February 6, 2020
|
Celebration - Celebration, FL

Boys' 100 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Dexter Rentz SR Ocoee 11.35 10
2 Nasir White JR Windermere 11.39 8
3 John Cooper lll SO Ocoee 11.40 6
4 Elijah Nafield   South Lake 11.42 5
5 Charles Pierre SO Ocoee 11.46 3
5 Ja'Corey Powell SR Victory Christian (LL) 11.46 3
5 Wade Martin JR Windermere Prep 11.46 3
8 Leslie Ughulu SR Cypress Creek 11.48 1
9 Cornelius Shaw JR Victory Christian (LL) 11.49 -
10 Jonathan Jean JR Victory Christian (LL) 11.50 -
11 Caleb Poe SR Victory Christian (LL) 11.51 -
12 Brandon Gibson FR South Lake 11.71 -
13 Dontravious Rodgers JR Ocoee 11.74 -
14 Quran Joseph JR Ocoee 11.75 -
15 Codi McNeal   South Lake 11.82 -
15 Joshua Santos SO Cypress Creek 11.82 -
17 Jeremiah Cadet SO Ocoee 11.86 -
18 Rosario Noto SO Windermere 11.87 -
19 Myles Todd SO Windermere 11.88 -
20 DJ Boykin   South Lake 11.90 -
21 Aiden Amaya FR Celebration 11.91 -
22 William Shivers SR Celebration 11.92 -
23 William Disalvo SR Windermere 11.95 -
23 Jaurice Thompson JR South Lake 11.95 -
25 Joshua Jimenez-Abreu SO Cypress Creek 11.98 -
26 Ross Fournet SR Windermere Prep 11.99 -
27 Joseph Gaither SR Cypress Creek 12.03 -
28 Jovani Alvelo-Davidiuk JR Windermere 12.07 -
29 Jeremiah Paul SR Victory Christian (LL) 12.09 -
30 William Zaver SO Windermere 12.20 -
31 Zanir Small FR Victory Christian (LL) 12.25 -
31 Nedal Alhashim JR Celebration 12.25 -
33 James Zoffinger JR Victory Christian (LL) 12.26 -
33 Amadeus Aligwekwe SR Jones 12.26 -
35 Michael Helton JR Celebration 12.27 -
36 Alandy Sinophat SO Cypress Creek 12.28 -
37 Brandon Mejia SO Windermere 12.30 -
38 Matthew Kane SR Windermere Prep 12.41 -
39 Donovan Carpenter SR Cypress Creek 12.49 -
40 Damaris Robinson JR South Lake 12.51 -
41 Kareem Tolbert FR Ocoee 12.52 -
42 Tavion Harley SR Cypress Creek 12.54 -
42 Will Nunez JR Victory Christian (LL) 12.54 -
44 Lorenzyo Sanches SO Celebration 12.64 -
45 Khari Stacey SO Kathleen 12.72 -
46 Amire Joseph FR Windermere 12.74 -
47 Dylan Miley SO Clearwater Central Catholic 12.81 -
48 Carlos Mendez JR Windermere Prep 13.00 -
49 Christoper Martinez JR Celebration 13.12 -
50 Jordan Gant SO Kathleen 13.20 -
51 Diego Bencosme SO Celebration 13.27 -
52 Brandon Ramirez FR Clearwater Central Catholic 13.63 -
53 Sameer Siddiqui FR Windermere Prep 13.76 -
54 Adrian Montalvo FR Cypress Creek 14.06 -
55 Yankee Salas FR Clearwater Central Catholic 15.50 -
Boys' 100 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
18 Rosario Noto SO Windermere 9.74 13.18 8.91 11.87 15.08 12.94 -
33 Amadeus Aligwekwe SR Jones 9.44 11.41 14.84 12.26 14.84 13.00 -
52 Brandon Ramirez FR Clearwater Central Catholic 11.04 14.86 17.18 13.63 11.73 13.09 -
54 Adrian Montalvo FR Cypress Creek 10.41 13.36 14.49 14.06 13.22 18.00 -
55 Yankee Salas FR Clearwater Central Catholic 14.57 19.38 14.73 15.50 18.60 16.59 -
Boys' 100 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
27 Joseph Gaither SR Cypress Creek 12.03 -
31 Zanir Small FR Victory Christian (LL) 12.25 -
33 James Zoffinger JR Victory Christian (LL) 12.26 -
40 Damaris Robinson JR South Lake 12.51 -
42 Will Nunez JR Victory Christian (LL) 12.54 -
45 Khari Stacey SO Kathleen 12.72 -
47 Dylan Miley SO Clearwater Central Catholic 12.81 -
50 Jordan Gant SO Kathleen 13.20 -
Boys' 100 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME SC
12 Brandon Gibson FR South Lake 9.72 11.71 -
23 Jaurice Thompson JR South Lake 12.67 11.95 -
29 Jeremiah Paul SR Victory Christian (LL) 9.31 12.09 -
39 Donovan Carpenter SR Cypress Creek 11.49 12.49 -
41 Kareem Tolbert FR Ocoee 10.65 12.52 -
42 Tavion Harley SR Cypress Creek 15.93 12.54 -
53 Sameer Siddiqui FR Windermere Prep 11.01 13.76 -
Boys' 100 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME SC
22 William Shivers SR Celebration 14.67 11.92 -
35 Michael Helton JR Celebration 14.97 12.27 -
36 Alandy Sinophat SO Cypress Creek 12.78 12.28 -
44 Lorenzyo Sanches SO Celebration 9.48 12.64 -
48 Carlos Mendez JR Windermere Prep 15.34 13.00 -
49 Christoper Martinez JR Celebration 15.49 13.12 -
51 Diego Bencosme SO Celebration 10.22 13.27 -
Boys' 100 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME SC
15 Joshua Santos SO Cypress Creek 15.02 11.82 -
21 Aiden Amaya FR Celebration 15.49 11.91 -
25 Joshua Jimenez-Abreu SO Cypress Creek 13.06 11.98 -
26 Ross Fournet SR Windermere Prep 11.15 11.99 -
28 Jovani Alvelo-Davidiuk JR Windermere 14.85 12.07 -
38 Matthew Kane SR Windermere Prep 9.44 12.41 -
Boys' 100 Meters Section 6
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME SC
2 Nasir White JR Windermere 8.09 11.39 11.96 8
8 Leslie Ughulu SR Cypress Creek 13.67 11.48 12.06 1
19 Myles Todd SO Windermere 9.86 11.88 13.19 -
30 William Zaver SO Windermere 9.15 12.20 14.89 -
31 Nedal Alhashim JR Celebration 15.44 12.25 10.78 -
37 Brandon Mejia SO Windermere 12.55 12.30 9.72 -
46 Amire Joseph FR Windermere 15.29 12.74 9.94 -
Boys' 100 Meters Section 7
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME SC
3 John Cooper lll SO Ocoee 14.37 11.40 13.57 12.20 6
5 Wade Martin JR Windermere Prep 9.63 11.46 13.99 10.89 3
10 Jonathan Jean JR Victory Christian (LL) 13.80 11.50 11.27 10.81 -
13 Dontravious Rodgers JR Ocoee 11.74 11.74 11.04 14.33 -
14 Quran Joseph JR Ocoee 13.63 11.75 13.28 11.64 -
15 Codi McNeal   South Lake 8.99 11.82 14.42 9.58 -
20 DJ Boykin   South Lake 9.88 11.90 8.57 11.31 -
Boys' 100 Meters Section 8
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Dexter Rentz SR Ocoee 7.95 11.35 11.13 14.31 8.74 11.35 10
4 Elijah Nafield   South Lake 10.28 11.54 9.03 10.28 9.71 11.42 5
5 Ja'Corey Powell SR Victory Christian (LL) 10.20 8.37 13.76 12.04 10.89 11.46 3
5 Charles Pierre SO Ocoee 9.29 8.83 8.83 12.15 12.38 11.46 3
9 Cornelius Shaw JR Victory Christian (LL) 8.97 12.99 14.25 13.56 10.12 11.49 -
11 Caleb Poe SR Victory Christian (LL) 13.24 12.55 12.32 11.28 11.05 11.51 -
17 Jeremiah Cadet SO Ocoee 14.83 9.49 15.30 12.58 10.44 11.86 -
23 William Disalvo SR Windermere 14.70 9.09 12.55 9.33 9.68 11.95 -

Boys' 200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME SC
1 John Cooper lll SO Ocoee 24.64 23.46 10
2 Nasir White JR Windermere 30.14 23.54 8
3 Dexter Rentz SR Ocoee 25.79 23.88 6
4 Charles Pierre SO Ocoee 27.96 23.89 5
5 Quran Joseph JR Ocoee 30.94 23.98 4
6 Kendall Concepcion Rios SO Cypress Creek 25.25 24.04 3
7 Chase Robbins JR Celebration 31.03 24.05 2
8 Caleb Poe SR Victory Christian (LL) 20.94 24.06 1
9 Brent Amede SR Celebration 26.76 24.10 -
10 Leslie Ughulu SR Cypress Creek 19.79 24.13 -
11 Ja'Corey Powell SR Victory Christian (LL) 17.96 24.26 -
12 Aiden Amaya FR Celebration 17.87 24.47 -
12 Jeremiah Cadet SO Ocoee 29.61 24.47 -
14 Joshua Melendez SR City of Life Christian 22.09 24.54 -
15 William Shivers SR Celebration 26.08 24.60 -
16 Joshua Jimenez-Abreu SO Cypress Creek 28.63 24.68 -
17 Joshua Santos SO Cypress Creek 17.58 24.75 -
18 Quavantez Jackson SO Kathleen 20.94 25.23 -
19 William Disalvo SR Windermere 27.28 25.26 -
20 Michael Helton JR Celebration 28.32 25.28 -
21 AJ Jackson JR South Lake 28.83 25.29 -
22 Stevenson Sinophat JR Cypress Creek 28.36 25.32 -
23 Teddrick Michel SO Celebration 20.01 25.33 -
24 William Zaver SO Windermere 27.62 25.34 -
25 Sirdamien Eutsey   South Lake 27.93 25.39 -
26 Donovan Carpenter SR Cypress Creek 28.73 25.42 -
27 James Zoffinger JR Victory Christian (LL) 18.69 25.60 -
28 Zanir Small FR Victory Christian (LL) 28.35 25.77 -
29 Brandon Mejia SO Windermere 27.85 25.78 -
30 Keyon Joiner FR South Lake 31.48 25.80 -
31 Trent Seidl JR Clearwater Central Catholic 24.64 25.93 -
32 John Kepfer JR South Lake 28.40 26.05 -
33 Lorenzyo Sanches SO Celebration 26.63 26.10 -
34 Danic Lopez SR Windermere 31.11 26.14 -
35 Santos Aguilar   South Lake 21.29 26.28 -
36 Nedal Alhashim JR Celebration 32.67 26.34 -
37 Jarrett Scarborough JR Windermere 30.74 26.50 -
38 Khari Stacey SO Kathleen 20.85 26.73 -
39 Brendon Frontones SR City of Life Christian 29.79 26.83 -
40 Joshua Alvarado FR Cypress Creek 31.41 26.84 -
41 Jayden Walton JR South Lake 32.61 26.95 -
42 Luke Ellenback FR Windermere 30.57 27.29 -
43 Benji Chenowith SO Victory Christian (LL) 19.74 27.80 -
44 Jordan Gant SO Kathleen 22.88 27.90 -
45 Brandon Ramirez FR Clearwater Central Catholic 23.57 28.74 -
46 Kevin Trinh JR Windermere 29.35 28.77 -
47 Jalen Evans   South Lake 25.88 29.07 -
48 Yankee Salas FR Clearwater Central Catholic 33.18 33.85 -
Boys' 200 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME SC
6 Kendall Concepcion Rios SO Cypress Creek 24.04 19.72 28.61 26.93 25.97 3
28 Zanir Small FR Victory Christian (LL) 25.77 23.97 26.80 30.41 28.35 -
35 Santos Aguilar   South Lake 26.28 34.17 32.33 25.76 20.24 -
40 Joshua Alvarado FR Cypress Creek 26.84 34.90 24.43 31.94 34.36 -
Boys' 200 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME SC
4 Charles Pierre SO Ocoee 23.89 22.22 20.07 20.55 5
18 Quavantez Jackson SO Kathleen 25.23 25.23 30.28 17.66 -
26 Donovan Carpenter SR Cypress Creek 25.42 25.68 24.15 30.25 -
30 Keyon Joiner FR South Lake 25.80 23.48 19.10 30.71 -
Boys' 200 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
3 Dexter Rentz SR Ocoee 26.99 27.47 18.15 23.88 23.88 26.99 6
21 AJ Jackson JR South Lake 32.88 20.24 24.79 32.63 25.29 23.02 -
32 John Kepfer JR South Lake 23.71 22.15 25.01 30.48 26.05 26.84 -
38 Khari Stacey SO Kathleen 31.81 24.33 31.81 24.86 26.73 19.52 -
41 Jayden Walton JR South Lake 21.03 27.49 32.34 30.46 26.95 26.95 -
Boys' 200 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME SC
10 Leslie Ughulu SR Cypress Creek 24.13 20.51 31.13 22.44 22.93 -
44 Jordan Gant SO Kathleen 27.90 24.84 30.69 25.95 30.97 -
45 Brandon Ramirez FR Clearwater Central Catholic 28.74 31.33 22.13 35.07 36.79 -
48 Yankee Salas FR Clearwater Central Catholic 33.85 24.71 44.01 40.29 36.90 -
Boys' 200 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
22 Stevenson Sinophat JR Cypress Creek 21.78 21.78 29.12 25.32 19.50 32.41 -
23 Teddrick Michel SO Celebration 17.99 29.64 22.80 25.33 28.63 28.12 -
27 James Zoffinger JR Victory Christian (LL) 30.47 25.60 20.23 25.60 20.23 30.21 -
33 Lorenzyo Sanches SO Celebration 28.71 24.02 26.63 26.10 32.89 26.89 -
34 Danic Lopez SR Windermere 22.48 19.61 25.36 26.14 24.58 19.61 -
39 Brendon Frontones SR City of Life Christian 28.44 25.49 26.30 26.83 25.76 29.25 -
43 Benji Chenowith SO Victory Christian (LL) 23.63 21.13 25.02 27.80 29.19 34.75 -
Boys' 200 Meters Section 6
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME SC
12 Aiden Amaya FR Celebration 20.56 24.47 -
15 William Shivers SR Celebration 21.90 24.60 -
17 Joshua Santos SO Cypress Creek 28.22 24.75 -
20 Michael Helton JR Celebration 18.71 25.28 -
31 Trent Seidl JR Clearwater Central Catholic 25.67 25.93 -
36 Nedal Alhashim JR Celebration 28.19 26.34 -
47 Jalen Evans   South Lake 36.63 29.07 -
Boys' 200 Meters Section 7
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
11 Ja'Corey Powell SR Victory Christian (LL) 23.05 23.05 24.26 24.26 26.20 21.84 -
14 Joshua Melendez SR City of Life Christian 27.00 18.65 24.54 23.07 24.54 31.91 -
25 Sirdamien Eutsey   South Lake 33.01 19.81 25.39 32.76 30.98 20.06 -
42 Luke Ellenback FR Windermere 32.21 22.93 27.29 33.30 19.11 25.11 -
Boys' 200 Meters Section 8
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
7 Chase Robbins JR Celebration 27.90 28.62 24.05 26.46 29.59 26.22 2
9 Brent Amede SR Celebration 22.66 30.85 24.10 26.03 30.61 17.84 -
16 Joshua Jimenez-Abreu SO Cypress Creek 20.24 23.70 24.68 30.61 21.97 19.01 -
24 William Zaver SO Windermere 26.10 31.43 25.34 29.15 23.57 27.88 -
29 Brandon Mejia SO Windermere 18.31 22.43 25.78 24.24 28.10 31.20 -
37 Jarrett Scarborough JR Windermere 23.06 29.95 26.50 23.85 20.41 19.35 -
46 Kevin Trinh JR Windermere 20.72 33.09 28.77 34.53 22.16 35.39 -
Boys' 200 Meters Section 9
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 John Cooper lll SO Ocoee 23.46 26.51 18.77 16.66 29.80 22.53 18.77 10
2 Nasir White JR Windermere 23.54 22.84 23.78 24.25 21.90 24.49 27.07 8
5 Quran Joseph JR Ocoee 23.98 27.34 27.82 24.70 30.46 23.02 27.34 4
8 Caleb Poe SR Victory Christian (LL) 24.06 28.39 26.95 30.80 27.67 29.84 24.55 1
12 Jeremiah Cadet SO Ocoee 24.47 26.19 29.12 19.82 31.82 17.62 18.60 -
19 William Disalvo SR Windermere 25.26 25.77 25.01 19.45 27.28 28.55 26.78 -

Boys' 400 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 DJ Boykin   South Lake 53.86 10
2 Eric Sherwood JR Ocoee 53.95 8
3 Sirr Andrews SR Jones 54.29 6
4 Jacob Goldbergh SR Windermere 54.81 5
5 Lee Hodge Junior South Lake 55.71 4
6 Michael Poole SR Windermere 55.93 3
7 Joseph Price SR Celebration 56.04 2
8 Keon Williams JR Ocoee 56.13 1
9 Trent Seidl JR Clearwater Central Catholic 56.45 -
10 Omarion Sherwood JR Ocoee 56.58 -
11 Adams Hernandez SR Cypress Creek 56.71 -
12 Jeremiah Paul SR Victory Christian (LL) 57.40 -
13 Javier Hernandez SO Cypress Creek 57.45 -
14 Andrew Trewin FR Ocoee 58.50 -
15 Damaris Robinson JR South Lake 59.12 -
16 Amari Rivers SR South Lake 59.74 -
17 Santos Aguilar   South Lake 59.92 -
18 Michael Ivanescu JR Windermere Prep 1:00.43 -
19 Will Nunez JR Victory Christian (LL) 1:01.18 -
20 Adian Parrow SO Victory Christian (LL) 1:01.52 -
21 Christoper Martinez JR Celebration 1:01.87 -
22 Quavantez Jackson SO Kathleen 1:02.62 -
23 Eric Quintana SO South Lake 1:02.63 -
24 Jaden Weistein SO South Lake 1:02.82 -
25 Keyven Satar JR Windermere Prep 1:03.54 -
26 Gabriel Mantovani FR Windermere Prep 1:04.33 -
27 Dominic Cosentino SR Clearwater Central Catholic 1:05.10 -
28 Jason Schwartz FR Windermere Prep 1:06.42 -
29 Baylor Walsh FR Windermere Prep 1:24.08 -
30 Kendrick Pinion JR Kathleen 1:28.33 -
Boys' 400 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
12 Jeremiah Paul SR Victory Christian (LL) 57.40 -
22 Quavantez Jackson SO Kathleen 1:02.62 -
30 Kendrick Pinion JR Kathleen 1:28.33 -
Boys' 400 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME SC
3 Sirr Andrews SR Jones 54.29 40.18 6
15 Damaris Robinson JR South Lake 59.12 1:07.99 -
16 Amari Rivers SR South Lake 59.74 41.82 -
19 Will Nunez JR Victory Christian (LL) 1:01.18 1:06.08 -
24 Jaden Weistein SO South Lake 1:02.82 49.00 -
27 Dominic Cosentino SR Clearwater Central Catholic 1:05.10 47.53 -
Boys' 400 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
14 Andrew Trewin FR Ocoee 58.50 -
20 Adian Parrow SO Victory Christian (LL) 1:01.52 -
21 Christoper Martinez JR Celebration 1:01.87 -
23 Eric Quintana SO South Lake 1:02.63 -
28 Jason Schwartz FR Windermere Prep 1:06.42 -
29 Baylor Walsh FR Windermere Prep 1:24.08 -
Boys' 400 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
7 Joseph Price SR Celebration 57.16 40.35 54.92 1:11.17 48.76 56.04 2
8 Keon Williams JR Ocoee 53.89 42.10 1:05.11 1:09.04 1:03.43 56.13 1
11 Adams Hernandez SR Cypress Creek 1:12.03 43.10 1:06.35 1:13.16 1:00.68 56.71 -
17 Santos Aguilar   South Lake 45.54 50.94 1:09.51 1:13.71 1:05.92 59.92 -
18 Michael Ivanescu JR Windermere Prep 1:16.15 1:02.25 47.74 56.20 1:04.06 1:00.43 -
25 Keyven Satar JR Windermere Prep 48.93 1:04.81 1:02.91 1:22.61 1:06.72 1:03.54 -
26 Gabriel Mantovani FR Windermere Prep 1:15.27 52.75 1:01.76 1:03.69 1:03.05 1:04.33 -
Boys' 400 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME SC
1 DJ Boykin   South Lake 37.71 53.86 10
2 Eric Sherwood JR Ocoee 58.27 53.95 8
4 Jacob Goldbergh SR Windermere 55.91 54.81 5
5 Lee Hodge Junior South Lake 43.46 55.71 4
6 Michael Poole SR Windermere 54.82 55.93 3
9 Trent Seidl JR Clearwater Central Catholic 54.76 56.45 -
10 Omarion Sherwood JR Ocoee 1:12.43 56.58 -
13 Javier Hernandez SO Cypress Creek 1:01.48 57.45 -

Boys' 800 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Jared Falchook SO Celebration 2:31.06 1:51.71 2:33.60 2:28.52 2:34.87 2:06.94 10
2 Noah Ellenback SR Windermere 2:07.96 2:20.76 2:39.95 1:29.58 2:18.20 2:07.96 8
3 Carter Rowe SR Windermere 2:24.87 2:19.74 2:32.56 1:33.59 2:40.25 2:08.20 6
4 Kamari Garcon JR Ocoee 1:40.77 2:37.79 2:25.85 1:48.73 2:40.44 2:12.59 5
5 Adams Hernandez SR Cypress Creek 2:10.37 1:54.41 2:13.03 2:31.66 2:31.66 2:13.03 4
6 Talon Richardson Junior South Lake 2:09.69 1:58.88 2:36.71 2:48.87 2:52.92 2:15.09 3
7 William Howard   Jones 2:51.76 2:34.18 1:46.84 1:50.90 1:46.84 2:15.24 2
8 Michael Eiken JR Celebration 2:39.61 2:08.50 2:26.08 2:30.14 1:44.15 2:15.26 1
9 Onix Ortiz SR Windermere 2:18.42 2:02.13 2:52.34 1:39.06 2:21.13 2:15.70 -
10 Brandon Baum SR Ocoee 2:49.52 2:37.22 2:23.55 2:12.61 2:12.61 2:16.71 -
11 Tyler Adams SO Windermere 2:23.68 2:23.68 2:46.94 2:26.41 1:35.79 2:16.83 -
12 Erick Portillo SR Cypress Creek 1:44.30 2:14.49 1:37.44 1:37.44 2:46.05 2:17.23 -
13 Anthony Camacho SR Ocoee 2:18.94 2:40.95 2:45.08 2:31.32 2:16.19 2:17.56 -
14 David Cosgray SO Clearwater Central Catholic 2:24.70 2:15.06 1:39.23 2:49.51 2:17.81 2:17.81 -
15 Cooper Krug Junior South Lake 1:38.11 1:49.17 1:45.02 2:11.28 1:43.64 2:18.18 -
16 Cade Deputy SO Clearwater Central Catholic 2:29.36 2:11.38 2:48.72 2:25.21 2:01.70 2:18.29 -
17 Jacob Rison SR Windermere 2:59.83 1:45.13 1:49.28 2:40.47 2:37.70 2:18.33 -
18 Miguel Torres Plaza SO Cypress Creek 1:52.43 2:14.64 1:41.33 2:46.56 2:25.74 2:18.80 -
19 Sean Zapata JR City of Life Christian 2:38.82 2:38.82 2:40.21 2:08.17 2:30.46 2:19.31 -
20 Evan Amaya FR Celebration 2:15.71 2:10.11 2:33.89 2:54.88 1:46.33 2:19.90 -
21 Alden Williams JR Victory Christian (LL) 2:14.48 2:38.29 2:56.50 2:48.10 2:50.90 2:20.08 -
22 Cooper James FR Celebration 2:45.40 1:50.74 2:32.79 1:57.75 2:11.76 2:20.17 -
23 Sybastian Brennan-Martin JR Victory Christian (LL) 1:42.44 2:14.72 2:39.98 2:17.53 1:50.86 2:20.33 -
24 Jesse Watson JR Ocoee 2:47.20 2:06.45 2:58.44 1:49.59 2:19.10 2:20.50 -
25 Anthony Martinez-Garcia JR Ocoee 2:05.16 2:07.97 2:05.16 2:34.69 1:58.12 2:20.62 -
26 Keyshawn Johnson JR Kathleen 2:40.33 3:00.02 1:38.45 2:47.37 2:36.11 2:20.64 -
27 Victor Stephens JR Clearwater Central Catholic 2:33.87 2:49.40 2:09.87 1:57.17 2:23.99 2:21.16 -
28 Nicholas Gatto FR Windermere 2:58.77 2:06.28 2:23.30 2:10.53 2:58.77 2:21.88 -
29 Sean Koletsos SO Clearwater Central Catholic 2:46.73 2:21.08 1:59.70 2:36.75 2:39.60 2:22.50 -
30 Kent Wada SO Windermere 2:55.54 3:04.10 2:31.28 2:36.99 1:55.60 2:22.71 -
31 Trevor Camille SO Ocoee 2:57.94 2:06.28 2:14.89 1:41.89 2:10.59 2:23.50 -
32 Omarion Sherwood JR Ocoee 1:44.16 2:15.98 2:46.36 2:24.66 2:26.11 2:24.66 -
33 Essmal Reed JR Kathleen 2:05.62 2:50.91 1:51.02 2:12.93 3:06.97 2:26.07 -
34 Carlos Ulloa-Melendez SR Victory Christian (LL) 2:55.37 3:04.14 1:43.76 1:59.84 1:58.38 2:26.14 -
35 Jordan Christensen SO Victory Christian (LL) 2:37.96 2:49.77 2:14.34 2:57.15 2:24.67 2:27.62 -
36 Lucas Murphy JR Celebration 3:03.15 2:30.39 1:53.17 2:08.06 1:59.12 2:28.90 -
37 Anthony Nieves SO Ocoee 2:57.23 3:01.70 2:28.93 1:59.15 2:17.02 2:28.93 -
38 Ivan Garcia SR Celebration 2:02.67 1:50.70 2:22.11 2:34.08 2:53.53 2:29.59 -
39 Matthew Bittner SO Windermere 1:55.38 1:47.89 3:04.31 3:01.31 2:08.87 2:29.84 -
40 Jackson Roth SR Windermere Prep 3:15.60 2:27.45 2:51.53 2:25.95 2:36.48 2:30.46 -
41 Alejandro Feliciano FR Kathleen 3:04.20 1:45.69 3:10.24 2:56.65 2:02.30 2:30.98 -
42 Keegan McBride FR Windermere 2:31.55 2:49.74 2:36.10 3:01.86 3:03.38 2:31.55 -
43 Samual Kindred SO Ocoee 2:47.53 2:39.92 2:50.58 3:13.43 2:09.46 2:32.30 -
44 Douglas Natoce SR Clearwater Central Catholic 3:00.76 2:59.22 2:46.97 1:47.23 1:50.29 2:33.18 -
45 Eshaan Premji SR Windermere Prep 1:55.15 3:05.78 2:27.39 1:47.47 3:05.78 2:33.53 -
46 Tyler Lee FR South Lake 2:32.14 1:48.67 2:44.56 2:43.01 2:04.20 2:35.24 -
47 Joel Hovius Junior South Lake 2:53.36 2:50.24 2:59.61 2:03.39 3:16.79 2:36.18 -
48 Nicholas Hauck SO Windermere Prep 2:16.38 3:05.54 2:25.90 2:48.10 1:52.60 2:38.58 -
49 Tyler Speed FR Clearwater Central Catholic 2:25.68 1:57.85 3:03.33 3:32.79 2:43.68 2:43.68 -
50 Tristian Reyes SR Victory Christian (LL) 2:11.22 2:12.88 2:42.77 2:54.40 3:17.65 2:46.09 -
51 Jaiden Davis SO City of Life Christian 3:36.12 2:52.56 3:31.09 2:45.86 2:59.26 2:47.53 -
52 Steven Gowski SO Clearwater Central Catholic 3:35.19 2:47.75 3:18.25 2:35.89 2:13.86 2:49.44 -
53 Scott Richarz SO Clearwater Central Catholic 2:26.53 3:00.61 2:28.23 2:19.72 3:07.42 2:50.38 -
54 Giovanni Siracusa FR Clearwater Central Catholic 2:53.75 3:00.84 2:44.88 2:36.02 2:46.66 2:57.29 -
55 Devan Rojas SO Clearwater Central Catholic 2:12.53 3:29.05 3:36.52 2:12.53 2:38.66 3:06.65 -
Boys' 800 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
7 William Howard   Jones 2:15.24 1:59.02 2:40.94 2:07.13 2:15.24 2:23.36 2
17 Jacob Rison SR Windermere 2:18.33 2:25.25 2:22.48 2:33.55 2:55.68 2:39.08 -
26 Keyshawn Johnson JR Kathleen 2:20.64 2:40.33 2:30.49 2:55.80 2:02.36 2:12.21 -
28 Nicholas Gatto FR Windermere 2:21.88 1:57.76 2:19.05 1:52.09 2:31.82 2:04.86 -
33 Essmal Reed JR Kathleen 2:26.07 2:58.21 2:36.30 2:58.21 3:02.59 1:51.02 -
34 Carlos Ulloa-Melendez SR Victory Christian (LL) 2:26.14 2:29.07 1:52.53 2:58.29 2:52.45 2:04.22 -
35 Jordan Christensen SO Victory Christian (LL) 2:27.62 2:23.20 1:50.72 2:55.67 2:30.58 2:58.62 -
41 Alejandro Feliciano FR Kathleen 2:30.98 1:51.73 3:10.24 2:47.59 2:37.02 3:14.77 -
42 Keegan McBride FR Windermere 2:31.55 1:55.18 1:55.18 1:55.18 1:47.60 2:25.49 -
46 Tyler Lee FR South Lake 2:35.24 2:08.85 2:10.41 3:09.40 1:54.88 2:21.27 -
51 Jaiden Davis SO City of Life Christian 2:47.53 2:03.98 3:22.72 3:07.64 2:37.48 2:29.11 -
Boys' 800 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME SC
8 Michael Eiken JR Celebration 2:31.50 2:17.97 2:15.26 2:31.50 1
11 Tyler Adams SO Windermere 2:56.51 2:23.68 2:16.83 2:33.25 -
12 Erick Portillo SR Cypress Creek 2:58.40 2:39.19 2:17.23 2:37.82 -
13 Anthony Camacho SR Ocoee 2:06.56 1:39.05 2:17.56 2:51.95 -
18 Miguel Torres Plaza SO Cypress Creek 1:49.66 1:38.55 2:18.80 1:44.10 -
19 Sean Zapata JR City of Life Christian 2:10.96 1:38.91 2:19.31 1:55.63 -
20 Evan Amaya FR Celebration 2:35.29 2:45.09 2:19.90 2:32.50 -
22 Cooper James FR Celebration 2:11.76 1:43.73 2:20.17 2:51.01 -
23 Sybastian Brennan-Martin JR Victory Christian (LL) 1:53.67 2:48.40 2:20.33 2:23.14 -
25 Anthony Martinez-Garcia JR Ocoee 2:06.56 2:13.59 2:20.62 1:58.12 -
27 Victor Stephens JR Clearwater Central Catholic 2:45.16 2:42.34 2:21.16 2:05.64 -
30 Kent Wada SO Windermere 2:36.99 2:24.14 2:22.71 2:18.43 -
31 Trevor Camille SO Ocoee 2:27.81 1:44.76 2:23.50 2:40.72 -
36 Lucas Murphy JR Celebration 1:51.68 3:13.57 2:28.90 2:02.10 -
38 Ivan Garcia SR Celebration 2:29.59 1:53.69 2:29.59 2:44.55 -
47 Joel Hovius Junior South Lake 3:19.91 2:20.57 2:36.18 2:14.32 -
Boys' 800 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Jared Falchook SO Celebration 2:06.94 10
2 Noah Ellenback SR Windermere 2:07.96 8
3 Carter Rowe SR Windermere 2:08.20 6
4 Kamari Garcon JR Ocoee 2:12.59 5
5 Adams Hernandez SR Cypress Creek 2:13.03 4
6 Talon Richardson Junior South Lake 2:15.09 3
9 Onix Ortiz SR Windermere 2:15.70 -
10 Brandon Baum SR Ocoee 2:16.71 -
16 Cade Deputy SO Clearwater Central Catholic 2:18.29 -
21 Alden Williams JR Victory Christian (LL) 2:20.08 -
24 Jesse Watson JR Ocoee 2:20.50 -
32 Omarion Sherwood JR Ocoee 2:24.66 -
40 Jackson Roth SR Windermere Prep 2:30.46 -
45 Eshaan Premji SR Windermere Prep 2:33.53 -
48 Nicholas Hauck SO Windermere Prep 2:38.58 -

Boys' 1600 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME SC
1 Onix Ortiz SR Windermere 4:52.17 4:37.57 5:15.55 4:25.88 10
2 Carter Rowe SR Windermere 4:56.27 4:56.27 3:39.24 5:40.71 8
3 Noah Ellenback SR Windermere 4:57.57 4:24.84 5:06.50 5:45.19 6
4 Liam Pirie SR Windermere 4:58.70 4:55.72 4:13.90 4:31.82 5
5 Cade Deputy SO Clearwater Central Catholic 5:03.14 3:59.48 5:12.24 6:24.99 4
6 Cooper Krug Junior South Lake 5:05.09 6:09.16 5:47.81 4:07.13 3
7 Hudson Rucker JR Celebration 5:11.68 4:09.35 5:21.03 3:47.53 2
8 Kamari Garcon JR Ocoee 5:11.78 3:44.49 5:46.08 4:46.84 1
9 Sean Koletsos SO Clearwater Central Catholic 5:16.22 4:22.47 6:22.63 5:57.33 -
10 David Cosgray SO Clearwater Central Catholic 5:18.00 5:05.28 4:39.84 6:27.96 -
11 Brandon Baum SR Ocoee 5:20.82 5:30.45 4:55.16 4:07.04 -
12 Anthony Camacho SR Ocoee 5:22.25 5:51.26 6:39.59 4:30.69 -
13 Michael Eiken JR Celebration 5:27.30 5:14.21 6:13.13 6:55.68 -
14 Tyler Adams SO Windermere 5:27.89 6:20.36 6:07.24 5:11.50 -
15 Cooper James FR Celebration 5:27.95 5:57.47 5:31.23 6:59.78 -
16 Preston Smith   South Lake 5:28.56 5:12.14 5:25.28 4:06.42 -
17 Jacob Rison SR Windermere 5:28.78 4:46.04 4:06.59 4:29.60 -
18 Lucas Murphy JR Celebration 5:29.17 6:08.67 6:35.01 5:06.13 -
19 Nicholas Gatto FR Windermere 5:29.31 6:51.64 5:39.19 6:22.00 -
20 Keegan McBride FR Windermere 5:37.44 6:38.18 6:11.19 4:16.46 -
21 Talon Richardson Junior South Lake 5:38.95 4:21.00 6:29.80 4:27.77 -
22 Erick Portillo SR Cypress Creek 5:40.28 6:51.74 6:34.73 6:17.71 -
23 Matthew Bittner SO Windermere 5:41.21 7:13.34 4:39.80 5:03.68 -
24 Miguel Torres Plaza SO Cypress Creek 5:42.89 5:25.75 7:15.47 4:37.74 -
25 Ivan Garcia SR Celebration 5:43.41 5:29.68 4:10.69 7:19.57 -
26 Alejandro Feliciano FR Kathleen 5:44.00 7:03.12 6:49.36 6:01.20 -
27 Joel Hovius Junior South Lake 5:47.03 5:15.80 5:36.62 5:05.39 -
28 Victor Stephens JR Clearwater Central Catholic 5:50.10 4:26.08 6:11.11 4:43.59 -
29 Anthony Nieves SO Ocoee 5:53.96 5:50.42 4:50.25 7:01.22 -
30 Carlos Viera JR Kathleen 6:03.67 6:25.49 7:34.59 5:12.76 -
31 Douglas Natoce SR Clearwater Central Catholic 6:14.06 7:47.58 7:25.14 5:44.14 -
32 Tyler Lee FR South Lake 6:22.05 7:19.36 7:27.00 6:02.95 -
33 Samual Kindred SO Ocoee 6:23.99 5:30.24 6:54.71 6:00.95 -
34 Tyler Speed FR Clearwater Central Catholic 6:25.19 7:15.27 7:30.68 5:46.68 -
35 Steven Gowski SO Clearwater Central Catholic 6:29.88 6:22.09 5:11.91 8:15.15 -
36 Scott Richarz SO Clearwater Central Catholic 6:30.17 7:32.60 8:03.81 6:30.17 -
37 Jonathan Fregoso SO Kathleen 6:49.16 6:24.61 7:50.54 5:35.52 -
38 Giovanni Siracusa FR Clearwater Central Catholic 7:23.86 8:30.44 7:01.67 6:39.48 -
39 Joey Cross SO Kathleen 7:35.93 5:51.07 8:44.32 5:37.39 -
40 Devan Rojas SO Clearwater Central Catholic 7:39.56 5:58.46 8:53.09 7:57.95 -
Boys' 1600 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME SC
17 Jacob Rison SR Windermere 5:28.78 6:54.27 4:09.88 7:07.42 -
19 Nicholas Gatto FR Windermere 5:29.31 4:43.21 7:01.52 4:56.38 -
20 Keegan McBride FR Windermere 5:37.44 5:30.70 7:05.18 4:43.45 -
22 Erick Portillo SR Cypress Creek 5:40.28 5:50.49 4:22.02 5:36.88 -
24 Miguel Torres Plaza SO Cypress Creek 5:42.89 6:13.75 5:53.18 4:24.03 -
26 Alejandro Feliciano FR Kathleen 5:44.00 6:18.40 5:16.48 7:10.00 -
27 Joel Hovius Junior South Lake 5:47.03 4:37.63 6:35.62 4:16.81 -
29 Anthony Nieves SO Ocoee 5:53.96 7:15.37 5:57.50 7:11.84 -
32 Tyler Lee FR South Lake 6:22.05 8:05.21 6:52.62 6:10.59 -
34 Tyler Speed FR Clearwater Central Catholic 6:25.19 5:50.53 8:16.90 6:44.45 -
37 Jonathan Fregoso SO Kathleen 6:49.16 8:23.27 7:01.44 5:31.42 -
38 Giovanni Siracusa FR Clearwater Central Catholic 7:23.86 5:41.78 7:28.30 8:43.76 -
39 Joey Cross SO Kathleen 7:35.93 7:13.14 6:22.99 5:46.51 -
40 Devan Rojas SO Clearwater Central Catholic 7:39.56 8:02.54 9:39.05 7:25.78 -
Boys' 1600 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME SC
10 David Cosgray SO Clearwater Central Catholic 5:08.46 5:18.00 4:17.58 4:39.84 -
11 Brandon Baum SR Ocoee 4:45.53 5:20.82 3:47.79 6:28.20 -
12 Anthony Camacho SR Ocoee 6:36.37 5:22.25 6:55.71 5:12.59 -
14 Tyler Adams SO Windermere 5:47.57 5:27.89 5:08.22 4:35.43 -
16 Preston Smith   South Lake 6:50.70 5:28.56 6:07.99 5:58.13 -
18 Lucas Murphy JR Celebration 6:35.01 5:29.17 5:22.59 4:39.80 -
23 Matthew Bittner SO Windermere 6:25.57 5:41.21 5:48.04 7:23.58 -
25 Ivan Garcia SR Celebration 6:14.32 5:43.41 4:38.17 4:58.77 -
28 Victor Stephens JR Clearwater Central Catholic 6:32.12 5:50.10 6:28.62 6:00.61 -
30 Carlos Viera JR Kathleen 4:14.57 6:03.67 6:40.04 4:40.03 -
31 Douglas Natoce SR Clearwater Central Catholic 6:21.55 6:14.06 5:29.18 4:36.81 -
33 Samual Kindred SO Ocoee 6:58.55 6:23.99 4:28.80 5:37.92 -
35 Steven Gowski SO Clearwater Central Catholic 7:47.86 6:29.88 6:29.88 7:24.47 -
36 Scott Richarz SO Clearwater Central Catholic 7:01.39 6:30.17 6:30.17 6:57.49 -
Boys' 1600 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Onix Ortiz SR Windermere 6:13.98 4:17.11 4:11.27 4:05.43 4:52.17 10
2 Carter Rowe SR Windermere 6:04.42 4:56.27 4:05.91 3:39.24 4:56.27 8
3 Noah Ellenback SR Windermere 6:14.94 6:03.04 5:54.11 4:15.91 4:57.57 6
4 Liam Pirie SR Windermere 5:22.60 6:07.40 5:07.67 5:19.61 4:58.70 5
5 Cade Deputy SO Clearwater Central Catholic 4:11.61 3:38.26 5:39.52 5:24.36 5:03.14 4
6 Cooper Krug Junior South Lake 3:39.67 4:34.58 6:12.21 3:51.87 5:05.09 3
7 Hudson Rucker JR Celebration 6:45.19 3:38.18 5:33.50 4:49.87 5:11.68 2
8 Kamari Garcon JR Ocoee 6:32.85 4:49.96 6:35.96 5:18.02 5:11.78 1
9 Sean Koletsos SO Clearwater Central Catholic 4:16.14 4:35.12 4:57.25 5:13.06 5:16.22 -
13 Michael Eiken JR Celebration 6:42.58 4:54.57 6:55.68 4:25.12 5:27.30 -
15 Cooper James FR Celebration 6:59.78 4:19.08 5:41.07 6:13.87 5:27.95 -
21 Talon Richardson Junior South Lake 4:58.28 6:16.24 4:10.83 4:00.66 5:38.95 -

Boys' 300 Hurdles

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Joshwa Jerelds SR Windermere 49.16 30.45 32.63 50.03 32.63 43.50 10
2 Nacari Heron SR Windermere 56.91 39.98 40.92 38.10 39.04 47.03 8
3 Jayden Paul SO Victory Christian (LL) 41.16 40.68 33.50 36.37 52.16 47.85 6
4 Connor Parrow SR Victory Christian (LL) 57.98 1:02.81 56.04 36.72 39.14 48.31 5
5 Jessie Drain SR Windermere 37.24 41.77 41.27 41.77 1:05.42 50.32 4
6 Amire Joseph FR Windermere 46.43 38.35 42.90 38.86 53.49 50.46 3
7 Amadeus Aligwekwe SR Jones 39.48 38.40 1:03.28 44.89 43.27 54.08 2
8 Emmanuel Luna FR City of Life Christian 1:01.78 57.85 41.00 55.04 49.42 56.16 1
9 Clinton Allen SO Ocoee 54.30 1:10.30 46.87 1:10.30 54.30 57.15 -
10 Kareem Tolbert FR Ocoee 51.00 58.53 45.21 1:03.17 50.42 57.95 -
11 Akshay Patel JR Cypress Creek 1:05.98 53.41 1:18.54 49.64 1:00.32 1:02.83 -
Boys' 300 Hurdles Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME SC
4 Connor Parrow SR Victory Christian (LL) 52.18 48.31 51.70 5
8 Emmanuel Luna FR City of Life Christian 44.37 56.16 1:06.83 1
9 Clinton Allen SO Ocoee 1:00.58 57.15 1:09.73 -
10 Kareem Tolbert FR Ocoee 1:00.27 57.95 49.26 -
11 Akshay Patel JR Cypress Creek 1:05.35 1:02.83 57.81 -
Boys' 300 Hurdles Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Joshwa Jerelds SR Windermere 43.50 40.89 39.59 56.55 54.81 49.59 10
2 Nacari Heron SR Windermere 47.03 45.62 48.92 46.56 55.03 47.03 8
3 Jayden Paul SO Victory Christian (LL) 47.85 52.64 1:01.73 54.55 33.98 42.59 6
5 Jessie Drain SR Windermere 50.32 1:00.89 58.88 41.77 1:00.39 45.29 4
6 Amire Joseph FR Windermere 50.46 54.00 55.01 53.49 1:04.59 37.85 3
7 Amadeus Aligwekwe SR Jones 54.08 43.27 53.54 49.22 45.97 54.08 2

Boys' High Jump

Top↑
PL NAME YEAR TEAM MARK MARK MARK MARK MARK MARK MARK CONV SC
1 Kendall Concepcion Rios SO Cypress Creek 5' 0.06" 5' 6" 4' 9.42" 4' 0.84" 7' 1.14" 5' 9.30" 6' 1.92" 1.67m 10
2 Connor Parrow SR Victory Christian (LL) 5' 4.68" 5' 6" 6' 7.86" 6' 11.16" 3' 10.20" 5' 10.62" 5' 2.04" 1.67m 8
3 Lee Hodge Junior South Lake 5' 0.06" 5' 6" 6' 7.20" 6' 11.82" 6' 1.92" 6' 10.5" 4' 0.18" 1.67m 6
  Adian Parrow SO Victory Christian (LL) NH NH NH NH NH NH NH NH -
  Jeremiah Cadet SO Ocoee NH NH NH NH NH NH NH NH -
  Dexter Rentz SR Ocoee NH NH NH NH NH NH NH NH -

Boys' Long Jump

Top↑
PL NAME YEAR TEAM MARK MARK MARK MARK MARK MARK MARK CONV SC
1 Michael Poole SR Windermere 8.00m 7.68m 8.00m 6.40m 7.04m 8.32m 6.34m 21' 0" 10
2 Wade Martin JR Windermere Prep 7.51m 6.62m 5.79m 5.91m 7.68m 6.09m 5.56m 19' 4.75" 8
3 Joseph Gaither SR Cypress Creek 4.78m 7.38m 6.55m 5.90m 4.72m 4.31m 4.25m 19' 4.25" 5.5
3 Jonathan Jean JR Victory Christian (LL) 7.43m 5.07m 5.43m 5.90m 4.48m 7.43m 5.07m 19' 4.25" 5.5
5 Nasir White JR Windermere 5.35m 7.17m 5.29m 5.88m 6.41m 5.47m 7.17m 19' 3.5" 4
6 Ja'Corey Powell SR Victory Christian (LL) 4.23m 4.46m 5.56m 5.79m 7.12m 4.34m 4.17m 19' 0" 3
7 Nacari Heron SR Windermere 6.49m 4.19m 6.66m 5.74m 5.45m 5.40m 5.74m 18' 10" 2
8 Stevenson Sinophat JR Cypress Creek 3.99m 4.67m 6.67m 5.70m 4.67m 5.64m 7.07m 18' 8.5" 1
9 Sean Zapata JR City of Life Christian 4.37m 6.87m 7.27m 5.68m 6.76m 7.38m 4.03m 18' 7.75" -
10 Joshua Melendez SR City of Life Christian 3.98m 4.49m 5.83m 5.61m 6.62m 5.39m 6.84m 18' 5" -
11 Codi McNeal   South Lake 5.14m 5.81m 4.70m 5.59m 4.86m 6.15m 6.76m 18' 4.25" -
12 Jayden Walton JR South Lake 4.51m 4.84m 5.45m 5.50m 6.55m 6.77m 6.16m 18' 0.5" -
12 Keandre Smith   South Lake 5.56m 7.04m 5.01m 5.50m 5.50m 6.49m 4.79m 18' 0.5" -
14 Joshua Alvarado FR Cypress Creek 3.88m 6.15m 3.58m 5.04m 4.13m 4.49m 4.89m 16' 6.5" -
15 Benji Chenowith SO Victory Christian (LL) 3.61m 5.46m 3.37m 4.75m 5.04m 4.80m 3.56m 15' 7" -
16 Hamilton Williams JR Windermere Prep 3.17m 3.81m 3.72m 4.28m 3.17m 4.84m 3.38m 14' 0.5" -
Boys' Long Jump Flight 1
PL NAME YEAR TEAM MARK MARK ENGLISH SC
1 Michael Poole SR Windermere 7.42m 6.40m 21' 0" 10
2 Wade Martin JR Windermere Prep 4.73m 5.91m 19' 4.75" 8
3 Jonathan Jean JR Victory Christian (LL) 6.25m 5.90m 19' 4.25" 5.5
5 Nasir White JR Windermere 5.59m 5.88m 19' 3.5" 4
6 Ja'Corey Powell SR Victory Christian (LL) 7.24m 5.79m 19' 0" 3
7 Nacari Heron SR Windermere 5.40m 5.74m 18' 10" 2
8 Stevenson Sinophat JR Cypress Creek 5.02m 5.70m 18' 8.5" 1
11 Codi McNeal   South Lake 4.64m 5.59m 18' 4.25" -
12 Keandre Smith   South Lake 4.56m 5.50m 18' 0.5" -
15 Benji Chenowith SO Victory Christian (LL) 4.42m 4.75m 15' 7" -
Boys' Long Jump Flight 2
PL NAME YEAR TEAM MARK MARK ENGLISH SC
3 Joseph Gaither SR Cypress Creek 7.08m 5.90m 19' 4.25" 5.5
9 Sean Zapata JR City of Life Christian 4.54m 5.68m 18' 7.75" -
10 Joshua Melendez SR City of Life Christian 4.15m 5.61m 18' 5" -
12 Jayden Walton JR South Lake 6.32m 5.50m 18' 0.5" -
14 Joshua Alvarado FR Cypress Creek 5.54m 5.04m 16' 6.5" -
16 Hamilton Williams JR Windermere Prep 5.56m 4.28m 14' 0.5" -

Boys' Shot Put

Top↑
PL NAME YEAR TEAM MARK MARK MARK CONV SC
1 Kaeden Kalstek SR Celebration 15.16m 11.37m 13.54m 44' 5.25" 10
2 Jaydon Hunter SR Victory Christian (LL) 13.70m 13.43m 13.30m 43' 7.75" 8
3 Amer Amer JR Windermere 12.72m 16.70m 13.25m 43' 5.75" 6
4 Kiaun Lockett SR Victory Christian (LL) 10.52m 14.24m 12.83m 42' 1.25" 5
5 Jason Williams SR Ocoee 14.06m 8.41m 12.02m 39' 5.25" 4
6 Aldwin Ware SR Ocoee 11.88m 10.68m 12.00m 39' 4.5" 3
7 Roberto Rayes SR Ocoee 9.94m 13.66m 11.98m 39' 3.75" 2
8 Alonso Lozano SR Celebration 10.51m 7.75m 10.62m 34' 10.25" 1
9 Christopher Davis JR Kathleen 9.78m 11.32m 10.29m 33' 9.25" -
10 Matthew Hannon SR Clearwater Central Catholic 13.12m 13.22m 10.25m 33' 7.5" -
11 Jonah Best SR Windermere Prep 8.12m 10.67m 9.44m 30' 11.75" -
12 Lorenzo wright   Ocoee 10.05m 10.41m 9.05m 29' 8.25" -
13 Peter Pan JR Windermere Prep 6.95m 10.81m 8.58m 28' 1.75" -
14 Teddrick Michel SO Celebration 9.63m 8.11m 8.45m 27' 8.75" -
15 Thomas Kyles SO Celebration 7.77m 8.93m 8.27m 27' 1.75" -