February 7, 2020
|
Abilene Christian - Abilene, TX
|
200m (Flat)

Girls' 1200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME
1 Gabriella Berardi Junior Ponte Vedra 4:02.96
2 Olivia Niewald   Spruce Creek 4:03.83
3 Rachel Wheatley Junior Spruce Creek 4:04.13
4 Kate Drummond Freshman Buchholz 4:05.78
5 Esther Loosli Senior Buchholz 4:05.85
6 Ayanna Fulton Junior Flagler Palm Coast 4:21.88
7 Alexas Cox   Paxon 4:33.63
8 Sophie Cirineo   Dr. Phillips 4:33.90
9 McKenna Casimir Sophomore Flagler Palm Coast 4:35.85
10 Kinsley Swartzlander Sophomore Spruce Creek 4:38.10
11 Jazmine Vargas   University (OC) 4:38.20
12 Naomi Bowman   Satellite 4:42.10
12 Kathryn Handy Freshman Buchholz 4:42.10
14 Reanne Zukowski Junior Ponte Vedra 4:42.89
15 Kayleigh Johnson Freshman Flagler Palm Coast 4:43.57
16 Amelie Nichol Senior Fernandina Beach 4:44.70
17 Lauren Williams   Spruce Creek 4:46.55
18 Abigail Tunkas   Menendez 4:47.40
19 Haley Olsen Senior Flagler Palm Coast 4:49.03
20 Maya Conway Sophomore Ponte Vedra 4:50.26
21 Abigail Mabe Senior Ponte Vedra 4:50.71
22 Desiree Riggins Sophomore Spruce Creek 4:52.00
23 Amelie Olsen   Dr. Phillips 5:07.34
24 Vivienne Merk   University (OC) 5:15.80
25 Emma DeloSantos   Satellite 5:28.19
26 Jada Williams Sophomore Flagler Palm Coast 5:30.17
27 Genevieve Reynolds Senior University (OC) 5:30.87
Girls' 1200 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME
2 Olivia Niewald   Spruce Creek 4:03.83
8 Sophie Cirineo   Dr. Phillips 4:33.90
10 Kinsley Swartzlander Sophomore Spruce Creek 4:38.10
11 Jazmine Vargas   University (OC) 4:38.20
12 Naomi Bowman   Satellite 4:42.10
12 Kathryn Handy Freshman Buchholz 4:42.10
16 Amelie Nichol Senior Fernandina Beach 4:44.70
18 Abigail Tunkas   Menendez 4:47.40
22 Desiree Riggins Sophomore Spruce Creek 4:52.00
24 Vivienne Merk   University (OC) 5:15.80
Girls' 1200 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME
3 Rachel Wheatley Junior Spruce Creek 4:04.13
7 Alexas Cox   Paxon 4:33.63
17 Lauren Williams   Spruce Creek 4:46.55
23 Amelie Olsen   Dr. Phillips 5:07.34
25 Emma DeloSantos   Satellite 5:28.19
27 Genevieve Reynolds Senior University (OC) 5:30.87
Girls' 1200 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME
1 Gabriella Berardi Junior Ponte Vedra 4:02.96
4 Kate Drummond Freshman Buchholz 4:05.78
5 Esther Loosli Senior Buchholz 4:05.85
6 Ayanna Fulton Junior Flagler Palm Coast 4:21.88
9 McKenna Casimir Sophomore Flagler Palm Coast 4:35.85
14 Reanne Zukowski Junior Ponte Vedra 4:42.89
15 Kayleigh Johnson Freshman Flagler Palm Coast 4:43.57
19 Haley Olsen Senior Flagler Palm Coast 4:49.03
20 Maya Conway Sophomore Ponte Vedra 4:50.26
21 Abigail Mabe Senior Ponte Vedra 4:50.71
26 Jada Williams Sophomore Flagler Palm Coast 5:30.17