February 18, 2022
|
Alonso High School - Tampa, FL

Boys' 1600 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Ronald Aeschleman SR George Steinbrenner 4:46.00 10
2 Joshua Uhrig SO Newsome 4:51.64 8
3 Cooper Chesser FR Sickles 4:53.76 6
4 Preston Cooper FR Alonso 4:54.22 5
5 Liam Ballard JR Gaither 4:56.53 4
6 Zachary Glover FR Sickles 4:58.15 3
7 Santiago Foster FR Newsome 5:02.45 2
8 Zack Kremkau JR Alonso 5:02.82 1
9 Beck Waldman SO Newsome 5:07.19 -
10 Liam Perkins JR Seffner Christian 5:07.77 -
11 Ryan Winslow JR Alonso 5:09.40 -
12 Nicholas Pugh SO George Steinbrenner 5:11.60 -
13 Ethan Russ SO George Steinbrenner 5:11.71 -
14 Casey Claassen 8 Seffner Christian 5:13.73 -
15 Ethan Eaves JR Newsome 5:14.44 -
16 Aiden Davis 8 Seffner Christian 5:15.02 -
17 Jude Mullen SO Seffner Christian 5:16.46 -
18 Adrian Sanchez JR Alonso 5:17.21 -
19 Matthew Croswell Jr. JR George Steinbrenner 5:19.88 -
20 Samuel Aspinall FR George Steinbrenner 5:20.92 -
21 Abhinav Devpura JR Sickles 5:21.61 -
22 Ethan Marrow FR Tampa Prep 5:21.69 -
23 Faaris Faisal FR King 5:27.32 -
24 William Anderson SO Seffner Christian 5:31.02 -
25 Alex Hansen SO Alonso 5:31.85 -
26 Luke Walguarnery FR Alonso 5:33.12 -
27 Eli Fulford JR Seffner Christian 5:36.82 -
28 Eli Hasebroock SR Sickles 5:37.23 -
29 Trevor Connatser JR Newsome 5:41.66 -
30 Mason Cantrell JR George Steinbrenner 5:50.54 -
31 Hayden Garlick SR Tampa Prep 5:55.16 -
32 Diego Martinez JR Gaither 6:00.84 -
33 William Benedict JR Sickles 6:07.13 -
34 Thomas Dann JR Tampa Prep 6:21.72 -
35 Varshith Ale FR Sickles 6:25.48 -
36 Connor Warram SR Tampa Prep 6:35.66 -
  Nicolas Fernandez JR King NT   
  Wyatt Bedke SR Tampa Prep NT   
  Lexander Santiago SO Newsome NT   
Boys' 1600 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
3 Cooper Chesser FR Sickles 4:53.76 6
4 Preston Cooper FR Alonso 4:54.22 5
6 Zachary Glover FR Sickles 4:58.15 3
9 Beck Waldman SO Newsome 5:07.19 -
12 Nicholas Pugh SO George Steinbrenner 5:11.60 -
13 Ethan Russ SO George Steinbrenner 5:11.71 -
14 Casey Claassen 8 Seffner Christian 5:13.73 -
16 Aiden Davis 8 Seffner Christian 5:15.02 -
18 Adrian Sanchez JR Alonso 5:17.21 -
19 Matthew Croswell Jr. JR George Steinbrenner 5:19.88 -
20 Samuel Aspinall FR George Steinbrenner 5:20.92 -
22 Ethan Marrow FR Tampa Prep 5:21.69 -
25 Alex Hansen SO Alonso 5:31.85 -
26 Luke Walguarnery FR Alonso 5:33.12 -
27 Eli Fulford JR Seffner Christian 5:36.82 -
28 Eli Hasebroock SR Sickles 5:37.23 -
31 Hayden Garlick SR Tampa Prep 5:55.16 -
32 Diego Martinez JR Gaither 6:00.84 -
33 William Benedict JR Sickles 6:07.13 -
34 Thomas Dann JR Tampa Prep 6:21.72 -
35 Varshith Ale FR Sickles 6:25.48 -
36 Connor Warram SR Tampa Prep 6:35.66 -
  Nicolas Fernandez JR King NT   
Boys' 1600 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Ronald Aeschleman SR George Steinbrenner 4:46.00 10
2 Joshua Uhrig SO Newsome 4:51.64 8
5 Liam Ballard JR Gaither 4:56.53 4
7 Santiago Foster FR Newsome 5:02.45 2
8 Zack Kremkau JR Alonso 5:02.82 1
10 Liam Perkins JR Seffner Christian 5:07.77 -
11 Ryan Winslow JR Alonso 5:09.40 -
15 Ethan Eaves JR Newsome 5:14.44 -
17 Jude Mullen SO Seffner Christian 5:16.46 -
21 Abhinav Devpura JR Sickles 5:21.61 -
23 Faaris Faisal FR King 5:27.32 -
24 William Anderson SO Seffner Christian 5:31.02 -
29 Trevor Connatser JR Newsome 5:41.66 -
30 Mason Cantrell JR George Steinbrenner 5:50.54 -
  Wyatt Bedke SR Tampa Prep NT   
  Lexander Santiago SO Newsome NT