February 7, 2020
|
Abilene Christian - Abilene, TX
|
200m (Flat)

Girls' 300 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME
1 Shaniya Berry Senior Paxon 43.22
2 Adriel Strickland Junior Paxon 43.32
3 Brazyl Blake Senior Paxon 43.43
4 Rose-Esther Saint-Germain   Paxon 44.16
5 Domanique Douglas Senior Dr. Phillips 44.40
6 Lourdes Safford   Dr. Phillips 45.07
7 Karah Culley   Fernandina Beach 45.62
8 Shyleigh Leblanc   Flagler Palm Coast 46.82
9 Maddison Green   Paxon 47.54
10 Anaya Wills   Spruce Creek 47.58
11 Gabriella Figureroa Junior Buchholz 47.92
12 Raina Scott   Dr. Phillips 48.35
13 Elise Butler   Spruce Creek 48.50
14 Sage Chapman   New Smyrna Beach 48.89
15 Jada Christian   Buchholz 48.94
16 Marisa Gonzalez   Flagler Palm Coast 49.07
17 Soraya DelRey Senior Buchholz 49.20
18 Jailynn Youmas Senior Menendez 49.65
19 Abby Thumbeck   Spruce Creek 49.78
20 Kishayla Cherry   Flagler Palm Coast 51.34
21 Kaia McKee   New Smyrna Beach 51.47
22 Khadeejah As-Salafee   Buchholz 51.54
23 Amarhi Moore Senior Atlantic (PO) 52.65
24 Madeline Sims   Flagler Palm Coast 52.88
25 Aaliyah Blot   Dr. Phillips 53.37
26 Ava Grimaldi   New Smyrna Beach 53.75
27 Shelby Witschey   University (OC) 54.04
28 Sophie Hernandez   University (OC) 54.58
29 Lois Stevenson   Spruce Creek 56.01
30 Emily Vining   Fernandina Beach 56.03
31 Hanna Garner   Fernandina Beach 56.52
32 Addison Cutshaw   Fernandina Beach 58.47
33 Chinnel Rooplal   Atlantic (PO) 58.49
34 Emily Lewis   Satellite 59.40
Girls' 300 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME
7 Karah Culley   Fernandina Beach 45.62
8 Shyleigh Leblanc   Flagler Palm Coast 46.82
12 Raina Scott   Dr. Phillips 48.35
14 Sage Chapman   New Smyrna Beach 48.89
25 Aaliyah Blot   Dr. Phillips 53.37
Girls' 300 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME
4 Rose-Esther Saint-Germain   Paxon 44.16
6 Lourdes Safford   Dr. Phillips 45.07
10 Anaya Wills   Spruce Creek 47.58
13 Elise Butler   Spruce Creek 48.50
19 Abby Thumbeck   Spruce Creek 49.78
22 Khadeejah As-Salafee   Buchholz 51.54
32 Addison Cutshaw   Fernandina Beach 58.47
Girls' 300 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME
5 Domanique Douglas Senior Dr. Phillips 44.40
9 Maddison Green   Paxon 47.54
27 Shelby Witschey   University (OC) 54.04
29 Lois Stevenson   Spruce Creek 56.01
30 Emily Vining   Fernandina Beach 56.03
Girls' 300 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME
15 Jada Christian   Buchholz 48.94
17 Soraya DelRey Senior Buchholz 49.20
21 Kaia McKee   New Smyrna Beach 51.47
26 Ava Grimaldi   New Smyrna Beach 53.75
28 Sophie Hernandez   University (OC) 54.58
31 Hanna Garner   Fernandina Beach 56.52
Girls' 300 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME
16 Marisa Gonzalez   Flagler Palm Coast 49.07
18 Jailynn Youmas Senior Menendez 49.65
20 Kishayla Cherry   Flagler Palm Coast 51.34
24 Madeline Sims   Flagler Palm Coast 52.88
34 Emily Lewis   Satellite 59.40
Girls' 300 Meters Section 6
PL NAME YEAR TEAM TIME
1 Shaniya Berry Senior Paxon 43.22
2 Adriel Strickland Junior Paxon 43.32
3 Brazyl Blake Senior Paxon 43.43
11 Gabriella Figureroa Junior Buchholz 47.92
23 Amarhi Moore Senior Atlantic (PO) 52.65
33 Chinnel Rooplal   Atlantic (PO) 58.49