March 11-12, 2022
|
Osceola Kissimmee - Kissimmee, FL
ICON KEY: FHSAA 2A FHSAA 3A FHSAA 4A

Boys' 4 x 400 Relay

Top↑
PL TEAM ATHLETES TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Rockledge Rios Prude Jr., Axzavian Alexander, Neikerson Buckmaster, Daryl Smith 2:24.84 2:30.96 3:24.00 4:08.88 4:06.84 10
2 Atlantic (PO) Emanuel Preston, Zachery Russell, Aidan dixon, kentwan royal 3:29.71 2:58.57 3:27.63 3:21.41 2:44.03 8
3 Evans Brandon Jacobs, Jordan Pierre, Robert Coleman, Antoine Demps 3:46.39 4:05.26 3:29.62 4:07.36 2:47.70 6
4 Starr's Mill Nikita Jones, Miles Scott, Jerrod White, Marc Stampley 4:31.75 4:12.64 3:32.30 2:45.60 4:29.63 5
5 Auburndale Christopher Donaldson, Jijuan Russell, Kamarion Cole, Caleb Joshway 2:53.13 4:28.35 3:36.41 2:37.98 3:01.79 4
6 Osceola (Kissimmee) William (Bo) Mascoe, Ja'Keem Jackson, Cornelius Walls, Tyler Newsome 3:34.51 3:43.26 3:38.88 3:54.21 3:56.39 3
7 Mandarin Jaylen Lewis, Tyrone Summerall, Cameron Rulli, Marvin Johnson 4:39.81 2:38.63 3:40.32 3:00.67 4:35.40 2
8 Viera Devin Giles, Ben Elwell, Collin Roddy, Nicolas Handal 3:03.27 2:47.81 3:40.80 3:45.22 4:09.51 1
9 Seabreeze Grant Scrabis, Antonio Mitchell, Xavier Voltaire, Jacob Labonte 2:50.48 4:07.97 3:41.40 3:08.19 3:23.69 -
10 Harmony Connor Flaherty, Jankarlos Colon, Nathan Greenawalt, Isaiah Oquendo 3:42.44 3:44.67 3:42.44 4:44.73 4:31.38 -
11 Lakewood Aviyon Mack, Jayln Bethune, Cole Summers, Marcellus Morris 4:44.83 3:58.10 3:42.52 2:42.44 2:55.79 -
12 Kathleen Corion Abram, Keven Estael, Quavantez Jackson, Tyrece Beckford 3:43.85 2:36.70 3:43.85 3:52.81 2:56.85 -
13 Lake Gibson LeAndre Campbell, Jamar Thomas, Preston Lang, Terrance Myrick 3:24.21 4:14.68 3:49.44 4:00.92 2:58.97 -
14 Leesburg Loubert Filamar, Withchiel Filamar, Cameron Chapman, Christian Mendez 2:56.15 4:17.27 3:51.77 4:45.08 3:05.42 -
15 Sunlake Erik Laari, Cason Meyer, Devan Parekh, Daniel Lester 4:13.33 4:37.00 3:56.75 3:09.40 3:18.87 -
16 Alonso Krisangel Arce, Victor Prieto, Kevin Velazquez, Johnathan Capps 3:08.97 5:05.25 4:02.26 3:59.84 5:05.25 -
Boys' 4 x 400 Relay Section 1
PL TEAM ATHLETES TIME TIME TIME TIME SC
1 Rockledge Prude Jr., Alexander, Buckmaster, Smith 3:24.00 4:10.92 3:05.64 2:53.40 10
2 Atlantic (PO) Preston, Russell, dixon, royal 3:27.63 2:29.50 3:33.86 4:25.77 8
3 Evans Jacobs, Pierre, Coleman, Demps 3:29.62 4:28.32 2:33.03 4:05.26 6
4 Starr's Mill Jones, Scott, White, Stampley 3:32.30 3:17.44 3:30.18 2:45.60 5
6 Osceola (Kissimmee) Mascoe, Jackson, Walls, Newsome 3:38.88 2:48.54 3:10.43 4:44.55 3
7 Mandarin Lewis, Summerall, Rulli, Johnson 3:40.32 3:24.90 3:18.29 3:13.89 2
11 Lakewood Mack, Bethune, Summers, Morris 3:42.52 2:49.12 4:27.03 4:35.93 -
15 Sunlake Laari, Meyer, Parekh, Lester 3:56.75 5:05.41 4:51.21 4:25.16 -
Boys' 4 x 400 Relay Section 2
PL TEAM ATHLETES TIME TIME TIME SC
5 Auburndale Donaldson, Russell, Cole, Joshway 4:00.22 3:36.41 3:51.56 4
8 Viera Giles, Elwell, Roddy, Handal 3:36.39 3:40.80 4:44.84 1
9 Seabreeze Scrabis, Mitchell, Voltaire, Labonte 2:39.41 3:41.40 4:25.68 -
10 Harmony Flaherty, Colon, Greenawalt, Oquendo 3:35.77 3:42.44 2:40.16 -
12 Kathleen Abram, Estael, Jackson, Beckford 4:21.91 3:43.85 3:25.95 -
13 Lake Gibson Campbell, Thomas, Lang, Myrick 3:51.74 3:49.44 2:47.50 -
14 Leesburg Filamar, Filamar, Chapman, Mendez 4:12.63 3:51.77 4:56.67 -
16 Alonso Arce, Prieto, Velazquez, Capps 4:14.38 4:02.26 3:13.81 -