April 3, 2021
|
Spruce Creek - Port Orange, FL
ICON KEY: FHSAA 1A FHSAA 2A FHSAA 3A FHSAA 4A

Boys' 100 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Andrew Harris SO Lake Brantley 11.24 10
2 Chadrick Richards SR Lake Brantley 11.25 8
3 Qua-Wayne Harris SR DeLand 11.52 6
4 Michael Harris SO Lake Brantley 11.53 5
5 Kalyb Evans JR Mainland 11.55 4
6 Jymon Coleman SR Wekiva 11.57 3
7 Isaac Oliver SO Seabreeze 11.61 2
8 Isaiah Shirley SR Father Lopez 11.66 1
9 Aquilles Sumpter SR Wekiva 11.70 -
10 Arvin Joseph SR Wekiva 11.72 -
11 Travius Davis JR Spruce Creek 11.73 -
12 Logan Molitor SR Spruce Creek 11.75 -
13 Chris Lewis JR Seabreeze 11.77 -
14 Robert Durden JR Mainland 11.86 -
15 Tristan Taylor JR Mainland 11.89 -
16 Noah Putnam SO Wekiva 11.91 -
17 Crawford Olsen SO Seabreeze 11.97 -
18 Michael Soto, Jr. SO DeLand 12.03 -
19 Jamil Cunningham FR DeLand 12.08 -
20 Richard Ballard SR Atlantic (PO) 12.24 -
21 Gabriel Jones JR Lake Brantley 12.34 -
22 Trevon Jones FR Mainland 12.36 -
23 Brendan Kelly SR Spruce Creek 12.42 -
24 Connor Barrie SO Spruce Creek 12.66 -
25 Kevin Myers JR Atlantic (PO) 13.12 -
26 ajianny Hiciano Rivera SR Atlantic (PO) 13.21 -
27 WILL HILL SO New Smyrna Beach 13.39 -
28 Dominic Freeman JR New Smyrna Beach 14.14 -
29 David Tafur JR Father Lopez 14.70 -
30 Noah Belinger SR Father Lopez 15.88 -
Boys' 100 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
9 Aquilles Sumpter SR Wekiva 11.70 -
10 Arvin Joseph SR Wekiva 11.72 -
25 Kevin Myers JR Atlantic (PO) 13.12 -
27 WILL HILL SO New Smyrna Beach 13.39 -
28 Dominic Freeman JR New Smyrna Beach 14.14 -
29 David Tafur JR Father Lopez 14.70 -
30 Noah Belinger SR Father Lopez 15.88 -
Boys' 100 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
16 Noah Putnam SO Wekiva 11.91 -
18 Michael Soto, Jr. SO DeLand 12.03 -
20 Richard Ballard SR Atlantic (PO) 12.24 -
21 Gabriel Jones JR Lake Brantley 12.34 -
22 Trevon Jones FR Mainland 12.36 -
23 Brendan Kelly SR Spruce Creek 12.42 -
24 Connor Barrie SO Spruce Creek 12.66 -
26 ajianny Hiciano Rivera SR Atlantic (PO) 13.21 -
Boys' 100 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
8 Isaiah Shirley SR Father Lopez 11.66 1
11 Travius Davis JR Spruce Creek 11.73 -
12 Logan Molitor SR Spruce Creek 11.75 -
14 Robert Durden JR Mainland 11.86 -
15 Tristan Taylor JR Mainland 11.89 -
17 Crawford Olsen SO Seabreeze 11.97 -
19 Jamil Cunningham FR DeLand 12.08 -
Boys' 100 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Andrew Harris SO Lake Brantley 11.24 10
2 Chadrick Richards SR Lake Brantley 11.25 8
3 Qua-Wayne Harris SR DeLand 11.52 6
4 Michael Harris SO Lake Brantley 11.53 5
5 Kalyb Evans JR Mainland 11.55 4
6 Jymon Coleman SR Wekiva 11.57 3
7 Isaac Oliver SO Seabreeze 11.61 2
13 Chris Lewis JR Seabreeze 11.77 -