April 9, 2021
|
South Fork - Stuart, FL
|
Timing: Mogo Timing
ICON KEY: FHSAA 1A FHSAA 2A FHSAA 3A FHSAA 4A

Girls' 400 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME SC
1 Murielle Jeanite SO Oxbridge Academy 55.79 1:01.30 10
2 Sumaya Brown JR Glades Day 1:06.34 1:03.18 8
3 Gina Fuca JR Martin County 57.36 1:05.18 6
4 Chinelle Burrage FR South Fork 1:21.26 1:05.53 5
5 Sofia Colon JR Jensen Beach 55.24 1:07.36 4
6 Elizabeth Chu SO Martin County 1:21.59 1:07.43 3
7 Nadia Faraj JR Oxbridge Academy 1:12.48 1:09.02 2
8 Bliss Weiler FR South Fork 54.16 1:10.33 1
9 Sienna Hartley FR Martin County 1:03.10 1:11.70 -
10 Jocelyn DiSalvo JR Martin County 1:18.48 1:14.03 -
11 Xiomara Woodson 6 Glades Day 1:29.14 1:16.84 -
12 Lilly Pigott SO Jensen Beach 1:05.12 1:17.52 -
13 Jennifer Kindberg SO South Fork 1:06.95 1:20.66 -
14 Skylar Maria 8 Glades Day 1:03.77 1:21.75 -
15 Trinity Sturgis 6 Glades Day 1:13.86 1:22.06 -
16 Emma Jassenoff FR Oxbridge Academy 1:06.29 1:23.91 -
  Kayla Horoszko JR John Carroll DNS DNS   
  Grace Reed SO John Carroll DNS DNS   
Girls' 400 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
  Kayla Horoszko JR John Carroll DNS   
  Grace Reed SO John Carroll DNS   
Girls' 400 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
5 Sofia Colon JR Jensen Beach 1:18.82 1:24.88 50.52 1:26.90 1:07.36 1:06.69 48.50 4
10 Jocelyn DiSalvo JR Martin County 1:17.00 1:14.77 1:03.67 1:14.77 1:14.03 1:22.18 1:14.03 -
11 Xiomara Woodson 6 Glades Day 1:21.45 1:28.37 1:19.92 1:17.61 1:16.84 1:11.47 1:04.55 -
12 Lilly Pigott SO Jensen Beach 1:02.80 1:05.90 1:12.87 56.59 1:17.52 1:29.93 1:20.62 -
13 Jennifer Kindberg SO South Fork 1:24.70 1:13.40 58.08 1:29.54 1:20.66 1:44.06 1:02.92 -
14 Skylar Maria 8 Glades Day 1:13.58 1:28.29 1:35.65 1:35.65 1:21.75 1:34.83 1:18.48 -
15 Trinity Sturgis 6 Glades Day 1:07.29 1:15.50 1:34.37 1:34.37 1:22.06 1:36.01 1:40.94 -
16 Emma Jassenoff FR Oxbridge Academy 1:44.89 1:15.52 1:32.31 1:48.25 1:23.91 1:10.49 1:28.95 -
Girls' 400 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME SC
1 Murielle Jeanite SO Oxbridge Academy 1:13.56 1:01.30 1:12.34 1:17.24 10
2 Sumaya Brown JR Glades Day 48.65 1:03.18 53.71 50.55 8
3 Gina Fuca JR Martin County 1:07.14 1:05.18 1:20.18 1:00.62 6
4 Chinelle Burrage FR South Fork 49.81 1:05.53 58.98 1:12.09 5
6 Elizabeth Chu SO Martin County 1:06.76 1:07.43 59.34 1:18.22 3
7 Nadia Faraj JR Oxbridge Academy 1:10.40 1:09.02 1:13.86 1:28.35 2
8 Bliss Weiler FR South Fork 1:15.26 1:10.33 56.27 1:04.00 1
9 Sienna Hartley FR Martin County 55.93 1:11.70 57.36 50.91 -