April 1, 2021
|
Sebastian River - Sebastian River, FL
|
Timing: Mogo Timing
ICON KEY: FHSAA 1A FHSAA 2A FHSAA 3A FHSAA 4A

Boys' 1600 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Ryan Ziskinder SR Martin County 4:39.83 10
2 Anthony Matthew JR Martin County 4:41.31 8
3 Jake Kramer JR Sebastian River 4:41.93 6
4 Nathan Pinto JR South Fork 4:43.20 4
5 Jack Burgener JR South Fork 4:47.59 2
6 Vince Zaccheo JR South Fork 4:49.74 1
7 Noah Mcmann FR Sebastian River 4:57.34 -
8 Peyton Diaz SR Treasure Coast 5:01.43 -
9 Colin Mcadams SO Sebastian River 5:12.88 -
10 Sage Morrow FR Vero Beach 5:17.19 -
11 Andrew Raffenberg JR Martin County 5:23.27 -
12 Peter Gumpel JR Vero Beach 5:24.94 -
13 Kai Cromer JR Vero Beach 5:27.50 -
14 Robert Baumgarten JR Lincoln Park 5:30.91 -
15 Gerardo Diaz JR Lincoln Park 5:32.39 -
16 Alex Petry JR Jensen Beach 5:33.21 -
17 Jude Van Zyl SR Jensen Beach 5:42.26 -
18 Yaden Beausejour-Joseph 8 Lincoln Park 5:43.15 -
19 Nicholas Tovar FR Fort Pierce Central 5:43.38 -
20 ryan wilhelm FR Fort Pierce Westwood 5:43.64 -
21 Preston Sullivan 6 Pine School 5:58.84 -
22 Trey Gray JR Morningside 6:04.90 -
23 Trevor Price SO Port St. Lucie 6:08.97 -
24 Luke Villa JR John Carroll 6:12.41 -
25 Christian Frisbie JR Morningside 6:12.51 -
26 Connor Cook SR John Carroll 6:14.10 -
27 Kurt Rodriquez FR Treasure Coast 6:22.55 -
28 Joshua Gladstein SO Fort Pierce Central 6:24.52 -
29 Aydan Turner JR Port St. Lucie 6:25.74 -
30 Bryan Plezimeau SO Centennial 6:40.65 -
31 Alexander Briscoe FR Treasure Coast 7:13.32 -
  Joshua Richter JR Fort Pierce Central DNS   
  Jaden Harris SO Port St. Lucie DNS   
  Luis Velez SR Centennial DNS   
Boys' 1600 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
12 Peter Gumpel JR Vero Beach 5:24.94 -
18 Yaden Beausejour-Joseph 8 Lincoln Park 5:43.15 -
19 Nicholas Tovar FR Fort Pierce Central 5:43.38 -
20 ryan wilhelm FR Fort Pierce Westwood 5:43.64 -
21 Preston Sullivan 6 Pine School 5:58.84 -
22 Trey Gray JR Morningside 6:04.90 -
23 Trevor Price SO Port St. Lucie 6:08.97 -
24 Luke Villa JR John Carroll 6:12.41 -
25 Christian Frisbie JR Morningside 6:12.51 -
26 Connor Cook SR John Carroll 6:14.10 -
27 Kurt Rodriquez FR Treasure Coast 6:22.55 -
28 Joshua Gladstein SO Fort Pierce Central 6:24.52 -
29 Aydan Turner JR Port St. Lucie 6:25.74 -
30 Bryan Plezimeau SO Centennial 6:40.65 -
31 Alexander Briscoe FR Treasure Coast 7:13.32 -
  Jaden Harris SO Port St. Lucie DNS   
  Luis Velez SR Centennial DNS   
Boys' 1600 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Ryan Ziskinder SR Martin County 4:39.83 10
2 Anthony Matthew JR Martin County 4:41.31 8
3 Jake Kramer JR Sebastian River 4:41.93 6
4 Nathan Pinto JR South Fork 4:43.20 4
5 Jack Burgener JR South Fork 4:47.59 2
6 Vince Zaccheo JR South Fork 4:49.74 1
7 Noah Mcmann FR Sebastian River 4:57.34 -
8 Peyton Diaz SR Treasure Coast 5:01.43 -
9 Colin Mcadams SO Sebastian River 5:12.88 -
10 Sage Morrow FR Vero Beach 5:17.19 -
11 Andrew Raffenberg JR Martin County 5:23.27 -
13 Kai Cromer JR Vero Beach 5:27.50 -
14 Robert Baumgarten JR Lincoln Park 5:30.91 -
15 Gerardo Diaz JR Lincoln Park 5:32.39 -
16 Alex Petry JR Jensen Beach 5:33.21 -
17 Jude Van Zyl SR Jensen Beach 5:42.26 -
  Joshua Richter JR Fort Pierce Central DNS