March 23, 2022
|
Matanzas - Palm Coast, FL
ICON KEY: FHSAA 1A FHSAA 2A FHSAA 3A FHSAA 4A

Boys' 200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Dennis Murray SO Flagler Palm Coast 22.46 10
2 Sho'Marion Gaines SO Matanzas 22.91 8
3 Shamar Durham SO Seabreeze 23.55 6
4 Rodney Hill SO Flagler Palm Coast 23.70 5
5 Jamil Cunningham SO DeLand 23.76 4
6 Elijah Thompson SO Pine Ridge 24.27 3
7 Denali Campbell FR Seabreeze 24.29 2
8 Caleb Moy SO Flagler Palm Coast 24.42 1
9 Ryan Herdel FR Father Lopez 24.54 -
10 Javonte Irwin SO University (OC) 24.70 -
11 AIDEN Lanier SO Spruce Creek 24.76 -
12 Fabian Jeune FR Spruce Creek 24.96 -
13 Seth Clark SO Matanzas 24.99 -
14 Micah Karr SO Seabreeze 25.00 -
15 Jaiden Howard SO Mainland 25.14 -
16 Dominic Nocero SO Matanzas 25.15 -
17 Jordan Gales SO Flagler Palm Coast 25.18 -
18 Cody Newton SO Flagler Palm Coast 25.21 -
19 Frederick McCaskill SO DeLand 25.29 -
20 Rozario Watkins FR Flagler Palm Coast 25.31 -
21 Jaden Baker SO DeLand 25.64 -
22 Jonas Wheeler FR Deltona 25.71 -
23 Ramani Barton FR Mainland 25.86 -
24 Kayden Smith FR DeLand 25.90 -
25 Kervens Boone SO Spruce Creek 25.96 -
26 Landon Smith SO Seabreeze 25.96 -
27 Lawrence Campbell Jr. SO Seabreeze 26.04 -
28 Hiram Cook FR DeLand 26.11 -
29 Jaylin Henry SO University (OC) 26.17 -
30 Jeremiah Breval FR Flagler Palm Coast 26.31 -
31 Aiden Try SO Matanzas 26.41 -
32 Kamari Cherry FR Flagler Palm Coast 26.43 -
33 jayden delian SO Atlantic (PO) 26.49 -
34 Kylan Brathwaite FR Spruce Creek 26.49 -
35 Joshua Furbert SO Flagler Palm Coast 26.52 -
36 Christian Knox FR Mainland 26.52 -
37 Antonio Williams SO DeLand 26.66 -
38 Colin Hughes FR DeLand 26.68 -
39 Brandon Duncan SO Flagler Palm Coast 26.68 -
40 Jemon Little FR Flagler Palm Coast 26.69 -
41 Kinsky Saintfort FR Flagler Palm Coast 26.77 -
42 Lukas Gamble FR New Smyrna Beach 26.85 -
43 Amir Myrie FR DeLand 26.85 -
44 Samuel Williams FR Flagler Palm Coast 26.92 -
45 Rylin Shroyer FR Pine Ridge 26.92 -
46 Aiden Blackwood SO Seabreeze 27.11 -
47 Maxwell Lee SO Flagler Palm Coast 27.25 -
48 Jerome Hicks SO Mainland 27.39 -
49 Wesley Tucker FR Father Lopez 27.54 -
50 Andres Rodriques SO Mainland 27.78 -
51 Gabriel coleman SO Atlantic (PO) 28.07 -
52 Diego Costa SO Flagler Palm Coast 28.33 -
53 Kevin Herrera SO Deltona 28.61 -
54 Aaron Puran FR Matanzas 28.65 -
55 Hayden Adams FR Flagler Palm Coast 28.90 -
56 Wyatt Fry SO University (OC) 28.97 -
57 Alijah Durden FR Pine Ridge 29.03 -
58 Dalton Krause FR Flagler Palm Coast 29.10 -
59 Leonardo Chinchilla FR University (OC) 29.14 -
60 Ty Wright SO University (OC) 30.14 -
61 Julian Perez FR Seabreeze 30.35 -
62 Gavin Garner FR University (OC) 30.59 -
63 Fard Williams FR DeLand 31.42 -
64 Randall Cruz FR Deltona 31.73 -
65 Conner Strittmatter FR University (OC) 33.18 -
66 Samuel Sharpe SO New Smyrna Beach 33.55 -
67 Logan Ponce FR Atlantic (PO) 35.14 -
Boys' 200 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
7 Denali Campbell FR Seabreeze 24.29 2
36 Christian Knox FR Mainland 26.52 -
65 Conner Strittmatter FR University (OC) 33.18 -
Boys' 200 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
27 Lawrence Campbell Jr. SO Seabreeze 26.04 -
50 Andres Rodriques SO Mainland 27.78 -
57 Alijah Durden FR Pine Ridge 29.03 -
60 Ty Wright SO University (OC) 30.14 -
64 Randall Cruz FR Deltona 31.73 -
Boys' 200 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
3 Shamar Durham SO Seabreeze 23.55 6
46 Aiden Blackwood SO Seabreeze 27.11 -
61 Julian Perez FR Seabreeze 30.35 -
62 Gavin Garner FR University (OC) 30.59 -
Boys' 200 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
34 Kylan Brathwaite FR Spruce Creek 26.49 -
38 Colin Hughes FR DeLand 26.68 -
63 Fard Williams FR DeLand 31.42 -
67 Logan Ponce FR Atlantic (PO) 35.14 -
Boys' 200 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
24 Kayden Smith FR DeLand 25.90 -
25 Kervens Boone SO Spruce Creek 25.96 -
54 Aaron Puran FR Matanzas 28.65 -
59 Leonardo Chinchilla FR University (OC) 29.14 -
66 Samuel Sharpe SO New Smyrna Beach 33.55 -
Boys' 200 Meters Section 6
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
23 Ramani Barton FR Mainland 25.86 -
48 Jerome Hicks SO Mainland 27.39 -
51 Gabriel coleman SO Atlantic (PO) 28.07 -
52 Diego Costa SO Flagler Palm Coast 28.33 -
53 Kevin Herrera SO Deltona 28.61 -
55 Hayden Adams FR Flagler Palm Coast 28.90 -
56 Wyatt Fry SO University (OC) 28.97 -
58 Dalton Krause FR Flagler Palm Coast 29.10 -
Boys' 200 Meters Section 7
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
31 Aiden Try SO Matanzas 26.41 -
33 jayden delian SO Atlantic (PO) 26.49 -
37 Antonio Williams SO DeLand 26.66 -
40 Jemon Little FR Flagler Palm Coast 26.69 -
49 Wesley Tucker FR Father Lopez 27.54 -
Boys' 200 Meters Section 8
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
19 Frederick McCaskill SO DeLand 25.29 -
28 Hiram Cook FR DeLand 26.11 -
30 Jeremiah Breval FR Flagler Palm Coast 26.31 -
35 Joshua Furbert SO Flagler Palm Coast 26.52 -
42 Lukas Gamble FR New Smyrna Beach 26.85 -
45 Rylin Shroyer FR Pine Ridge 26.92 -
Boys' 200 Meters Section 9
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
17 Jordan Gales SO Flagler Palm Coast 25.18 -
26 Landon Smith SO Seabreeze 25.96 -
29 Jaylin Henry SO University (OC) 26.17 -
39 Brandon Duncan SO Flagler Palm Coast 26.68 -
41 Kinsky Saintfort FR Flagler Palm Coast 26.77 -
43 Amir Myrie FR DeLand 26.85 -
44 Samuel Williams FR Flagler Palm Coast 26.92 -
47 Maxwell Lee SO Flagler Palm Coast 27.25 -
Boys' 200 Meters Section 10
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
8 Caleb Moy SO Flagler Palm Coast 24.42 1
15 Jaiden Howard SO Mainland 25.14 -
16 Dominic Nocero SO Matanzas 25.15 -
21 Jaden Baker SO DeLand 25.64 -
Boys' 200 Meters Section 11
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
13 Seth Clark SO Matanzas 24.99 -
20 Rozario Watkins FR Flagler Palm Coast 25.31 -
32 Kamari Cherry FR Flagler Palm Coast 26.43 -
Boys' 200 Meters Section 12
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
6 Elijah Thompson SO Pine Ridge 24.27 3
10 Javonte Irwin SO University (OC) 24.70 -
11 AIDEN Lanier SO Spruce Creek 24.76 -
12 Fabian Jeune FR Spruce Creek 24.96 -
14 Micah Karr SO Seabreeze 25.00 -
18 Cody Newton SO Flagler Palm Coast 25.21 -
22 Jonas Wheeler FR Deltona 25.71 -
Boys' 200 Meters Section 13
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Dennis Murray SO Flagler Palm Coast 22.46 10
2 Sho'Marion Gaines SO Matanzas 22.91 8
4 Rodney Hill SO Flagler Palm Coast 23.70 5
5 Jamil Cunningham SO DeLand 23.76 4
9 Ryan Herdel FR Father Lopez 24.54 -