April 3, 2021
|
Spruce Creek - Port Orange, FL
ICON KEY: FHSAA 1A FHSAA 2A FHSAA 3A FHSAA 4A

Boys' 200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Chadrick Richards SR Lake Brantley 22.62 10
2 Andrew Harris SO Lake Brantley 22.82 8
3 Michael Harris SO Lake Brantley 23.44 6
4 Theodore Lockley SR Mainland 23.52 5
5 Delbert Franklin SR Mainland 23.60 4
6 Isaac Oliver SO Seabreeze 23.66 3
7 Nathaniel Davis JR Atlantic (PO) 23.77 2
8 Aquilles Sumpter SR Wekiva 23.83 1
9 Logan Molitor SR Spruce Creek 23.99 -
10 Aidan dixon SO Atlantic (PO) 24.07 -
11 Crawford Olsen SO Seabreeze 24.15 -
12 Andre Miller SR Wekiva 24.16 -
13 Emanuel Preston JR Atlantic (PO) 24.18 -
14 Isaiah Shirley SR Father Lopez 24.33 -
15 Arvin Joseph SR Wekiva 24.34 -
16 Noah Putnam SO Wekiva 24.36 -
17 Travius Davis JR Spruce Creek 24.46 -
18 Jamil Cunningham FR DeLand 24.47 -
19 Gabriel Jones JR Lake Brantley 24.48 -
20 Sabian Evans JR Spruce Creek 25.63 -
21 David Onwunali SO Spruce Creek 25.75 -
22 Dylan Allison SR Seabreeze 26.22 -
23 Shamar Durham FR Seabreeze 26.68 -
24 Casey Tressler FR New Smyrna Beach 27.91 -
25 Dominic Freeman JR New Smyrna Beach 29.42 -
26 Bryan Duran FR First Baptist (Bunnell) 29.88 -
27 David Tafur JR Father Lopez 30.72 -
28 Noah Belinger SR Father Lopez 31.66 -
Boys' 200 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
11 Crawford Olsen SO Seabreeze 24.15 -
12 Andre Miller SR Wekiva 24.16 -
27 David Tafur JR Father Lopez 30.72 -
Boys' 200 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
22 Dylan Allison SR Seabreeze 26.22 -
24 Casey Tressler FR New Smyrna Beach 27.91 -
25 Dominic Freeman JR New Smyrna Beach 29.42 -
26 Bryan Duran FR First Baptist (Bunnell) 29.88 -
28 Noah Belinger SR Father Lopez 31.66 -
Boys' 200 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
8 Aquilles Sumpter SR Wekiva 23.83 1
9 Logan Molitor SR Spruce Creek 23.99 -
13 Emanuel Preston JR Atlantic (PO) 24.18 -
15 Arvin Joseph SR Wekiva 24.34 -
21 David Onwunali SO Spruce Creek 25.75 -
23 Shamar Durham FR Seabreeze 26.68 -
Boys' 200 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
5 Delbert Franklin SR Mainland 23.60 4
6 Isaac Oliver SO Seabreeze 23.66 3
14 Isaiah Shirley SR Father Lopez 24.33 -
17 Travius Davis JR Spruce Creek 24.46 -
19 Gabriel Jones JR Lake Brantley 24.48 -
20 Sabian Evans JR Spruce Creek 25.63 -
Boys' 200 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Chadrick Richards SR Lake Brantley 22.62 10
2 Andrew Harris SO Lake Brantley 22.82 8
3 Michael Harris SO Lake Brantley 23.44 6
4 Theodore Lockley SR Mainland 23.52 5
7 Nathaniel Davis JR Atlantic (PO) 23.77 2
10 Aidan dixon SO Atlantic (PO) 24.07 -
16 Noah Putnam SO Wekiva 24.36 -
18 Jamil Cunningham FR DeLand 24.47 -