February 22, 2020
|
Deputy Scott Community Park - Windermere, FL

Girls' 400 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Jenyia Burton JR Jones 56.57 10
2 Jermecia Brown SR St. Thomas Aquinas 57.48 8
3 Alaijah Buie SR Lake Brantley 1:00.04 6
4 Hannah Jones SO Apopka 1:01.21 5
5 Jade Blake SR Jones 1:01.62 4
6 Ja Dashia Catlin JR Matanzas 1:01.64 3
7 Zy'Kerriah Croker SR Ocoee 1:02.34 2
8 Anya Spragg JR Lake Brantley 1:02.86 1
9 Jaida Wilburn FR Buchholz 1:03.82 -
10 Alinah Sarratt 8 Holy Trinity 1:03.98 -
11 Eriona Sherwood JR Ocoee 1:04.05 -
12 Reyna Sawyer JR Apopka 1:04.82 -
13 Marina Brown Junior Edgewater 1:04.85 -
14 Kaniya Booker FR Buchholz 1:05.21 -
15 Daniella Paolicelli SR Boone 1:05.26 -
16 Ruth Joseph SR Freedom (Orlando) 1:05.34 -
17 Nia Wright JR West Orange 1:05.89 -
18 Erin Balbontin FR Celebration 1:06.45 -
19 Gabriella Figureroa JR Buchholz 1:06.55 -
20 Decoursha Riley FR Edgewater 1:06.56 -
21 Michelle Gunn JR Boone 1:06.74 -
22 Oryian Clayton JR Matanzas 1:07.02 -
22 Emily Orphe JR St. Thomas Aquinas 1:07.02 -
24 McKenna Casimir SO Flagler Palm Coast 1:07.26 -
25 Melanie Podborsky SR Celebration 1:07.48 -
26 Adeena Ademu John SR Windermere 1:07.49 -
27 Liyah Dor   West Orange 1:07.86 -
28 Jahliyah Spells SR Lake Minneola 1:07.95 -
29 Zarina London SR Ocoee 1:08.02 -
30 Sophia Jordan JR Boone 1:08.42 -
31 Jordyn Bradley SO Apopka 1:08.55 -
32 Lilian Doghor JR University (Orlando) 1:08.70 -
32 Jessica Apakama JR DeLand 1:08.70 -
34 Camila Palomino JR Freedom (Orlando) 1:09.52 -
35 Lizzie Seus FR Jones 1:10.26 -
36 Riley Roche SO Holy Trinity 1:10.32 -
37 Breannah Hyppolite SO Lake Minneola 1:10.93 -
38 Marisa Gonzalez SO Flagler Palm Coast 1:11.50 -
39 Shyleigh LeBlanc FR Flagler Palm Coast 1:11.71 -
40 Tamaya Taylor FR Windermere 1:12.39 -
41 Kaylee Yebba FR DeLand 1:12.78 -
42 Christina Kaufmaun SO Matanzas 1:12.89 -
43 Eran Dhillon FR Celebration 1:13.33 -
44 Ezzaria Hill JR Olympia 1:14.95 -
45 Sophia Balda 7 Holy Trinity 1:15.06 -
46 Toni Lumpkin FR Edgewater 1:15.30 -
47 Ellyana Grabher SO Windermere 1:17.43 -
48 Carrie Hernandez FR Lake Brantley 1:22.01 -
49 Arielle Douglas FR Lake Minneola 1:22.41 -
50 Sydney Henderson SO University (Orlando) 1:25.32 -
Girls' 400 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Jenyia Burton JR Jones 56.57 10
2 Jermecia Brown SR St. Thomas Aquinas 57.48 8
3 Alaijah Buie SR Lake Brantley 1:00.04 6
4 Hannah Jones SO Apopka 1:01.21 5
6 Ja Dashia Catlin JR Matanzas 1:01.64 3
8 Anya Spragg JR Lake Brantley 1:02.86 1
Girls' 400 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
5 Jade Blake SR Jones 1:01.62 4
7 Zy'Kerriah Croker SR Ocoee 1:02.34 2
12 Reyna Sawyer JR Apopka 1:04.82 -
13 Marina Brown Junior Edgewater 1:04.85 -
16 Ruth Joseph SR Freedom (Orlando) 1:05.34 -
17 Nia Wright JR West Orange 1:05.89 -
21 Michelle Gunn JR Boone 1:06.74 -
22 Oryian Clayton JR Matanzas 1:07.02 -
Girls' 400 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
9 Jaida Wilburn FR Buchholz 1:03.82 -
10 Alinah Sarratt 8 Holy Trinity 1:03.98 -
11 Eriona Sherwood JR Ocoee 1:04.05 -
15 Daniella Paolicelli SR Boone 1:05.26 -
19 Gabriella Figureroa JR Buchholz 1:06.55 -
25 Melanie Podborsky SR Celebration 1:07.48 -
27 Liyah Dor   West Orange 1:07.86 -
28 Jahliyah Spells SR Lake Minneola 1:07.95 -
Girls' 400 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
20 Decoursha Riley FR Edgewater 1:06.56 -
22 Emily Orphe JR St. Thomas Aquinas 1:07.02 -
24 McKenna Casimir SO Flagler Palm Coast 1:07.26 -
26 Adeena Ademu John SR Windermere 1:07.49 -
29 Zarina London SR Ocoee 1:08.02 -
31 Jordyn Bradley SO Apopka 1:08.55 -
32 Lilian Doghor JR University (Orlando) 1:08.70 -
39 Shyleigh LeBlanc FR Flagler Palm Coast 1:11.71 -
Girls' 400 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
18 Erin Balbontin FR Celebration 1:06.45 -
32 Jessica Apakama JR DeLand 1:08.70 -
34 Camila Palomino JR Freedom (Orlando) 1:09.52 -
35 Lizzie Seus FR Jones 1:10.26 -
36 Riley Roche SO Holy Trinity 1:10.32 -
37 Breannah Hyppolite SO Lake Minneola 1:10.93 -
38 Marisa Gonzalez SO Flagler Palm Coast 1:11.50 -
47 Ellyana Grabher SO Windermere 1:17.43 -
Girls' 400 Meters Section 6
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
40 Tamaya Taylor FR Windermere 1:12.39 -
41 Kaylee Yebba FR DeLand 1:12.78 -
42 Christina Kaufmaun SO Matanzas 1:12.89 -
43 Eran Dhillon FR Celebration 1:13.33 -
45 Sophia Balda 7 Holy Trinity 1:15.06 -
48 Carrie Hernandez FR Lake Brantley 1:22.01 -
Girls' 400 Meters Section 7
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
44 Ezzaria Hill JR Olympia 1:14.95 -
46 Toni Lumpkin FR Edgewater 1:15.30 -
49 Arielle Douglas FR Lake Minneola 1:22.41 -
50 Sydney Henderson SO University (Orlando) 1:25.32 -
Girls' 400 Meters Section 8
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
14 Kaniya Booker FR Buchholz 1:05.21 -
30 Sophia Jordan JR Boone 1:08.42 -