henriques FR Immaculata-LaSalle 6:39.86 9:04.86 6:48.65 6:53.04 7:19.40 8:47.28 6:04.71
0 Alina Figueroa FR Immaculata-LaSalle 6:36.87 5:20.88 8:09.76 7:14.87 7:02.20 6:53.76 5:54.65
0 Isabella Estrada FR Immaculata-LaSalle 6:49.30 7:09.77 7:17.96 6:16.56 6:49.30 5:19.26 6:41.12
0 Beatriz Caceres FR St. Brendan 11:15.93 11:32.28 6:48.83 8:54.20 9:05.10 7:10.63 10:54.12
0 Belinda Hidalgo FR St. Brendan 6:12.33 6:04.06 8:45.40 5:51.65 6:53.70 8:57.81 8:45.40
0 Elsie Moran 7 Mater Lakes 8:09.33 7:56.23 6:15.74 9:10.50 7:16.90 5:53.89 6:20.11
0 Mati Veloso SO Palmer Trinity 4:57.70 5:22.17 7:16.35 8:41.99 6:47.80 6:31.49 5:50.71
0 Felicity Franklin JR Palmer Trinity 6:41.08 10:37.61 10:06.76 9:30.77 8:34.20 7:58.21 6:35.94
0 Maria Carvajal FR Palmer Trinity 10:21.85 8:39.16 10:04.73 9:41.91 9:30.50 11:01.78 11:18.90
0 Vanessa Mujica FR Mater Lakes 7:49.00 7:28.83 6:43.44 7:54.05 8:24.30 10:10.21 7:49.00
0 Olivia Dingman SO Palmer Trinity 6:20.80 7:04.32 11:14.56 9:25.76 9:04.00 6:31.68 9:14.88
0 fabiana benites JR SLAM (Miami) 9:32.77 6:33.78 6:18.44 8:31.40 8:31.40 7:19.81 8:56.97
0 Lara Penzini FR Palmer Trinity 6:34.23 10:10.25 10:31.85 10:15.65 9:00.04 7:44.44 7:33.64
  Jenesis Perloff JR Key West DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
  Valentina Ponce de Leon SO Ransom Everglades DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
  Madison Munroe SR Ransom Everglades DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
  Alicia Bahri JR Key West DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
  Ava Candib JR Carrollton DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
  Caylaa Makimaa FR Key West DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
  Catarina Dubyk-Cassidy SR Key West DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
  Laira Anaya FR Key West DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
  Gianna Marchant JR Key West DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
  Carissa Haughley SR Key West DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
  Eloise Miles 8 Palmer Trinity DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
  Isabel Camacho SR Ransom Everglades DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
  Olivia Jose SO Carrollton DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
  Paola Garcia JR Mater Lakes DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
  Julianne Hartigan FR Palmer Trinity DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
  REBECCA VELA FR Doral Academy DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
  Daniella Perez-Cartaya SO Palmer Trinity DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
  Nabila Osman JR Immaculata-LaSalle DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
  Cayla Moore SR Miami Southridge DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
  Andrea Avila JR St. Brendan DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
  Valeria Raxach SO Mater Lakes DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
  Gianna Lopez SO Mater Lakes DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
  Isabella Fernandez 8 Mater Lakes DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
  Diana Lingueno SO Mater Lakes DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
Girls' 1600 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME
  Ava Candib JR Carrollton DNF DNF DNF
  Carissa Haughley SR Key West DNF DNF DNF
  Gianna Marchant JR Key West DNF DNF DNF
  Laira Anaya FR Key West DNF DNF DNF
  Catarina Dubyk-Cassidy SR Key West DNF DNF DNF
  Caylaa Makimaa FR Key West DNF DNF DNF
  Jenesis Perloff JR Key West DNF DNF DNF
  Alicia Bahri JR Key West DNF DNF DNF
  Madison Munroe SR Ransom Everglades DNF DNF DNF
  Valentina Ponce de Leon SO Ransom Everglades DNF DNF DNF
  Isabel Camacho SR Ransom Everglades DNF DNF DNF
  Olivia Jose SO Carrollton DNF DNF DNF
  Eloise Miles 8 Palmer Trinity DNF DNF DNF
  REBECCA VELA FR Doral Academy DNF DNF DNF
  Nabila Osman JR Immaculata-LaSalle DNF DNF DNF
  Cayla Moore SR Miami Southridge DNF DNF DNF
  Andrea Avila JR St. Brendan DNF DNF DNF
  Gianna Lopez SO Mater Lakes DNF DNF DNF
  Isabella Fernandez 8 Mater Lakes DNF DNF DNF
  Diana Lingueno SO Mater Lakes DNF DNF DNF
  Paola Garcia JR Mater Lakes DNF DNF DNF
  Valeria Raxach SO Mater Lakes DNF DNF DNF
  Daniella Perez-Cartaya SO Palmer Trinity DNF DNF DNF
  Julianne Hartigan FR Palmer Trinity DNF DNF DNF
Girls' 1600 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME
0 Mati Veloso SO Palmer Trinity 6:47.80 6:19.26 6:47.80 6:55.96
0 Olivia Dingman SO Palmer Trinity 7:20.64 10:31.04 9:04.00 6:48.00
0 Lara Penzini FR Palmer Trinity 8:22.24 9:37.85 9:00.04 7:17.44
0 fabiana benites JR SLAM (Miami) 10:39.25 9:22.54 8:31.40 8:10.95
0 Elsie Moran 7 Mater Lakes 7:25.64 8:00.59 7:16.90 6:50.69
0 Belinda Hidalgo FR St. Brendan 7:39.21 6:57.84 6:53.70 5:47.51
0 Beatriz Caceres FR St. Brendan 8:48.75 9:37.81 9:05.10 10:15.97
0 Alina Figueroa FR Immaculata-LaSalle 5:03.99 7:27.54 7:02.20 9:08.86
0 Sarah Henriques FR Immaculata-LaSalle 8:42.89 5:25.16 7:19.40 5:33.95
0 GABRIELA VALDES SO Doral Academy 6:42.51 6:55.36 7:08.20 7:12.49
0 SABRINA BICHEL SO Doral Academy 6:10.35 7:20.31 6:51.50 8:46.72
0 Finola Jenks 7 Boca Raton Christian 10:03.44 7:39.76 9:34.70 11:18.15
0 Jasmine Jeffers SO Miami Jackson 8:30.59 8:52.41 7:16.40 7:42.59
0 Silvia Portocarrero SO Ferguson 7:12.77 5:44.45 7:21.60 8:54.34
Girls' 1600 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME
0 Chloe Pfeiffer FR Palmer Trinity 7:09.06 8:49.70
0 Maria Carvajal FR Palmer Trinity 9:19.09 9:30.50
0 Felicity Franklin JR Palmer Trinity 10:32.47 8:34.20
0 Vanessa Mujica FR Mater Lakes 9:39.95 8:24.30
0 Isabella Estrada FR Immaculata-LaSalle 6:57.49 6:49.30
0 Guity Isabel JR Miami Jackson 11:21.40 9:32.60