March 17, 2021
|
Deltona - Deltona, FL

Boys' 200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Nathaniel Davis JR Atlantic (PO) 22.5h 10
2 Aidan dixon SO Atlantic (PO) 22.7h 8
3 thomonte Curry FR Atlantic (PO) 23.1h 6
4 Kalyb Evans JR Mainland 23.2h 5
5 Isaiah Shirley SR Father Lopez 23.4h 4
6 Robert Durden JR Mainland 23.4h 3
7 bert Plummer SO Atlantic (PO) 23.4h 2
8 Tristan Taylor JR Mainland 23.5h 1
9 Darnell Rooplal SR Atlantic (PO) 23.8h -
9 Trevon Jones FR Mainland 23.8h -
11 Isaiah Grey FR Deltona 23.8h -
12 Tylee Ford SR Mainland 23.9h -
13 jibril murphy SR Atlantic (PO) 24.0h -
14 Theodore Lockley SR Mainland 24.1h -
15 Noah Hancock JR Deltona 24.3h -
16 Shilamar Carter SR Mainland 24.6h -
17 Marc Dessources JR Pine Ridge 24.8h -
18 Dylan Durham SO Pine Ridge 24.9h -
19 Clarence MCCloud FR Mainland 25.0h -
20 Kenny Farmer JR Deltona 25.1h -
21 Cole Bowman JR Mainland 25.1h -
22 J'Kwon Mitchell SO Mainland 25.4h -
23 Alvin Scott JR Mainland 25.6h -
24 Leroy Adlam SR Atlantic (PO) 25.7h -
25 Gabevon Green SO Deltona 25.7h -
26 Jayden Rivera FR Deltona 25.9h -
27 Istavan Wallace SO Atlantic (PO) 26.1h -
28 Jace Marshall SO Mainland 26.6h -
29 Noah Muni FR Father Lopez 26.7h -
30 Bradley Secomski JR New Smyrna Beach 26.9h -
31 Barry Sherman JR Atlantic (PO) 27.2h -
32 Casey Tressler FR New Smyrna Beach 27.3h -
33 Jordan Brandon SR New Smyrna Beach 27.6h -
34 Zachery Russell SO Atlantic (PO) 27.6h -
35 Brandon James JR Mainland 27.7h -
35 Tanner Cheatam JR Pine Ridge 27.7h -
37 Ja'Vonte Reed SO Atlantic (PO) 27.9h -
38 Kendrick Ruth JR Mainland 27.9h -
39 Kheron Duprat FR Pine Ridge 28.1h -
40 Rashad Stokes JR Mainland 28.5h -
41 Steven Kuznicki JR First Baptist (Bunnell) 28.8h -
42 Alijah Durden FR Pine Ridge 30.0h -
43 Dominic Freeman JR New Smyrna Beach 30.0h -
44 Bryan Duran FR First Baptist (Bunnell) 30.4h -
Boys' 200 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Nathaniel Davis JR Atlantic (PO) 22.5h 10
2 Aidan dixon SO Atlantic (PO) 22.7h 8
5 Isaiah Shirley SR Father Lopez 23.4h 4
8 Tristan Taylor JR Mainland 23.5h 1
12 Tylee Ford SR Mainland 23.9h -
14 Theodore Lockley SR Mainland 24.1h -
18 Dylan Durham SO Pine Ridge 24.9h -
32 Casey Tressler FR New Smyrna Beach 27.3h -
Boys' 200 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
3 thomonte Curry FR Atlantic (PO) 23.1h 6
4 Kalyb Evans JR Mainland 23.2h 5
7 bert Plummer SO Atlantic (PO) 23.4h 2
9 Darnell Rooplal SR Atlantic (PO) 23.8h -
19 Clarence MCCloud FR Mainland 25.0h -
23 Alvin Scott JR Mainland 25.6h -
33 Jordan Brandon SR New Smyrna Beach 27.6h -
42 Alijah Durden FR Pine Ridge 30.0h -
Boys' 200 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
6 Robert Durden JR Mainland 23.4h 3
11 Isaiah Grey FR Deltona 23.8h -
13 jibril murphy SR Atlantic (PO) 24.0h -
15 Noah Hancock JR Deltona 24.3h -
17 Marc Dessources JR Pine Ridge 24.8h -
27 Istavan Wallace SO Atlantic (PO) 26.1h -
35 Tanner Cheatam JR Pine Ridge 27.7h -
43 Dominic Freeman JR New Smyrna Beach 30.0h -
Boys' 200 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
9 Trevon Jones FR Mainland 23.8h -
16 Shilamar Carter SR Mainland 24.6h -
25 Gabevon Green SO Deltona 25.7h -
29 Noah Muni FR Father Lopez 26.7h -
30 Bradley Secomski JR New Smyrna Beach 26.9h -
31 Barry Sherman JR Atlantic (PO) 27.2h -
39 Kheron Duprat FR Pine Ridge 28.1h -
40 Rashad Stokes JR Mainland 28.5h -
Boys' 200 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
20 Kenny Farmer JR Deltona 25.1h -
22 J'Kwon Mitchell SO Mainland 25.4h -
24 Leroy Adlam SR Atlantic (PO) 25.7h -
26 Jayden Rivera FR Deltona 25.9h -
34 Zachery Russell SO Atlantic (PO) 27.6h -
37 Ja'Vonte Reed SO Atlantic (PO) 27.9h -
41 Steven Kuznicki JR First Baptist (Bunnell) 28.8h -
44 Bryan Duran FR First Baptist (Bunnell) 30.4h -
Boys' 200 Meters Section 6
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
21 Cole Bowman JR Mainland 25.1h -
28 Jace Marshall SO Mainland 26.6h -
35 Brandon James JR Mainland 27.7h -
38 Kendrick Ruth JR Mainland 27.9h -