March 17, 2021
|
Deltona - Deltona, FL

Boys' 100 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Nathaniel Davis JR Atlantic (PO) 10.9h 10
2 Tristan Taylor JR Mainland 11.3h 8
3 Robert Durden JR Mainland 11.3h 6
4 Isaiah Shirley SR Father Lopez 11.3h 5
5 Jilmar Uran FR Trinity Christian (Deltona) 11.4h 4
6 Jonathon Williams SO Mainland 11.5h 3
7 Aidan dixon SO Atlantic (PO) 11.5h 2
8 thomonte Curry FR Atlantic (PO) 11.6h 1
9 Kavon Davis SO Mainland 11.7h -
10 Trevon Jones FR Mainland 11.9h -
11 Ajai Harrell SO Mainland 11.9h -
12 Shilamar Carter SR Mainland 11.9h -
13 Dylan Durham SO Pine Ridge 12.0h -
14 Richard Ballard SR Atlantic (PO) 12.0h -
15 Isaiah Grey FR Deltona 12.1h -
15 Clarence MCCloud FR Mainland 12.1h -
17 Saleem Garner SR Mainland 12.1h -
18 Alvin Scott JR Mainland 12.1h -
19 Marc Dessources JR Pine Ridge 12.2h -
20 jibril murphy SR Atlantic (PO) 12.3h -
20 Noah Hancock JR Deltona 12.3h -
22 Kenny Farmer JR Deltona 12.3h -
23 Joshua burke SR Atlantic (PO) 12.3h -
24 Rameir Gordon FR Deltona 12.3h -
25 Corey Hill FR Mainland 12.3h -
26 Alejandro Saavedra JR Pine Ridge 12.5h -
27 Gabevon Green SO Deltona 12.5h -
28 Jayden Rivera FR Deltona 12.6h -
29 WILL HILL SO New Smyrna Beach 12.8h -
29 Noah Muni FR Father Lopez 12.8h -
31 Ja'Vonte Reed SO Atlantic (PO) 12.8h -
32 Kristofer Medeiros FR Trinity Christian (Deltona) 12.8h -
33 Anterrion Lee SR Mainland 13.0h -
34 Tanner Cheatam JR Pine Ridge 13.0h -
35 Jace Marshall SO Mainland 13.0h -
36 Jordan Brandon SR New Smyrna Beach 13.1h -
37 Blaine Bissoondutt FR Trinity Christian (Deltona) 13.1h -
38 Leroy Adlam SR Atlantic (PO) 13.3h -
39 Omar fattouh SO Atlantic (PO) 13.4h -
40 Otis Yarborough FR Mainland 13.5h -
41 Alijah Durden FR Pine Ridge 14.0h -
42 Jeramiah Maldonado SO Trinity Christian (Deltona) 14.3h -
43 Dominic Freeman JR New Smyrna Beach 14.5h -
Boys' 100 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Nathaniel Davis JR Atlantic (PO) 10.9h 10
2 Tristan Taylor JR Mainland 11.3h 8
6 Jonathon Williams SO Mainland 11.5h 3
14 Richard Ballard SR Atlantic (PO) 12.0h -
19 Marc Dessources JR Pine Ridge 12.2h -
29 WILL HILL SO New Smyrna Beach 12.8h -
Boys' 100 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
3 Robert Durden JR Mainland 11.3h 6
9 Kavon Davis SO Mainland 11.7h -
17 Saleem Garner SR Mainland 12.1h -
24 Rameir Gordon FR Deltona 12.3h -
36 Jordan Brandon SR New Smyrna Beach 13.1h -
43 Dominic Freeman JR New Smyrna Beach 14.5h -
Boys' 100 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
4 Isaiah Shirley SR Father Lopez 11.3h 5
8 thomonte Curry FR Atlantic (PO) 11.6h 1
13 Dylan Durham SO Pine Ridge 12.0h -
23 Joshua burke SR Atlantic (PO) 12.3h -
27 Gabevon Green SO Deltona 12.5h -
35 Jace Marshall SO Mainland 13.0h -
Boys' 100 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
7 Aidan dixon SO Atlantic (PO) 11.5h 2
12 Shilamar Carter SR Mainland 11.9h -
15 Isaiah Grey FR Deltona 12.1h -
20 Noah Hancock JR Deltona 12.3h -
26 Alejandro Saavedra JR Pine Ridge 12.5h -
38 Leroy Adlam SR Atlantic (PO) 13.3h -
Boys' 100 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
5 Jilmar Uran FR Trinity Christian (Deltona) 11.4h 4
10 Trevon Jones FR Mainland 11.9h -
20 jibril murphy SR Atlantic (PO) 12.3h -
28 Jayden Rivera FR Deltona 12.6h -
31 Ja'Vonte Reed SO Atlantic (PO) 12.8h -
39 Omar fattouh SO Atlantic (PO) 13.4h -
Boys' 100 Meters Section 6
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
11 Ajai Harrell SO Mainland 11.9h -
15 Clarence MCCloud FR Mainland 12.1h -
22 Kenny Farmer JR Deltona 12.3h -
29 Noah Muni FR Father Lopez 12.8h -
33 Anterrion Lee SR Mainland 13.0h -
41 Alijah Durden FR Pine Ridge 14.0h -
Boys' 100 Meters Section 7
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
18 Alvin Scott JR Mainland 12.1h -
25 Corey Hill FR Mainland 12.3h -
32 Kristofer Medeiros FR Trinity Christian (Deltona) 12.8h -
34 Tanner Cheatam JR Pine Ridge 13.0h -
37 Blaine Bissoondutt FR Trinity Christian (Deltona) 13.1h -
40 Otis Yarborough FR Mainland 13.5h -
42 Jeramiah Maldonado SO Trinity Christian (Deltona) 14.3h -